Polskie-Forum.pl


Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: NWO czyli Nowy Porządek Świata
PostNapisane: 16 sie 2011, 11:44 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2009, 10:40
Posty: 7536
Lokalizacja: Podlasie
Znalazłem ciekawe streszczenie w formie komentarzy Nowego Porządku Świata czyli w skrócie NWO (New Order World). Temat ten jest tożsamy z tematem "Nowy wspaniały świat" który również jest w tym dziale (viewtopic.php?f=4&t=279&hilit=nowy+wspania%C5%82y+%C5%9Bwiat). Postanowiłem jednak założyć oddzielny wątek, poświęcony komentarzom na temat NWO autorstwa Roberta Henry Goldsborogha.

Książka ta jest już dziesiątym tomem serii wydawniczej „Nowy Porządek Świata". Stanowi go jedna z najpoczytńiejszych, konserwatywnych książek w Stanach Zjednoczonych — NOWY PORZĄDEK ŚWIATA — CHRONOLOGIA I KOMENTARZE. Po raz pierwszy w literaturze światowej zaprezentowano w tej pozycji chronologię powstawania masońskiej doktryny Nowego Porządku Świata. Znajdzie więc Czytelnik w tej książce fakty, informacje i interpretacje jakie po raz pierwszy pojawiają się w literaturze i historii Polski. Warto je dogłębnie poznać i zanalizować. Powinny one nauczyć polską klasę polityczną myślenia w kategoriach geopolitycznych zagrożeń, myślenia niezbędnego w dzisiejszych czasach „globalnej wioski", „końca historii" czy wreszcie ataku na państwa narodowe takich struktur i organizacji jak Unia Europejska, Organizacja Narodów Zjednoczonych, czy Stany Zjednoczone Europy — o których bredził kiedyś, b. Prezydent Lech Wałęsa.
Drugą część książki stanowią szkice — eseje Roberta Goldsborough na temat Nowego Porządku Świata. Ukazują one rolę jaką odgrywa internacjonalistyczna, kosmopolityczna, globalna SIEĆ w walce z zachodnią chrześcijańską cywilizacją.

Ja ograniczę się do do drugiej części książki, czyli szkice-eseje Roberta Goldsborougha. Dzisiaj część I pt. "Najwyższa Konspiracja".

NAJWYŻSZA KONSPIRACJA
Studenci historii geopolitycznej zwykle dzielą się na dwa obozy — tych, którzy wierzą w teorię konspiracji w historii i tych, którzy w to nie wierzą. Czy narodziny i rozwój iluminizmu, marksizmu, komunizmu, socjalizmu fabiańskiego i nazizmu były przypadkowe, jak twierdzi teoria przeciwna konspiracji, czy były one wynikiem planu? Prawdziwie obiektywne badania powstania i rozwoju w W. Brytanii socjalizmu fabiańskiego (czy innych „izmów") ujawniają istnienie konspiracji.
Jednakże konspiratorzy zawsze przeczyli istnieniu konspiracji nazywając tych, którzy skłaniali się ku tej tezie „głupcami" i „paranoikami", czy też „polującymi na czarownice". Przykładem tego jest David Rockefeller, który publicznie przeczył teorii o konspiracji, choć przez długi czas był przewodniczącym konspiracyjnej Rady ds. Stosunków Zagranicznych (CFR, 1970-85), a także kierował nią, również będąc na emeryturze od 1949 r. do dziś.
CFR powstała w 1921 i miała popierać socjalistyczny rząd światowy oraz dopilnować, aby Stany Zjednoczone poświęciły swą suwerenność na rzecz organizacji światowej typu ONZ. Liczne niezależne prace oraz dwie komisje Kongresu odkryły, że od czasów Roosevelta internacjonalistyczna CFR była źródłem prosocjalistycznego, proglobalistycznego ruchu opowiadającego się za rządem światowym. Badania Kongresu do- prowadziły do odkrycia, że zbyt często polityką zagraniczną USA kierowała CFR, ponieważ wpływowi członkowie Rady przenikali do wszystkich struktur administracyjnych — zwykle zajmując kluczowe stanowiska, takie jak Sekretarza Stanu lub szefa CIA. Roosevelt używał sloganu „Nowy Ład", aby sprzedać Amerykanom socjalizm i „pokój" za sprawą rządu światowego, aby ukryć istnienie Konspiracji. Ukazywał siebie jako bożka świeckiego zbawienia. Kolejne rządy używały innych sloganów, typu „Sprawiedliwy Ład", „Nowa Granica", „Wielkie Społeczeństwo".
Obecnie używany slogan mający wmówić Amerykanom potrzebę „pokoju" za sprawą świecko-humanistycznego rządu światowego, to „nowy porządek światowy". Jest to ostatni rozdział postępującej konspiracji, która ma zastąpić Boga i chrześcijaństwo bezbożnym światowym porządkiem, którego centrum stanowi człowiek. Zmarła dr Bella Dodd, komunistyczna konspiratorka, która nawróciła się na chrześcijaństwo, twierdziła, że bezspornym przywódcą ostatecznej konspiracji jest Lucyfer. Zmarły Whittaker Chambers, inny nawrócony komunista napisał w swej znanej autobiografii pt. „Świadek", że zsekularyzowana humanistyczno-komunistyczna konspiracja „nie jest niczym nowym. Jest to druga z najstarszych religii człowieka. Jej obietnice zostały wypowiedziane niedługo po stworzeniu świata, pod drzewem wiadomości Dobrego i Złego: 'Będziecie jak Bóg'." Jest to obietnica szatana, że królestwo niebieskie może zostać osiągnięte poprzez intelekt i władzę, a nie przez miłość i ofiarę.
Chronologia konspiracji XX w. Denisa L. Cuddy ukazuje fakt, że dzisiejsze pojęcie nowego porządku światowego nie ma początku w roku 1991, gdy prezydent Bush powiedział w związku z inwazją w Iraku: „W grę wchodzi więcej niż mały kraj, to wielka idea — nowy porządek światowy... aby osiągnąć powszechne aspiracje ludzkości..."
Kto mianowicie ma określić owe „powszechne aspiracje ludzkości"? Oferując podległym masom świeckie wybawienie, konspiratorzy umieścili siebie na piedestale własnej chwały.
„Będziecie jak Bóg" — oto kłamstwo szatana i jego konspiratorów; pionków bez twarzy służących jednemu celowi — ogólnoświatowemu państwu.

cdn.

_________________
"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NWO czyli Nowy Porządek Świata
PostNapisane: 17 sie 2011, 09:59 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2009, 10:40
Posty: 7536
Lokalizacja: Podlasie
PĘD KU POŁĄCZENIU USA Z ZSSR / ROSJĄ

Cynicy z Kapitolu powiadają, że gdy Kongres nie odbywa posiedzeń, to Ameryka jest bezpieczna. Jednak to niekoniecznie jest prawdą. Nawet, gdy Kongres oficjalnie nie obraduje, komisje prowadzą przesłuchania i knują niezgodę, jak to robiła senacka komisja Spraw Zagranicznych 13 grudnia [1989].
Senator Claiborne Pell, liberalny demokrata z Rhode Island, przewodniczył przesłuchaniom mającym zbadać „amerykańską politykę względem gospodarki komunistycznej znajdującej się w okresie przejściowym": Bardziej by tu jednak odpowiadało zdanie: „Jak uwolnić amerykańskiego podatnika od chybionej gospodarki socjalistycznej Europy Wschodniej, aby łatwiej było Stanom Zjednoczonym wejść do nowego regionalnego rządu wspólnie z ZSSR".
Senator Pell od dawna jest członkiem tajemniczej Rady ds. Spraw Zagranicznych (CFR), która od jej założenia w 1921 r. pracuje nad regionalnym i światowym rządem dla USA. Dawniejszy pracownik uniwersytetu Harvarda i urzędnik FBI Dan Smoot określił CFR jako centrum „niewidzialnego rządu", którego celem jest „nawrócenie Ameryki na socjalizm, a następnie włączenie jej w ogólnoświatowy system socjalistyczny."
Jednym z przesłuchiwanych przez Komisję był prof. John Kenneth Galbraith, profesor honorowy uniwersytetu Harvarda. W swym zeznaniu Galbraith, członek CFR i jeden z twórców socjalizmu fabiańskiego w Ameryce, twierdził, iż sowieckie centralne planowanie za czasów Stalina było bardzo dobre. „W Związku Sowieckim ten system zbudował drugą pod względem wielkości strukturę przemysłową na świecie". Najwidoczniej według urojonego spojrzenia na historię Galbraitha, problemem nie był komunizm czy też socjalistyczny system gospodarczy, ale „powolna biurokracja". Galbraith chce, aby USA przyznały „konkretną pomoc" krajom komunistycznym z„bezpośrednimi gwarancjami" dotyczącymi długów.
Innym świadkiem był Felix G. Rohatyn, członek CFR i jej dobrodziej, który przedłożył pisemne świadectwo proponując „utworzenie nowej instytucji, Banku Rozwoju dla Europy Wschodniej (Development Bank for Eastern Europe), o kapitale dostarczonym przez kraje Europy Zachodniej, USA i Japonię". Sięgając do doświadczeń dotyczących nieudanego socjalistycznego panaceum Nowego Porządku, Rohatyn, partner firmy inwestycyjnej Lazard Freres & Co. stwierdził, że DBEE „powinien funkcjonować jako hybryda Banku Światowego oraz Amerykańskiej Korporacji Rekonstrukcji Finansów (Reconstruction Finance Corporation) z lat 30-tych, aby rozszerzyć kredyt i inne formy finansowej pomocy dla każdego kraju Europy Wschodniej. Inwestycje w wysokości 1 mld. dolarów wraz z obietnicą kolejnego miliarda powinny leżeć w możliwościach naszego rządu".
Rohatyn nalegał, aby Związek Sowiecki stał się częścią DBEE, nie aby wnieść kapitał, ale ponieważ „zapewnia on bezpieczeństwo militarne i jest poważnym partnerem handlowym obdarowanych krajów". Związek Sowiecki jako „poważny partner handlowy obdarowanych krajów" otrzymałby więc większość kapitału z Zachodu. Być może Rohatyn podszedłby do sprawy podobnie, jak to zrobił z poręczeniem za podatników Nowego Yorku wiele lat wcześniej.
Najbardziej złowieszcza propozycja przyszła od Jerry F. Hougha, członka Brookings Institution, innego pomysłodawcy na rzecz Europy Wschodniej. Hough stwierdził, że nasza polityka zagraniczna „powinna uzyskać szerszą wizję, tj. Wspólnotę Atlantycką". Mówił też, że Gorbaczow „chce się przyłączyć do tego wspólnego domu... a nasza polityka powinna popierać ten proces... Możemy stworzyć ogromną wspólnotę europejską składającą się z miliarda ludzi od Władywostoku przez Atlantyk do Kalifornii. W takiej wspólnocie pytania o demokratyzację i relacje etniczne szybko same by się wyeliminowały. Naszym zadaniem jest stworzyć odpowiednie do tego warunki militarne i gospodarcze."
Wielka wspólnota amerykańsko-europejsko-azjatycka od Władywostoku po Kalifornię była ukrytym celem internacjonalistów od 1953 r., gdy prezes Fundacji Forda Rowan Gaither przyznał się kierownikowi badań przeprowadzanych przez Kongres, Normanowi Doddowi, że fundacja przyznaje gwarancje, które pomogą i ułatwią połączenie Ameryki i ZSSR.
W tym czasie jednak Gaither odrzucił prośbę Dodda aby ogłosić to publicznie.
Mimo to w 1989 cel ten został ogłoszony przez Jerry'ego Hougha, który jako dyrektor Centrum Handlu, Inwestycji i Komunikacji Między Wschodem i Zachodem przy Uniwersytecie Duke'a [Duke University's Center on East-West Trade, Investment and Communications], ma wpływ na amerykańską politykę zagraniczną. Jego publiczny głos na temat połączenia z ZSSR ujawnia powagę zagrożenia suwerenności Ameryki.
W zimie 1991 /92 r., gdy trwały kłótnie i niezadowolenie twórcy Nowego Porządku Światowego będą zmuszeni do przyjęcia złudnych, nowych strategii i taktyk, aby osiągnąć swój cel - jeden rząd światowy. Pierwszym krokiem będzie poparcie federacji regionalnych. Jednak cel ostateczny się nie zmienił.

cdn.

_________________
"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NWO czyli Nowy Porządek Świata
PostNapisane: 19 sie 2011, 09:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2009, 10:40
Posty: 7536
Lokalizacja: Podlasie
CZY PIÓRO MOCNIEJSZE JEST OD MIECZA?

Szacuje się, że iracki rewolucjonista Saddam Husssein miał ok. miliona umundurowanych żołnierzy - jedną z najliczniejszych armii na świecie. Jego celem było stać się bezspornym dyktatorem świata arabskiego, kontrolującego prawie połowę światowych złóż ropy i wpływającego w sposób decydujący na równowagę sił.
Inny rewolucjonista, żyjący w innym czasie, był urodzonym w Irlandii dramaturgiem. George Bernard Shaw tak samo poświęcił się dziełu zmienienia świata jak Hussein, ale obrał sposób subtelniejszy. Żołnierze Shawa nosili mundury wykładowców z Oxfordu, dramatopisarzy, poetów, duchownych itd. Nie używali wyrzutni rakiet, czołgów, pocisków czy gazów trujących; wykorzystywali klasy szkolne, ambony, teatr i media. Armia Shawa to Towarzystwo Fabiańskie [Fabian Society], a jego oddziały wyszkolone zostały na „agentów intelektualnych zmian". Socjalizm był celem Shawa, podobnie, jak Stalina i Lenina.
Shaw od dawna nie żyje, ale jego socjalistyczne Towarzystwo Fabiańskie i jego następcy przetrwali w Anglii i Ameryce do czasów obecnych. Trudno jest zauważyć armię Shawa, ponieważ jej żołnierze nie wyróżnia- ją się spośród obywateli brytyjskich i amerykańskich, ale mają się dobrze, w Anglii na lewym skrzydle Partii Pracy, a w Stanach Zjednoczonych na skrzydłach postępowych obu dominujących partii politycznych. Pole bitwy to nie pustynia na Bliskim Wschodzie, ale klasy szkolne w Ameryce. Oddziały Shawa wędrują po korytarzach naszych uczelni głosząc swą bezkrwawą rewolucję, która według raportów komisji Kongresu zajmującej się zwolnionymi od podatków fundacjami, została zakończona w 1936.
Po szczegółowym badaniu i długich przesłuchaniach Komisja Reece'a doszła do wniosku, że fundacje Rockefellera, Guggenhiema i Carnegiego włożyły mnóstwo wysiłku w zmianę orientacji Ameryki z chrześcijańskiej, nacjonalistycznej i wolnorynkowej na świecką, humanistyczną, internacjonalistyczną i socjalistyczną. Raport głosi, że poprzez nauczycieli i studia nauczycielskie, poprzez wprowadzenie liberalnej filozofii Johna Dewey'a oraz poprzez publikowanie historycznych prac rewizjonistycznych dokonano indoktrynacji młodzieży amerykańskiej, wywołując w niej pragnienie zmian kolektywistycznych, świecko-humanistycznych, popieranych przez wyżej wymienione fundacje. Ostateczne cele Shawa zostały zrealizowane poprzez wykorzystanie fabiańskich metod infiltracji mającej doprowadzić do stopniowej, a nie krwawej rewolucji.
Marksistowski świecki humanista Saul Alinsky aż do śmierci, tj. do wczesnych lat 70 otrzymywał pieniądze z fundacji. Szkolił on nauczycieli, marksistowskich organizatorów i kler jak radykalnie zmienić przyszłość Ameryki. W swych książkach „Pobudka dla radykałów" [Reveille for Radicals] i „Zasady radykałów" [Rules for Radicals] Alińsky uczył: „Prawda jest relatywna i zmienna; wszystko jest relatywne i zmienne. Organizator oddany zmienianiu stylu życia konkretnej społeczności musi najpierw rozniecić w tych ludziach stare urazy; podsycać utajoną wrogość, doprowadzając do otwartego wyrażania jej. Musi wyszukiwać kontrowersje. Każdą zmianę rewolucyjną musi poprzedzać pasywna aprobata, brak wrogości wobec zmian wśród mas. Ludzie muszą poczuć się tak sfrustrowani, pokonani, zagubieni, pozbawieni przyszłości w istniejącym systemie, że będą chcieli pozbyć się przeszłości i dać szansę przyszłości... Rewolucjonista musi agitować, rozwiewać złudzenia i tworzyć poczucie niezadowolenia z obecnych wartości, aby wywołać chęć zmiany".
Pomimo, że jest w Ameryce wielu szczerych patriotów i pełnych dobrych intencji nauczycieli, strategia G. B. Shaw'a udoskonalona przez Alińskiego, nadal szerzy się w szkołach w całym kraju. Czy to wobec tego dziwne, iż wielu młodych odwróciło się od wiary chrześcijańskiej i od systemu wolnorynkowego w kierunku świeckiego humanizmu i kolektywizmu? Sądząc po efektach, socjalistyczne „pióro" okazało się potężniejsze od socjalistycznego „miecza".

cdn.

_________________
"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NWO czyli Nowy Porządek Świata
PostNapisane: 21 sie 2011, 13:24 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2009, 10:40
Posty: 7536
Lokalizacja: Podlasie
NOWY PORZĄDEK ŚWIATA O ILE...

W czerwcu 1931 r., w Instytucie Badań nad Sprawami Międzynarodowymi w Kopenhadze [Institute for the Study of International Affairs in Copenhagen] światowej sławy historyk, prof. Arnold Toynbee przemawiał do swych znakomitych kolegów: „Obecnie pracujemy ze wszystkich sił, aby wyrwać tę tajemniczą siłę zwaną suwerennością ze szponów państw narodowych świata. Przez cały czas zaprzeczamy ustami temu, co robią nasze ręce, ponieważ zwalczanie suwerenności państw narodowych wciąż jest herezją, za którą mężowie stanu czy publicyści może nie będą spaleni na stosie, ale na pewno grozi im ostracyzm i zła opinia".
Starając się zniszczyć suwerenność zdobytych krajów bałtyckich na początku II wojny światowej, Sowieci usunęli ogromną liczbę Litwinów, Estończyków i Łotyszów, a na ich miejsce osiedlili rdzennych Rosjan. Chińczycy zrobili to samo z Tybetem, a Hussein z Kurdami.
Jak można przekształcić naród tak wielki jak Stany Zjednoczone? Oczywiście poprzez edukację, ale istnieje też inna metoda - metoda tak sprytna i myląca, ze wielu skądinąd wnikliwych konserwatywnych intelektualistów właściwie popiera ową globalistyczną technikę, która ma wprowadzić Amerykę w„Nowy Porządek Świata" pod władzą socjalistycznego, antychrześcijańskiego rządu światowego.
Ta metoda działa poprzez wykorzystanie imigracji do zniszczenia amerykańskiej suwerenności i odmienienia jej kultury, obyczajów i chrześcijańskiego dziedzictwa.
Od II wojny światowej zbyt mała liczba robotników - co było może prawdziwe, a być może wymyślone lub specjalnie taka sytuacja została wywołana - wykorzystana została jako pretekst sprowadzania imigrantów, którzy nie mieli się zasymilować do krajów zachodnich, co wpłynęło na kulturę, zwyczaje, język i religię tych krajów. We Francji i Niemczech mieszka mnóstwo muzułmanów, którzy przybyli tu jako siła robocza w pierwszych powojennych dekadach. Arabowie zaczynają przewyższać liczebnie rodowitych Francuzów, często w stosunku 8 i 10 do jednego. Niemcy płacą 2000 dolarów plus opłata za podróż, aby zachęcić obcych do opuszczenia kraju. Problemy językowe, etniczne i kulturowe rozrywają społeczną tkankę tych narodów.
Przed Ameryką stoją te same problemy, ale na daleko większą skalę, ponieważ Stany Zjednoczone przyjmują więcej imigrantów i uchodźców niż wszystkie inne kraje wolnego świata razem wzięte. Mimo naszej zbyt „wspaniałomyślnej" polityki imigracyjnej Kongres przez głosowanie z 3 października 1990 sprawił, że w imię różnorodności nasze prawo imigracyjne jest jeszcze bardziej zabójcze.
231 głosami przeciwko 192 Izba Reprezentantów przegłosowała ustawę o imigracji Bruce'a Morrisona (demokraty), która pozwala zwiększyć liczbę zezwoleń na wjazd do kraju o ok. 50 %, od 530 tysięcy do 800 tysięcy. Aby ten problem jeszcze skomplikować, owa liczba 800 tysięcy stanowi tylko część liczby wszystkich oczekiwanych, ponieważ ustawa nadal nie ogranicza liczby uchodźców, azylantów i cudzoziemców, których prośbę o naturalizację wciąż się rozpatruje. Wbrew obietnicom Kongresu, podczas debat nad Aktem o Amnestii z 1986 r. ustawa Morrisona podaje dwa kolejne warunki amnestii.
Ustawa Morrisona daje jasno do zrozumienia wszystkim cudzoziemcom łamiącym prawo: „Przyjeżdżajcie do Ameryki nielegalnie, a my wam damy amnestię i obywatelstwo. W Międzynarodowej Agencji Informacyjnej (INS) przedstawcie parę fałszywych dokumentów i upierajcie się, że chcecie się połączyć z jakimś krewnym, który przybył tu nielegalnie przed rokiem 1986". Ten niekończący się łańcuch taktyk imigracyjnych sprzedaje się amerykańskiemu społeczeństwu jako humanitarne „łączenie rodzin".
Gdy liczba uchodźców i azylantów przyjmowanych w Ameryce wzrasta rocznie o co najmniej 10%, gdy powstają nowe warunku amnestii, Ameryka może oczekiwać ponad miliona cudzoziemców, którym od 1991r. legalnie pozwala się tu przybywać. Mimo fałszywych stwierdzeń różnych konserwatywnych i libertyńskich mądrali, Ameryka przyjmie nową klasę, którą państwo będzie musiało się opiekować i która wychowa niezadowoloną młodzież na kandydatów do band przestępczych. W miarę jak nasza recesja się pogłębia, problem ten będzie jeszcze większy.
Co gorsza, tych 231 kongresmenów, którzy głosowali za ustawą Morrisona, dali jasno do zrozumienia, że cudzoziemscy homoseksualiści, wg dawnego prawa imigracyjnego nie dopuszczani do kraju, teraz będą mile widziani i będą mogli zaszczepiać swe chore praktyki wśród młodzieży. Kongresmen Barney Frank (demokrata), jawny homoseksualista, który od dwóch lat miał kochanka, prowadzącego agencję męskich prostytutek, zaproponował poprawkę, wymazującą homoseksualistów z list tych cudzoziemców, którzy nie powinni otrzymać pozwolenia na przyjazd do Ameryki pod zwykłymi warunkami.
Gdy w 1965 Akt Imigracyjny w dużym stopniu zliberalizował prawo imigracyjne McCarrana i Waltera, napływ imigrantów zwiększył się radykalnie. Jak przedtem 85% imigrantów stanowili Europejczycy, tak po zatwierdzeniu tego aktu 85% stanowią przybysze z Azji i Ameryki Łacińskiej. Ustawa Morrisona przyspiesza ten proces i dalej będzie narażała na szwank kulturę i jedność narodu.
Uczyniono wielki krok w kierunku „Nowego Porządku Świata", gdy prezydent Bush podpisał ustawę Kennedy'ego, Simpsona i Morrisona.

cdn.

_________________
"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NWO czyli Nowy Porządek Świata
PostNapisane: 27 wrz 2011, 22:08 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2009, 10:40
Posty: 7536
Lokalizacja: Podlasie
KANCIARSTWO A NOWY PORZĄDEK ŚWIATA

Prezydent Bush wprowadza naród amerykański w błąd nie tylko w kwestii podatków. Jego słynna obietnica przedwyborcza „żadnych nowych podatków" była zwykłym kanciarstwem - co nie dziwi, jeśli weźmie się pod uwagę, że prezydent jest członkiem tajnego stowarzyszenia Skull & Bones (Czaszka i Piszczele) działającego na uniwersytecie w Yale. Choć Bush nigdy nie wspomina nic na ten temat, jego oddanie się tej organizacji jest widoczne we wszystkich jego działaniach.
Na przykład, gdy R. Reagan rozpoczynał swą drugą kadencję, zmarły już sędzia Sądu Najwyższego Potter Stewart, choć poważnie chory, wstał i przyleciał do Waszyngtonu, aby zaprzysiąc wiceprezydenta Busha. Media rozgłosiły, że Bush chciał, aby zaprzysięgał go Stewart (zamiast sędziego Warrena Burgera, który zaprzysięgał Reagana), ponieważ byli starymi przyjaciółmi jeszcze z czasów studenckich. Choć ze względu na różnicę wieku nie studiowali w tym samym czasie, łączyło ich członkostwo elitarnej organizacji Skull & Bones.
Prof. Anthony Sutton, autor wielu książek na temat przekazywania amerykańskich technologii do ZSSR, napisał też cztery książki o Skull & Bones. W pracy „Tajny kult ZAKONU" [The Secret Cult of THE ORDER] Sutton udokumentował swój zarzut, że „ZAKON, tajne stowarzyszenie znane także jako Skull & Bones, jest oczywistym zagrożeniem dla konstytucyjnej wolności w USA".
Co roku w czasie specjalnej ceremonii, podczas której rekwizytami są czaszka i piszczele, wprowadza się do stowarzyszenia piętnastu kończących I rok studentów Yale. Nie jest to zabawa świeżo upieczonych studentów, skoro dorośli absolwenci co roku wracają, aby wziąć udział w ceremonii. ;,Sędzia Sądu Najwyższego Potter Stewart... przebrany w strój kościotrupa, dziko zawył do nowocjusza wewnątrz grobowca [Skull & Bones], w czerwonym, aksamitnym pokoju..." pisał absolwent Yale Ran Rosenbaum we wrześniu 1977 w Esquire Magazine.
To ekskluzywne i tajne stowarzyszenie wydało prezydenta USA, który w czasie przemówienia na spotkaniu przedwyborczym w Des Moines 16 października 1991 r. powiedział indagującym go: „Walka nie toczy się o ropę - chodzi tu o jawną agresję - a to nie przejdzie".
Skoro „jawna agresja" była przyczyną masowej akcji zbrojnej na Bliskim Wschodzie, to dlaczego w 1989 p. Bush nie zażądał od Związku Sowieckiego, aby wycofał swe wojska z Litwy, Łotwy, Estonii i innych krajów, bo w przeciwnym wypadku grozi mu akcja wojskowa jako, że ze strony komunistycznego Związku Sowieckiego doszło do „jawnej agresji", której skutkiem była niewola tych narodów?
Skoro „jawna agresja" stanowi tu problem, to dlaczego p. Bush nie zażądał od Chin, aby uwolniły Tybet i zrekompensowały krzywdy wyrządzone mieszkańcom Tybetu?
Jednak nie chodziło tu o„jawną agresję", ani też o ropę czy o pokój. Chodziło o wprowadzenie PORZĄDKU - Nowego Porządku Światowego - dla którego USA bez słowa poświęca swą suwerenność dla odmłodzonych Narodów Zjednoczonych, które urosły w siłę, aby stworzyć ów Porządek. Po szczycie w Helsinkach we wrześniu 1990, kiedy spotkał się z Gorbaczowem, członek Skull & Bones p. Bush mówił z wielkim entuzjazmem na temat poparcia Gorbaczowa dla akcji na Bliskim Wschodzie pod kierunkiem ONZ. W tym czasie Bush mówił też o pracy dla „nowego porządku świata".
Według Constance Cumbey, autorki „Ukrytego niebezpieczeństwa Tęczy" [The Hidden Dangers of the Rainbow], ruch New Age chce wprowadzić nowy porządek świata, „który będzie stanowił syntezę ZSSR, Wielkiej Brytanii i USA".
Członek Stowarzyszenia Skull & Bones Bush, i komunista Gorbaczow dzielą ten sam cel, Nowy Porządek Świata, który był najpierw popierany przez prezydenta Woodrowa Wilsona i jego alter ego, płk. E. Mandella House'a, co następnie kontynuowali przez prezydenta Franklina Roosevelta oraz jego doradcę z Jałty Algera Hissa, agenta sowieckiego skazanego za krzywoprzysięstwo.
Cel tan został otwarcie ogłoszony w połowie października 1990 r. gdy Gidske Anderson, przewodniczący komitetu Pokojowej Nagrody Nobla, oświadczył: „Mamy nadzieję, że pokojowa nagroda Nobla dla Gorbaczowa umocni go w jego pracy nad stworzeniem nowego porządku świata."
Słowa uznania przesłali też prezydent Bush oraz przywódcy W. Brytanii, Francji, Niemiec i Japonii.
Jak w przypadku obu wojen światowych życie młodych Amerykanów może znów zostać poświęcone, jeśli zajdzie taka potrzeba, w wysiłku zrealizowania utopijnego marzenia jedno-światowców, którzy chcieliby narzucić swój socjalistyczny nowy światowy porządek Ameryce.
Bezpodstawnie opóźnione przez administrację Busha uznanie niepodległości i suwerenności najpierw krajów bałtyckich, następnie Słowenii i Chorwacji i w końcu Rosji, Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Armenii i innych państw, ma tylko jedno wiarygodne uzasadnienie: ruch niepodległościowy i jego nowo powstały nacjonalizm stanowią poważną przeszkodę i spore komplikacje w marszu ku globalnemu nowemu porządkowi świata.

cdn.

_________________
"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NWO czyli Nowy Porządek Świata
PostNapisane: 04 gru 2011, 20:21 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2009, 10:40
Posty: 7536
Lokalizacja: Podlasie
Neo-Eugenika i wojna przeciw ludzkości.

Wywiad z Alanem Wattem, badaczem nowego porządku światowego. W tym wywiadzie porusza on problematykę eugeniki, neo-eugeniki i wojny wymierzonej przeciwko populacji całego świata.

_________________
"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NWO czyli Nowy Porządek Świata
PostNapisane: 10 gru 2011, 20:14 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2009, 10:40
Posty: 7536
Lokalizacja: Podlasie
NWO na przykładzie UE.

Kopia artykułu :

Banksterska morda Unii Jewropejskiej

Czyli kto i po co utworzył Unię Jewropejską

Gdy wabiono Polaków do Unii Jewropejskiej (zwanej dalej przeze mnie „Unią J”), mass-media będące w łapskach i na usługach światowej koczowniczej lichwy karmiły nas propagandową papką obiecując świetlaną przyszłość, dobrobyt, szczęście, po prostu raj na ziemi – pod warunkiem, że wstąpimy do Unii.
Gdy tak czyta się o Unii J propagandówkę w wikipedii, trzeba być ślepym, aby nie dojrzeć rozdarcia pomiędzy propagandową fikcją a rzeczywistością.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Unia_Europejska
Przy czym rzeczywistych powodów utworzenia Unii J wikipedia naturalnie nie podała (o tym później).
Do jakiego stopnia propagandowe brednie o osiągnięciach Unii J wypisuje wikiedia najlepiej widać jest na przykładzie Grecji. Zacytuję tylko trzy zdania:
„W latach 1981-1990 nastąpiły w Grecji znaczne przeobrażenia gospodarcze i rozpoczął się szybki rozwój ekonomiczny (…). Większą rolę odegrało tu członkostwo (od 1981) i pomoc Wspólnoty Europejskiej (…). Produkt krajowy brutto na 1 mieszkańca w 2007 roku wyniósł $27 360, czyli ok. 93% średniej unijnej.”
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grecja#Gospodarka
Prawda – jak pięknie to wygląda w wikipedii? Biedną Grecję wzięła poprzedniczka Unii – Wspólnota J – w objęcia i z biednego kraiku zrobiła zamożny kraj, który osiągnął prawie „średnią europejską” PKB.
Gdy dodamy do tego propagandę sukcesu z wstępu o Grecji (ten sam link) : „Współczesna Grecja jest rozwiniętym krajem,o wysokim wskaźniku rozwoju społecznego, i innych wskaźnikach jakości życia…” – to człowieka po prostu cholera bierze. Tak łżeć potrafi tylko załgana banksterska agentura medialna. Wpędzili Grecję w bankructwo, wymuszają na niej przyspieszoną „prywatyzację” czyli wyprzedaż resztek majątku narodowego obcym za bezcen – ale w załganej wikipedii nadal panuje w sprawie sytuacji gospodarczej Grecji propaganda sukcesu.

Początkiem obecnej Unii J była zamaskowana jako wspólnota gospodarcza Europejska Wspólnota Węgla i Stali. Można by o niej dużo pisać, ale aby zrozumieć, po co ją rzeczywiście powołano, najlepiej jest skupić się na osobie jej pomysłodawcy.
Kiedy czyta się życiorys Jeana Monneta to aż zazdrość człowieka bierze.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jean_Monnet
Kto mu tak pomagał w karierze? Kto mu tak wszędzie otwierał drzwi, do premierów, do prezydentów?
Weźmy taki cytat:
„W 1914 roku Monnet został z powodu stanu zdrowia uwolniony od służby wojskowej, ale podjął się pracy nad rozwiązaniem żywotnego dla aliantów problemu organizacji dostaw wojskowych, której nieskuteczność mogła zagrozić wynikowi wojny. Monnet zaproponował plan koordynacji zasobów wojennych Francji i Anglii, który został zaakceptowany przez władze wojskowe obu krajów.”
Przecież on miał w 1914 roku zaledwie 26 lat ! To, że zaproponował on „plan koordynacji zasobów wojennych Francji i Anglii” nie dziwi – takich pomysłów mogło być tysiące. Ale to, że rządy tych – będących w stanie wojny – państw przyjęły pomysł takiego młodzika, że go w ogóle czytały – czyja niewidzialna ręka to sprawiła?
Jego kariera polityczna ciągle przerywana była karierą w biznesie, w międzynarodowych finansach. A one już wówczas kontrolowane były całkowicie przez Rothschildów i kilka innych klanów koczowniczych banksterów. Czyżby to oni byli jego protektorami? I co ich z Monnetem łączyło? Tylko smykałka do interesów? Czy może wspólne korzenie?
Dla naszych rozważań istotny jest cytat Monneta z 1943 roku:
„Nie będzie nigdy pokoju w Europie, jeśli państwa zostaną zrekonstytuowane na bazie narodowej suwerenności… Kraje Europy są za małe, aby zagwarantować swojej ludności niezbędny dobrobyt i postęp społeczny. Kraje europejskie muszą się ukonstytuować w postaci federacji…„

Aha – a więc pomysłodawca Europejskiej Wspólnoty Węgla i Stali nie był miłośnikiem państw narodowych w Europie. Wręcz przeciwnie.
Nie dziwi więc, że podobne zdanie (w deklaracji z maja 1950 roku) o suwerennych państwach europejskich miał drugi „ojciec chrzestny” EWWiS – Robert Schuman:
„Przez konsolidację podstawowej produkcji i instytucję High Authority, której decyzje będą wiążące dla Francji, Niemiec i wszystkich krajów, które potem dołączą, propozycja jest pierwszym konkretnym krokiem ku europejskiej federacji, niezbędnego warunku zachowania pokoju.„

No i jesteśmy w domu. Dwóch ojców chrzestnych EWWiS przyznaje, że proponowana przez nich wspólnota węgla i stali jest tylko elementem gry i etapem prowadzącym do stworzenia europejskiej federacji.

Najważniejszym wydarzeniem decydującym o późniejszym utworzeniu politycznej „wspólnoty J” było (ukrywane dziesiątki lat przez koczownicze media) utworzenie Grupy Bilderberga.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_Bilderberg
Aż dziw, że wikipedia o tym nie wspomina w tekście o Unii J.

Na marginesie dodam, że jednym z założycieli Grupy Bilderberga był nasz koczowniczy „rodak”.

http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Retinger

Z Jeanem Monnetem łączyło go pewne podobieństwo. Wprawdzie w biznesie i międzynarodowych finansach nie był tak zaangażowany jak Monnet, ale i przed nim niewidzialna ręka otwierała drzwi do siedzib premierów i prezydentów. Oprócz założeniu Grupy Bilderberga był Retinger również jednym z „ojców chrzestnych” Wspólnoty J – poprzedniczki „naszej” Unii.
Na trzecim spotkaniu tej grupy we wrześniu 1955 w Niemczech zapadła decyzja utworzenia Unii J i wprowadzenia (w przyszłości) wspólnej waluty.
http://alles-schallundrauch.blogspot.co ... -euro.html
Początkowo Unia J nosiła miano Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (w 1993 roku w Maastricht przymiotnik „gospodarczej” skasowano).
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wsp%C3%B3lnota_Europejska
Przymiotnik „gospodarczej” był dodany dla zmyły – aby zamaskować fakt, że Wspólnota J jest zamachem na istnienie suwerennych państw europejskich. Zamach ten prowadzony jest systematycznie, powoli, małymi kroczkami – ale za to z żelazną konsekwencją. A wszystkie postanowienia uchwalane rzekomo przez polityczne marionetki banksterów są wcześniej ustalane na zlotach Bilderbergów. Marionetki polityczne (premierzy, prezydenci) mają za zadanie jedynie odegranie inscenizacji nagłaśnianych przez koczownicze media jako „wydarzenia polityczne” – w których marionetki odgrywają przypisane im w zakulisowym scenariuszu role. Nie popadajmy przy tym w zarozumiałość, że jesteśmy aż tacy ważni – bo tylko nami grupa Bilderberga się interesuje. Na ich spotkaniach zapadają np. decyzje o wszystkim co dzieje się w polityce Dużego USraela (nazywanego potocznie USA) – a co następnie realizuje lokator Białego Domu – agent banksterów. Ponadto na Bilderbergu omawia się plany kolejnych zbrodniczych wojen realizowane następnie przez (kontrolowane przez banksterów) NATO – czyli North Atlantic Terror Organization.

Istotną informacją jest też to, że kryzys ekonomiczny strefy euro nie jest spowodowany nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności czy złym losem. On jest zaplanowany i żelazną konsekwencją realizowany przez banksterów. Jeden z liderów globalistów, Rockefeller powiedział kiedyś: „Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują nowy porządek świata.”

Zwróćmy tutaj uwagę na fakt, że nie tylko Unia J boryka się z kryzysem euro. Sytuacja finansowa i gospodarcza Dużego USraela jest podobnie katastrofalna. Można odnieść wrażenie, że te dwa najważniejsze folwarki banksterów konkurują ze sobą o to, który z nich narobi więcej długów i prędzej zbankrutuje. Akurat teraz tam, za oceanem, zadłużenie przekroczyło 100% rocznego PKB. A une zamiast oszczędzać, budują nową bazę wojskową w Australii. I wydają setki miliardów na wojny i nowe zbrojenia.

Sytuacja finansowa Niemiec – wiodącego baraku unijnego jest beznadziejna. Mało kto wie, że nawet na spłatę zaległych odsetek Niemcy zaciągać muszą kolejne kredyty.
http://www.staatsverschuldung-online.de/
A dług Niemiec nieubłaganie rośnie – z tytułu samych tylko należnych odsetek o 200 milionów euro dziennie.
http://www.staatsverschuldung.de/schuldenuhr.htm

Po co więc powstała Unia J?

- Po to, aby zlikwidować suwerenne państwa Europy.
(Niedawno niemiecki minister finansów Schäuble – wyjątkowo gorliwa marionetka banksterów – otwarcie powiedział, że kryzys strefy euro jest konieczny do osiągnięcia politycznej unii („Wir können eine politische Union nur durch eine Krise erreichen„).

http://alles-schallundrauch.blogspot.co ... g-fur.html)
- Po to, aby wpędzić ją w bankructwo (aby banksterzy za długi wykupili wszystko, co ma jakąkolwiek wartość).
- Po to aby upadek finansowy Unii J i Dużego USraela wywołał ogólnoświatowy odpowiednio wielki kryzys.

Podskakiwanie i stawianie się okoniem Camerona w Brukseli to była tylko inscenizacja. Niedawno, gdy padł rozkaz bombardowania Libii, to wykonywał go nadgorliwie, posłusznie i na wyścigi z Francją. Zresztą, gdyby nawet Cameron „ustąpił” naciskom Merkozego to jego zgodę mogło odrzucić referendum. Bo normalni mieszkańcy UK w przeciwieństwie do agenturalnych marionetek politycznych miłośnikami Brukseli nie są. Cała ta maskarada robiona jest po to, aby inscenizacja na politycznej scenie sprawiała wrażenie autentyczności i spontaniczności. Mieszkańcy Unii J nie powinni domyślać się, że inscenizowana przed ich oczami polityka to lipa.
Na agresję militarną na Rosję i Chiny zbrodnicze NATO się nie porwie tak łatwo, jak na Serbię, Afganistan, Irak, czy Libię. Te kraje będą zwalczane i osłabiane m.in kryzysem gospodarczym (TV Arte pokazywała ostatnio migawki ze strajków w Kraju Środka. Zmniejszające się zamówienia z Zachodu – spowodowane kryzysem – powodują ograniczanie produkcji w Chinach. A to oznacza dla pracowników mniej nadgodzin czyli mniej pieniędzy na wypłatę).

Przy czym bankructwo Unii J to nie jest jeszcze koniec jej przeznaczenia. Globaliści chcą światowego rządu rządzącego światowym państwem. Unia J w ich planach będzie jedną z prowincji ich światowego państwa. Nad Brukselą (i nad Waszyngtonem) dominować będzie Jerozolima – siedziba Mędrców Syjonu.
Przygotowania psychologiczne do utworzenia światowego rządu trwają już od dawna. Wszystkie globalne zagrożenia – rzeczywiste czy fikcyjne - tylko dlatego są tak nagłaśniane, aby najpierw wpędzić Gojów w przerażenie, a następnie aby przekonać ich za pomocą propagandy koczowniczych mediów, że z globalnymi zagrożeniami może uporać się jedynie globalny rząd.

Na bunty i protesty banksterzy są przygotowani. Niewykluczone, że będą je sami nawet prowokować. Tłumić będą je siłą. Ostatecznie i tak planują depopulację. W jaki sposób spadnie liczba mieszkańców Ziemi – to jest im obojętne.

Ale tymczasem, na obecnym etapie, inscenizują nam „ratowanie strefy euro”. Na którą i tak wydali już wyrok.

http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/ ... opejskiej/

_________________
"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NWO czyli Nowy Porządek Świata
PostNapisane: 04 sty 2012, 16:53 
Offline
Czołowy Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 wrz 2010, 16:02
Posty: 3235
Trudno uwierzyć, ale ten cykl tłumaczy wiele,
tak wiele, że aż trudno uwierzyć.

Jeśli rozkręcona machina zła wciąż działa podstępnie, przenika w każde najbardziej wydawałoby się przyjacielskie środowisko, ba nawet rodzinne, kościelne, wnika w strukturę rządów nie mających nic do powiedzenia pod wpływem zastraszania lub usuwania, chociażby mordowania tak jak ostatnio Kadaffiego...przez elitarne siły rządzące globalnie...
to jakie mamy możliwości jako wsadzeni na ten pędzący w przepaść wóz wypełniony po brzegi...
ludzkim buntem, nadzieją i pragnieniem jedynie normalnego życia...

Coraz wyraźniej wyłania się obraz puzzli NWO, który już zostaje odsłonięty i bardzo wyrazistymi konturami ukazuje, że tsunami zła jest tysiąckroć większe od naszych wyobrażeń.

Życie przeciętnego człowieka trwa kilkadziesiąt lat...
ale zło ma zasięg pokoleń...

Te kolejne pokolenia czekające na Paruzję Jezusa Chrystusa wciąż przemijają...
ale wciąż czekają...

Jaki w tym wszystkim JEST SENS ?...

_________________

Jaka nauka historii, taka lekcja przyszłości.

Jestem z tymi, którzy żeby lśnić, nie ubierają się w błyskotki kłamstwa. ;)
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NWO czyli Nowy Porządek Świata
PostNapisane: 30 maja 2012, 20:53 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2009, 10:40
Posty: 7536
Lokalizacja: Podlasie
INDECT - What is the real NWO? part 1/2. Polska rzeczywistość.


_________________
"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NWO czyli Nowy Porządek Świata
PostNapisane: 04 cze 2012, 16:57 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31131
Nieustanne bolszewickie zdziczenie wciąż aktualne i wciąż przerażające swoją barbarią.

Nowy Porządek Świata – cele, historia – znalezione w sieci


To najlepszy tekst który znalazłem na ten temat w sieci – onegdaj.

Najlepszy biorąc pod uwagę długość w stosunku do treści. Tylko trzy strony i daje skondensowany, ale jasny obraz..

Plan trzech wojen światowych. O tym, jaki charakter miał mieć ów 'porządek' świadczy fakt, że dla Pike `a, w napisanej przez niego w 1871 roku 'biblii' wolnomularstwa - 'Morals and Dogma', Lucyfer-Szatan jest w istocie 'Bogiem Światła i Dobra', natomiast 'Bóg chrześcijan jest Bogiem Ciemności i Zła'. Istnieje jeszcze inna wypowiedź tegoż Pike `a pochodząca z 1889 roku i przeznaczona dla członków masonerii światowej 33 stopnia wtajemniczenia: '...Religia masońska powinna być utrzymywana przez nas wszystkich, inicjowanych wysokiego stopnia w czystości doktryny lucyferiańskiej. Gdyby Lucyfer nie był Bogiem, czy Adonaj (Bóg chrześcijan), którego czyny dowodzą okrucieństwa, perfidii i nienawiści do człowieka, barbarzyństwa i odrazy do wiedzy, czy Adonaj i jego kapłani szerzyliby o nim oszczerstwa...'. Podobną ideologię wyznawał Mazzini. Jak pisze W. T. Still: 'W 1871 r. Mazzini wydał list, w którym nakreślił trzyczęściowy plan docelowy Iluminatów: ich wielki projekt uwolnienia nie tylko Europy i całego świata od chrześcijaństwa oraz poddania ich 'oświeconej' ('iluminowanej') dyktaturze lucyferianizmu. Ten godny uwagi list był przez wiele lat wystawiony w Bibliotece Muzeum Brytyjskiego w Londynie. Mazzini planował serię wojen światowych. Wojny te miały wpędzić każdy naród w konflikt tak krwawy i chaotyczny, by ostatecznie każdy naród zrzekł się swojej suwerenności narodowej na rzecz rządu międzynarodowego, takiego jak Liga Narodów lub za drugim podejściem - obecna - Organizacja Narodów Zjednoczonych - celem zapobieżenia kolejnemu globalnemu rozlewowi krwi. Pewien badacz masoński napisał w 1987 r.: 'Prawdziwe narodziny Demokracji Światowej z jej przednarodzeniowego ograniczenia narodowego postępują nawet obecnie. Rozdarty wojną, krwawiący świat jest w środku bólów porodowych, poprzedzających wielką próbę narodzin. Bólów porodowych Nowej Ery! Wiedząc jednak, że suwerenność narodowa z pewnością nie umierałaby łatwo, Mazzini i Pike projektowali w swoim oryginalnym planie trzy kolejne wojny światowe. Pierwsza z tych wojen światowych miała, zgodnie ich nadziejami, obalić rząd carski w Rosji i ustanowić dyktaturę iluminatów i nowy stopień w gamie środków kontroli społeczeństw. To zaś miało dać Iluminatom solidną bazę operacyjną z wielką ludnością i ogromnymi zasobami materialnymi dla zasilenia nowej machiny iluminizmu. Druga wojna światowa miała pozwolić nowej Rosji Sowieckiej na zdobycie Europy lub, jak się okazało, jej połowy. Trzecia wojna światowa miała wybuchnąć na Bliskim Wschodzie pomiędzy muzułmanami a Żydami i spowodować biblijny Armagedon. Przed końcem trzeciej wojny światowej zmęczone wojną narody miały być gotowe do zaakceptowania jakiegokolwiek planu przynoszącego możliwie najdłuższy pokój, a jednoczącego cały świat pod zgubnym sztandarem Lucyferiańskiego Nowego Porządku Świata. W 1871 r. Pike tak pisał do Mazziniego o następstwach trzeciej wojny światowej: Wywoła ona straszliwy kataklizm społeczny (...) i najbardziej krwawy zamęt. Wszędzie wtedy obywatele, zmuszeni bronić się przeciwko mniejszości rewolucjonistów, będą tępić owych niszczycieli cywilizacji, a większość, pozbawiona złudzeń na temat chrześcijaństwa (...) pozbawiona busoli, pragnąca ideału lecz nie wiedząca, gdzie skierować swe uwielbienie, przyjmie prawdziwe światło za pośrednictwem powszechnej manifestacji, czystej doktryny Lucyfera, wyprowadzonej w końcu na widok publiczny, manifestacji wynikłej z ogólnej reakcji na zniszczenie chrześcijaństwa i ateizmu, obu pokonanych i wytępionych w tym samym czasie. Mazzini i Pike mogli zaplanować w 1871 r. trzy wojny światowe lecz dwaj autorzy Manifestu Komunistycznego - Marks i Engels, mówili o pierwszej wojnie światowej dwadzieścia trzy lata wcześniej. Karol Marks pisał w 1848 r. 'słowiańska hołota', czyli Rosjanie, a także Czesi i Chorwaci, są 'zacofanymi' rasami, których jedyną rolą w przyszłej historii świata będzie rola mięsa armatniego. Marks mówił: Przyszła wojna światowa spowoduje, że z powierzchni ziemi znikną nie tylko reakcyjne klasy i dynastie lecz całe reakcyjne narody. I będzie to postęp. Tak samo, choć idąc jedynie za przewodem Marksa, pisał w rok później jego kolega autor, Fryderyk Engels: Następna wojna światowa spowoduje zniknięcie z powierzchni ziemi całych narodów reakcyjnych. To także będzie postęp. Oczywiście nie będzie mogło się to dokonać bez zdeptania niektórych delikatnych kwiatków narodowych. Lecz bez gwałtu i bez braku litości nie da się w historii osiągnąć niczego. Czy można to opacznie zrozumieć? Cóż to za 'następna wojna światowa', do tej pory nie było przecież żadnej 'wojny światowej'.

Zatrzymując się na chwilę przy postaci Karola Marksa, warto podkreślić, że zarówno on, jak też jego poprzednik Weishaupt deklarowali się początkowo, przynajmniej oficjalnie, jako chrześcijanie. W swojej pierwszej pisemnej pracy Marks wyraził się między innymi takimi słowami: 'Poprzez miłość Chrystusa zwracamy nasze serca jednocześnie ku naszym braciom, którzy są wewnętrznie związani z nami i za których złożył się on w ofierze. Jedność z Chrystusem mogłaby dać wewnętrzną godność, pocieszenie w strapieniu, spokojną ufność i serce zdolne do miłości człowieka...' Jak zauważa W. T. Still: 'Jak mógł taki chłopiec zbłądzić? Coś przydarzyło się młodemu Marksowi w ostatnim roku szkoły średniej i stał się żarliwie antyreligijny. Marks poznał tajemniczą postać nazwiskiem Mojżesz Hess, którego Marks nazywał 'komunistycznym rabinem'. Hess najwidoczniej wprowadził go bezpośrednio na zaawansowany szczebel satanizmu. Nagle Marks zaczął w swoich pismach używać słowa 'zniszczyć', do tego stopnia, że jego przyjaciele, choć zdaje się, że było ich niewielu, nadali mu przydomek 'Zniszczyć'. 'Być może całe to 'chrześcijaństwo' Marksa było tylko pozorem, w każdym razie o tym, że Marks związał się z kultem satanistycznym informuje obszernie Richard Wurmbrand w swojej pracy 'Was Karl Marks a Satanist?', z której wynika między innymi to, iż Marks był satanistą, zanim został komunistą. Mówiąc inaczej 'komunizm, który mu potem przypisano, był najlepszą drogą do oszukania reszty ludzi tak, by opuścili Kościół i podążyli szlakiem wytyczonym przez Weishaupta ponad sześćdziesiąt lat wcześniej'. Oczywiście Marks nie był jedynym przykładem takiego właśnie podejścia do tworzenia 'nowego porządku świata'. Michaił Bakunin, mason i anarchista rosyjski, dopuszczał bezpośrednią więź między rewolucjonistami socjalistycznymi a satanizmem, uważając, że prawdziwa droga rewolucji polega na 'budzeniu Diabła w ludziach, by uruchomić najniższe namiętności. Naszym posłannictwem jest burzyć, a nie budować'. Bakunin był członkiem loży 'Il Progresso sociale' we Włoszech i zorganizował tam tzw. 'Bractwo Międzynarodowe'. Po założeniu w Szwajcarii 'Międzynarodowego Związku Demokracji Socjalistycznej' przystąpił z nim do I Międzynarodówki, co zakończyło się współpracą z Marksem i Engelsem. Po usunięciu z tej organizacji, Bakunin utworzył w 1872 roku międzynarodówkę anarchistyczną, która osiągnęła znaczne wpływy przez skrytobójstwa w Szwajcarii, Włoszech, Hiszpanii i Francji. Jak się przypuszcza satanizm w przypadku Marksa nie pozostał bez wpływu także na jego rodzinę. Okazuje się bowiem, że jego pierwsza córka Laura i jej mąż socjalista Lafargue, popełnili razem samobójstwo, podobnie jak druga córka - Eleonora. Warte podkreślenia u Marksa jest także to, że chociaż w swoim 'Das Kapital' występuje zdecydowanie przeciwko samym podstawom kapitalizmu, nie wspomina nigdy słowem o jego czołowych krzewicielach w tamtych czasach, czyli Rotschildach. Jak się przypuszcza, wynika to z tego faktu, że byli oni tajemnymi finansistami Iluminatów czy też Rewolucji Francuskiej, a później także mieli ogromny wpływ na system gospodarczy Stanów Zjednoczonych. Jak pisze W. T. Still: 'Z pewnością Rotshildowie mieli głęboki wpływ na przemysłową Amerykę. Działając za pośrednictwem firm z Wall Street, a mianowicie Kuhn, Loeb & Co oraz J. P. Morgan Co., Rotschildowie finansowali Johna D. Rockefellera, tak że mógł on stworzyć imperium Standard Oil. Finansowali oni także działalność Edwarda Harrimana (koleje żelazne) i Andrew Carnegiego (stal). Do początków XX w. bogactwo niewidocznego obecnie Domu Rotshildów urosło do takiej skali, że oceniano, iż kontrolują oni połowę świata. Historyk, Nesta Webster, zadała naturalne pytanie w sprawie popełnienia przez Marksa przeoczenia: Jakże można pojąć to, by człowiek, który zabrał się uczciwie za oskarżanie kapitalizmu, miał unikać wszelkich odniesień do jego głównych autorów? Jak możemy wytłumaczyć to zadziwiające przeoczenie? Tylko poprzez uznanie, że Marks nie był szczery w swoich oskarżeniach systemu kapitalistycznego, i że miał inne cele na względzie. Odpowiedź jest taka, że komunizm był wytworem tajnych towarzystw, a Marks był tylko pionkiem działającym na ich zlecenie. Nic chyba nie ilustruje tego lepiej, niż działalność Marksa w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Robotników - Międzynarodówce'.

Wspomniane Międzynarodowe Stowarzyszenie Robotników, czyli 'I Międzynarodówka', zostało utworzone w 1864 roku w Londynie. Chociaż nazwa tej organizacji nadawała jej pozór jakiegoś międzynarodowego porozumienia robotniczego, to w istocie była to 'masońska mieszanka elitarnych socjalistów, komunistów, ateistów i satanistów'. Wbrew powszechnym opiniom, nie była ona wcale tworem samego Marksa, który pozostawał całkowicie poza jej pracami przygotowawczymi prowadzonymi od 1862 do 1864. Później dopuszczono go - wraz z kilkoma masonami - do prac podkomisji mającej przedłożyć statut Międzynarodówki. Co ciekawe, między nimi znajdował się człowiek o nazwisku Wolf, będący osobistym sekretarzem włoskiego 'Iluminata' Mazziniego. Wszystko to w efekcie czyniło z tej organizacji nic innego jak tylko 'iluminowaną masonerię' w nowym przebraniu. Świadczyć o tym może również fakt, że gdy generał Garibaldi, który 'wyzwolił' Włochy od monarchii, przedstawił propozycję dotyczącą tego, że 'Kongres powinien uznać wiarę w Boga', to spotkała się ona z grobowym milczeniem zebranych. Wówczas zakłopotany Garibaldi szybko wycofał się ze swojego pomysłu, wyjaśniając, że przez 'Boga' rozumiał on 'religię Rozumu'. W istocie prawda jest taka, że: 'Cała mowa o warunkach pracy i wszelkie dyskusje o praktycznych problemach przemysłu zostały zarzucone, a Międzynarodówka stała się po prostu machiną wojenną przeciwko cywilizacji. Poprzez wchłonięcie tajnych towarzystw i doktryn iluminizmu, przeszła w jej ręce cała maszyneria rewolucji. Każdy ruch w grze zaplanowanej przez Weishaupta, każda metoda organizowania rozruchów i rozpowszechniania rozpalającej nastroje propagandy, stały się częścią jej programu. A więc dokładnie tak, jak klub jakobinów otwarcie realizował tajemny plan Iluminatów, tak Międzynarodówka, skrywając w swym wnętrzu te same tajemnice, kontynuowała dzieło Rewolucji Światowej w pełnym świetle dnia’.

http://cyprianpolak.salon24.pl/423460,n ... ne-w-sieci


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NWO czyli Nowy Porządek Świata
PostNapisane: 12 sie 2013, 22:11 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://wuzetka2012.blogspot.com/2013/07 ... etody.html

Jak się bronić przed NWO – metody pokojowe i nie tylko…
piątek, 26 lipca 2013 (Nadesłane e-mailem*)

Największym problemem świata jest sam system finansowy, który oparty jest na niewłaściwych zasadach (lichwie – są alternatywy, ale o nich się nie mówi, bo dobrze się żyje niektórym w tym układzie). Moim zdaniem, to jest główna przyczyna problemów gospodarczych na świecie. Są alternatywy do tego systemu. System jest zły i trzeba go wyrzucić na śmietnik historii. Historia zatacza koło i kryzysy także. Jeśli system jest zły to trzeba go obalić, bo to system ma być dla ludzi, a nie ludzie jego niewolnikami. Trzeba o tym wiedzieć, mówić i może stworzyć coś takiego w Polsce.


Występuje coraz większa automatyzacja i robotyzacja produkcji. Trzeba mieć tego świadomość. W związku z tym miejsc pracy dla ludzi będzie zapewne ubywać. Wielu ekonomistów mówi wprost, że pracą będzie się trzeba dzielić np. poprzez skracanie dnia pracy do 4-6 godzin. Wiadomo, że w miejsce starych zawodów powstaną nowe, ale ilość nowych miejsc pracy będzie zapewne dużo mniejsza.W jednym z wywiadów prezes Maspeksu powiedział tak: „Praca umiera. Polecam powieść s.f. Janusza Zajdla „Limes inferior”. Tam mamy obraz społeczeństwa, które konsumuje, ale gdzie praca jest niepotrzebna, gdzie jest ona przywilejem. I myślę, że takich czasów dożyjemy. Kiedyś praca była obowiązkiem, teraz jest prawem, a w przyszłości będzie przywilejem. I oczekuję od polityków, że zajmą się właśnie tym, a nie jakimś politycznym boksem i faulowaniem w narożniku.” (źródło: >link)

Zatem trzeba mieć świadomość, że w przyszłości mogą nastąpić zmiany w systemie ekonomiczno-społecznym. Być może drukarki 3d, o których zrobiło się ostatnio bardzo głośno, będą w stanie wyprodukować w każdym domu niemal wszystko co człowiekowi do życia będzie potrzebne. 20 lat temu mało kto spodziewał się, że komputery tak zrewolucjonizują świat. Zobaczymy co przyniesie przyszłość.

Oto alternatywa dla obecnego złodziejskiego systemu finansowego:

http://biznes.interia.pl/finanse-osobis ... 25526,4141
http://www.mpolska24.pl/blogi/post/384/ ... a-kradziez
http://www.michaeljournal.org/lekja4.htm
http://zb.eco.pl/bzb/39/pdf/
http://www.positivemoney.org/our-propos ... ry-system/
http://demokracja-finansowa.org.pl/Demo ... _2003.html
A w Polsce szykują się do wprowadzenia pierwszej lokalnej waluty:

https://www.facebook.com/PolskaWalutaLokalna
Warto się tą tematyką zająć.

Dzisiejszy świat oparty na długu upada. Banki kreują pieniądz z powietrza i pożyczają potem kilkadziesiąt razy tyle ile mają (system rezerwy cząstkowej) na lichwiarski procent i czerpią z tego ogromne zyski. Jakby wszyscy chcieli wybrać pieniądze zgromadzone na kontach to by system bankowy upadł. Pieniądze nie mają pokrycia w zasobach. Ilość pieniądza ustalają banki centralne, mogą drukować ile im się podoba, ale gdy jest więcej pieniądza w obiegu to powstaje inflacja, czyli spadek wartości pieniądza (mniej kupimy za te same pieniądze – okradanie ludzi w białych rękawiczkach). Długi państw są niespłacalne, bo nie ma tyle pieniędzy w obiegu by je spłacić. Aby spłacić odsetki od długu trzeba zaciągać kolejny pożyczki.

Największym problemem dzisiejszego świata jest chory system bankowy/finansowy, który jest przyczyną kryzysów finansowych na świecie. Kryzys ekonomiczny, z którym mamy teraz do czynienia jest bliźniaczo podobny do tych, które były w XX wieku, czyli jego przyczyną było ogromne zadłużenie i nadpodaż pieniądza, które skutkowało masowym bezrobociem i upadkiem państw. Długów nie ma z czego spłacać, więc gospodarki/firmy upadają. W chwili obecnej niemal wszystkie kraje świata są tak bardzo zadłużone, że nie ma w obiegu wystarczającej ilości pieniądza, aby spłacić te zobowiązania. Trzeba kreować nowy dług (rolować), aby spłacić wcześniejsze odsetki. Jeśli jest kryzys, to banki ograniczą w kryzysie akcje kredytowe (udzielanie kredytów – brak nowego pieniądza w obiegu), to jeszcze pogłębia sytuację. Wszystko zmierza do tego, aby sektor bankowy przejął wszystko za grosze. Gdy jest kryzys, to wartość majątku jest zazwyczaj są niższa niż zazwyczaj, więc Ci, którym jesteśmy dłużni mogą przejąć większy majątek niż w normalnych warunkach. Niewielka liczba osób wzbogaca się kosztem miliardów ludzi.

Bez zmian tego systemu sytuacja będzie się powtarzać. Co można zrobić ? Trzeba zrobić z długiem i bankierami tak jak na Islandii -> http://www.youtube.com/watch?v=Ov6UtOaLPNY

W konstytucji można zrobić zapis, że państwo nie może się zadłużać. W naszej konstytucji zapisane jest, że rząd nie może pożyczyć pieniędzy od Narodowego Banku Polskiego (NBP). Taki zapis jest niekorzystny, bo państwo nie może pożyczać pieniądza od swojego banku centralnego na dogodnych warunkach. Czyli jeśli rządowi brakuje pieniędzy to pieniądze musi pożyczać na rynku np. od innych banków i w ten sposób dług państwa się powiększa. Banki mogą z kolei pożyczyć od NBP pieniądz np. na 4 % i potem pożyczyć rządowi na 6 % i 2 % są do przodu.

Żeby było śmieszniej, to amerykański bank centralny (system rezerwy federalnej, zwany FED-em) jest bankiem prywatnym! Jak to możliwe, że w rękach prywatnego podmiotu, a nie państwa spoczywa rola emitenta pieniądza dla USA ? Jest to chyba największy przekręt w dziejach ludzkości… Przed 1913 rokiem USA samo emitowało sobie pieniądz. Jaki mieliby interes, aby robiła to za USA prywatna instytucja, której muszą płacić pieniądze wraz z odsetkami, jeśli chcą pożyczyć od nich środki (gdyby emitentem pieniądza był państwowy organ, to przy pożyczaniu pieniędzy USA nie musiałoby płacić odsetek)? Może być w związku z tym coś na rzeczy z Nowym Porządkiem Świata (NWO) -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Nowy_porz% ... C5%9Bwiata A jeśli nawet nie, to ktoś na tym nieźle zarabia (grupa interesu). Wszystkie banki prywatne na świecie powiązane są ze sobą i w rzeczywistości poprzez pieniądz odsetkowy (długi) one rządzą światem. Banki poprzez udziały w funduszach skupujących ropę/jedzenie itp.

Mogą sztucznie podnosić ceny (spekulacje) i za to płaci zwykły człowiek. Wraz z coraz to większą robotyzacją/automatyzacją produkcji 90 % pracy ludzkiej będzie zbędne. Tylko pojawi się problem skąd ludzie będą mieli kasę by coś kupić. Będzie ciekawie… Jeszcze za naszego życia. Taki system, który obecnie obowiązuje sprzyja walce o pieniądz i alienacji, a nie współdziałaniu. Niewiele osób wie, że są alternatywne pieniądze w wielu krajach na świecie. W Szwajcarii jest waluta Wir Euro, w którym uczestniczy 80 tys. podmiotów. Jest to pieniądz regionalny (zapis na kontach), można go wydać na danym terenie, jest dobrowolność w płaceniu, istnieje on obok standardowej waluty danego kraju, jest nieoprocentowany, Szwajcarzy mogą za pomocą jego zaciągnąć kredyt bez oprocentowania, a walutę narodową lokują na rachunkach na czarną godzinę. Także taka waluta może wspomóc rozwój gospodarczy w środowiskach lokalnych. Poprzez takie inicjatywy ludzie zacieśniają więzy. W Belgii istnieje waluta Regio Geld. W UK powstała waluta Bristol Pound, którą można płacić w Bristolu (nawet podatki lokalne można nim opłacić). W dobie globalizacji takie waluty są dobrą alternatywą, ułatwiają rozwój połączeń biznesowych i zapobiegają spekulacji, bo są powiązane z walutą narodowa w stosunku 1 do 1.

Państwo daje na nowo narodzone dziecko tysiąc złotych becikowego, a w rzeczywistości dziecko dostaje do spłacenia dług w wysokości ponad 20 tysięcy złotych, a razem z ukrytym długiem emerytalnym jest, to ponad 80 tysięcy złotych (źródło: http://wyborcza.biz/biznes/10,102288,13 ... #BoxBizTxt )
Im więcej dzieci, tym więcej niewolników, którzy będą ten system zasilać przez całe życie… Mechanizm jest dobrze pokazany na krótkim filmie: Cześć, jestem z rządu… http://www.youtube.com/watch?v=ep3ULIyfpjw

Można powiedzieć, że państwo działa w podobny sposób jak mafia, która przychodzi do nas co miesiąc po haracz, z tym, że robi to „w nowoczesny sposób”, tak, żeby ludzie nie byli tego świadomi, czyli poprzez podatki. Rodząc się mamy dług do spłacenia, który dostajemy w „prezencie” od państwa, następnie wmawia się nam, żebyśmy brali kredyt hipoteczny na mieszkanie np. w wysokości 150 tysięcy złotych, co będzie oznaczało, że po okresie kredytowania spłacimy bankowi drugie tyle, a w końcowej fazie życia i tak to mieszkanie oddamy bankowi poprzez odwróconą hipotekę, w zamian za jałmużnę kilkuset złotową na przeżycie. Jak widać system działa fantastycznie, ale nie dla nas, tylko dla banków, które zarabiają na nas krocie.

Wszystko to zmierza do NWO (nowego porządku świata), w którym 1 % będzie megabogata, będzie trochę służb policyjnych i reszta, która będzie niewolnikami dla sytemu. Do tego ludzie będą chipowani, pieniądz będzie tylko w formie wirtualniej, jeśli ktoś się sprzeciwi będzie miał zablokowany dostęp do konta. Totalitaryzm pełną gębą, tak jak w książce rok 1984 Orwella, czy też Matrixie. Trzeba się temu przeciwstawić.

Największe przekręty finansowe jakie wstrząsnęły światem cz. II – Amerykańska Rezerwa Federalna (FED) http://www.finansowy-doradca.pl/?p=546

*Tytuł oryginalny: „Polska gospodarka – jaka jest, a jaka powinna być”. Tekst pochodzi z http://www.students.pl/spolecznosc/user ... owinna-byc . Wytłuszczenia Monitor-polski.

Komentarz Monitor-polski: System kreacji pieniadza opartego na długu oraz niemożliwe do spłącenia pożyczki są częścią planu zubożenia wszystkich krajów świata. Jednak globalnym lichwiarzom nie do końca to wychodzi – sąkraje, któe spłaciły dług i są w opozycji do NWO. Wojna z nimi może potrwać bardzo długo i wcale nie jest pewne kto wygra, tym bardziej, że w krajach opanowanych przez mafię globalną budzi się mocna opozycja. Ludzie bowiem zaczynają zdawać sobie sprawę o co idzie. Jeśli Protokoły Mędrców Syjonu ich nie obudziły, to obserwacja tego co się dzieje i osobiste doświadczenia nie pozostawiają złudzeń.

Celem NWO jest eliminacja 98% (lub nawet więcej) ludności świata. Czipowanie jest konieczne by mieć totalną kontrolę nad społeczeństwem, by uniemożliwić działalność opozycji. Do tego, jak pisze autor artykułu, dojdzie system waluty witualnej, zapisanej w indywidualnych czipach. Osoba niewygodna będzie eliminowania przez odmowę dostępu do konta. Dlatego tak ważne jest kreowanie lokalnych walut już teraz, gdy nie jesteśmy jeszcze wszyscy zaczipowani.
Czipowanie odbywa się już teraz, bez naszej wiedzy – w Anglii i USA np. czipuje się już dużą część noworodków (np. http://www.wnd.com/2008/01/45542/). Czipuje się także żołnierzy – bez ich wiedzy (http://12160.info/profiles/blogs/usa-mi ... ng-chipped). Czipy pozwalają nie tylko na identyfikację, ale i na zdalne starowanie osobnikami. I nie jest to żadna science – fiction, lecz technologia stosowana przez służby na porządku dziennym. Przypomnę chociażby przypadek zdalnie sterowanego mordercy – kierowcy Tira posłuchaj Janusza Zagórskiego od 13 min 45 sek >link.

Nie będę się tu rozwodził nad koniecznością planowania obrony fizycznej, dodam tylko, że drukarki 3D, o których pisze autor, pozwalają nawet na produkcję broni palnej, co rodzi już restrykcje rządowe (zob. http://news.cnet.com/8301-11386_3-57589 ... -new-york/). Można podejrzewać, że publikacje na ten temat zostaną niedługo zakazane, na razie nie ma jednak żadnych restrykcji – postaram się niedługo coś więcej na ten temat napisać. Zakaz sprzedaży takich drukarek nie wchodzi raczej w grę, tak więc już niedługo każdy z nas będzie mógł mieć niebezpieczną broń, co na pewno nie jest na rękę globalnym zbrodniarzom. Dlatego też się spieszą i wykorzystają każdą technologię by jak najszybciej przepchnąć swoje plany depopulacji. Pętla jednak się już zaczęła zaciskać na ich szyjach…

Źródło: http://www.monitor-polski.pl/jak-sie-br ... nie-tylko/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NWO czyli Nowy Porządek Świata
PostNapisane: 03 wrz 2013, 07:49 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2009, 10:40
Posty: 7536
Lokalizacja: Podlasie
Mapa “Nowego Bliskiego Wschodu”

Stosunkowo mało znana mapa Bliskiego Wschodu, z NATO stacjonującym w Afganistanie i Pakistanie, krąży w kołach strategicznych, rządowych, NATO, politycznych i wojskowych od połowy 2006 roku. Mimowolne pozwolono na pokazanie jej w miejscach publicznych, może dla próby budowania konsensusu i powolnego przygotowywania ogółu ludności, do możliwych, może nawet katastrofalnych, zmian na Bliskim Wschodzie. To jest mapa na nowo przerysowanego i zrestrukturyzowanego Bliskiego Wschodu, określanego jako “Nowy Bliski Wschód.”

Obrazek
Bliski Wschód teraz

Obrazek
“Hegemonia jest tak stara jak ludzkość…”
-Zbigniew Brzezinski, b. amerykański doradca ds. bezpieczeństwa narodowego


Termin “Nowy Bliski Wschód” przedstawiła światu w czerwcu 2006 roku w Tel Awiwie sekretarz stanu USA Condoleeza Rice, jako substytut starego, imponującego określenia “Wielki Bliski Wschód.” Ta zmiana we frazeologii polityki zagranicznej zbiegła się z inauguracją terminalu ropy Baku-Tbilisi-Ceyhan, we wschodniej części M. Śródziemnego.

Termin i koncepcja “Nowego Bliskiego Wschodu” zostały następnie ogłoszone przez sekretarz stanu USA i premiera Izraela w szczytowym czasie sponsorowanego przez Anglo-Amerykańów izraelskiego oblężenia Libanu. Premier Ehud Olmert i sekretarz Rice poinformowali międzynarodowe media, że projekt “Nowego Bliskiego Wschodu” został zapoczątkowany w Libanie.

To ogłoszenie było potwierdzeniem anglo-ameryko-izraelskiej “wojskowej mapy drogowej” na Bliskim Wschodzie. Ten projekt, który był na etapie planowania przez kilka lat, polega na stworzeniu łuku niestabilności, chaosu i przemocy, rozszerzających się od Libanu, Palestyny i Syrii, do Iraku, Zatoki Perskiej, Iranu i granic Afganistanu ze stacjonującym wojskiem NATO.[…]

Sekretarz Condoleezza Rice podczas konferencji prasowej stwierdziła, że “co widzimy tutaj [w odniesieniu do zniszczenia Libanu i izraelskich ataków na Liban], to w pewnym sensie “bóle porodowe” “Nowego Bliskiego Wschodu “ i cokolwiek nie zrobimy [czyli Stany Zjednoczone], musimy być pewni, że idziemy w kierunku Nowego Bliskiego Wschodu [i] nie wrócimy do starego.” Sekretarz Rice natychmiast krytykowano za jej wypowiedź, zarówno w Libanie, jak i na całym świecie, za wyrażenie obojętności na cierpienia całego narodu, który był bombardowany przez izraelskie siły powietrzne.[…]

Anglo-Amerykańska wojskowa mapa drogowa wydaje się walczyć o wejście do Azji Środkowej przez Bliski Wschód. Bliski Wschód, Afganistan i Pakistan to ostoja dla rozszerzenia wpływów Stanów Zjednoczonych na były Związek Radziecki i byłe republiki radzieckie w Azji Środkowej. Bliski Wschód jest w pewnym stopniu południową klamrą Azji Środkowej. Azja Środkowa z kolei jest również określana jako “klamra południowej Rosji” czy rosyjskiej “bliskiej zagranicy.” […]

Należy zauważyć, że Zbigniew Brzeziński w książce ‘The Grand Chessboard: American Primacy and Its Geo-strategic Imperatives’ [Wielka szachownica: amerykański prymat i jej geostrategiczne imperatywy], nawiązywał do nowoczesnego Bliskiego Wschodu jako dźwigni kontroli regionu, który nazywa Bałkanami Eurazji. Składają się one z Kaukazu (Gruzja, Republiki Azerbejdżanu i Armenii) i Azji Środkowej (Kazachstan, Uzbekistan, Kirgistan, Tadżykistan, Turkmenistan, Afganistan i Tadżykistan), oraz do pewnego stopnia Iranu i Turcji. Iran i Turcja tworzą północną klamrę Bliskiego Wschodu (z wyłączeniem Kaukazu) graniczącą z Europą i byłym Związkiem Radzieckim.[…]

Koncepcja Nowego Bliskiego Wschodu została przedstawiona jako rozwiązanie “humanitarne” i “sprawiedliwe,” korzystne dla narodów na Bliskim Wschodzie i jego regionów peryferyjnych. Według płk. Petera Ralpha:
“Granice międzynarodowe nie są do końca sprawiedliwe. Ale stopień niesprawiedliwości jaki zadają tym, których granice zmuszają do życia razem lub oddzielnie, czyni ogromną różnicę – często różnicę między wolnością i uciskiem, tolerancją i okrucieństwem, rządami prawa i terroryzmem, a nawet wojną i pokojem. […]

Oczywiście, żadna korekta granic, nawet drakońska, nie może uszczęśliwić wszystkich mniejszości na Bliskim Wschodzie. W niektórych przypadkach, grupy etniczne i religijne przemieszały się i pożeniły. Gdzie indziej, związki na podstawie pochodzenia lub wyznania nie mogą okazać się aż tak radosne jak oczekują obecni orędownicy. Granice przewidziane na mapie naprawiają krzywdy doznane przez najważniejsze “oszukane” grupy ludności, takie jak Kurdowie, Baluch i arabscy Szyici [muzułmanie], ale nadal nie uwzględniają odpowiednio blisko-wschodnich chrześcijan, Bahais, Ismailis , Naqshbandis i wiele innych mniejszych liczebnie mniejszości. I jedno prześladujące zło nigdy nie może być naprawione nagrodą w terytorium: ludobójstwo Ormian dokonane przez umierające imperium otomańskie.

Ale jeśli wszystkie niesprawiedliwości graniczne przedstawione tutaj nie będą uwzględnione, bez tak dużych zmian granic, nigdy nie ujrzymy bardziej pokojowego Bliskiego Wschodu.”

[…]

Przerysowanie i podział Bliskiego Wschodu od wschodnich wybrzeży M. Śródziemnego Libanu i Syrii, do Anatolii (Azja Mniejsza), Arabii, Zatoki Perskiej i Płaskowyżu Irańskiego, odpowiada szerokim celom gospodarczym, strategicznym i wojskowym, które są częścią wieloletniego anglo-amerykańskiego i izraelskiego planu dla regionu.

Bliski Wschód był ukształtowany przez siły zewnętrzne w beczkę prochu, która jest gotowa wybuchnąć na skutek odpowiedniego zapłonu, ewentualnie rozpoczęcia anglo-amerykańskiego i / lub izraelskiego nalotu na Iran i Syrię. Szersza wojna na Bliskim Wschodzie może doprowadzić do przerysowania granic, które są strategicznie korzystne dla interesów anglo-amerykańskich i Izraela. […]

Systematycznie podejmowano próby zamierzonego wywoływania wrogości między różnymi etniczno-kulturowymi i religijnymi grupami na Bliskim Wschodzie. W rzeczywistości są one częścią starannie przygotowanej tajnej agendy wywiadu. .

Jeszcze groźniejsze jest to, że wiele rządów na Bliskim Wschodzie, np. Arabia Saudyjska, asystuje Waszyngtonowi w podsycaniu podziałów między ludnością Bliskiego Wschodu. Ostatecznym celem jest osłabienie ruchu oporu przeciwko obcej okupacji przez “strategię dziel i rządź,” która służy anglo-amerykańskim i izraelskim interesom w całym regionie.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/20 ... o-wschodu/

_________________
"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NWO czyli Nowy Porządek Świata
PostNapisane: 28 sty 2014, 12:24 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://www.monitor-polski.pl/wojna-wiel ... o-ukraine/

Wojna Wielkiego Syjonu z Rosją o Ukrainę

Obrazek
USRael


Intencje Wielkiego Syjonu (aka Rząd Światowy, Imperium Rotszyldów, NWO) coraz bardziej stają się jasne – chodzi o wywołanie wojny z Rosją by ostatecznie zlikwidować ten ostatni bastion oporu wobec potęgi judeo-satanistycznej. Czas nie gra na korzyść Wielkiego Syjonu, bowiem w USA, jak i w innych krajach wzmaga się opór wewnętrzny – na skutek wzrostu świadomości co do zagrożenia dla ludzkości, jakie niesie pomiot szatana określający się jako „demokratyczny zachód”. Czipowanie ludzkości i jej systematyczna eksterminacja nie może być kontynuowana do czasu, gdy Rosja i stowarzyszone z nią kraje, nie znajdą się pod butem Międzynarodowej Lichwy.
Do tej pory lichwiarzom udało się podbić większość świata, te kraje, które się opierają są izolowane (Białoruś, Iran) albo od razu bezpośrednio atakowane militarnie (Jugosławia, Irak, Libia i Syria). W niektórych krajach dochodzi do tzw. „rewolucji” inspirowanych i finansowanych przez agenturę NWO, głównie w postaci przejętych mediów, w tym internetowych i tzw. organizacji pozarządowych. Do tego typu interwencji doszło w Egipcie, Rosji i na Ukrainie. W Rosji, z uwagi na siłę Słowian w niektórych służbach i armii jest to na razie niemożliwe, jednak na Ukrainie po niepowodzeniu tzw. „Pomarańczowej Rewolucji” stataniści włożyli masę pracy by omotać umysłami młodych ludzi, czego skutek właśnie widzimy. Zwabieni marchewką „demokracji” i zarobku w Zachodniej Europie, zrobią wszystko by usunąć lokalnego dyktatora i wprowadzić na jego miejsce jeszcze większe zło. Ale nie zdają sobie z tego jeszcze sprawy, tak jak większość Polaków, nie widziała zagrożenia w KOR-nikach.
Sprawa przejęcia Ukrainy, a zwłaszcza jej zachodniej części jest dla syjonistów kluczowa jeszcze z jednego powodu. Może chodzić o stworzenie wielkiego państwa syjonistycznego w Europie, które to plany znamy jako Judeopolonię. Judeopolonia może obejmować znaczną część Polski i Zachodnią Ukrainę – podobnie do tego co proponował Hitler żydom – żydowskie państwo „od morza do morza”.

Prawda o Judeo-Polonii
http://homepage.interaccess.com/~netpol ... lonia.html
Mapa państwa żydowskiego proponowanego przez Hitlera żydom
http://homepage.interaccess.com/~netpol ... eoPol2.jpg

W świetle tych faktów, podejrzenie budzą wspólne obrady polskiego Sejmu z dużą częścią parlamentarzystów Knessetu, w tym rasistowskich rabinów Davida Lau, który nie tylko obraził czarnoskórych koszykarzy, ale i określił wszystkich nie-żydów (gentiles) jako „morderców, złodziei i bezmózgowców”. Pamiętajmy, że jest to jeden z dwóch naczelnych rabinów Izraela i ten rasista w glorii przyjeżdża do Polski, gdzie rasizm jest karany. Co gorzej, swoimi określeniami na nie-żydów zainspirował wielu rabinów izraelskich, którzy już wprost o nas mówią, że „nie są oni ludźmi” i „zasługują na śmierć”.
W Izraelu tego typu ekscesy przechodzą bezkarnie, powstają nawet filmy dokumentalne, które promują zbrodnie na Arabach i ich dzieciach, co rzekomo nakazuje Talmud. Ale czy my, Polacy, musimy akceptować tutaj przyjazd takich ludzi, zresztą finansowany z naszych, podatników pieniędzy?

HAARETZ: Newly elected chief rabbi slammed for ‚racist’ jibe
http://www.haaretz.com/jewish-world/jew ... s/1.538848

TOP ISRAELI RABBI: GENTILES ARE „MURDERERS, THIEVES, BRAINLESS.”
http://www.truthtellers.org/alerts/TopI ... nless.html

Należy tu jednoznacznie określić czym jest światowy policjant – USA. Od czasu Prezydenta Kenneydy’ego zamordowanego przez masońskich najemników w zbrodni rytualnej w Dallas, za próbę emisji rządowego dolara i blokadę broni jądrowej dla Iraela, nie ma już niezależnego prezydenta. Urząd prezydenta USA okupują masońskie marionetki, którzy nawet tekst przemówień powtarzają z tego co usłyszą w małej słuchawce w uchu. Obama osiągnął w tym perfekcyjność, w przypadku Geroge’a Busha były poważne wpadki.

http://www.youtube.com/watch?v=bavI7Jc1Cfg
http://www.youtube.com/watch?v=Zs0SipPohgI

Niewykluczone, że Obama ma implant i niepotrzebna jest mu już słuchawka:

http://www.youtube.com/watch?v=mIdxclx0b0s

Stanami po cichu rządzą agenci Rotszyldów, którzy objęli kluczowe stanowiska w Rezerwie Federalnej, Rządzie, Kongresie, w Armii, mediach i najważniejszych organizacjach. To samo zresztą dzieje się we wszystkich krajach tzw. „zachodu” w tym w Unii Europejskiej. Polityka realizowana przez tych ludzi nie ma nic wspólnego z dobrem ludzkości, świadczą o tym metody jakimi się ci ludzie posługują – terror, zniszczenie i wojny. Nie można mieć więc wątpliwości, że zarówno Rząd USA jak i Unia Europejska realizują obecnie w 100% politykę Wielkiego Syjonu, której celem jest zniszczenie obecnej cywilizacji i depopulacja globu.
Ponieważ wiedza na temat realizowanego przez Wielki Syjon Mega-Holocaustu wydostała się już na forum publiczne, złoczyńcy nie cofną się przed niczym by popchnąć jak najszybciej do przodu realizację ich planów. Wiedzą, że jeśli nie wygrają, to czeka ich anihilacja. Stąd te obecne gwałtowne posunięcia, które obserwujemy także w Polsce i na Ukrainie. Chodzi o jak najszybsze zniszczenie Rosji, by ta nie stała na przeszkodzie w pacyfikacji patriotów w USA – tam bowiem syjonistów czeka najgorsza przeprawa.
Podczas Światowego Forum Ekonomicznego, Sekretarz Stanu USA John Kerry niedwuznacznie dał znać, że mięso armatnie Wielkiego Syjonu pod nazwą Armia Amerykańska, może być w każdej chwili wysłana do Ukrainy by „zakończyć przemoc”. Podczas gdy ta przemoc jest finansowana i prowokowana przez siły sponsorowane właśnie przez Wielki Syjon, a „bohaterowie” tejże rewolucji są takimi samymi „bohaterami” jak agentura, która w Polsce przejęła Solidarność w roku 1981.

Ukraine Next Blood Battle for U S Troops? John Kerry Support Sparks Query
http://guardianlv.com/2014/01/ukraine-n ... rks-query/

Wcześniej w Davos, Kerry wprost oświadczył, że USA nie zmienia swojej polityki interwencji (zbrojnych) w miejscach zapalnych gdzie dochodzi do „przemocy i naruszania praw człowieka”. Potwierdził, że w takich sytuacjach możliwe jest użycie wojska. Ukraińska „rewolta” doskonale wie o tych planach, dlatego też jest tak butna i brutalna w swoich atakach na instytucje rządowe.

WOW! VIOLENT VIDEO! Ukrainian Rioters Brutally Beat Police & Storm Local Admin Building
http://www.youtube.com/watch?v=QhVrey_sDx8

Rosja, która jest zajęta Igrzyskami Olimpijskimi w Soczi (dlatego zapewne wybrano ten moment na atak na Ukrainę), stoi pod presją zamachów ze strony terrorystów czeczeńskich i Al Kaidy – organizacji finansowanych i kierowanych przez Wielki Syjon. Niewykluczone, że zagrożono Rosji zamachem z użyciem broni nuklearnej, jeśli będzie interweniować na Ukrainie.
Nie sądzę jednak, że Putin ulegnie szantażowi, bowiem zdaje sobie zapewne sprawę, że po Ukrainie, przyjdzie kolej na Rosję i on sam może skończyć jak Mu’ammar al-Kaddafi – poćwiartkowany żywcem.
=====================================
*Zdaję sobie sprawę z tego, że syjonistyczne władze w Polsce będą chciały potraktować takie teksty jak powyższy jako „mowę nienawiści” lub „antysemityzm”. Ta nowa forma inkwizycji jest nie do zaakceptowania. Nie możemy dać się zastraszyć ludziom, którzy mają intencje ludobójcze i realizują je w coraz to bardziej jawny sposób. Podciąganie krytyki syjonizmu – skrajnej formy rasizmu, pod antysemityzm jest zagrywką, która nie daje się już określić jako zabieg prawny. Jest to jawny terroryzm za pomocą prawa, dokładnie taki sam jaki stosowano w ZSRR i nazistowskich Niemczech.
Jeśli za publikację taką jak powyższa trafię kiedyś za ich kratki lub do ichniego szpitala psychiatrycznego, to będzie to konieczne zło. Jeśli bowiem nie będziemy informować o tym kto stoi za masowymi zbrodniami, które się odbyły w XX wieku i odbywają teraz na naszych oczach, to zło ostatecznie zwycięży, a my wszyscy skończymy jak niewinni żydzi w Aschwitz. Tyle, że metody mordu są już o wiele bardziej wyrafinowane.

26 STYCZNIA , 2014


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NWO czyli Nowy Porządek Świata
PostNapisane: 29 sty 2014, 16:38 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://marucha.wordpress.com/2014/01/29 ... czela-sie/

New World Order – ostateczna rozgrywka rozpoczęła się
Posted by Marucha w dniu 2014-01-29 (środa)

NATURA WŁADZY WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE
SYSTEM BANKU CENTRALNEGO
Przypuszczalnie najważniejszą rzeczą, jaką należy wiedzieć o władzy w dzisiejszym świecie jest to, że większość państw nie ma kontroli nad własnymi walutami. Zamiast tego prywatne, nastawione na zyski banki centralne – takie jak Bank Rezerw Federalnych w USA – tworzą pieniądze z niczego, a następnie z doliczonymi odsetkami pożyczają je rządom państw. Jest to niebywale opłacalne oszustwo, ale to nie jest jeszcze najgorsze w tym wszystkim.
Banki centralne nie tylko mają prawo do tworzenia pieniędzy z niczego, ale również mają prawo ustalania stóp procentowych, decydując ile kredytu jest emitowane i ile pieniędzy jest wprowadzane do obrotu. Dzięki tej władzy banki centralne mogą – i robią to – dokonywać cykli wzrostów i kryzysów gospodarczych, umożliwiając super-bogatym właścicielom banków osiągać zyski z inwestycji w okresie boomu i wykupywać aktywa po zaniżonych cenach podczas kryzysów. I to nadal jeszcze nie jest cała historia.
Najbardziej opłacalnym ze wszystkich działań banku centralnego jest finansowanie wielkich wojen, w szczególności dwóch Wojen Światowych. Gdy kraje są zaangażowane w działania wojenne, kiedy wchodzi w grę samo ich przetrwanie, rządy wykorzystują do granic możliwości swoje zasoby. Walka, aby uzyskać więcej finansowania staje się równie ważna, jak rywalizacja na polu bitwy. Lichwiarze uwielbiają zdesperowanych kredytobiorców i ogromne fortuny zostały zbite przez udzielanie kredytu obu stronom konfliktów: im dłużej trwa wojna, tym więcej zysków dla bankierów centralnych.

SCENTRALIZOWANE BOGACTWO PROWADZI DO SCENTRALIZOWANEJ WŁADZY
“Niektórzy z najpotężniejszych ludzi w Stanach Zjednoczonych czegoś się boją. Wiedzą oni, że jest gdzieś władza tak zorganizowana, tak subtelna, tak czujna, tak powiązana, tak kompletna, tak wszechobecna, że ​​lepiej mówić szeptem, kiedy się ją potępia” – Woodrow Wilson
Nasze systemy polityczne, oparte na partiach konkurujących, by zostać wybranymi, są z natury podatne na korupcję. Podobnie jak walka o finansowanie jest ważna w kampaniach wojskowych, tak samo ważne jest to w kampaniach politycznych. Zamożni darczyńcy są w stanie uzyskać specjalne traktowanie, jeśli chodzi o ustawodawstwo i regulacje, które wpływa na ich interesy. Ten rodzaj korupcji jest jednak tylko wierzchołkiem góry lodowej.
Bardziej efektywnym sposobem, w który bogactwo przekłada się na władzę, polega na wprowadzaniu agentów – osób lojalnych wobec bogatych sponsorów – na pozycje wpływów i władzy. Na przykład, kiedy Rothschildowie i Rockefellerowie połączyli siły, aby ustanowić Rezerwę Federalną, zrekrutowali nieznanego profesora, Woodrowa Wilsona, obiecali mu uczynić go prezydentem i zabezpieczyli sobie jego obietnicę wywdzięki tym, że podpisze ustawę ustanawiającą Rezerwę Federalną, gdy nadejdzie na to czas. Z ich wpływem na szefów partii politycznych, ich kontrolą gazet i nieograniczonym finansowaniem, byli w stanie doprowadzić do wyboru Wilsona na prezydenta. Być może później żałował targu z diabłem, jak sugeruje powyższy cytat.
Bardziej nowoczesnym przykładem jest Obama, długoletni protegowany Henry’go Kissingera, kluczowego agenta Rockefellerów. Podobnie jak Wilson, Obama wyskoczył nagle z politycznego niebytu, został wystrzelony do prezydentury i udowodnił swoją lojalność na stanowisku. W przypadku Obamy, polegało to na szybkim przekształceniu Białego Domu w siedlisko agentury bankierów centralnych z Wall Street – Timothy Geithnera i jego kolesi. Oni robią politykę, Obama robi przemowy.
Tego rodzaju stan rzeczy trwa już od wieków, najpierw w Europie, a później w Stanach Zjednoczonych. To, co zaczęło się od umieszczenia kilku kluczowych agentów w odpowiednich miejscach, ewoluowało w czasie. To co mamy obecnie to międzynarodowa sieć kontroli, z kluczowymi agentami umieszczonymi w partiach politycznych, rządach i ich agencjach, mediach, zarządach spółek, służbach wywiadowczych i wojskowych. W centrum sieci są dynastie rodzin kontrolujących banki centralne – Bogowie Pieniądza, którzy pozostają głównie za kulisami, pociągając stamtąd za sznurki realnej władzy.

TECHNIKA TRANSFORMACJI
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, co byś robił, gdybyś był bogaty i miał władzę? Dla niektórych odpowiedzią byłoby życie bez konieczności pracowania, natomiast myśli wielu skierowałyby się w kierunku zmiany świata – uczynienia świata “lepszym”.
Bogowie Pieniądza posiadają bogactwo i władzę. W wielkich ilościach. Od pokoleń. I w przeciwieństwie do ciebie i mnie, mogą zrobić znacznie więcej niż tylko pomarzyć na jawie. Zajęcie w które są zaangażowani od ostatnich kilku stuleci nie polega jedynie na gromadzeniu większego bogactwa, polega ono raczej na przekształcaniu świata we własne prywatne lenno. Osiągają to za pomocą serii projektów przekształceniowych na skalę globalną. To co nazywane jest “Nowym Porządkiem Świata” jest po prostu ostatnim z serii tych projektów.

PROJEKT WIELKIEJ AMERYKI
Kiedy kolonie amerykańskie osiągnęły niepodległość od Wielkiej Brytanii, powstał nowy naród, który miał wyraźny potencjał stania się prawdziwą wielką światową potęgą. Ogromny kontynent, większy od całej Europy, z ogromnymi zasobami był dostępny do przejęcia i wykorzystania. Jeśli Rothschildom udałoby się uzyskać kontrolę nad Ameryką, mogli użyć jej jako bazy operacyjnej do konsolidacji władzy w skali globalnej.

BUDOWA PRZEMYSŁOWEGO GIGANTA
Przez lata 1800-1900 Stany Zjednoczone urosły, by stać się wielką potęgą przemysłową. Kojarzy nam się ten wzrost potęgi z nazwiskami takimi jak Carnegie, Mellon, JP Morgan i Rockefeller, którzy stali się znani jako “wyzyskiwacze” (“robber barons”). Jednak to pieniądze Rothschilda i powiązane z Rothschildem banki odegrały główną rolę w finansowaniu tego projektu uprzemysłowienia. Rothschildowie starannie przygotowali swoją przyszłą bazę operacyjną. JD Rockefeller był największym z wyzyskiwaczy i był w stanie dołączyć do panteonu Bogów Pieniądza na mniej więcej równej stopie z Rothschildami.

ZAMACH STANU REZERWY FEDERALNEJ
Po osiągnięciu przez Stany Zjednoczone pozycji wielkiej potęgi przemysłowej, następnym krokiem dla Bogów Pieniądza było objęcie zdecydowanej kontroli nad tym gigantem, którego pomogli stworzyć. Zostało to osiągnięte, z typowymi zakulisowymi machinacjami, poprzez utworzenie Rezerwy Federalnej w 1913 roku.

PROJEKT I WOJNY ŚWIATOWEJ
Następnym krokiem było rozegranie europejskich potęg przeciwko sobie. Przy wsparciu Rothschildów, tajna kabała brytyjskich elit zaplanowała i zorganizowała “Wielką Wojnę” z Niemcami, których przemysłowa i finansowa potęga zaczynała dławić potęgę Imperium Brytyjskiego (1). Intencją kabały było zachowanie brytyjskiej supremacji. Władcy Pieniądza rozgrywali jednak znacznie głębszą grę. Niemcy przegrali wojnę, ale to Stany Zjednoczone, a nie Wielka Brytania, stały się głównym beneficjentem tej porażki.
Podczas gdy europejskie mocarstwa wyczerpywały się w wojnie, Stany Zjednoczone dostarczały im do tego środki, a materiały te były opłacane przez pożyczki umożliwiane przez nowo utworzoną Rezerwę Federalną – w samą porę ustanowioną do tego celu. Kiedy wojna się skończyła, mocarstwa europejskie były winne Stanom Zjednoczonym astronomiczne sumy pieniędzy, a USA znacznie rozszerzyły swój potencjał przemysłowy w procesie dostarczania materiałów wojennych.
Przed wojną, USA, Wielka Brytania i Niemcy były mniej więcej na równi pod względem potęgi przemysłowej. Z uwagi na znikome zaangażowanie wojskowe, USA wyszły z wojny jako zdecydowanie największa potęga przemysłowa i najbogatszy naród na świecie. Jednak Stany Zjednoczone były tylko jedną z wielu wielkich potęg. Nie miały floty światowej klasy, ani nie miały światowej klasy armii.

EKSPERYMENT FASZYZMU I KOMUNIZMU
Wielkim Projektem Bogów Pieniądza zawsze było, jak wspomniano wyżej, przekształcenie świata w swoje własne prywatne lenno. Poprzez projekt Wielkiej Ameryki zbudowali geopolityczną podstawę władzy, która była potrzebna, aby osiągnąć ten cel. Ale pozostawało pytanie – jak będą rządzić swoim lennem, kiedy je osiągną? Ponieważ chcą mieć absolutną kontrolę nad populacją, musieli eksperymentować z różnymi środkami sprawowania tej kontroli.
Pierwszą okazję do eksperymentowania dostrzegli w rewolucyjnych ideach Marksa, Engelsa, Trockiego i Lenina. Reżim carski słabł i został zmuszony przez rewolucję 1905 roku do wprowadzenia poważnych reform. Wskutek jeszcze większego osłabienia reżimu carskiego przez klęski militarne początku I wojny światowej, druga rewolucja komunistyczna miała wszelkie prawdopodobieństwo sukcesu. Istniało jednak niebezpieczeństwo, że druga rewolucja doprowadzi do demokratycznej formy socjalizmu, który nie byłby rodzajem reżimu, który Bogowie Pieniądza pragnęli dla swojego przyszłego lenna.
Widzieli w Leninie i Trockim przywódców z autokratycznymi pomysłami, pasującymi do ich celów. Zorganizowali Leninowi transport ze Szwajcarii, a Trockiemu z Nowego Jorku – obydwojgu do Petersburga, gdzie ci stworzyli frakcję bolszewicką i przejęli kontrolę nad rewolucją. Bogowie Pieniądza sfinansowali następnie rozwój Związku Radzieckiego, a tym samym uruchomili eksperyment z autokratycznym reżimem opartym na kolektywistycznych wartościach.
Bogowie Pieniądza dostrzegli drugą możliwość eksperymentowania ze sprawowaniem kontroli w ideach znakomicie charyzmatycznego Adolfa Hitlera. Gdy Hitler został aresztowany za przewodzenie puczowi Beer Hall w 1923 roku, zorganizowali dla niego pobyt w wygodnym więzieniu, gdzie mógł rozwijać swoje pomysły w swoim opus magnum “Mein Kampf”, które wyartykułowało propozycję manifestu, między innymi, poszukiwania Lebensraumu (przestrzeni życiowej) i zniewolenia Słowian. Idee Hitlera skupiały się wokół nacjonalizmu, rasizmu, ekspansjonizmu, eugeniki, ludobójstwa i brutalnych metod kontroli populacji.
Jeśli Hitler doszedłby do władzy w Niemczech, dostarczyłoby to sposobności do eksperymentowania z całkiem innego rodzaju autokratycznym reżimem. Dodatkowo, ze względu na jego ekspansjonistyczne pomysły i nienawiść do komunizmu, zapewniało środki do realizacji kolejnego projektu transformacji geopolitycznej – Drugiej Wojny Światowej. Hitler był również atrakcyjny dla niemieckich elit, którzy widzieli w nim szansę na przywrócenie Niemcom pozycji wielkiego mocarstwa.
Reszta, jak mówią, jest historią. Poprzez zorganizowanie upadku gospodarczego Republiki Weimarskiej i za pomocą innych środków, Hitlerowi dopomożono w dojściu do władzy w Niemczech. On jednak nie był pionkiem, a wiele z jego nienawiści, częściowo ze względu na fakt, że Rothschildowie są Żydami, skierowało się przeciwko samym Bogom Pieniądza, których określał jako “gnomów z Zurychu”. Ta nienawiść nie umniejsza jednak wartości eksperymentu nazistowskiego dla Bogów Pieniądza.

PROJEKT II WOJNY ŚWIATOWEJ
“Jeśli zobaczymy, że Niemcy wygrywają, powinniśmy pomóc Rosji, a jeśli Rosja będzie wygrywać, powinniśmy pomóc Niemcom i w ten sposób pozwolić im pozabijać się w jak największej ilości.”
- Harry S. Truman, NY Times, 24 czerwca, 1941 (dwa dni po ataku Niemiec hitlerowskich na Związek Radziecki)
Kolejnym krokiem w projekcie Wielkiej Ameryki było rozegranie wszystkich innych wielkich mocarstw przeciwko sobie, na większą skalę niż w pierwszej wojnie światowej. Tym razem jednak Stany Zjednoczone miały odegrać ważną rolę militarną, tak aby mogły wyjść z wojny nie jako jedna z wielkich potęg, ale jako jedyna na świecie globalna super potęga. Ważna rola militarna – tak, ale wsparta w dużym stopniu przez innych, tak że Stany Zjednoczone poniosły nieznaczne straty w porównaniu do astronomicznych ofiar większości pozostałych stron.
Ze swojej bezpiecznej amerykańskiej bazy operacyjnej, Bogowie Pieniądza pomogli zorganizować remilitaryzację Niemiec i szybki wzrost Japonii jako nowoczesnej potęgi przemysłowej i militarnej, jednocześnie wspierając rozwój Związku Radzieckiego. W ten sposób, jak to mówią, kaczki zostały ustawione w rzędzie do odstrzału. Stany Zjednoczone udawały następnie życzliwą neutralność i przyglądały się jak Japonia walczyła z Chinami, a Niemcy ze Związkiem Radzieckim.
Stany Zjednoczone licytowały swój czas i czekały na najbardziej dogodny moment, aby przyłączyć się do wojny. Kiedy nadszedł czas, USA systematycznie prowokowały Japonię i nie próbowały się bronić przed atakiem na Pearl Harbor, mimo że Roosevelt znał dokładny czas, kiedy atak miał nastąpić. Amerykanie byli zdecydowanie przeciwko udziałowi w wojnie i Pearl Harbor, zgodnie z planem, szybko zmienił opinię publiczną, umożliwiając Stanom Zjednoczonym przystąpienie do wojny z przytłaczającym poparciem własnych obywateli. “Dzień Hańby” – rzeczywiście hańby, ale tak samo hańby Roosevelta, jak i Japonii.
Ponownie, reszta jest historią. Pod koniec wojny Stany Zjednoczone miały 40% światowego bogactwa i potencjału przemysłowego, dominację nad siedmioma morzami, stałe bazy wojskowe rozsiane po całym świecie oraz monopol na broń jądrową. Wszystkie inne potęgi stały w gruzach i tonęły w długach – zgodnie z planem. Ze Stanami Zjednoczonymi ustanowionymi jako pierwsza globalna super potęga, Bogowie Pieniądza przystąpili do stworzenia powojennego porządku świata, zdominowanego przez Stany Zjednoczone.

REŻIM POWOJENNY
USTANAWIANIE FUNDAMENTÓW PAŃSTWA GLOBALISTYCZNEGO
W 1944 roku zwołana została międzynarodowa konferencja w Bretton Woods, ustanawiająca nowe instytucje globalistyczne, w tym ONZ, MFW i Bank Światowy, według projektu, który został w czasie wojny opracowany przez należącą do Bogów Pieniądza Radę Stosunków Zagranicznych (CFR). Pod pozorem ustanowienia reżimu pokoju i stabilności na świecie, Stany Zjednoczone przygotowały innym mocarstwom zachodnim militarne wykastrowanie. Ze swojej strony USA utrzymały i rozszerzyły własną potęgę wojskową.

PROJEKT ZIMNEJ WOJNY
Podczas gdy eksperyment nazistowski został zakończony przez wojnę, Związek Radziecki przeżył jako wielkie mocarstwo. Jako pierwszoplanowy sojusznik wojenny Ameryki oraz w świetle wyznawanych harmonijnych intencji systemu z Bretton Woods, Sowieci oczekiwali pokojowego współistnienia z Zachodem, mimo znacznych różnic ideologicznych. To nie miało jednak nastąpić, ponieważ nie pasowało do planów Bogów Pieniądza, którzy kontynuowali swój Wielki Projekt Globalnej Dominacji.
Ameryka i Wielka Brytania, obydwa państwa będące pod butem Bogów Pieniądza, wymyśliły mit o “zagrożeniu komunistycznym” i ogłosiły Zimną Wojnę, która służyła do wielu celów. Po pierwsze, towarzyszyła jej polityka powstrzymywania, która miała na celu zapobieżenie uczestniczenia Sowietów i ich chińskich kuzynów ideologicznych w powojennym boomie gospodarczym, a także uniemożliwienie krajom takim jak Korea i Wietnam naśladowania socjalistycznej drogi. Po drugie, Zimna Wojna dostarczyła USA pretekstu do kontynuowania rozszerzania swojej potęgi militarnej i programów interwencji wojskowych.

PROJEKT IMPERIALIZMU KOLEKTYWNEGO
Ze Stanami Zjednoczonymi jako niepowstrzymaną super potęgą, reżim Pax Americana panował w jak to eufemistycznie się nazywa “Wolnym Świecie”. Nie mając potrzeby obrony swych odrębnych imperiów byłe europejskie mocarstwa były w stanie uczestniczyć wraz z Ameryką w wielkim programie neo-imperializmu. To doprowadziło do największej ery wzrostu gospodarczego, jaki świat kiedykolwiek widział.

ZACHODNI DOBROBYT I POSTĘP SPOŁECZNY
Powojenny boom doprowadził do bezprecedensowego wzrostu dobrobytu na całym Zachodzie, a także w Japonii, którą w okresie powojennym można uznać za część Zachodu. Ponadto wprowadzono rozległe programy reform społecznych, takich jak National Health Service w Wielkiej Brytanii, a nawet bardziej daleko idące ustanowienie państwa opiekuńczego w Europie Zachodniej.
Częściowo z powodu rozpadu tradycyjnych imperiów, a częściowo ze względu na społeczne reformy, istniało w powojennym świecie poczucie, że wartości demokratyczne wzrastały. Rządy były bardziej dostosowane do potrzeb i życzeń ludzi. Wartości oświecenia osobistej wolności i praw obywateli zostały zapisane w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ. Wydawało się, że nowy złoty wiek demokracji i ciągłej poprawy warunków socjalnych nadszedł.

ZBYT PIĘKNE (JEDNAK), ABY MOGŁO BYĆ PRAWDZIWE
Stabilność gospodarcza oraz nieustanny wzrost gospodarczy wraz z pokojem gwarantowanym przez dobrotliwego Wuja Sama: jakie to słodkie! Ze swoim powojennym reżimem Bogowie Pieniądza uwiedli “wolny świat” w bańkę podporządkowania. Karta Narodów Zjednoczonych gwarantowała zasadę suwerenności narodowej i nikt (wyjątek: Charles de Gaulle) nie wydawał się sobie uświadamiać, że jeśli ktoś inny gwarantuje twoją suwerenność, nie masz już suwerenności. Wzrost stał się nowym opium dla ludu i nikt nie wydawał się zdawać sobie sprawy z tego, że nieskończony wzrost na skończonej planecie jest matematyczną niemożliwością.
Z większością krajów świata chętnie przywiązanych do smyczy uzależnienia od amerykańskiego przywództwa, a także z Ameryką mocno trzymaną pod butem Rezerwy Federalnej, Bogowie Pieniądza mogli teraz kontynuować prowadzenie świata drogą do całkowitego podporządkowania.

PROJEKT GLOBALNEJ DESTABILIZACJI
NIXON I STANDARD ZŁOTA
Przez prawie 30 lat, od 1944 do 1971 roku, system z Bretton Woods działał mniej więcej tak, jak go reklamowano. Dolar powiązany ze złotem, a inne waluty powiązane sztywno z dolarem, dostarczały obiecanej stabilności finansowej. Wzrost trwał nadal, zapewniając oczekiwany dobrobyt i wzrost stopy życiowej. Jednakże wraz ze Stanami Zjednoczonymi uwikłanymi w kosztowną i niemożliwą do wygrania wojnę w Wietnamie, gospodarka amerykańska zaczęła słabnąć. W 1971 roku, w celu dalszego finansowania wojny, Nixon odłączył dolara od standardu złota.
Projekt Zimnej Wojny dostarczył okazji do porzucenia projektu stabilności. Wartości walut mogły się teraz wahać, umożliwiając spekulacje walutowe i wprowadzając niepewność do wyceny transakcji międzynarodowych. Z początku nie spowodowało to wielkich szkód, ale główny filar stabilności finansowej został usunięty. Obecnie tylko niewielki procent transakcji walutowych ma jakikolwiek związek z realną gospodarką, a reszta to nieokiełznane i destabilizujące spekulacje.

REWOLUCJA REAGANA I THATCHER
W 1980 Bogowie Pieniądza wprowadzili swój projekt destabilizacji na wyższy bieg. Zorganizowali dla swoich agentów, Reagana i Thatcher, objęcie przywództwa w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii i rozpoczęta została medialna kampania propagandowa w celu ponownego przywrócenia dawno zdyskredytowanej doktryny ekonomii leseferyzmu, która wytworzyła przerażające dickensowskie warunki życia w epoce wiktoriańskiej.
Na podstawie fałszywej analizy ekonomicznej szerzonej przez Chicago School of Economics Miltona Friedmana, przedstawiono wniosek, że zmniejszenie podatków i regulacji korporacyjnych doprowadzi do silniejszej gospodarki i korzyści dla wszystkich, w tym nawet budżetów rządowych. Charyzmatyczny Ronald Reagan mówił o “zdjęciu rządu z naszych pleców” i ogłosił, że “rząd nie jest rozwiązaniem, rząd jest problemem”.
Istnieje oczywiście wiele prawdy w tych słowach, ale zwiększanie siły korporacji kosztem władzy rządu nie było wcale drogą ani do dobrobytu, ani do wolności osobistej. Można by się zastanowić, jak kariera aktora filmowego i telewizyjnego kwalifikowała kogoś do bycia prezydentem, ale tajemnica znika, gdy uświadomimy sobie, że głównym zadaniem prezydenta jest kłamać przekonująco łatwowiernemu społeczeństwu, wspierając agendę Bogów Pieniędzy.
Wraz ze zmniejszeniem podatków i regulacji korporacyjnych, nowa polityka gospodarcza zawierała zachęcanie korporacji do przenoszenia swojej działalności do krajów o niskich płacach, co doprowadziło do ​​de-industrializacji zarówno Ameryki, jak i Wielkiej Brytanii. System z Bretton Woods był systematycznie podkopywany, a spadek zarówno stabilności jak i dobrobytu był w ten sposób zapewniony.

PROJEKT UNII EUROPEJSKIEJ
Populacje kontynentalnej Europy Zachodniej, które doświadczyły na własnej skórze spustoszenia faszyzmu i wojny, były mniej podatne na tego rodzaju płytką propagandę, która tak duży sukces odniosła w bardziej chronionej populacji Wielkiej Brytanii i Ameryki. Dlatego bardziej subtelna kampania była potrzebna do zdestabilizowania Europy kontynentalnej.
Kampania propagandowa w celu sprzedania traktatu z Maastricht nie mówiła o “zdjęciu rządu z naszych pleców”, ponieważ nie poszła by ona zbyt dobrze w tych gospodarkach, w których państwo opiekuńcze było zarówno popularne jak i skuteczne. Zamiast tego stwierdzono, że Unia Europejska postawi Europę na równi z potężnymi Stanami Zjednoczonymi, a nawet twierdzono, że UE jest konieczna, aby zapobiec przyszłym wojnom między europejskimi potęgami.
W rzeczywistości Unia Europejska wprowadziła Europę bezpośrednio w ręce Bogów Pieniędzy. W przeciwieństwie do samych państw europejskich, które są rządzone przez wybierane w wyborach parlamenty i premierów, reżim w Brukseli jest zdominowany przez Komisję Europejską, która nie pochodzi z wyborów i którą Bogowie Pieniądza mogą łatwo organizować, obsadzając wskazanymi przez siebie agentami.
Centralną częścią pro-unijnej kampanii propagandowej były obietnice o “subsydiarności” – że niby decyzje będą podejmowane na możliwie najniższym poziomie, w zależności od zagadnień: utraty suwerenności, nie należy się więc obawiać. Bruksela miała podejmować decyzje tylko w sprawach, które wpływały na ​​UE jako całość. Jednak, gdy tylko Unia Europejska powstała, termin subsydiarności zaczął znikać z użycia oraz z czasem coraz więcej władzy zostało przesunięte od rządów krajowych do Brukseli. Dzisiaj na każdy aspekt życia w UE wpływają ryzy nieczytelnych przepisów unijnych.
Gwoździem do trumny europejskiej suwerenności i stabilności finansowej było przyjęcie euro w 1999 roku. Bez możliwości kontrolowania własnych walut, narody nie mają rzeczywistej kontroli nad własną kondycją finansową. Obecnie szaleństwo wspólnej waluty wśród narodów o zupełnie różnych warunkach gospodarczych jest dobrze opisane w prasie finansowej. Ale prawda o tym szaleństwie była znana od początku i Bogowie Pieniądza byli doskonale jej świadomi.

PROJEKT NEOLIBERALNY I GLOBALIZACJA BIEDY
W 1994 r. Północnoamerykański Układ Wolnego Handlu (NAFTA) został podpisany przez USA, Kanadę i Meksyk. Traktat ten podważył gospodarkę i suwerenność wszystkich trzech narodów. Pod płaszczykiem “wolnego handlu”, w rzeczywistości chodziło o zwiększenie władzy korporacji kosztem narodów – rewolucja Reagana-Thatcher na sterydach. W ramach takich umów korporacje mają prawo do pozywania rządów, jeżeli przepisy podważają zyski korporacji. Bezpieczeństwo konsumentów, ochrony środowiska i prawa pracownika nie są troskami kontrolowanych przez korporacje procesów w WTO (Światowej Organizacji Handlu), która wydaje werdykty w takich sprawach. Od tego czasu szereg podobnych traktatów “stref wolnego handlu” zostało podpisanych z udziałem różnych kombinacji narodów.
Projekt Neoliberalny znacznie przyspieszył w 1995 roku wraz z utworzeniem Światowej Organizacji Handlu (WTO), która zastąpiła Układ Ogólny w Sprawie Taryf Celnych i Handlu (GATT). WTO niezwłocznie rozpoczęła systematyczną kampanię w celu zwiększenia siły korporacji, poprzez traktaty o “wolnym handlu”, które są wiążące dla wszystkich członków WTO, w tym oczywiście UE. Łącznym celem Projektu Neoliberalnego było obniżenie standardu życia, podważenie suwerenności narodowej państw, destabilizacja krajowych finansów i generalnie zniszczenie wszystkiego, co system z Bretton Woods miał teoretycznie chronić.
W krajach trzeciego świata, szczególnie w Afryce Subsaharyjskiej, spustoszenia Projektu Neoliberalnego zostały jeszcze bardziej pogłębione przez działania MFW i inne środki – co zostało udokumentowane przez Johna Perkinsa w książce “Wyznania ekonomiczego zabójcy” (2). Rządy zachęcano albo zmuszano do zaciągania długów, których nie były w stanie spłacić. Gdy rządy zwracały się następnie o pomoc do MFW, udzielano im dodatkowe kredyty, ale obwarowane drakońskimi warunkami. Zgodnie z nimi rządy są zmuszane do cięcia świadczeń socjalnych i muszą sprzedać narodowe aktywa korporacjom, na przykład prawa do źródeł wody po cenach znacznie poniżej wartości rynkowej. Wprowadza się drakońskie regulacje zwiększające uprzywilejowanie korporacji – na przykład nielegalne czyni się zbieranie i gromadzenie wody deszczowej, co uważa się za okradanie z zysków korporacji, które wykupiły prawa do źródeł wody. Za pomocą takich środków tworzy się systematyczne ubóstwo, wszędzie gdziekolwiek MFW udało się wbić swoje szpony.

DESTABILIZOWANIE WARTOŚCI OŚWIECENIOWYCH – “WOJNA Z TERROREM”
11 września 2001 r. Bogowie Pieniądza zorganizowali i przeprowadzili kontrolowane wyburzenie World Trade Center i zrzucili za to winę na wyimaginowany spisek Al-Kaidy, mający na celu “zniszczyć naszą wolność”. W rzeczywistości nasze wolności zostały zniszczone – ale nie przez Al-Kaidę, tylko przez samych Bogów Pieniędzy.
Bogowie Pieniądze zastosowali lekcję wyciągniętą z eksperymentu nazistowskiego: wyburzenie World Trade Center było powtórką Pożaru Reichstagu, który również był operacją fałszywej flagi, w tamtym przypadku winę zrzucono na “spisek komunistyczny”. Podobnie jak Pożar Reichstagu spowodował uchwalenie nazistowskiej “Ustawy o pełnomocnictwach“, tak w wyniku 11 września uchwalono Patriot Act. Obie ustawy zniszczyły wszystkie konstytucyjne gwarancje wolności obywatelskich, prowadząc w obu przypadkach do obozów koncentracyjnych, legitymizacji tortur, bezterminowego aresztowania bez procesu sądowego i ustanowienia nie odpowiadających przed nikim reżimów państwa policyjnego. Częściowo z powodu psychologicznych skutków 9/11, częściowo z powodu ukrytego wpływu Bogów Pieniądza, a częściowo z powodu dodatkowych operacji fałszywej flagi (np. zamach bombowy z 7 lipca 2005 w Londynie) rządy na całym świecie wprowadziły ustawodawstwo “anty-
terrorystyczne”, które poważnie narusza swobody obywatelskie dotąd uważane za święte.

DESTABILIZACJA PRAWA MIĘDZYNARODOWEGO – “UZASADNIONY” INTERWENCJONIZM
Oprócz umożliwienia ograniczenia swobód obywatelskich, “wojna z terroryzmem” stała się również pretekstem do interwencjonizmu wojskowego – jako jeden z wielu pretekstów. Dodatkowo ujrzeliśmy pojawienie się “interwencji humanitarnych” oraz fabrykowanie pretekstów takich jak nieistniejąca “broń masowego rażenia”. Takie preteksty spowodowały wojnę w Iraku i Afganistanie.
Inną interwencjonistyczną taktyką, użytą na przykład w Kosowie i Libii, była rekrutacja najemników-terrorystów do odgrywania roli lokalnych “bojowników o wolność”. To dostarczało pretekstu do interwencji “humanitarnej”. W przypadku Syrii najemnicy terroryści sami byli podstawowym środkiem destabilizacji. Trudno nadążyć za wszystkimi interwencjami. W Afryce Stany Zjednoczone ustanowiły AFRICOM, dowództwo wojskowe stworzone w celu ułatwienia interwencji i destabilizacji w całej Afryce.
Można zidentyfikować różne geopolityczne i ekonomiczne powody dla tych wszystkich interwencji, takie jak kontrola nad zasobami energetycznymi i mineralnymi. Jednak z szerszej perspektywy, głównym celem jest podważenie zasady suwerenności narodowej, a także stworzenie dużej liczby “państw upadłych” (tj. rozbitych).

PRZEKSZTAŁCENIE EKONOMII – KONTROLOWANE WYBURZENIE KAPITALIZMU
Jak wspomniano wcześniej, wzrost gospodarczy nie może trwać wiecznie na skończonej planecie. Całkiem wyraźnie paradygmat kapitalizmu i nieustannego wzrostu musi się zakończyć prędzej czy później. Na podstawie tych faktów wielu analityków przewiduje upadek cywilizacji. Niektórzy widzą w tym coś dobrego, okazję do budowania nowego społeczeństwa od podstaw.
Tacy analitycy albo nie rozumieją do jakiego stopnia władza w dzisiejszym świecie jest scentralizowana, albo zakładają, że ci, którzy mają władzę są ślepi i głupi. Bogowie Pieniądze nie są jednak ani ślepi, ani głupi. Planują następcę paradygmatu wzrostu od czasu powstania Klubu Rzymskiego w 1968 roku, jeśli nie wcześniej. Zamiast pozwolić kapitalizmowi upaść chaotycznie, zorganizowali kontrolowany upadek, tak że mogą ukształtować wynik tego upadku według własnego życzenia.
Upadek finansowy z 2008 r. nie wydarzył się przez przypadek. Był to plan zaprojektowany przez Bogów Pieniądza. Nie będzie wyjścia z zapaści, ponieważ odrodzenie z niej nie jest planowane. Zamiast gospodarki opartej na działalności rynku, mamy mieć globalnie zarządzaną gospodarkę, którą zwiastuje rozpowszechnienie “inteligentnych liczników“. Wnioski wyciągnięte z eksperymentu sowieckiego mają być zastosowane globalnie.
Gruntem pod projekt kolapsu finansowego z 2008 roku było ustanowienie zasady “mark-to-market”, znanej jako “Bazylea II”. To był edykt Banku Rozrachunków Międzynarodowych (BIS), banku centralnego banków centralnych, z siedzibą główną w Bazylei w Szwajcarii. Zasada ta wymaga od banków wyceny swoich aktywów według ceny za jaką mogą one być natychmiastowo sprzedane na rynkach.
Oznacza to, że tymczasowy spadek wartości aktywów obniża wartość wszystkich powiązanych aktywów. Stanowi to niewielkie zmartwienie na rosnących rynkach, ale podczas jakiejkolwiek poważnej dekoniunktury może niepotrzebnie uczynić bank niewypłacalnym. Rynki ulegają zmianie, a banki rutynowo pokonują wyboje w postaci wahań wartości. Zasada mark-to-market oznacza, że ​​możliwe do przetrwania zawirowanie na rynku doprowadza do wykolejenia banku: bomba z opóźnionym zapalnikiem została umieszczona w światowym systemie finansowym.
Poprzez umieszczenie tej bomby na właściwym miejscu, został przygotowany grunt pod projekt wyburzenia. Pierwszym krokiem, zorganizowanym przez agentów Wall Street pracujących dla Bogów Pieniędzy, było uchylenie ustawy Glass-Steagall. To dało Wall Street swobodę potrzebną do kontynuowania dalszej części projektu. Następnie globalne linie kredytowe zostały szeroko otwarte, tworząc różnego rodzaju pożyczki, które nigdy nie mogły być zwrócone, w szczególności na rynku nieruchomości w USA. Te złe kredyty hipoteczne były następnie łączone w instrumenty pochodne, a fałszywe ubezpieczenia dołączane do nich, aby derywaty te mogły otrzymać rating potrójnego A. Te toksyczne pochodne zostały następnie agresywnie wprowadzone do obrotu na rynkach światowych.
Stworzona została bańka na rynku nieruchomości, toksyczne derywaty rozprzestrzeniły ryzyko po całym systemie bankowym, a bomba z opóźnionym zapalnikiem zapewniała, że gdy bańka pęknie, system bankowy stanie się niewypłacalny. W 2008 roku bańka pękła i nastąpiły zaplanowane od samego początku upadłości banków. Ale nie to było najgorsze.
Kiedy bank lub jakiekolwiek inne przedsiębiorstwo staje się niewypłacalne, rozsądną rzeczą jest postawienie go w stan upadłości i przeprowadzenie uporządkowanego rozdysponowania jego aktywów i zobowiązań. W przypadku niewypłacalnego banku oznacza to zamknięcie go w piątek i ponowne otwarcie w poniedziałek po przejęciu przez państwo. Złe kredyty mogą być przekazane niezabezpieczonym wierzycielom i normalne operacje bankowe mogą zostać wznowione. Bank może być następnie prowadzony przez państwo lub może być sprzedany z powrotem sektorowi prywatnemu.
Zupełnie jakby ta powszechnie znana procedura uporządkowanego upadku przedsiębiorstw nigdy nie istniała, Bogowie Pieniądza byli w stanie rozkrzewić nonsensowną doktrynę o nazwie “zbyt duże, by upaść”. W celu ułatwienia tego oszustwa, urzędnicy i media zgodnie twierdziły, że banki nie cierpią z powodu niewypłacalności, ale tylko na tymczasowy kryzys płynności. Na podstawie tego kłamstwa, szalony program ratowania banków został uruchomiony. Ponieważ banki były niewypłacalne, rządy nie mogły wypełniać swojego zobowiązania przyjętego w drodze oszustwa ich ratowania. Kiedy płatności związane z ratowaniem banków stały się wymagalne, rządy były zmuszone pożyczać, aby je spełnić. Bogowie Pieniądza mieli teraz rządy dokładnie tam, gdzie chcieli.
Wynikiem, zgodnie z planem, była transformacja niewypłacalności banku w niewypłacalność rządu. Rządy otrzymały swoje niezbędne pożyczki, ale z powiązanymi z nimi uciążliwymi warunkami – tego samego rodzaju warunkami, jakimi MFW obciążał pożyczki dla krajów trzeciego świata przez dziesiątki lat. Zamiast poddać banki upadłości, rządy były zmuszone do upadłości, poczynając od tych z największą ekspozycją na obciążenia spowodowane ratowaniem banków – Portugalia, Irlandia, Grecja i Hiszpania.
Bogowie Pieniądza wysłali do tych krajów swoich agentów (trojkę), przejmując kontrolę nad krajowymi budżetami. Ogłoszony został reżim oszczędności, gwarantujący że nie może być ożywienia gospodarczego i rozpoczęła się wyprzedaż majątku narodowego – po okazyjnych cenach. Kraje takie jak Francja i Niemcy były ekonomicznie wystarczająco silne, aby przetrwać początkowy atak, ale wraz z dalszym pogarszaniem się stanu światowej gospodarki również one zostaną ostatecznie wciągnięte w pułapkę niewypłacalności. Im bardziej starają się uratować strefę euro, tym bardziej będą pogrążone w długach. USA już siedzą w długach powyżej czubka głowy, częściowo z powodu ratowania banków, a częściowo z powodu własnego rozrostu militarnego.
Na całym świecie został rozwinięty następujący scenariusz: zamiast niepodległych narodów działających według sił rynkowych, będziemy mieli narody posiadane na własność przez Bogów Pieniądza, działających na podstawie budżetów krajowych alokowanych przez banki centralne. Cel w postaci centralnego rządzenia zostanie w praktyce osiągnięty poprzez dług. Podobnie cel w postaci reżimu gospodarczego mikro-zarządzania zostanie osiągnięty, jak to ma już obecnie miejsce w przypadku słabszych gospodarek.

CEL OSTATECZNY: DE-AMERYKANIZACJA I WZMOCNIENIE WŁADZY ONZ
“Kryzys w Zatoce Perskiej jest rzadką okazją do nawiązania nowych więzi z dawnymi wrogami (Związkiem Radzieckim). Z tych niespokojnych czasów New World Order może wyrosnąć w ramach Organizacji Narodów Zjednoczonych, która działa tak, jak przewidzieli jej założyciele.” – prezydent George Bush Senior w przemówieniu do narodu o stanie państwa, 29 stycznia 1991.

WYCOFANIE OBAMY W SYRII – GRA OSTATECZNA ROZPOCZYNA SIĘ
W kontekście wielu interwencji wojskowych, wojen, ataków z dronów, itp., w które USA, zwykle z pomocą Wielkiej Brytanii, rutynowo się angażuje – z małym lub zupełnym brakiem troski o prawo międzynarodowe, opinię publiczną lub konsekwencje dla ludności cywilnej – było niezwykle zaskakujące, że najpierw Cameron, a potem Obama porzucił swoją obietnicę zareagowania na przekroczenie określonej przez Obamę tzw. “czerwonej linii”, zwracając się do Parlamentu Europejskiego i Kongresu, w których głosowanie przeciwko interwencji było nieomal pewne.
Nie wszyscy od razu spostrzegli, jak doniosły moment zmiany sygnalizowany został przez ten bezprecedensowy odwrót, ale doniosłość zmiany szybko stała się widoczna dla wszystkich wraz z następującymi po niej wydarzeniami. Pierwszym niezwykłym wydarzeniem następczym był nagły wzrost dyplomatycznej ważności Władimira Putina. Ale nawet to zostało przyćmione przez ogłoszenie, że Waszyngton i Iran mają rozpocząć wyglądające bardzo obiecująco negocjacje twarzą w twarz w kwestii jądrowej, ku skrajnemu niezadowoleniu Netanjahu, który do tej pory wydawał się ogonem machającym amerykańskim psem na Bliskim Wschodzie.
Takie doniosłe zmiany w skali globalnej nie zdarzają się przez przypadek. Takie wydarzenia muszą być interpretowane w kontekście agendy Bogów Pieniędzy, w szczególności z kontekście ich Wielkiego Projektu przekształcenia świata we własne prywatne lenno. “Przygotowali plac budowy” poprzez destabilizację świata na wiele sposobów opisanych powyżej i już zaczęli mikro-zarządzać budżetami krajowymi. Nadszedł czas, zdaje się, aby rozpocząć formalną instalację Nowego Porządku Świata. Nie siłą, tylko przy powszechnych oklaskach.

NAGŁE POJAWIENIE SIĘ PUTINA, JAKO ŚWIATOWEGO LIDERA
Od pewnego już czasu trwa walka między USA z jednej strony, a Rosją, Chinami i państwami BRICS z drugiej strony, dotycząca pragnienia przez tę drugą grupę wielobiegunowego świata, a nie zdominowanego przez USA świata jednobiegunowego. Utrzymywanie dolara jako światowej waluty rezerwowej i wyjątkowość Stanów Zjednoczonych w ogóle, były poważnym problemem i zawsze USA strzegły tego, co postrzegały jako swoje prawowite prerogatywy.
W przypadkach Syrii i Iranu, na przykład, apele Putina i innych o rozsądek były ignorowane lub spotykały się tradycyjną arogancją USA. Nagle wszystko to się zmieniło. W szczególności Putin został wyniesiony do statusu szanowanego światowego lidera i byłoby nie do pomyślenia jeszcze kilka miesięcy temu, aby USA dopuściły Rosję do zarządzania demontażem broni chemicznej Syrii. Putin nie zmienił swojej narracji ani stylu. Mówi to samo, co zawsze mówił. To co się zmieniło, to że teraz nie jest on odrzucany przez Waszyngton i globalne media, kontrolowane oczywiście przez Bogów Pieniędzy, które teraz przedstawiają go nieomal w heroicznych barwach. Wielobiegunowość świata stała się rzeczywistością w ciągu nocy.

DE-AMERYKANIZACJA
Amerykański interwencjonizm i oburzenie przeciwko niemu to oczywiście nic nowego. Ale szczególnie po 9/11 takie przypadki stają się coraz bardziej niebezpieczne. Z groźbami wojny z Iranem, “zwrotem na Wschód” skierowanym przeciwko Chinom i innymi niedawnymi ruchami, wydawało się, że balansujemy ku sytuacji, która może nawet wywołać pełnowymiarową konfrontację nuklearną w skali globalnej – spełnienie złowieszczego “Projektu dla Nowego Amerykańskiego Stulecia”.
Świat, jak widzieliśmy w doniesieniach mediów od momentu wycofania USA z “czerwonej linii”, jest bardziej niż gotowy na przyjęcie de-amerykanizacji. Amerykańskie przywództwo, z zadowoleniem przyjęte po II wojnie światowej, od dawna już popadło w niełaskę. Można niemal usłyszeć westchnienie ulgi po przeczytaniu niektórych optymistycznych słów analityków w ostatnich dniach. A kto może zostać wypuszczony z butelki poprzez ten obrót wydarzeń, który widzimy odkąd Waszyngton nie wydaje się dalej pociągać za sznurki? Kiedy Obama mówi, słyszymy zazwyczaj retorykę polityka, kiedy mówi Putin, słyszymy rozsądne słowa przenikliwego męża stanu.

WZMOCNIENIE WŁADZY ONZ
Nie potrzeba wiele wyobraźni, aby dostrzec, w jakim kierunku te zmiany idą. Dyplomacja zajmuje centralne miejsce i słychać nowe głosy w dyskursie “społeczności międzynarodowej”. Oczekiwania rosną co do tego, że długotrwałe napięcia i kryzysy mogą w końcu stać się możliwe do rozwiązania. Gdy rzeczywiste wydarzenia zaczynają karmić te oczekiwania, co się stanie, gdy kryzys irański zostanie rozwiązany, a media zaczną mówić właściwe rzeczy? Pojawi się publiczne wezwanie do kontynuowania tego procesu, aby zapewnić, że rozsądek i dyplomacja staną się normą w stosunkach międzynarodowych.
Ze sztucznie wytworzonego kryzysu amerykańskiej wyjątkowości, zostaniemy potraktowani “rozwiązaniem” – nadaniem procesowi ONZ większego znaczenia i władzy. Nigdy więcej amerykańskiego weta wbrew globalnym nastrojom! Nigdy więcej amerykańskiego (lub izraelskiego) awanturnictwa wojskowego! Niech ONZ wykona zadanie do którego wykonania zostało powołane – usłyszymy, w celu stworzenia forum, gdzie można naprawdę rozwiązać problemy oraz zapewnić możliwość wprowadzenia w życie wynikających stąd decyzji. “Zreformowane” ONZ nie będzie nazwane rządem światowym, ale rodzaj uprawnień przyznanych ONZ przez “reformy” oznaczać będzie dokładnie to samo. Słowo „subsydiarność” może się pojawić ponownie, jeśli to konieczne, aby uciszyć głosy sprzeciwu, ale podobnie jak to było w przypadku UE, takie zapewnienia będą bez znaczenia.

ONZ JAKO KOŃ TROJAŃSKI
“Rodzenie dzieci powinno być karalnym przestępstwem wobec społeczeństwa, chyba że rodzice posiadają licencję rządową. Wszyscy potencjalni rodzice powinni być zobowiązani do używania antykoncepcyjnych chemikaliów, a rząd powinien wydawać antidotum obywatelom wybranym do rodzenia dzieci.” – David Brower, pierwszy dyrektor wykonawczy Sierra Club.
Ważne jest, aby zauważyć, że wszystkie te ostatnie przełomy i zmiany dokonują się w sferze geopolityki. W tym parciu ku scentralizowanemu rządzeniu cała uwaga jest skupiana na kwestii wojny i pokoju. Przypuszczalnie każdy chce pokoju i stabilności między narodami. Zaoferowano nam atrakcyjnego drewnianego konia o nazwie Pokój, ale nie słyszymy wiele o tym, co jest w środku tego konia. Strzeż się elit niosących dary.
W rzeczywistości wiemy sporo na temat tego, co znajduje się wewnątrz drewnianego konia, ale tutaj mam miejsce tylko na jeden przykład lub dwa. Agenda 21 jest jednym z najbardziej przerażających elementów jakie koń w sobie zawiera. Ten program zaczyna się od uzasadnionych obaw dotyczących stabilności i przekształca je w Zielonego Potwora, który ma na celu mikro-zarządzanie każdym aspektem naszego życia, do tego stopnia, że ​​stary reżim sowiecki wydaje się nieomal wolną przedsiębiorczością w porównaniu z Agendą 21. Zalecamy każdemu, kto nie zna Agendy 21, aby się z nią zapoznał.
Nawet w sferze stosunków międzynarodowych, są pewne przerażające sygnały, w szczególności w zakresie ataków dronów. Należałoby mieć nadzieję, że te diaboliczne maszyny zostaną zakazane całkowicie, jeśli idziemy w kierunku bardziej harmonijnego świata. Ale nie, ONZ już rozważa kwestię dronów i chce ustanowić jakiś system ocen, aby odróżnić dobre ataki z dronów od złych ataków z dronów.
Co przywołuje ponownie całą kwestię “terroryzmu”. Jak już stwierdziłem powyżej, a dowody są naprawdę przygniatające, wiele z tego, co nazywa się “terroryzmem” jest w rzeczywistości albo rządowymi operacjami fałszywej flagi, albo działaniami najemników pracujących dla zachodnich agencji wywiadowczych w dążeniu do destabilizacji lub zmiany jakiegoś reżimu. Jeśli pozór ten będzie kontynuowany, pozór że cały ten “terroryzm” jest prawdziwy i że w imię walki z nim wolności obywatelskie muszą nadal być uśmiercane, wówczas nasz drewniany koń nie jest już tak atrakcyjny, jak mogłoby się początkowo wydawać.
Są dwie rzeczy, których możemy być pewni, jeśli chodzi o naszego drewnianego konia. Po pierwsze, ONZ będzie organizacją mikro-zarządzania społeczeństwem, poprzez nieodpowiadające przed nikim biurokracje, takie jak MFW, IPCC, WHO, itp. Po drugie, z tak wieloma naszymi tradycyjnymi systemami celowo poddanymi destabilizacji, możemy się spodziewać, że podane nam będzie “rozwiązanie”, w ramach nowego paradygmatu kulturowego i gospodarczego (3).

Richard K. Moore

Źródło: http://news-beacon-ireland.info
http://news-beacon-ireland.info/?p=15435

O autorze:
Richard K. Moore, pracował w Dolinie Krzemowej, po zakończeniu pracy przeszedł na emeryturę i przeniósł się do Irlandii w 1994 roku, aby rozpocząć swoją “prawdziwą pracę” – zrozumienie, jak działa świat i jak możemy uczynić go lepszym. Wieloletnie badania i pisarstwo osiągnęły kulminację w jego szeroko znanej książce “Ucieczka z Matrixa: Jak, my ludzie, możemy zmienić świat (The Cyberjournal Project, 2005).

(1) Szczegółowy opis sposobu wywołania I Wojny Światowej znajduje się w książce “Hidden History: The Secret Origins of the First World War”. http://www.amazon.co.uk/Hidden-History- ... 1780576307
(2) “Confessions of an Economic Hit Man”. http://www.amazon.com/Confessions-Econo ... 0452287081
(3) We wcześniejszym artykule opublikowanym w New Dawn i globalresearch.ca, dość szczegółowo opisałem rodzaj zmian kulturowych jakie Bogowie Pieniądza najprawdopodobniej dla nas przygotowali:
http://www.globalresearch.ca/the-elite- ... rder/27188

http://bankowaokupacja.blogspot.se/2014 ... rywka.html
http://tylkonauka.pl/wiadomosc/technika ... ch-glowach

Technika mikrofalowa umożliwia tworzenie głosów w ludzkich głowach
John Moll, pt., 2013-10-11 10:27


Źródło: http://www.dreamstime.com


Technologia wpływająca na ludzi, która dosłownie tworzy głosy w ludzkich głowach nie jest niczym nowym. Okazuje się, że kilkadziesiąt lat temu amerykańska armia przeprowadzała testy z użyciem mikrofali. Odpowiednia częstotliwość jest odbierana jako głosy a niczego nieświadomy człowiek będzie obawiał się o swoje zdrowie psychiczne

Doświadczenia przeprowadzone przez wojsko wskazują na to, że możliwe jest modulowanie tych dźwięków, aby przybierały formę wyraźnie rozpoznawalnej mowy. Jeśli technologia ta została udoskonalone przez te kilkadziesiąt lat nie można wykluczyć, że była wykorzystywana wielokrotnie, jako skuteczne narzędzie w celu transmitowania przekazów zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

Według dostępnych informacji opierających się na badaniach prowadzonych przez amerykańskich psychologów, technologia mikrofalowego transmitowania głosów jest skuteczna w promieniu kilkuset metrów od nadajnika. Fale radiowe tego typu mogą przechodzić przez ściany, budynki lub inne przeszkody.

Można wzruszyć ramionami i powiedzieć, ze to zbyt fantastyczne, aby było możliwe, ale okazuje się, ze Aaron Alexis, który na początku września zabił 12 osób w bazie marynarki wojennej pod Waszyngtonem, już 7 sierpnia 2013 roku poszedł na policję twierdząc, że słyszy w głowie głosy trzech osób, które zwracają się do niego nie pozwalając mu spać. Oświadczył policjantom, że wojsko posiada technologię mikrofalową za pomocą której udaje się dotrzeć z przekazem do ludzkiego mózgu.

Oczywiście to, że Aaron Alexis twierdził, że wojsko transmituje mu jakieś informacje może być też po prostu efektem schizofrenii, ale biorąc pod uwagę fakt, że wojsko samo przyznało się do rozwijania technologii zdolnej do transmisji głosów wprost do ludzkich głów oznacza, że cześć przypadków spektakularnych morderstw w USA może być indukowana celowo. Po co ktoś miałby to robić? Na przykład po to, aby poprzez serię masakr wywrzeć presję na opinię publiczną, której wynikiem byłoby ograniczenie dostępu amerykanów do broni palnej.

Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/us-ar ... wach-ludzi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NWO czyli Nowy Porządek Świata
PostNapisane: 29 sty 2014, 19:14 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31131
Myślę, że zarówno I wojna światowa, jak i II wojna światowa służyły osłabieniu Europy i uczynieniu jej bezbronną wobec zaplanowanej wcześniej rewolucji bolszewickiej. Po I wojnie światowej dzięki "Piłsudskiemu i jego Polakom" się nie udało. Po II wojnie częściowo się udało i spora część Europy poddana została bolszewizacji.
Teraz bolszewizm ustąpił miejsca innym ideologiom jak np. genderyzmowi i cała gra osłabiająca świat, Europę przed ostatecznym rozprzestrzenieniem się genderyzmu toczy się w umysłach ludzkich, w organizmach ludzkich (żywność, lekarstwa, środowisko), oraz w kulturze, w nauce, w ekonomii, w szkolnictwie i w kościołach. Tkanki społeczne i narodowe są już mocno osłabione, i podatność na patologię ideologiczną wciąż rośnie.
Pocieszeniem jest, że odradza się świadomość, tożsamość i rozumienie tego w co jesteśmy wplątani.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Nasi przyjaciele: Strony Patriotyczne
Linki pozycjonujące: Fenster aus Polen / Schüco Fenster / Drutex Fenster / Fenster Preise / Haustüren /