Polskie-Forum.pl


Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wojna informacyjna
PostNapisane: 29 sie 2017, 09:59 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 36780
http://wmeritum.pl/barcelona-ojciec-3-l ... deo/197659

Oto jak straszna potrafi być broń informacyjna - nawet śmierć dziecka nie potrafi wyleczyć zainfekowanego umysłu.

Kopia artykułu:

Barcelona: Ojciec 3-latka, który zginął w zamachu terrorystycznym, publicznie uściskał imama [WIDEO]
Opublikowano: 28 Sie 2017

Jak informuje BBC, Javier Martinez, ojciec trzyletniego Xaviego – najmłodszej ofiary ataku terrorystycznego w Barcelonie, podczas uroczystości upamiętniającej ofiary zamachu uściskał obecnego na niej muzułmańskiego duchownego Drissa Salyma. Miał to być wyraz jedności z wyznawcami tej religii, aby odsunąć od nich oskarżenia o terroryzm.
Syn Javiera Martineza był najmłodszą z ofiar ataku terrorystycznego. Rodzice przyjechali z Xavim do Barcelony, by odwiedzić członków rodziny. W ataku zginął również wujek chłopca, a jego ciotka została ranna i do dziś przebywa w szpitalu.
Według portalu „El Periodico” Martinez w czasie uroczystości mówił, że cieszy się, iż znów widzi tłum na La Rambla. – Nie ma miejsca na strach – powiedział. Javier Martinez powiedział, że chciał uściskać muzułmanina, żeby pokazać wyznawcom tej religii, że nie mają powodów do obaw o swoje bezpieczeństwo.
Muzułmański duchowny zadeklarował, że islam sprzeciwia się aktom terroru i odrzuca je.
Na nagraniu widzimy jak ojciec zabitego chłopca wychodzi do zebranego tłumu razem z imamem, pozdrawiają oni ludzi, a następnie mężczyzna obejmuje muzułmańskiego duchownego. Zgromadzeni na uroczystości biją im brawo.
The father of the youngest victim of the Barcelona attacks embraces an imam in an emotional show of unity https://t.co/TS7I0oEvcT pic.twitter.com/cj05zyLwLe
— BBC News (World) (@BBCWorld) 26 sierpnia 2017

Źródło: Twitter.com/PrawaStrona, BBC, rp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wojna informacyjna
PostNapisane: 11 wrz 2017, 17:52 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 36780
http://www.infonurt3.com/index.php?opti ... 9-00-41-44

Inżynieria społeczna, czyli zysk koncernów, a nasze zdrowie.

dr J. Jaśkowski

Grabież staje się sposobem na życie dla grupy ludzi żyjących razem w społeczeństwie, tworząc dla siebie system prawny, który upoważnia ich i kodeks moralny, który gloryfikuje to.

Frederic Bastiat.

Przyszłość jednostki zależy od jego zdolności do analizowania informacji i dezinformacji z wielką przenikliwością oraz na możliwości wykorzystania jego wyobraźni i twórczej mocy w pełni. Te dwie możliwości odłożone na bok, lub zniszczone, we współczesnym życiu są najważniejsze. Nie istnieje jakaś wymyślona rzeczywistość na zewnątrz, do której jednostka musi się dostosować. Jeżeli to popełni, ginie jako podmiot.

Nawiązując w dalszym ciągu do informacji podanej przez filię polskojęzyczną niemieckiego wydawnictwa na mój temat, o reakcji Gdańskiej Izby Lekarskiej na wniosek przewodniczącego NIL dr Hermana, pragnę naświetlić kulisy tej akcji.

Jak wiadomo, od wielu lat piszę prace o niszczeniu zarówno polskiej nauki, jak i oświaty po 1989 roku. Przypomnę, nawet w okresie stanu wojennego na naukę przeznaczano 2.48 % PKB, potem pod namiestnikiem J.Buzkiem, alias Docentem, agentem służb specjalnych, obniżono ten wskaźnik do ok. 0.36%. Został za to sowicie wynagrodzony etatami w Unii.. Zlikwidowano całą polskojęzyczną prasę naukową, a mieliśmy 2000 tytułów naukowych z nakładem 10 000 000 egzemplarzy. Obecnie mamy tylko reklamówki koncernów zachodnich.

Obniżono liczbę godzin dydaktycznych na studiach medycznych w okresie od lat 1970 -tych o pond 1000 godzin, a p. Kopacz skróciła studia do 5 lat, likwidując nawet staż podyplomowy. Podobnie było na studiach technicznych.

Ale w zamian, wybuchła epidemia tworzenia wyższego szkolnictwa i mamy ponad 470 wyższych uczelni, w tym nawet 2, czy 3 prywatne, medyczne! Podobnie, mamy epidemię nadawania tytułów „naukowych”. Rozpoczął agent IW znany w Polsce pod pojęciem gen W. Jaruzelski/ Wolski/ Słuckin itd, piastujący funkcję namiestnika naszego biednego kraju. Pan ten w pierwszym roku stanu wojennego rozdał 1320 nominacji profesorskich. Potem już poszło z górki. Od czasów Icka Dickmana, zwanego T. Mazowieckim, poprzez Stolcmana, czyli A.Kwaśniewskiego, do czasów D.Tuska,wyprodukowano już imponująca liczbę profesorów, przekraczającą 23000 sztuk. Doktorów mamy za to tylko 16 000. Jak wiadomo, drabina hierarchiczna jest dokładnie odwrotna, najwięcej powinno być szeregowców, a najmniej generałów. No tak, ale do zatwierdzania rozmaitych ekspertyz potrzebni są „naukowcy”.

Nominacje profesorskie dostaje się po uważaniu i koneksjach partyjnych. Najlepszym dowodem na nicość tych nominacji jest fakt produkcji w całej Polsce, tj. w tych 470 wyższych uczelniach, tylko ok. 150 patentów rocznie, przy 23 000 profesorów. Taka armia profesorów powinna produkować patenty z szybkością karabinu maszynowego. Przykładowo Niemcy, kraj prawie 3 razy większy od Polski, ma tylko koło 80 wyższych uczelni, ale produkuje ok. 17500 patentów rocznie. Tak samo jest z Koreą Południową, która jeszcze w latach 70- tych, mając podobną liczbę patentów, jak Polska, obecnie doszła do 14500 „sztuk”. Innymi słowy nie ma żadnego przełożenia ilości na jakość.

Tę nicość intelektualną, wzrastającą od ponad 30 lat, doskonale opisuje i uzasadnia p.Józef Wieczorek czy p.Iza Brodacka. Inżynieria społeczna jest końcowym wynikiem programów CIA typu MK-Ultra i pochodnych. Jest bardzo łatwa do wprowadzania z powodu monopolu mass mediów. W Polsce całość została przejęta zaraz po 1989 roku przez kapitał niemiecki. Oczywiście, odbyło się to z pomocą usłużnych trolli lokalnego pochodzenia. Przykładowo p. D.Tusk, mieszkaniec hotelu akademickiego i asystent uniwersytecki, po działaniach w komisji podziału RSW Prasa, został zakwalifikowany przez tygodnik Wprost w 1995 roku na 4-go najbogatszego posła. Zresztą wyraźnie jest widoczne, że Niemcy nie zapominają o swoich poputczykach. Dalsza kariera, jak również finansowanie jego partii przez kapitał niemiecki, jasno to potwierdzają. Tak przynajmniej twierdzi p. Piskorski.

http://dakowski.pl/index.php?option=com ... &Itemid=80

https://blogjw.wordpress.com/2017/09/05 ... istrzowie/

http://dakowski.pl/index.php?option=com ... k=category§ionid=21&id=550&Itemid=119

http://niezalezna.pl/55092-olechowski-p ... -z-niemiec

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 22692.html

http://www.newsweek.pl/polska/donald-tu ... 970,1.html

Przykładami takiej inżynierii społecznej jest np. lansowanie neutralności płciowej, tj. rzekomo możliwości wyboru płci przez każdego osobnika w dowolnym momencie, tak, jak mu jest wygodnie, innymi słowy z pomocą inżynierii społecznej chcą wymazać pojęcie płci biologicznej, no bo przecież można facetowi wszczepić macicę i urodzi dziecko.

W tym samym toku rozumowania mieści się reklamowanie robotów seksualnych jako coś normalnego i naturalnego. Widocznym efektem tego rozumowania jest wprowadzenie nauki seksuologii do szkół podstawowych, czy gimnazjów. Proszę zauważyć, liczba godzin tygodniowo w szkołach jest mniej więcej stała. Nie można jej zwiększać w nieskończoność. Innymi słowy, wprowadzanie „nauki” gender odbywa się kosztem nauki innych przedmiotów. I jest to coraz bardziej widoczne podczas zajęć akademickich ze współczesnymi maturzystami. Nie wspominam tutaj o takich idiotyzmach, jakie wprowadził p. Giertych, piastujący stanowisko Ministra Oświaty, tj. likwidacji przedmiotu „matematyka” na maturze.

Chipowanie ludzi. Odpowiednie programy zarówno szkolne jak i realizowane przez mass media, usiłują wmówić nam, że to jest ułatwienie dla człowieka, ponieważ nie musi pamiętać swoich numerów, np. PIN, konta bankowego itd.

Oczywiście, że jest to ewidentne duraczenie. Ale już niektóre kluby czipują stałych klientów, jak to mówią, w celu ułatwienia obsługi, płaci się raz na jakiś czas. Podobnie niektóre banki zaczynają testować ten system. Generalnie chodzi o takie zniewolenie człowieka, aby bez zgody starszych i mądrzejszych nie mógł nic zrobić, nawet do przysłowiowego burdelu będzie mógł udać się za zgodą przełożonego.

Nie jest to nic nowego. W czasie II Wojny Światowej niemieccy żołnierze otrzymywali specjalne przepustki do burdeli i były one z niemiecką dokładnością realizowane. Nawet jak żołnierz nie chciał korzystać z usługi takiej pani, to musiał to robić, inaczej nie chciała mu podpisać przepustki, a to z kolei mogło być powodem konsekwencji po powrocie do jednostki.

http://www.polishclub.org/2014/03/11/dr ... -w-jedwab/

http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-pub ... ta-zdrowie

http://www.polishclub.org/2015/06/06/dr ... amina-d-3/

https://www.cda.pl/video/62232005

https://www.youtube.com/watch?v=_G8N3RdMaKo

Proszę zauważyć, zmienia się ludzkie uczucie miłości na mechaniczne pocieranie narządów płciowych i jest to akceptowane coraz częściej.

Pamiętam jak w połowie lat 90- byłem na konferencji w Kopenhadze dotyczącej ekologii Bałtyku. Organizatorzy zmienili program, poświęcając pół dnia na temat inwigilacji, między innymi skanowaniu całego ciała i czipom. Na moje pytanie, skoro już posiadają opracowaną taką technologię, to dlaczego jej nie realizują, uzyskałem odpowiedź: Ludzie jeszcze nie są przygotowani. Po 20 latach technologia jest wprowadzana. Ludzi za pomocą inżynierii społecznej już wytresowano.Na tej właśnie zasadzie inżynierii społecznej wprowadza się przymus szczepień nie tylko w Polsce, ale we wszystkich krajach dawnego bloku wschodniego. Motywem przewodnim tej całej manipulacji świadomością społeczną jest strach. Wymyśla się mało znaną wcześniej chorobę i żongluje liczbami. Oczywiście w celu uwiarygodnienia kłamstw posługuje się rodzimego chowu „ekspertami” rządowymi. Urzędnicy zawsze wykonują mniej, lub bardziej bezmyślnie, wszelkiego rodzaju polecenia.

Podam jeden tylko konkretny przykład. Firma Merck otrzymała zgodę FDA w 2006 roku na wprowadzenie do obrotu szczepionki Gardasil, przeciw wirusowi HPV [HPV4]. Choroba ta była nieznana praktycznie do lat 80. ubiegłego wieku. Szczepionka jest cały czas reklamowana, jako zapobiegająca rakowi szyjki macicy, pomimo, że główny badacz tej szczepionki, p. dr Harper, wyraźnie stwierdziła, że nigdy nie badała związku pomiędzy wirusami HPV szczepionką, a rakiem szyjki macicy. Poza tym, należy wyraźnie podkreślić, że 90 % zakażeń wirusowych ulega samoistnemu wyleczeniu w okresie ok. jednego roku. Szczepionka natomiast jest związana z ciężkimi powikłaniami takimi jak, torbiele szyjki macicy, choroby autoimmunologiczne, niewydolność jajników, czyli zanik miesiączki, co równa się bezpłodności. Mówiąc wprost, może ta szczepionka powodować sterylizację kobiet.

W tej sytuacji twierdzenia oficjalne, jakoby szczepionka Gardasil, czy Gardasil 9, w Polsce zwana Cervarix, były bezpieczne, jest zwykłym kłamstwem.American College of Pediatricians - ACP - ostrzega: „Szczepionka HPV powoduje niewydolność jajników”.Oświadczenie wskazuje również na to, że lekarze rodzinni nie zdają sobie z tego faktu sprawy. Brak miesiączki u nastolatki się zdarza i nie powoduje to zapalenia się sygnału ostrzegawczego. ACP ostrzega, że „może” istnieć związek pomiędzy niewydolnością jajników, a przedwczesną menopauzą. Od czasu rozpoczęcia badań w VAERS zanotowano 213 takich przypadków. Jednak VAERS notuje wg oficjalnych danych tylko 1% powikłań. Innymi słowy, tych przypadków może już być ponad 21 300.

Firma Merck oficjalnie się przyznała, że nie prowadziła badań nad długoterminową funkcją jajników, ani w badaniach wstępnych, ani w badaniach klinicznych, ani obecnie. Poza tym, badania dopuszczające Gardasil do sprzedaży były błędnie przeprowadzane, ponieważ zarówno w szczepionkach, jak i w testowanym placebo, podawano Polisorbat 80, czyli środek o którym wiadomo, że powoduje deformacje jajników u młodych dziewcząt.

I mamy kolejny problem.

W Polsce, pod patronatem Ministerstwa Zdrowia, działa tzw. Komisja Przejrzystości, która dopuszcza preparaty medyczne do handlu na rynku polskim. Jaki jest więc poziom merytoryczny tych ludzi, jeżeli dopuszczają do testowania na Polakach nieprzebadane preparaty?

Dlaczego Towarzystwa medyczne np. Ginekologów i Położników nie protestują? Dlaczego Izba Lekarska, mająca wychwytywać błędy sztuki medycznej, ignoruje kastrację dzieci polskich? Proszę zauważyć, żaden Uniwersytet Medyczny, żadna Izba Lekarska, nie ostrzegają w swoich biuletynach o możliwości wystąpienia przedwczesnej menopauzy u 16-letnich dziewcząt, a pierwsze prace na ten temat ukazały się w czasopismach medycznych z Izraela.

Czyli od 2011 roku i słynnego pobytu rządu warszawskiego z p.Tuskiem i p. Kopacz w Izraelu, zablokowano przepływ informacji niekorzystnych dla handlu szczepionkami? Całość zaopatrzenia rynku polskiego w leki generyczne przejęła firma p.Sorosa - Teva. O tym jeszcze napiszę.

I proszę zauważyć, zamiast zajmować się tym, do czego zostały powołane Izby Lekarskie, czyli rzetelnością badań i informacją członków, działacze Izby ścigają tych, którzy informują PT lekarzy o oszustwach medycznych i szkodzeniu ludziom.

Nie jestem gołosłowny. Taki np. dr Budziński, przewodniczący Gdańskiej Izby Lekarskiej, powołał komisję do oceny mojej wiedzy, od razu mianując się jej przewodniczącym, pomimo faktu bezspornego, że w życiu swoim nie napisał żadnej pracy naukowej, związanej ze szczepieniami, toksykologią, czy medycyną środowiskową. Podobno zrobił to na polecenie innego aparatczyka z NIL, dr Hamankiewicza. Także ten lekarz nie wykazał się jak do tej pory żadnymi pracami z w/w zakresie. Co nie przeszkadza mu zabierać głosu w sprawach szczepień.

Ot, taki hunwejbin.

Circleofdocs.com

Aspeds.org

CDC.gov

NaturalNews.com 17 styczeń 2017.

www.activistpst.com/2017/08/social-engi ... -via-media 12 sierpnia 2017.

https://www.youtube.com/results?search_query=dr+Jaśkowski

P.S

Ostatnio PT Internauci zwrócili mi uwagę na blog pt. :”Pod mikroskopem”

Obsługuje go jakiś młody człowiek, chwalący się swoimi sukcesami w okresie studiowania.

Problem polega na tym, ze ten jak sam podaje wybitnie”zdolny”osobnik nie tylko wstydzi się swojego nazwiska, ale nawet uczelni, ktorą ukończył nazwy nie podaje.

W Polsce, nazwisko od czasow Pierwszej Rzeczypospolitej ma niezwykle ważne znaczenie. Każdy kto ukrywa swoją tożsamość musi mieć istotne powody.

Najcześciej robią to właśnie trolle obiediencji azjatyckiej.

Jego pojęcie o medycynie jest bardzo odległe od rzeczywistości i kliniki.

Gda.08.09.2017 r

kontakt: jerzy.jaskowski@o2.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wojna informacyjna
PostNapisane: 13 wrz 2017, 18:59 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 36780
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/6-kla ... zi-2016-12

6 kłamstw kształtujących młodych ludzi
Opublikowano Grudzień 22, 2016 Przez a303 W Dziennikarstwo śledcze

Komentarz: Kolejny bdb artykuł przetłumaczony przez naszego starego kompana RadTrapa. Zachęcamy do gruntownego zapoznania się z jego witryną źródłową, czyli https://radtrap.wordpress.com/. Istna skarbnica perełek wobec których ciężko przejść obojętnie. Red. W-P.

Dorastać w dzisiejszym „zdemoralizowanym” świecie i nie ulec jego złym wpływom jest ogromnie trudno. Dorośli nierzadko im ulegają, nie dziwi więc słabość młodych, są oni zupełnie plastyczną „masą” w procesie manipulacji i demoralizacji. Zapraszamy do przeczytania tekstu nawiązującego do dorastania w świecie w którym rządzący psychopaci programują tak ludzi by wymazać z ich mózgów moralność, sfałszowana rzeczywistość stała się ich częścią, której będą bronić… autorem jest 27 latek z Florydy, Toby.

Młodzi ludzie nie są dziś w stanie rozpoznać własnego wroga. Stan w którym się obecnie znajdują jest potrzebny dla bezbolesnego przejścia od współczesnej władzy politycznej do dyktatury światowej.

Jako młody człowiek który niedawno zakończył „edukację” w jednej z najlepszych szkół w USA, mogę potwierdzić że młodzi ludzie są już na to gotowi.

Posiadamy społeczeństwo wytresowane w pielęgnowaniu własnych ambicji, obronie prawa do autoekspresji i niezależności, gdzie wyedukowanych młodych ludzi odurza się iluzjami. Wszyscy spoglądają w górę, prosto w słońce, nie potrafiąc wyzbyć się strachu że przegapią swoją szansę na wspięcie się po drabinie kariery.

Oto scenariusz którego trzyma się moje pokolenie:

1. Ludzkość żyła w totalnej ignorancji aż do dnia dzisiejszego (dowód: powszechny rasizm, religijny fundamentalizm, opresja i złe traktowanie kobiet, europejski imperializm, zacietrzewiony nacjonalizm, ksenofobia itp. wszystko to było normą). Najbardziej narażonymi na to kłamstwo są młode kobiety i różnego rodzaju mniejszości, poklepujące siebie nawzajem i gratulujące swojego oświecenia i przynależności do społeczeństwa postępowego. Młodzi biali mężczyźni którzy chcą sobie „zamoczyć” i ogólnie być lubianymi przez innych, podążają za ich przykładem.

2. Wszystkie rodzaje „ignorancji” istnieją do dnia dzisiejszego i stanowią główne zagrożenie dla pokoju i stabilności. (Konkluzja: Legislacja praw chroniących mniejszości – ustawy anty-religijne, walka z „mową nienawiści” – jest wyrazem naturalnego postępu i nie może zostać powstrzymana. Religia jest duchowym odpowiednikiem Al-Kaidy dla ludzi młodych i wykształconych. Już teraz ledwo zipie, ale wszyscy są przekonani że jest ona potężną bestią zdolną do wyrwania każdego człowieka ze swojego hedonistycznego samouwielbienia w każdym momencie – jest to dla nich coś niebezpiecznego, dlatego trzeba jej uważnie pilnować.

3. Powściągliwość seksualna nie może być dłużej traktowana serio, jest wymysłem religii i ma za zadanie kontrolować społeczeństwo, przede wszystkim kobiety. (Konkluzja: Rób to zawsze gdy tylko możesz i wszędzie gdzie możesz. To tylko ćwiczenia przed spotkaniem kogoś kogo naprawdę polubisz!) Istnieje ogromna presja na młodych kobietach by te skłonne były do wolnej miłości. Zostały przekonane przez media, głównie świat rozrywki, że traktowanie seksu serio jest wyrazem słabości. W połączeniu z rzeczywistością otaczającą młodych – alkohol itd, historia romansów młodych ludzi jest schizofreniczną epopeją w której naprawdę ciężko jest im odnaleźć dla siebie kogoś odpowiedniego.

4. Moralność jest względna. Nie ma prawd absolutnych. Nie ma powodu by wierzyć zbyt silnie w cokolwiek. Wszystko jest przypadkowe. (Konkluzja: Tak, wszystko jest zepsute. Zawsze takie było. Władza korumpuje, my jesteśmy egoistami, ludzie są kurwami. Ja jestem draniem ale przynajmniej się do tego przyznaje). Rezultat: nasza postawa jest jak ubranie dobierane na potrzeby danej grupy społecznej.

Poza jest wszystkim.

5. Polityka i religia nie powinna być omawiana wśród naszych przyjaciół, więc nie jest. Nigdy. (Konkluzja: Zgoda na niezgodę. Rezultat: Nawet najmądrzejsi ludzie mogą nigdy nie spotkać się z ideami nie obowiązującymi w oficjalnych mediach/środowiskach akademickich. )

6. Komunizm jest dobrym pomysłem, tylko jeszcze nigdy się nie udał. (Rezultat: Moja generacja odchyla się wyraznie na lewo. Nic zresztą dziwnego skoro to Republikanie kojarzeni są z chrześcijaństwem, polityką pro-life, białymi, wojną, wielkim biznesem itd. ) Wkroczenie rządu do gospodarki jest nieuniknione, ale tylko nieliczni zdają sobie sprawę z konsekwencji które to za sobą pociąga.

Dzięki tym niekwestionowanym przez ogół wierzeniom powstali obrońcy międzynarodowej doktryny humanizmu. Z natury dobre, inteligentne dzieciaki próbujące zrobić dla świata coś dobrego, próbujące znaleźć swoje miejsce w świecie i sprostać oczekiwaniom swoich rodziców, zostały wytrenowane do nieświadomego wspierania i obrony interesów wąskiej grupy psychopatycznych kryminalistów.

Odwrócenie tego procesu wymagałoby podobnego, stopniowego działania na rzecz przywrócenia Boskiej rzeczywistości i zniszczenia zła (iluzji). Nie mamy tego luksusu by próbować zatrzymać teraz rozwój ich propagandy. Musimy zaatakować używając naszej siły duchowej i przewagi moralnej.

Jeśli chcemy stworzyć świat gdzie ludzie są odpowiedzialni za swoje czyny, musimy dać wszystkim na starcie czyste konto. Do ludzi trzeba docierać indywidualnie i żeby to zrobić musimy przełączyć ich umysły na postrzeganie rzeczywistości w sposób najłagodniejszy z możliwych.

Toby Moreland (henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap

Źródło: https://radtrap.wordpress.com/2011/12/1 ... ych-ludzi/

Za: https://www.nwo.report/nwo/6-klamstw-ks ... ludzi.html


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Nasi przyjaciele: Strony Patriotyczne
Linki pozycjonujące: Fenster aus Polen / Schüco Fenster / Drutex Fenster / Fenster Preise / Haustüren /