Polskie-Forum.pl


Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Masoneria
PostNapisane: 21 mar 2017, 10:42 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zmarl ... wytrzymalo

Zmarł David Rockefeller - jego siódme przeszczepione serce nie wytrzymało
autor: admin (2017-03-20 17:43)

Obrazek
Źródło: Internet


Dzisiaj zmarł David Rockefeller, miliarder i "filantrop", uważany za jednego z najbardziej wpływowych ludzi na świecie. W tym roku 12 czerwca obchodziłby swoje 102 urodziny. Był on jedynym człowiekiem na Ziemi, która regularnie przeszczepiał sobie serce. Przeszedł aż siedem operacji przeszczepu tego organu.

David Rockefeller, urodził się w 1915 roku, był najstarszym członkiem rodziny Rockefellerów. We wrześniu 2015 roku, jego majątek oszacowano oficjalnie na 3 miliardy dolarów, ale był on uważany za jednego z najbardziej wpływowych ludzi świata.

Jego pierwsza operacja przeszczepu serca miała miejsce w 1976 roku po wypadku samochodowym. Doszło wówczas do zawału serca i pilnej potrzeby transplantacji, którą przeprowadzono w ciągu zaledwie 24 godzin. Podobno już w tydzień po operacji David uprawiał jogging. Podczas gdy Rockefeller bez większego problemu otrzymał nowe serce, obecnie w samych Stanach Zjednoczonych ponad 122 tysiące ludzi znajduje się na liście oczekujących na przeszczep, a średnio 22 osoby dziennie umierają ze względu na brak dawców organu.

Jednak on zrobił to siedem razy!!! Gdy w 2015 roku 99 letni David Rockefeller obudził się po otrzymaniu szóstego serca, powiedział dziennikarzom, że "za każdym razem gdy dostaje nowe serce, czuje się aktywny i żywy". Siódmy i jak się okazało ostatni przeszczep serca miliarder otrzymał w zeszłym roku w sierpniu.

Poza tym w 1988 i 2004 roku przeszedł też transplantacje nerek. Krążyły opowieści, że na podratowanie swojego zdrowia nestor rodu Rockefellerów wydaje miliardy dolarów. Bywał przez to nazywany prawdziwym "wampirem". Dzisiaj jego bezprecedensowa walka o przetrwanie się zakończyła. David Rockefeller zmarł w swoim domu w Pocantio Hills w stanie Nowy Jork.

https://www.youtube.com/embed/hPja8yvDjUo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Masoneria
PostNapisane: 24 mar 2017, 10:15 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://gosc.pl/doc/3765777.LGBT-sie-rozkokosilo-a-my-co

Żydomasoneria bierze się za filmy dziecięce, gdzie będzie wpajać malutkim Sodomę i Gomorę.

Kopia artykułu:

LGBT się rozkokosiło, a my co?
dodane 23.03.2017 12:57 Zachowaj na później

Najpierw Disney ze swoim gejowskim momentem, teraz Power Rangers z lesbijskim. LGBT zaciera rączki i małymi kroczkami wkracza do naszej rzeczywistości. Śmiać się czy płakać?

Jak podaje Hollywood Reporter w nowym filmie o wojownikach Power Rangers, który jest odświeżoną wersją popularnego serialu z lat 90., pojawia się wątek lesbijski. Jedna z głównych bohaterek, żółta wojowniczka, która w filmie nazywa się Trini okazuje się być lesbijką. W jednej ze scen bohater mówi, że jej zachowanie ma prawdopodobnie związek z tym, że Trini ma "problem z chłopakiem". Zaraz jednak ktoś inny prostuje, że raczej "problem z dziewczyną". To niewiele, ale jak podkreślił sam reżyser filmu Dean Israelite, jest to scena "kluczowa".

"Trini jeszcze nie w pełni wie, kim jest i dopiero szuka siebie i swojej tożsamości" - stwierdza reżyser. "Uważam, że to, co jest tak wspaniałego w tej scenie to to, że dzieciaki dzięki temu mogą zobaczyć, że to 'jest OK'. To jest OK odszukać siebie i swoją orientację, do której się przynależy."

Fantastycznie, panie reżyserze. A więc otwarcie pan przyznaje, że ten kilkunastosekundowy moment jest KLUCZOWY dla małoletnich, którzy będą czerpać wzorce z głównej bohaterki - pozytywnej bohaterki, z którą widz się ma utożsamiać.

Wcześniej mieliśmy podobną sytuację z "Piękną i Bestią" Disneya, mocno przereklamowaną bajeczką przeniesioną na ekrany kin. Gej-momenty też są niewielkie, subtelne, ale co z tego? Reżyser "Pięknej i Bestii" również zachwalał je i reklamował wszędzie, gdzie się tylko dało, stwierdzając, że LeFou również jeszcze sam nie wie czego chce, bo raz "chce być Gastonem, a drugi raz chce go pocałować".

Podobne "jajka z niespodzianką" mieliśmy już wcześniej - np. w filmie "Gdzie jest Dory?" w którym ukazano lesbijską parę z dzieckiem, lub w filmie "Sekretne życie zwierzaków domowych", gdzie przez kilka sekund była scena gejowskiego pocałunku. I co? I nic. Parę osób protestowało, ale ogólnie wszyscy się zgadzają na takie produkcje. Nikogo już nie rusza kilka sekund homo-wątku.

Nie rusza? No to następnym razem zamiast kilka sekund będzie kilka minut. Zamiast pocałunku, będą pieszczoty. A potem "50 twarzy lesbijek/gejów/transów". Przecież trzeba być nieskończenie naiwnym, żeby sądzić, że środowisko LGBT tak po prostu poprzestanie na kilku sekundach gejo-momentów w filmach dla dzieci. Oni chcą więcej, chcą żeby wszyscy bohaterowie popularnych filmów byli homoseksualistami - tak jak tegoroczny oscarowy zwycięzca "Moonlight". Chcą pokazać, że są naturalną i normalną częścią społeczeństwa i że po prostu mamy się z tym pogodzić, a nie protestować, jak jakiś nieoświecony, niepostępowy ciemnogród. A jak nam nie pasują ich dewiacje, to okrzykną nas homofobami. I zażądają więzienia dla ludzi, którzy bronią normalności.

LGBT się rozskokosiło, a my co, mamy to tak zostawić?
[Lekarstwo jest bardzo proste - cały świat niech przyjmie Katolicyzm, a materialnie należy skonfiskować każdy majątek wyżej miliarda dolarów, co unicestwi potęgę żydomasonerii ostatecznie]

Ludwika Kopytowska


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Masoneria
PostNapisane: 02 kwi 2017, 09:54 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://www.wyszperane.info/2017/03/31/d ... nie-widac/

„Deklaracja rzymska”, czyli pod czym podpisała się premier Beata Szydło, a czego na pierwszy rzut oka nie widać.

[ Nie tylko idee Lenina są wiecznie żywe. J.B.]

Obrazek
Ventotene foto
http://www.tvp.info/26648684/dwa-spotka ... y-manifest


Marcin Przychodzki
http://www.gazetawarszawska.com/politic ... -nie-widac

Z okazji 60 rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich ustanawiających Wspólnoty Europejskie, w Rzymie odbyło się uroczyste spotkanie przywódców krajów członkowskich Unii Europejskiej (bez Wielkiej Brytanii) i podpisano tzw. „Deklarację rzymską”. Jest to polityczny manifest jedności przywódców Unii Europejskiej w obliczu, jak to nazwano, „bezprecedensowych wyzwań”.
Po podpisaniu „Deklaracji rzymskiej” premier Szydło w oficjalnym wystąpieniu podkreślała, że: „Dzisiejsza deklaracja jest pierwszym krokiem do tego, aby odnowić jedność Unii Europejskiej” i przypomniała, że słowo „wspólnota” leży u podstaw decyzji o tworzeniu projektu europejskiego.
Szefowa rządu zaznaczyła: „Naszym obowiązkiem, tych wszystkich, którzy podpisali Deklarację Rzymską, jest odbudowa i odnowa Wspólnoty Europejskiej. Szukanie i budowanie jedności”. Według Beaty Szydło dokument na pewno nie spełnia oczekiwań wszystkich, jeśli chodzi o jego dalekosiężność i ambicje z nim wiązane, ale jest aktem, który był możliwy do podpisania w tym momencie.
Premier stwierdziła, że „dobrze się stało”, że deklaracja została podpisana. Jak dodała, priorytety i zapisy, na których zależało Polsce, zostały przyjęte. Według Beaty Szydło, to jest dopiero pierwszy krok i zobaczymy, czy przywódcy państw europejskich i czy Unia Europejska potrafi na bazie tej deklaracji budować jedność i odnowę tego projektu europejskiego.
Beata Szydło oceniła, że to nie jest deklaracja, która dokonuje przełomu w Unii Europejskiej. Jej zdaniem, bardziej chodziło o to, żeby pokazać gest, że Europa jest i chce być razem.

Całość dokumentu dostępna jest tutaj:

http://www.consilium.europa.eu/pl/press ... eclaration

[Komentarz] Z dużym szacunkiem odnosimy się do wysiłków i zabiegów polskiego rządu oraz Pani premier Beaty Szydło, by odbudować polską pozycję na arenie międzynarodowej. Widać troskę i autentyczne zaangażowanie w obronę polskich interesów narodowych. Widać zamiar ratowania „projektu europejskiego”, nawet wbrew jego oczywistym słabościom.
Należy zgodzić się z tym, że podpisanie „Deklaracji rzymskiej” powinno być wstępem do debaty nad przyszłością Unii Europejskiej, ale nie należy zapominać, że taka debata się już toczy od dłuższego czasu i ma swoją historię. Jeszcze przed szczytem w Rzymie, w dniu 1 marca 2017 r. Komisja Europejska opublikowała tzw. „Białą księgę o przyszłości Europy”, w której zarysowano pięć możliwych scenariuszy rozwoju Unii Europejskiej. Dokument ten jest ważny, bo pokazuje intencje obecnego kierownictwa Komisji Europejskiej i osób, które za nimi stoją. Pokazuje też rzeczywiste źródła inspiracji dla kolejnych „reform”, o których polski rząd powinien wiedzieć, jeśli chce bronić polskiej racji stanu i by nie dać się oszukać gładkiej mowie o europejskiej jedności.
Dla osób znających historię powstania Wspólnot Europejskich nie może być żadnym zaskoczeniem to, że w „Białej księdze” Komisja Europejska odwołuje się wprost do „Manifestu z Ventotene” przygotowanego przez włoskich komunistów Altiero Spinelli i Ernesto Rossi jeszcze w 1941 r. Zarysowana tam wizja wspólnej Europy jest konsekwentnie realizowana od ponad 70 lat i co więcej w oficjalnych wystąpieniach unijnych włodarzy traktowana jako oficjalna linia programowa. Bez wiedzy o tym, co zawiera „Manifest z Ventotene” i jakie rozwiązania zaproponowali Spineli i Rossi nie da się zatem zrozumieć działań podejmowanych przez osoby kierujące dzisiaj Unią Europejską. Nie da się też prowadzić działań chroniących polskie interesy.

Federalizacja Europy i likwidacja państw narodowych, jako polityczne cele Unii Europejskiej
W wizji Europy Spinellego i Rossiego kluczowe znaczenie ma federalizacja Europy. W Manifeście jest podkreślone jednoznacznie:
„Kwestia, która musi być rozwiązana jako pierwsza, to zniesienie podziału Europy na suwerenne państwa narodowe. W przeciwnym razie postęp osiągnięty w innych dziedzinach będzie jedynie pozorny. ”
„Jeśli walka miałaby nadal być limitowana tradycyjnymi granicami państwowymi trudno byłoby uniknąć starych sprzeczności. Państwa narodowe mają tak głęboko planowane gospodarki, że w krótkim czasie podstawowym pytaniem byłoby która z grup ekonomicznych, czyli która klasa, winna zajmować się kontrolą tych planów. ”
„Wszystkie te kwestie znajdą łatwe rozwiązanie w ramach Federacji Europejskiej. Podobnie jak problemy małych państw. Kiedy staną się częścią większej unii narodowej, stracą swoją ostrość. Będą przekształcone w problemy relacji między różnymi prowincjami.”
„Propaganda i działania winny służyć do ustanowienia, w każdy możliwy sposób, porozumień i więzi między pojedynczymi ruchami, które z pewnością będą formowane w różnych krajach. Już teraz należy budować fundamenty ruchu będącego w stanie zmobilizować wszystkie siły do stworzenia nowego organizmu – wielkiego dzieła całkowicie nowego w dziejach Europy. Będzie nim ustanowienie stabilnego państwa federalnego z europejskimi siłami zbrojnymi zamiast armii narodowych, bez autarkii gospodarczych będących podstawą reżimów totalitarnych. Organizmu, który będzie miał wystarczające środki, aby zapewnić realizację wspólnego porządku przez poszczególne państwa, jednocześnie gwarantując każdemu z nich autonomię, potrzebną do swobodnego wyrażania i rozwoju życia politycznego zgodnie z indywidualnymi cechami różnych narodów.”
Dopiero w tym kontekście widać, że idea Spinellego o „federalnej Europie” wcale nie ma charakteru historycznego czy też wspominkowego, ale jest aktualnym programem władz europejskich, które gdy podkreślają potrzebę budowy „silnej Europy”, to mają w głowach bardzo konkretny jej kształt.
Bez odwołania się do idei „Manifestu z Ventotene” nie da się zrozumieć tego, co naprawdę znaczy przyjęta w dniu 25 marca br. „Deklaracja rzymska” i słowa, że:„Unia Europejska jest najlepszym narzędziem służącym osiągnięciu tych celów”.
Deklaracja rzymska, jako ciąg dalszy manifestu z Ventotene
„Deklaracja rzymska” tylko z pozoru przypomina polityczną deklarację jedności europejskiej, o której wspominała premier Szydło. W rzeczywistości zawiera bardzo jasną wizję politycznej przyszłości Europy, która pod wodzą Komisji Europejskiej zmierza prosto do realizacji projektu federalizacji Europy w duchu idei Spinellego i Rossiego.
Zgodnie z przyjętą Deklaracją widać, że w „projekcie europejskim” nie ma miejsca na państwa narodowe, gdyż wzmacnianie prawne i instytucjonalne Unii Europejskiej może się odbywać wyłącznie kosztem kompetencji, pozycji i znaczenia państw członkowskich. Inaczej nie da się tego rozumieć, gdyż wskazuje na to historyczny proces rozwoju instytucji europejskich, krok po kroku kanibalizujących państwa członkowskie.
„Uczynimy Unię Europejską silniejszą i odporniejszą dzięki jeszcze większej jedności i solidarności między nami oraz poszanowaniu wspólnych zasad”.
„Europa o silniejszej pozycji na arenie światowej”
Mówiąc wprost, hasło „więcej Europy”, znaczy „mniej państw członkowskich”. Widać wyraźnie, że Komisja Europejska i inne instytucje europejskie domagają się zwiększenia swoich kompetencji i obszarów poddanych ich kontroli. Jedyny scenariusz, który przewidziany jest do realizacji to federacja, zbudowana nie na wzór Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, ale Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich. W końcu Spinelli był z przekonania komunistą i podkreślał w Manifeście, że:
„Aby odpowiedzieć na nasze potrzeby, europejska rewolucja musi być socjalistyczna. (…) Czysto fundamentalna zasada socjalizmu, gdzie powszechna kolektywizacja była jedynie pospieszną i błędną inferencją, głosi, że to nie ekonomia ma dominować nad człowiekiem, ale raczej tak jak siły natury, musi być poddana człowiekowi. Ma być przez niego sterowana i kontrolowana w najbardziej racjonalny sposób, tak żeby szerokie warstwy ludności nie stały się jej ofiarami.”
Odwołanie się do ideologii „zrównoważonego rozwoju”
Koniecznie trzeba zwrócić uwagę, że „Deklaracja rzymska” odwołuje się jednoznacznie do ideologii zrównoważonego rozwoju, jako sposobu zapewnienia społeczeństwom bezpieczeństwa, pewności, dostatku i konkurencyjności.
„Unia propagująca trwały i zrównoważony wzrost poprzez inwestycje, reformy strukturalne i prace na rzecz dokończenia budowy unii gospodarczej i walutowej”

„Unia, w której energia jest bezpieczna i dostępna po przystępnej cenie, a środowisko czyste i bezpieczne.”
Już samo przywołanie „zrównoważonego rozwoju”, jako sposobu rozumienia relacji między naturą a człowiekiem budzi głęboki sprzeciw i niepokój wobec takiej wizji ludzkości, w której człowiek traktowany jest jako szkodnik i pasożyt, i którego działalność trzeba zwalczać. Bardzo trafnie pisała o tym Agnieszka Stelmach w tekście poświęconym tej ideologii. Dostępny jest on tutaj: http://stopwiatrakom.eu/aktualnosci/206 ... eologii-zrównoważonego-rozwoju.html
„Musimy zjednoczyć się, aby wydać na świat zrównoważone społeczeństwo globalne, oparte na poszanowaniu przyrody, uniwersalnych praw ludzkich, sprawiedliwości ekonomicznej i kulturze pokoju” – czytamy w dokumencie.
Odwołując się do odpowiedzialności za planetę jesteśmy – „my, ludzie”, oczywiście – zobowiązani do walki z przeludnieniem. „Bezprecedensowy wzrost populacji ludzkiej przeciąża ekologiczne i społeczne systemy. Fundamenty globalnego bezpieczeństwa są zagrożone. Tendencje te są niebezpieczne, ale do uniknięcia” – można się dowiedzieć z lektury Karty.
Wzywa ona do „zrównoważonej reprodukcji” i „zdrowia seksualnego”, co w praktyce oznacza dostęp do tak zwanej aborcji, antykoncepcji i edukacji seksualnej.
Autorzy karty [Karty Ziemi – dopisek redakcji] domagają się „przyjęcia wzorców produkcji, spożycia i reprodukcji, które zabezpieczają zdolności regeneracyjne Ziemi, praw człowieka i dobrobytu społeczności”, „internalizacji kosztów środowiskowych i społecznych w towarach oraz usługach w cenie sprzedaży” (w praktyce do zaakceptowania przez nas coraz wyższych i liczniejszych tzw. zielonych podatków), „zapewnienia powszechnego dostępu do opieki zdrowotnej, która wspiera zdrowie reprodukcyjne i odpowiedzialne rozmnażanie”, „wyeliminowania dyskryminacji we wszystkich jej formach, takich jak rasa, kolor skóry, płeć, orientacja seksualna, religia, język i pochodzenie narodowe, etniczne lub społeczne”, „promowania kultury tolerancji, niestosowania przemocy i pokoju”, itp.
„Projekt europejski” odwołujący się w swojej warstwie ideologicznej do „zrównoważonego rozwoju” odcina się całkowicie od fundamentów cywilizacji łacińskiej, w każdym jej aspekcie. Nie ma w nim miejsca na poszanowanie człowieka, jego przyrodzonej godności i prawa do życia w wolności.
Nad wszystkim ma czuwać Unia Europejska, wszechobecna, wszechogarniająca, wszechwładna i nieomylna. Rola państw członkowskich ogranicza się w nim tylko przekazywania decyzji podjętych w „centrali” na poziom regionalny i lokalny celem wykonania.
Mityczny „zrównoważony rozwój” w praktyce narzuca tylko jeden model rozwiązań politycznych, gospodarczych i społecznych dla wszystkich bez uwzględnienia uwarunkowań lokalnych, tradycji i historii poszczególnych społeczeństw. Zza nowej ideologii zrównoważonego rozwoju widać dobrze znany Polakom komunizm, choć już w nowych, europejskich szatach.
Jak widać, „Deklaracja rzymska” nie jest zapewnieniem o jedności, ale ideologicznym manifestem, zawierającym wizję, w której nie ma miejsca dla niepodległej Polski i Polaków. Jest w niej miejsce wyłącznie dla Federacji Europejskiej i Europejczyków. Czy aby na pewno podpisanie takiego dokumentu było właściwe?

Marcin Przychodzki

Redakcja stopwiatrakom.eu


Przypisy:

[1] https://www.premier.gov.pl/wydarzenia/a ... o-aby.html

[2] Cytaty z Manifestu z Ventotene pochodzą z tłumaczenia dostępnego na stronie Polonia Institute:
https://www.poloniainstitute.net/expert ... tene-1941/

http://stopwiatrakom.eu/okiem-prawnika2 ... C4%87.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Masoneria
PostNapisane: 05 kwi 2017, 16:35 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/leksy ... ow-2016-06

Leksykon Iluminatów
OPUBLIKOWANO CZERWIEC 13, 2016PRZEZ NSW NWO

Ludzie, którzy rzeczywistość przedstawiają do góry nogami muszą również język postawić na głowie. Czarne jest białe a białe jest czarne. W rękach Iluminatów język jest narzędziem kontroli umysłu, częścią ich satanistycznego planu, czyli NWO.

„Język polityki ma sprawić, że kłamstwo brzmi jak prawda, morderstwo jest przyzwoite, a wiatr ciałem stałym” – George Orwell.
Język polityczny jest nie tylko zaprojektowany tak, aby kłamstwa wydawały się prawdą, ale do tworzenia fałszywego obrazu nowej rzeczywistości budowanej przez Iluminatów opartej na ich chorej idei politycznej i okultyzmie. Jest to zrozumiałe tylko wówczas, gdy spojrzymy z szerszej perspektywy. Złe samopoczucie człowieka poddawanego ich obróbce bierze się stąd że bankierzy – kabaliści (Iluminaci) chcą zastąpić Boga.
System, który odwraca rzeczywistość do góry nogami jest satanistyczny. Kłamstwa są przyjmowane za prawdę; zło jest dobre; chory jest zdrowy; brzydkie jest piękne i nienaturalne jest naturalne.
Poniżej kilka przykładów z wypaczonego leksykonu iluminatów:
1. „Terrorysta” – to ktoś, kto nie posiada sił powietrznych. Terroryści, którzy zostali przeszkoleni i są finansowani przez Iluminatów nie są terrorystami, ale „powstańcami”. Palestyńczycy, którzy strzelają z „korkowców” i zabijają 1-2 Izraelczyków są „terrorystami”. Budują „Tunele terroru”, choć nie ma pewności że to oni prowadzą ataki terrorystyczne. Izraelczycy, którzy w 2014 roku wykorzystywali samoloty, rakiety i bomby do zabicia ponad 2000 cywilów, w tym 500 dzieci, zburzyli ich budynki mieszkalne nie są „terrorystami”. Są oni „obrońcami”.
Kiedy Al Queida zaatakowała World Trade Center, byli to”terroryści”. Kiedy podjęli atak na Syrię z zamiarem usunięcia Assada, stali się „powstańcami”.
2. „Nienawiść” i „mowa nienawiści” to nazwa na opór przejawiany wobec planu Iluminatów mających prowadzić do dehumanizacji i zniewolenia ludzkości. Talmud, traktuje nie-Żydów jako zwierzęta przeznaczone, aby służyć Żydom, to jest prawdziwa nienawiść, ale nigdy nie jest uznawana za taka. Zamiast tego odwraca się rzeczywistość i udaje się, że to opór wobec talmudycznego programu jest „nienawiścią”.
3. „Antysemityzm” jest podobno uprzedzeniem rasowym. Jednak bankowcy żydowscy nie kryją, że Żydzi zamierzają na Ziemi zastąpić Boga, dążą do anihilacji wszystkich innych ras, narodów i religii i ustanowienia satanistycznego „porządku” na ziemi. W ten sposób jest kształtowany jest „antysemityzm”. Iluminaci stosują oręż „antysemityzmu” wobec tych, którzy bronią przed atakami na Boga i człowieka.
4. „Homofobia” to w rzeczywistości ludzki opór wobec usiłowania przez iluminatów pod przykrywką „praw gejów” – likwidacji tożsamości płciowej. To co prawdziwie jest groźne dla ludzkości to heterofobia, czyli atak na instytucje takie jak: heteroseksualne małżeństwa i rodziny. Istnieją cztery miliony linków do hasła „homofobia” w Google, czyli 25 razy tyle, ile do hasła „heterofobia” (160000). Heterofobia to ledwo rozpoznawane słowo. Jest to przykładem tego, jak język jest używany do prania mózgu społeczeństwa.
5. „Rasizm” to jest podobno niechęć do innych ras. W rzeczywistości, oskarżani o rasizm nie twierdzą, że są rasą najwyższej jakości, tak zwani „rasiści” są najlepszymi przyjaciółmi innych ras, i nie chcą aby inne rasy zniknęły. Oni jedynie wskazują różnice i uznają, że ludzkość jest jedną rodziną. Oczywiście, nikt nie powinien oczekiwać, że wyzbędą się swego dziedzictwa kulturowego i rasowego tylko dlatego, żeby być w zgodzie z satanistycznym programem iluminatów.
6. „Seksizm” oznacza podobno wrogość wobec kobiet. W rzeczywistości, seksizm to jest zwykły heteroseksualizm. Uznając różnice między płciami, seksiści są najlepszymi przyjaciółmi kobiet. Podobnie, „feminizm” udaje obronę kobiet, podczas gdy faktycznie zaprzecza kobiecości, propaguje lesbianizm, pozbawiając kobiety ich szczególnej roli społecznej: matki i żony. Potępiając „seksizm” należy nienawidzić kobiety, zaprzeczać nieodłącznym różnicom między płciami i wielbić kobiety które zachowują się jak faceci.
7. „Diversity” przymusza do uznawania wszystkich różnic etnicznych i seksualnych. W rzeczywistości, ma to na celu ograniczenie rzeczywistej różnorodności poprzez wyeliminowanie wpływów europejskiej, chrześcijańskiej (heteroseksualnej) kultury.
8. „Izolacjonista” to ktoś, kto sprzeciwia się wykorzystaniu zasobów swojego kraju i młodzieży do realizacji imperialistycznego programu bankierów. „Walka o wolność” jest rzeczywiście walką o zniewolenie narodów (o wydatkowaniu pieniędzy na zbrojenia i prowadzenie wojen, które wzbogacają bankierów i w których giną goje).
9. „Prawa człowieka”. Są to przywileje nadane osobom, które mogą wykorzystywać je do pozbawienia innych ludzi ich praw człowieka. „Prawa gejów”, na przykład, są wykorzystywane do podważenia heteroseksualnej i rodzinnej tożsamości 98% populacji. Przekonuje się wszystkich, że chory jest zdrowy, a nienaturalne jest naturalne.
Uwaga: Oto inne słowa „wytrychy” Iluminatów.
„Spisek” – Według mediów iluminatów „spisek” oznacza koncepcję, według której niektórzy ludzie mogą kierować innymi bez przyznania się do takich zamiarów i faktów i bez uprzedzenia potencjalnych ofiar. (W rzeczywistości, zachodnie społeczeństwa zostały ukształtowana przez masońsko-żydowski spisek przeciwko Bogu i człowiekowi.)
„Tolerancja” jest stosowana wybiórczo, np dozwolona jest tolerancja dla wyrażania poglądów okultystycznych; natomiast jest zero tolerancji dla wiary chrześcijańskiej.
Podobnie, „Wolność słowa„ – Pornografia to jest wolność słowa, ale krytyka homoseksualizmu to już jest „nienawiść”.
„Równość„ – to pogląd, że różne rzeczy są takie same. tj „związek homoseksualny” jest tym samym co małżeństwa heteroseksualne; mężczyzna żołnierz na polu walki ma być tym samym co kobieta na linii frontu.
„Dyskryminacja”: Jest wówczas gdy nie akceptujesz wszelkich form zła w każdym czasie – wtedy jesteś „dyskryminujący”.
„Globalizm” („globalne ocieplenie”, „globalna gospodarka”): globalistów wciskają słowo „globalne” przed każdym określeniem. Jeszcze przed „globalne ocieplenie” zostało ujawnione jako oszustwo, to nigdy nie było naprawdę „globalne”, ponieważ nigdy nie występują na 100% powierzchni świata równocześnie. Nie ma „Globalnej gospodarki”, tylko suwerenne gospodarki atakowane jednocześnie na całym ziemskim globie. Innym ulubionym mottem jest „to dotyczy nas wszystkich” (czyli „wszyscy jesteśmy jednym”). Czy śmierć Muhammada Ali rzeczywiście wpłynęła na obywateli Birmy? Nie.
„Empowerment” (proces podnoszenia duchowych, politycznych, społecznych i ekonomicznych zdolności jednostek i społeczności): Występowanie półnago na scenie i symulowanie aktów seksualnych nazywane jest „empowerment„. Gdy w rzeczywistości jest to wyraz zniewolenia przez niemoralność i siły demoniczne. Zauważmy, że feministki nigdy nie protestują przeciw uprzedmiotowieniu seksualnemu np. Miley Cyrus. To dlatego, że promuje ona to samo co one: niemoralność seksualną.
„Zastraszanie”: Jeśli nie popierasz tzw. „Gay Supremacy” jesteś „strasznym tyranem”. Jednakże, jeśli prześladujesz chrześcijan już nim nie jesteś.
Materiał przybliża treści zawarte tu: http://henrymakow.com/2016/06/Ten-examp ... speak.html
Treści zawarte w powyższym materiale nie koniecznie muszą być zgodne z moimi poglądami.

Nathanael

Za: http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-inform ... iluminatow

Data publikacji: 10.06.2016


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Masoneria
PostNapisane: 15 kwi 2017, 08:30 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
https://marucha.wordpress.com/2017/04/1 ... iazda-cnn/

Żydomasoneria nie ogranicza się już jedynie do finansowania i politycznego wspierania Państwa Islamskiego. Teraz ruszyła akcja propagandowa robiąca ze zwyrodniałych morderców bohaterów.

Kopia artykułu:

Walczył dla ISIS. Dziś dostaje wysoki zasiłek, wzywa do dżihadu i jest gwiazdą CNN
Posted by Marucha w dniu 2017-04-13 (czwartek)

Obrazek

Jak bronić Europę przed islamską zagładą, skoro same media ją promują, a władze płacą ekstremistom?
Belg Michael Delefortrie walczył w szeregach Państwa Islamskiego. Teraz wrócił do kraju i dostał wysoki zasiłek społeczny. Nie pracuje tylko nadal wzywa do dżihadu, zniszczenia Europy i stworzenia w niej kalifatu. Pomaga mu w tym amerykańska telewizja CNN pozwalając mu to głosić na cały świat.
Stacja wyemitowała rozmowę z Delefortrie, w której radykalny 29-letni islamista, który zmienił nazwisko na Younnes, przekonuje jak to „piękno islamu” pozwoliło mu wyzwolić się od narkotyków. W Syrii walczył kilka lat, ale unika odpowiedzi na pytanie, czy brał udział w makabrycznych egzekucjach. To jasne – gdyby się przyznał belgijskie władze musiałyby go w końcu wsadzić. [Nie musiałyby. – admin]
Jednak Delefortrie otwarcie wzywa do rewolty muzułmańskiej. „Pragnę kalifatu, tutaj, w Belgii. Nie jestem Belgiem, jestem muzułmaninem. A kalifat jest tym o czym marzy każdy muzułmanin. Nawet jeżeli nie wypowiada tego na głos” – mówi islamista.
Przyznaje też, że wie o innych radykałach z jego grupy, którzy również przebywają już w Belgii. Belgijskie służby o nim wiedzą, słyszą to i nadal nic nie robią, najwyraźniej czekając aż on albo któryś z jego kolesi znowu podłoży gdzieś bombę albo wjedzie w tłum ciężarówką.

Obrazek

Sam Delefortrie w zabijaniu „niewiernych” nie widzi nic złego. „Takie jest prawo islamu. Nie jest dobre chwalenie się tym. Jeśli kogoś zabijasz, to nie robisz tego, by być sławnym, ale robisz to w imię Allaha. To jednak wojna, więc normalne, że ktoś ginie. W USA zabijają zastrzykami czy na krześle elektrycznym. To także egzekucje” – podkreśla.
Jednego ze swoich synów nazwał na cześć Osamy bin Ladena i przyznaje, że żałuje, iż wrócił do Belgii – chciałby nadal walczyć za islam. Materiał CNN zaszokował wielu widzów. Wielu z nich nie potrafi pojąć dlaczego w ogóle chodzi on na wolności.
Ich reakcji trudno się dziwić. Pokazywanie radykalnego islamisty w charakterze telewizyjnej gwiazdy sugeruje, że jego postawa – choć skrajna – mieści się w jakiejś szeroko pojętej normie. Innymi słowy, śmiertelny wróg – zamiast zostać aresztowany i potępiony – jest pokazywany jako coś w rodzaju dopuszczalnej alternatywy lub ciekawostki.
To tak jakby tuż po II wojnie zrobić wywiad z niemieckim esesmanem z Oświęcimia, który wprawdzie nie odpowiadałby na pytanie, czy on sam kogoś zabijał, ale przekonywałby, że Holokaust był słuszny i chciałby to powtórzyć, a on sam zamierza o to walczyć.
Ma to w dodatku miejsce nie w jakimś niszowym medium, ale w stacji telewizyjnej o największym światowym zasięgu. Jeśli opinia publiczna będzie masowo kształtowana przez tego rodzaju przekaz to cywilizację zachodnią czeka psychologiczna zagłada, po której prędzej czy później nastąpi zagłada fizyczna.

http://reporters.pl/6663/walczyl-dla-is ... -cnn-foto/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Masoneria
PostNapisane: 01 maja 2017, 09:15 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://niezlomni.com/tegoroczne-spotkan ... ch-polska/

Tegoroczne spotkanie Grupy Bilderberg. Oto lista prominentnych gości: w tym związanych z Polską
Opublikowane 2017/04/30 w Wiadomości ze świata

Obrazek

Na liście gości tegorocznej Grupy Bilderberg nie brakuje ciekawych nazwisk, również z perspektywy polskiego czytelnika. Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. były szef MSZ Radosław Sikorski, jego żona, dziennikarka, Anne Applebaum czy Mathias Döpfner, szef koncernu Axel Springer.

Spotkanie Grupy Bilderberg odbywa się co rok, a wśród zaproszonych jest około 130 polityków, bankierów i arystokratów z całego świata. Wspólnie obradują nad przyszłością świata. W tym roku miejscem spotkania jest niemieckie Drezno.

Oto lista zaproszonych gości, do której dotarł portal Niezalezna.pl:

Mark Rutte – premier Holandii
Charles Michel – premier Belgii
Mehmet Simsek – wicepremier Turcji
Ursula von der Leyen – minister obrony Niemiec
Magdalena Andersson – minister finansów Szwecji
Bill Morneau – minister finansów Kanady
Thomas de Maiziere – minister spraw wewnętrznych Niemiec
Radosław Sikorski – były minister spraw zagranicznych Polski
Anne Applebaum – dziennikarka, wyróżniona m.in. nagrodą Pultizera
Christine Lagarde – dyrektor zarządzający Międzynarodowego Funduszu Walutowego
Mathias Döpfner – szef koncernu Axel Springer
Jose Barroso – były przewodniczący Komisji Europejskiej
Ben van Beurden – dyrektor naczelny Shell
Benoît Coeuré – Europejski Bank Centralny

Warto przypomnieć, że pierwszą konferencję zwołał w 1954 roku Józef Retinger – pisarz, polityk, wolnomularz, cichociemny, doradca Władysława Sikorskiego. Aż do swej śmierci w 1960 roku pozostawał sekretarzem Grupy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Masoneria
PostNapisane: 25 maja 2017, 11:11 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://blogmedia24.pl/node/77705

Ile jeszcze masońskich zamachów przed nami? "22", "11", ... itd
Docent zza morza, wt., 23/05/2017 - 20:25

Zal niewinnych ofiar, ale czy można jeszcze powiedzieć coś nowego i odkrywczego o współczesnym terroryźmie?
Bo oto znów napisano nam WIELKIMI LITERAMI na ekranach telewizorów kto dokonał zamachu i dlaczego - uderzając 22. dnia miesiąca.
Ale my nadal niczego nie widzimy... bo nie nauczono nas wysoce symbolicznego języka, którym oni się posługują.
A wiedzę o poprzednich zamachach podpisanych w ten sposób to zebrałem tutaj -

=> 22 marca - krwawe piętno Illuminatów
http://prognozydocenta.salon24.pl/70301 ... a-brukseli

Bo chodzi po prostu o dalsze zastraszanie zachodnich Europejczyków, by przyzwolili na dalsze przykręcenie im śruby - czyli dalsze ograniczenie zdobytych wcześniej praw i wolności - w imię "walki z terrroryzmem" oraz dla "zapewnienia bezpieczeństwa".

Obrazek

Ale mimo coraz bardziej drakońskich przepisów, mimo wszystkich uciążliwości stanu wojennego, mimo apatii społeczeństwa, mimo narastającego strachu i paraliżującego poczucia bezsilności - do dalszych zamachów i tak będzie dochodziło - i nasze wolności dalej będą ograniczane - aż w końcu nic z nich nie zostanie - i dopiero wtedy zamachy skończą się, bo już do niczego Grupie Trzymającej Władzę nie będą dłużej potrzebne...

Obrazek

Nam, po doświadczeniach komunizmu, powinno być dużo łatwiej dostrzec kierunek i konsekwencje tych przemian - bo z każdym zamachem coraz bardziej oddalamy się od wolności słowa i przekonań, by zamiast demokracji w końcu otrzymać "demokrację socjalistyczną" (gdzie stacją pośrednią jest dzisiejsza "demokracja liberalna" polegająca na coraz słabiej kamuflowanej wojnie z tradycją, wiarą i rodziną oraz wszelką normalnością, a której fundamentem jest cenzura poprawności politycznej wykluczającej coraz więcej normalnych, zdroworozsądkowych poglądów)
A proces ten moglibyśmy szybciej i łatwiej dostrzec, gdyby pogrobowcy komunizmu nadal nie mącili nam w głowach.

Obrazek

Ale pozbawione naszych doświadczeń i dłużej "obrabiane" przez marksizm kulturowy społeczeństwa zachodnioeuropejskie są dziś praktycznie bezbronne wobec totalitaryzmu Nowego Porządku Swiata (NWO), bo nie rozumieją co się wokół nich dzieje.
A czeka nas to, co nam zaplanowali ideolodzy Szkoły Frankfurckiej
- bo "Zachód trzeba tak zdeprawować, by zaczął śmierdzieć"
- i doprawdy, trzeba dziś wysiłku, by nie poczuć smrodu i strachu paraliżujących "starą Europę"...

Obrazek

1. Stworzenie “przestępstwa” rasizmu i praw przeciw tzw. mowie nienawiści.
2. Ciągłe zmiany w programach szkolnych, aby zwiększyć zamęt i dezorientację.
3. Propaganda masturbacji w szkołach, w połączeniu z homoseksualizacja dzieci i ich deprawowaniem za pomocą eksponowania pornografii w klasie.
4. Systematyczne podważanie autorytetu rodziców i nauczycieli.
5. Imigracja na wielką skalę, mająca zniszczyć tożsamość narodową i ułatwić wybuch przyszłych wojen.
6. Systematyczna promocja nadmiernego picia i używania narkotyków “rekreacyjnych”.
7. Systematyczna promocja zboczeń seksualnych w społeczeństwie.
8. Nierzetelny system prawny, z uprzedzeniami wobec ofiar przestępstw.
9. Uzależnienie od świadczeń państwowych.
10. Kontrola i totalne ogłupianie medialne
11. Zachęcanie do rozpadu rodzin.
12. Wszechobecny atak na chrześcijaństwo i opróżnianie kościołów."
=> Rozkład Europy od środka
P.S. Organizacja znana jako Państwo Islamskie (IS) to jedynie szyld do straszenia Europejczyków, (podobnie jak jej wcześniejsza mutacja, czyli Al-Kaida), bo ważniejszy jest ten, na czyje zlecenie ona działa i od kogo przyjmuje rozkazy.

Obrazek

image=> FBI insider: Trump foiled another Israeli false flag operation
http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=152028

Zwróciliście uwagę na rejwach, jaki niedawno się podniósł - "nawet na Jamajce" - gdy prezydent Trump ostrzegł Rosjan o zamachu szykowanym przez IS na rosyjskie samoloty pasażerskie przez terrorystów szmuglujących bomby na pokład jako baterie laptopów? A "niezależne media" światowe i amerykańskie, jak jeden mąż, zaczęły się nawet domagać postawienia Trumpa w stan oskarżenia. Dlaczego?
No cóż, chodziło nie tyle o te nieszczęsne baterie, ale o cały system przejmowania kontroli nad samolotami pasażerskimi i sterowania nimi "na odległość", za pomocą wniesionego na pokład laptopa. A system ten został opracowany przez izraelski Unit 8200 - specjalną jednostkę do walki elektronicznej. No i wszystko się wydało...

Obrazek

image=> Państwo Islamskie powstało w interesie Izraela i USA
https://ripsonar.wordpress.com/2016/01/ ... i-izraela/

P.S. 2 A gdy terror i terroryści zmiękczą nas w wystarczającym stopniu, to przerażonych i zagonionych do kąta wreszcie będzie nas można poddać zaplanowanej utylizacji - bo, zdaniem władców tej planety, 90% ludzkości nie jest im do niczego potrzebna - i ma nas być max. 500 milionów.

Obrazek

image=> Plan globalnego ludobójstwa
http://www.prisonplanet.pl/kultura/monu ... 1062113802
(a pomnik ten powstał - oczywiście p-r-z-y-p-a-d-k-o-w-o ;-) - 22.3 1980 roku)

Docent zza morza - blog


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Masoneria
PostNapisane: 29 maja 2017, 10:51 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2009, 10:40
Posty: 7557
Lokalizacja: Podlasie
Afrykańscy biskupi walczą z plagą masońską i przypominają: nie można być katolikiem i masonem

Obrazek

Masoneria jest ruchem ezoterycznym, do którego przynależność jest nie do pogodzenia z wiarą katolicką. Piszą o tym biskupi Wybrzeża Kości Słoniowej w przesłaniu do wiernych, wzywając ich, by opuścili szeregi masonerii, która w tym kraju staje się coraz bardziej popularna. Podają też teologiczne racje, dla których katolik nie może być masonem.

Pierwszą jest relatywizowanie wszystkiego, w tym prawdy, prowadzące do przekonania, że nie jest możliwe żadne obiektywne poznanie Boga i do odrzucenia Objawienia. Wprawdzie w masońskich rytuałach centralne miejsce zajmuje „Wielki Architekt wszechświata”, jednak jest on pustym pojęciem, w które każdy - chrześcijanin, muzułmanin, konfucjanista, czy wyznawca religii plemiennych - może sobie włożyć własne rozumienie Boga. Jest to „sprzeczne z chrześcijańską koncepcją Boga”, objawiającego się i wchodzącego w dialog z człowiekiem, który mu odpowiada, nazywając Ojcem i Panem.

Drugą racją jest nieuznawanie przez masonów boskości Jezusa Chrystusa, w którym Bóg w pełni i ostatecznie objawił się ludziom. Przypisują oni Jezusowi wiele pozytywnych określeń, ale pomijają najistotniejsze - że jest Synem Bożym, Bogiem, który stał się człowiekiem. Kościół nie może godzić się na sprowadzanie Go jedynie do roli mędrca, gdyż dla chrześcijan jest On Kimś znacznie więcej: Mesjaszem i Synem Boga żywego.

Trzecia racja wiąże się wykluczeniem przez masonerię wszelkiej idei zbawienia. Według nich bowiem człowiek kształtuje sam siebie. Nie potrzebuje Boga, by osiągnąć szczęście. Ta perspektywa jest więc kompletnie odmienna u chrześcijan, dla których Ewangelia jest radosną nowiną o zbawieniu. Chrześcijanin oczekuje zbawienia i otrzymuje je dzięki łasce miłosiernego Boga w osobie Jezusa- Zbawiciela, w którym Bóg wszedł między ludzi, aby ich zbawić.

„Z powodu tych poważnych rozbieżności między masonerią i samymi podstawami wiary chrześcijańskiej, można jasno stwierdzić, że przynależność do masonerii podważa podstawy życia chrześcijańskiego” - stwierdzają biskupi Wybrzeża Kości Słoniowej. Wzywają więc wiernych, którzy wstąpili do masonerii, bez względu na powody takiego kroku, podjęte w niej zobowiązania i stopień przynależności do konkretnej obediencji, by „zawrócili z tej drogi, wzorem syna marnotrawnego”.

„Nie bójcie się zerwać więzi, które was zniewalają. Bo ku wolności wyswobodził nas Chrystus po to, byśmy byli naprawdę wolni. Wróćcie więc do Chrystusa, jedynego i wyłącznego źródła waszego rozwoju, waszej równowagi, waszej wolności i waszego zbawienia. Bo nie ma pod niebem innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni, niż imię Jezusa Chrystusa” - zachęcają hierarchowie.

Przestrzegają, że analiza sposobu działania masonerii w ich ojczyźnie świadczy o tym, iż „uprzywilejowanym celem tego tajnego stowarzyszenia” są ludzie młodzi, dlatego jego członkowie „podstępnie infiltrują” uniwersytety, gdzie przygotowuje się „elity przyszłości”. „Ulegając kuszącym propozycjom, jakimi macha się wam przed oczami, poważnie narażacie swoją relację z Panem” - stwierdzają biskupi.

Oskarżają masonów, że przenikają do parafii i nowych wspólnot kościelnych, niczym wilki w owczej skórze, by pod pretekstem pomocy w realizacji różnych projektów, w rzeczywistości „destabilizować Kościół katolicki”.” Chrześcijańska mądrość i roztropność wymaga światłego rozeznania skąd pochodzą datki w nadzwyczajnie wielkiej wysokości, które napływają do niektórych struktur [kościelnych]” - piszą członkowie konferencji episkopatu.

Wyrażają ubolewanie, że nawet niektórzy duchowni i osoby konsekrowane „flirtują z masonerią lub głoszą jej apologię, myśląc z pewnością, że w ten sposób znajdą rozwiązanie swych problemów materialnych i finansowych albo że znaleźli łatwy sposób jakiegoś awansu”. „Oświadczamy wam, że propozycje łatwego zysku nie mogą być dla was w żaden sposób budujące, ani zapewnić wam godności chrześcijanina. To właśnie przeciwko temu burzył się św. Paweł Apostoł w precyzyjnych i jasnych słowach o demonach, które chciałyby podbić umysły starszych Kościoła” - zaznaczają biskupi.

Jednocześnie przypominają deklarację Kongregacji Nauki Wiary z 26 listopada 1983 r., zgodnie z którą przynależność do masonerii oznacza trwanie w grzechu ciężkim, co wyklucza z przyjmowania Komunii świętej. Dodają też, że takim osobom nie przysługuje chrześcijański pogrzeb.


Źródło: KAI
ged

http://www.pch24.pl/afrykanscy-biskupi- ... z4iOt3tfra

_________________
"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Masoneria
PostNapisane: 29 lip 2017, 14:10 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
https://pl.sputniknews.com/swiat/201707 ... wietrznej/

Typowy dla żydomasonerii popis obrzydliwego chamstwa. W Polsce mamy to na co dzień w wykonaniu PO, Nowoczesnej czy KODowców.

Kopia artykułu:

MSZ Rosji o incydencie w rumuńskiej przestrzeni powietrznej
19:14 28.07.2017

Moskwa wyraziła zdecydowany protest tymczasowemu chargé d'affaires Rumunii w Rosji w związku z wydanym przez rumuńskie władze zakazem przepuszczenia przez swój obszar powietrzny samolotu z wicepremierem Rosji Dmitrijem Rogozinem na pokładzie - informuje rosyjski resort spraw zagranicznych.

Moskwa podkreśliła przy tym, że swoimi działaniami Bukareszt „naraził na niebezpieczeństwo ponad 160 pasażerów lecących tym rejsem".
„Moskwa ocenia ten incydent w kategoriach świadomej prowokacji, która wyrządza poważną szkodę relacjom dwustronnym" — podkreślono w rosyjskim ministerstwie spraw zagranicznych. Resort wezwał także władze Rumunii do „przeprowadzenia rzetelnego śledztwa w sprawie incydentu i przedstawienia stronie rosyjskiej stosownego wyjaśnienia".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Masoneria
PostNapisane: 31 lip 2017, 14:52 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2009, 10:40
Posty: 7557
Lokalizacja: Podlasie
Kościół o masonerii. Piętnaście dokumentów, które musisz znać

Obrazek

Niegroźne stowarzyszenie filantropów czy złowroga sekta rządząca światem? O masonerii wiadomo już całkiem sporo, lecz także wiele jej celów i działań pozostaje w ukryciu. Pewne jest jedno – ideologia tej organizacji była i jest skrajnie antykatolicka, czego członkowie lóż zazwyczaj nie ukrywali. Dlatego też od roku 1717, kiedy masoneria ujawniła światu swoje istnienie, Kościół katolicki zakazywał i – co ważne – nadal zakazuje wiernym wolnomularskiej aktywności. Co o masonach na przestrzeni tych 300 lat pisali papieże i hierarchowie Kościoła?

1. „Aby zamknąć bardzo szeroką drogę, jaka przez to mogłaby się otworzyć dla nieprawości popełnianych bezkarnie, i dla innych znanych Nam powodów słusznych i rozsądnych, idąc za radą wielu naszych Czcigodnych Braci Kardynałów świętego Kościoła Rzymskokatolickiego i za naszym własnym porywem, z upewnionego przekonania, po dojrzałym namyśle i mocą naszej pełnej władzy apostolskiej, postanowiliśmy i zawyrokowaliśmy potępić oraz objąć zakazem wymienione stowarzyszenia, zgromadzenia, zebrania kół i tajnych związków zwanych masonerią lub znanych pod inną nazwą, tak jak potępiamy je i zakazujemy ich Naszym niniejszym zarządzeniem obowiązującym na zawsze. (…) I nakazujemy im [wiernym – red.] stanowczo powstrzymać się całkowicie od wszelkiego udziału w tych stowarzyszeniach, zgromadzeniach, zebraniach, kołach lub tajnych związkach, a to pod karą ekskomuniki, którą ściągnęliby na siebie wszyscy popełniający wyżej wymienione czyny przez sam fakt (ipso facto) i bez żadnych innych dochodzeń, od której to ekskomuniki nikt nie może dostąpić łaski rozgrzeszenia, jak tylko przez Nas lub przez aktualnie sprawującego rządy Biskupa Rzymu, chyba że w niebezpieczeństwie życia (in articulo mortis)”.

(Klemens XII, konstytucja In Eminenti, 1738)

2. „Postulując religijną obojętność, która jest ze wszystkiego najbardziej szkodliwa; przyznają każdemu człowiekowi pełną wolność wymyślenia sobie własnej religii skrojonej według własnych pojęć i skłonności; swobodę do profanowania i hańbienia Męki Naszego Zbawiciela w ich wstrętnych ceremoniach; gardzenia Sakramentami Kościoła, które w potworny, świętokradzki sposób zastępują sakramentami swego własnego pomysłu i czynią pośmiewisko z Tajemnic Religii katolickiej. I wreszcie, powodowani szczególną nienawiścią do Stolicy Apostolskiej ze względu na prymat tego urzędu, knują masoni najbardziej przewrotne i godne potępienia spiski, po to by ją obalić”.

(Pius VII, konstytucja Ecclesiam a Jesu Christo, 1821)

3. „Ośmielili się publikować pisma na temat religii i spraw państwowych, ujawniając swoją pogardę dla autorytetu, nienawiść dla władzy zwierzchniej, atakując boskość Jezusa Chrystusa i samo istnienie Boga: Otwarcie chełpią się swym materializmem, jak również swymi kodeksami i statutami, które objaśniają ich plany i zamierzenia obalenia prawowitych głów państw i zupełnego zniszczenia Kościoła”.

(Leon XII, konstytucja Quo graviora, 1825)

4. „Ich prawem jest kłamstwo; ich bogiem jest diabeł, ich obrzędy są nieprzyzwoite”.

(Pius VIII o masonach cytując św. Leona Wielkiego, encyklika Traditi, 1829)

5. „Zło wydobywa się z sekretnych towarzystw, bezdenna otchłań nędzy wykopanej przez te spiskujące związki, w którą herezje i sekty – można by rzec – zwymiotowały całe swe wyuzdanie, świętokradztwo i bluźnierstwo”.

(Grzegorz XVI, encyklika Mirari vos, 1832)

6. „Usiłują z całą bezwzględnością zniweczyć religię katolicką oraz Boski autorytet Kościoła i jego ustawy, a także podeptać prawa tak świętej, jak cywilnej władzy (…). Do tego celu zmierzają niegodziwe zamachy przeciwko tej Rzymskiej Błogosławionego Piotra Katedrze, w której Chrystus położył niezwalczony fundament Swojego Kościoła. Do tego – owe tajne sekty wylęgłe z ciemności dla zniszczenia i spustoszenia tak świętej, jak świeckiej społeczności, które przez Rzymskich Papieży, Poprzedników Naszych obłożone zostały w ich Listach Apostolskich kolejnymi anatemami, które to anatemy, My pełnią Naszej władzy apostolskiej potwierdzamy i jak najpilniej nakazujemy zachowywać”.

(Pius IX, encyklika Qui pluribus, 1846)

7. „Obecność szatańskiego ducha w tej sekcie została w szczególny sposób potwierdzona przez wydarzenia minionego stulecia, podczas Rewolucji Francuskiej, która wstrząsnęła całym światem. Wstrząsy te dowiodły, że można się spodziewać całkowitego rozkładu ludzkiego społeczeństwa, o ile nie zostaną skruszone siły tej skrajnie zbrodniczej sekty”.

(Pius IX w liście do biskupa Olindy w Brazylii, 1873)

8. „Zdaje się, że zwolennicy Złego zmawiają się między sobą, i wszyscy do jak najgwałtowniejszej napaści się sposobią pod przewodem i przy pomocy owego daleko rozgałęzionego i silnie zorganizowanego stowarzyszenia Masonów czyli wolnomularzy. Nie tając się już bowiem bynajmniej z zamiarami swoimi, zuchwale miotają się przeciwko majestatowi Bożemu; jawnie i otwarcie dążą do zburzenia Kościoła, i to w tym celu, aby ludy chrześcijańskie do szczętu obedrzeć z dobrodziejstw wysłużonych przez Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Zagrożeni takim nieszczęściem, powodowani miłością musimy często wzdychać i wołać do Boga”.

(Leon XIII, encyklika Humanum genus, 1884)

9. „Znaleźli się w masonerii tacy, którzy wystąpili z propozycją, iż należy systemowo dążyć do tego, aby najszersze warstwy przepoić rozwiązłością bez żadnych hamulców, gdyż wtedy będą je mieli całkowicie w swych rękach, jako narzędzie do wykonania swych najzuchwalszych zamysłów. W odniesieniu do społeczności rodzinnej, oto do czego sprowadza się program naturalistów: Małżeństwo jest pewnym rodzajem umowy i może być prawnie rozwiązane na żądanie tę umowę zawierających. Władze publiczne mają prawo wyrokowania w sprawach małżeńskich. W wychowaniu dzieci, gdy chodzi o religię, nie należy im narzucać żadnych określonych poglądów, ani niczego zalecać. To sprawa każdego z nich, gdy dorosną, wybrać to, co im się będzie bardziej podobało”.

(Leon XIII, encyklika Humanum genus, 1884)

10. „Toteż jedyną moralnością, która znalazła uznanie u adeptów sekty masońskiej i według której chcieliby wychowywać młodzież, to moralność zwana przez nich moralnością świecką, niezależną lub wolną, inaczej mówiąc moralność, w której nie ma miejsca dla jakiejkolwiek idei religijnej. Jak bardzo taka moralność jest niewystarczająca, do jakiego stopnia brak jej wewnętrznej siły, jak łatwo się chwieje pod naporem namiętności, można się wystarczająco przekonać widząc już opłakane jej skutki”.

(Leon XIII, encyklika Humanum genus, 1884)

11. „Również i druga namiętna dążność wolnomularzy, zmierzająca do zniszczenia fundamentów prawości i przyzwoitości i do popierania tych, którzy chcieliby, aby tak jak zwierzętom wolno im było robić wszystko, na co im przyjdzie ochota – to nie jest nic innego, jak okrywanie rodzaju ludzkiego hańbą i sromotą i pchanie go do ruiny”.

(Leon XIII, encyklika Humanum genus, 1884)

12. „Główne ich [masonów – red.] dogmaty tak całkowicie i tak oczywiście uchybiają rozumowi, że nie można sobie wyobrazić czegoś bardziej przewrotnego. Istotnie, chcieć zniszczyć religię i Kościół, które sam Bóg założył i którymi aż do skończenia świata opiekować się obiecał, po to, by po osiemnastu stuleciach przywrócić na nowo obyczaje i instytucje pogańskie, to szczyt szaleństwa i najzuchwalszej bezbożności”.

(Leon XIII, encyklika Humanum genus, 1884)

13. „Dobrze jest wam znany cel wyznaczony sobie przez bezbożnych sekciarzy, którzy nałożyli wam swoje jarzmo. Z cyniczną zuchwałością ogłosili swój cel, którym jest Wykorzenienie katolicyzmu we Francji. Chcą wyrwać z waszych serc ostatni korzeń – Wiarę, która okryła sławą waszych przodków; Wiarę, która przyniosła waszej ojczyźnie pomyślność i wielkość między narodami; Wiarę, która będzie waszym wsparciem w godzinie ciężkiej próby, która utrzymuje pokój w waszych domach i otwiera wam drogę do wiecznego szczęścia. Sami odczuwacie, że to właśnie tej Wiary należy bronić”.

(Pius X, list do Francuzów, 1907)

14. „Kto się zapisuje do sekty masońskiej lub stowarzyszeń działających przeciwko Kościołowi, podlega ekskomunice wiążącej mocą samego prawa, zarezerwowanej Stolicy Apostolskiej”.

(Kodeks prawa kanonicznego z roku 1917, promulgowany przez Benedykta XV)

15. „Pozostaje jednak niezmieniona negatywna opinia Kościoła w sprawie stowarzyszeń masońskich, ponieważ ich zasady zawsze były uważane za niezgodne z nauką Kościoła i dlatego przynależność do nich pozostaje zakazana. Wierni, którzy należą do stowarzyszeń masońskich, są w stanie grzechu ciężkiego i nie mogą przystępować do Komunii Świętej”.

(Deklaracja o Stowarzyszeniach Masońskich podpisana w roku 1983 przez późniejszego papieża Benedykta XVI, a ówczesnego prefekta Świętej Kongregacji Nauki Wiary, Josepha kard. Ratzingera. Deklarację zatwierdził papież Jan Paweł II).

Michał Wałach

Tłumaczenia za: ultramontes.pl, silesia.edu.pl, opoka.org.pl.

https://www.pch24.pl/kosciol-o-masoneri ... 414,i.html

_________________
"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Masoneria
PostNapisane: 15 sie 2017, 08:47 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://kopalniawiedzy.pl/Jaroslaw-Duda- ... tent,26875

Skoro twórca nie chciał opatentować swego odkrycia, to zrobił to żydomasoński, a więc bandycki koncern.

Kopia artykułu:

Polski naukowiec protestuje przeciwko próbie opatentowania jego algorytmu
wczoraj, 12:30 | Technologia

Obrazek
USPTO


Dr Jarosław Duda z Uniwersytetu Jagiellońskiego złożył protest ws. wniosku patentowego zgłoszonego w USA przez Google. Wniosek skierowany do amerykańskiego Urzędu Patentów i Znaków Towarowych dotyczy tzw. kodowania ANS, pozwalającego na kompresję danych.
Protest (tzw. Third-Party Preissuance Submission) złożony w piątek przez pracownika i wykładowcę Uniwersytetu Jagiellońskiego dr Jarosława Dudę dotyczy tzw. kodowania ANS, które pozwala na kompresję danych m.in. w komputerach i innych urządzeniach elektronicznych. Dzięki temu rozwiązaniu programy działają szybciej i zużywają mniej energii. Obecnie jest ono już używane w produktach m.in. Apple, Facebooka i Google.
Badacz chciał, żeby z jego pomysłu mógł korzystać każdy. Dlatego opracowane przez siebie metody udostępnił w internecie i zachęca do korzystania z nich.
Nie opatentowałem tej metody, bo wierzę, że takie podstawowe koncepcje powinny być jednak darmowe i dostępne dla wszystkich – mówił PAP dr Duda. Od 2014 r. prowadził z Google korespondencję - mailową i za pośrednictwem publicznego forum - i pomagał tej firmie w adaptacji ANS do kompresji plików wideo. Nie wiedział jednak, że Google chce to opatentować.
Nie chciałem, żeby ktokolwiek – w tym Google – ograniczał dostęp do tego rozwiązania poprzez opatentowanie – mówił PAP dr Duda.
O złożonym wniosku patentowym dowiedział się z internetu. Jak pisze w swoim proteście: Google nie konsultował z nim złożonego wniosku patentowego, nie poinformował go o nim, nie umieścił wśród współautorów, co rodzi poważne zastrzeżenia etyczne.
W rozmowie z PAP Duda przyznawał, że wniosek patentowy nie pokrywa się dokładnie z jego rozwiązaniem. Jednak wyraźnie widać w nim jego rozwiązania. W swoim proteście domaga się więc wycofania wniosku patentowego.
Patent jeszcze nie został przyznany. Procedura może trwać kilka lat. Rozwiązanie dr Dudy już raz próbowano opatentować w Wielkiej Brytanii w 2016 roku, ale tamtejszy urząd uznał, że nie można opatentować czegoś, co jest za darmo dostępne w internecie.
Google pytane przez PAP o komentarz w tej sprawie odpowiedziało, że nie komentuje spraw patentowych będących w toku.

Źródło: PAP – Nauka w Polsce
http://naukawpolsce.pap.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Masoneria
PostNapisane: 20 sie 2017, 08:22 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://wmeritum.pl/plan-walki-isis-prze ... deo/196267

Tak oto żydomasoneria naigrawa się i kpi ze zniewolonych i upodlonych przez siebie ludów Europy.

Kopia artykułu:

Ten plan „walki” z ISIS przebija nawet… rysowanie kredkami! I to za publiczne pieniądze [WIDEO]
Opublikowano: 17 Sie 2017

Europa Zachodnia od dawna jest celem brutalnych ataków islamskich zamachowców. Państwa europejskie nie za bardzo chyba wiedzą jak sobie z tym problemem radzić. Najnowszy pomysł władz we Flandrii wywołuje jednak raczej rozbawienie.
Po kolejnych krwawych zamachach w państwach Europy Zachodniej, tamtejsze społeczeństwa wymyśliły niespotykany sposób oporu w postaci… rysowania kredkami po chodnikach. Później do tego śmiercionośnego arsenału dołączono jeszcze tatuaże z pszczołami.
Wszystko to wywoływało rozbawienie i kpiny ze strony użytkowników mediów społecznościowych, którzy nie mogli zrozumieć, dlaczego Europejczycy nie starają się zadbać o bezpieczeństwo swoich rodzin w jakiś bardziej zdecydowany i efektywny sposób.
Jednak to, co wymyśliły władze belgijskiego regionu Flandrii przebija wszystkie wcześniejsze pomysły. Z terrorystami postanowiono walczyć przy użyciu… internetowych memów i śmiesznych filmików. Sprawa jest oficjalną strategią władz i pieniądze na nią zostaną przeznaczone z kieszeni obywateli. Na tworzenie tego rodzaju materiałów przeznaczono dotychczas już pół miliona euro.
Jak się okazuje, już wcześniej podobną akcję przeprowadziła brytyjska publiczna stacja telewizyjna BBC. Wyglądały one tak:
https://www.youtube.com/embed/JHGgv6p7uVI

Źródło: niezalezna.pl
Fot.:yt.com/1st2nd


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Masoneria
PostNapisane: 01 wrz 2017, 09:13 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bulga ... islamskich

Bułgarska dziennikarka ujawniła tajny przerzut broni lotami dyplomatycznymi do islamskich terrorystów w Syrii
autor: John Moll (2017-08-31 17:45)

Bułgarska dziennikarka śledcza ujawniła tajny proceder, polegający na dostarczaniu uzbrojenia do islamskich terrorystów w Syrii i Iraku - w tym do al-Kaidy i tzw. Państwa Islamskiego. Broń była przewożona azerskimi liniami lotniczymi pod przykrywką lotów dyplomatycznych w ramach tajnego programu amerykańskiej agencji CIA i innych agencji wywiadowczych.

W 2013 roku, organizacja Państwo Islamskie zaczęła rosnąć w siłę w niezwykle szybkim tempie i w krótkim czasie stała się poważnym zagrożeniem dla Syrii i Iraku. Stany Zjednoczone, kraje Zatoki Perskiej oraz członkowie NATO byli podejrzewani o wspieranie islamskich terrorystów, choć oskarżenia nie były poparte zbyt mocnymi dowodami. Podejrzenia wzięły się stąd, że Zachód od 2011 roku wspierał antyrządową rebelię, zaś Pentagon już w 2012 roku przewidział, iż dostarczanie ogromnych ilości uzbrojenia do "umiarkowanej opozycji" doprowadzi do zjednoczenia się radykalnych ugrupowań zbrojnych i powstania kalifatu. [link: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/odtaj ... anstwa-isl]

Dziennikarka z Bułgarii Dilyana Gaytandzhieva [powinno być Diliana Gajtandżjewa] prowadziła śledztwo w sprawie broni dostarczanej do islamskich ugrupowań zbrojnych w Syrii i Iraku. Ujawniła, że azerskie linie lotnicze Silk Way Airlines przewoziły setki ton uzbrojenia z krajów Europy Środkowej i Południowej do Arabii Saudyjskiej, Jordanii, Turcji i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Najwięcej broni trafiało do królestwa Saudów, które z kolei dozbrajało radykalne organizacje zbrojne, w tym także te oficjalnie uznawane za terrorystyczne. Operacje odbywały się pod przykrywką lotów dyplomatycznych, które nie podlegają kontroli, opodatkowania oraz opłat lotniczych.

Obrazek

W proceder zaangażowane było Amerykańskie Dowództwo Operacji Specjalnych (USSOCOM), Arabia Saudyjska, Izrael, ZEA, Turcja, Jordania, Bułgaria i Azerbejdżan, a także niemieckie i duńskie siły zbrojne stacjonujące w Afganistanie i szwedzkie wojsko w Iraku. Amerykańskie firmy miały ogromny udział w tajnym przerzucie broni - w przeciągu 3 ostatnich lat otrzymały kontrakty na łączną kwotę miliarda dolarów. Warto również dodać, że chodzi o dostawy nieamerykańskiej broni - islamscy rebelianci otrzymywali uzbrojenie pochodzące głównie z Bułgarii i Serbii.

Obrazek
Źródło: Flickr/Christian Junker/CC BY-NC-ND 2.0


Dilyana Gaytandzhieva [powinno być Diliana Gajtandżjewa] zdołała potwierdzić, że tzw. opozycja otrzymuje broń z Bułgarii gdy w grudniu 2016 roku wybrała się do Aleppo. W tym czasie syryjska armia rządowa była bliska wyzwolenia całego miasta. Gdy udało się pokonać okupantów, dziennikarka otrzymała dostęp do podziemnych magazynów z bronią. Tam Gaytandzhieva [powinno być Gajtandżjewa] potwierdziła swoje podejrzenia - uzbrojenie pochodzące z Bułgarii było w posiadaniu islamskiego Frontu al-Nusra. Kobieta zdołała również ustalić w jakich konkretnie fabrykach wyprodukowano tę broń.

https://www.youtube.com/embed/DDQOWQMfDlM

Dziś przynajmniej oficjalnie wiemy, że Donald Trump postanowił zakończyć program CIA polegający na dozbrajaniu antyrządowych bojówek. Jednak broń wciąż dostarczana jest w ręce Kurdów, a linie lotnicze Silk Way Airlines najprawdopodobniej wciąż przewożą uzbrojenie w ramach lotów dyplomatycznych.

Dilyana Gaytandzhieva [powinno być Diliana Gajtandżjewa] opublikowała cały raport, który ujawnia proceder i przedstawia całą niezbędną dokumentację, korespondencję dyplomatyczną i inne materiały na łamach bułgarskiego dziennika Trud. Sprawa jest na tyle poważna, że Bałkańska Sieć Dziennikarstwa Śledczego oraz Projekt Raportowania Zorganizowanej Przestępczości i Korupcji przeprowadziły własne śledztwo, które tylko potwierdziły to co ujawniła Gaytandzhieva [powinno być Gajtandżjewa]. Jednak kobietę spotkały poważne nieprzyjemności - najpierw była przesłuchiwana przez bułgarskie służby, a następnie została zwolniona z pracy.

Przykre jest również to, że choć sprawa jest bardzo szeroko omawiana na portalach społecznościowych to międzynarodowe media w przeważającej większości dosłownie milczą i próbują zamieść temat pod dywan. Tymczasem jesteśmy świadkami międzynarodowego skandalu, ponieważ dostawy broni o których mowa trafiały w ręce nie tylko tzw. umiarkowanych rebeliantów. Pochodzące z Bułgarii uzbrojenie było w posiadaniu bojowników tzw. Państwa Islamskiego podczas niektórych filmów propagandowych. Wielkie media kreują rzeczywistość a powyższy skandal najwyraźniej nie wpisuje się w ich wizję świata.

https://www.youtube.com/embed/WfJDx65POgo

Źródła:
https://trud.bg/350-diplomatic-flights- ... errorists/
http://www.zerohedge.com/news/2017-08-2 ... ng-cia-a...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Masoneria
PostNapisane: 11 gru 2017, 11:35 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/mel-g ... ci-2017-12

Mel Gibson: Hollywood to „nora pasożytów, które ucztują na krwi dzieci…”
Opublikowano Grudzień 1, 2017 Przez a303 W Świat

Studia w Hollywood są „zalane krwią niewinnych dzieci” twierdzi Mel Gibson, „..konsumpcja” krwi dziecka jest tak popularna w Hollywood, że w zasadzie działa ona jak oddzielna waluta..”.

Obrazek

Hollywoodzkie elity są „…wrogiem ludzkości, nieustannie działającym wbrew naszym najlepszym interesom…” i „łamiącym każde tabu dane człowiekowi przez Boga i, w tym nietykalność/świętość dzieci…”, powiedział Mel Gibson w Londynie, gdzie promuje swoją rolę w filmie ‚Dom Taty 2’ > Jego najważniejsza rola na ekranie od lat.

„To jawna tajemnica w Hollywood. Ci ludzie mają swoje własne religijne i duchowe nauki oraz własne ramy społeczne i moralne. Mają swoje ‚święte’ teksty – oni są chorzy, uwierzcie mi – i nie mogliby być bardziej przeciwni temu, za czym stoi Ameryka …”

W piątek Mel Gibson pojawił się w programie Graham Norton Show w BBC, a po jego wystąpieniu zszokował swych gości informacjami o prawdziwej naturze hollywoodzkich elit.

Wyjaśniając, że spędził ostatnie dziesięć lat „…pracując nad swoimi własnymi pomysłami, poza systemem Hollywood”, po tym, jak został w 2006 roku umieszczony na czarnej liście Hollywood, za to, że dzielił się swoimi opiniami na temat branży hollywoodzkiej i poglądami sprzecznymi z liberalną ortodoksją, Gibson powiedział: „…nie wiem jak ci to delikatnie powiedzieć .”.. Hollywood to ZINSTYTUCJONALIZOWANA PEDOFILIA .” . „…Oni używają dzieci i znęcają się nad nimi…”

„Każdego roku przerzucają ogromną liczbę dzieci. Ich duchowe przekonania, jeśli możesz je tak nazwać, kierują ich na zbieranie energii od tych dzieci.

„..Ucztują na tym materiale i na tym się rozwijają..” – powiedział reżyser filmu „Hacksaw Ridge”.

„….Co mam na myśli? To NIE JEST żadna artystyczna abstrakcja. Oni zbierają krew dzieci. Jedzą ich ciała. Wierzą, że to daje im siłę życiową. Jeśli dziecko cierpiało w ciele i w psychice przed śmiercią, to oni wierzą, że to daje im dodatkową siłę życiową….. „

„…Wewnątrz nas jest twórcza i kochająca siła, która prowadzi nas przez życie. Ci ludzie tego nie mają. Dla nich jest ODWROTNIE …. „

Według Mel Gibsona, który spędził 30 lat w systemie Hollywood i poza nim, elity przemysłu „..rozwijają się z bólu, urazów, stresu, nadużyć i cierpienia…”.

„…Hollywood jest ZALANE KRWIĄ NIEWINNYCH DZIECI. Przez długi czas wszystkie odniesienia do pedofilii i kanibalizmu były symboliczne lub aluzyjne. Ale osobiście zapoznałem się z praktyką na początku lat 2000. Mogę o tym teraz porozmawiać, ponieważ ci ludzie, ci szefowie , już nie żyją … „

„Krew maltretowanego seksualnie niemowlęcia uważana jest za wysoce „wzbogaconą” i jest wysoko ceniona. …. Niemowlęta to dobrze funkcjonująca waluta. Niemowlęta są ich premium marka, wysokiej jakości stekiem z kawioru z kokainą… „

Ale według Gibsona nie jest to jakaś modna perwersja smakowa popularna wśród mężczyzn i kobiet, którzy znudzili się zwykłymi grzechami.

„To nie jest nic nowego. Jeśli przeprowadzisz jakieś badania, zobaczysz, że jest to zjawisko metafizyczne, alchemiczne i możesz je znaleźć za kulisami we wszystkich ciemnych epokach w historii… Jest to mroczna, wielowymiarowa sztuka i praktyka OKULTYSTYCZNA , wykorzystywana przez TAJNE stowarzyszenia, w ciągu ostatnich kilkuset lat do PROGRAMOWANIA społecznego i KONTROLI umysłu i podniesiona do zenitu przez Hollywood w Ameryce ,w naszej epoce.”

Tłum. Renata

Źródło: http://yournewswire.com/mel-gibson-para ... lood-kids/

Od tłumacza: Jak ktoś nie wierzy to niech poczyta sobie o bardzo popularnej, wśród amerykańskich, demonicznych elit, satanistce zwanej Marina Abramowic. Sporo dokumentacji, wywiadów i filmików z nią jest dostępnych na internie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Masoneria
PostNapisane: 21 gru 2017, 10:39 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
https://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/ar ... ustaw.html

Amerykańscy prawnicy wzywają prezydenta Andrzeja Dudę do zawetowania ustaw
19.12.2017 14:00, aktualizacja 19.12.2017 14:03

Obrazek
(fot. PAP/Adam Warżawa)


Stowarzyszenie prawników USA - American Bar Association (ABA) - wezwało prezydenta RP Andrzeja Dudę do ponownego zawetowania ustaw, które "poważnie podważyłyby niezależność sądownictwa w Polsce".

Oświadczenie w tej sprawie wydała prezes ABA Hilarie Bass.

Wyrażono w nim opinię, że obecne ustawy, tak jak i te z lipca, mogą skutkować przejściem na emeryturę ok. 40 proc. sędziów Sądu Najwyższego oraz usunięciem obecnych sędziów z Krajowej Rady Sądownictwa. Wskazano na "konstytucyjny mandat" KRS do chronienia niezależności sądownictwa.

W oświadczeniu wyrażono obawę, że ustawy, o których mowa, "naruszają polską konstytucję, poza tym, że nie odpowiadają międzynarodowym standardom dotyczącym niezależności sądownictwa". Wskazano na coraz wyraźniej widoczne "upolitycznienie wymiaru sprawiedliwości".

W oświadczeniu jest informacja, że ABA wysłała do Polski delegację prawników z zadaniem dalszego monitorowania sytuacji i wspierania wysiłków mających na celu zachowanie niezależności sądownictwa.

ABA informuje na swej stronie internetowej, że ma ponad 400 tys. członków i jest jedną z największych na świecie organizacji zawodowych.

PAP / mp


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Nasi przyjaciele: Strony Patriotyczne
Linki pozycjonujące: Fenster aus Polen / Schüco Fenster / Drutex Fenster / Fenster Preise / Haustüren /