Polskie-Forum.pl

Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 537 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Żydzi narodem rasistowskim
PostNapisane: 10 cze 2010, 11:06 
Czytelnik

Anka napisał(a):
Tu jest mój post z wczoraj na innym forum. Traktuje o wpisach internautki na forum niezaleznej o ksywce "ewka"
Zwaracam uwagę na to, iz nie ma wątpliwości "ewka" i "berbec" to ta sama osoba.

Posted: Tue Jun 08, 2010 5:27 pm Post subject:
berbec załatwiła sobie swoją rubrykę na gapolu

"Iran, Izrael, Liga Arabska...."
http://niezalezneforum.pl/index.php?topic=4676.45

dopisuje co i rusz coś do niej
ale ma ją zamkniętąna kłodkę
i nikt nie może przeszkodzić jej w pisaniu banialuków
... ... .... ..............
takie buty z cholewami

Moja publikacja ukazała się pod tym adresem
http://swobodnadyskusja.myfreeforum.org ... .php#17405

To ze jest to mój post z wczoraj, świadczy data i godzina u samej góry. A dzisiaj ewka (berbec) ma swój nowy wpis w zamkniętym od kilku dni na kłodkę, temacie.
Cytuje/kopiuję:

Odpowiedz #46 : Dzisiaj o 08:31:09 »
Z publikowanych przez Reutersa zdjęć z izraelskiego ataku na konwój z pomocą dla Strefy Gazy wycięto fragmenty, na których widać trzymane przez aktywistów noże

Ten ma racje kto ma rope...

adres postu, ten sam, co dla innych jej wpisow:

Ta sytuacja świadczy o tym, ze ewka/bebec ma wolną rękę drukowania co popadnie. My zaś mamy cenzure: riposty, komentarze i udział w dyskusji z ewką: - zabronione! Chcę tylko skromnie, a moze nie skromnie, zważywszy powyższą sytuację, zauważyc, iż fora internetowe i wypowiedzi na nich podlegają prawu prasowemu. W tym wypadku to prawo zostało naruszone. Wobec tego ewidentnego naruszenia, ja oficjalnie protestuję. Mam też pytanie: dlaczego "ewki" (izraelska?) propaganda ma nieograniczoną niczym mozliwość oddziaływania na opinię publiczną w Polsce, na forum gazety, ktora ma w nazwie "Polska"?

zródło: http://niezalezneforum.pl/index.php?top ... 4#msg74904

Nie mogło się zdarzyć, zeby "ewka" z forum na "niezaleznej" nie skomentowała mojego wpisu. Oto co "ewka' Występująca rowniez na tym forum, mysli o moim protescie przeciwko jawnemu naruszaniu prawa przez nią i moderującego wspomniane forum, cyt:

Odp: dołączam do elMadej
« Odpowiedz #2 : Wczoraj o 17:50:50 »

ewka
Redaktor

Zamiast wymyslac, insynuowac, atakowac bezpodstawnie po prostu nie rob z forum smietnika tylko dyskutuj.
Zamiast zasmiecac antysemickim rysunkiem kazdy watek dyskutuj jak cywilizowana osoba.

Sa wybory Prezydenckie, a Ty smiecisz gdzie popadnie tym antysemickim rysunkiem.
Lech Kaczynski byl bardzo lubiany w Izraelu. Mowil o sobie: Jestem nacjonalista ale nie antysemita.
http://niezalezneforum.pl/index.php?topic=4682.0

Ja nie mam już nic w tej sytuacji do dodania. Piszę oficjalny protest. Wszystkich, ktorzy mają na uwadze przestrzeganie prawa w tym prawa prasowego, zapraszam do podjęcia podobnych do moich, kroków: zapraszam do napisania oficjalnego protestu.

PostNapisane: 10 cze 2010, 11:13 
Czytelnik

Odp: Izrael i neokony musza byc uznani za terrorystow!
« Odpowiedz #44 : 08.06.2010, 02:48:50 »

Ewa Jasiewicz - Angielka polskiego pochodzenia, dziennikarka i działaczka na rzecz obrony praw człowieka - przyleciała do Polski. Na lotnisku Jasiewicz witało kilku przedstawicieli Polsko-Palestyńskiej Kampanii Solidarności z Palestyną. Grupa polskich i palestyńskich aktywistów z palestyńskimi flagami i kwiatami dziękowała Jasiewicz za to, co robi. - Nie ma, za co dziękować. Być tam to mój obowiązek - mówiła.

Jasiewicz 31 maja znajdowała się na statku Challenger 1, który płynął we Flotylii Wolności pod banderą Stanów Zjednoczonych. W poniedziałek opowiadała dziennikarzom o tym, co stało się tego dnia. - Kiedy izraelska marynarka zaczęły się z nami wtedy komunikować, próbowaliśmy im tłumaczyć, że jesteśmy bezbronnymi cywilami, że niesiemy tylko pomoc humanitarną, że płyniemy do Gazy, że to jest nasz ostatni port. Oni zażądali, byśmy się zatrzymali - wspominała dzień ataku na konwój humanitarny.

- Widziałam jak małe jednostki izraelskie dotarły do statku Mavi Marmara. Komandosi próbowali atakować statek i na niego wejść. Ludzie na statku zaczęli stawiać opór, zgodny z prawem obowiązującym na morzu, gdzie można strzelać strumieniami wody. Dlatego lali wodę na izraelskich żołnierzy i wyrzucili na nich śmieci - opowiadała. W odpowiedzi na to - mówiła Jasiewicz - izraelscy żołnierze zaczęli strzelać do statków plastikowymi kulami. - Były też bomby dymne - powiedziała.

- Nie mogliśmy im pomóc - to jest duży statek, my byliśmy na małym, mającym 16 osób na pokładzie. (...) Widziałam helikopter nad Mavi Marmarą (...) Słyszeliśmy odgłosy prawdziwych pocisków - znam ten dźwięk - choć nie widzieliśmy na własne oczy jak zabijali. Kiedy zaatakowali nasz statek, (...) moja koleżanka dostała plastikową kulą strzał prosto w twarz, była zakrwawiona i próbowałam jej pomóc. Komandos mówił mi okropne rzeczy (...), np. o gwałcie i "ja ciebie zabiję (...)" - opowiadała. - Kopali nas, bili. Komandos nadepnął mi na twarz - mówiła.

Ze statku na ląd Jasiewicz została wyniesiona przez izraelskie wojsko. - Na lądzie grozili nam paralizatorami. Byłam wyniesiona, bo odmówiłam zrobienia kroku na izraelskiej ziemi. Nigdy nie chciałam jechać do Izraela, jechałam z misją do Gazy, a oni nas porwali. Żołnierze izraelscy i tłumy umundurowanych ludzi nas otoczyły. Szydzono z nas. Przez cały czas w więzieniu byliśmy filmowani telefonami komórkowymi, kamerami. Prowokowali nas, zastraszali, poniżali. Zabrali nam dokumenty, telefony, laptopy, paszporty, długopisy, notesy. Nic nie zostało - opowiadała.

Ewa Jasiewicz urodziła się w 1978 roku w Londynie w rodzinie polskich emigrantów. Pracowała m.in. w Iraku i Palestynie. Ukończyła antropologię w Goldsmiths College, ale zajmuje się działalnością społeczną i dziennikarstwem jako wolny strzelec. Była jedną z nielicznych zachodnich dziennikarek obecnych w Strefie Gazy podczas izraelskiego ataku...
http://niezalezneforum.pl/index.php?topic=3957.30

Tak "ewka" komentuje na łamach forum "niezaleznej" wypowiedz i opowiadanie o aresztowaniu i pobiciu, dziennikarki i działaczki na rzecz praw człowieka, Ewy Jasiewicz

Odp: Iran, Izrael, Liga Arabska....
« Odpowiedz #45 : 08.06.2010, 03:14:35 »
ewka
Redaktor
"Pani Ewa Jasiewicz w swej wypowiedzi sama wydała osąd Mrugnięcie
07.06.2010 23:44~taka prawda
Jej wypowiedź została ukierunkowana jak dalszy atak na Izrael. Sama będąc tam nie zastanowiła się, iż po części sama jest za to odpowiedzialna. Jak można wejść do cudzego domu, nie szanując zaproszenia gospodarza ze wskazaniem miejsca wygodnego ? Przychodząc w gości nie siadamy na meblach, tylko gdzie wskaże gospodarz! Kto tego nie przestrzega nie szanuje żadnych zasad i nie posiada szacunku dla własnej osoby, nie jest godnym gościem domu!"

PostNapisane: 10 cze 2010, 15:48 
Czołowy Publicysta

jedni warci drugich.

PostNapisane: 10 cze 2010, 23:13 
Czołowy Publicysta

Gdy solidarnosc walczyla z komuna swiat sie z nami solidaryzowal.

Wpisz sie na petycji domagajacej sie dochodzenia w sprawie pirackiego napadu na pookjowy statek

na miedzynarodowych wodach, a wody Palestyny to nie wylaczna strefa syjonistow.

Gdy swiat walczy z bestia syjonizmu dodaj otuchy tym pozbawionym nadzieji.

http://www.care2.com/go/z/e/AFxYj/zkzi/be7nb

PostNapisane: 13 cze 2010, 12:45 
Czołowy Publicysta

Pokojowy statek :lol:

PostNapisane: 14 cze 2010, 19:17 
Czołowy Publicysta

Izrael nie tylko rasistowski kraj ale i terrorystyczny, ludzie na calym swiecie powinni zaczac fizycznie ich eliminowac agentow, szpionow, sympatykow, agentow w ich rzadach, moze wtedy przestaliby knuc. gdy rozpetaja trzecia wojne swiatowa tak zapewnie sie stanie.

http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Izrael-znowu-bezkarny,wid,12369368,wiadomosc.html

PostNapisane: 15 cze 2010, 07:16 
Redaktor

Widziane z drugiej strony:
Paradoksy solidarności z Palestyńczykami
poniedziałek, 14 czerwca 2010 07:17

Czemu w Londynie, Paryżu czy Barcelonie jakoś nie widujemy demonstracji przeciwko islamskim dyktaturom? Albo przeciw dyktaturze birmańskiej? Dlaczego nie ma tam demonstracji przeciwko używaniu dzieci jako zamachowców-samobójców, skoro stoi to w sprzeczności z islamem?

Dlaczego nikt się nie zajmie wsparciem ofiar islamskiej dyktatury w Sudanie? Dlaczego w tych miastach nie słychać głosów oburzenia wobec aktów terroryzmu podejmowanych przeciwko Izraelowi? Dlaczego europejska lewica nie oburza się na islamski fanatyzm? Dlaczego nie broni prawa Izraela do istnienia? Dlaczego nie wspiera sprawy palestyńskiej jednocześnie sprzeciwiając się palestyńskiemu terroryzmowi? I wreszcie pytanie za milion dolarów: dlaczego lewica w Europie i w innych miejscach globu ma obsesję na punkcie dwóch najmocniejszych demokracji świata – Stanów Zjednoczonych i Izraela – a nie ma problemu z najstraszniejszymi dyktaturami naszej planety? Dwie najsilniejsze demokracje cierpią z powodu najbardziej krwawych ataków terroryzmu, ale czy to lewicę obchodzi?

A teraz kwestia koncepcji wolności. Na każdym propalestyńskim forum w Europie słyszę lewicę wołającą z przejęciem: „Chcemy wolności dla ludzi!” To nieprawda. Przecież ich nie obchodzi wolność ludzi w Syrii, Jemenie, Sudanie czy w innych im podobnych państwach. I nie byli specjalnie tym zainteresowani, gdy Hamas niszczył wolność Palestyńczyków. Ich interesuje jedynie użycie konceptu palestyńskiej wolności jako broni przeciwko wolności izraelskiej. Ostatecznym rezultatem takich ideologicznych patologii jest manipulacja prasą.
Międzynarodowa prasa wyrządza potężne szkody pisząc o sprawie izraelsko-palestyńskiej. W tej kwestii nie informuje ona, ale uprawia propagandę. Większość dziennikarzy pisząc o Izraelu zapomina o etyce zawodowej. W ten sposób każdy akt izraelskiej samoobrony staje się masakrą, a każda konfrontacja – ludobójstwem. Na temat Izraela napisano taką masę głupot, że żadne oskarżenie lewicy nic tu nie da. A jednocześnie ta sama prasa nigdy nie dyskutuje na temat wpływu Iranu czy Syrii na propagowanie przemocy wobec Izraela, ani o indoktrynacji dzieci czy palestyńskiej korupcji. A kiedy pisze się o ofiarach, każda ofiara palestyńska jest przedstawiana jako tragedia, a każda ofiara izraelska jest przemilczana, ukrywana lub relacjonowana pogardliwie.

Trzeba też powiedzieć parę słów o lewicy hiszpańskiej. Liczne są przykłady, które ukazują antyamerykańskie i antyizraelskie uczucia określające tę formację. Na przykład, jedna z najbardziej lewicowych partii w Hiszpanii niedawno wyrzuciła jednego z członków za stworzenie proizraelskiej strony internetowej. Cytuję decyzję zarządu tej partii: „Naszymi przyjaciółmi są uciskane przez imperialistów narody Iranu, Libii i Wenezueli, a nie nazistowskie państwo w rodzaju Izraela”.

Inny przykład: socjalistyczny burmistrz Campozuelos zastąpił obchody Dnia Szoah, mającego upamiętnić ofiary Holokaustu, Dniem Palestyńskiej Nakby, czyli żałoby z powodu założenia państwa Izrael, okazując w ten sposób wzgardę wobec sześciu milionów europejskich Żydów zamordowanych podczas Holokaustu. A w mojej rodzinnej Barcelonie rada miejska postanowiła uczcić 60-lecie Izraela ustanawiając tydzień solidarności z Palestyńczykami. Zaproszono zatem Leilę Khaled, znaną w latach 70. terrorystkę, obecnie przewodniczącą Ludowego Frontu Wyzwolenia Palestyny, organizacji notowanej przez Unię Europejską jako terrorystyczna, propagującej ataki bombowe na Izrael.

Ta polityczna poprawność myślenia zatruwa nawet przemówienia premiera Zapatero. Jego polityka zagraniczna zdominowana jest przez skrajną lewicę, a on sam w kwestiach bliskowschodnich zajmuje stanowisko jednoznacznie proarabskie. Jestem przekonana, że prywatnie Zapatero całą winę za konflikt przypisuje Izraelowi, a jego minister spraw zagranicznych odzwierciedla ten pogląd. Fakt, że Zapatero w czasie trwania konfliktu libańskiego pokazał się w kefii, nie jest przypadkowy – to symbol.

Hiszpania przeżyła najstraszniejszy w Europie atak terrorystyczny i jest na celowniku wszystkich islamistycznych terrorystów. Zabijają nas przy użyciu telefonów komórkowych połączonych z satelitami bliskowschodnimi. A przy tym lewica hiszpańska jest najbardziej antyizraelska na świecie. I twierdzi, że jest przeciwko Izraelowi ze względu na solidarność. To jakiś obłęd, który chciałabym wyraźnie potępić.

Nie jestem Żydówką. Ideologicznie – uważam się za lewicowca, a z zawodu jestem dziennikarką. Czemu więc nie jestem antyizraelska, jak większość moich kolegów? Ponieważ jako nie-Żydówka mam historyczny obowiązek zwalczania nienawiści wobec Żydów, a teraz także nienawiści wobec ich historycznej ojczyzny, Izraela. Walka z antysemityzmem nie jest obowiązkiem Żydów, to jest powinność tych, którzy Żydami nie są.
Moim obowiązkiem jako dziennikarki jest natomiast poszukiwanie prawdy na przekór uprzedzeniom, kłamstwom i manipulacjom. O Izraelu nie mówi się prawdy. Jako człowiek lewicy, kochający postęp, jestem zobowiązana, by bronić wolności, kultury, koegzystencji, edukacji obywatelskiej dzieci, a prawa spisane na kamiennych tablicach uczynić uniwersalną zasadą. Zasadą, którą islamski fundamentalizm systematycznie niszczy. Jako nie-Żydówka, dziennikarka i lewicowiec mam więc potrójne zobowiązanie moralne wobec Izraela, ponieważ jeśli Izrael zostanie zniszczony, wolność, nowoczesność i kultura zostaną zniszczone również.
Walka Izraela – czy świat tego chce czy nie – jest właśnie walką o świat.

Pilar Rahola jest katalońskim politykiem, dziennikarką, działaczką społeczną, wydawcą, autorką wielu książek. W obszarze jej działań i zainteresowań są prawa kobiet, międzynarodowe prawa człowieka i ochrona zwierząt.

Tłumaczenie i opracowanie: Anna Pawlikowska

PostNapisane: 16 cze 2010, 20:41 
Czołowy Publicysta

http://www.pardon.pl/zdjecie/3/1195170/97341

co wam to przypomina czy Gaza to nie czasami Auswitz dla Palestynczykow?

PostNapisane: 17 cze 2010, 08:16 
Redaktor

Dobrze jest poczytac co pisze druga strona by miec swoj osad:

18th-Jan-2009 02:11 pm - "Biedni ludzie". (Nie według Dostojewskiego)

chimere_i
leon-orr.livejournal.com/683342.html

Mieszkańcy Gazy, oraz wybrany przez nich rząd HAMASu, twierdzą, że ich ciągłe ataki na Izrael, są spowodowane rozpaczliwą sytuacją, w której się znalazły z powodu Izraelskiej okupacji oraz blokady strefy Gazy.
Cały świat współczuje głodującym mieszkańcom Gazy, ich skrajniej nędze, i opłakanemu stanu infrastruktury (nie teraz, rzecz jasna, przed wojną), i daje, daje pieniądze, żywność, inną pomoc humanitarną, oraz zmusza Izrael do nieodpłatnego zaopatrzenia strefy Gazy w wodę, prąd, paliwo.
Między innymi, moim kosztem, bo w tym roku:
a) wzrosły ceny wody
b) zakazali podlewanie ogródków przydomowych
Już nie mówię o cenach prądu!
A więc, że by nie było żadnych wątpliwości co do katastrofalnej sytuacji w Gazie przed początkiem operacji "Płynny ołów", proszę spojrzeć na to oto zdjęcie:

Obrazek

Gaza, 1948 rok. (Państwo Izrael ma mniej niż rok)

A oto chałupy i slumsy na tle przerażającej biedy:

Obrazek

http://community.livejournal.com/nasza_prawda_il/

Obrazek

Palestinians shop for food at a grocery store in Gaza City during a three hours suspension of fire in Gaza City on January 8, 2009. The death toll from Israel's war on Hamas rose to 763 today after new raids and dozens of bodies were found during a suspension in Israel's bombing, medics said. About 20 people, among them many women and children, were killed in new raids by the Israeli military on today, said Mouawiya Hassanein, head of Gaza's emergency services. Rescuers also found many bodies in debris while searching during a three hour suspension in hostilities across Gaza between 1100 GMT and 1400 GMT, he said.

Nie twierdze ze w Gazie jest cudownie. W Izraelu tez nie jest. Najwyzsza cene maja mieszkania z pomieszczeniem w stylu schronu.
Nie twierdze tez ze rzad Izraela jest krysztalowy, ale te antysemickie, nieobiektywne wpisy wolaja o pomste do nieba.

PostNapisane: 17 cze 2010, 08:26 
Redaktor

Gaza:

http://www.palestineremembered.com/GeoP ... 11187.html

PostNapisane: 17 cze 2010, 09:58 
Czołowy Publicysta

Akiko,dzieki za wprowadzenie troszkę obiektywizmu.

PostNapisane: 17 cze 2010, 17:42 
Czołowy Publicysta

Jak komunistyczna propaganda tak obiektywny jest agent mosadu akiko. vel ewka.

PostNapisane: 17 cze 2010, 19:13 
Redaktor

MAVERICK POLSKI LECZ SIE Z ANTYSEMITYZMU.

PostNapisane: 17 cze 2010, 20:17 
Czołowy Publicysta

Akiko napisał(a):
MAVERICK POLSKI LECZ SIE Z ANTYSEMITYZMU.

Taaa. bo możesz trafić do wiezienia, to tylko żydzi mogą postponować Polskę i Polaków!!
/żyd w Poznaniu pobił Polaków, kogo zatrzymała policja? ; OCZYWIŚCIE POLAKÓW!!!/

PostNapisane: 17 cze 2010, 20:30 
Redaktor

Przestancie...Zydzi na Polakow..POLACY NA ZYDOW...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 537 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1