Polskie-Forum.pl


Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Patologizm
PostNapisane: 05 wrz 2015, 07:22 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31574
Dlaczego, Mamo?

Po raz kolejny Linda Gibbons, kanadyjska obrończyni życia, została aresztowana. Wspierajmy ją modlitwą.

Obrazek
Zdjęcie: TORONTO CATHOLIC WITNESS/ -


Przed jednym z aborcyjnych ośrodków w Toronto Linda Gibbons trzymała planszę z wizerunkiem małego dziecka i wypisanym pytaniem: „Dlaczego Mamo? Miałem tyle miłości do ofiarowania”.

– Linda Gibbons po raz kolejny poświęciła swoją wolność w obronie nienarodzonych dzieci. Lobby aborcyjne boi się kobiety, która nic nikomu złego nie robi, stoi na chodniku z transparentem i modli się – komentuje w rozmowie z Naszym Dziennikiem Przemysław Sycz z rzeszowskiego oddziału Fundacji PRO – Prawo do Życia. – Wydarzenia związane z kolejnym aresztowaniem Lindy Gibbons ukazują, że walka, którą prowadzimy w obronie życia, jest bardzo ważna, nie można się poddawać. Jest to walka przewidziana na długie lata – dodaje.

Trzymała planszę i modliła się w ciszy, za to została zakuta w kajdanki i aresztowana. Informacja o ponownym jej zatrzymaniu dotarła do Polski za pośrednictwem obrońców życia z Kanady, w tym naocznych świadków jej zatrzymania. O szczegółach dowiadujemy się z facebookowego profilu STOP Aborcji – Podkarpacie.

Linda Gibbons została aresztowana 2 września po godz. 11.00 czasu lokalnego. Swój cichy protest zaczęła tego dnia o godz. 9.00 rano. „Wiele kobiet, wchodząc do tej izby śmierci, czytało planszę z wizerunkiem małego zapłakanego dziecka (…). Gdy kobiety mijały Lindę z tym plakatem w drodze powrotnej, już nie niosły swojego dziecka pod sercem. Maleństwa zostały zamordowane, a ich rozczłonkowane ciała zostały w tej »klinice«”- relacjonują świadkowie jej protestu.

Linda Gibbons już kilkadziesiąt lat walczy w Kanadzie o życie dzieci nienarodzonych. To zapewne nie ostatnie jej aresztowanie. „Cicha walka” będzie kontynuowana, dopóki nie zmieni się kanadyjskie prawo, w świetle którego dziecko można zabić nawet w dziewiątym miesiącu ciąży. Człowiek w łonie matki w „cywilizowanej” Kandzie nie ma żadnych praw.

– Winniśmy się modlić w intencji Lindy Gibbons, pamiętać o niej w tych trudnych momentach – zachęca Przemysław Sycz do modlitewnej łączności z aresztowaną obrończynią życia. Zwraca uwagę na rolę naszego wsparcia, co widać na przykładzie Mary Wagner. Ta kanadyjska obrończyni życia więzienie opuściła w lipcu po siedmiu miesiącach pozbawienia wolności za naruszenie przestrzeni biznesu aborcyjnego. Mary Wagner przy różnych okazjach wyraża swoją wdzięczność Polakom za wsparcie.

Również w Polsce trwa walka o to, aby każde dziecko, bez żadnych wyjątków mogło żyć. Do Sejmu złożono obywatelski projekt ustawy, pod którym podpisało się 400 tys. Polaków. Jego pierwsze czytanie w Sejmie prawdopodobnie odbędzie się w czwartek, 10 września br.

– Bardzo dobrze się stało, że ten projekt ustawy będzie procedowany tuż przed rozpoczęciem kampanii wyborczej do Sejmu. Będziemy widzieć, który z posłów tylko zowie się katolikiem, a kto jest wierny wyznawanym wartościom, kto naprawdę jest za życiem – podkreśla Przemysław Sycz.

Małgorzata Bochenek

http://www.naszdziennik.pl/swiat/143215 ... -mamo.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Patologizm
PostNapisane: 05 lut 2016, 17:25 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31574
Jaki dobry ten seks w Izraelu! A jaki opłacalny...

Z cyklu: „52 Stan S-87”

dr J. Jaśkowski

„Nasze życie zaczyna się kończyć wtedy, kiedy zaczynamy milczeć w ważnych sprawach” M.L.King

Czy seks jest ważny w życiu?

Sądząc po ilości tytułów w polskojęzycznych mediach, niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem, dla nich musi być bardzo ważny. Nawet stworzyli odrębną specjalizację, zwaną seksuologią. Tak naprawdę sprowadza się ona do techniki zwykłego mechanicznego tarcia, czyli p...

Proszę zauważyć, że owi „wybitni” seksuolodzy nigdy nie zlecają żadnych badań, aby sprawdzić, czy dany delikwent nie jest po prostu przewlekle zatruty, na przykład bifenolami, rtęcią, fluorem. Nigdy nie wykonują badania poziomu 25OHD pomimo, że już studenci medycyny znają szlak cholesterolowy.

Jaki to lekarz, seksuolog, skoro nie umie rozpoznać prostych dolegliwości, tylko zajmuje się sprzedażą wiagry. Dochodowy interes. Producenci wydaja masę pieniędzy na reklamę. Sam możesz zauważyć, Szanowny Czytelniku, ile czasu poświęca telewizja na wywiady z seksuologami, a ile na rozmowy z rozmowy z toksykologami, czy biofizykami? A przecież to także są specjalizacje medyczne.

Ale przejdźmy do początku światowego seksu.

Z wielkim zaskoczeniem zapoznałem się z artykułem prasy amerykańskiej, że tylko w jednym mieście w Izraelu, w Tel Awiwie, znajduje się aż 280 domów publicznych, czyli zwykłych burdeli. W tych burdelach zatrudnionych, jest według tego artykułu, od 15 000 do 20 000 tysięcy niewolnic. Tak, tak, nie pomyliłeś się, od piętnastu do dwudziestu tysięcy kobiet robiących za maszyny seksualne, czyli woreczki na spermę.

Pomimo, że niewolnictwo zostało zlikwidowane ostatecznie, przynajmniej w teorii, przed 150 laty, do dnia dzisiejszego istnieje ono oficjalnie w Izraelu. Te kobiety sprowadzane do Izraela po pretekstem pracy sekretarek, czy do opieki nad chorymi, są sprzedawane na aukcjach publicznych! No a jeżeli są to aukcje publiczne, to znaczy, że handel jest oficjalny. Przecież zarówno urząd skarbowy, jak i władze policyjne i sanitarne muszą o tym wiedzieć.

Przecież już o tym mówiono oficjalnie na konferencji ONZ na kilka dni przed wybuchem 9/11, czyli WTC, to jest przed ponad 15 laty. I cisza! Wręcz mówiono, że data wybuchu została przyspieszona w celu zamazania tej szkodliwej dla interesów Izraela rezolucji ONZ.

Niewolnictwo seksualne stopniuje się na kilka etapów. Młode kobiety porywane głównie z krajów dawniejszego bloku wschodniego są najpierw narkotyzowane, a potem zbiorowo gwałcone. W ten sposób przyzwyczaja się je do zawodu.

Mogą zatrzymać 3% otrzymywanych pieniędzy. Mieszkają w pokojach wieloosobowych. W jednym pokoju na dwu - trzy piętrowych pryczach mieszka po 4 - 8 kobiet. Podobnie jak w obozach niemieckich.

Muszą pracować po 16 - 18 godzin dziennie, więc w tym pokoju leżą praktycznie nieprzytomne. Pierwszy etap to burdele w centrum miasta, dla tzw. bogatszych. Po kilku latach i dużych dawkach narkotyków, spadają do niższej rangi hotelików. A kończą na obrzeżach miast, gwałcone przez wędrownych Beduinów, lub murzynów. Umierają albo są mordowane na ogół po 40 roku życia. Nie zarabiają już, a koszt wyżywienia i utrzymania rośnie. Koszt zakupu takiej kobiety na rynku pierwotnym dochodzi do 10 000 dolarów. Wiadomo, że tak droga „maszyna” musi odpracować te pieniądze i przynieść zysk.

Nie jest to specjalnie dziwne, ponieważ jak przed 3 laty podał to MO SS AD w swoim raporcie, aż 85% ludności zamieszkującej Izrael do potomkowie Chazarów, czyli ludów tureckich - mongolskich, w większości są to Zeki, lub Suki z lagrów sowieckich. Jak wiadomo, na całym świecie przestępcy kryminalni mają swoje kontakty z policją i są to wzajemnie przenikające się środowiska. Jak pokazują obecnie produkowane filmy rosyjskie, takie ustawianie policji na Syberii jest czymś normalnym. Szef lokalnej mafii kontroluje zarówno sądownictwo, jak i policję oraz większość grup przestępczych w powiecie. Sprzyja takiemu stanowi rzeczy duża ilość byłych żołnierzy specnazu, czyli tzw. afgańców, czy czeczeńców.

Przecież tylko w Afganistanie, według różnych źródeł, walczyło ponad 500 000 młodych ludzi. Po 1990 roku i „rządach” Jelcyna, bezrobocie gwałtownie wzrastało, a oni nic nie umieli. Stąd rozwój przestępczości. Doskonale opisała to Swietłana Aleksijewa w dokumencie pt. „Cynkowi Chłopcy”.

Ten sam system mafijny wprowadzono w Izraelu.

Dlaczego zmieniać system na nowy jak stary się dobrze sprawdza?

Prasa amerykańska jest jak zwykle drobiazgowa. Obliczono, że dziennie w Tel-Awiwie dochodzi do 45 000 aktów kopulacyjnych dziennie. Jak to mówią, dobra prostytutka obsłuży nawet do 25 klientów dziennie. Te naiwne słowiańskie kobiety sprowadzane do Izraela nie mogą opuszczać budynków. Paszporty są im odbierane już w czasie wsiadania do samolotu, lub samochodu, w zależności od tego, przez jakie granice przejeżdżają. Rosjanki są w większości przeprowadzone z EGIPTU. Jak wiadomo, Egipt był rajem dla turystyki rosyjskiej w okresie ostatniego ćwierćwiecza. Tam werbowano dziewczyny i już potem łatwo przerzucano je do Izraela. Poza tym koszt był mniejszy, ponieważ do Egiptu na wczasy latały za własne pieniądze.

Etty Eshed, rzeczniczka Ministerstwa Sprawiedliwości, już w 1998 roku deklarowała, że Rząd myśli o wprowadzeniu zmian przepisów prawnych w przyszłości. Izrael jest jednym z nielicznych państw, w których nie ma podobno przepisów prawnych, zabraniających handlu żywym towarem. Także prostytucja jest legalna. Podobno 95% kobiet zajmujących się prostytucją pochodzi z byłego bloku sowieckiego.

Przy takich obrotach właściciel zarabia na jednej prostytutce od 50 do 100 tysięcy dolarów rocznie. Jak podałem, na publicznych aukcjach Rosjanki są, w zależności od wieku i urody, sprzedawane w cenie od 5 000, do nawet 20 000. Tak więc prowadzenie burdeli jest niezwykle dochodowe. Mały burdel przynosi zysku do 225 000 dolarów rocznie. Piszę o czystym zysku, a nie o kosztach. Roczna wymiana kobiet, które są przemycane do Izraela, sięga 3000, czyli co najmniej 10 dziennie, bez względu na pogodę itd. Kobiety są zamykane w domach z kratami na oknach, bez prawa wyjścia, bez paszportów,

Nauka zawodu polega na, jak to nazywają, żydowskiej metodzie, czyli biciu, torturowaniu, zbiorowych gwałtach.

Aukcje polegają na oglądaniu gołych kobiet w odpowiednich salach. Średnio kobieta musi obsłużyć 15 obywateli Izraela dziennie, przez 7 dni w tygodniu. Drugim miastem o największej liczbie burdeli jest Hajfa. W całym Izraelu jest ich ponad 400. W ubiegłym roku wybuchł skandal, ponieważ kilka prostytutek popełniło publicznie samobójstwo. Sprawę zamieciono pod dywan. Nie jest to nic nowego.

Koło 1995 roku był szeroko komentowany skandal z prowadzeniem burdelu przez syna Kofi Anana, przewodniczącego ONZ. Burdele prowadził w jak najbardziej cywilizowanych krajach, takich jak Holandia, czy Niemcy. Pracowały młode dziewczyny, nawet poniżej 17 roku życia, głównie z Afryki. Zresztą prowadził również fabrykę dywanów, zatrudniając 50 000 dzieci. Drobne paluszki dziecięce lepiej wiązały węzły.

Doktorat obroniony na MIT przed 20 laty wykazał, że w Galicji za czasów Franza Jozefa, arcykatolickiego cysorza, 98 % burdeli prowadzili Żydzi Aszkenazi, czyli Chazarzy. Było to zorganizowane w sposób prosty: tata i bracia byli wykidajłami i donosicielami do policji, mama była „burdel mamą” i barmanką, a córeczki pracowały w pokojach. Dlatego duża ilość dzieci była potrzebna, aby ten interes rodzinny mógł dobrze prosperować. Przecież oni nie robili nic złego, tylko brali przykład ze starych ksiąg żydowskich. Abraham nie robił nic innego, tylko wkładał żonę do łóżka gości, w celu prowadzenia wywiadu. Dopiero Chrześcijaństwo zwalczyło ten w sumie barbarzyński zwyczaj, ledwo wspominając o chorobach zakaźnych.

I teraz można się pochylić nad tematem sprowadzania do Europy dzieci, których, jak podał Interpol, w ubiegłym roku sprowadzono aż 25 000, z czego 10 000 rzekomo zaginęło. Co to znaczy zaginęło? Każdy z krajów posiada ponad 100 000 ludzi zatrudnionych w policji i tym podobnych służbach, na utrzymanie których wydaje się miliardy. Unia jest tak inwigilowana, jak woda w sicie. A oni nie wiedzą, gdzie zniknęło 10 000 dzieci? Poza tym opowiadanie bzdur, że 25 000 dzieci samotnie przyszło do Europy, niby jak, spacerkiem po Morzy Śródziemnym? To oni nie wiedzą, że Europa od Azji jest oddzielona wodą? A jak do tej pory 3-7 letnie dziecko nie posiada ani siły, ani pieniędzy, aby opłacić przewodnika. Takie głupoty to nawet Baron Münchhausen by nie wymyślił. A u nas „poważni” ludzie za społeczne pieniądze bezczelnie wciskają ciemnotę. Możemy tylko domniemywać, że dzieci te poszły albo do burdeli albo na części zamienne.

I teraz dopiero możemy zrozumieć te wszelkiej maści organizacje feministyczne, o których piszę z taką ironią: „Jak łatwo ogłupiać kobiety”. Od dłuższego czasu staram się uzmysłowić Paniom, że te organizacje są tylko dlatego tworzone, aby zwiększyć sprzedaż nikomu do niczego niepotrzebnych przedmiotów.

Na przykład „Organizacja Różowej Wstążeczki” namawia do mammografii, o której wiadomo od wielu lat, że powoduje raka piersi. I jak można zauważyć, żadna kobieta lekarz nie ostrzega swoich „towarzyszek” o tym fakcie, tylko jeszcze na tym zarabiają.

Ani p. Nowicka, było nie było, wicemarszałek tego tworu zwanego Sejmem, nigdy nie wprowadziła „pod/nad” obrady sprawy zdrowia kobiet. Ją interesował tylko wzrost płac. [ Nie wiem jak się pisze, ponieważ „pod celą” jest to zwrot nomen omen z gwary więziennej, a przecież posłowie nie są ani więźniami, ani środowiskiem przestępczym, aby się musieli posługiwać gwarą więzienną???]. A sama p. Nowicka propagowała ludobójstwo w postaci tabletek poronnych i skrobanek. I nic to jej nie zaszkodziło w karierze politycznej.

A poza tym, na Wiejskiej pracuje sporo kobiet, w tym lekarzy, a czy kiedykolwiek pochylili się nad losem porywanych dziewczyn? A podobno ponad 1000 młodych dziewczyn znika rocznie!


Błąd! Nieprawidłowy odsyłacz typu hiperłącze./ z 13 stycznia 2016r.

www.telegraph.co.ul/comment/10948796

www.careandwashingofthebrain.blogspot.com/2009/07/

Błąd! Nieprawidłowy odsyłacz typu hiperłącze.

www.theglythruth.wordpress/2011/05/12

Gdańsk 03.02.2016 r.

kontakt: jerzy.jaskowski@o2.pl

http://dakowski.pl/index.php?option=com ... Itemid=119


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Patologizm
PostNapisane: 11 maja 2018, 14:40 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31574
Zwolennicy zabijania nie chcą przestać zabijać

Z niecierpliwością czekamy na kolejną opinię do projektu „Zatrzymaj aborcję”, już zapowiadaną przez portal tok fm. Podobno ma być merytorycznie i w odniesieniu do faktów medycznych. Problem w tym, że wypowiedzi osób firmujących opinię sygnalizują, że może ona być zestawem ideologicznych sloganów. Hasło „nie mamy prawa wkraczać w indywidualne decyzje ludzi” to żaden fakt medyczny, lecz po prostu feministyczna nowomowa, pozbawiona choćby pozoru uczciwości intelektualnej.

Aborcjonistka, a z zawodu genetyk, prof. Maria Małgorzata Sąsiadek pyta w artykule, „gdzie jest Kościół i Godek?”. Odpowiadamy: tam, gdzie trzeba, na pierwszej linii w obronie przed współczesnymi eugenikami i spadkobiercami myśli doktora Mengele, którzy uważają, że jeśli dziecko jest chore, to można je zabić. Gdzie natomiast jest prof. Sąsiadek? W Sejmie jej nie widziano, a w artykule tok fm jednoznacznie opowiada się po stronie zwolenników zabijania dzieci.

Na razie nie znamy pełnej opinii, ale już teraz wiemy, kto za nią stoi – Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników, w którego zarządzie jest znany aborter prof. Mirosław Wielgoś. Ten warszawski ginekolog uważa, że aborcja z powodu zespołu Downa jest w porządku, bo to ciężka genetyczna wada. Studentów na uniwersytecie medycznym naucza, jak zabijać nienarodzone dzieci, bo ci młodzi ludzie „odbywają specjalizację z położnictwa i ginekologii i leży to w zakresie tej specjalizacji”. Jest też prof. Szamatowicz, promotor sztucznego rozrodu ludzi, którego niewątpliwym sukcesem jest to, że tysiące dzieci leży zamrożonych w ciekłym azocie w klinikach in vitro w całym kraju.

Odzywa się prof. Maria Sąsiadek, znana nie tylko jako lekarz, ale i jako osoba aktywnie wspierająca czarny protest. Powtarza ona te same eugeniczne argumenty, które słyszeliśmy wcześniej: chorzy kosztują, zabijania nie można zlikwidować, bo system wsparcia nie jest idealny.

Pani profesor, proszę śmielej! Niemieccy naziści w latach czterdziestych ubiegłego wieku wycenili życie niepełnosprawnego na 60 tysięcy marek. Na ile Pani je wycenia i ile chce Pani zaoszczędzić?

Krzysztof Kasprzak

https://naszdziennik.pl/polska-kraj/197 ... bijac.html


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Nasi przyjaciele: Strony Patriotyczne
Linki pozycjonujące: Fenster aus Polen / Schüco Fenster / Drutex Fenster / Fenster Preise / Haustüren /