Polskie-Forum.pl


Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 625 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Unia Europejska
PostNapisane: 02 wrz 2009, 15:50 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=897

Michalkiewicz uważa, że Europę opanowuje faszyzm. Ja uważam, że system ten należałoby określić żydokomunofaszyzmem, gdyż czerpie zarówno z idei komunizmu jak i faszyzmu, a przy tym główną rolę w konstruowaniu tego nowego zamordyzmu znów odgrywają żydzi. Zawsze jest ich szczególnie pełno tam, gdzie można zdusić wolność oraz to, co dobre i szlachetne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Unia Europejska
PostNapisane: 02 wrz 2009, 15:56 
Offline
Czołowy Publicysta

Dołączył(a): 14 lip 2009, 13:38
Posty: 2572
pewnie i TAK,ale co zrobic z polakami,ktorzy nas sprzedają
za rozowe srebniki? co z nimi zrobic?
jakich ZWALCZAĆ,gdy mowiac popolsku,pisząc po polsku i będąc niestety polakami
wystawiają nas jak worki kartofli?OBCYM na targu
niemiecko,francusko,rosyjskim
to jest PYTANIE
w mysl starej zasady z obcymi sobie poradzimy,ale co ze swoimi?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Unia Europejska
PostNapisane: 02 wrz 2009, 16:25 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
Samo mówienie językiem polskim nie oznacza,że jest się Polakiem. Żaden Polak nie sprzeda świadomie Polski - jeśli tak uczyni, dowodzi, że nie jest Polakiem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Unia Europejska
PostNapisane: 02 wrz 2009, 21:38 
Offline
Stażysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2009, 21:21
Posty: 237
Asindziej napisał(a):
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=897

Michalkiewicz uważa, że Europę opanowuje faszyzm. Ja uważam, że system ten należałoby określić żydokomunofaszyzmem, gdyż czerpie zarówno z idei komunizmu jak i faszyzmu, a przy tym główną rolę w konstruowaniu tego nowego zamordyzmu znów odgrywają żydzi. Zawsze jest ich szczególnie pełno tam, gdzie można zdusić wolność oraz to, co dobre i szlachetne.


Nazizm, komunizm i pierwiastek żydowski, można zastąpić jednym określeniem: marksizm. Europę opanowuje marksizm.

_________________
- This is Madness!
- This is POLSKA!!http://puchaty.wordpress.com/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Unia Europejska
PostNapisane: 03 wrz 2009, 17:22 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://www.blogmedia24.pl/node/18265

Doszło do tego, że mieszkańcy Europy zmuszani są do używania niebezpiecznych dla zdrowia lamp rtęciowych w miejsce dotychczasowych edisonówek. Zdumiewające, ale nikt w Europie nie zaprotestował, choć zmiana ta odbyła się pod szyderczym hasłem ochrony środowiska, co wygląda na jawną kpinę rządców Europy z setek milionów Europejczyków.


Ekofaszyzm w natarciu !
Portret użytkownika lesiulesiu, wt., 01/09/2009 - 21:56
Unia Europejska kolejny raz udowadnia, że idzie na sznurku ekologicznych fanatyków spełniając ich nawet najbardziej kretyńskie postulaty. Od pierwszego września nie można produkować już tradycyjnych żarówek stuwatowych i o większej mocy, a od 2012 roku ten sam los spotka żarówki o mniejszej mocy. Ich miejsce mają zająć tzw. żarówki energooszczędne. Oczywiście kolejny unijny nakaz jest spełnieniem oczekiwań lobby ekologicznego, które wciąż straszy ludzkość wizją jakiejś mega katastrofy grożącej ziemi i ludzkości jeśli nie zostaną spełnione absurdalne postulaty tegoż lobby.

Pomijając kwestie związane z zyskami jakie odniosą producenci energooszczędnych żarówek i korzyści jakie odniosło z tego rzeczone lobby warto zastanowić się czy rzeczywiście żarówki energooszczędne są dobrą alternatywą dla tradycyjnych.

Jak mówi profesor fizyki Łukasz Truski : „To głęboko absurdalna decyzja. Jest technicznie nieuzasadniona. Obie te technologie: żarówki, ta zwykła tzw. żarowa i ta energooszczędna, zostały opatentowane w XIX w. To, co zostało zmienione w tzw. energooszczędnych, to starter, który jest w środku. Jest one elektroniczny, a nie magnetyczny. Patent na starter w środku pochodzi z lat pięćdziesiątych XX w (…)Dlaczego żarówka żarowa jest taka dobra? Bo emituje promieniowanie cieplne, wysyła światło przez rozgrzanie drutu. Jako ludzie wyrośliśmy w środowisku naturalnym i jedyne źródła światła, jakie mieliśmy w procesie ewolucji, to były źródła tzw. cieplne. Takie właśnie, jak ta żarówka”.

Totalną bzdurą jest wmawianie ludziom, że żarówki energooszczędne zużywają mniej energii od tradycyjnych, gdyż aby tak było musi zostać spełniony warunek ich długiego używania. Włączanie ich na chwilę jak choćby podczas konieczności korzystania z WC czy łazienki powoduje, że zużywają one zdecydowanie więcej energii niż tradycyjna żarówka, co spowodowane jest działaniem startera, o czym wspomniał wyżej cytowany fizyk.
Jednak warto podkreślić, że specjaliści oprócz zużywania większej ilości energii przy krótkim używaniu żarówki energooszczędnej wskazują również na zagrożenie dla człowieka oraz środowiska, którym jest wykorzystanie w nich rtęci. Czyżby ekologiczni fanatycy zapomnieli jaką wojnę wypowiedzieli termometrom rtęciowym ? Nagle ta szkodliwa rtęć tyle, że użyta w energooszczędnej ponoć żarówce ma być bezpieczniejsza ? Warto podkreślić, że w przypadku pęknięcia takiej ekologicznej żarówki należy unikać bezpośredniego kontaktu z jej kawałkami, a sprzątać je można jedynie w grubej gumowej rękawicy. Jakby tego było mało żarówki energooszczędne w przypadku przebywania w zbyt bliskiej od nich odległości otrzymuje się w „prezencie” naprawdę sporą dawkę promieniowania ultrafioletowego. Ze względu na zawarta w nich rtęć i ich szkodliwy wpływ na środowisko nie bardzo wiadomo jak i gdzie składować wypalone żarówki, tak aby nie zaszkodziły człowiekowi bądź środowisku, bo przecież niedopuszczalne jest ich wrzucanie do śmieci czy do pojemników ze szkłem. Konieczność ich utylizacji spowoduje zapewne dodatkowe koszty, które ktoś będzie musiał ponieść, a tym kimś będzie każdy podatnik.

Według brytyjskich lekarzy są ludzie szczególnie uczuleni na rodzaj światła emitowanego z żarówek energooszczędnych, dla których zastąpienie nimi tradycyjnych żarówek właśnie tymi rzekomo ekologicznymi może oznaczać poważne komplikacje zdrowotne.
Specjaliści z Migraine Action Association wykazali związek pomiędzy użyciem żarówek wprowadzanych odgórnie durną unijną dyrektywą. Dr Robert Sarkany, fotodermatolog z Instytutu Dermatologii St John's w Londynie twierdzi, że światło fluoroscencyjnych żarówek może powodować bolesną wysypkę i obrzęki. Lekarz ów twierdzi, że takim osobom należy wystawiać zwolnienie lekarskie od obowiązku stosowania żarówek energooszczędnych. Brzmi to jak dobry dowcip, ale niestety sytuacja ta dobitnie pokazuje o totalitarnych zapędach brukselskiej biurokracji. Nawet za Hitlera nie było nakazu co do rodzaju stosowanego oświetlenia. Jednak dziś w imię demokracji i wolności stosuje się iście faszystowskie metody zniewalania ludzi.
Francuscy specjaliści podkreślają z całą stanowczością, że żarówki energooszczędne wydzielają fale elektromagnetyczne ponad stukrotnie przekraczające dozwolone normy, a to zagraża zdrowiu, ale i życiu osób z rozrusznikami serca, ale nie tylko. Specjaliści z Francuskiego Centrum Niezależnych Badań Promieniowania Elektromagnetycznego nie opierają swoich twierdzeń na podstawie teorii, ale opierają się na przeprowadzonych eksperymentach i badaniach. Według nich przebywanie w odległości około 1 metra od palącej się żarówki energooszczędnej szkodzi zdrowiu także zdrowych ludzi.

Jak widać wpływowe lobby ekologiczne ma gdzieś dobro środowiska naturalnego, zdrowie ludzi, a walczy jedynie o swoje interesy, o których oczywiście głośno nie mówi. Unia Europejska narzucając państwom członkowskim głupią dyrektywę zapewniła zwiększenie dochodów producentów żarówek energooszczędnych, którzy przez najbliższych kilka lat nie będą musieli w żaden sposób obniżać cen swoich produktów, a tym bardziej wydawać pieniędzy na reklamę. Skoro nie można produkować tradycyjnych żarówek to w użytku będą tylko te energooszczędne, a więc ich producenci staną się monopolistami. Kto i ile skorzystał na wprowadzeniu kolejnego przygłupiego przymusu ? Nietrudno się domyślić.
lesiu - blog


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Unia Europejska
PostNapisane: 04 wrz 2009, 19:32 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2009, 08:13
Posty: 762
Czyli po raz kolejny wszystko postawione na głowie.

Tak jak polskie jabłka lub wiśnie, które pozostaną na drzewach, bo nie opłaca się ich zbierać. Wystarczy przecież skasować dotację unijną. Cena owoców w hurcie, (nie mylić z ceną w sklepach, bo to zupełnie inna bajka) dzięki dotacjom jest tak niska, że nie opłaca się już ich nawet zbierać.

Polityka UE "wspierania" rolnictwa zmierza w prostej linii do tego, żeby je zarżnąć. Nie pierwszy i chyba, niestety, nie ostatni raz, jest tak, kiedy politycy biorą się za gospodarkę.

W efekcie nasze owoce zostaną na drzewach a zapłacimy za to my, podatnicy. W końcu owoce z Nowej Zelandii też nieźle smakują...

O dziwo, faktu bezsenswnych dotacji unijnych oraz niskich cen skupu owoców nikt ze sobą nie kojarzy...


http://www.fresh-market.pl/katalog_prod ... =682539394

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... wisni.html

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Unia Europejska
PostNapisane: 05 wrz 2009, 16:13 
Offline
Czołowy Publicysta

Dołączył(a): 14 lip 2009, 13:38
Posty: 2572
re
swietłowki
szkoda,ze temat przeszedł bez echa,bo jest to nie tylko
przykład
wspierania producenta.....przez unijnych użytkownikow,ale rowniez
przyklad niebezpiecznej ich polityki,pomijam "naszych plastelinowych dziennikarzy,ktorzy
onegdaj RADOSNIE obwiescili Polakom,radujta się ludziska
bo rtęc zaleje nas od 1 wrzesnia....
a narod...?
a polski lud się zbiesił i na zapas wykupuje żarowki,tak
bardzo przeklete,przez unijczykow
TYM RADOSNYM IDIOTOM ze szklanego
ekranu życzę buczącej do konca życia rteciowki,gdy bedą czytać swoje wypociny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Unia Europejska
PostNapisane: 13 wrz 2009, 20:40 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://www.blogmedia24.pl/node/18572

Unia Europejska ma nową religię panującą. Jest to więc podstawa do polowań na Chrześcijan. Czy będą widowiska, jak za Nerona?

Kopia artykułu:

Prof. Bogusław Wolniewicz o europejskim Dekalogu i nowym Jahwe
Portret użytkownika andruch2001andruch2001, śr., 09/09/2009 - 19:33
Fragment wykładu prof. dr hab. Bogusława Wolniewicza zatytułowanego "Słowo "godność" w propagandzie politycznej XXI wieku", wygłoszonego w dniu 24.01.2009 z okazji sympozjum naukowego "Oblicza Słowa" w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.
Prof. dr hab. Bogusław Wolniewicz: Słowo "godność" w propagandzie politycznej XXI wieku (fragment)
Nowa władza totalna świecko-duchowa naszykowała już nawet nowy Dekalog - godnościowy, rzecz jasna. Jest nim sławetna Karta Praw Podstawowych, którą chce się narzucić narodom Europy przez w istocie swej antyeuropejski Traktat Lizboński. Pierwszy artykuł tej Karty obwieszcza: "Godność człowieka jest nienaruszalna".
Cały ten quasi-Dekalog jest utrzymany w tej nowej tonacji godnościowo-roszczeniowej, w przeciwieństwie do prawdziwego Dekalogu, którego tonacja jest powinnościowo-poddańcza. Poddańcza - w sensie poddania się woli Bożej. Ale takie poddanie się tej woli Bożej obraża jakoby nowe wyobrażenia o ludzkiej godności. Powiadają dziś: Człowiek jest panem świata. Dżu-cze, jak to po koreańsku wyrażał Kim-Ir-Sen.
Pytałem kiedyś Koreańczyków, rozmawiałem z nimi po rosyjsku: Czto takoje oboznaczajet u was dżu-cze. Odpowiedzieli: chazjain mira, czyli gospodarz wszechświata Dżu-cze. A jak sam słyszałem to powtórzone w grudniu 2001 roku przez Jerzego Buzka, juz wtedy nie był premierem, po polsku, Buzek powiedział: "Człowiek jest gospodarzem świata".
On, Buzek, to wie...
Co więcej, proszę Państwa, Buzek to Buzek, to samo usłyszałem niedawno w Radiu Maryja od jakiegoś pomylonego teologa katolickiego spod znaku Theillarda de Chardin, gdzie on powiedział wprost, parę miesięcy temu: "Kosmos należy do człowieka". Nie do Boga, do człowieka.
Całe to megalomaństwo ma jeden prosty cel - sławi się pod niebiosa godność człowieka ogłasza się go za gospodarza wszechświata po to, by on sam wszedł bez oporów w przygotowane mu po cichu chomąto.
Nowy godnościowy Dekalog musi mieć oczywiście swojego Jahwe - tego, który swojemu ludowi powie: Szema, Israel, adonai eloheinu, adonai ehod. Słysz, Izraelu, Pan twój Pan jeden jest. I nowego Jahwe już mamy, naturalnie też w nowej, humanistycznej postaci - jest nim Europejski Trybunał Sprawiedliwości w Luksemburgu oraz jego sędziowie, to jakby rzekł Bolesław Prus - chodzące obrazy Boga na ziemi.
Od tego Trybunału, jak od Jahwe, nie ma odwołania. W szczególności to on jest naczelnym nadzorcą artykułu 21. owych Praw Podstawowych. A ten art. 21 to jest sam cymes tej karty - artykuł kluczowy w swej kagańcowości. Proklamuje on - tak się to tam mówi - zakaz wszelkiej dyskryminacji. Oto jego tekst in extenso - Państwu tu cytuję teraz, posłuchajcie sobie uważnie tego zakazu wszelkiej dyskryminacji i zastanówcie się, w jaką to stronę wskazuje:

Art. 21. "Zakazana jest wszelka dyskryminacja ze względu na płeć, rasę, kolor skóry, pochodzenie etniczne lub społeczne, cechy genetyczne, język religię lub światopogląd, poglądy polityczne lub wszelkie inne, przynależność do mniejszości narodowej, majątek, urodzenie, niepełnosprawność, wiek lub o r i e n t a c j ę s e k s u a l n ą .
Pytam: komu ma to wszystko być zakazane? Odpowiedź leży na dłoni: NAM, bo to przecież prawo najwyższe, nowy Dekalog, uświadomcie sobie Państwo, czym jest ten art. 21, który chcą nam wtrynić razem z Traktatem Lizbońskim.
Co więcej - to jest dopiero clue całej sprawy, tych tak zwanych Praw Podstawowych - co więcej, prawo to, jak prawo boskie, ma być już ręką ludzką nietykalne. Zawarowano to w samej owej Karcie. I artykuł ostatni, 54. stanowi - tego posłuchajcie, Państwo, jeszcze uważniej - cytuję:

"Żadnych postanowień tej Karty nie wolno interpretować jako przyzwolenia na jakąkolwiek próbę uchylenia lub ograniczenia któregokolwiek z uznanych w niej praw i wolności".
Nie wolno, na jakąkolwiek próbę uchylenia...
Co to znaczy? Znaczy, że samą tą Kartą, tym prawem najwyższym, zabrania sie cokolwiek w niej zmieniać, albo nawet podejmować jakiekolwiek działania do tego zmierzające. Któż mógłby ją zmienić? NIKT. Bo skoro to prawo najwyższe, w swej boskiej doskonałości nietykalne, to z założenia żadne niższe zmienić go przecież nie może. Karta Praw nadzorowana jest jedynie przez Trybunał w Luksemburgu, który ma stać... i ta Karta, ma stać po wieki wieków, in secula seculorum, jako nowy Dekalog. To mówi art. 54. tej karty wyraźnie, wprost, tylko w takim żargonie prawniczym trochę. Więc zakazanych tam poglądów, które przed chwilą wyliczyłem, nie wolno wyznawać publicznie, bo w świetle art. 21. to przestępstwo. Jak choćby tzw. kłamstwo oświęcimskie.
Lizbońskiej Karcie Praw łatwo można nadać stylizację starotestamentową, za Jahwe podstawiając tam Trybunał Luksemburski. Na przykład tak... Ja się tutaj nie naigrawam z Dekalogu, ja tylko chcę Państwu uświadomić, w jakim kierunku to wszystko idzie... Na przykład tak: Jam jest Pan, Trybunał Twój, którym cię wywiódł z ziemi dyskryminacji i rasizmu, z domu niewoli. Pierwsze: nie będziesz miał trybunałów cudzych przede mną. Drugie: nie będziesz się odwoływał od Trybunału, Pana swego nadaremno...
Proszę Państwa, Państwo się śmieją, a w tym naprawdę nie ma ani krzty czegokolwiek zabawnego. Czy nie wieje w Was z tego grozą, tylko czymś zabawnym? Chyba... ja nie wiem, może ja to niedobrze wykładam i nie potrafię tej grozy przekazać, ale ja to czytam z przerażeniem... Trzecie: Pamiętaj, abyś dzień Holocaustu święcił. Czwarte: Czcij wszystkich obcych i odmiennych, aby ci się powodziło na ziemi. Piąte: Nie zabijaj żadnego mordercy. I tak dalej.
Humanistyczna gadanina o godności, to jest wehikuł, na którym jadą ci, co chcieliby zdławić już nie tylko wolność słowa, lecz i myśli.
źródło : http://suwerennosc.blogspot.com/

andruch2001 - blog


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Unia Europejska
PostNapisane: 13 wrz 2009, 21:18 
Offline
Stażysta

Dołączył(a): 10 wrz 2009, 14:29
Posty: 162
kontuzja reki utrudnia pisanie, podaje link:
http://www.youtube.com/watch?v=0hJZPquth64


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Unia Europejska
PostNapisane: 14 wrz 2009, 10:01 
Offline
Czołowy Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 wrz 2009, 07:30
Posty: 1217
Lokalizacja: Polska
Asindziej napisał(a):
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=897

Michalkiewicz uważa, że Europę opanowuje faszyzm.

Ja uważam, że system ten należałoby określić żydokomunofaszyzmem, gdyż czerpie zarówno z idei komunizmu jak i faszyzmu, a przy tym główną rolę w konstruowaniu tego nowego zamordyzmu znów odgrywają żydzi. Zawsze jest ich szczególnie pełno tam, gdzie można zdusić wolność oraz to, co dobre i szlachetne.


To jest faszyzm ale masoneria totalitarna, nazizm to przy nich z komunizmem mały pikuś, wstęp w temat kontroli świata.

NWO w skrócie. Wszyscy są ich pomocnikami.

Obrazek

http://en.wikipedia.org/wiki/New_World_ ... acy_theory)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Nowy_porz% ... C5%9Bwiata

Dla nas jest ważne promować swoją, normalną wizję świata, wtedy ocalejmy z Bożą pomocą. To czy walczymy z komunizmem, czy NWO, czy po prostu z globalizującym się totalitaryzmem, to już niuanse, zło jest złem.

UE jest złem w skondensowanej postaci, reforma UE nie jest możliwa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Unia Europejska
PostNapisane: 19 wrz 2009, 12:50 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://www.naszdziennik.pl/index.php?ty ... d=po32.txt

Nie wystarczyło, że Polska już dotuje bogate kraje UE. Teraz jeszcze będziemy bogatym krajom oddawać nasze narządy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Unia Europejska
PostNapisane: 19 wrz 2009, 13:29 
Online
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31667
Między innymi i po to potrzebna im (bogatym państwom, a raczej bogaczom z tych państw) Unia euroPejska.

A u nas jeszcze nie wszyscy zrozumieli, że ich miejsce jest za progiem unijnym. Jeszcze się łudzą..., w końcu ktoś im powiedział, a oni uwierzyli, że są euroPejczykami.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Unia Europejska
PostNapisane: 19 wrz 2009, 16:02 
Offline
Czołowy Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 wrz 2009, 07:30
Posty: 1217
Lokalizacja: Polska
Asindziej napisał(a):
http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20090210&id=po32.txt

Nie wystarczyło, że Polska już dotuje bogate kraje UE. Teraz jeszcze będziemy bogatym krajom oddawać nasze narządy.


To nie żarty.
Cytuj:
niebezpieczeństwo nielegalnego handlu narządami przez ośrodki transplantacyjne. Istnieje też zagrożenie, że kliniki z bogatych krajów będą "kupowały narządy" w biednych państwach.


To się dzieje od początku transplantologii, praktycznie od półwiecza.
Przecież media opisują aktualną, nową sprawę jakiejś niemieckiej ekipy nazistów rakarzy typu dr Mengele zabijających pacjentów i sprzedających ich organy. Można sobie wyobrazić że pewnie preferowali inne nacje, np osoby z grona 2 mln Polonii, czy "podludzi" kolorowych ras. To coś gorszego niż nasze "skalpowanie skór", czyli zabijanie pacjentów dla kasy od firm pogrzebowych. W końcu nasi też to zaczną robić na masową skalę.

Nigdy nie byłem i nie będę zwolennikiem zarówno in vitro jak i przeszczepów. Wolę popierać rozwój sztucznych organów syntetycznych czy co już możliwe nawet wyhodowanych z DNA pacjenta jako naturalne własne "części zamienne".

Przeszczepy są prostą drogą do ludobójstwa, do hodowli ludzi na przeszczepy, do porywania na przeszczepy - słynna czarna wołga i przetaczanie krwi stalinowcom z białaczką po obozach nazistów... czyli wiadomo dla kogo. Podobnie jak eutanazja, zaś aborcja jest największym w dziejach ludzkości ciągle dziejącym się ludobójstwem, choć ludzkość w żywe oczy zaprzecza że absolutnie nie, że płód to taki pryszcz do wyciśnięcia i do wiadra. A zygota jeżeli zostanie "zabita" przed zagnieżdżeniem się w macicy to nie jest życie, tylko takie nic, jakieś tam poczęcie... jak kichnięcie.

Zastanawiam się ilu ludzi lekarze uśmiercają mylnie uznając ich za zmarłych czy wstanie niemożliwym od odwrócenia ku życiu. Krwawy XX i XXI wieku, wiek zabijania żywych, ciemnota jaśnie oświeconych masonów, lewaków, lekarzy-rakarzy, naukowców-nazistów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Unia Europejska
PostNapisane: 19 wrz 2009, 16:29 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
I dlatego przeszczepy winny być surowo zakazane - pod najwyższymi karami. Bo nie służą do ratowania życia, tylko do mordowania ludzi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Unia Europejska
PostNapisane: 19 wrz 2009, 16:45 
Offline
Czołowy Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 wrz 2009, 07:30
Posty: 1217
Lokalizacja: Polska
Asindziej napisał(a):
I dlatego przeszczepy winny być surowo zakazane - pod najwyższymi karami. Bo nie służą do ratowania życia, tylko do mordowania ludzi.


To nie tak, przeszczepy ratują życie, teoretycznie narządami z tzw zmarłych ludzi (tu jest temat do rozważań, długo trwało oswajanie ludzkości i teraz zmarły to jest prawie każdy o kim lekarze (albo zbrodniarze-rakarze) powiedzą że jest zmarły - rodzina nie ma odwołania, nie ma narzędzi weryfikacji orzeczenia=wyroku śmierci, to niczym Sąd Boży uzurpatorów do tej misji), ale system jest nie do upilnowania, już widać nadużycia, lepiej dla ludzkości będzie to zakazać, albo ludobójstwo będzie narastać w postępie geometrycznym co roku, to biznes!!!

In vitro służy jak furtka do eksperymentów medycznych poza jakąkolwiek etyką, moralnością. Chodzi o to żeby zmierzać do FABRYK LUDZI sztucznie poczętych, miliony inkubatorów, doskonali pracownicy, żołnierze, policjanci, agenci w czerni. Miliard np żydów-mossadowców hodowanych na pustyni Negev, chcemy takich projektów?

Można to porównać do np laserów, wiadomo że w końcu będzie to broń i to masowego rażenia, ale przecież mamy je w DVD, w użytkowaniu cywilnym. Przeszczepy ratują i zabijają, problem jest w ludziach. Źli ludzie krzywdzą i psują ten świat, zamieniają go w piekło, koszmar.

W tym są złe intencje, to zaczyna być kokosowy biznes też, ale ludzi karmi się bajkami o ratowaniu życia. Uratować można innymi sposobami znacznie więcej istnień. Np blokując w samochodach prędkość ponad 90 km/h, to samo w motocyklach i alkomat sprzężony z zapłonem, piłeś, ćpałeś, brałeś leki, nie pojedziesz, blokada.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 625 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Nasi przyjaciele: Strony Patriotyczne
Linki pozycjonujące: Fenster aus Polen / Schüco Fenster / Drutex Fenster / Fenster Preise / Haustüren /