Polskie-Forum.pl

Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przepowiednie
PostNapisane: 16 sty 2017, 08:13 
Moderator

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sa-os ... ia-2017-01

To są wasze ostatnie Święta Bożego Narodzenia
OPUBLIKOWANO STYCZEŃ 15, 2017PRZEZ NSW ROSJA

W 2017 roku jest to wasze ostatnie Boże Narodzenie, które będziecie witać – mówi ojciec Elpidiusz. Ojciec Elpidiusz otrzymał objawionie ostrzeżenia żeby chrześcijanie przestali grzeszyć, żeby przygotowali się odpowiednio do bardzo ciężkich prób, które mogą doprowadzić ludzi w stanie grzechu śmiertelnego do zaparcia się Chrystusa.

Obrazek

Dla wszystkich wiernych dzieci Kościoła Chrystusowego nadszedł czas kiedy nie ma już usprawiedliwienia dla grzeszenia pokładając nadzieję, że w niedzielę będzie spowiedź. Przygotowujcie się! Zaczynają się najpotężniejsze prześladowania chrześcijan. To są ostatnie Święta Bożego Narodzenia, które będziecie obchodzić z radością, w spokoju i w ciszy…

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia za pomocą automatycznego translatora.
http://www.youtube.com/embed/SUyqkHZPBRo

Za: http://3rm.info/main/65946-eto-rozhdest ... 7-god.html

Data publikacji: 15.01.2017

PostNapisane: 26 sty 2017, 22:10 
Czołowy Publicysta

Proroctwa o nowym prezydencie USA
Opublikowany 17 lis 2016

Jaka nauka historii, taka lekcja przyszłości.

Jestem z tymi, którzy żeby lśnić, nie ubierają się w błyskotki kłamstwa. ;)

PostNapisane: 14 lut 2017, 15:08 
Moderator

https://gloria.tv/article/UcnJUurf1KTf2Za1BCvoNRfQj

Polsce grozi zagłada jeśli... Przeczytaj MOCNE Objawienie Wandy Malczewskiej!
22:08 13 lutego 2017

W tych dniach pewna pani przyniosła mi do przejrzenia książkę, wydaną, w 1922 r. i opatrzoną biskupią aprobatą p. t. „Miłość Boga i Ojczyzny i t.d. Wandy J. N. Malczewskiej." W niej dużo objawień i przepowiednie tyczące Polski. Autorem jej - ks. Grzegorz Augustynik, który osobiście znał ś. p. Malczewską. Oczywiście Kościół przez aprobatę biskupią zaznacza tylko, że w danej książce niema nic przeciwnego wierze, lub moralności; nie orzeka jednak jeszcze ani o świętości jakiej osoby, ani też o prawdziwości nadzwyczajnych tam podanych zdarzeń. Kilka wyjątków, tyczących naszą Polskę i N. Marję Pannę, niechże tu podam.

„Kiedy rząd Carski naznaczył do Warszawy na Generał-Gubernatora hrabiego Szawałowa, Polakom się zdawało, że rząd będzie dla nich względniejszy, - Szawałow bowiem był spokrewniony z rodziną arystokratyczną Walentynowiczów, polską, czy litewską - w każdym razie katolicką - więc się zdawało, że dawne gniotące nas ukazy, powoli będą usuwane.

W 1864 r. rząd Carski poznosił w Polsce klasztory, zostawił tylko kilka z ograniczeniem liczby zakonników. Ilu z tej liczby ubyło, tylu wolno było przyjąć, ale za pozwoleniem rządu, bo kandydat powinien być wolny od wojska i dobrze widziany u rządu pod względem politycznym.

Do liczby takich klasztorów należał także klasztor Dominikanów w Gidlach. - Kiedy kilku zakonników umarło, przeor O. Gabrjel Świtalski, przedstawił do zatwierdzenia na ich miejsce nowych, odpowiadających warunkom przez rząd wymaganym - lecz rząd zawsze wynalazł jaką plamę na słońcu i wszystkich odrzucał.
\

Kiedy Szawałow został Generał-Gubernatorem w Warszawie, przeor gidelski pojechał do księcia Lubomirskiego do Kruszyny z prośbą, aby był łaskaw wyrobić u Szawałowa, stosownie do carskiego ukazu, zatwierdzenie trzech kandydatów, zgłaszających się do klasztoru w Gidlach - przedstawił ich świadectwa, odpowiadające wymaganiom rządowym. Ks. Lubomirski, nie widząc oczywiście nic w tem zdrożnego, podjął się tej misji - i przy widzeniu się z Szawałowem, prośbę przeora Gidelskiego przedstawił. Szawałow niezmiernie się zdziwił, że książę śmie występować z podobną prośbą; a gdy książę Lubomirski powołał się na Ukaz carski, Szawałow odpowiedział; „Ukaz ten jest dla Europy" - a drugi jest sekretny, żeby wszelkimi sposobami dążyć do zupełnego wytępienia zakonników i klasztorów. - Może najdłużej się utrzyma Częstochowa, ale i tam musi braknąć zakonników, lub jakaś okoliczność się nadarzy, że rząd klasztor zamknie, a Biskup osadzi księdza świeckiego i rzecz będzie skończona." Tę odpowiedź ks. Lubomiski zakomunikował przeorowi gidelskiemu z zastrzeżeniem, by tego nie rozgłaszał, a tylko zbył krótko kandydatów, że nie są przyjęci.

Gdy to z ks. Olkowiczem opowiedzieliśmy p. Wandzie, ze spokojem rzekła: „Szuwałow niedługo będzie rządził w Warszawie... Rząd Carski upadnie... Rosja się rozsypie - a klasztory przetrwają burze i wrócą do dawnej świetności jeżeli reguła zakonna będzie ściśle przestrzegana. Rosję spotka kara Boska za krew unitów przez nią przelaną, wołającą o pomstę do nieba. Spotka ją kara za prześladowanie nabożeństwa do Serca Jezusowego... za zabranianie wzywania Matki Boskiej, jako Królowej Korony Polskiej. Cały naród polski z królem i wszystkimi stanami na czele, podczas najgroźniejszego niebezpieczeństwa dla Polski, obrał N. M. Pannę swoją Królową. Stolica Apostolska ten tytuł zatwierdziła w litanji Loretańskiej. Kto śmie Matce Boskiej tego tytułu zaprzeczać, może być ukarany. Matka Boska zdeptała czarta piekielnego - zdepcze i mocarzów tego świata walczących przeciw Niej."

Gdy to mówiła, widzieliśmy łzy w jej oczach i my z wielkiem wzruszeniem słuchaliśmy tych słów.

Kiedyż to nastąpi, zapytaliśmy! „Ja i ks. Proboszcz tego nie doczekamy, bo już, starsi jesteśmy, ale ks. Grzegorz doczeka." Co przepowiedziała sprawdziło się!!

W roku 1871 zaczęła w czasie Wielkiego Postu miewać widzenia Męki Pana Jezusa. Gdy po okrutnem biczowaniu zwróciła się do Pana Jezusa pytając, jakie grzechy były przyczyną tak srogiej męki, otrzymała odpowiedź:

„Każdy grzech, jako bunt stworzenia przeciwko Stwórcy Bogu jest ciężką zniewagą Majestatu Jego. Ale najcięższą zniewagą są grzechy popełnione przeciwko szóstemu i dziewiątemu przykazaniu Boskiemu, t. j. grzechy rozpusty. Wszakże wiesz o tem, że człowiek jest stworzony na obraz i podobieństwo Boga - przez Chrzest i Komunję świętą jest we mnie wszczepiony i jego członki stały się moimi -jest kościołem Ducha Św. Zatem kto grzech nieczystości popełnia, ten znieważa wszystkie trzy osoby Boskie bardzo ciężko. Znieważa Boga Ojca, bo oddając swe ciało na rozpustę, siebie, jako obraz Boży, rzuca w błoto. Znieważa Syna Bożego, bo oddając się rozpuście, zbeszczeszcza członki Jego. - Znieważa Ducha Św., bo grzesząc nieczystością, gwałci kościół Jego! tego zatraci Bóg! Czy ten grzech popełnia ktoś, będąc w stanie wolnym, - czy w stanie małżeńskim, w każdym razie grzeszy ciężko, śmiertelnie... znieważa Boga w Trójcy św. jedynego i zasługuje na wieczne potępienie. Aby krzywdę wyrządzoną Bogu przez grzech rozpusty i grzesznikowi wyjednać przebaczenie, potrzeba było, abym ponosił katusze biczowania, podczas którego cierpiałem moralnie, stojąc obnażony wśród tłumu rozpustników urągających mi. Cierpiałem fizycznie, bo jak widzisz ciało moje okryli ranami i sińcami. — Za grzechy rozpusty cały świat był ukarany potopem. - Sodoma i Gomora ogniem siarczystym. - A jeżeli ludzie tej zbrodni nie porzucą, będą karani krwawemi wojnami; zaraźliwemi śmiertelnemi chorobami i różnemi innemi klęskami: wylewem wód, posuchą, głodem, aby roztyłych rozpustników, brakiem chleba, na drogę moralną sprowadzić. - A jeżeli i to nie powstrzyma od rozpusty, całe rodziny powymierają... całe państwa zmarnieją...

Powiedz ks. Proboszczowi, aby w sposób skromny, ale ognisty nie zaniedbał karcić rozpustników i rozpustnice. - Niech upomina rodziców, aby się skromnie zachowywali wobec dzieci i czuwali nad ich postępkami w domu i za domem, aby do domów nie wprowadzali gorszycieli.

Niech się potworzą stowarzyszenia niewiast - a osobne mężczyzn, różnych stanów, ale jednego ducha, pod opieką Matki mojej Niepokalanie Poczętej w celu tępienia rozpusty, a krzewienia cnoty czystości i bronienia jej. Kto Boga i ojczyznę kocha, zaklinam go na moje okrutne biczowanie i. cierniem koronowanie, niech się stanie członkiem tego stowarzyszenia - niech sam strzeże cnoty czystości, a tępi rozpustę i drugich do tego zachęca.., a zleczy moje nad wyraz bolesne rózgi."

O trzecim zaś słowie Pana Jezusa na krzyżu tak opowiada:

„Następnie Pan Jezus zwrócił się do Matki Swojej i do Św. Jana i rzekł: „Niewiasto, oto Syn Twój - Janie oto Matka twoja." Jakby powiedział: „Ja schodzę z tego świata... zostawiam tu świeżo założony mój Kościół, który potrzebuje opieki, aby się nie rozprószył, ale rozszerzył się po całym świecie wśród wszystkich narodów, potrzebuje łącznika ze mną... Ty, Matko moja, jedyne masz prawo do tego, bo zemną współcierpisz całe życie, a pod krzyżem stajesz się Rodzicielką jego. Jako Matka moja najlepiej zaopiekujesz się dziełem, stworzonem moją krwawą pracą - inajserdeczniej to dzieło ukochasz. Przedstawicielem tego Kościoła jest tu obecny Jan, który Cię w sieroctwie otoczy opieką i do końca życia nie odmówi Ci tej opieki." „Janie tobie pozwoliłem na ostatniej Wieczerzy spocząć na sercu mojem i czerpać zeń miłość i najskrytsze tajemnice. - Wiem, że kochasz Matkę moją, więc Cię Jej oddaję za Syna. Ty w miłości i usłudze zastępować mnie będziesz. - Wiem, że spełnisz sumiennie synowskie obowiązki... Ty Janie i inni Apostołowie pójdziecie siać ziarno Ewangielji pomiędzy wszystkimi narodami; więc obok mnie dacie im poznać i Matkę moją i nauczycie ich jak mają kochać Ją i służyć Jej. Im więcej który naród ukocha Ją, tern więcej łask odemnie otrzyma i choćby przez wrogów skazany był na zagładę nie zginie, lecz odradzać się będzie. To samo każdy pojedynczy członek Kościoła mojego, każda rodzina chrześcijańska im serdeczniej ukocha Matkę moją i Jej cześć oddawać będzie, tem więcej dozna opieki mojej."

Gdy Pan Jezus przestał mówić, zwróciłam się do Matki Najświętszej w te słowa: „Matko Najświętsza! Naród Polski przyjął chrześcijaństwo z Rzymu od Następcy Apostołów - a z Chrześcijaństwem wprowadził cześć Twoją; za zniewagę Imienia Twojego, Polak dobywał szabli i płazował bluźniercę. Polska obrała Ciebie za Królowę swoją, wzywała Cię na pomoc w każdem niebezpieczeństwie „Królowo Korony Polskiej módl się za nami." Po Synu Twoim Panu Jezusie, Ty Matko pierwsze miejsce zajmujesz w narodzie Polskim.

Wiele innych narodów wpadło w herezję i Ciebie odstąpili - a Polacy z wyjątkiem pojedynczych osób pozostali wiernymi Synowi Twojemu i Tobie. Sąsiedzi (heretycy i schizmatycy) nie mogli nas ścierpieć, rozebrali nas i z pomiędzy narodów żyjących wykreślili i dotąd w niewoli nas trzymają. Królowo i Matko nasza ratuj nas." Po tych słowach ucałowałam ręce Matce Najświętszej, - a Matka Najświętsza położyła mi rękę na głowie, ja klęczałam przy Jej nogach, i rzekła: „Tak, Polska niegdyś wyróżniała się nabożeństwem do mnie - to też serdecznie ją kochałam. - Pod moją opieką wzrastała; nieprzyjaciół, nawet silniejszych, zwyciężała; jej oręż wsławił się wobec całego Chrześcijaństwa, gdy szła do boju pod mojem hasłem. Skoro otrzyma niepodległość, to niedługo powstaną przeciwko niej dawni gnębiciele, aby ją zdusić, - ale moja młoda armja, w Imię moje walcząca, pokona ich, odpędzi daleko i zmusi do zawarcia pokoju. Ja jej dopomogę.

Dostaliście się do niewoli wskutek niezgody wewnętrznej i sprzedajności wielu waszych rodaków. - Rozerwali was na kawałki, ale Pan Bóg na moją prośbę, tego rozbioru nie zatwierdził. Zbliża się czas, że sprawiedliwość Boska upokorzy chciwość zaborców waszych, tępicieli wiary katolickiej i nabożeństwa do Serca mojego Syna. Oni upadną, a Polska na moją prośbę będzie wskrzeszoną i wszystkie jej części będą złączone. Ale... niech strzeże wiary i nie dopuszcza niedowiarstwa... zdrady...

niezgody i lenistwa, bo te wady mogą ją napowrót zgubić i to... na zawsze! Pragnę widzieć Polskę szczęśliwą, ale niech też Polacy do tego rękę przykładają... Modlę się za Polskę, za jej nabożeństwo do mnie... Modlę się i za twoich krewnych, za zbudowanie przez nich dwóch kościołów pod mojem wezwaniem. Pomimo ciężkiego obecnego położenia, pozostaną w prastarem gnieździe rodzinnem... Modlę.się za wszystkie stany... aby miłość, zalecona przez mojego Syna, zakwitła wśród was... Módlcie się wszyscy - i postępujcie drogą wskazaną wam przez mojego Syna." „O Matko i Królowo nasza, jakaś Ty dobra, zawołałam, całując Jej ręce ze łzami."

Autor:
Źródło: rycerzniepokalanej.pl

http://malydziennik.pl/polsce-grozi-zag ... ,2563.html

PostNapisane: 11 mar 2017, 08:54 
Moderator

http://niepoprawni.pl/blog/jacek-mruk/p ... zie-koniec

Proroctwo św. Nila już się wypełnia - nadejdzie koniec
Jacek Mruk - 10 Marca, 2017 - 16:18

Proroctwo św. Nila już się wypełnia - nadejdzie koniec
http://www.fronda.pl/a/proroctwo-sw-nil ... 88919.html

Ludzie po 1900 roku, w połowie XX stulecia, zmienią się nie do poznania. Kiedy nadejdzie czas nadejścia Antychrysta, cielesne namiętności zaćmią umysły ludzi, hańba i bezprawie będzie rosnąć w siłę. Wtedy to świat będzie się zmieniać nie do poznania. Wygląd ludzi się zmieni tak, że nie można będzie odróżnić mężczyzn od kobiet, z powodu bezwstydności w ubiorze i uczesaniu. Ludzie ci będą okrutni i podobni do dzikich zwierząt z powodu pokus Antychrysta.
Nie będzie żadnego szacunku dla rodziców i starszych ludzi, miłość będzie gasnąć, a katoliccy duchowni, biskupi i księża, będą stawać się próżnymi ludźmi, zupełnie nie odróżniającymi prawdy od fałszu.
W tym czasie zmieni się moralność i tradycje chrześcijan i Kościoła. Ludzie porzucą skromność, i zapanuje rozwiązłość. Kłamstwo i chciwość przybierze wielkie rozmiary, a biada tym co gromadzą skarby. Żądza, cudzołóstwo, homoseksualizm, tajemne niegodziwości i zbrodnia zapanują w społeczności.
W tym czasie, który nadejdzie, z powodu ogromu tych wielkich zbrodni i rozwiązłości, ludzie zostaną pozbawieni łaski Ducha Świętego, jaką otrzymali na Chrzcie świętym, a także wyrzutów sumienia.
Domy Boże będą pozbawione bogobojnych i pobożnych duszpasterzy, i biada chrześcijanom jacy pozostaną na świecie w tym czasie. Wielu zupełnie straci Wiarę, ponieważ nie znajdą nikogo, kto by im pokazał światło prawdziwej wiedzy.

Wtedy to będą się oni separować od świata w święte „okopy” w poszukiwaniu ulgi w ich duchowych cierpieniach, ale wszędzie będą napotykać przeszkody i ograniczenia.
I wszystko to będzie wynikać z faktu, że Antychryst będzie chciał być panem ponad wszystkim i stanie się władcą całego świata, i będzie czynić „cuda” i znaki kłamliwe. Udzieli też nieszczęśliwemu człowiekowi zdeprawowanej inteligencji tak, że odkryje on sposób w jaki jeden człowiek będzie mógł prowadzić rozmowę z innym z jednego końca ziemi do drugiego. W tym czasie ludzie będą latać jak ptaki i docierać do dna morskiego jak ryby. I kiedy dokonają tego wszystkiego, ci nieszczęśliwi ludzie będą wieść życie w wygodach nie wiedząc, biedne dusze, że jest to oszustwo Antychrysta. I co jest świętokradztwem – Antychryst tak napełni naukę próżnością, że zboczy ona z prawdziwej drogi i spowoduje, że ludzie stracą wiarę w istnienie Boga i w tajemnicę Trójcy Przenajświętszej.
Wtedy to dobry Bóg zobaczy upadek ludzkiego rodu i skróci te dni przez wzgląd na tych niewielu, którzy będą zbawieni, ponieważ nieprzyjaciel stara się wprowadzić w błąd (jeżeli to możliwe) nawet i wybranych (1)… Wtedy to miecz kary nagle się ukarze i zgładzi bezbożnika(2) i jego pachołków (3).

Przypisy: 1) por. Mt 24, 24.; 2) tj. Antychrysta; 3) por. 2 Tes 2, 8.

Tekst ukazał się w „THE FATIMA CRUSADER” (1996)
10.03.2017, 13:10

Jacek Mruk - blog

PostNapisane: 13 mar 2017, 20:02 
Moderator

http://www.wyszperane.info/2017/03/13/c ... masonerii/

Czy w Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej jest mowa o masonerii?

Obrazek

Masoneria, islam, Trzecia Tajemnica Fatimska
Z książki Stanisława Krajskiego Fatima i masoneria. [md]
Masoneria z pewnością identyfikuje żołnierzy pojawiających się W wizji ujawnionej jako cała Trzecia Tajemnica Fatimska W 2000 r. jako żołnierzy armii islamskiej, którzy wykonają za masonerię całą ,,brudną robotę” i dokonają eksterminacji Kościoła katolickiego zabijając papieża i wielu kardynałów, biskupów, kapłanów, zakonników i zakonnice. W swoich książkach ,,Masoneria, islam, uchodźcy” i ,,Islamizacja Polski” oraz w książce pt. ,,Masoneria polska 2017” (która ukaże się w kilka miesięcy po niniejszej książce) ujawniam rolę masonerii w zalaniu Europy wielką falą islamskich uchodźców.
Piszę o tym, jak masoneria wspiera uchodźców w ich drodze do Europy, jak naciska rządy, by ich przyjmowały, jak przygotowuje dla nich odpowiednie warunki, jak paraliżuje wszelkie działania zmierzające do ograniczenia liczby uchodźców. Wiemy dziś o tym, że do Europy, wraz z uchodźcami przemycani są żołnierze islamscy (te informacje ujawnił włoski kontrwywiad), o tym, że uchodźcy – młodzi mężczyźni znikają setkami tysięcy po przybyciu do np. Niemiec czy Szwajcarii
(nie wiadomo gdzie są, nie pobierają zasiłków, nie starają się o mieszkanie, nie są nigdzie zarejestrowani po dokonaniu rejestracji wstępnej). Przygotowywane są dla nich nawet mundury.
Wiemy, dzięki publikacji autorstwa Andreasa von Rétyi pt. „George Soros”, że wydarzenia w Syrii i w innych krajach arabskich, które doprowadziły do zwielokrotnienia fali uchodźców, były w znacznej mierze inspirowane przez masonów. W rozdziale pt. ,,Arabska wiosna: Sztuczne rewolucje” Rétyi ujawnia jak wielki wpływ miało tu działanie Sorosa, który jest jednym z liderów światowej masonerii i nazywany jest ,,Żołnierzem Rothschildów”, jego fundacji i organizacji oraz ludzi, których na miejscu finansował. Rétyi pisze, między innymi: ,,…odpowiednio ukierunkowana działalność Open Society Foundations George` a Sorosa wpływała na rewolucje i sterowała nimi (…) Soros już o wiele wcześniej wspierał opozycyjne grupy, by tworzyły nowe konstytucje dla rozpadających się narodów”. Rétyi ukazuje jak za pośrednictwem organizacji Sorosa są nadal wpompowywane miliardy dolarów, żeby się ,,w tym kotle gotowało”, i że większość opozycji syryjskiej to najemnicy Sorosa, których prawdziwym celem jest skierowanie do Europy jak największej liczby islamistów”.
Czy w Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej jest mowa o masonerii?
Zastanówmy się i to nie tylko chwilę. Czy możliwe jest, by Matka Boża fatimska nie odniosła się do masonerii i nie przestrzegała przed nią? Przecież ukazuje się Ona w kraju opanowanym całkowicie przez takich pomocników szatana jakimi są masoni, w roku, który masoneria uważa za swój rok – rok szatana, w czasie, gdy ta masoneria jest szczególnie aktywna w całym świecie, gdy dokonuje rewolucji w Rosji i zaczyna infiltrować Kościół katolicki.
Powiedziałbym, i to bez żadnych wątpliwości: „Nie jest to możliwe, by Matka Boża Fatimska nie odniosła się do masonerii i nie przestrzegała przed nią”. Czy w takim razie w nieujawnionej dotąd części Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej pojawia się nazwa ,,masoneria”? Jest to bardzo prawdopodobne.
Tym, przed czym ostrzega Matka Boża jest ewidentnie masoneria, jest ewidentnie realizacja jej programu, jest ewidentnie wprowadzenie jego elementów do teorii i praktyki Kościoła na Soborze Watykańskim II i po jego zakończeniu aż do dziś. Matka Boża ewidentnie przestrzega przed masonami wnikającymi w struktury Kościoła. Przestrzega przez masońskimi agentami wpływu, którzy zagnieżdżają się (lub tylko w sposób szczególny aktywizują) w Kościele od 1960 r., którzy przed tym rokiem przygotowywali grunt dla podboju przez siebie Kościoła od wewnątrz.
W tym podboju szczególną rolę ma odegrać sowiecka Rosja – potężne narzędzie w rękach masonerii. Już w Drugiej Tajemnicy Fatimskiej o tym czytamy W jej wersji oficjalnie przyjętej mowa jest o „błędach Rosji”.
Co jest największym błędem Rosji? To, że dała się zmanipulować światowej masonerii, dała się jej usidlić, wykorzystać, stała się rozsadnikiem, po całym świecie, masońskiego zatrutego ziarna.
W innym dokonanym przez siostrę Łucję zapisie tej Tajemnicy zamiast słów „Rosja rozszerzy swoje błędne nauki po świecie ” są słowa „bezbożna propaganda rozszerzy swoje błędne nauki po świecie”. Tych słów już w zasadzie nie trzeba komentować. Cóż to może być za bezbożna propaganda jeśli nie propaganda masońska?

==================
Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
02-764 Warszawa ul. Egejska 5/24
Tel., 22 651-88-17; 601-519-847
e-mail: savoir@savoir-vivre.com.p1
www.kukonfederacjibarskiej.wordpress.com
Tekst wzięty z http://dakowski.pl/index.php?option=com ... &Itemid=46
Masoneria i Sobór Watykański II

Z książki Stanisława Krajskiego Fatima i masoneria.

Na ten temat można by napisać oddzielną obszerna publikację. Wiele książek go zresztą sygnalizuje i ujawnia różne istotne dane. Należą do nich publikacje książkowe ks. Poradowskiego (np. „Kościół od wewnątrz zagrożony”), „Sobór Watykański II. Historia dotąd nieopowiedziana” Roberto De Mattei czy „Iota Unum. Studium przemian Kościoła katolickiego w XX w.” Romano Amerio.
Można by już wykazać, że masoneria odegrała wielką rolę w kształtowaniu nauki Soboru i doprowadzaniu do tego, że wiele jego owoców było bardziej zatrutych niż wskazywałyby na to dokumenty soborowe. Można by napisać pracę doktorską czy habilitacyjną w pełni intersubiektywną, której nikt nie mógłby niczego zarzucić z punktu widzenia metodologii naukowej, która byłaby praca z zakresu tzw. filozofii porównawczej. Autor dokonałby w niej zestawienia i porównania twierdzeń prezentowanych przez masonów i twierdzeń zawartych w dokumentach Soboru Watykańskiego II i ujawniłby, że są to te same, lub bardzo podobne, twierdzenia. W pracy tej wiele miejsca byłoby poświęconego, z pewnością, kwestii ekumenizmu, dialogu z innym religiami, „otwarcia na świat” i kultu człowieka, który tak bardzo niepokoił, ale i pociągał, Pawła VI (co ujawnia, jak już o tym tu pisałem, Michał Krajski w swojej publikacji ,,Masoneria, Paweł VI i kult człowieka”). Warto przy okazji zwrócić uwagę na to, że Paweł VI sam zaczął w pewnym momencie ,,ocierać się” o ten kult człowieka, gdy pierwszy człowiek postawił nogę na księżycu. Stwierdził wtedy, że „człowiek okazał się gigantem” (to masoni, jak pisałem o tym w „Masonerii polskiej 2014”, nazywają siebie ,,gigantami”) i powiedział: „Okazuje się nam boski nie w sobie, lecz w swoich zasadach i przeznaczeniu. Cześć człowiekowi, cześć jego godności, jego duchowi ijego życiu”. De Mattei komentując te słowa stwierdził, że Paweł VI: „będąc świadomy procesu samozniszczenia Ciała Kościoła” jednak „pozostawał nadal optymistą”. Romano Amerio w swojej książce zwraca np. uwagę na to, ze Sobór wprowadził w język i myślenie Kościoła „zasady roku 1789”, czyli zasady ,,Wolność, Równość, Braterstwo” (a zatem zasady, które masoneria uznaje za swoje podstawowe zasady).
Warto tez zwrócić uwagę na to, ze Paweł VI w encyklice Populorum Progressio wydanej w 1967 r. a więc 2 lata po zakończeniu Soboru Watykańskiego ll napisał: ,,Ponieważ ludy są twórcami własnego rozwoju, podejmują one to ciężkie zadanie; nie będą go jednak mogły w żaden sposób wykonać w odosobnieniu od innych. Umowy o wzajemnej pomocy zawierane przez narody uboższe tego samego regionu, szersze porozumienie o dopomaganiu im, a również znaczniejsze układy zmierzające do koordynacji pewnych programów działania są więc jakby kamieniami milowymi tej drogi, która, sprzyjając postępowi, prowadzi do pokoju. Ta zaś współpraca międzynarodowa, obejmująca cały świat, wymaga instytucji, które by ją przygotowały, urządzały i nią kierowały, dopóki nie zostanie stworzony nowy porządek prawny, uznany i potwierdzony przez wszystkich. Stąd najchętniej udzielamy poparcia organizacjom publicznym, które już zajmują się działalnością zmierzającą do rozwoju ludów, i wyrażamy życzenie, aby ich autorytet nadal wzrastał. Gdy przebywając w Nowym Yorku mówiliśmy o tym do przedstawicieli Narodów Zjednoczonych, powiedzieliśmy im między innymi: Waszym zadaniem jest łączenie bratnimi więzami nie jednego tylko, czy drugiego narodu, ale wszystkich w jedno. Kto bowiem nie dostrzega konieczności stopniowego dojścia do ustanowienia jakiejś władzy światowej, która mogłaby skutecznie działać tak w dziedzinie sądowej, jak politycznej?”( wytłuszczenie – S. K.).

Mamy tu ewidentnie do czynienia z promocją idei, która jest też podstawowa ideą masonerii. De Mattei, co warto podkreślić i zapamiętać, pisząc o Soborze Watykańskim II nie pominął kwestii Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej: ,,Przyczyny, dla których papież Roncalli (Jan XXIII – dop. S. K.) kazał odroczyć decyję o udostępnieniu tekstu (Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej – dop. S. K.) są oczywiste: był zgrzytający kontrast w przekazie fatimskim między proroctwem nieszczęścia, a proroctwem optymizmu nowego papieża, który ogłaszał Sobór Watykański II. Istnienie tego kontrastu między tymi dwiema profetycznymi liniami pozwala zrozumieć wydarzenia następnych lat”.
=======================
Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
02-764 Warszawa ul. Egejska 5/24
Tel., 22 651-88-17; 601-519-847
e-mail: savoir@savoir-vivre.com.p1
www.kukonfederacjibarskiej.wordpress.com

Tekst wzięty z http://dakowski.pl/index.php?option=com ... &Itemid=46

PostNapisane: 14 mar 2017, 23:42 
Moderator

Objawienia Fatimskie – klucz do zrozumienia świata

Obrazek

„Rosja rozprzestrzeni swoje błędy na cały świat” – to zdanie Matki Bożej Fatimskiej sprzed 100 lat stanowi klucz do zrozumienia problemów współczesności. Duchowych, kulturowych, ale także społeczno-politycznych. Począwszy od komunizmu, przez rewolucję obyczajową na Zachodzie, aż po – jak się wydaje - współczesną reakcję na tę rewolucję w postaci antyliberalnych, ale i obcych katolicyzmowi ruchów narodowych czy alternatywno-prawicowych.

Błędy Rosji. Słowa te nasuwają na myśl przede wszystkim dwie kwestie: prawosławie i komunizm. Tak, prawosławie, jako religia schizmatycka to rosyjski błąd. Czy o nim jednak mówiła Matka Boża objawiając się w Fatimie? Trudno zwykłemu świeckiemu wyrażać kategoryczne sądy. Czy jednak prawosławie rozprzestrzeniło się na cały świat? Raczej w niewielkim stopniu.

Naturalne staje się więc skierowanie naszej uwagi na inny rosyjski błąd. Komunizm. Ostatnie objawienie Maryi przypadło na 13 października 1917 roku. 11 dni później rozpoczęła się Rewolucja Październikowa. Ta następnie rozlała się na ogromną część naszego globu.

Pod jakim względem komunizm jest błędny? Pod każdym! To wszak dokładne odwrócenie zasad katolickich i cywilizacji na nich opartej. Zamiast czcić Boga, zwalcza religię, a wierzących prześladuje i zabija. Zamiast szanować niewinne życie, prowadzi do masowych mordów. Zamiast wstrzymać się od pożądania rzeczy bliźnich, rozbudza pożądanie w masach. Zamiast wstrzymać się od kradzieży neguje samą własność. Zamiast szanować dobre imię bliźnich, instytucjonalizuje oczernianie.

Współczesnemu człowiekowi ZSRR kojarzy się raczej z siermiężną, purytańską nawet moralnością. Początkowo jednak było inaczej. Do błędów komunistycznej Rosji wypada zaliczyć także przemiany seksualne.

Jak zauważa dr hab. Mirosław Szumiło w artykule „Bolszewicka rewolucja seksualna” (historia.org.pl), pierwotnie w ZSRR panowała istna wolna miłość. 16 grudnia 1917 roku ustanowiono dekret zezwalający na rozwód z racji samej niezdolności charakterów. Wystarczało podanie do sądu. Z kolei zgodnie z Kodeksem Rodzinnym z 1926 roku należało jedynie wysłać pocztówkę do Urzędu Stanu Cywilnego.

Sowiecka feministka Aleksandra Kołłontaj opiewała psychologiczne i ekonomiczne wyzwolenie kobiet. Głosiła, że zaspokojenie popędu powinno być równie proste, jak wypicie szklanki wody. Z kolei młodzieżowy komsomoł na pierwszym zjeździe przyjął zapis o obowiązku zaspokajania popędu płciowego towarzyszy. Sowiecka wersja wolnej miłości przybierała niekiedy jeszcze bardziej groteskowe formy. Na przykład dekret o uspołecznieniu kobiet. Panowało przekonanie, że małżeństwo, a nawet uczucie jako takie to burżuazyjne przeżytki.

„Życie dzisiejszej młodzieży jest rewolucyjnym zerwaniem ze stosunkami seksualnymi opartymi o ideę własności prywatnej”, pisano na łamach „Prawdy” w 1925 roku. „W oczach młodzieży dziewczyna, która wstrzymuje się od seksu jest nie tylko burżujką, ale również taką, która niszczy swą młodość w imię przesądów przeszłości, która oszczędza się dla męża, posiadacza prywatnej własności”.

Stosunki seksualne wiążą się ze spłodzeniem dzieci. Te zaś w przygodnych relacjach czy wręcz przy braku jakichkolwiek związków są niepożądane. Wolna miłość idzie więc w parze z aborcją. Tak też było w bolszewickiej Rosji. Jak podaje dr hab. Mirosław Szumiło zgodnie z dekretem z 18 listopada 1920 roku każda kobieta została uprawniona do uśmiercenia dziecka. Wystarczyło, by dokonał tego lekarz w szpitalu. Pod tym akurat względem sowiecka Rosja okazała się światowym przodownikiem. Gdy dzieci uniknęły aborcyjnej rzezi zostawały upaństwowione. Temu służyły masowe budowy żłobków. „Rozbijając ognisko rodzinne, wymierzamy ostateczny cios ustrojowi burżuazyjnemu” – oto hasło popularne w latach 20-tych XX wieku.

Co zaś z homoseksualizmem? On także został zalegalizowany w początkowej fazie bolszewizmu. Odwrót od praktyki wolnej miłości rozpoczął się pod koniec lat 20 i nasilił w kolejnej dekadzie. Wynikało to z przyczyn pragmatycznych: konieczności walki z kryzysem demograficznym i utrzymania zdrowia publicznego. W 1936 roku zakazano aborcji i utrudniono rozwody. Związek Radziecki nie wrócił już do rewolucji seksualnej z okresu swoich początków. Jednak jej „ideałami” zainspirował się Zachód. Z resztą pod wpływem marksistowskiej ideologii. I prawdopodobnie przy udziale sowieckiej agentury.

Rewolucja kulturowa na Zachodzie
Gdy władze ZSRR stopniowo wygaszały najskrajniejsze wykwity obyczajowej rewolucji, włoski komunista Antonio Gramsci pisał swoje „Listy więzienne”. Stwierdził, że Zachód jest odporny na rewolucję marksistowską z powodu swego zakorzenienia w chrześcijaństwie. Dlatego też przed dokonaniem rewolucji społecznej należało zniszczyć chrześcijańską kulturę. Zająć się tym mieli nie robotnicy, lecz kryminaliści, mniejszości etniczne i kobiety. Myśliciel nawoływał do „długiego marszu przez kulturę” w celu transformacji szkół, mediów, kościołów, stowarzyszeń, a przede wszystkim rodziny. Do podobnych wniosków na Węgrzech doszedł Geirg Lukacs. Wdrażał je z resztą w życie jako komisarz do spraw kultury za rządów Bela Kovacsa.

Z kolei w 1923 roku w niemieckim Wiemarze Georg Lukacs, a także między innymi Theodor Adorno i Herbert Marcuse założyli szkołę frankfurcką. Jej celem było właśnie dokonanie marksistowskiej rewolucji w sferze kultury poprzez zniszczenie chrześcijańskiej religii i moralności. „Zasługą” Herberta Marcuse’ego okazało się poszerzenie nowego proletariatu o mniejszości seksualne. „Wyzwolenie” seksualne stało się kluczowym elementem kulturowej rewolucji. Należało jeszcze dokonać stygmatyzacji wroga. Temu – jak zauważa Linda Kimball na „American Thinker” (tłumaczenie na wmeritum.pl) - posłużyła koncepcja „osobowości autorytarnej” Theodora Adorno. W 1950 roku „odkrył” on, że chrześcijaństwo i tradycyjna rodzina prowadzą do rasizmu oraz faszyzmu. Stąd już tylko krok do uznania osób żyjących zgodnie z tradycją za niebezpiecznych czy wręcz chorych psychicznie.

Marksizm kulturowy zrodził polityczną poprawność. Nową formę cenzury i autocenzury, skłaniającej człowieka do autokontroli na każdym kroku. Widać w tym diaboliczną próbę zastąpienia chrześcijaństwa. Zgodnie z nauką Kościoła człowiek musi bowiem zważać nie tylko na czyny, ale także na myśli i słowa. Polityczna poprawność, jako nowa religia również zmusza do autokontroli. Jednak nie po to, by unikać łamania Dekalogu, ale by unikać nowych grzechów – takich jak „elitaryzm” „seksizm” czy „dyskryminacja”. Tymczasem wiele z tych „grzechów” to po prostu normalne, tradycyjne przekonania.

Z polityczną poprawnością w parze idzie multikulturalizm. Człowiek Zachodu stara się nie okazać wyższości i nie obrażać przedstawicieli innych kultur. Owa bezgraniczna tolerancja prowadzi do przyjmowania tabunów uchodźców. Chaos i przemoc zrodzone z polityki wielokulturowości potęgują niepewność i radykalizm.

Stan współczesnego Zachodu: jego rodziny, instytucji, kultury i państwa to pogorzelisko po udanej rewolucji kulturowej. Włoski autor Marcello Veneziani powiedział, że zachodnie społeczeństwa realizują istotę marksizmu, a więc „radykalny ateizm i materializm, internacjonalizm i uniwersalne wykorzenienie, prymat pragmatyzmu i śmierć filozofii, dominacja produkcji i globalne manipulowanie naturą (…) oraz równość ­wyrażająca się w homogenizacji". Z kolei zmarły w 1989 roku filozof Augusto de Noce mówił, że marksizm przegrał na wschodzie, jednak został zrealizowany na zachodzie. Doszło do tego nawet bez całkowitego – na razie – zanegowania własności prywatnej.

Proces prowadzący do tego sterowany był zarówno przez zainfekowanych marksizmem „intelektualistów”, jak i sowiecki wywiad. Jak powiedział w dostępnej w Internecie(redgreenalliance.com) rozmowie były KGB-owski propagandysta, a późniejszy krytyk komunistycznego reżimu Yuri Bezmenov jedynie 15 procent działalności sowieckich tajnych służb polegało na szpiegostwie. Pozostałe 85 procent przeznaczono na dążenie do ideologicznej transformacji. Owa psychologiczna wojna służyć miała „zmianie postrzegania rzeczywistości” aby poddani manipulacji nie byli w stanie dojść do żadnej rozsądnej konkluzji na temat prawdziwych interesów ich kraju.

- (…) Ideologię marksizmu-leninizmu wtłaczano do głów co najmniej trzech pokoleń amerykańskich studentów bez równoważenia ze strony podstawowych wartości amerykańskiego patriotyzmu - mówił Yuri Bezmenov. - Skutki możemy oglądać. Większość osób kończących studia w latach sześćdziesiątych okupuje teraz stanowiska władzy w rządzie, służbie cywilnej, mass-mediach i systemie edukacyjnym. Są oni uodpornieni na argumenty, wręcz zaprogramowani, by myśleć w konkretny sposób. Nie można praktycznie ich przekonać, nawet jeśli przedstawi się czarno na białym dowody na ich pomyłkę. Ich demoralizacja jest całkowita i nieodwracalna – mówił były KGB-ista.

Gdy krajem rządzą kulturowi marksiści staje się od bezradny wobec destabilizacji i podatny na kryzys. Nie dziwi zatem, że Zachód umiera - demograficznie, kulturowo i politycznie. Hordy islamskich imigrantów zamieniają oazę spokoju w hobbesowski stan natury. Na przedmieściach kwitnących ongiś wielkich miast życie staje się „samotne, zwierzęce, bez słońca i krótkie”. Budzi się jednak reakcja…

Błędy Rosji 3.0
Choć dla lewicowych elit nie ma już po ludzku rzecz biorąc ratunku, to zwykli ludzie budzą się z letargu. Decyzje Brytyjczyków o wystąpieniu z Unii Europejskiej czy Amerykanów o wyborze Donalda Trumpa świadczą o znużeniu demoliberalnym (nie)ładem i strachem przed jego konsekwencjami.

W Holandii w sondażach prowadzi anty-imigrancka partia wolności Geerta Wildersa. Nacjonalistka Marine Le Pen plasuje się na drugim miejscu w sondażach wyborczych we Francji. W Niemczech poparcie przekraczające minimum 8 procent w sondażach notuje bliska nazizmowi Alternative fur Deutschland. Quasi-prawica rośnie w siłę także w innych krajach. Te trendy i ugrupowania łączy niechęć do globalizacji, wielokulturowości i innych wartości świata fukuyamowskiego „końca historii”. Czy jednak to prawdziwa chrześcijańska kontrrewolucja? Niekoniecznie. W tej antyliberalnej reakcji dostrzegamy wątki skrajnie nacjonalistyczne i kolektywistyczne. Sprzeciw wobec postępowych elit często wyradza się w populizm i kult „zwykłego człowieka” sprzeczny z zasadą hierarchiczności. Toutes proportions gardées możemy dostrzec analogię między współczesną reakcją antyliberalną, a faszyzmem lat 30-tych XX wieku.

Rozmaite współczesne siły quasi-prawicowe łączy jeszcze jedno: sympatia wobec Moskwy. W 2014 roku Rosja zaprosiła przedstawicieli Frontu Narodowego, austriackiej FPÖ, nacjonalistów z belgijskiej Flandrii oraz Bela Kovacsa z węgierskiej partii Jobbik do obserwowania referendum na Krymie – przypomina dr Alina Poljakowa w analizie „Putinizm i europejska skrajna prawica” (imrussia.org). Chodziło o uwiarygodnienie aneksji. Z kolei 22 marca 2015 roku członkowie niektórych partii europejskiej prawicy udali się do Petersburga na polityczny zjazd z udziałem Putina. W 2014 roku okazało się zaś, że Front Narodowy przyjął od kontrolowanego przez Rosjan „First Czech-Russian Bank” 9 milionów euro pożyczki.
Rusofilia przejawia się także w głosowaniach założonej przez Marine Le Pen frakcji europarlamentu „Europa Narodów i Wolności”. Pozytywnie o Putinie wypowiadali się także Roberto Fiore z włoskiej „Forza Nova” czy Nigel Farage z brytyjskiej, eurosceptycznej UKIP. A także sam Donald Trump. Zdaniem FBI i CIA swoje zwycięstwo wyborcze zawdzięcza on rosyjskiej ingerencji.

Rosja zatem nie tylko inspiruje ale i czynnie wspiera współczesną quasi-prawicę. Czy jednak sama może służyć za wzór? To prawda, że kraj ten pod wieloma względami jest bliższy konserwatywnym zasadom, niż „zgniły Zachód”. Choćby w kwestii homoseksualizmu czy realizmu w polityce międzynarodowej. Nie dajmy się jednak zwieść pozorom.

Społeczeństwo rosyjskie jest mocno zdemoralizowane. Według prezesa Związku Pediatrów Rosji Aleksandra Baranowa przeprowadza się w nim 3-4 milionów aborcji rocznie. Do tego dochodzi wierność sowieckiej symbolice, wyrażanej choćby podczas parad wojskowych. A także w melodii narodowego hymnu. Wpływowi myśliciele, tacy jak Aleksandr Dugin głoszą skrajny antykatolicyzm i kolektywizm i przychylnie wypowiadają się o pogaństwie.

Zachód w reakcji na marksizm „klasyczny” i „kulturowy” rzuca się w objęcia Moskwy. W reakcji na jedne „błędy Rosji” powstają inne – bliższe prawdzie, ale czyż przez to nie bardziej niebezpieczne? Nadzieją na wyzwolenie z matni wzajemnie zwalczających się fałszywych idei jest zapowiedziany – również w Fatimie – triumf Niepokalanego Serca Maryi.

Marcin Jendrzejczak

http://www.pch24.pl/objawienia-fatimski ... 088,i.html

"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."

PostNapisane: 04 kwi 2017, 22:18 
Moderator

Jaka jest treść Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej?

Na podstawie materiałów zgromadzonych w książce „Fatima i masoneria – czy Trzecia Tajemnica Fatimska wypełni się w 2017 roku czy później?” możemy zrekonstruować całą Trzecią Tajemnicą Fatimską.

W wielkim skrócie :

Jeśli będzie miał miejsce „zły sobór” i po nim pojawi się „zła Msza”, nastąpią zmiany w liturgii, bratanie się z heretykami, zbliżenie do fałszywych religii, w Watykanie nastąpi apostazja (utrata wiary), zagości herezja, szatan będzie w nim panował, papież stanie się jego sługą, przyjdzie wielki kataklizm i wszyscy będą widzieć Matkę Bożą i anioła na niebie, który będzie „podpalał świat”. Kataklizm zakończy się nagle i wielu przeżyje.

Armia islamska zabije antypapieża, który przed śmiercią się nawróci i zginie śmiercią męczeńską. Islamiści zabiją też wielu kardynałów, biskupów i kapłanów, szczególne tych, którzy zdradzili (oni też nawrócą się w momencie śmierci). Ostatecznie zapanuje pokój Boży na Ziemi i będziemy królowali z Chrystusem.

W sierpniu 2016 r. niemieckie MSW zaleciło Niemcom, by zgromadzili żywność i wodę pitną na 10 dni.
W tym samym czasie Obama wydał dramatyczną odezwę do narodu (jest ona na stronie Białego Domu) wzywającą do gromadzenia żywności i trzymania przy sobie aktów własności i innych ważnych dokumentów.
Odesłał Amerykanów w tej odezwie do specjalnej strony internetowej, na której pojawiają się bieżące informacje na temat zagrożeń i sposobów zachowania między innymi w trakcie kataklizmu wywołanego przez wulkany.

W drugiej połowie 2016 r. pojawiły się informacje, że zaczynają się budzić niektóre superwulkany i największe wulkany, między innymi w USA (Yellowstone), Islandii (Katla i Hekla) i Europie, superwulkan Laacher See, w południowo-zachodnich Niemczech – w Nadrenii-Palatynacie i superwulkan o nazwie „Pola Flegrejskie” (Campi Flegrei) we Włoszech.

W portach europejskich skonfiskowano w tym czasie ponad 20 tys. mundurów armii Państwa Islamskiego, które miały trafić do Europy.

Obrazek

https://kukonfederacjibarskiej.wordpres ... 2/10/1836/

"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."

PostNapisane: 20 kwi 2017, 09:22 
Moderator

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nauko ... spomnienia

Wybuch trzeciej wojny światowej w setną rocznicę objawień fatimskich?
13:41 19.04.2017(zaktualizowano 14:52 19.04.2017)

Brytyjskie media określiły możliwą datę wybuchu trzeciej wojny światowej.

Mistyk Horacio Villegas ogłosił, że globalny konflikt, którego ostatnio wszyscy się obawiają, wybuchnie 13 maja tego roku. Jego przepowiednię przytacza gazeta Daily Star.
Według mistyka, trzecia wojna światowa może wybuchnąć w 100. rocznicę ostatniego objawienia fatimskiego, które miało miejsce w maju 1917 roku.
W ostatnim czasie media często rysują katastroficzne wizje wybuchu globalnego konfliktu nuklearnego lub końca świata.
Gazeta „The Mirror" informowała niedawno, że według naukowców niezidentyfikowany, dużych rozmiarów obiekt uderzy w naszą planetę 12 października.
Wcześniej naukowiec David Mead twierdził, że Ziemia zostanie zniszczona w październiku 2017 roku po zderzeniu z planetą X Nibiru, ale nie określił dokładniej daty katastrofy.

Więcej na ten temat — w audycji radiowej Sputnik Polska.

PostNapisane: 20 kwi 2017, 16:06 
Moderator

Asindziej napisał(a):
Wybuch trzeciej wojny światowej w setną rocznicę objawień fatimskich?

Czyżby to już niedługo ... ?

Powiało grozom ...

Szatan rzuca się do ostatecznego ataku.

Po III wojnie światowej świat będzie zupełnie inny. Nie wiem czy lepiej zginąć czy przeżyć tę wojnę ...

PostNapisane: 20 kwi 2017, 18:45 
Moderator

Coltrane napisał(a):
Czyżby to już niedługo ... ?

Powiało grozom ...

Szatan rzuca się do ostatecznego ataku.

Na razie to tylko czyjeś widzimisię.

Coltrane napisał(a):
Po III wojnie światowej świat będzie zupełnie inny. Nie wiem czy lepiej zginąć czy przeżyć tę wojnę ...

To zależy. Jak się będzie w stanie łaski uświęcającej to lepiej zginąć, a jak nie - to lepiej przeżyć, by mieć czas na spowiedź.

PostNapisane: 18 maja 2017, 09:26 
Moderator

http://newsweb.pl/2017/05/17/masz-poniz ... e-francji/

Masz poniżej 50 lat? Doczekasz wojny w Europie! „Ten kontynent czeka najgorsze, zacznie się we Francji”
Maj 17, 2017Maj 17, 2017 NewsWeb.pl

Światowi politolodzy już nie zupełnie hipotetycznie, ale w formie realnej analizy wypowiadają się na temat najgorszego, które ma spotkać Europę i – co za tym idzie – jej rdzennych mieszkańców w najbliższych latach.

Prognozy niestety nie są dobre. Ekspert ds. islamu, którego cytowała już we wrześniu brytyjska gazeta „The Sun”, profesor Gilles Kepel ze Sciences Po w Paryżu twierdzi, że najgorsze dopiero przed Europą.

„Coraz większa liczba muzułmanów o słabych perspektywach tworzy „Generację Dżihadu” i chce kontynuować sianie terroru w Europie” – mówi prof. Kepel dla „The Sun”.

Ta wojna ma być jeszcze bardziej potworna niż te, które pustoszyły nasz kontynent w pierwszej połowie XX wieku. Dlaczego? Niezależni eksperci zgodnie twierdzą, że większość konfliktów np. podczas II wojny światowej toczyła się raczej na tle politycznym i narodowościowym, a niekoniecznie kulturowym i religijnym. Biorąc pod uwagę to, jak bardzo ideologia Europejczyków różni się od wyznawanej przez radykalnie usposobionych muzułmanów, to zderzenie może okazać się naprawdę potworne.

Prof. Gilles Kapel zapowiada, że będzie to okrutna wojna domowa. Mający ambicje podboju islamiści obrali sobie za cel to, o czym mówi Koran. Sprawienie, że kolejny kontynent stanie się muzułmański, leży wręcz w gestii pobożnego wyznawcy islamu.

Dalej francuski politolog-arabista mówi: „Terroryzm jest przede wszystkim wyrazem wojny w islamie”. Kolejne słowa prof. Gillesa dosłownie przyprawiają o dreszcze: „Długoterminowym celem generacji dżihadu jest zniszczenie Europy przez wojnę domową, a następnie zbudowanie społeczeństwa islamskiego z popiołów”.

Nie ulega wątpliwości, że ambitni muzułmanie będą dążyli do wprowadzenia w opanowanych europejskich państwach zasad, jakie panują w ich krajach na Bliskim Wschodzie. W konfrontacji z rosnącymi w siłę europejskimi siłami konserwatywno-narodowymi, potężny konflikt mamy jak w banku.

Czy wszystkich nas to czeka?

Prawdopodobnie niestety tak. Gdy złoży się wszystkie fakty w jedną całość, taki konflikt jest wręcz nieuchronny. Islamskie partie pukają już do parlamentów: francuskiego (więcej), brytyjskiego, oczywiście szwedzkiego, belgijskiego i kilku innych. Politolodzy, ale i socjolodzy zwracają szczególną uwagę na niezwykłą przewagę muzułmańskich przybyszów nad Europejczykami w przyroście naturalnym. Przy tym zaskakująco duży procent wyznawców islamu nabywa prawa wyborcze.

Oznacza to, że w ciągu maksymalnie 20 lat muzułmanie mogą rządzić czołowymi państwami Europy. To nie żadna chora przepowiednia, ale fakt! Nie ulega wątpliwości, że ambitni muzułmanie będą dążyli wówczas do wprowadzenia w opanowanych państwach zasad, jakie panują w ich krajach na Bliskim Wschodzie. W konfrontacji z rosnącymi w siłę europejskimi siłami konserwatywno-narodowymi, potężny konflikt mamy jak w banku.

Kiedy dokładnie? Prognozy są rozbieżne. Jedni mówią o roku 2033, inni o 2039. Wszystko zależy od tego, czy kraje zachodnie opamiętają się w przyjmowaniu i meldowaniu kolejnych imigrantów, których corocznie do samych Niemiec dociera nawet milion! Tak czy inaczej, większość z nas – przy średniej długości życia Polaka na poziomie 77 lat – momentu wybuchu konfliktu doczeka.

„Europa nie miałaby szans”

W sprawie wypowiedziały się autorytety nie tylko za granicą. Opinią podzielił się kilka mies. temu były poseł Platformy Obywatelskiej, Jacek Protasiewicz, który również nie widzi pozytywów.

– Gdyby miało dojść do wojny kultur i religii, to my, chrześcijanie, a zwłaszcza Europejczycy, nie mamy najprawdopodobniej szans, bo muzułmanów mieszkających wokół Europy jest dużo więcej i przybywa w geometrycznym postępie – zauważył.

– Gdyby tylko byli wrogo do nas nastawieni, to nie mielibyśmy szans. Gdyby miało dojść do wojny, to mamy przed sobą wizję na skalę Armageddonu – stwierdził.

Przepowiednia

Teraz temat kontrowersyjny, a niektórzy nazwą go pewnie teorią spiskową. Jest jednak niezwykle ciekawy. Michel de Nostre-Dame (Nostradamus) – XVI-wieczny mistyk, który przewidział np. podboje i upadki Napoleona, czy Hitlera – często w swych wizjach wybiegał poza swoje tysiąclecie.

To dlatego wiadomo, kiedy miałaby wybuchnąć III i IV wojna światowa, kiedy nastąpi kataklizm przychodzący z kosmosu, a nawet koniec świata.

Na początek XXI wieku Wielki mistrz Nostradamus przewiduje najazd islamu na Europę. Ma to być jednoczesny najazd wielkich armii muzułmańskich na Grecję i Bałkany oraz na Włochy, Hiszpanię i Francję. Zauważyliście, że większość tzw. uchodźców to mężczyźni w wieku 18-30 lat?

Ma dojść do wielkiego najazdu islamu na Europę. Ma to być starcie dwóch wielkich cywilizacji. Cywilizacji Zachodniej z Kalifatem Wielkiego Talibanu – jak nazywał Nostradamus imperium islamskie.

Do Francji ma napłynąć tylu wyznawców proroka, że kraj ten nie będzie mógł sobie z nimi poradzić. Najpierw ma wybuchnąć wojna domowa we Francji spowodowana przez żyjących w niej muzułmanów, a potem krwawe walki ogarną cały kraj i nastąpi rozpad państwa. Paryż ma spłonąć z rąk swoich muzułmańskich mieszkańców. Od tego momentu mają zacząć się wielkie rewolucyjne zmiany na całym świecie, które Nostradamus określa jako wielki kataklizm.

PostNapisane: 18 maja 2017, 09:50 
Czołowy Publicysta

Asindziej napisał(a):
Prof. Gilles Kapel zapowiada, że będzie to okrutna wojna domowa. Mający ambicje podboju islamiści obrali sobie za cel to, o czym mówi Koran. Sprawienie, że kolejny kontynent stanie się muzułmański, leży wręcz w gestii pobożnego wyznawcy islamu.

...muzułmański - czyli czysto męski niewolniczy seksdespotyzm...

PostNapisane: 28 sie 2017, 15:07 
Moderator

Przypomnijmy jeszcze raz :

OBJAWIENIE WANDY MALCZEWSKIEJ

Wanda Malczewska, która jako 75-letnia staruszka umarła w opinii świątobliwości dnia 26 września 1896 r. obdarzona była przez Boga niezwykłymi prawie codziennymi objawieniami i widzeniami, przepowiadając bardzo wiele o Polsce. Była wielką czcicielką tak Eucharystii jak i Najśw. Dziewicy. To też ukazywali jej się często tak Pan Jezus jak i Matka Najświętsza.

Oto niektóre jej przepowiednie:

W drugi Piątek Wielkiego Postu roku 1872 ukazał się jej Pan Jezus w Ogrójcu i tak przemówił do niej: "Ojczyzna twoja i Kościół w tej Ojczyźnie... przez krwawą pracę i jedność bratnią dojdą do upragnionej wolności. Niech tylko naród tej wolności nie obróci w swawolę". W piąty Piątek tegoż Postu widziała Zbawiciela dźwigającego krzyż na Kalwarię. A kiedy wraz z niewiastami jerozolimskimi litowała się Wanda nad Zbawicielem, Pan Jezus tak przemówił do niej: "Zbliżają się czasy przewrotne. Ojczyzna wasza będzie wolna od ucisków wrogów zewnętrznych, ale ją opanują wrogowie wewnętrzni. Przede wszystkim starać się będą wziąć w swe ręce młodzież szkolną i dowodzić będą, że religia w szkołach niepotrzebna, ze można ją zastąpić innymi naukami. Spowiedź i inne praktyki religijne, kontrola Kościoła nad szkołami zbyteczna, bo ścieśnia myślenia ucznia. Krzyże i obrazy religijne ze sal szkolnych będą chcieli usunąć, aby te wizerunki chrześcijańskie nie drażniły żydów. Przez młodzież pozbawioną wiary, zechcą w całym narodzie wprowadzić niedowiarstwo. Jeżeli naród uwierzy temu i pozbędzie się wiary, straci przywróconą ojczyznę. - Niechże tedy ojcowie i matki zwracają uwagę na szkoły. Niech protestują przeciwko usuwaniu wizerunków religijnych ze szkoły i przeciwko nauczycielom dążącym do zaprowadzenia szkoły bezwyznaniowej. - Nauka bez wiary nie zrodzi Świętych ani bohaterów narodowych. - Zrodzi szkodników - módl się o dobrą chrześcijańską szkołę".

Niestety tak było w Polsce przed obecną wojną. W Wielki Piątek tego samego roku Wanda była świadkiem ukrzyżowania Chrystusa i widziała jak Pan Jezus oddawał Matkę Najśw. w opiekę św. Janowi. Wtedy Pan Jezus wyrzekł te słowa: "Im więcej który naród ukocha Ją, tym więcej ode Mnie łask otrzyma i choćby przez wrogów skazany był na zagładę, nie zginie, ale odradzać się będzie".
Gdy po tym zdaniu zwróciła się Wanda do Matki Boskiej i przypomniała Jej jakiej to czci od wieków doznaje w Polsce, wtedy to Matka Najśw. tak odpowiedziała Wandzie: "Tak, Polska niegdyś wyróżniała się nabożeństwem do mnie - to też serdecznie ją kocham. Pod moją opieką wzrastała. Nieprzyjaciół nawet silniejszych, zwyciężała. Jej oręż wsławił się wobec całego chrześcijaństwa, gdy szła do boju pod moim hasłem. Skoro otrzyma niepodległość, to niedługo powstaną przeciwko niej dawni gnębiciele, aby ja zdusić. Ale moja młoda armia, w Imię moje walcząca, pokona ich i odpędzi daleko i zmusi do zawarcia pokoju. Ja jej dopomogę. Dostaliście się do niewoli wskutek niezgody wewnętrznej i sprzedajności wielu waszych rodaków. - Rozebrali was na kawałki, ale Pan Bóg na moją prośbę (Matki Boskiej) tego rozbioru nie zatwierdził. Zbliża się czas, że sprawiedliwość Boska upokorzy chciwość zaborców waszych, tępicieli wiary katolickiej i nabożeństwa do Serca mojego Syna. Oni upadną, a Polska na moją prośbę będzie wskrzeszoną i wszystkie jej części będą złączone. Ale... niech strzeże wiary i nie dopuszcza niedowiarstwa... zdrady... niezgody i lenistwa, bo te wady mogą ją na powrót zgubić i to... na zawsze! Pragnę widzieć Polskę szczęśliwą, ale niech też Polacy do tego rękę przykładają... Modlę się za Polskę, za jej nabożeństwo do mnie. Modlę się za wszystkie stany... aby miłość, zalecona przez mojego Syna, zakwitła wśród was... Módlcie się wszyscy - i postępujcie drogą wskazaną wam przez mojego Syna."

Innym razem w roku 1896 w dniu Bożego Ciała rzekł Pan Jezus do Wandy: "O jakże mnie to boli, że dawna wiara i pobożność coraz bardziej słabnie w tym narodzie, że oświeceni psują prostaczków zamiast dawać im dobry przykład. Ach, jak mi żal tego narodu. Pocieszam się tem, że w ostatnich czasach zaczęły się tworzyć wśród was stowarzyszenia Eucharystyczne, mające na celu adoracje, częste komunie święte, lecz niestety należą do nich same niewiasty starsze. A gdzież młodzież, gdzież mężczyźni, gdzie inteligencja? Czyż im nie jest potrzebna wiara i praktyki religijne? Mów komu tylko możesz, iż odrodzenie się waszej Ojczyzny, jej rozkwit, utrzymanie się w niezależności, zależy od zjednoczenia się ze mną przez życie eucharystyczne."

Ale nie dosyć na tem. W dzień Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w 1873 r. po nieszporach pozostała Wanda przed ołtarzem Matki Boskiej. Wtedy to przemówiła do niej Królowa Polski: "Uroczystość dzisiejsza niezadługo stanie się świętem waszym narodowym, bo w tym dniu odniesiecie zwycięstwo świetne nad wrogami, dążącymi do waszej zagłady. To święto powinniście obchodzić ze szczególniejszą okazałością. Moją stolicę na Jasnej Górze powinniście otaczać szczególniejszą opieką i przypominać sobie dobrodziejstwa, jakie od Boga za moją przyczyną odebraliście i jeszcze odbierać będziecie, jeżeli się wierze św. katolickiej i cnotom chrześcijańskim i prawdziwej miłości Ojczyzny, opartej na jedności i braterstwie wszystkich klas nie sprzeniewierzycie."
W uroczystość Bożego Narodzenia 1873 r. po południu na adoracji, gdy lud śpiewał kolędy, pokazała się Matka Boska z Dzieciątkiem Jezus... obok był św. Józef i Aniołowie, grono zaś św. Polaków i Polek klęczało u stóp Marii i śpiewało: "Królowo nasza wśród Cherubinów - usłysz pokorny śpiew polskich synów, co się do tronu twego wznosi i o swobodę Ojczyzny prosi." Podczas tej pieśni widziałam (pisze Wanda), że Matka Boska nachyliła się do Pana Jezusa i coś z Nim mówiła a potem do śpiewających rzekła: "Polskę kocham, bo to moje królestwo... Nie zapomnę o was, a Syn mój nie da wam zginać. Jeszcze chwila cierpienia a swobodę odzyskacie." Zaś cztery lata później, w uroczystość Trzech Króli, dnia 6 stycznia 1877 r., w czasie wotywy, pod koniec pierwszej Ewangelii, ukazał się jej Pan Jezus jako Dziecina na jasnym obłoku stojący. W ręce trzymał kulę ziemską, nad nią świeciła nadzwyczajna gwiazda, a na kuli ziemskiej wyrysowane były różne kraje, pomiędzy nimi Polska z morzem i napisem: "Królestwo Marii." Podczas komunii kapłana podczas tejże mszy św. widziała Wanda u stóp Pana Jezusa klęczących przedstawicieli różnych narodów a pomiędzy nimi królów polskich: Mieczysława z żoną Dąbrówką, Jagiełłę z Jadwigą, Kunegundę z Bolesławem i Sobieskiego. Wtedy Pan Jezus pobłogosławił zebranych i Wanda usłyszała głos wychodzący z ust Pana Jezusa: "Błogosławiony Naród, którego Panem jest Bóg."

A dnia 5 października 1873 r. wyrzekł Pan Jezus do Wandy następujące słowa: "Zatknąłem pośród was krzyż, jako godło wiary, triumfu i chwały. Dałem wam Matkę moją za Opiekunkę i czegóż się boicie? - Dlaczego tak słaba wasza ufność? Pamiętajcie, że Maria, Matka moja, wszystko wam wyjednać może."
W uroczystość zaś św. Józefata, dnia 14 listopada 1893 r., widziała Wanda, jak ten św. męczennik przedstawił Panu Jezusowi tysiące pomordowanych przez Rosjan unitów, zbezczeszczone kościoły, połamane figury Pana Jezusa i Matki Najśw. i błagał: "O Jezu, Sędzio sprawiedliwy! Patrz na te ofiary pomordowane, złożone u stóp Twoich. Zmiłuj się, poskrom pychę i zawziętość okrutnego tyrana."
Na te słowa cała rzesza żyjących męczenników głośno ze łzami powtórzyła: "Upokorz wroga, urągającego prawu Boskiemu i przyrodzonemu."
Na to Pan Jezus odpowiedział: "Dzieci moje! Ja z wami cierpiałem i wlewałem w was ducha męstwa i wytrwałości, jak u męczenników pierwszych wieków. Zbliża się dzień sprawiedliwości mojej. Ten, co wydał rozkazy wymordowania was, będzie gospodarować niedługo. Jego dzieci i wnuki wymordują sromotnie jego właśni poddani, wrogowie mojego krzyża. Wasi bracia, co polegli w obronie wiary, ze słowami przebaczenia wrogom, otrzymali już nagrodę w niebie. Przyjdzie chwila, że mój Namiestnik, rządzący Kościołem, wyznaczy jeden dzień na uczczenie pamięci tych waszych braci- męczenników i wyznawców. A wy, żyjący jeszcze, okryci ranami, wytrwajcie w wierze i zachęcajcie drugich do wytrwałości a staniecie się uczestnikami chwały waszych poległych braci."
Innym razem Wanda zatopiona w modlitwie, wyrzekła następujące słowa: "Rosja rozsypie się a klasztory przetrwają burze. Rosję spotyka kara Boska, za krew przez nią przelaną, wołającą o pomstę do nieba. Straszne klęski spadną na Polskę, ale jej nie zgniotą. Polska odżyje pod opieką swej Królowej Matki Najśw. a jej wrogowie upadną."

A na koniec podamy jeszcze kilka przepięknych zdań wypowiedzianych przez Wandę Malczewską i skierowanych do nas wszystkich:
"Polsko, Ojczyzno moja, upadnij do nóg Panu Jezusowi, który Ci wolność zapowiada. Dziękuj Mu i kochaj Go całym sercem. Bądź wierną Kościołowi jako Oblubienicy Chrystusowej a Matce Twojej, która cię zrodziła i wychowała. Stój silnie przy Kościele, broń Jego praw nadanych Mu od Boga a zwalczaj wszelkie postanowienia rządów schizmatyckich, heretyckich i żydowsko-masońskich, dążących do ograniczenia Jego wolności a nawet do Jego zagłady. Na fonie wolności Kościoła, Polsko, możesz być pewna swojej potęgi państwowej."

Fragment książki:

PRZEPOWIEDNIE a CZASY OBECNE
opracował
O. FLAWIAN NIEBIAŃSKI
Salwatorianin, 1943 r.

Nakładem: Ojcowie Salwatorianie, 1538 Roosevelt Street, Gary, Indiana
Imprimatur f JOANNES FRANCISCUS Episcopus Wayne-Castrensis Fort Wayne, Indiana, dnia 27 listopada 1942 r.

http://www.burnart.republika.pl/przep/malczewska.html

PostNapisane: 18 lut 2018, 16:29 
Czołowy Publicysta

Horoskopy

z komentarzy

Z wdzięczności za poświęcenie czasu napisałam w oparciu o te refleksje taki wiersz

Dwanaście zwrotek zodiaku

Spotkasz Barana weźmie cię na rogi
kiedy mu rychło nie zejdziesz z drogi.
Baran policjant, żołnierz i ochroniarz
będąc w potrzebie szybko się przekonasz.

Byk ma okulary różowe na nosie
jak w kalejdoskopie zmienia swoje życie,
gra w kolorach bluesa, bieli i błękitu
błyszczy zmysłowością od nocy do świtu.

Bliźnięta nadziwić nigdy się nie mogą
dlaczego krok pierwszy robią lewą nogą,
sięgają ciut dalej niż są możliwości
gadając o niczym do nieskończoności.

W źródlanej wodzie możesz spotkać raka
interesuje go źródło, nie jakaś poszlaka,
I jak Odyseusz do domu powróci
aby ukochanych swoich nie zasmucić.

A Lew kiedy ryczy słuchaj go uważnie
chociaż nie zawsze całkiem na poważnie.
Kiedy głośno ryczy o swej wielkiej racji…
nie daj mu się wciągnąć do tej czczej narracji.

Panna najcnotliwsza w gestii obowiązków,
w wierności przyrzeczeń, ślubów wszelkich związków.
Możesz na nią liczyć w doli i niedoli
chociaż nie na wszystko może ci pozwolić.

Waga to świadomość, obywatel prawy
na czele do boju, zwycięstwa i prawdy.
Zawsze się podniesie, przybędzie w potrzebie
pomimo wahania nie opuści Ciebie.

Skorpion cię pokocha namiętnie choć krótko
miłością co trwale zmieni Twoje ego.
Skorpion to renesans, sens i oświecenie
pieczęć, ślad, kierunek, droga, przeznaczenie.

Strzelec to nie tylko dobry strzał do celu
on działa skutecznie na pozycjach wielu.
Z igły zrobi widły, z nich snopowiązałkę
lecz bywa, że w złości rzuci na rozpałkę.

Z Koziorożcem o nic nie martwisz się wcale
to architekt co wszystko zbuduje na skale.
Będzie twoim światłem i głosem w tunelu,
ambitny, bo wyzwań podejmie się wielu.

Wodnik sprawny pływak nie tylko w fantazji
manewruje świetnie w gestii kurtuazji,
ponadto szalone unoszą go cele
na polu nauki uzyskuje wiele.

Ryba pod milczeniem mądrość skrywa wielką
wszystko ci przekaże jak morze muszelką.
A gdy się wyłoni z wody jak Syrena
i rzuci ci hasło, innej drogi nie ma.

18 II'18 GraGraGK

;)

PostNapisane: 18 lut 2018, 19:52 
Czołowy Publicysta

Aż strach się bać :roll:

ALOIS IRLMAIER PRZEPOWIEDNIE ZBIÓR PRZEPOWIEDNI

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1