Polskie-Forum.pl

Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Irlandio , ratuj Europę !
PostNapisane: 30 wrz 2009, 20:30 
Czytelnik

Witam!

Od poniedziałku przyłączyłem się do czynnego działania w sprawie.

Oto moje efekty:

http://www.politics.ie/lisbon-treaty/30 ... ns-10.html
http://www.politics.ie/lisbon-treaty/10 ... ice-4.html
http://www.politics.ie/lisbon-treaty/10 ... nd-38.html
http://www.waffle.ie/f9/save-europe-ireland-4401/

Zarobiłem także bana na boards.ie z takim tłumaczeniem:

Cytuj:
Originally Posted by Vocative
Its kind of joke right?
No, it's not kind of a joke. You are well past the stage of that - you're simply spamming the forum with campaign material from people who are not Irish in an attempt to influence an Irish vote.

The forum is not intended as somewhere for people to promote political campaigns.

If you want to have a Polish bloggers' campaign against Lisbon, you'll have to pay for advertising like anyone else would. If, on the other hand, you want to debate, then you can debate. As it stands, the endless threads you are creating are just spam, and are being deleted as such.

irritated,
Scofflaw

Myślę iż warto odwiedzać także portale niezwiązane z polityką. Mówię o wszelkich portalach np. o grach komputerowych czy o przepisach kuchennych. Nasza nadzieja w tych którzy jeszcze nie zdecydowali się na oddanie głosu.

Tym bardziej iż w wielu ankietach jest rozłożenie niemal 50% vs 50% np. tutaj:
http://www.politics.ie/lisbon-treaty/10 ... t-2nd.html

PostNapisane: 30 wrz 2009, 20:45 
Administrator

Odwiedzałem oba te portale. Na boards.ie też mnie ten sam głupek ciągle wywalał. Potem kasował moje wpisy. Dyskusję o TL określał jako spam. Mocno pilnował, żeby się nie przedostawały na forum informacje przeciwników TL. Mimo to, w ankiecie z ponad 1000 użytkowników nawet na tym forum większość była na nie. Załączam zrzut.

Na politics.ie można normalnie pisać, też tam zaglądam i polecam.

Załączniki:
Obrazek 3.png
Obrazek 3.png [ 154.09 KiB | Przeglądane 1663 razy ]

PostNapisane: 30 wrz 2009, 20:50 
Dziennikarz

Faraon napisał(a):
Myślę iż warto odwiedzać także portale niezwiązane z polityką. Mówię o wszelkich portalach np. o grach komputerowych czy o przepisach kuchennych. Nasza nadzieja w tych którzy jeszcze nie zdecydowali się na oddanie głosu.

Tym bardziej iż w wielu ankietach jest rozłożenie niemal 50% vs 50% np. tutaj:
http://www.politics.ie/lisbon-treaty/10 ... t-2nd.html
Witaj.
Dałem ten ostatni link dalej.
Nie wiem czy da się jeszcze cokolwiek zrobić,bo godzin już malutko,a cisza wyborcza zdaje się dzisiaj następuje,pewnie juz jest u nich ( 2 godz.różnicy ? ).

Pozdrawiam.

PostNapisane: 30 wrz 2009, 21:32 
Czytelnik

Kolumb napisał(a):
Odwiedzałem oba te portale. Na boards.ie też mnie ten sam głupek ciągle wywalał. Potem kasował moje wpisy. Dyskusję o TL określał jako spam. Mocno pilnował, żeby się nie przedostawały na forum informacje przeciwników TL. Mimo to, w ankiecie z ponad 1000 użytkowników nawet na tym forum większość była na nie. Załączam zrzut.

Na politics.ie można normalnie pisać, też tam zaglądam i polecam.

Jesteś tego pewien? W sumie zapomniałem że przed takim referendum też musi być cisza...

PostNapisane: 30 wrz 2009, 21:36 
Administrator

Cisza w internecie? Pierwsze słyszę. Ty dyskutujesz a nie agitujesz.

Zresztą nie wiem, czy w Irlandii obowiązuje cisza wyborcza. To dosyć anachroniczny pomysł.

PostNapisane: 30 wrz 2009, 23:54 
Dziennikarz

Cytuj:
Ważą się losy Traktatu Lizbońskiego
Irlandia u progu referendum

20:04
30.09.2009

Autor: bzato, gsad; Źródło: IAR, PAP
Finisz kampanii przed referendum w Irlandii w sprawie Traktatu z Lizbony. Od północy na Zielonej Wyspie zacznie obowiązywać cisza wyborcza, a w piątek Irlandczycy po raz drugi zadecydują o przyszłości unijnego dokumentu. Z sondaży wynika, że dojdzie do ratyfikacji.
http://www.tvp.info/informacje/swiat/irlandia-u-progu-referendum

Załączniki:
Irlandia u progu referendum - TVP.INFO_1254351460196.jpg
Irlandia u progu referendum - TVP.INFO_1254351460196.jpg [ 42.39 KiB | Przeglądane 1646 razy ]

PostNapisane: 01 paź 2009, 10:41 
Czołowy Publicysta

Kolumb napisał(a):
Cisza w internecie? Pierwsze słyszę. Ty dyskutujesz a nie agitujesz.

Zresztą nie wiem, czy w Irlandii obowiązuje cisza wyborcza. To dosyć anachroniczny pomysł.

Nie ma tam ciszy, po drugie NAS NIE OBOWIĄZUJE ich prawo.

PostNapisane: 01 paź 2009, 22:05 
Czytelnik

,,Trochę" nie w porę na to wpadłem ale... czy istnieje może irlandzki portal typu naszaklasa?

Jeśli istnieje i ma choć 1/2 popularności nk to można by tam zdziałać naprawdę dużo nawet teraz szczególnie ze takie rzeczy szybko się roznoszą a ludzie są teraz tematem zainteresowani o wiele bardziej niż 3-4 dni temu.

Znacie taki portal?

PostNapisane: 01 paź 2009, 22:26 
Czołowy Publicysta

Teraz to tylko www społecznościowe, tam gdzie największy ruch, mało tekstu, przekaz smsowy wręcz. NIE dla TL!

Dobrze byłoby rzucić jakieś mocne hasło do wirusowego przekazu sms.

Może coś w tym stylu: Ocalmy Irlandię, ocalmy całą Europę i odrzućmy TL. Bóg się ucieszy, Polska też :)

PostNapisane: 02 paź 2009, 07:40 
Moderator

A więc dzisiaj już referendum.Trzymamy kciuki za Irlandię. Miejmy nadzieję że Irlandczycy po raz drugi nie zawiodą nas i Europy. Europa patrzy z nadzieją na Irlandię.

To tylko szumowiny chcą, aby Irlandia zagłosowała na TAK ....

"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."

PostNapisane: 02 paź 2009, 08:05 
Moderator

Coltrane napisał(a):

To tylko szumowiny chcą, aby Irlandia zagłosowała na TAK ....

Szumowiny od czasu bolszewickiego przewrotu w Rosji nieustannie dążą do przewartościowania cywilizacji ludzkiej i przewartościowania pojedyńczego człowieka.

Mam nadzieję, że ludzie rozgarnięci umysłowo rozwiną swoje ruchy społeczno - polityczne na tyle aby odsunąć bolszewickie szumowiny na to miejsce, które jest w strukturach społeczeństw dla nich wyznaczone, czyli wśród nieuctwa i wśród prostactwa.
Tam będą mogli sobie rzundzić.

PostNapisane: 02 paź 2009, 09:28 
Moderator

Aerolit napisał(a):

Szumowiny od czasu bolszewickiego przewrotu w Rosji nieustannie dążą do przewartościowania cywilizacji ludzkiej i przewartościowania pojedyńczego człowieka.

Właściwie to od czasu rewolucji francuskiej. To ona utorowała drogę różnym mendom spod ciemnej gwiazdy. Od tamtej pory te siły rządzą światem, trzymając ludzkość w ryzach, i wprowadzając w życie swoje antyludzkie prawa. Są to siły zła, bo dobro nigdy nie dąży do wojen, zniszczeń i śmierci wielu niewinnych ludzi.

Tak po prawdzie, to ludzkość sama sobie jest winna. Odrzucając Tego, który jest naszą nadzieją - daje przystęp szatanowi i jego sługom - bo kimże są np. tacy jak Stalin, Lenin czy Hitler ? Są to właśnie słudzy zła. Zło tym bardziej się panoszy im więcej w nas wierzących obojętności i braku reakcji na panoszące się zło. a reagować trzeba w zarodku, zanim to zło stanie się mocne ... Hitler czy Stalin nie doszliby by do władzy, gdyby właściwie zareagowano, i gdyby nie poparcie ogłupionej gawiedzi ....

Teraz też głosując na PEŁO dajemy przystęp złu ...

"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."

PostNapisane: 02 paź 2009, 14:42 
Moderator

Coltrane napisał(a):
A więc dzisiaj już referendum.Trzymamy kciuki za Irlandię.

Nie tylko za Irlandię, ale przede wszystkim za siebie, za Polskę. A także za Europę i cały świat, bo TL otworzy drogę do ponurego świata orwellowskiego.

PostNapisane: 02 paź 2009, 16:03 
Moderator

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,4750766,00.html

heh, no jakaś paranoja, zobaczcie jakie teksty ...

Irlandia po raz drugi głosuje w referendum nad Traktatem Lizbońskim. Tym razem niespodzianki są mało prawdopodobne. Zadbali o to politycy, walcząc o każdy głos.

dalej

Po zapoznaniu się z ostatnimi wynikami sondaży premierowi Irlandii, Brianowi Cowenowi, spadł kamień z serca. Blisko połowa Irlandczyków (48%) zdecydowanie opowiada się za przyjęciem Traktatu z Lizbony, to o sześć procent więcej niż w roku ubiegłym.

PostNapisane: 02 paź 2009, 16:24 
Czytelnik

Są już jakieś wstępne wyniki?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1