Polskie-Forum.pl


Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Syjonizm
PostNapisane: 07 kwi 2010, 07:28 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31259
ŻYDOWSCY SPONSORZY HOLOCAUSTU

1.Wstęp. Długo i z niechęcią zabierałem się do pisania tego tekstu, ale kiedyś trzeba było zacząć, bo temat jest ważny i naglący. Chodzi mi o kłamstwa i oszustwa szerzone przez pewien odłamu Żydów i ich nie - żydowskich pomocników z Europy i USA.Odłam ten to Żydzi wyznające idee syjonizmu i globalizmu. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie ci stosują pewną taktykę w rozmiękczaniu społeczeństw świata. Dużą rolę odgrywają tu syjonistyczne media, które w podbitych narodach sieją demoralizację, propagują idee tzw 'tolerancji wyzwalającej', która z realną tolerancją niema nic wspólnego, jak i propagują szerokie przemiany obyczajowe. Z drugiej strony mamy prężne, syjonistyczne organizacje takie jak B'nai' Brith, ADL (Anti Defamation League), które są albo tubami propagandowymi syjonizmu, albo działają na rzecz oczerniania innych.

Sprytną taktyką okazało się praktyczne wykorzystanie tragicznych kart historii, czyli Holocaustu. Z Holocaustem jest związanych wiele syjonistycznych mitów i kłamstw. Zbrodnia ta była zbrodnią przeciwko ludzkości i zbrodnią ludobójstwa, dokonaną głównie na tych Żydach, którzy nie mieli wystarczającej ilości pieniędzy,aby wykupić się nazistom. Faktem historycznym zaś jest, że żydowskie banki i towarzystwa finansowe w bardzo obfity sposób kredytowały... nazistów. Gdyby nie wsparcie syjonistów i masonerii, to zarówno rewolucja bolszewicka z 1917 roku, jak i sukces Hitlera w Niemczech nie byłyby możliwe. A nasz świat obecnie wyglądał by zupełnie inaczej. Zarówno rewolucja roku 1917jak i naziści krok po kroku spełnili podstawowe założenia polityki syjonizmu. Rewolucja bolszewicka odniosła sukces zarówno dzięki kredytom udzielonym przez wpływowych masonów, jak i przez to, iż przedstawiciele masonerii zasiadali na stanowiskach kierowniczych carskiej armii. Gdy rewolucja już wybuchła, odmówili wykonania rozkazu zdławienia tejże. Te kilka pułków / oddziałów armii carskiej mogły w tamtych niespokojnych czasach z powodzeniem zdławić rewolucję...

2.Szczególną rolę odegrał tutaj niemiecko - amerykański koncern I.G. Farben. Koncern ten był powiązany z innymi, koszernymi korporacjami w USA, jak i ze środowiskiem żydowskich bankierów z Wall Street. Dyrektorzy I.G.Farben wspierali materialnie partię Adolfa Hitlera. W latach 30 - tych minionego wieku przelali 400.000 Marek niemieckich na konto funduszu politycznego Hitlera, który pomógł mu przejąć władzę w roku 1933. W latach 1933-1934 przedsiębiorstwo to wsparło finansowo nazistów całkowitą kwotą 84,2 mln marek - przekazano ją bezpośrednio na cele NSDAP. Dzięki temu wsparciu członkowie kierownictwa IG Farben zajmowali wysokie stanowiska w państwowych instytucjach koordynujących niemiecką, nazistowską gospodarkę wojenną.

W1938 roku kartel ten kontrolował 380 firm w Niemczech i 500 filii zagranicą, a siedem lat później miał decydujący udział w gospodarce III Rzeszy produkując między innymi: 100% niemieckiego syntetycznego kauczuku, 95% gazów trujących (w tym Cyklon B służący do uśmiercania ludzi w obozach koncentracyjnych), 84% materiałów wybuchowych, 70% prochu, 46% paliwa wysokooktanowego dla samolotów,30% kwasu siarkowego. Koncern I.G. Farben był potężną firmą z filiami w wielu krajach, głównie w III Rzeszy i USA. Warto tutaj przypomnieć kolejny historyczny fakt. Owocna współpraca między niemieckim a amerykańskim oddziałem I.G. Farben trwała przez cały okres wojny. Poszczególni, żydowscy dyrektorzy I.G. Farben, także ci z USA doskonale wiedzieli do jakich celów służą hitlerowcom produkowane w ich firmie gazu bojowe (trujące). Służyły one do mordowania ich biedniejszych braci w wierze, czyli Żydów. To przerażające, ale to są fakty historyczne. Żydzi Żydom zgotowali ten los. Link do poszczególnych dokumentów (korporacje żydowskie finansujące III Rzeszę) - więcej szczegółów - tutaj

Z zarządu filii amerykańskiej I.G. Farben trzej niemieccy dyrektorzy zostali oficjalnie skazani w procesie norymberskim. Pozostałych dyrektorów nie skazano.
Informacje te potwierdza Wikipedia (nie jest to najlepsze źródło informacji, ale..) link

Podaje także, iż na początku wojny oraz w trakcie jej trwania koncern uczestniczył także w grabieży przedsiębiorstw na terenie Austrii,Czechosłowacji, Polski, Norwegii oraz ZSRR - współpracował w tym celu z wysokimi funkcjonariuszami nazistowskimi wskazując która fabryka czy zakład ma być zabezpieczona, rozmontowana i dostarczona do IG Farben.
Polecam trwający 43 minuty film z polskimi napisami, między innymi o procesie norymberskim i procesie przeciwko koncernowi I.G. Farben

Wszystko wskazuje na to, że pogrobowcy I.G. Farben, zajmujący po wojnie czołowe stanowiska w Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Światowej Organizacji Żywności (FAO) mają nowy plan. Plan ten nosi nazwę Codex Alimentarius (kodeks żywnościowy) i jest przygotowywany od 1962 roku. Do tego zagadnienia wrócimy w dalszej części tekstu, a jest to zagadnienie o tyle ciekawe, co przerażające. Wróćmy do polityki syjonizmu.


3.Pierwszym i najważniejszym założeniem tej polityki był rabunek ziemi palestyńskiej i założenie tam państwa Izrael.Konieczne było też zmuszenie mieszkających w Europie Żydów do opuszczenia swoich domostw i udania się do Izraela. Proszę pamiętać, że najważniejsi Żydzi reprezentujący poglądy syjonistyczne przebywali na terenie Palestyny na długo przed wybuchem II Wojny Światowej. Byli więc tam bezpieczni - oczywiście inną sprawą jest diaspora Żydowska w USA i tamtejsi bankierzy, ale o tym na razie nie będę pisał.
Do planu przesiedlenia do Palestyny nie pasowały masy żydowskie skupione w gettach: zamożni zasymilowani oraz wierni Torze, w większości ubodzy materialnie lecz bogaci duchem. Żydzi ci nie mieli zamiaru emigrować do Izraela z pobudek religijnych (zakaz Tory przeciw tworzeniu państwa Żydów przed przyjściem Mesjasza) i osobistych (komfort życia w Europie, niechęć do fanatyzmu syjonistów). opisali to ortodoksyjni rabini Moshe Shonfeld('The Holocaust Victims Accuse' Neturei Karta 1977) oraz Michael Ber Weissmandl - link po Polsku - kliknij tutaj
Ciekawy pogląd na sprawę przedstawiają autorzy bloga grypa666. Piszą oni: 'Antysemityzm był w planie syjonistów na II wś. Wiodący syjonista Teodor Herzl(1860-1904) zapowiadał w swych pamiętnikach strategię integracji Żydów pod wpływem prześladowań: 'Pobudzę antysemitów do likwidacji żydowskiego dobrobytu. Antysemici [?]wzmocnią prześladowania i ucisk Żydów'.Niemiecki antysemityzm wykreowali myśliciele żydowscy w Niemczech, a kryptożydowscy 'narodowi socjaliści' podjudzili Niemców do nienawiści do Żydów, podporządkowując żydowskie cierpienia budowie państwa syjonistycznego.

4.Drugim i także ważnym założeniem tej syjonistycznej polityki było masowe przejmowanie majątków prostych Żydów po wojnie.Majątki te zostały albo znacjonalizowane, albo ich właściciele zmarli na skutek ludobójstwa bądź działań militarnych. Dziś syjoniści z Izraela domagają się od Polski ponad 65 miliardów dolarów rekompensat za rzekome majątki żydowskie pozostawione w Polsce, które w większości wypadków nie należą im się. Były liczne afery z tym związane, konkretnie chodzi o przejmowanie majątków bądź rekompensat za majątki przez podstawione osoby,które nie mają nic wspólnego z prawowitymi właścicielami, którzy dawno zmarli lub wyemigrowali.


08.09.2006r.odbyło się w Sejmie pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia - druk nr 133. Projekt owej ustawy ma ścisły związek z żądaniami środowisk żydowskich wypłaty im przez Polskę kwoty 60 - 65 miliardów dolarów za pozostawione mienie w Polsce po 1939r. - czego te środowiska nie ukrywają.

Organizacje żydowskie w USA szacują, że w razie uchwalenia ustawy około 20procent roszczeń majątkowych - dotyczących także utraconych majątków innych obywateli przedwojennej Rzeczpospolitej - będzie pochodziło od ich żydowskich właścicieli lub ich spadkobierców. Zgłaszają jednak zastrzeżenia co do proponowanej w ustawie wysokości rekompensat, które mają wynieść 15% wartości przedwojennego majątku. Wszystko wskazuje na to, że te 15% zostanie zaskarżone przez trybunały i obalone. Więcej na:

5.Kolejnym celem syjonistów związanym z holocaustem jest wykorzystywanie pojęcia 'antysemityzm'. Dziś, jeśli ktoś chce zdyskredytować przeciwnika agresywnego globalizmu i syjonizmu, to organizacje takie jak ADL nadają mu łatkę antysemity. Taka łatka jest wystarczającym powodem do tego, aby człowiek któremu taką łatkę nadano przestał istnieć w sferze publicznej. Organizacje syjonistyczne takie jak ADL stały się samozwańczymi trybunałami czy wręcz sądami, wydającymi 'wyroki' w sprawach związanych z polityczną poprawnością. 'Wyroki' tych organizacji są skrupulatnie przestrzegane przez lewicujące środowiska artystyczne,akademickie, filmowe, naukowe itp. Człowiek z raz przylepioną łatką antysemity nie może zrobić kariery, jest w pewnym stopniu prześladowany. Jak dziś w skuteczny sposób zniszczyć naukowca,filmowca, czy aktora? Wystarczy, aby organizacja taka jak ADL czy inna tuba lobby syjonistycznego nazwała go antysemitą.

Polecam wszystkim film dokumentalny antysyjonistycznego Żyda, Yoava Shamirao tytule 'Defamation'. Yoav Shamir przeniknął do syjonistycznej organizacji ADL i poznał szokujące praktyki stosowane przez tą organizację. Film ten pokazuje, że szef ADL celowo 'tworzy' antysemityzm, ponieważ potrzebuje pracy. Zwraca uwagę na problem ogromnego wyolbrzymiania antysemityzmu przez tą organizację. Młodzi Żydzi są szczuci przez tą organizację i wychowywani w atmosferze wiecznego strachu przed prześladowaniem.

Co ciekawe, te poglądy popierają także ci żydowscy rabini, którzy przejrzeli na oczy widząc zakłamanie syjonistycznej polityki.
Inny wątek podejmowany przez ten film to rozmowa szefa ADL z prezydentem Ukrainy. Szef tej organizacji mówi wprost prezydentowi Ukrainy, aby przestał porównywać Wielki Głód, czyli ludobójstwo Ukraińców,do Holocaustu. Jeśli prezydent spełni jego oczekiwania, to wtedy ADL pomoże Ukrainie w interesach z USA. To pokazuje, jak wielkie wpływy ma ADL na świecie i jak bardzo potężna jest to organizacja. Ale co stoi za takim postępowaniem wobec ukraińskiej tragedii Wielkiego Głodu? Szef ADL, Abe Foxman nie chce, aby jego raisond' Etre (racja bytu), tzn. Holokaust, konkurował, był przyćmiony albo nawet kwestionowany przez jakiekolwiek inne ludobójstwo. Nie koniec na tym, gdyż jak potwierdza to w swojej doskonałej książce 'WiekŻydów' profesor Harvardu Yuri Slezkine, żydzi byli w rzeczywistości 'gorliwymi stalinowskimi egzekutorami'. Bolszewiccy żydzi byli poważnie zamieszani w zbrodnie ludobójstwa przeciwko Ukraińcom i innym narodom. Tak więc postawa Abe Foxmana wobec Ukraińców wydaje się być zrozumiała, gdyż to bolszewiccy syjoniści uczestniczyli w ludobójstwie Ukraińców. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, to zapraszam tutaj - klik

Ja sam, prywatnie, chciałbym zwrócić waszą uwagę na inny fakt.Otóż jakie nazwiska nosili wykonawcy ludobójstwa Polaków w Katyniu? Oczywiście, były to nazwiska żydowskie i bardzo łatwo to sprawdzić w oficjalnych źródłach.

6.sprawa Codex Alimentarius i związki z I.G. Farben. Za twórcę Codex Alimentarius uważa się Fritza ter Meer, niemieckiego naukowca i zbrodniarza wojennego, który podczas II Wojny Światowej pracował dla koncernu farmaceutycznego IG Farben. Nowe preparaty testował na więźniach obozu Auschwitz. Po wojnie Fritz ter Meer został skazany w Norymberdze na 7 lat więzienia. Wyszedł po 4latach dzięki wpływowemu Żydowi (sic!) Nelsonowi Rockefellerowi i został prezesem firmy Bayer, która należała do spółki firmy IG Farben.
W1963 roku Fritz ter Meer miał zainicjować powstanie Komisji Codex Alimentarius, za którą stoją Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Światowa Organizacja Żywności (FAO). Komisja działa do dziś i jak twierdzą jej zagorzali przeciwnicy, realizuje swój zbrodniczy plan sprzed lat. Czy to prawda? Jak na razie wiele przepisów dotyczących Codexu, zarówno w Polsce, jak i na zachodzie, jest nieaktywnych. Są to tzw 'martwe przepisy'. Jednak już od zeszłego roku w wielu sklepach z suplementami, jak i w aptekach obserwuje się wycofywanie z obrotu pewnych naturalnych suplementów diety i naturalnych witamin. Tak, to dotyczy także nas wszystkich.

Codex popiera toksyczne dodatki spożywcze, pestycydy i żywność genetycznie modyfikowaną. Około 300 niebezpiecznych dodatków do żywności, w większości syntetyczne, będą dozwolone w ramach Codexu, w tym aspartam, BHA, BHT, bromian potasu, tartrazyna i inne.Codex określa limity dla niebezpiecznych chemikaliów przemysłowych,które mogą być stosowane w żywności, ale są one niezwykle wysokie, a lista substancji chemicznych, które mogą być wykorzystywane jest długa. Ba, Codex dopuszcza do obrotu także te toksyczne dodatki, które zostały bezwzględnie zabronione w 2001roku. Są to tzw 'trwałe zanieczyszczenia organiczne' (POP). Po wprowadzeniu nowych dyrektyw Codex Alimentarius z początkiem 2010roku, nielegalna będzie sprzedaż większości naturalnych witamin,suplementów mineralnych oraz leków ziołowych. Wiele z nich już zostało zabronionych.Kodeks przewiduje zakaz promowania naturalnych środków leczniczych i terapii, a nawet witamin, oprócz tych oferowanych przez posiadające odpowiednie uprawnienia koncerny farmaceutyczne. Krótko mówiąc jest to pewna forma globalizacji rynku usług zdrowotnych, gdzie prawa do produkcji witamin będą miały tylko międzynarodowe koncerny. Koncerny te są w naturalny sposób powiązane ze sobą,jak i z środowiskiem żydowskich bankierów z USA i Europy.

http://astral-projection.blog.onet.pl/2 ... index.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Syjonizm
PostNapisane: 16 wrz 2011, 09:26 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31259
Yad Vashem: nie wolno ścigać Żydów z NKWD

Litewski minister został wyrzucony z konferencji o Szoah. To reakcja na śledztwa przeciw ocalałym z Holokaustu

Wielka konferencja dotycząca zagłady litewskich Żydów ma się odbyć w przyszłym tygodniu w Jerozolimie. Wczoraj jej organizator, instytut Yad Vashem, ogłosił, że wykreślił z listy zaproszonych ministra kultury Republiki Litewskiej Arunasa Gelunasa oraz ambasadora tego kraju Dariusa Degutisa. Obaj są na imprezie niemile widziani.

To efekt artykułu, który w dzienniku „Haarec" opublikował znany izraelski dziennikarz Jossi Melman. Opisał w nim śledztwa, jakie litewska prokuratura prowadziła i prowadzi przeciwko ocalałym z Holokaustu, którzy służyli w sowieckiej partyzantce lub NKWD. Ludzie ci, którzy dzisiaj mieszkają w Izraelu, są podejrzani o dokonanie zbrodni wojennych i innych przestępstw.

Chodzi m.in. o byłego szefa Yad Vashem Icchaka Arada, który po ucieczce z getta w Kownie przystąpił do sowieckiej partyzantki, a później był funkcjonariuszem bezpieki. A także o dwójkę innych partyzantów Rachel Magnolis i Josefa Melameda. Szczególne emocje wzbudza sprawa tego ostatniego. Litwa wystąpiła bowiem do Izraela o pomoc prawną i tamtejsza policja niedawno odwiedziła 86-letniego Melameda w biurze i przesłuchała.

Melamed to znany izraelski adwokat, który jest prezesem Stowarzyszenia Żydów z Litwy. Podczas wojny był w komunistycznym oddziale leśnym, a po jej zakończeniu miał złożyć donosy do NKWD na dziewięciu Litwinów. Wszyscy zostali zamordowani. Melamed twierdzi, że ludzie ci byli „niemieckimi kolaborantami", którzy mordowali Żydów.

Jeden z nich, były oficer litewskiej armii Juazas Luks, miał obciąć szablą głowę rabinowi Zalmanowi Osowskiemu. – Komuniści wszystkie swoje ofiary nazywali „kolaborantami". Chodziło jednak o wymordowanie litewskich elit. Sprawdziłem owego „Luksa" w spisie oficerów naszej armii i ktoś taki nigdy nie istniał – powiedział „Rz" Rytas Narvydas, szef wydziału śledztw specjalnych Centrum Badania Ludobójstwa i Ruchu Oporu na Litwie.

Według Jossiego Melmana litewskie śledztwa są „skandaliczne", a Litwa próbuje „pisać historię na nowo". – Podczas wojny Litwini ochoczo mordowali swoich Żydów, a teraz nagle się okazuje, że to Żydzi byli szwarccharakterami – powiedział „Rz". Według niego w całej sprawie może chodzić o zemstę. – Melamed 12 lat temu przesłał do Wilna listę 3 tysięcy kolaborantów, którzy brali udział w mordowaniu Żydów. Oczywiście Litwini z tą listą nic nie zrobili. O zbrodnie zaś oskarżyli Melameda – dodał.

Z argumentacją tą nie zgadza się Narvydas. – To prawda, że wielu Litwinów brało udział w zabijaniu Żydów, ale to nie usprawiedliwia tych Żydów, którzy brali udział w zabijaniu Litwinów. Jeżeli popełniłeś zbrodnię, musisz za nią zapłacić. Nieważne, czy jesteś Litwinem, Polakiem czy Żydem – powiedział.

Jossi Melman: – W NKWD byli Żydzi. Ale byli też Litwini i byli Rosjanie. A nie słyszałem, żeby Wilno posyłało podobne wnioski do Putina. Czy za całą sprawą stoi antysemityzm? Nie wiem. Na pewno idiotyzm.

Rzeczpospolita

http://www.rp.pl/artykul/153228,717988- ... -NKWD.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Syjonizm
PostNapisane: 23 gru 2011, 18:39 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31259
Jaruzelski w walce z syjonizmem

Ślepowron jaki jest każdy widzi, jaki był, niekoniecznie każdy widzi. Człowieki honoru wybaczyli mu wiele. My nie powinniśmy. Temu patriocie sowieckiemu czas się kończy ale prawdziwe działania związane z osobą "czarnego generała" nadal czekają na większy opis. Wstęp został uczyniony: L. Kowalski, Generał ze skazą, na odcinku walki z syjonizmem:

"W Sztabie Generalnym WP wydarzenia marcowe podsumowano w wiodących POP. W przypadku pionu operacyjnego doszło do tego 3.04.1968 r., kiedy po referacie sprawozdawczo-wyborczym, który wygłosił płk Jarczyński, rozgorzała dyskusja. Zabierając głos, Jaruzelski wówczas stwierdził m.in.: „Bardzo niebezpieczne dla nas są liczne wewnętrzne i zewnętrzne powiązania syjonistyczne i prosyjonistyczne występujące w postaciach mafijnych i indywidualnych....Milczenie i brak ustosunkowania się wysoko postawionych towarzyszy pochodzenia żydowskiego stanowi pożywkę dla naszych wrogów z zagranicy - dla propagandy zewnętrznej. Przyczyny tego stanu rzeczy są pierworodne - narastały przez wiele lat...W KPP towarzysze pochodzenia żydowskiego stanowili dużą część aktywu (podkreślenie moje-Unicorn); z tytułu tej działalności za zasługi dano im rekompensatę. To nie było działanie celowe, tak się złożyło na skutek posunięć w kierunku faszyzacji Polski - i wtedy KPP była dla wielu schronieniem przed faszyzmem. Obok tego szczególnie po wojnie występuje inne zjawisko - mianowicie celowa dążność do usadowienia ludzi pochodzenia żydowskiego na wielu wysokich stanowiskach - w czym celował szczególnie tow. Zambrowski. Taki stan rzeczy trwał długo, rozrastał się, powstawał tzw. rak kadrowy; przy tej okazji także różne parasole i tarcze ochronne, które to sankcjonowały. Dlaczego nie było przeciwdziałania w tej dziedzinie, co byłoby korzystne nawet dla samych towarzyszy pochodzenia żydowskiego....Jak wykazało doświadczenie, problemy syjonizmu tkwiły podskórnie u większości towarzyszy pochodzenia żydowskiego, jednak nie mieliśmy takiego rozeznania. Nowe jakości, które odsłoniły ten stan rzeczy, zaczęły się kształtować po ukształtowaniu się państwa Izrael w 1948 r., a potem wystąpiły znacznie jaskrawiej po agresji Izraela w roku 1956. Jednak w tamtym czasie inne ważne problemy naszego państwa nie pozwoliły nam na bliższe zajmowanie się tymi sprawami. Dopiero agresja izraelska w 1967 r. spolaryzowała istniejące ukryte siły - co było zaskoczeniem nawet dla kierownictwa naszej Partii."

W dalszej części wystąpienia Jaruzelski ganił Polaków pochodzenia żydowskiego za zbyt spóźnione odcinanie się od syjonizmu - jego zdaniem - „skromne i nieliczne". Marcowy pogrom nazwał dużą porażką wychowawczą na odcinku studenckim. Zapowiadał wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do winnych. Jaruzelski nie pochwalił się, że wcześniej zdecydował o utworzeniu trzech obozów zsyłkowych dla niepokornych studentów w oddalonych garnizonach wojskowych. Skrytykował Kościół (właściwie ciesząc się), że: „Kler się spóźnił, działania nie były zgrane, ale mogą to jeszcze naprawić" - konkludował. Jednocześnie wziął w obronę milicję, uważając, iż właściwie „rozwiązywała" wiece studenckie na uczelniach.

(...) Wyraził oddzielne słowa uznania przedstawicielom LWP, którzy w cywilnym przebraniu, uzbrojeni w pałki milicyjne, bili studentów na dziedzińcach warszawskich wyższych uczelni. W tej sprawie Jaruzelski był bardziej konkretny: „Nasza kadra występowała z pałkami jako aktyw partyjny - dobrze że nie z bronią czego wróg bardzo pragnął. Poszukiwano trupa, wywieszano fałszywe klepsydry - na szczęście trupów nie było. Wystąpiliśmy bez mundurów jako pierwszy rzut Partii wspólnie z robotnikami".

Za: L. Kowalski, Generał ze skazą. Biografia wojskowa gen. armii Wojciecha Jaruzelskiego, Warszawa 2001, s. 308- 309.

http://unicorn.ricoroco.com/nucleo/?itemid=835


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Syjonizm
PostNapisane: 30 mar 2012, 18:52 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://www.pogonowski.com/?p=2659

Kopia artykułu:

Peter Beinart: Kryzys Syjonizmu
2012-03-30

W książce „Kryzys Syjonizmu” żydowski autor Peter Beinart analizuje zagrożenie państwa Izrael od wewnątrz w formie izraelskiego apartheidu oraz traktowaniu Palestyńczyków podobnie jak Niemcy traktowali Żydów w gettach. Autor wymienia rozmaite grupy Żydów odpowiedzialnych za istniejący fatalny stan rzeczy, w szczególności syjonistów-ekstremistów w partii Likud, którzy rządzą w Izraelu, żydowskie organizacje w USA oraz skrajnych ortodoksów żydowskich.
Liberalne założenia idealistów żydowskich stworzenia Izraela jako państwa demokratycznego są zagrożone całkowitym upadkiem. Najlepszym przykładem tego stanu rzeczy jest teren okupowany w 1964 roku na zachodnim brzegu rzeki Jordan, obecnie w fatalnym stanie z powodu braku wody. Panoszą się tam nielegalne osiedla żydowskie i zbrojni osadnicy, których sama obecność jest większym zagrożeniem demokratycznego Izraela niż armie arabskie. Im bardziej permanentna wydaje się być okupacja izraelska, tym na długą metę staje się bardziej groźna dla istnienia państwa izraelskiego.

Książka „Kryzys Syjonizmu” Petera Beinarta powstała z jego artykułów publikowanych w New Jork Review of Books i była sensacją, ponieważ autor jest znanym redaktorem czasopism żydowskich silnie pro-izraelskich, takich jak New Republic.

Traktowanie Palestyńczyków przez Żydów ubliża ich godności jako Arabom-Muzułmanom podległym Żydom. Natomiast ironia losu Palestyńczyków polega na tym, że żyją oni w upokorzeniu a jednocześnie znajdują się w warunkach życia bardziej nowoczesnych niż warunki życia wielu Arabów w państwach arabskich. Arabowie-obywatele Izraela głosują w wyborach, są członkami Knessetu, uczęszczają do szkół państwowych oraz mają własne sądy muzułmańskie – ale żyją w państwie oficjalnie żydowskim, w którym stanowią obywatelami drugiej czy trzeciej klasy i czują się tym upokorzeni.

W oczach Petera Beinarta istnieją dwa Izraele. Jeden w granicach z 1964 roku i drugi na ziemiach nielegalnie okupowanych, co powoduje stały stan wojenny między Żydami i Palestyńczykami walczącymi w szeregach religijnej partii Hamas stworzonej początkowo przez samych Żydów jako opozycji przeciwko PLO Arafata. Obecnie Hamas walczy o niepodległość Arabów na terenie Gazy, zwłaszcza od czasu wygranych wyborów w 2006 roku, wówczas Hamas był zaklasyfikowany przez USA, dzięki lobby żydowskiemu, jako „organizacja terrorystyczna”.
Natomiast Hezbolla walczy w Libanie przeciwko próbom Izraela zagarnięcia delty rzeki Litani w celu zaopatrywania nowoczesnego państwa Izrael w brakującą Żydom wodę. Beinart opisuje bardzo krytycznie prześladowanie Palestyńczyków przez Żydów, jak też czyni to Rabin Hershel Schachter z Jeshiva University.

Ciekawe jest, że w krytyce syjonizmu przez Beinarta nie poruszona jest sprawa podstawowa a mianowicie fakt, że w roku 1800 w Palestynie żyło 268,000 Arabów i tylko 6,700 Żydów, w 1880 roku 525,000 Arabów i 24,000 Żydów, w 1915 roku 590,000 Arabów i 87,000 Żydów, w 1931 roku 837,000 Arabów i 174,000 Żydów oraz w 1947 roku 1,310,000 Arabów i 630,000 Żydów.
W ramach Zimnej Wojny Moskwa chciała rozpętać konflikt Arabów z Żydami i zdobyć wpływy na Bliskim Wschodzie wśród bogatych w paliwo państw arabskich. Pierwszym krokiem było dramatyczne zwiększenie ilości Żydów w Palestynie za pomocą pogromów kontrolowanych przez NKWD przy pomocy syjonistów. Wielu Żydów opuściło Polskę po 1946 roku wśród ponad 700,000 Żydów wypędzonych na Zachód przez NKWD z krajów satelickich. Do Palestyny wówczas dotarło 232,000 Żydów a reszta wolała osiedlić się w USA, Francji, etc.

W sumie po wojnie, dodając pogromy w państwach arabskich, około półtora miliona Żydów zostało wypędzonych ze swoich miejsc zamieszkania żeby połowa tej liczby dotarła do Palestyny. W marcu 1947 roku sowiecki ambasador przy ONZ, Andrej Gromyko, zgłosił pierwszy w historii skuteczny wniosek stworzenia państwa Izrael w Palestynie. Obecnie 65 lat później Peter Beinart, w obliczu bardzo niebezpiecznej walki w obronie monopolu nuklearnego Izraela na Bliskim Wschodzie przeciwko Iranowi, uważa, że największym zagrożeniem dla istnienia Izraela są obecnie rządzący tym państwem Żydzi.

COPYRIGHT © 2000-2011 · ALL RIGHTS RESERVED · IWO CYPRIAN POGONOWSKI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Syjonizm
PostNapisane: 25 lip 2012, 18:08 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31259
Syjonistyczna propaganda w ogólnopolskim tygodniku?

W dzisiejszej Gazecie Polskiej przeczyć można bardzo "interesujący" artykuł Antoniego Rybińskiego.

Po raz pierwszy od ponad roku zakupiłem Gazetę Polską tylko ze względu na załączony do niej film Dominika Tarczyńskiego - Egzorcysta. GP jak to GP, Większości artykułów nie muszę nawet czytać by wiedzieć, co jest w nich zawarte. Zainteresował mnie jednak artykuł(lik) o zamachu w Burgas(Bułgaria). Niestety Pan Rybczyński napisał artykuł pro żydowski. Zawarł w nim następujące wnioski: "Trudno powiedzieć, że za zamachem stał ktoś inny niż Hezbollah, czyli Iran". I to na samym wstępnie! Już chciałem sobie podarować czytanie całości tego tekstu, ale nie, przemogłem się. Autor dalej pisze po linii Mossadu łącząc zamach w Bułgarii z zamachem w Damaszku(prawidłowo, ale wnioski są błędne).: "Kilka godzin wcześniej(...)za jednym zamachem krwawy reżim Baszara al-Asada w bardzo krwawy sposób utracił połowę swego kierownictwa. Dalej autor pozwala sobie na jeszcze ciekawsze wnioski: "Wszyscy(...) zdają sobie sprawę, że główny problem to Iran i dopiero jego rozwiązanie może uspokoić Bliski Wschód."

Drogi autorze albo jest Pan za przepraszaniem..., albo działa Pan świadomie, bądź też nie zgodnie ze stanowiskiem syjonistów. Dalej autor wspomina o "krwawym", a jakże!(to słowo przewija się dość często w tak krótkim tekście) zamachu sprzed 18 lat na budynek centrum żydowskiego w Buenos Aires. Oczywiście autor przedstawia tę samą wersję wydarzeń: "Wiele wskazuje na Iran". Czytam dalej" "Izrael nie pozwoli sobie teraz na otwarty konflikt z Hezbollahem, czy Iranem”, jakie to ze strony żydów wspaniałomyślne. Po kilku nic niewznoszących akapitach autor przedstawia wnioski: "Zamach w Burgas świadczy o eskalacji realizowanej przez Iran i Hezbollah taktyki ataków terrorystycznych na cele izraelskie". Dalej autor powołując się na żydowskie źródła(sic!) wskazuje, że irańscy dysydenci-specjaliści od "mokrej roboty" "uznali atak w Burgas za sukces lokalny, ale strategicznym sukcesem byłoby wysadzenie w powietrze izraelskiego samolotu na Cyprze lub zamordowanie ambasadora Izraela, co według służb izraelskich planowali ci okrutni Irańczycy. Oczywiście autor ponownie powołuje się na źródła żydowskie, tym razem na na rzecznika rządu Izraela, który to powiązał zamach w Bułgarii z próbą porwania samolotu na Cyprze, (jeżeli taka kiedykolwiek się odbyła) przez cudzoziemca ze szwedzkim paszportem, który to zeznał, ze jest Hezbollahu!. Oczywiście wskazuje to na odpowiedzialność Iranu.

Dalej Rybczyński pisze: Obywatele Izraela za granicą są celem systematycznej kampanii terrorystycznej" W tym miejscu autor wymienia Tajlandię, Kenię, Gruzję, Indie, czy Azerbejdżan(autor nie wspomniał, że niemal wszystkie te "zamachy" były nieudane), ale oczywiście nie wspomina również, że prawdopodobnie były to akcje przeprowadzone przez izraelski wywiad, czyli Mossad lub Szin Bet. Na sam koniec autor powtarza zachodnio-żydowska propagandę jakoby to Iran miał wejść w posiadanie broni atomowej w 2014 roku. Nic to, że żadna kontrola nie wykazałaby Iran rzeczywiście zmierzał ku temu.

Jak widać artykuł Antoniego Rybińskiego to powtarzanie anty irańskiej propagandy. Autor ani razu nie pokusił się, chociaż wspomnieć o operacjach fałszywej flagi jakie służby Izraela zwykły wykonywać. Nie wspomniał również, że Iran jest jednym z najbardziej pokojowo nastawionych państw regionu i od ponad 500 lat nie wypowiedział wojny innemu pańswu w przeciwieństwie to Izraela, ale to już temat na inny artykuł. Szkoda, że w podobno patriotycznym tygodniku ukazują się właśnie takie artykuły.

Bloger Sek

http://blogersek.nowyekran.pl/post/6939 ... -tygodniku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Syjonizm
PostNapisane: 30 lip 2012, 08:12 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31259
Irański naczelny dowódca: Syjoniści chcą kontroli nad światem

Perska agencja prasowa IRNA zacytowała wczoraj szefa sztabu generalnego Islamskiej Republiki Iranu, generała majora Hassana Firouzabadiego, który powiedział bardzo mocne słowa odnośnie dążeń państwa syjonistycznego i jego tajnej służby – Mossadu – do kształtowania polityki światowej.

Jego zdaniem Izrael chce uzyskać pełną kontrolę nad światem, a dąży do tego m.in. przez intensywną infiltrację służb specjalnych swoich sojuszników, w tym amerykańskiej CIA i brytyjskiego MI6. Firouzabadi powiedział m.in.:

Dzisiaj wszystkie służby szpiegowskie i wywiadowcze wrogów Islamu działają razem, a dowody wskazują na to, że Mossad, jako agencja syjonistów, przejęła kontrolę nad CIA w Stanach Zjednoczonych oraz nad MI6 w Wielkiej Brytanii.

Perski generał stwierdził, że szyicka rewolucja zainicjowana w Iranie przez Ajatollaha Chomeiniego, przyniosła nie tylko światu islamskiemu, lecz całej ludzkości powiew duchowego przebudzenia, niekorzystnego dla globalizmu. Powiedział:

Irańska rewolucja zadała poważny cios światowemu systemowi kolonialnemu i sprawiła, że syjoniści zobaczyli przed swoimi oczami śmierć.

Firouzabadi ostrzegł siły „prowadzone przez syjonistów”, że bezpośredni atak na Iran skończy się ich bankructwem i końcem. Generał obwinił także Stany Zjednoczone za finansowanie i szkolenie terrorystów, którzy sieją niepokój w krajach takich, jak Syria i Pakistan. Wskazał również jednoznacznie, że zapędy żydowskich syjonistów sięgają daleko poza granice Palestyny.

Syjoniści planują przejąć wszystkie terytoria palestyńskie włącznie z Al-Quds [Jeruzalem], w tym samym czasie ustanawiając rząd i przejmując kontrolę nad światem.

Na koniec irański dowódca zaapelował do całej ludzkości o „mądre, sprytne i silne” podejście wobec „zjednoczonego i niebezpiecznego wroga, który cieszy się całym arsenałem pieniędzy, udogodnień i technologii świata.”

http://www.nacjonalista.pl/2012/07/28/i ... d-swiatem/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Syjonizm
PostNapisane: 06 lis 2012, 19:32 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31259
Kabała Władzy – Izrael Szamir

Chrześcijańscy syjoniści jako nerwica socjalna

Dziwne, wyłącznie amerykańskie zjawisko chrześcijańskich syjonistów wielbiących Żydów jest jedynie wynikiem nerwicy socjalnej, wywołanej przez silne poczucie winy, wzbudzane przez elity żydowskie. Proste chrześcijańskie dusze starają się połączyć miłość do Chrystusa ze wzbudzaną przez społeczeństwo adoracją Żydów. Oczekują pochwały ze strony Żydów, należąc jednocześnie do Kościoła. Te przeciwstawne siły deformują ich psychikę, podobnie jak ciała dzieci deformowane były przez średniowiecznych hodowców potworów. Należy im pomóc ponownie pokochać Chrystusa i uwolnić się od emocjonalnej zależności od Żydów.

Pojawienie się chrześcijańskich syjonistów przepowiedział już w roku 1902 wiedeński Żyd, Solomon Ehrmann. Mówił o przyszłości, kiedy „cała ludzkość będzie zjudaizowana (verjudet) i połączona w jedność przez (judeo-masońską) Bnai Brith”[1]. Obecnie, gdy Bnai Brith mocno popiera Sharon’a i Foxman’a, oznacza to, że chrześcijańscy syjoniści zostali całkowicie zjudaizowani.

Ich żałosna kondycja duchowa powinna przypomnieć nam, że chrześcijaństwo i judaizm NIE SĄ wzajemnymi zwierciadlanymi odbiciami. Gdy Kościół chce doprowadzić każdego Żyda do zbawienia, jako równego innym wierzącym, przemieniając go, lub ją, w ukochanego brata lub siostrę, to Żydzi chcą przemienić chrześcijan w zjudaizowanych chrześcijańskich syjonistów, emocjonalnych i duchowych niewolników Żydów. Oznacza to, że walka jeszcze się nie zakończyła. Jest to walka ideologiczna a nie rasowa; a chrześcijanie pochodzenia żydowskiego zawsze byli jej ważnym elementem, światłem przewodnim dla swoich wahających się braci, gdyż jest to także bitwa o dusze Żydów. Bez względu na to, jak cenne są te dusze, nie są one ani trochę cenniejsze niż dusze innych narodów. Jeśli duchowa i ideologiczna walka z wpływami żydowskimi nie będzie energicznie wznowiona, to obawiam się, że chrześcijańscy syjoniści staną się największym i najpotężniejszym wyznaniem w USA, a potem przenikną do Europy.

Profesor Dawid Perlmutter napisał do mnie:

Z pewnością, jakieś 20 lat temu „izraelskie lobby” składało się w większości z Żydów, i darowizny na kampanie były ważne. Lecz teraz są chrześcijanie ewangeliczni, którzy dominują, i większość polityków jest nominalnie proizraelska, nie dlatego, że potrzebują żydowskich pieniędzy, lecz ponieważ oni również wierzą w „świętą” sprawę albo przysłuchują się głosom licznych ewangelicznych wyborców. Bush poszedł na rękę Sharon’owi nie z powodu Żydów, lecz ponieważ zbuntowali mu się jego wyborcy. Jest to coś, czego większość Arabów i Izraelczyków nie rozumie, lecz można to teraz tutaj zobaczyć w Kościołach, i w Waszyngtonie. Każdy poważniejszy lider ewangelicznych chrześcijan w USA ma bardziej prawicowe poglądy na Izrael niż większość Żydów jakich znam, a po 11 września uważają to wszystko za swoją własną osobistą wyprawę krzyżową. Tradycyjne lobby izraelskie (AIPAC itd.) prawie nic tu nie znaczy.

Żydzi są często uważani za „drożdże” z powodu ich umiejętności judaizowania ludzi, czyli przekazywania im pewnych cech żydowskich; możliwości te są wzmacniane przez pozycje, jakie zajmują w dyskursie, mediach i na uniwersytetach. Gdyby pastorzy nie czuli poparcia właścicieli mediów, to prawdopodobnie nie byliby tak proizraelscy jak obecnie. Gdyby sprawa Chrystusa nie była tak całkowicie osłabiona, ich trzódka nie czułaby się tak zobowiązana do popierania izraelskiego ludobójczego państwa apartheidu.

Izrael Szamir

http://www.bibula.com/?p=62974


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Syjonizm
PostNapisane: 01 gru 2012, 22:20 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31259
Słowa, jakimi Netanyahu powitał Hillary Clinton

Są to słowa, jakimi Netanyahu oficjalnie powitał Hillary Clinton podczas ich spotkania w Jerozolimie dnia 20.11.2012.

Nagranie wideo też pochodzi z dnia 21.11.2012.


Tłumaczenie:

Wiem, że jesteś bardzo zatroskana cywilnymi ofiarami w ludziach. My w ogóle nie podzielamy twoich trosk. Rzeczywiście - przeprowadziliśmy tę chirurgiczną operację wobec szkół, meczetów, szpitali, uniwersytetów, dzieci - i jedną z rzeczy, którą usiłujemy zrobić, jest zmaksymalizowanie liczby cywilnych ofiar. My wolimy takie rozwiązanie.

Wiemy że to rozumiesz, a jeśli nie, to nie jest to coś, z czego muszę się tłumaczyć Amerykanom, prezydentowi Obamie, tobie i międzynarodowej społeczności.

Witaj w Jerozolimie.

http://dakowski.pl//index.php?option=co ... &Itemid=53


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Syjonizm
PostNapisane: 21 gru 2012, 16:45 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31259
Recommendations / Polecenie, zalecenie od ADL dla rządu PL

Tłumaczenie listu

[Ogromnie skrócone. Należy starannie i uważnie przeczytać oryginał]


Recommendations / Polecenie , zalecenie

Dla rzadu polskiego od Żydowskiej organizacji w USA podpisany przez jej prezesa Abrahama H. Foxmana w dniu 30 września 2006 roku

Minął prawie rok.

Lipiec 2007 premier Kaczyński pozbywa się z rzadu partii Leppera i Giertycha, trwa zmasowany atak na Radio Maryja , rozpoczęty przez magazyn Wprost
===========================================

1. Roman Giertych
powinien być usunięty ze stanowiska Ministra Edukacji . Głęboko zakorzeniony antysemityzm i nietolerancja lidera partii nie powinna mieć wpływu na edukacje i reformę szkolnictwa w kraju demokratycznym który jest również członkiem Unii Europejskiej

2. Andrzej Lepper
powinien wydać deklaracje silnie potępiającą antysemityzm i zwrócić honorowy doktorat na MAUP w Kijowie. Oboje Lepper i Giertych powinni zobowiązać się do podjęcia dyscyplinarnych akcji , przeciwko członkom swoich partii , którzy promują nienawiść.

Zastosowanie Polskiej Konstytucji
która zajmuje się rasizmem i antysemityzmem powinna być w pełni wdrożona . Radio Maryja ciągle łamie tę konstytucje przez nadawanie nienawiści . Radio Maryja powinno odpowiadać za to w sądzie. Radio Maryja nie powinno otrzymywać wsparcia od osób indywidualnych , których rasistowskie i antysemickie poglądy naruszają polskie prawo.

3. Polscy przywódcy / politycy /
powinni zaprzestać dawania Radiu Maryja prawo do nadawania audycji. Polscy politycy powinni odmawiać pojawiania się w radiu Maryja do momentu kiedy Radio Maryja w jasny i klarowny sposób zobowiąże się do zaprzestania nadawania mowy nienawiści.

4. Polski rząd
Powinien potwierdzić swoje zobowiązanie do głoszenia tolerancji w edukacji , w mediach i innych sektorach rządzenia.

Abraham Foxman

Wrzesień 2006 rok

Poniżej originał listu z internetowej strony ADL: www.adl.org

Poland: Democracy and the Challenge of Extremism

Posted: September 12, 2006

Executive Summary

Poland has emerged from the repressive years of communist rule as a§ pluralist democracy. Its accession to membership of the European Union in 2004 confirmed that a robust democratic system is in place, which includes important legislative instruments to protect minorities from hate speech and hate crimes perpetrated by extremist groups.

The consolidation of democracy in Poland has been accompanied by the§ recognition of many leading Poles that their country needs to honestly confront its long and painful history of anti-Semitism. The recent commemoration of the 1946 Kielce pogrom is another sign of Poland's commitment to this process.

However, politics in Poland remains vulnerable to nationalist§ extremism, intolerance and anti-Semitism. The most worrying indication of this trend so far has been the formation, in May 2006, of a coalition government comprised of the Law and Justice Party in partnership with the extreme right-wing League of Polish Families (LPF) and the populist Self-Defense parties. Ministerial posts were awarded to Roman Giertych, leader of the LPF, and Andrzej Lepper, leader of Self-Defense. Lepper has expressed admiration for Hitler's policies and is the recipient of an honorary doctorate from MAUP, a private Ukrainian university responsible for publishing the majority of the anti-Semitic newspapers and journals available in Ukraine.

The most disturbing outcome of the coalition's formation has been the§ appointment of Roman Giertych as Minister of Education. The political orientation represented by Giertych, whose Ministry's responsibilities include tolerance education and Holocaust education, has traditionally been anti-Semitic and xenophobic. The LPF's agenda has been resolutely hostile towards homosexuals and foreigners and many of its leading figures have made anti-Semitic remarks. Its youth wing, the All-Polish Youth, is named after a pre-World War II Polish nationalist movement which successfully campaigned for the introduction of a "Jews bench" in Polish universities to separate Jewish and non-Jewish students.

Giertych has reacted to Israel's decision to freeze contacts with his§ Ministry by making overtures to the Jewish community. In press interviews, he has spoken of the need to combat anti-Semitism. However, his party has made no attempts to confront the anti-Semitism in its ranks.

A key pillar of support for the coalition government has been the§ anti-Semitic Catholic radio station, Radio Maryja. Associated with a religious order which rejects the authority of the Vatican, Radio Maryja commands an audience of up to 3 million, and also runs a TV station and a daily newspaper. Once closely associated with the LPF, Radio Maryja has shifted its support to the Law and Justice Party. Despite the attempts of some prominent church leaders to curb hate speech on the station's broadcasts, the Polish Prime Minister Jaroslaw Kaczynski, the twin brother of President Lech Kaczynski and a regular guest on Radio Maryja, has referred to its critics as "enemies of freedom".

Anti-Semitic content broadcast on Radio Maryja includes ugly§ stereotyping, conspiracy theories, claims that Jews were responsible for communist-era repression and accusations that Jews are using the Holocaust to leverage compensation payments from Poland. In March 2006, the commentator Stanislaw Michalkiewicz declared on air: "Jews have humiliated Poland internationally by demanding money...Kikes sneak up behind us to try to oblige our government to pay them money on the pretext of these demands". Such statements are very much in keeping with the views of Father Tadeusz Rydzyk, the power behind the station, who has stated on-air that Judaism is a "trade, not a religion."

Recommendations

If it is true, as President Kaczynski has repeatedly stated, that there is no place for anti-Semitism and racism in today's Poland, immediate and long-term measures need to be taken, among them:

Roman Giertych should be removed from the position of Education§ Minister. The leader of a party steeped in anti-Semitism and intolerance should not be influencing education policy and curricular reform in a democratic country which is also a member state of the European Union.

Andrzej Lepper should issue a statement forcefully condemning§ anti-Semitism and return the honorary doctorate conferred upon him by MAUP. Both Lepper and Giertych should announce their commitment to take disciplinary action against members of their parties who promote hate or incite hate crimes.

The provisions of the Polish Constitution and Penal Code which deal§ with racism and anti-Semitism should be fully implemented. Radio Maryja, which has consistently violated these provisions by broadcasting hate speech, should be held to account in a court of law. The station should not receive funds from individuals whose racist and anti-Semitic activities are in breach of Polish law.

Poland's leaders should stop giving Radio Maryja legitimacy. They§ should refuse to appear on its programs until such time as the station offers an explicit commitment to stop broadcasting hate speech.

Poland's government should renew its commitment to promoting a tolerance agenda in education, the media and other sectors.§


ADDITIONAL LINKS

Full Report:
Poland: Democracy and the Challenge of Extremism
(.pdf format - 385kb)
====================================

Te rekomendacje wyrażono w 2006 roku.

Andrzej Lepper nie odda doktoratu honorowego – wykonano na nim samobójstwo.

Giertych “młody” idzie ręka w rękę z Bul-Komorowskim, ojciec- Maciej ściska temuż Komorowskiemu “prawicę”.

Okoliczności śmierci prezydenta Kaczyńskiego okrywa gęsta MGŁA, a losy jego ciała są bardzo tajemnicze.

Ojciec Rydzyk „pohamował” Radio Maryja - tylko red. Michalkiewicz pisze, jak możemy przeczytać.

http://lju.nowyekran.pl/post/83393,wspo ... czynskiego


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Syjonizm
PostNapisane: 04 sty 2013, 17:15 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31259
Deir Yassin, gułag, i pornografia, przemoc i deprawacja za pomocą Hollywood


http://www.davidduke.com/?p=37715
28.12.2012 tłumaczenie Ola Gordon


Mam nadzieję, że już rozumiecie i przeciwstawiacie się nienawiści syjomediów skierowanej przeciwko narodom palestyńskiemu i irańskiemu.

Iran, na przykład, podpisał traktat o nierozprzestrzenianiu broni nuklearnej i pozwala na inspekcje, a Izrael nie podpisał go, nie ma żadnych inspekcji, i ma ogromne stosy broni chemicznej, biologicznej i nuklearnej.

I wszystko to toczy się kiedy o Iranie wrzeszczą media, że jest “nuklearnym państwem łotrów”. Dlaczego? Znamy odpowiedź. To z powodu dominacji syjomediów i kontrolowanego przez syjonistów establishmentów politycznego.

Fakty historyczne są niezaprzeczalne. Żydowscy syjoekstremiści napadli na Palestynę. Poprzez terroryzm, mordy i tortury ukradli mieszkańcom cały region. W roku 1905 stanowili 5% populacji Palestyny, a potem rozpoczęli masową imigrację na te tereny, z zamiarem ustanowienia żydowskiego rasistowskiego państwa. Kiedy ich liczba wystarczająco się zwiększyła, rozpoczął się horror.

Najpierw syjoterroryści wysadzali w powietrze placówki brytyjskie, porywali i torturowali obywateli brytyjskich rządzących Palestyną.

Żydowscy terroryści tacy jak Menachim Begin wysadzili King David Hotel. [zdjęcie w tekście oryginalnym md]

Proporcjonalnie był to dużo bardziej morderczy czyn przeciwko Palestynie, niż 11 września dla Ameryki. Chcieli wypędzić Brytyjczyków, jako konieczne posunięcie zanim później mogli wypędzać Palestyńczyków. Obawiali się, iż Brytyjczycy mogli powstrzymać ich zaplanowane ludobójstwo i czystki etniczne Palestyńczyków. Dokonywali nawet egzekucji na szanowanych dyplomatach ONZ takich jak hrabia Bernadotte (Szwed- przyp. redakcji GW).

Kiedy poprzez terroryzm i mordy wypędzili już Brytyjczyków, syjoniści na serio rozpoczęli terror przeciwko Palestyńczykom. Dokonywali serii przerażających okrucieństw.

W Deir Yassin wymordowali co najmniej 200 Palestyńczyków. Prawie wszystkie ofiary stanowiły kobiety, dzieci i starcy.

Jeśli chcecie poznać prawdę o Deir Yassin, przeczytajcie dzienniki uczestniczących w tym żydowskich oficerów z Hagannah.

Przechodząc na emeryturę izraelski płk Meir Pa’el przyznał skruszony, że “Ludzie z Irgun i LEHI wyszli z ukrycia i zaczęli “oczyszczać” domy. Strzelali do każdego kogo zobaczyli, kobiet i dzieci, dowódcy nie próbowali powstrzymać tej rzezi. . .”

Zvi Ankori, który dowodził syjonistyczną grupą w Deir Yassin, 9 kwietnia 1982 roku wydał następujące oświadczenie: “Wszedłem do 6-7 domów. Zobaczyłem wycięte genitalia i zmiażdżone brzuchy kobiet. Po śladach strzałów, był to zamierzony mord“ (New York Jewish Newsletter październik 1960).

Syjoniści dźgali bagnetami brzuchy ciężarnych kobiet palestyńskich, i miażdżyli głowy i ciała dziesiątków dzieci i niemowląt.

A potem największa chucpa; syjoniści celowo rozgłaszali swoje przerażające zbrodnie.

Faktycznie Menachem Begin był dumny z Deir Yassin. Chwalił się, że nakazana przez niego rzeź wywołała terror, którego potrzebowali Żydzi by ten pomógł im wyczyścić etnicznie Palestyńczyków z nowego syjonistycznego państwa: “Rzeź była nie tylko uzasadniona, ale bez zwycięstwa w Deir Yassin nie byłoby państwa Izrael” (New York Jewish Newsletter in October 1960).

Sterroryzowano i wypędzono z domów 700.000 mężczyzn, kobiet i dzieci. Żydowscy ekstremiści dokonali tego poprzez masowe mordy, tortury i terror.

Do chwili obecnej Izrael nie pozwolił uchodźcom palestyńskim i ich dzieciom powrócić do własnych domów, gospodarstw, biznesów, wiosek i miast, które im skradziono, ziemi, na której ich mordowano, raniono, torturowano, terroryzowano i wyczyszczono etnicznie.

Na przestrzeni lat Izrael w swoich lochach torturował setki tysięcy Palestyńczyków i Libańczyków i Syryjczyków i innych. Potwierdzają to nawet syjopisarze tacy jak Jake Greenburg w syjo-New York Times (Joel Greenberg (1993). Israel Rethinks Interrogation of Arabs. New York Times 14.08).

Usuńmy wszystkie bajki syjomediów o tworzeniu Izraela i pozostaje niezaprzeczalna brzydka prawda.

Ale mam nadzieję, że rozumiecie to, że teraz chodzi tu nie tylko o horror, terror, mordy i tortury dokonywane przez izraelskie żydowskie rasistowskie państwo. Musicie zrozumieć to, że syjomedia pisały o tym wszystkim, i milionom ludzi na całym świecie dawały szlachetną, a nawet bohaterską wersję Izraela.

Weźmy na przykład nagrodzony Oscarem syjofilm Exodus. Pokazywany na całym świecie i nagrodzony Oscarami przez współplemieńców tych, którzy go nakręcili, a potem własne syjomedia chwaliły go pod niebiosa.

Do dnia dzisiejszego trwa rozwój plemienny i działa machina propagandowa.

Mam nadzieję, że rozumiecie sposób, w jaki syjomedia wywołały ślepotę u milionów ludzi o ofiarach czystek etnicznych, mordach i torturach w Palestynie. Syjomedia działają tak, że miliony z nas postrzegają Palestyńczyków jako złych, zacytuję, “terrorystów”.

Obudowany murami obóz koncentracyjny Gazy, który syjoniści duszą i bombardują, w którym dokonują egzekucji i mordów, kiedy tylko chcą, niemal całkowicie składa się z uchodźców palestyńskich i ich dzieci, czyli 1,5 miliona ofiar żydowskiego terroru.

Tak, oczywiście, ci bezradni, zaklatkowani, bombardowani, głodzeni Palestyńczycy, mężczyźni, kobiety i dzieci, są tymi, których media utożsamiają z “terrorystami”.

Syjookupacja Palestyny to katastrofa dla Palestyńczyków.

Ale nie mniej katastrofalna dla Amerykanów jest syjookupacja naszych mediów i polityki.

Jako doktor historii, zwykle piszę o ich roli w polityce zagranicznej i w tych syjowojnach, które są absolutnym nieszczęściem dla Ameryki i Zachodu, a teraz zajmiemy się ich okupacją amerykańskich mediów i innym rodzajem terroru, który wywołały.

Jak wszyscy wiemy, Ameryka, z kraju gdzie matka nie panikowała, kiedy straciła z oczu dziecko w supermarkecie, zmieniła się w kraj, w którym powszechne są straszne zbrodnie dokonywane na dzieciach. Porwania, tortury, przestępstwa seksualne stały się powszechne.

Za masowe strzelaniny, nawet dzieci, takie jak w Newtown Connecticut, obwinia się posiadanie broni. Ale Ameryka zawsze miała broń, a nigdy nie miała tych psychotycznych masowych strzelanin w szkołach, jakie mamy dzisiaj.

Ale wcześniej nie mieliśmy syjomyślenia rozpuszczonego na nasze umysły i dusze, jakie mamy teraz.

Jeśli niepokoi was zalewanie naszych dzieci przemocą, krwią, okrucieństwem, perwersją i sadyzmem, musicie zrozumieć, że to nie jest niczym nowym dla żydowskich rasistów. Oni nie tylko promowali przemoc i ludobójstwo od ponad 2.000 lat, ale wielokrotnie je praktykowali.

[zdjęcie w tekście oryginalnym md] Deir Yassin nie był niczym nowym.

Żydowscy historycy chwalą się dominującą rolą ich narodu w rewolucji komunistycznej w Rosji. Wielu z nich nawet historycznie dokumentują ich wiodącą rolę w największej zbrodni masowej w dziejach świata, dziesiątki milionów zamordowanych niewinnych ludzi w Rosji i na Ukrainie, we wschodniej i środkowej Europie. Zobaczcie moje video: The Zionist Red Army [Syjonistyczna Armia Czerwona]. http://www.youtube.com/watch?v=_NBxv6-vUnE

Ale, oczywiście, wszystko to, o czym słyszycie w mediach to zbrodnie dokonywane przez Niemców, a nie przez żydowskich bolszewików, takich jak Kaganowicz, Ilja Erenburg i Trocki. Obejrzyjcie moje wideo Syjonistyczna Armia Czerwona!

Syjoniści nawet celebrują Ilję Erenburga w Yad Vashem Holocaust Museum. Jest to szatan, który nawoływał Armię Czerwoną do gwałtów i mordów milionów niewinnych ludzi podczas II wojny światowej.

Żydowski pisarz Yuri Slezkine w popularnej książce The Jewish Century [Żydowski wiek] chwali żydowską dominację w XX wieku i chełpi się żydowską dominacją w komunistycznej Rosji przed II wojną światową. Dokumentuje żydowską dominację w Czeka i NKWD, sowieckiej tajnej policji, które torturowały i zamordowały miliony.

Dr Kevin MacDonald powołuje się na Slezkine’a pokazując żydowską dominację w tych organizacjach, i jak Slezkine zgadza się z komentarzem Leonarda Schapiro, że “każdy kto miał nieszczęście wpaść w ręce Czeka, miał bardzo duże szanse stanięcia przed i prawdopodobnie być zastrzelonym przez żydowskiego śledczego” (s. 177). W latach 1930, tajna policja, znana wtedy jako NKWD, “była jedną z najbardziej żydowskich ze wszystkich sowieckich instytucji” (s. 254). Wtedy 12 na 20 dyrekcjami NKWD szefowali etniczni Żydzi, łącznie z tymi kierującymi bezpieczeństwem państwa, policją, obozami pracy, i oczywiście masowymi mordami. (numery stron z Żydowskiego wieku)

[zdjęcie w tekście oryginalnym md]

Kiedyś miałem wykład w Muzeum Majakowskiego, naprzeciwko więzienia Lubjanka w Moskwie, miejscu gdzie ci żydowscy bolszewicy torturowali i mordowali niezliczone tysiące ludzi.

Wspaniały Aleksander Sołżenicyn w książce Archipelag Gułag II pokazuje zdjęcia sześciu najważniejszych administratorów sowieckich gułagów, i każdy z nich jest Żydem.

Nie podlega żadnej dyskusji najważniejsza rola Żydów w tym największym masowym mordzie i torturach wszechczasów. Rutynowo przyznają to nawet główni żydowscy autorzy.

Ale zwróćmy uwagę na to, że o tym nie ma prawie nic w mediach, w porównaniu z rzekomymi zbrodniami niemieckimi podczas II wojny światowej.

A zatem, przyjaciele, to nic nowego. Nie ma Deir Yassin, nie ma masowych mordów Rosjan, nie ma terroru w Gazie, ani morderczej mentalności.

Problemem jest to, że ich mentalność, dzięki sprawowanej przez nich kontroli mediów, skaziła naszą mentalność.

Deir Yassin nie różni się niczym od tego, co wielokrotnie jest napisane w ich świętym “nakazie”:

“Dzieci ich będą roztrzaskane w ich oczach, ich domy będą splądrowane, a żony – zgwałcone. . . Wszyscy chłopcy będą roztrzaskani, dziewczynki zmiażdżone. Nad noworodkami się nie ulitują, ich oko nie przepuści także niemowlętom” – Izajasz 13:16-18

“. . . poginą od miecza, dzieci ich będą zmiażdżone, a niewiasty ciężarne rozprute” – Ozeasz 14:1

To samo miało miejsce w Deir Yassin, nie ponad 2.000 lat temu, ale za życia wielu Palestyńczyków, którzy przeżyli ten syjoterror.

A co z tymi “ładnymi” wersetami:

“Dlatego teraz idź, pobijesz Amaleka i obłożysz klątwą wszystko, co jest jego własnością; nie lituj się nad nim, lecz zabijaj tak mężczyzn, jak i kobiety, młodzież i dzieci, woły i owce, wielbłądy i osły” – 1 Samuel 15:3

“Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu” – Księga Liczb 31:17-18

“W tym czasie zdobyliśmy wszystkie jego miasta i klątwą obłożyliśmy każde miasto, mężczyzn, kobiety i dzieci, nie oszczędzając niczego” – Pwt 2:34

“I zniszczyliśmy ich wszystkich, jak uczyniliśmy Sichonowi, królowi Cheszbonu; całkowicie niszcząc mężczyzn, kobiety i dzieci, każde miasto. A wszystkie zwierzęta i łupy z miast zostawiliśmy dla siebie – Pwt 3:6-7

["6 Obłożyliśmy je klątwą, jak uczyniliśmy Sichonowi, królowi Cheszbonu; klątwie podlegało miasto, mężczyźni, kobiety i dzieci. 7 A wszystkie zwierzęta i łup z miasta zostawiliśmy dla siebie"

źródło: http://www.nonpossumus.pl/ps/Pwt/3.php]

‘Do innych zaś rzekł, tak, iż słyszałem: “Idźcie za nim po mieście i zabijajcie! Niech oczy wasze nie znają współczucia ni litości! 6 Starca, młodzieńca, pannę, niemowlę i kobietę wybijajcie do szczętu! . . .” Ezechiel 9:5-6

“I całkowicie zniszczyli wszystko to, co było w mieście, mężczyzn i kobiety, młodych i starych, i woły, i owce, i osły, ostrzem miecza” – Jozue 6:21

[nonpossumus: "I na mocy klątwy przeznaczyli na [zabicie] ostrzem miecza wszystko, co było w mieście: mężczyzn i kobiety, młodzieńców i starców, woły, owce i osły”]

Dzięki Bogu, jako chrześcijanie możemy mówić o miłości i dobroci, których nauczał Jezus.

Ale judaizm odrzuca i nienawidzi Jezusa, nienawidzi i miłości i dobroci w Jego naukach, i Jego samego.

Ta wieczna nienawiść i okrutna mentalność mordów i cierpienia, wykazuje się ich talmudyczną nienawiścią do samego Jezusa Chrystusa.

Przeczytajcie książkę szefa Studiów Judajskich na Unwersytecie Princeton, dr Dr. Petera Schaefera, zalecaną przez liczne autorytety rabiniczne. Jej tytuł jest Jesus in the Talmud [Jezus w Talmudzie].

Jej recenzja w The Publishers Weekly podsumowuje ją dramatycznie:

“Co dokładnie jest tak skandaliczne? Co z Jezusem ukaranym na zawsze w piekle, tym, że musi siedzieć w kotle wrzących ekskrementów? Ten obraz pojawia się we wczesnych rękopisach Talmudu babilońskiego, podobnie jak krótki zapis z procesu Jezusa i egzekucji – nie przez Rzymian, ale przez żydowski sąd, Sanhedryn”.

[zdjęcie w tekście oryginalnym md]

Naprawdę zdumiewające jest to, że mnie nazywa się nienawistnym, tylko za sprzeciw wobec elementów żydowskiego ekstremizmu, które są uosobieniem nienawiści. Nie wyobrażam sobie większej nienawiści niż pomysł torturowania nauczyciela miłości i tolerancji, Jezusa Chrystusa, przez wieczność gotując Go w ludzkich ekskrementach.

To jest nienawiść. Prawdziwa nienawiść.

Nowy Testament wyraźnie rozpoznaje tę żydowską nienawiść do Chrystusa i Boga.

Praktycznie każdy chrześcijanin na świecie, od katolickich papieży do protestanckiego reformatora Marcina Lutra, używał dużo ostrzejszych słów by opisać tego wroga Chrystusa i chrześcijańskich wartości.

To wszystko było prawdą tego, co Slezkine opisuje w “Żydowskim wieku”. Bo kiedy przejęli media, wykorzystali je do promowania tych chrześcijan, którzy chwalili największych nienawistników Jezusa Chrystusa, którzy popierali organizowanie przez nich wszystkiego co jest antychrześcijańskie.

Szczytem tej obsceniczności jest to, że mają miliony chrześcijan na Zachodzie, którzy popierają antychrześcijańskich Żydów mordujących ich braci, tysiące rodzin chrześcijańskich Palestyńczyków i chrześcijańskich Libańczyków.

Jak możemy być kochającymi, przyzwoitymi istotami ludzkimi, jeśli nie sprzeciwiamy się wynalazcom takiej nienawiści? Jak możemy stać bezczynnie jak tchórze, podczas gdy oni zalewają serca i umysły naszych dzieci przemocą i krwią i wszelkiego rodzaju degeneracją i nieludzkim zachowaniem?

Jak ktoś spośród nas, kto kocha ludzkość, może nie sprzeciwiać się tym, którzy promują ludzkie zniewalanie i destrukcję narkotykami i alkoholem, przyzwoleniem i degeneracją seksualną?

Oczywiście, wiem, że sprzeciwiając się temu złu, bo tylko takim słowem można to nazwać, czy używacie słowo ‘zło’ w sensie religijnym czy świeckim, wiem, że to ja będę nazwany nienawistnikiem i złym według tych największych dostawców nienawiści. I oczywiście oni robią mi to codziennie w swoich mediach.

Ale jestem gotów zapłacić cenę za mówienie prawdy, i próbę pokonania tych nienawistników każdej wyższej wartości życia i cywilizacji.

Ta prawda jest niezbędna, bo to nie jest żadne ćwiczenie intelektualne.

Nie prowadzę kampanii na rzecz zwycięstwa zasady lub jakiegoś rodzaju naukowego zrozumienia tylko dla wyzwania intelektualnego. Walczę o prawdziwą ludzką wolność, o prawdziwe ludzkie prawa, i prawdziwe ludzkie zdrowie, szczęście i dobrobyt, a przeciwko mrocznemu światu, do którego wpędzają nas ci ekstremiści.

Zagrożone są setki milionów ludzi.

Wy i ja musimy być odpowiedzialni, bo jeśli nam się nie uda, koszt poniesie więcej milionów ludzkich ofiar i ogromne cierpienia.

Tu chodzi o prawdziwe życie, a nie jakiś rodzaj akademickiego sporu.

A jeśli nam się uda, nasi ludzie będą mogli przeżyć, rozwijać się i kierować się najwyższymi wartościami społecznymi, a nie zdeprawowanymi wartościami tych, którzy upajają się mordem i ludobójstwem.

Chciałbym podzielić się z wami cytatem z czasopisma w Jewish Intellectual Quarterly. W artykule wychwalającym żydowską dominację w pornografii, autor mówi o prawdziwych żydowskich motywach promowania chorej pornografii wśród naszych dzieci.

Prof. Nathan Abrams pisze o tym jak żydowskich królów pornografii motywuje nienawiść do Gojów, i jak postrzega ją, jako żydowską zemstę plugawienie chrześcijańskich chłopców i dziewcząt:

Czy istnieje ważniejszy powód, poza tylko finansowym, dlaczego Żydzi szczególnie zaangażowali się w porno?. . . Al. Goldstein, wydawca Screw, powiedział: “Jedynym powodem żydowskiego zaangażowania w porno jest to, iż dla nas Chrystus jest do d. . . katolicyzm jest do d. . . Nie wierzymy w autorytaryzm”. Dlatego porno staje się metodą plugawienia chrześcijańskiej kultury, a ponieważ przedostaje się do najgłębszych zakamarków Ameryki (i niewątpliwie jest konsumowane przez tych samych WASPów), jej wywrotowy charakter staje się cenniejszy. . .

[WASP – White AngloSaxon Protestant – biały anglosaski protestant – OG]

Rozwijając tę wywrotową tezę, żydowskie zaangażowanie w przemysł porno można postrzegać jako przysłowiowe dwa palce dla całego establishmentu WASP w Ameryce. . . Żydowskie zaangażowanie w porno, zgodnie z tym argumentem, jest wynikiem atawistycznej nienawiści chrześcijańskiej władzy: oni próbują osłabić dominującą kulturę w Ameryce metodą przewrotu moralnego.

Jaki rodzaj zła promowałby plugawienie dzieci, jako zemstę rasową?

Poniżej cytat na pożegnanie:

“Zepsuję wasze nasienie i wysmaruję wam twarze odchodami!” – Malachiasz 2:3

[nonpossumus: "Oto Ja odetnę wam ramię i rzucę wam mierzwę w twarz, mierzwę waszych ofiar świątecznych - i położę was na niej"]

Ile w tym prawdy. Nigdy nie czytałem trafniejszego opisu tego, co syjoniści robią naszym dzieciom.

Co było prawdziwe 2.500 lat temu, jest prawdziwe dzisiaj.

Tak prawdziwe i tak tragiczne.

Kiedy w pełni zrozumiecie przerażającą istotę żydowskiego rasizmu, jeśli macie w sobie prawdziwą empatię dla jego niezliczonych ofiar, to swoje życie poświęcicie ochronie przed nim waszego własnego narodu i całej ludzkości.

Ja to zrobiłem.

I robię to nadal.

Dr David Duke

http://gazetawarszawska.com/2012/12/31/ ... hollywood/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Syjonizm
PostNapisane: 03 sty 2014, 10:33 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31259
Izraelski minister stwierdził, że każdy żyd jest lepszy od goja!

Urodzony w Maroku deputowany do Knesetu, a przy tym wiceminister ds. religijnych, rabin Eli Ben Dahan w wywiadzie udzielonym dla gazety „Maariv” stwierdził, że nawet homoseksualni żydzi mają „wyższe dusze” od gojów. „Chcę, by państwo było żydowskie. Rzeczy, które są przeciwne jego wartościom, kulturze i tradycji nie zostaną zaakceptowane” – podkreślił.

„Wyobraźcie sobie przez chwilę, że minister ds. religii w którymś z demokratycznych państw – na przykład Anglii albo Szwajcarii – stwierdził, że „dusze chrześcijan górują nad duszami żydów”. Czy Izrael nie narobiłby wtedy zamieszania? Czy ADL (Liga Przeciwko Zniesławieniu – przyp. red.) i Centrum Weisenthala nie zabrałyby głosu w proteście? Czy żydzi w tym kraju nie domagaliby się natychmiastowej rezygnacji takiego urzędnika? Ale w Izraelu, człowiek, który zajmuje takie stanowisko – zastępca ministra ds. religijnych rabin Eli Ben Dahan – właśnie powiedział coś takiego o chrześcijanach. W cytowanym dziś wywiadzie, o którym wiedział, że zostanie opublikowany, stwierdził, że dusze wszystkich żydów są wyższe od dusz chrześcijan, muzułmanów i wszystkich innych, ale jego stanowisku nic nie zagraża” – zauważa Reuven Hammer na łamach „Jerusalem Post”.

Jak dodaje, choć od ujawnienia tej wypowiedzi minął prawie tydzień, dalej nie słychać głosów oburzenia ze strony członków izraelskiego rządu, deputowanych do Knesetu, ani ze strony rabinów. „Czekałem aż głowa partii Ha-Bajit Ha-Jehudi - do której należy Ben Dahan - Naftali Bennett, który podobno reprezentuje oświecony judaizm, powie: to nieprawda, wszyscy ludzie są równi, ale to nie miało miejsca” – dodaje. Tej opinii nie sprzeciwił się także Yair Lapid, promotor Dahana, który także ma prezentować "postępowy" judaizm.

„Rząd, który miałby choć gram uczciwości i poczucia wstydu natychmiast nalegałby na rezygnację osoby zajmującej się kwestiami religii, która miała czelność stwierdzić coś takiego. Jak on może reprezentować judaizm na spotkaniach z przywódcami innych religii, jak można mu pozwalać na reprezentowanie judaizmu względem samych żydów? Niestety, pogląd Ben Dahana o przyrodzonej wyższości żydów nad gojami nie jest odosobniony. Reprezentuje on dobrze znane i przeważające w pewnych środowiskach nauczanie, włączając w to wiele chasydzkich tekstów, w tym z kręgu Chabad-Lubavitch. To koncepcje diametralnie sprzeczne z nauczaniem podstawowego tekstu judaizmu – Tory i proroków” – podkreślał na łamach „Jerusalem Post” Reuven Hammer, były przewodniczący Międzynarodowego Towarzystwa Rabinicznego. A jest to niestety głos odosobniony.

Eli Ben Dahan należy do religijno-syjonistycznego ugrupowania Żydowski Dom, utworzonego przez Narodową Partię Religijną (!), Moledet (Ojczyznę) i Tkuma (Odrodzenie). W wyborach w 2013 roku ugrupowanie odniosło sukces zdobywając 12 mandatów i wchodząc w koalicję premiera Netanjahu. Teki ministerialnie otrzymało dwóch polityków należących do Żydowskiego Domu: jego lider Naftali Bennett został ministrem ds. religijnych (jego zastępcą jest Dahan), Uri Ariel został ministrem budownictwa a Uri Orbakh ministrem ds. emerytów. Stanowisko wiceministra edukacji objął Avi Wortzman.

Co ciekawe Eli Ben Dahan przedstawił swój pogląd dotyczący podrzędności nie-żydów komentując porozumienie dotyczące zwolnień podatkowych dla homoseksualistów. Chociaż, jak stwierdził, sprzeciwia się związkom homoseksualnym, to wszyscy żydzi, nawet ci homoseksualni, są lepsi od gojów.

Źródło: jpost.com / haaretz.com
Mat

http://www.pch24.pl/izraelski-minister- ... 230,i.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Syjonizm
PostNapisane: 27 wrz 2014, 08:38 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31259
Przecież jeden z drugim morderca, gwałciciel, psychopata, czy idiota, nie są w stanie wymyślić sobie doktryny w imię której będą zmieniać świat. Te wskazania ktoś wymyśla i ktoś wprowadza w czyn, a dzicz duchowa podchwytuje je i już może się wyżywać, utożsamiać ze swoimi wzorcami bezkarnie.
Wzrost świata odbywa się naturalnie, lecz jego staczanie się jest realizowane świadomie i instytucjonalnie w sposób zaplanowany. Takimi planami są wyobrażenia schizofreników o świecie, sprowadzające życie ludzkie na ziemi do kokonu ideologicznego, w którym wszystko jest z góry zaplanowane i realizowane.


Ukryci sponsorzy dżihadu

dr Tomasz M. Korczyński

Amerykanie rozpoczęli bombardowanie obszarów zaanektowanych przez Państwo Islamskie (IS). Opinia publiczna wyraźnie podąża za narracją strażnika świata i wydaje się zadowolona z akcji militarnych USA współpracujących z arabskimi sojusznikami. Jakże pamięć ludzka jest krótkotrwała. Przecież jeszcze nie tak dawno, zaledwie przed rokiem, Stany Zjednoczone – wraz z Francją, Turcją, Katarem, przy aprobacie Wielkiej Brytanii – planowały bombardowanie strategicznych pozycji dyktatora al-Asada. Dziś, na pierwszy rzut oka, wymierzają cios drugiej stronie konfliktu.

Pozorny paradoks
Tylko pozornie wydaje się, że dla Wujka Sama sunnickie Państwo Islamskie stało się w międzyczasie groźniejsze od reżimu syryjskiego. Na bombardowania terenów okupowanych przez IS – co godne podkreślenia – nie zgadzają się ani prezydent al-Asad, ani Rosja. Z prostego powodu. Przy okazji tępienia islamistów niszczona jest Syria i osłabiany reżim al-Asada. W ten sposób USA i amerykańcy poplecznicy (jak Arabia Saudyjska, Katar, Jordania, Kuwejt, Turcja) pieką dwie pieczenie na jednym ogniu. Chcą zamordować swoje dziecko z nieprawego łoża i wyniszczać Syrię. Dlaczego jednak tak się stało? Oto islamscy terroryści wymknęli się spod kontroli swoim ojcom i zleceniodawcom, urośli w siłę i zagrozili interesom wspomnianych sponsorów. Nie kto inny, ale właśnie Zachód (przede wszystkim USA, Wielka Brytania i Francja) oraz ich arabscy sojusznicy zrodzili potęgę islamskich terrorystów sunnickich, wspierając z całą mocą tzw. Wolną Armię Syrii, w tym Al-Kaidę i jej odnogę ISIS. Uzbrajając morderców przeciwko znienawidzonemu al-Asadowi, sądzili naiwnie, że ci go szybko obalą, a oni podzielą między siebie syryjski tort. Dziś, gdy sytuacja wymknęła się spod kontroli, to znaczy, gdy zostały zagrożone realne interesy gospodarcze możnych tego świata, przede wszystkim w Iraku, gdzie islamiści przejęli kontrolę nad rafineriami i strategicznymi punktami w tym kraju, dyplomacja Stanów Zjednoczonych postanowiła przypomnieć sobie o łamanych prawach człowieka i uciskanych mniejszościach w Syrii i Iraku. Zaczęła działać.

Jednak fakty są takie, że uciskana mniejszość chrześcijańska nie postrzega nalotów jako środka ku wyzwoleniu, a Amerykanów jako wybawicieli. Podkreślił to wyraźnie w ostatniej rozmowie z agencją Fides armeńsko-katolicki arcybiskup z Aleppo Butros Marayati. Naloty staną się przekleństwem dla nielicznej wspólnoty wyznawców Chrystusa, bo zaostrzą i tak tragiczną sytuację. Islamiści zaczną szukać kozłów ofiarnych i dopuszczą się akcji odwetowych na tych, którzy nie mogą się bronić – na chrześcijanach.

ISIS nie przebacza
Patriarcha katolicki w Iraku ks. abp Louis Sako powiedział ostatnio, że ISIS jest organizacją ekstremistów kierującą się zasadami ślepej brutalności, dobrze zaopatrzoną finansowo, posiadającą zaawansowane uzbrojenie, powszechnie występującą w mediach społecznościowych. Codziennie dokonywane są przez nich rabunki, zbiorowe gwałty, tortury i zabójstwa tych wszystkich, którzy są postrzegani jako niewierzący. Są oni w stanie werbować bojowników z każdego kraju świata, a ISIS jest potencjalnym zagrożeniem dla całego globu. Skąd nagle ta moc sprawcza i potęga jeszcze do niedawna mało znanego ugrupowania, tworzącego swoją strukturę w cieniu Al-Kaidy?

Ograbienie banku centralnego w Mosulu spowodowało, że ISIS zainkasowało 429 mln dolarów, dzięki czemu może teraz nawet przez cały rok utrzymywać armię ponad 60 tys. dżihadystów, wypłacając im ok. 600 dolarów miesięcznie. Innym intratnym źródłem dochodów ISIS są pokaźne sumy uzyskiwane z okupów uprowadzonych Europejczyków i Amerykanów. Rządy państw zachodnich za uwolnienie dziennikarzy, turystów i biznesmenów dosłownie zasypują terrorystów milionami dolarów. Po opanowaniu północnych obszarów Iraku ISIS uzyskał także dostęp do bogatych złóż ropy naftowej i prowadzi nielegalny handel, na którym zarabia konkretne pieniądze. Jeżeli ten proces się utrzyma, suma może osiągnąć poziom od 2 do 3 mln dolarów dziennie.

Oprócz napadów, haraczy, pieniędzy z okupów, handlu ropą, handlu ludźmi, w tym prostytucji, głównym źródłem sponsoringu morderców islamskich przez długi czas była Arabia Saudyjska. Według oficjalnych danych przekazanych przez byłego premiera Nuriego al-Malikiego (dziś wiceprezydenta Iraku) w czerwcu br., to dzięki wahabitom Państwo Islamskie dysponuje szokującą sumą w wysokości 2 mld dolarów. Szyici wskazują wprost na Rijad jako przyczynę destabilizacji w regionie i siłę, która zwalcza konkurencyjną denominację w ramach islamu. Ponieważ Arabia Saudyjska jest najbliższym sojusznikiem Stanów Zjednoczonych, były premier Iraku skierował w stronę Amerykanów zarzut o ich współudział w tym układzie. To spotkało się z ostrą reakcją Waszyngtonu. Rzecznik prasowa Departamentu Stanu USA Jen Psaki określiła tę wypowiedź jako „niewłaściwą i upokarzającą”.

Kolejnym mecenasem radykalnych islamistów są kraje Zatoki Perskiej. Dyrektor Centrum Badań Świata Arabskiego na Uniwersytecie w Moguncji prof. Günter Meyer nie ma wątpliwości, skąd płynie dofinansowanie dla terrorystów. Według niego, najważniejszymi sponsorami ISIS, oprócz wspomnianej Arabii Saudyjskiej, są Katar (twórca telewizji Al-Dżazira) oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Diabeł gryzie własny ogon
Zerwanie się ISIS z łańcucha zleceniodawców spowodowało, że kraje arabskie, poważnie zaniepokojone skalą potęgi tego parapaństwowego tworu, który stał się realnym konkurentem, zezwoliły Stanom Zjednoczonym i drugiemu najważniejszemu sojusznikowi – Francji, na bombardowanie pozycji islamistów. Zaniepokojenie wahabitów powodowane jest kilkoma ważnymi czynnikami. Po pierwsze, ISIS powołał nowe, samozwańcze państwo, które swoim obszarem obejmuje na razie dwa państwa. Na razie, ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie, aby skutecznie poszerzali pole walki (w planach mają być kolejne kraje, począwszy od Libanu).

Po drugie, jest aktualnie niezależne finansowo (dzięki opanowaniu irackich rafinerii) i włączyło się aktywnie do gry w destabilizowaniu regionu. Po trzecie, jest niezwykle atrakcyjne dla radykałów, którym marzy się renesans wielkiego kalifatu. Najemnicy, którzy płyną nawą do nowej potęgi, a są wśród nich m.in. Saudyjczycy i Katarczycy, podobnie jak dżihadyści rekrutowani w Europie, pewnego dnia powrócą do swoich krajów i mogą być piątą kolumną islamistów, która będzie próbować obalać reżimy arabskie. Kto wie, czy organizacja powołana przez wahabitów saudyjskich nie stanie się ich niszczycielem? Takie sytuacje w historii miały już miejsce.

Po zgodzie ze strony wczorajszych darczyńców na bombardowanie pozycji islamistów przez USA IS wydało oświadczenie, w którym stwierdza, że Arabia Saudyjska i inne kraje arabskie zapłacą za tę zdradę wysoką cenę. Rewolucja arabska, zwana arabską wiosną, jaka przetoczyła się przez Afrykę Północną i Bliski Wschód, pożera własne dzieci. Przy wsparciu finansowym, medialnym i militarnym Zachodu miała być jutrzenką dla świata islamu, niosącą mu demokrację, wolność i pokój, a po obaleniu dyktatorów zanurzyła ten świat w mrokach zagłady. Eksterminacja chrześcijan, gwałty, mordy i wypędzenia są dziś znakiem firmowym arabskiej zimy. Jedną z głów tej hydry jest rosnące w siłę Państwo Islamskie, pierwszy kalifat XXI wieku ze swoim samozwańczym kalifem Abu Bakr al-Baghdadim. Po nim przyjdą następni.

http://www.naszdziennik.pl/wp/100031,uk ... ihadu.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Syjonizm
PostNapisane: 11 wrz 2015, 14:46 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://historykon.pl/15-czerwca-1920-ro ... militarna/

15 czerwca 1920 roku, w Palestynie powstała Hagana (pol. Obrona), żydowska organizacja paramilitarna.
15 czerwca 2015 00:00Pełna nazwa: Irgun HaHagannah Ha’vri (pol. Hebrajska Organizacja Obronna).

Idea Hagany rozwinęła się w łonie lewicowej partii Ahdut ha-Avodah, która czerpała z doświadczeń wcześniejszych organizacji żydowskich: Bar-Giora i Hashomer (pol. Strażnicy). Za jej twórcę uważa się Zeewa Żabotyńskiego (Na zdjęciu) – inicjatora sformowania brytyjskiego Legionu Żydowskiego w Egipcie (1917-1918), syjonistę, pisarza i dziennikarza. Pierwszym dowódcą został Elijahu Golomb. Jeszcze w tym samym roku podporządkowano ją nowo utworzonemu związkowi zawodowemu Histadrut (Powszechnej Federacji Robotników w Ziemi Izraela) z Davidem Ben-Gurionem na czele.

Początkowo zrzeszała ona robotników i rolników, z których formowano oddziały samoobrony żydowskich osiedli i miast. Od 1929 roku otrzymywała znaczne wsparcie finansowe od Światowej Organizacji Syjonistycznej, co pozwoliło na zakup broni, dalsze szkolenie ludzi i powolne przekształcanie Hagany w milicję.

W momencie wybuchu wojny domowej w Mandacie Palestyny (1947-1948) liczyła sobie ok. 10 tys. żołnierzy. Jej ostatnim dowódcą był Israel Galili.

Powołano ją w okresie wyraźnego wzrostu konfliktów lokalnych między Arabami a Żydami. Deklaracja Balfoura (promesa rządu brytyjskiego z 1917 roku dotycząca utworzenia państwa żydowskiego na terenach Palestyny), liczne zamieszki na tle etnicznym i religijnym i wycofanie się wojsk brytyjskich ośmieliły społeczeństwo żydowskie do działań mających na celu spełnienie marzeń o nowym domu. Znaczącym czynnikiem jest starcie dwóch ruchów – syjonizmu, popieranego przez Brytyjczyków oraz panarabizmu. Arabowie w obliczu silnego osadnictwa żydowskiego, umiarkowanych kroków wycofującej się władzy Brytyjczyków poczuli się pozostawieni sami sobie z nowym, nieproszonym sąsiadem. Doprowadziło to do wybuchu powstania arabskiego w latach 1936-1939.

Do rozłamów doszło na początku i na samym końcu lat 30. Bardziej radykalni działacze rozpoczęli agresywniejsze działania wymierzone w Arabów i władze Mandatu Palestyny. W 1937 roku jedna z grup przyjmie nazwę Irgun Zva’i Le’umi (Narodowa Organizacja Zbrojna, w skrócie Irgun). Kolejna, utworzona w chwili wybuchu II wojny światowej – Lohamei Herut Israel (Bojownicy o Wolność Izraela, w skrócie Lehi). Dokonywały one akcji odwetowych na Arabach i Brytyjczykach, które przerodziły się w działania o charakterze terrorystycznym.

Hagana, Irgun, Lehi i kilka mniejszych organizacji weszło w skład nowo powstałych Sił Obronnych Izraela w dniu 28 maja 1948 roku.

Grafika: Zeew Żabotyński w mundurze Legionu Żydowskiego. W rogu symbol Hagany.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Syjonizm
PostNapisane: 21 sty 2018, 12:21 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31259
Czym naprawdę jest antysemityzm? – ks. Denis Fahey

Czym naprawdę jest antysemityzm?
Dziś bardziej niż kiedykolwiek przedtem siła tych,
którzy skłonni są do zła, wypływa z tchórzostwa
oraz słabości ludzi dobrych, a cała żywotność
królestwa szatana jest wynikiem niefrasobliwej
słabości katolików.

św. Pius X

W znakomitej recenzji mojej książki Królestwo Chrystusa a zorganizowany naturalizm, która ukazała się w jezuickim magazynie ,,La Civiltà Cattolica” (marzec 1947), specjalny nacisk położono na dokonane przez mnie rozróżnienie: ,,Autor książki pragnie poczynić wyraźne rozróżnienie pomiędzy nienawiścią wobec narodu żydowskiego, która jest antysemityzmem, a opozycją w stosunku do żydowskiego i masońskiego naturalizmu. Ta opozycja ze strony katolików musi być zdecydowana, a jej wyrazem powinno być uznanie, nie tylko indywidualne, ale te społeczne, praw nadprzyrodzonego królestwa Chrystusa i Jego Kościoła oraz działalność polityczna mająca na celu uznanie tych praw przez państwo i respektowanie ich w życiu publicznym”.

,,Wielu ludzi jest więc całkowicie nieświadomych obowiązku katolików co do publicznego opowiadania się za panowaniem Zbawiciela w życiu społecznym, czemu sprzeciwia się żydowski naturalizm”.
Na ilustracji: Jan Multscher, Chrystus przed Piłatem (1437).

Nie mamy tu niestety możliwości przytoczenia dłuższych fragmentow z nauczania papieskiego, by udowodnić, że papieże zawsze podkreślali, iż katolicy muszą stać nieugięcie na straży określonych w papieskich encyklikach praw Chrystusa Króla, a równocześnie zachować swe umysły i serca wolne od nienawiści do narodu, z którego wedle ciała narodził się Zbawiciel. Z drugiej strony muszą oni walczyć o prawa Chrystusa Króla i nadprzyrodzony ład społeczny opisany w encyklice Quas primas, głosząc otwarcie, że odrzucenie naszego Pana Jezusa Chrystusa, prawdziwego Mesjasza, przez Jego własny naród oraz nieugięta opozycja tego narodu względem Niego są fundamentalnym źrodłem chaosu i konfliktów w świecie. Równocześnie, jako członkowie [Ciała Mistycznego] naszego Pana Jezusa Chrystusa, katolicy nie powinni nigdy nienawidzić narodu, w którym za pośrednictwem Matki Najświętszej, Lilii Izraela, Druga Osoba Trójcy Przenajświętszej przyjęła ludzką naturę, ani odmawiać jego członkom należnych im praw. Nadprzyrodzone oświecenie umysłu i serca oraz niezłomny hart, jakiego wymaga się dziś od członków Chrystusa, można osiągnąć jedynie z pomocą Tego, który płakał nad odrzuceniem przez Jerozolimę przyniesionego przezeń ładu. Taka postawa będzie oznaczała dla wiernych członków Chrystusa nieuchronne cierpienia, nie wolno im jednak nigdy zapominać o przyszłym chwalebnym tryumfie Zbawiciela.

Można podać dwa powody, da których wierni członkowie [Ciała Mistycznego] Chrystusa są często zdradzani przez tych, którzy powinni występować po stronie Chrystusa Króla.

Po pierwsze, wielu pisarzy katolickich mówi o papieskich potępieniach antysemityzmu bez wyjaśnienia znaczenia tego terminu i nie odwołując się nigdy do dokumentów podkreślających prawa naszego Boskiego Pana, Głowy Ciała Mistycznego, Kapłana i Króla. Wielu ludzi jest więc całkowicie nieświadomych obowiązku katolików co do publicznego opowiadania się za panowaniem Zbawiciela w życiu społecznym, czemu sprzeciwia się żydowski naturalizm. W rezultacie wielu katolików jest tak nieświadomych doktryny katolickiej, że rzucają oskarżenia o antysemityzm na tych, którzy walczą o prawa Chrystusa Króla, wspomagając w ten sposób skutecznie wrogów Zbawiciela.

Po wtóre, wielu katolickich autorów powtarza po prostu bezkrytycznie to, co przeczytali w naturalistycznej lub wrogiej ładowi nadprzyrodzonemu prasie i nie rozróżnia między antysemityzmem we właściwym, katolickim sensie tego słowa a ,,antysemityzmem” takim, jak rozumieją go sami Żydzi. Dla Żydow bowiem ,,antysemityzm” jest niczym innym jak opozycją w stosunku do naturalistycznej, mesjańskiej dominacji ich narodu w stosunku do wszystkich innych. W tym sensie przywódcy narodu żydowskiego zupełnie słusznie utrzymują, że walka o prawa Chrystusa Króla implikuje w istocie bycie ,,antysemitą”. Termin ten (…) dla ludzi bezmyślnych obejmuje wszelkie formy opozycji wobec naturalistycznych celów narodu żydowskiego oraz demaskowanie metod, jakimi posługuje się on dla osiągnięcia tych celów.

Podczas beatyfikacji Joanny d’Arc św. Pius X powiedział: ,,Dziś bardziej niż kiedykolwiek przedtem siła tych, którzy skłonni są do zła, wypływa z tchórzostwa oraz słabości ludzi dobrych, a cała żywotność królestwa szatana jest wynikiem niefrasobliwej słabości katolików. O, gdybym mógł zapytać Boskiego Odkupiciela, jak Go prosił w duchu prorok Zachariasz (Zach 13, 6a): “Cóż to za rany są w pośrodku rąk twoich?”, usłyszałbym bez wątpienia odpowiedź: ‘Jestem zraniony w domu tych, którzy mię miłowali’. Zostałem zraniony przez moich przyjaciół, którzy mnie nie bronili i którzy przy każdej okazji współpracowali z moimi przeciwnikami. I słowa te odnoszą się do słabych i letnich katolików wszystkich narodowości”.

ks. Denis Fahey

Przełożył Tomasz Maszczyk

Za: Zawsze wierni nr 3/2009 (118)

http://www.bibula.com/?p=38116


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Syjonizm
PostNapisane: 02 lut 2018, 22:03 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31259
Religia holokaustu dopiero się rozwija

„Zachodzim w um z Podgornym Kolą, co ciągnie go (tzn. Henry Kissingera – SM) do naszych dam” – dziwowała się Caryca Leonida w nieśmiertelnym poemacie Janusz Szpotańskiego „Caryca i zwierciadło”. Ale „zachodzić w um” nawet i bez towarzystwa Koli Podgornego, który zresztą chyba już nie żyje, można również i na inne tematy – na przykład – na temat przyczyn, dla których Żydzi z organizacji przemysłu holokaustu i z Izraela, a nawet szabesgoje z Departamentu Stanu USA, tak nerwowo zareagowali na nowelizację ustawy o IPN w Polsce. Ta ustawa została uchwalona w roku 1998 i już wtedy wprowadzony został do niej przepis (art. 55), przewidujący kary za tzw. „kłamstwo oświęcimskie”, to znaczy – każdą próbę publicznego podważania zatwierdzonej przez światowy Judenrat wersji dziejów holokaustu, a zwłaszcza – zatwierdzonej wersji wydarzeń wokół obozu oświęcimskiego. O ile mi wiadomo, penalizacja „kłamstwa oświęcimskiego” została przez polski Sejm wprowadzona do tej ustawy na sugestię strony żydowskiej, która w ten sposób chciała umocnić swój monopol na ustalanie ostatecznej i obowiązującej wersji wydarzeń historycznych, zwłaszcza II wojny światowej.

Jak wiadomo, podczas II wojny światowej, Rzesza Niemiecka dokonała masakry znacznej części europejskich Żydów, co po pewnym czasie zostało patetycznie nazwane „holokaustem”, to znaczy – całopaleniem”. Ta nazwa nadawała tej masakrze znaczenie mistyczne, stając się istotnym elementem „religii holokaustu”. Rzecz w tym, że w wieku XX przez świat, zwłaszcza zachodni, przewaliła się, a ściślej – nadal się przewala fala sekularyzmu, to znaczy – coraz większego rozziewu między życiem codziennym, a religią, która coraz częściej traktowana jest w najlepszym razie tylko jako zjawisko kulturowe, a w gorszym – jako zjawisko ze sfery sennych majaków, które ustają, jak tylko ktoś zapali światło. Katalizatorem sekularyzmu w świecie zachodnim jest komunistyczna rewolucja, której celem jest zniszczenie historycznych narodów i przerobienie ich na „masy”, które można będzie potem już w każdą formą ulepić.

Sekularyzm niósł ze sobą niebezpieczeństwo zwłaszcza dla żyjącego w diasporze narodu żydowskiego, dla którego istotnym, a kto wie, czy nie jedynym wyznacznikiem tożsamości przez całe stulecia była religia. Nawiasem mówiąc, religia mojżeszowa jest właściwie narodową historią żydowską, tyle, że podaną w metafizycznym sosie. Inne narody miały swoje narodowe historie w zasadzie od religii uniezależnione, więc ich tożsamości sekularyzm nie zagrażał w takim stopniu, jak w przypadku Żydów, których coraz częściej ogarniały wątpliwości, czy powinni wierzyć w starożytne sagi o tym, jak to Morze Czerwone rozstąpiło się, tworząc „mur z wód” wzdłuż uczynionego w ten sposób wąwozu, którym „Izraelici” suchą nogą przemaszerowali po morskim dnie – i tak dalej. Tymczasem właśnie to traumatyczne przeżycie stanowiło podstawę mojżeszowej religii, stanowiąc dowód szczególnego zainteresowania „Izraelitami” ze strony Stwórcy Wszechświata. W tej sytuacji postępy sekularyzmu mogły okazać się dla narodu żydowskiego szczególnie niebezpieczne, doprowadzając w końcu do rozpłynięcia się go bez śladu wśród innych narodów.

Zgodnie jednak z podstawową zasadą myślenia pozytywnego, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Skoro tedy wybitny przywódca socjalistyczny Adolf Hitler już dokonał masakry europejskich Żydów, eliminując zwłaszcza uboższą i gorzej wykształconą część narodu żydowskiego, która właśnie z tego powodu miała mniejsze szanse na ocalenie, to można tę okoliczność wykorzystać w charakterze remedium na zagrożenia płynące dla narodu żydowskiego ze strony sekularyzmu. Po co wierzyć w starożytne sagi, które dostarczają tylu wątpliwości, kiedy oto mamy całkiem świeże traumatyczne wydarzenie, w które wcale nie trzeba „wierzyć”, a tylko pamięci o nim nadać sens metafizyczny. To spostrzeżenie legło u podstaw religii holokaustu”, która zaczęła podbijać serca coraz szerszych kręgów społeczności żydowskiej, a nawet umysły tym bardziej, że bardzo szybko się okazało, że z holokaustu można ciągnąć całkiem pokaźne i realne profity. Jak zauważyli starożytni Rzymianie, nie ma takiej bramy, której nie przeszedłby osioł obładowany złotem, toteż religia holokaustu niemal z dnia na dzień stała się dominującym wyznaniem społeczności żydowskiej.

Przyszło to tym łatwiej, że religia holokaustu nie przecinała pępowiny łączącej ją z religią dawną. Fundamentem religii mojżeszowej bowiem jest przekonanie, że Żydzi są narodem wyjątkowym, ponieważ cieszy się on specjalnym zainteresowaniem Stwórcy Wszechświata. Religia holokaustu nawet nie próbuje z tym dogmatem polemizować, a tylko na jego bazie zbudowała dogmat kolejny – że mianowicie holokaust stanowi wydarzenie bez precedensu w dziejach świata. W zwykłych kategoriach pogląd ten nie wytrzymuje krytyki już na pierwszy rzut oka, ale jeśli masakrę Żydów europejskich przez Rzeszę Niemiecką uznać za formę ingerencji Stwórcy Wszechświata, który zamierza w ten sposób powierzyć Żydom plenipotencję na administrowanie tym zakątkiem Wszechświata, to historyczne, czy arytmetyczne argumenty nie mają tu nic do rzeczy. Ale do sukcesu religii holokaustu nie wystarczy, by ten dogmat przyjęli do wiadomości wyłącznie Żydzi. Konieczne w tym celu jest, by dogmat ten został przyjęty powszechnie i bez zastrzeżeń również przez resztę świata, to znaczy – przez świat nieżydowski. Dlatego też wysiłki promotorów religii holokaustu są nakierowane na narzucenie tego dogmatu światu nieżydowskiemu per fas et nefas.

Ta operacja wymaga jednak utrzymania monopolu na zatwierdzanie ostatecznej wersji historii w rękach żydowskich. Dlatego właśnie, na sugestię ze strony żydowskiej, polski Sejm w 1998 roku włączył do ustawy o IPN przepis przewidujący penalizację „kłamstwa oświęcimskiego”. Wprowadzał on zasadę, że w dyskusjach historycznych ostatnie słowo należy do prokuratora, który – jak można było od razu się domyślić – będzie respektował wersję zatwierdzoną przez dzierżawcę monopolu na prawdę. I dopóki ta zasada działała wyłącznie na korzyść strony żydowskiej, żadnych protestów, ani wątpliwości, że w ten sposób podważa się swobodę dociekań naukowych, nie było. Dopiero gdy mniej wartościowy polski naród tubylczy spróbował wykorzystać tę samą zasadę dla ochrony swojej własnej reputacji przed oszczerstwami produkowanymi przez skoordynowane polityki historyczne: niemiecką i żydowską, strona żydowska podniosła przeraźliwy klangor. Jest on całkowicie zrozumiały w sytuacji dynamicznej, gdy przecież nie wiadomo, jaka wersja historii może przynieść największe profity. Na wszelki tedy wypadek trzeba zostawić otwarte wszystkie możliwości, a wobec tego nie można pozwolić, by mniej wartościowe narody tubylcze mogły korzystać z zasady która ma umacniać żydowski monopol naprawdę. Religia holokaustu jest bardzo młoda i trudno przewidzieć, jakimi dogmatami będzie posługiwała się w przyszłości.

Stanisław Michalkiewicz

https://www.magnapolonia.org/religia-ho ... e-rozwija/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Nasi przyjaciele: Strony Patriotyczne
Linki pozycjonujące: Fenster aus Polen / Schüco Fenster / Drutex Fenster / Fenster Preise / Haustüren /