Polskie-Forum.pl

Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 343 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Aborcja
PostNapisane: 14 lis 2010, 22:28 
Moderator

http://www.nacjonalista.pl/2010/11/14/k ... orcji.html

Krótki komiks o przeżyciach dziecka poddawanego aborcji.

Tytuł: Re: Aborcja
PostNapisane: 14 lis 2010, 23:35 
Moderator

Asindziej napisał(a):
http://www.nacjonalista.pl/2010/11/14/kuba-demotywatory-pl-o-aborcji.html

Krótki komiks o przeżyciach dziecka poddawanego aborcji.

Bardzo wymowny ten komiks ....

Trzeba to rozpowszechniać gdzie tylko się da ....

"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."

PostNapisane: 15 lis 2010, 20:55 
Czołowy Publicysta

Problem aborcji jest bardzo złożony i w sumie jak zauważyłam, jest wprost proporcjonalny do braku świadomości, i zbiera największe żniwo przy propagowanej medialnie wszelakiej tolerancji.
Bo wiadomo, że dzieci nie biorą się z kapusty, lecz te niechciane powołuje się do życia często ze zwykłej rozpusty.
Można powiedzieć, że dwadzieścia minut nieodpowiedzialności, skutkuje przez 20 lat w postaci odpowiedzialności.
Albo niesie za sobą tym więcej dramatów, im więcej lekkomyślności dopuszcza się do siebie.
Możemy tu pisać różne przykłady, ale i tak nikt nie rozważy ich pod kątem własnych przeżyć, dopóki tego problemu sam nie dotknie.
I tu najbardziej potrzebne jest zdrowe środowisko rodzinne, które będzie wspierać, na które można będzie liczyć, że poda rękę, wytłumaczy, przygarnie.

Już sama świadomość, że sobie usunę, jest pierwszym krokiem w przepaść dramatu...jest również obrazem braku normalnych relacji w rodzinie.
Strach przed ciętym ojcem, powoduje nawet strach u matki dziewczyny.
Jeśli ta matka, nie potrafi się przeciwstawić, nie będzie walczyć o prawo do pomocy córce...
powstanie najgorsza faza żalu córki do matki...
Nie wtedy, kiedy ta jej pomoże pozbyć się tego, co jest w brzuchu,
ale przełoży się to na późniejsze relacje, gdy dojrzałość emocjonalna córki będzie w fazie obrony własnego, kolejnego dziecka.

Nic w życiu nie znika, nie ginie...nawet myśl ma swój bieg...
Ona wraca wówczas, kiedy zmienią się warunki życia i okazuje się, że potem nie tak łatwo jest powołać nowe życie...
obarcza się wówczas matkę winą, za brak uświadomienia, walki i pomocy w dobrym kierrunku.
Cóż, kiedy już mleko rozlane, doświadczenia bolą, urazy wyłażą i serwuje się kolejny dramat
jak zdobyć dziecko

Aborcja, to nie tylko wyszarpnięcie rączki, nóżki...której się i tak nie chce, której chce się właśnie pozbyć.
Aborcja, to przede wszystkim rozłam w sumieniu całej rodziny,
szarpanie oskarżeniami, brak poczucia bezpieczeństwa, przynależności, pomocy,
a nade wszystko brak poszanowania i miłości
tych najważniejszych cech, na które oczekuje każdy człowiek...każdy człowiek...

Jaka nauka historii, taka lekcja przyszłości.

Jestem z tymi, którzy żeby lśnić, nie ubierają się w błyskotki kłamstwa. ;)

PostNapisane: 18 lis 2010, 11:20 
Moderator

http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=108597

Mordercom dzieci nienarodzonych wciąż za mało śmierci - stąd grożą zabójstwem ludziom sprzeciwiającym się aborcji.

etki listów i e-maili z pogróżkami napływają do Mariski Orban de Haas, holenderskiej dziennikarki, która otwarcie ośmieliła się wyrazić swoje antyaborcyjne poglądy, zwracając się do jednej z proaborcyjnych parlamentarzystek. Poprosiła ją o ponowne przemyślenie swojego stanowiska w sprawie zabijania dzieci poczętych. To jednak wystarczyło, aby stała się celem ataków.

PostNapisane: 29 gru 2010, 20:06 
Moderator

http://www.bibula.com/?p=29797

Mamy już nowy rodzaj morderstw na dzieciach, którym nie udało się w porę opuścić łona matki - tzw. aborcja selektywna. Gdy okaże się, że szykują się bliźniaki lub wieloraczki, można dziś wymordować rodzeństwo jeszcze przed urodzeniem i zostawić sobie na czas porodu jedynaka. I tak nadchodzi koniec dla bliźniąt w dzisiejszym świecie.

Kopia artykułu:

Selektywna aborcja w ciąży mnogiej coraz bardziej powszechna na Zachodzie
Aktualizacja: 2010-12-28 10:29 pm

W kulturze zachodniej obserwuje się narastające zjawisko mordowania jednego lub kilku dzieci w łonach kobiet, które zaszły w ciąże mnogie – podaje portal The Catholic Online za kanadyjską gazetą „The National Post”. W artykule zatytułowanym „When is Twins Too Many” można przeczytać historię małżeństwa, skoncentrowanego na realizacji kariery zawodowej, które zdecydowało się uśmiercić w łonie matki jedno z poczętych bliźniąt, tylko z tego powodu, że nie chciało zanadto zmieniać stylu życia, jaki dotychczas prowadziło.

Małżeństwo, które było w wieku około 40 lat miało już jednego syna, ale kobieta zaszła ponownie w ciążę i spodziewała się bliźniaków. Zarówno ona, jak i jej mąż wiele już osiągnęli na polu zawodowym i mieli ustabilizowaną sytuację materialną. Kobieta, która prosiła o zachowanie anonimowości mówiła: - To był dla nas kompletny szok. Oboje mamy swoje kariery zawodowe. Gdybyśmy zdecydowali się na trójkę dzieci w odstępstwie zalewie dwóch lat, to ktoś inny musiałby je wychowywać… Nagle całe nasze życie, jakie prowadziliśmy i jakie chcieliśmy dalej prowadzić, musiało by się zmienić.
Nie chcąc tych zmian kobieta odkryła inną możliwość. Lekarze zaproponowali, zastosowanie „nowej procedury”, polegającej na uśmierceniu jednego z dzieci w łonie kobiety, polegającej na wstrzyknięciu przez powłokę brzuszną wybranemu płodowi zastrzyku z chlorku potasu, który powoduje zatrzymanie akcji serca.
Jest to rozwiązanie coraz częściej stosowane w krajach zachodnich, gdzie odnotowuje się w ciągu ostatniego dwudziestolecia, wzrost liczby ciąż mnogich.
Do niedawna „procedurę” tę stosowano częściej w przypadku trojaczków. Obecnie wykorzystuje się ją także w przypadku bliźniaków. Lekarze pod pretekstem zwiększenia szansy na przeżycie jednego dziecka proponują uśmiercenie pozostałego rodzeństwa. Tłumaczą również, że starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodziców, którzy bardziej świadomie chcą się skoncentrować na wychowaniu jednego z dzieci. Procedura ta coraz częściej jest stosowana w Kanadzie i w Stanach Zjednoczonych oraz w krajach Europy Zachodniej, gdzie cierpiące na bezpłodność kobiety poddawane są różnym stymulacjom – w tym procedurze in vitro – w wyniku których zachodzą w ciąże mnogie.
Źródło: The Catholic Online, AS
Za: PiotrSkarga.pl

PostNapisane: 29 gru 2010, 23:02 
Czołowy Publicysta

błędne zamknięte koło...

Jaka nauka historii, taka lekcja przyszłości.

Jestem z tymi, którzy żeby lśnić, nie ubierają się w błyskotki kłamstwa. ;)

PostNapisane: 02 sty 2011, 16:13 
Moderator

http://marucha.wordpress.com/2011/01/02 ... na-rekach/

Hollywood wspiera finansowo mordowanie dzieci nienarodzonych.

PostNapisane: 17 mar 2011, 00:58 
Moderator

http://marucha.wordpress.com/2011/03/16 ... c-kobieca/

Dziecko przed narodzeniem może być traktowane jak „przypadłość kobieca”, a kobieta, aby jej uniknąć, powinna stosować „miesięczną kurację” przy pomocy „leków” antykoncepcyjnych. Takie antynatalistyczne tezy pobrzmiewają w informatorze z poniedziałkowej „Gazety Wyborczej”.

PostNapisane: 07 maja 2011, 19:13 
Moderator

http://widnokregi.blog.pl/komentarze/in ... d=15369842

Są na tym świecie ludzie, o których Fiodor Dostojewski mawiał, że w myśleniu najbardziej przeszkadzają im głowy.
Tacy ludzie - dla przykładu - przekonują, że rozkawałkowanie trzymiesięcznego człowieka nie jest czynnością specjalnie niestosowną (przeciwnie, że to oczywiste „prawo matki do własnego brzucha”), za to czymś godnym potępienia jest odebranie życia żółwiowi za pomocą kuchenki mikrofalowej. Albo konsumpcja kotleta schabowego.
Tacy ludzie, ludzie ze zdeformowanymi sumieniami, ludzie zapatrzeni w ideologię dopuszczającą genocyd, najmłodszych reprezentantów swojego własnego gatunku pozwalają traktować znacznie gorzej niż rzeźne zwierzęta. Zatracili bowiem umiejętność kojarzenia związków przyczynowo-skutkowych. Tymczasem deficyt w tym obszarze oznacza utratę podstawowej umiejętności człowieka rozumnego. To jest odróżniania dobra od zła. A bez tego człowiek pozostaje tylko zwierzęciem. I zwierzęce ma ambicje.

PostNapisane: 13 cze 2011, 21:31 
Moderator

Sąd nad Nienarodzonym

To mogło zdarzyć się w każdym czasie, w każdym kraju, w każdym mieście...

Od lekarza, który już wypisał odpowiednie "wskazanie" - przyniesiono Nienarodzonego do Punktu Poradnictwa. Ojciec dziecka nie wszedł do gabinetu. Wolał pozostać na, zewnątrz. Doradczyni długo rozmawiała z brzemienną matką, po czym zapytała:

"Jakie zarzuty wnosi Pani przeciwko temu Nienarodzonemu?"

Kobieta odpowiedziała: "Gdyby to dziecko nie przeszkadzało mi w moim życiu, nie przyszłabym tutaj".

Doradczyni - wyczuwając totalną negację ze strony kobiety, spróbowała innej argumentacji, pytając:

"Czy nie bierze Pani pod uwagę praw państwowych?"

Kobieta odpowiedziała: "Właśnie w świetle tych praw, nie jest dopuszczalne, abym dokonała aborcji bez otrzymania orzeczenia z punktu poradnictwa. Dlatego jestem tutaj".

Doradczyni postanowiła porozmawiać z samym Nienarodzonym. Dlatego zapytała w duchu: "Czy Ty jesteś człowiekiem?"

Nienarodzony odpowiedział: "Czy mówisz sama od siebie, czy też inni powiedzieli Tobie o mnie?"

Doradczyni odpowiedziała: "Czy ja jestem lekarzem? Twoi rodzice i politycy, przyprowadzili Ciebie do mnie. Co uczyniłeś?"

Nienarodzony odpowiedział: "Nie mam żadnej władzy na tym świecie. Gdybym ją miał - moi prawnicy walczyliby, aby w ogóle nie było prawa do aborcji. Ale ja nie jestem potęgą tego świata".

Doradczyni stwierdziła: "A więc - jesteś człowiekiem".

Nienarodzony powiedział: "Powiedziałaś, że jestem człowiekiem. Zostałem posłany na ten świat, aby ukazać miłość Boga. Każdy, kto jest z miłości Boga, cieszy się z moich narodzin."

Doradczyni zapytała: "Czym właściwie jest miłość Boga?" Zwróciła się także do ciężarnej: "Nie znajduję żadnej podstawy, aby wydać zaświadczenie. Przecież możesz uzyskać pomoc i urodzić to dziecko".

Kobieta odpowiedziała: "Nie mogę! Domagam się zaświadczenia!".

Doradczyni wypełniła odpowiedni formularz. Jedynak czując, że ponosi konsekwencje tego czynu pokazała kobiecie kilka zdjęć, mówiąc: "Zobacz - oto jest człowiek".

Kobieta zaczęła krzyczeć: "Do aborcji z nim! On niszczy moje życiowe plany!"

Doradczyni odpowiedziała: "Dokonaj tego sama. Ja nie znajduję żadnych podstaw, aby osądzić tego człowieka".

Kobieta stwierdziła: "Mamy prawo, zgodnie z którym mogę dokonać aborcji, gdy dziecko przeszkadza moim życiowym planom. Potrzebuję tylko formularza i podpisu".

Doradczyni odczuła lęk. Zapytała w duchu Nienarodzonego: "Skąd pochodzisz?". Ale On milczał. Wówczas doradczyni powiedziała: "Nie chcesz rozmawiać ze mną? Czy nie wiesz, że posiadam władzę i mogę ciebie uwolnić, albo posłać do aborcji?"

Nienarodzony odpowiedział: "Nie miałabyś tej władzy nade mną, gdyby nie była dana Tobie z góry. Większą winą obciąża się ten, kto mnie przysłał do Ciebie".

Doradczyni nie chciała podpisać orzeczenia.

Ale ciężarna zawołała: "Jeżeli nie podpiszesz formularza - działasz przeciwko mnie i jesteś wrogiem rządu!"

Wtedy doradczyni podpisała orzeczenie - wydając wyrok na dziecko. Aby było zgładzone...

Stephan Albrecht

"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."

PostNapisane: 16 cze 2011, 17:56 
Moderator

http://info.wiara.pl/doc/884048.Episkop ... cy-aborcji

Episkopat popiera projekt zakazujący aborcji

Pieronek też? Chciałbym to usłyszeć z jego własnych ust.

PostNapisane: 17 cze 2011, 17:48 
Moderator

http://www.piotrskarga.pl/ps,7389,2,0,1 ... macje.html

Zdecydowana większość Polaków chce całkowitego zakazu aborcji

Zdecydowana większość Polaków - 65 proc. - uznaje, że prawo powinno bezwarunkowo chronić życie dziecka od poczęcia – wynika z badań, przeprowadzonych na początku czerwca na reprezentatywnej, ogólnopolskiej grupie. Największe poparcie dla bezwarunkowej ochrony życia dzieci nienarodzonych odnotowano w grupie wiekowej 15-24 lata. Aż 76 procent badanych w tym wieku zgadza się z bezwarunkową ochroną życia, a jedynie co piąty (19 procent) dopuszcza zabicie dziecka w przypadku wykrycia poważnej choroby.

PostNapisane: 11 lip 2011, 23:39 
Moderator

http://www.bibula.com/?p=40391

Polacy wbrew "wartościom europejskim" nie życzą sobie hekatomby sadystycznych mordów na nienarodzonych dzieciach.

85 procent Polaków jest przeciw aborcji, 65 procent chce pełnej ochrony prawnej każdego dziecka przed urodzeniem. Pod obywatelskim projektem antyaborcyjnym podpisało się sześćset tysięcy osób. Dziesiątki tysięcy chodzą na Marsze dla Życia w całej Polsce. Chcemy i możemy skończyć z haniebną spuścizną nazizmu i komunizmu – dzieciobójstwem w majestacie prawa.

PostNapisane: 02 wrz 2011, 20:09 
Moderator

http://www.bibula.com/?p=42888

Artykuł podaje nam listę posłów - morderców dzieci.

Kopia artykułu:

Imienna lista posłów, którzy głosowali za zabijaniem dzieci nienarodzonych
Aktualizacja: 2011-09-1 11:21 am

191 posłów odrzuciło w głosowaniu projekt ustawy wprowadzającej pełną ochronę życia wszystkich bez wyjątku dzieci nienarodzonych. Publikujemy listę parlamentarzystów, którzy lekceważąc naukę moralną Kościoła katolickiego w kwestii ochrony życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci zadecydowali o wyrzuceniu do kosza projektu ustawy podpisanego przez 600 tys. osób.
Głosowanie nr 170, odbyło się na 99. posiedzeniu Sejmu RP w dniu 31 sierpnia 2011 r. Dotyczyło ono sprawozdania Komisji Polityki Społecznej i Rodziny oraz Komisji Zdrowia, które wnioskowały o odrzucenie obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży oraz niektórych innych ustaw.
Imienna lista pokazująca jak poszczególny poseł głosował
(głos “przeciw”, czyli “pr” to głos za ochroną dzieci poczętych)
Projekt, pod którym podpisało się 600 tysięcy obywateli, został odrzucony stosunkiem głosów 191:185, przy 5 głosach wstrzymujących się. Najwięcej zwolenników odrzucenia projektu znalazło się po stronie Platformy Obywatelskiej – 160 posłów, a także w klubie SLD – 27 posłów. Warto zaznaczyć, iż władze klubu PO po pracach komisyjnych zarządziły wobec tego projektu dyscyplinę głosowania, z której wyłamało się 17 posłów.
Obywatelski projekt ustawy zakładał pełną ochronę życia dzieci poczętych, bez możliwości zastosowania aborcji ze względu na chorobę dziecka lub czyn zabroniony, w wyniku którego doszło do poczęcia. Po pierwszym czytaniu, w dniu 1 lipca 2011 r., podczas głosowania nad wnioskiem o odrzuceniem projektu, 69 posłów PO, 140 posłów PiS oraz kluby PSL i PJN głosowały przeciwko odrzuceniu projektu. Projekt decyzją większości izby trafił do prac komisyjnych, których sprawozdanie było przedmiotem debaty i głosowania w dniu 31 sierpnia 2011 r.

Obrazek

Obrazek

Źródło: prawodonarodzin.pl

http://www.piotrskarga.pl/ps,7785,2,0,1 ... macje.html

PostNapisane: 04 wrz 2011, 23:40 
Moderator

http://info.wiara.pl/doc/935991.Obrona- ... PO-1000-zl

Obrona życia kosztuje posłów PO 1000 zł?

O postawie kilkunastu posłów Platformy Obywatelskiej, którzy wbrew dyscyplinie klubowej głosowali za projektem nowej ustawy antyaborcyjnej, pisze LifeSiteNews – największy na świecie portal internetowy, monitorujący wydarzenia dotyczące ochrony życia.

Podano w nim, że posłom tym, którzy zagłosowali za odesłaniem antyaborcyjnego projektu obywatelskiego do dalszych prac w komisjach lub wstrzymali się od głosu, grozi kara pieniężna w wysokości 1000 zł.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 343 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1