Polskie-Forum.pl | Polskie Forum Dyskusyjne | Niezależne Forum Dyskusyjne | Niezależne opionie polityczne | aktywność obywatelska | wolna dyskusja | wybory prezydenckie • Zobacz wątek - Nie do wiary

Polskie-Forum.pl

Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Nie do wiary
PostNapisane: 26 sty 2017, 16:38 
Czołowy Publicysta

Był martwy przez 45 minut !
Oto co powiedział o Jezusie na forum ONZ

Jaka nauka historii, taka lekcja przyszłości.

Jestem z tymi, którzy żeby lśnić, nie ubierają się w błyskotki kłamstwa. ;)

Tytuł: Re: Nie do wiary
PostNapisane: 06 lut 2017, 13:28 
Czołowy Publicysta

Zobacz Jak sam sobie smażysz mózg , ty i setki milionów na świecie

Trochę strachu nie zawadzi, ale warto zainteresowanym poczytać komentarze ;) .

PostNapisane: 08 lut 2017, 10:38 
Czytelnik

jestem w szoku

PostNapisane: 10 mar 2017, 22:46 
Czołowy Publicysta

O radzeniu sobie z trudnymi ludźmi - Ajahn Brahm

==========================
O radzeniu sobie z emocjami - Ajahn Brahm [LEKTOR PL]

============================
O radzeniu sobie z emocjami - Ajahn Brahm

============================
Brak lęku - Ajahn Brahm

PostNapisane: 24 mar 2017, 13:07 
Czołowy Publicysta

KSIĘŻYCOWE DREWNO - UKRYTA PRAWDA O DRZEWACH I DREWNIE NA NOWO ODKRYTA

PostNapisane: 28 mar 2017, 20:42 
Czołowy Publicysta

Jak działa nasz umysł

ale ciekawszy jest ten komentarz pod filmem:

Psychotroniczny
generator przesyła fale dźwiękowe słyszalne wyłącznie przez
osoby na które zostały one nakierowane wytwarzają one w mózgu
człowieka wrażenia słuchowe z możliwością przekonania kogoś,
że jest psychicznie chory. Manipulowanie ludzkim umysłem i
jego zachowaniami przy pomocy programu HAARP dokonują operatorzy
HAARPa w Krakowie Mały Rynek 4.

Operatorzy
HAARP-a mówią bezpośrednio do mojego mózgu za pomocą fal
ultradźwiękowych przez 24 h./dobę, komentują odczytane przez nich
moje myśli i to na co patrzę, krytykują, grożą i szantażują,
ja ich słucham i odpowiadam, ataki słowne i ataki falą
elektromagnetyczną dokonane przez operatorów HAARP-a opisuję w
raportach.

Fragment raportu
z dnia 2.06.2013
„ty się nie odzywaj, bo wezmą HAARP-a i cię urządzę tak że
popamiętasz mówi energoterapeutka operator HAARP-a Lidia Miron
zam Mały Rynek 4 Kraków.
-----------ja się ciebie pytam czy wszystkich tak urządzasz kogo nie znasz Lidio Miron?
„tak jeśli się wtrąca to ma przechlapane” mówi Lidia Miron
---------co to znaczy Lidio Miron?
„strzelę mu wiązką w serce i po nim” mówi Lidia Miron
------------ona walczy o życie i broni się w ten sposób pisząc raporty.
„niech się broni ale i tak ją zabijemy” mówi Lidia Miron
-----------czy to jest zapisane w waszym kodeksie , że bez potrzeby zabijacie
ludzi których nie znacie tylko dlatego że są mądrzy?

„”tak tacy ludzie są nam niepotrzebni , chyba że płacą jak ich przymusimy” mówi Lidia Miron
-----------a w jaki sposób ich przymuszacie?
„dźgamy wiązką ultra, a jak za mało kaleczymy ich organizm i informujemy,
że jest umierający i to działa” mówi Lidia Miron
----------i płacą Lidio Miron?
„tak myślą że ja ich uleczę” mówi Lidia Miron
------------a nie leczysz?
„nie, po co i tak w końcu zabijamy, aby nie mieć świadków „ mówi ww Lidia Miron

-------------dlaczego czepiasz się Marysi skoro wam nic nie zrobiła?
„bo ona ma pieniądze i powinna mi je dać” mówi Lidia Miron
-------------a wcześniej?
„wcześniej sprzedała mieszkanie i nie chce tych pieniędzy nam dać i dlatego cierpi” mówi Lidia Miron
-------------przecież wyciągnęłaś od jej syna pieniądze, nie 35 tys zł tylko więcej 50 tysięcy dał ci te pieniądze aby chronić matkę , a ty nadal ją atakujesz bronią Lidio Miron
„tak bo ona ma na koncie 100 tys. zł, które musi nam dać” mówi Lidia Miron
-----------a za co ma wam dać?
„za to że jej powiedziałam, że ją wyleczę z chorób , które jej zainfekowałam” mówi Lidia Miron
----------a to są poważne choroby Lidio Miron?
„tak, dwunastnica, wątroba, trzustka, nerki, jajniki, piersi” mówi Lidia Miron
----------to dużo ale jak chcesz ją wyleczyć?
„”nie będę leczyć zasłoniłam tylko rany żeby nie stwierdzili że to ja” mówi ww Lidia Miron
„ja nie powiem jaką bronią my pracujemy ale jedno wiem , że tym się zabija” mówi energoterapeutka operator HAARP-a Lidia Miron
zam Mały Rynek 4 Kraków.
-----------to dlaczego pani zabija ludzi Lidio Miron?
„takie dostałam polecenie” mówi Lidia Miron
-----------od kogo Lidio Miron? http://www.lidiamiron.pl/bioenergoterapia/
„od moich zwierzchników z EZO TV, tak się u nas działa” mówi ww Lidia Miron
„przez komórki są przyłączeni do HAARP-a” mówi Lidia Miron
----------
i wszyscy ci ludzie , którzy dzwonią są traktowani później jak ofiary Lidio Miron?
„tak, przez komórki są przyłaczani do HAARP-a” mówi Lidia Miron
------------i oni o tym wiedzą?
„nie to się dzieje automatycznie, gdyby wiedzieli nie dzwoniliby” mówi Lidia Miron
------------to znaczy, że chce pani powiedzieć, że wystarczy jeden telefon do
wróżki i jest się już ofiarą?
„tak my później kontrolujemy, ci co nie mają pieniędzy mają spokój,
interesują nas ludzie którzy coś mają, na których można coś zarobić” mówi ww Lidia Miron

Są takie namolne telefony, że kiedy się oddzwoni, bo ktoś coś chciał, to można się wrzucić w gorącą linię lub w piekiełko.
Ostatnio miewałam kilkanaście razy taki namolny głuchy tel.
aż poszukałam w necie i okazało się, że nie ja jedna.

Nr tego tel - 608918181

PostNapisane: 07 kwi 2017, 00:39 
Czołowy Publicysta

Parazytolog Wywiad z ekspertem
03.04.2017 X 1014 K 0

15 milionów ludzi umiera co roku z powodu zarażenia pasożytami! 97% populacji jest zarażona! Jak ocalić życie. Wywiad z wiodącym parazytologiem w kraju!

Słowo od Redaktora: Słowo od Redakcji: Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, pasożyty obecne w ludzkich organizmach stanowią główną przyczynę chorób śmiertelnych. Od zapalenia wątroby, przez wrzody żołądka, aż po guzy nowotworowe. Co roku 15 milionów ludzi umiera z powodu zarażenia pasożytami. Ogromna skala przypadków zarażeń wskazuje, że pasożyty żyją niemal w każdej osobie.

- Dziś omówimy ten problem z Martyną Skrzypczak, wiodącą badaczką z laboratorium Higieny i Zdrowia Publicznego

- Dzień dobry, dr Skrzypczak. Czy możemy mieć zaufanie do informacji, jakie podaje Światowa Organizacja Zdrowia w zakresie zarażenia pasożytami?
- Kilka lat temu, w środowisku specjalistów panowało przekonanie, że pasożyty mogą najwyżej osłabić układ immunologiczny. Uważano, że nie są główną przyczyną chorób. Obecnie stale gromadzimy dane statystyczne w tym zakresie oraz wyniki badań w tym obszarze i coraz wyraźniej widać, że zarażenie pasożytami wywołuje większość poważnych chorób.

Osobiście ufam statystykom Światowej Organizacji Zdrowia i mogę powiedzieć, że badania, które prowadzimy w naszym laboratorium je potwierdzają. Około 92% zgonów jest wynikiem żerowania pasożytów. To nie tylko zgody, których przyczyną były choroby. Przeważająca większość tak zwanych „śmierci z przyczyn naturalnych“ jest bezpośrednim wynikiem działalności pasożytów w organizmie.

- Zazwyczaj, gdy myślimy o pasożytach, mamy na myśli zwykle robaki jelitowe. Jak to możliwe, że mogą być przyczyną śmierci?

- Błędem jest uważać, że robaki jelitowe to jedyne pasożyty żerujące w organizmach ludzkich. Ogromna ilość przeróżnych gatunków pasożytów może zamieszkiwać różne organy ciała ludzkiego, co może mieć wielorakie następstwa. Robaki jelitowe, a mówiąc precyzyjniej helminty – są bardzo groźne. Dosłownie niszczą jelita, sprawiając że gniją i w rezultacie człowiek umiera. A przy okazji helminty są trudne do wykrycia i wyplenienia.

Oprócz nich istnieją tysiące pasożytów, które zamieszkują wątrobę, mózg, płuca, bytują we krwi i w żołądku. I niemal wszystkie są śmiercionośne. Niektóre z nich już od samego początku zaczynają niszczyć ciało ludzkie. Inne działają potajemnie aż osiągną taką liczebność, że ciało nie jest już w stanie tolerować ich obecności i pacjent umiera.

Jednocześnie mogę z całą pewnością powiedzieć, że niemal każdy jest zarażony pasożytami. Większość pasożytów bardzo trudno wykryć. Kiedy pojawiają się pierwsze objawy zarażenia pasożytami, specjaliści próbują leczyć właśnie same objawy. Nawet w trakcie autopsji obecność pasożytów trzeba potwierdzić specjalnymi testami. A przynajmniej, by wykryć większość z nich.

„Istnieją tysiące pasożytów, które zamieszkują wątrobę, mózg, płuca, bytują we krwi i w żołądku. I niemal wszystkie są śmiercionośne.“
- Czy mogłaby Pani podać kilka konkretnych przykładów zarażenia pasożytami?

– Mogłabym opowiedzieć o tysiącach przypadków. Ale chciałabym omówić przede wszystkim te, które najlepiej obrazują, jak groźne może być zarażenie pasożytami.

Po pierwsze stało się jasne, że niektóre tasiemce mogą wywoływać raka. Właściwie to tasiemce w pierwszej kolejności mają raka. Nie nosiciel. Jednak ich chore komórki rozprzestrzeniają się po organizmie, zarażając człowieka. Dzieje się tak w momencie, gdy larwy robaków dostają się z jelit do węzłów chłonnych. W rezultacie tworzą się nowotwory, które szybko wywołują negatywne skutki w organizmie. W ciągu kilku miesięcy dochodzi do zgonu. Tydzień temu byłam świadkiem śmierci spowodowanej takim guzem.

W centralnej części zdjęcia: komórki złośliwego guza wywołanego pasożytniczą działalnością tasiemców.

Innym częstym przypadkiem jest zarażenie mózgu pasożytami. Efektem jest psychoza, szybkie zmęczenie, niepokój pojawiający się bez przyczyny oraz nagłe zmiany nastroju. A w bardziej zaawansowanych stadiach, gdy mózg wypełniają pasożyty, pojawiają się poważniejsze choroby, które ostatecznie prowadzą do śmierci.

Oto zdjęcia pacjentów, u których stwierdzono obecność pasożytów w mózgu (w obu przypadkach pacjentów nie udało się uratować):

Trzeci przykład: ludzkie serce zarażone pasożytami. Uważa się, że są to rzadkie przypadki. Jednakże różne ilości robaków sercowych żerują w organizmach około 23% ludzi. W zasadzie co czwarta osoba jest nosicielem. W początkowym stadium są one całkowicie niedostrzegalne i mają zerowy wpływ na organizm. Jednak wraz z upływem czasu, ich oddziaływanie na serce jest coraz bardziej zauważalne. Stają się główną przyczyną różnych chorób serca i odpowiadają za blisko 100% nagłych zgonów w wyniku zatrzymania akcji serca.

- Jak chronić się przed pasożytami? Czy istnieją testy lub leki?

- Niestety obecnie nie istnieją właściwe narzędzia diagnostyczne, pozwalające wykryć obecność pasożytów w organizmie ludzkim. Do pewnego stopnia przyczyną jest ogromna liczba gatunków pasożytów (tysiące odmian), a także duży stopień skomplikowania procesów, które umożliwiałyby ich wykrycie. Kompleksowa diagnostyka nie jest dostępna w całym kraju i może być kosztowna.

Specjalista rodzinny nie zleci testów na obecność pasożytów, ponieważ placówki nie dysponują odpowiednim sprzętem i wystarczającą wiedzą. Taki stan rzeczy obserwujemy w większości miast.

Pierwsze objawy, które mogą wskazywać na obecność pasożytów w organizmie to:

Alergie (wysypki, łzawiące oczy i katar);
Częste przeziębienia, bóle gardła i zatkany nos;
Chroniczne zmęczenie (szybko się męczysz bez względu na to, co robisz);
Częste bóle głowy, zaparcia i biegunki;
Bóle mięśni i stawów;
Nerwowość oraz zaburzenia snu i apetytu;
Ciemne kręgi oraz worki pod oczami;
Jeśli doświadczasz 2 tego typu objawów na raz, jest to ewidentny znak, że w Twoim organizmie żerują pasożyty.

PostNapisane: 09 kwi 2017, 01:02 
Czołowy Publicysta

Świadectwo kardiochirurga (Napisy PL)

PostNapisane: 22 lis 2017, 00:45 
Czołowy Publicysta

Эта девочка знает все столицы и флаги мира!

PostNapisane: 16 sty 2018, 13:30 
Czołowy Publicysta

Dlaczego ONI podmieniają polskie dzieci w szpitalach – Ewa Woźniak
15 stycznia 2018 01:33

Dziecięce porażenie mózgowe nie istnieje. Nie ma czegoś takiego. Jest to jednostka chorobowa sztucznie wymyślona dla ukrycia przestępstwa. Gdyby ludzie chociaż trochę się zastanowili: przecież dziecko w czasie porodu oddycha przez pępowinę a nie ustami więc nie może się nie dotlenić. Poza tym: dlaczego poród, który jest taki sam u wszystkich kobiet, nagle u jednej daje chore dziecko „uszkodzone przy porodzie” bo ciąża rozwijała się prawidłowo?

W 1990 r urodziłam dziecko cesarskim cięciem ale podano mi dużą dawkę narkozy i odzyskałam przytomność po dwóch, trzech dniach. Po porodzie na chwilę odzyskałam przytomność i przytuliłam do serca ślicznego chłopczyka. W ciąży USG również wykazało płeć męską. Dziecko urodziłam o czasie w 9 miesiącu. Kiedy odzyskałam przytomność uzyskałam informację, że moje dziecko ma problemy z oddychaniem i jest przewiezione do innego szpitala w innym mieście. Kiedy tam pojechałam zastałam wcześniaka sześciomiesięczną dziewczynkę. Kiedy upomniałam się o swoje dziecko najpierw wmawiano mi, że nie wiem co urodziłam, potem wmawiano mi, że nie wiem czy byłam w szóstym czy w dziewiątym miesiącu ciąży. Kiedy to wszystko już nic nie dało wydano mi akt zgonu mojego syna i poinformowano mnie, że mój mąż zajął się resztą. W USC dowiedziałam się, że mój „małżonek” zapisał na moje nazwisko córkę.

Teraz wątek nieważny ale żeby sytuacja była klarowna: dwa lata wcześniej pewna kobieta uznała, że jest do mnie podobna więc namówiła swojego męża na ślub ze mną aby w ten sposób pozyskać moją maturę, dyplom, prawo jazdy a przede wszystkim moje pieniądze. Po porodzie mój tzw. małżonek wrócił do swojej żony. Kiedy ja zaszłam w ciążę, ta kobieta też zaszła w ciążę ale trzy miesiące później. U tej kobiety w szpitalu wywołano środkami poronnymi wcześniejszy poród nie licząc się ze zdrowiem tego dziecka.

Sprawność z jaką w szpitalu zamieniono moje dziecko i jej była i jest przerażająca. Fakt, że nie zgadzała się grupa krwi była dla wszystkich tematem żadnym.

Nie pogodziłam się ze śmiercią mojego syna ale zajęłam się nie moim dzieckiem. To dziecko było i jest nadal bardzo chore: duże powikłania genetyczne, niepełnosprawność ruchowa i fizyczna. Ciężko odwrócić się od tak cierpiącego bezbronnego dziecka. Dziecku oczywiście przypisano Dziecięce Porażenie Mózgowe (DPM).

Kiedy trochę ochłonęłam, zrobiłam badania genetyczne, przede wszystkim żeby wiedzieć jak dziecko leczyć. To co wyszło było zaskakujące. Dziecko miało uszkodzony specyficzny jeden gen. Jej stan w żaden sposób nie był stanem po tzw. urazie okołoporodowym ale wynikiem wrodzonych wad genetycznych.

Funkcjonując w środowisku osób niepełnosprawnych na turnusach rehabilitacyjnych zauważyłam, że wiele dzieci z tzw. DPM w ogóle nie jest podobne do swoich rodziców, np. rodzice mieli czarne włosy a dziecko rude, kolor oczu nie zgadzał się, układ uszu, twarzy też nie.

Udało mi się z ogromnym trudem namówić sześć osób na badania genetyczne. W sześciu przypadkach zgodność DNA matki z DNA dziecka nie występowała. W czterech przypadkach nie zgadzała się grupa krwi matki i dziecka. Te dzieci nie były biologicznie spokrewnione z ludźmi, którzy uważali je za swoje dziecko.

Wykonałam również badania genetyczne takie jak u dziecka, którym się opiekuję i okazało się, że wszystkie te dzieci mają uszkodzony jeden i ten sam gen, który jest odpowiedzialny za stan zdrowia tych dzieci i nie ma to nic wspólnego z tzw. niedotlenieniem okołoporodowym.

Ponieważ badania te były bardzo kosztowne, poprosiłam jednego z moich znajomych aby pomógł sfinansować to przedsięwzięcie. Sam zainteresował się tą sprawą i przekazał środki na badania.

Ponieważ ja byłam w tym czasie z tą dziewczynką w szpitalu na kolejnej operacji, jeden z rodziców zdecydował się pojechać do ministerstwa sprawiedliwości aby całą tą sprawę zgłosić. Był to rok 1991 lub 1992 (już nie pamiętam). Kilka dni później otrzymałam wiadomość, że popełnił samobójstwo. Dokumentacja zaginęła. Rodziny była przerażone i nie wyraziły zgody na jakiekolwiek dalszy udział w tej sprawie. Mój znajomy, który miał oryginały całej dokumentacji zginął w nieznanych okolicznościach a dokumentacja zaginęła. Jego rodzina zerwała ze mną wszelkie kontakty.

Od roku 1990 żona mojego eks-męża pracowała wykorzystując moje dokumenty maturę dyplom, dowód osobisty i prawo jazdy, kradła na moje konto, zaciągała kredyty. Mam dyplom technika farmacji i ta kobieta wydając źle lekarstwa zaszkodziła pacjentom.

Nigdy w stosunku do niej prokuratura i sądy nie podjęły żadnych działań. Ta kobieta do dzisiaj funkcjonuje na moich dokumentach. To mnie prześladowały te instytucje.

Ponieważ pomimo wszystko ja chciałam nagłośnić całą sprawę, to oskarżono mnie o próbę popełnienia samobójstwa, kradzieże, w pracy i w otoczeniu rozpowiadano o mnie oszczerstwa, obcy ludzie, którzy wymyślali o mnie kłamstwa przychodzili do mojej pracy, wydzwaniali do znajomych, itd. Od roku 2002 r. na przesłuchaniach w prokuraturze byłam łącznie ponad 50 razy. W sądzie miałam więcej spraw niż włosów na głowie. Sprawy były koszmarne, wielokrotnie nakłaniano mnie abym się zabiła. Z akt sądowych usuwano dokumenty, zeznania świadków, fałszowano protokoły rozpraw, fałszowano wyroki sądowe. Wyrokami sądowymi ukradziono mi samochód, mieszkanie i firmę. Sędziowie zawsze byli wulgarni, chamscy, potwornie wrzeszczeli i kazali mi się „zamknąć” albo „zamknąć ryj”. Nakładano na mnie wyrokami ogromne kwoty do zapłaty. Nasłano na mnie niezliczone liczby komorników. Koleżankę, która zameldowała mnie u siebie zaszczuto komornikami tak, że wyjechała do innego kraju. Każda z osób, która próbuje się do mnie zbliżyć jest od razu osaczana jak najgorszy przestępca.

Nie mam badań, które zostały w 1992 r. zniszczone. Kiedy obecnie próbowałam namówić kilka osób na takie badania po kilku dniach te osoby rezygnowały i były bardzo przerażone. Dlatego wiem, że mam rację.

Ludzie którzy za tym stoją to jest bogata grupa ortodoksyjnych Żydów.

To Żydzi mają bardzo poważnie uszkodzony kod genetyczny i to oni potrzebują zdrowego materiału genetycznego. Ważne jest, żeby ludzie dowiedzieli się o takim procederze i zaczęli uważać na swoje dzieci. Nasze zdrowe polskie dzieci są wykorzystywane głównie jako materiał genetyczny. Przede wszystkim są uczone ogromnej nienawiści do nas Polaków. Człowiek, który mnie prześladuje w sądzie to jest dziecko, które kiedyś zostało tak samo zamienione w szpitalu tylko tego nie wie i nie wie, że jest Polakiem. Myśli, że jest Żydem.

Poniżej przedstawiam zestaw spraw sądowych, w których byłam w sądzie i prokuraturze.
Tu niestety nie mam wszystkich sygnatur akt ponieważ często wzywano mnie telefonicznie i nie dostawałam żadnej dokumentacji, odmawiano mi również wglądu w akta spraw.

SO w Zielonej Górze i Sąd Apelacyjny w Poznaniu, ul. Trójpole 21,61-693 Poznań
sygnatura akt IC 30/13 przeciwko Bankowi o ochronę dóbr osobistych Ewa Ewart (Woźniak)
Bank przyznał się do niewywiązania się z umowy bankowej zawartej ze mną przyznał się też do zmiany umowy w trakcie jej trwania i nie poinformowania mnie o tym. Sąd ukarał mnie za to, że Bank Spółdzielczy we Wschowie okradł mnie oraz odebranie prawa do wypowiedzi, nieprotokołowanie moich wypowiedzi, naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego

sygnatura akt IC 42/12, IC 130/15 – PRZECIWKO SKARBOWI PAŃSTWA
Byłam przekonana, że SSR M. Dębski został wprowadzony w błąd kłamstwami przez Beatę Bańkowską i Kazimierza Świercz. W odwecie za tą sprawę SSR M. Dębski naszczuł na mnie patrol policji, który miał mnie zastraszyć agresją, stosowaniem gróźb karalnych, itd.
Ta postawa wskazuje na świadome działanie SSR M. Dębskiego.
Agresja sędziego na sali sądowej trudna do opisania. Poniżanie mnie za to, że ja śmiem żądać przestrzegania moich praw, że jak ja w ogóle mam czelność żądać jakichkolwiek praw dla mnie. Naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego

sygnatura akt IC 652/12 -Urszula Świercz o ochronę dóbr osobistych bank Wschowa sędzia
Wiktor Popadiuk stwierdził, iż osoba niepełnosprawna jest upośledzona umysłowo nie wie, że ją się okrada, kopie
więc można w stosunku do niej tak postępować znęcanie się nad opiekunem prawnym powódki. Odebranie prawa do wypowiedzi, nieprotokołowanie moich wypowiedzi, naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego

sygnatura akt IV Ca 608/15 manipulacja dowodami złożonymi przeze mnie do akt sprawy fałszywe zarzucenie nieznajomości prawa opiekunowi prawnemu Urszuli Świercz, nieprzestrzeganie Konwencji Praw Osób Niepełnosprawnych,

sygnatura akt IC 27/13 Urszula Świercz przeciwko Kazimierzowi Świercz o ochronę dóbr osobistych
W tej sprawie naruszono wszelkie prawa osobiste Urszuli Świercz jako osoby niepełnosprawnej oraz moje jako opiekuna prawnego, znęcanie się nad opiekunem prawnym powódki. Odebranie prawa do wypowiedzi, nieprotokołowanie moich wypowiedzi, naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego, nieprzestrzeganie Konwencji Praw Osób Niepełnosprawnych, usuwanie dokumentacji z akt sprawy.
Wyjątkowo ciekawe uzasadnienie wyroku gdzie oskarżono mnie o urodzenie chorego dziecka chociaż cały sąd wiedział, że matką biologiczną powódki jest Beata Bańkowska.
Bardzo ciekawa rola Beaty Bańkowskiej w całej sprawie, zeznawała ona jako świadek ale świadkiem nie była.

Sąd Okręgowy w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy
sygnatura akt IX GC 1287/13/8
pomimo dowodów, iż Bank Spółdzielczy we Wschowie działał świadomie w złej wierze na moją rzecz, sędzia uznał, że nie może Banku ukarać za popełnione przestępstwa ale może mnie ukarać za to ze ja domagam się przestrzegania moich praw

SO Legnica sygnatura akt IC 335/14 Ewa Ewart (Woźniak)
o ochronę dóbr osobistych przeciwko Kazimierzowi Świercz
naruszenie wszelkich możliwych praw powódki, usuwanie wielokrotne z akt sprawy materiału dowodowego złożonego przez powódkę, naruszenie przepisów prawa materialnego

Sąd Rejonowy w Zielonej Górze Pl. Słowiański 5, 65-069 Zielona Góra
II Wydział Karny
sygnatura akt VII Kp 108/15 dot Ds 2208/14 pomimo oczywistych dowodów,
że wielokrotnie na sali sądowej złożono fałszywe zeznania w SO w Zielonej Górze sygn akt IC 27/13 uznano to za nieistniejący fakt

Sąd Rejonowy Lubin I Wydział Cywilny
sygnatura akt IC 1350/13 -pozbawienie tytułu wykonalności Bank Spółdzielczy we Wschowie Nie uznano, że z godnie z przepisami prawa komornik może zająć 25% z tytułu refundacji z apteki i uznano, że zajęcie 100% refundacji jest zgodne z prawem

sygnatura akt IC 1228/13 – Urszula Świercz reprezentowana przez BS Wschowa cofnięcie tytułu wykonawczego spod egzekucji,
znęcanie się nad opiekunem prawnym powódki, naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego.

sygnatura akt I C 228/13 -Urszula Świercz przeciwko BS We Wschowie
Próba wyłudzenia od opiekuna prawnego oryginału zaświadczenia o opiece prawnej.
Naruszenie norm przepisów prawa procesowego i materialnego,
Nieprzestrzeganie Konwencji Praw Osób Niepełnosprawnych

sygnatura akt IC o 456/12
sygnatura akt Ico 1556/11
skarga na wydane wyroki niewłaściwie miejscowo z naruszeniem przepisów prawa procesowego

Sąd Rejonowy w Lubinie II Wydział Karny ul. Wrocławska 3
sygnatura akt II Kp 66/15
ujawnienie tajemnicy objętej ochroną danych osobowych przez pracowników Bank Spółdzielczy we Wschowie na rzecz Beata Bańkowska z domu Kociołek, po pierwszym mężu Świercz oraz na rzecz Kazimierza Świercz odwołanie na decyzję prokuratury
nie zostało uznane za popełnienie przestępstwa.

Sąd Rejonowy w Nowej Soli I Wydział Cywilny
sygnatura akt IC 126/14
świadome przedłużanie sprawy pomimo oczywistych dowodów niezgodnego z prawem działania komorników, narażanie powódki na utratę czasu i mnożenie kosztów osoby niepełnosprawnej.

Sąd Rejonowy w Głogowie
Wydział Karny
Sygnatura akt Ko 217/03
zniszczenie szeregu dowodów przez prowadzącego sprawę SSR M. Dębskiego, dokumentacja związana z aktem narodzin i zgonu mojego syna, dokumentacja potwierdzająca, że Beata Bańkowska z domu Kociołek od 1990 roku posługuje się moimi dokumentami, dokumentacja potwierdzająca kradzież dwóch samochodu, mieszkania, środków zgromadzonych na koncie, oszczerstwo wymyślone przez SSR M. Dębskiego prowadzącego sprawę, wyłudzenie ode mnie przyznania się do próby samobójczej w celu dalszego wykorzystywania tego faktu aby wymusić na mnie popełnienie samobójstwa, wsparcie przestępstw Beaty Bańkowskiej i Kazimierza Świercz min ukrycie usiłowania zabójstwa przez Beatę z domu Kociołek i Kazimierza Świercz. Beata z domu Kociołek obecnie Bańkowska podaje upatrzonym ofiarom hormony i środki psychotyczne aby wywołać u nich uzależnienie i w ten sposób nimi manipulować. Oboje przedawkowali te środki podając mi je w 2002 roku.
Odebranie prawa do obrony, przekupienie mojego adwokata, naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego

Wydział Rodzinny
sygnatura akt III RC 1049/03

usunięcie dokumentacji z akt sprawy potwierdzające, że Kazimierz Świercz od 1980 roku związany jest z Beatą z domu Kociołek i że para jest małżeństwem, usunięcie dokumentacji potwierdzającej, że Kazimierz Świercz nie interesował się Urszulą Świercz, nie odwiedzał jej w szpitalach, nie jeździł z nią na turnusy rehabilitacyjne, usunięcie dokumentacji, że powód ukradł osobie niepełnosprawnej samochód, nakłonienie biegłego sądowego do wydania fałszywej opinii a mianowicie oparcie się na dokumentacji należącej do tzw żony Kazimierza Świercz czyli Beaty Świercz z domu Kociołek a nie do pozwanej co miało oznaczać, że to jest podpis żony Kazimierza Świercz czyli pozwanej
Naruszanie przepisów prawa materialnego i przepisów prawa procesowego

I T D mnóstwo sygnatur i zastraszeń.(Jacenna)

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1