Polskie-Forum.pl

Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Satanizm
PostNapisane: 28 lip 2010, 23:22 
Moderator

http://www.bibula.com/?p=24803

Satanizm to naczelna religia żydomasonerii. Czy tak popularyzowana w świecie muzyka techno, której rytmika szczególnie łatwo wprowadza ludzi w trans nie jest czasem narzędziem satanistów do pozbawiania ludzi duchowości, a więc do mnożenia swych współwyznawców na gigantyczną skalę? Ileż to nowych Palikotów czy Bartoszewskich "wypieka się" po każdym takim szalonym nocnym seansie, pełnym rytmiki, transu, alkoholu i narkotyków.

Tytuł: Re: Satanizm
PostNapisane: 29 lip 2010, 17:17 
Stażysta

Cytuj:
Moja mama modliła się za mnie 17 lat. Kiedy myślała, że wszystko już przepadło, bo szedłem prostą drogą w kierunku piekła, wtedy Bóg dał mi spektakularne nawrócenie. Doświadczyłem, że istnieje szatan, który działa przeciwko człowiekowi,

Najpierw uświadamiam sobie to że o ile ludzie wierzą w Boga , to wielu zaprzecza istnieniu diabla i szatana .Dziwne bo skoro istnieje dobro to i musi istnieć przeciwność tego. Więc chyba samemu szatanowi jest bardzo na rękę , że nie wierzymy w niego . Nie ma się co bać podpowiada nam świat. To taki diabełek został oswojony -'Hulaj dusza piekła nie ma'

PostNapisane: 30 lip 2010, 10:11 
Moderator

Ukrycie swego istnienia to wielki sukces diabła w naszych czasach. To samo diabeł zrobił ze swoją ulubioną ideologią, dlatego dziś wszyscy wierzą że komunizm upadł, gdy tak naprawdę jest tak silny jak nigdy w dziejach.

PostNapisane: 31 lip 2010, 15:52 
Stażysta

Może ludzkość zniosłaby istnienie diabla .Lecz nie może znieść świadomości istnienia Boga. Gdyby pozwolić na wiarę w istnienie Boga zawaliłby się ich świat , nic już nie było by jak dawniej . Bóg przestał wielu ludziom być potrzebny , wszystko mają tu na ziemi . Nie wymyślają sobie więc innego Boga niż samo życie tu i teraz .Czy komunizm jest też bożkiem współczesnego człowieka? Nie wiem tego , ale skoro się odrodził to chyba musi mieć silę w swoich wyznawcach

PostNapisane: 31 lip 2010, 16:30 
Moderator

kisielewskakasia napisał(a):
Może ludzkość zniosłaby istnienie diabla .Lecz nie może znieść świadomości istnienia Boga. Gdyby pozwolić na wiarę w istnienie Boga zawaliłby się ich świat , nic już nie było by jak dawniej . Bóg przestał wielu ludziom być potrzebny , wszystko mają tu na ziemi . Nie wymyślają sobie więc innego Boga niż samo życie tu i teraz .Czy komunizm jest też bożkiem współczesnego człowieka? Nie wiem tego , ale skoro się odrodził to chyba musi mieć silę w swoich wyznawcach

Siła szatana leży w skutecznym kuszeniu i obietnicach. "Dam ci połowę królestwa, jeśli oddasz mi pokłon" - mówił do Jezusa. Jezus nie da się skusić, ale iluż ludzi idzie na to. Oddają pokłon szatanowi i stają się jego zakładnikami i niewolnikami. Szatan niczego za darmo nie daje.
Dziwne że ktoś, kto nie ma w sobie miłości (szatan ma tylko nienawiść), ma taką siłę oddziaływania. To perfidna i podła bestia, której celem jest zniszczenie ludzi, i temu celowi poświęca cały swój wysiłek. Te wszelkie totalitaryzmy (komunizm, faszyzm, socjalizm, liberalizm) służą tylko jednemu : niszczeniu rodzaju ludzkiego. Szatan nie od razu niszczy. Najpierw przyciąga do siebie, obiecuje różne rzeczy, daje człowiekowi wszystko to czego on zapragnie. A potem dopiero szatan go niszczy. Niszczy bez litości.

"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."

PostNapisane: 31 lip 2010, 17:27 
Stażysta

A człowiek myśli sobie ,że jeżeli nie wierzy w piekło to jego nie dotyczy wieczne potępienie .Podobnie jak obywatel innego państwa łamie prawo i sądzi że poza granicami danego państwa prawo go nie dosięgnie .Czy więc piekło dotyczy tylko wierzących , którzy odeszli od Boga - chyba nie...
Jednak Ci , którzy unikają chodzenia do kościoła tak postępują jakby w to wierzyli. Nie słucham kazań, nie spowiadam się , nie klękam do modlitwy. Więc nie może mnie Bóg rozliczać z mojego postępowania . Są i tacy którzy wybrali ateizm , by nie być z niczego rozliczonym i nie tłumaczyć się ze swojego niemoralnego postępowania . Nie chcą mieć nad sobą żadnego pana .Tylko własne sumienie - tyle że mówi się że ze sumienia Bóg nas rozlicza .

PostNapisane: 31 lip 2010, 18:56 
Moderator

Bóg nas rozliczy z miłości.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący.
Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką możliwą wiarę, tak iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym.
I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał.

"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."

PostNapisane: 31 lip 2010, 19:32 
Stażysta

Ci z parady 'Love' też mówili że się kochają .Czy jak śpiewa Ordonówna 'Miłość ci wszystko wybaczy'.Miłość jest jedna – a wielu sądzi że niejedno ma imię i jak z tej piosenki 'Miłość tak pięknie tłumaczy: Zdradę i kłamstwo i grzech.”
Więc czy każdy kto mówi że kocha – kocha naprawdę ? Jak odróżnić rządzę od prawdziwej miłości ?

PostNapisane: 31 lip 2010, 19:44 
Czołowy Publicysta

Ci z parady 'Love' też mówili że się kochają .Czy jak śpiewa Ordonówna 'Miłość ci wszystko wybaczy'.Miłość jest jedna – a wielu sądzi że niejedno ma imię i jak z tej piosenki 'Miłość tak pięknie tłumaczy: Zdradę i kłamstwo i grzech.”
Więc czy każdy kto mówi że kocha – kocha naprawdę ? Jak odróżnić rządzę od prawdziwej miłości ?

A jak śpiewała inna wielka piosenkarka, I.Santor? "Każda miłość jest pierwsza"!!! A nawet dziewka uliczna może tulić gorącą miłość: R.Rolska, "Mam Chłopczyka, na Kopernika".

PostNapisane: 31 lip 2010, 19:54 
Stażysta

adsenior napisał(a):

A jak śpiewała inna wielka piosenkarka, I.Santor? "Każda miłość jest pierwsza"!!! A nawet dziewka uliczna może tulić gorącą miłość: R.Rolska, "Mam Chłopczyka, na Kopernika".

Tak, to takie marzycielskie i pięknie artystycznie oprawione . Jednak rzeczywistość bywa brutalna - mówi się że miłość to ta dziedzina życia w , której od śmiechu do płaczu wiedzie bardzo cienka linia.

PostNapisane: 31 lip 2010, 20:04 
Moderator

O jaką Miłość chodzi, mówi nam c.d. Hymnu o miłości :

Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
nie dopuszcza się bezwstydu,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;
nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.
Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
Miłość nigdy nie ustaje,

PostNapisane: 31 lip 2010, 22:51 
Moderator

A oto typowy wyznawca satanizmu :

Obrazek

PostNapisane: 01 sie 2010, 00:30 
Moderator

II. Rodzaje satanizmu

Wielu znawców tematu robi różne podziały chciałbym przedstawić typologię ks. J. Steffona.

I Poziom - ci, którzy uprawiają wróżbiarstwo oraz łagodne formy magii i zajmujący się spirytyzmem.

II Poziom - (pseudosataniści) młodociani dyletanci, których życie zostało zdominowane przez muzykę heavy metal, narkotyki oraz seanse. Zwykle przeczytali biblię Szatana oraz Rytuał, możliwe, że próbowali wykonać jakiś rytuał, w trakcie którego znęcano się nad zwierzętami lub demolowano cmentarze i kościoły.

III Poziom - samozwańcze grupy satanistyczne powołujące się i wzorujące na A. Crowleyu i La Veyu, często młodzi ludzie nawiązują kontakt z tego typu grupami ze względu na narkotyki oraz uprawianie seksualnych orgii. Nastolatki są zapraszane na te spotkania przez starszych członków grupy.

IV Poziom - sataniści mający powiązania z Kościołem szatana lub Świątynią Seta, itp. Ci sataniści bardzo uważnie badają ludzi, którzy chcą się dołączyć. Kluczowy obrzęd to czarna msza. Te grupy zajmują się rozpowszechnianiem pism okultystycznych i satanistycznych (bardzo często są to gazety o tematyce muzycznej, w której satanizm jest niby na drugim planie) - te gazety są skierowane do nastolatków.

V Poziom - sataniści hard-core, ci ludzie byli obecni od początku świata, praktykują obrzędy składania ofiar w tym ludzi. Grupy tzw. satanizmu pokoleniowego lub generacyjnego gdzie funkcje kapłańskie są przekazywane z ojca na syna, itd. Grupy zamknięte, hermetyczne, wykonujące najobrzydliwsze rytuały, zobowiązane są do popełniania nadużyć seksualnych w stosunku do dzieci, oddawania swoich dzieci za narkotyki, składanie ofiar z ludzi lub zwierząt.

Reasumując, w Polsce najbardziej popularne to trzy pierwsze poziomy satanistyczne, choć trzeba stwierdzić, że otwarcie granic na świat i możliwość wyjazdów za granicę powoduje powolne zaistnienie IV poziomu satanistycznego.

Różne grupy oferują swoje wspólnoty, np. przez Internet i ilość tych grup ciągle wzrasta. Dlatego należy ciągle zwracać uwagę na to, co interesuje Twoje dziecko, czego słucha i czyta, jak się ubiera. Jeśli masz wątpliwości lub pytania dzwoń pod numer telefonu informacyjnego Biura Informacji o Sektach przy Katowickiej "Kanie".

Dariusz Pietrek

PostNapisane: 01 sie 2010, 07:52 
Stażysta

I co miłość wystarczy by pokonać szatana i jego wyznawców ?

PostNapisane: 01 sie 2010, 07:55 
Moderator

I co miłość wystarczy by pokonać szatana i jego wyznawców ?

"Zło dobrem zwyciężaj". ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1