Polskie-Forum.pl


Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 292 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ekspansja islamu na Europę
PostNapisane: 24 sie 2015, 06:18 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31529
Problem z integracją muzułmańskich migrantów

Kryzys migracyjny trzeba rozwiązać, likwidując jego przyczyny, a zatem wojny, chaos polityczny oraz biedę – zauważa ks. abp Silvano Tomasi. Watykański dyplomata przy genewskich organach ONZ zaznacza, że będą problemy z integracją muzułmańskich migrantów, i podkreśla, że trzeba się domagać zaakceptowania naszych wartości.

Ksiądz abp Silvano w rozmowie z Radiem Watykańskim ocenił, że w dzisiejszym świecie istnieje wola polityczna, aby zachować nierówności między krajami, a to skutkuje biedą i ruchem migracyjnym.

Mówiąc o napływie migrantów, papieski dyplomata ostrzega też, że najtrudniejsze jeszcze jest przed nami. Nie wystarczy jedynie przyjąć uchodźców, trzeba też zadbać o ich integrację. Ksiądz abp Tomasi ocenia, że może się to okazać szczególnie trudne w wypadku imigrantów muzułmańskich.

– Istnieje obowiązek udzielenia gościny, ale istnieje też prawo do zachowania własnej tożsamości. W tym wypadku przede wszystkim tożsamości chrześcijańskiej. Zwłaszcza w obliczu napływu imigrantów muzułmańskich, którzy mają szczególne problemy z zaakceptowaniem rozdziału religii od polityki. Ma to konsekwencje w ich integracji. Co robić w takiej sytuacji? Musimy powiedzieć, że są pewne podstawowe wartości, które trzeba zaakceptować. Jedną z tych wartości jest poszanowanie pluralizmu społecznego, rozdziału polityki i religii, przyjęcie normalnego procesu demokratycznego, aby umożliwić zgodne i konstruktywne współistnienie – podkreśla ks. abp Tomasi.

Papieski dyplomata zaznaczył ponadto, że współczesny świat zachowuje całkowitą obojętność względem prześladowania chrześcijan, tak jakby ich podstawowe prawa liczyły się mniej niż prawa innych ludzi.

Ksiądz abp Tomasi bardzo krytycznie ocenia też działalność Organizacji Narodów Zjednoczonych, przy której jest obserwatorem. W jego ocenie zatraciła ona poczucie wspólnej odpowiedzialności i solidarności względem rodziny ludzkiej, a jej główną zasadą stał się bezwzględny indywidualizm, wolność pozbawiona odpowiedzialności. Przejawia się to między innymi w blokowaniu działań, które są niezbędne dla rozwiązania aktualnych problemów.

RP, Radio Watykańskie

http://www.naszdziennik.pl/wiara-koscio ... antow.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ekspansja islamu na Europę
PostNapisane: 24 sie 2015, 12:34 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://wpolityce.pl/polityka/263013-wie ... ropejczycy

Nie Amerykanie, ale rządzący Ameryką nawarzyli piwa. Do tego zrobili to z premedytacją, bo właśnie tak przygotowali wielką inwazję na Europę, dużo doskonalszą, niż gdyby zaatakowali otwarcie, czołgami i lotnictwem. Ludzie, którzy lądują w starannie przygotowanych akcjach desantowych, to nie jacyś tam przypadkowi uchodźcy, ale starannie poinstruowani agresorzy, którzy przeszli szkolenie i wiedzą, że w Europie nie napotkają większego oporu. Europejskimi państwami rządzą wrogowie narodów europejskich, dlatego agresorzy mogą liczyć na łatwy podbój. Nikt nie użyje przeciw nim armii, choć ich atak ma charakter zagrażającej ludom europejskim inwazji. Co najwyżej policja w kaskach będzie starać się powstrzymywać pochód z nieśmiałym użyciem pałek. Dlatego wchodzą w Europę jak w masło.

Kopia artykułu:

Wielka imigracja, czyli jak Amerykanie nawarzyli piwa, które muszą dziś wypić Europejczycy
opublikowano: 2015-08-22 13:03:07


Fot. PAP/EPA


Europa zmaga się w kolejnymi falami uchodźców i nielegalnych imigrantów. Oczywiście już wcześniej Stary Kontynent był miejscem docelowym dla wielu przybyszów z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, ale w ostatnich miesiącach zjawisko to przybrało niezwykle na sile. Duża w tym zasługa Amerykanów, którzy w największym stopniu przyczynili się do zdestabilizowania tych regionów.
Zadecydowały o tym dwa złudzenia, którym ulegli republikanie i demokraci w USA. Pierwszą iluzją okazała się koncepcja odgórnej demokratyzacji państw islamskich, która powstała w administracji George’a W. Busha. Jego współpracownicy mieli nadzieję, że powtórzą scenariusz z Japonii, gdy generał McArthur narzucił okupowanemu krajowi nowe rozwiązania ustrojowe i przekształcił go w demokrację w stylu zachodnim. Próba powtórzenia tego eksperymentu pod amerykańską kuratelą w Afganistanie oraz Iraku zakończyła się jednak niepowodzeniem.
Spektakularna okazała się zwłaszcza klęska w Iraku. Saddam Husajn był co prawda tyranem, ale gwarantował stabilizację w państwie. Po inwazji Amerykanów i obaleniu tyrana kraj zamienił się w jedną wielką beczkę prochu, gdzie wszyscy walczą ze wszystkimi i nikt nie zna dnia ani godziny. Cierpią na tym m.in. tamtejsi chrześcijanie, którzy przyznają, że najbezpieczniej czuli się za rządów Husajna.
Drugiemu złudzeniu uległa administracja Baracka Obamy. Jej urzędnicy liczyli na to, że obalenie autorytarnych rządów w państwach muzułmańskich zainicjuje proces spontanicznej demokratyzacji i spowoduje dojście do władzy elit politycznego islamu, które zaczną przekształcać kraj (na wzór Turcji czy Indonezji) w kierunku bardziej zbliżonym do modelu zachodniego. Waszyngton poparł więc serię rewolucji w Tunezji, Libii, Egipcie czy Syrii.
Okazało się jednak, że zamiast spodziewanej demokratyzacji nastąpił wzrost wpływów radykalnych ugrupowań islamistycznych. Ich działania wpędziły wiele regionów w ubóstwo i nędzę. Muzułmańscy fanatycy rozpoczęli prześladowania, zamachy, a nawet ludobójstwo wobec tych, których uznają za niewiernych, a zwłaszcza wobec chrześcijan. Ci ostatni zaczęli wręcz tęsknić do starych reżimów, np. Asada w Syrii.
Chaos na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej spowodował, że z krajów pogrążonych w nędzy i konfliktach zbrojnych ruszył na Europę nowy strumień imigrantów. Szczególnie wielu w nich pochodzi z Syrii, Iraku czy Libii. Nasz kontynent musi stawić teraz czoła nowemu wyzwaniu. Głosy, jakie dochodzą ze stolic europejskich, świadczą o tym, iż politycy nie mają dobrych pomysłów na rozwiązanie tej sytuacji.
Tymczasem Amerykanie, którzy w największym stopniu przyczynili się do wywołania nowej fali imigrantów, nie są przez nią w ogóle zagrożeni. Ich problemem pozostają nielegalni przybysze z Meksyku oraz krajów latynoamerykańskich. Różnica jest zasadnicza: o ile Europa zostanie zalana przez muzułmanów, o tyle Ameryka Północna przez katolików.

Zdjęcie Grzegorz Górny

autor: Grzegorz Górny


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ekspansja islamu na Europę
PostNapisane: 25 sie 2015, 05:55 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31529
Na przykładzie tego co obserwujemy w Azji i w Afryce, powinniśmy już dziś przewidzieć co nas czeka w Europie, jeżeli pozwolimy islamistom tu się osiedlić i urosnąć w liczebnie porównywalną siłę w stosunku do rodowitych Europejczyków.

Islamiści odcinają miasta od wody

Państwo Islamskie w Syrii sięgnęło po nowy oręż. Odcina wielkie miasta od ujęć wodnych. W Aleppo sytuacja jest katastrofalna. Brakuje wody pitnej, tym bardziej że lato jest upalne. Temperatura osiąga obecnia 50 stopni Celsjusza.

O katastrofie humanitarnej w Aleppo mówił Radiu Watykańskiemu ks. Ibrahim Alsabah, proboszcz łacińskiej parafii w tym mieście. Nadal pozostaje tam kilkadziesiąt tysięcy chrześcijan. Są to albo ci, którzy nie mają za co wyjechać, albo ludzie, którzy czują, że jako chrześcijanie mają jeszcze do spełnienia pewną misję w tym kraju.

– Przeraża natomiast zawziętość islamistów, którzy przyjeżdżają do Syrii z całego świata, aby siać śmierć i zniszczenie – zauważa ks. Alsabagh.

– Wiemy, że pochodzą z 80 krajów. Większość z nich to nie Syryjczycy. Słychać tak wiele różnych języków. Przyjechali dla pieniędzy, jako najemnicy, albo dla czystej idei, jako fundamentaliści. Sieją śmierć. Na podstawie tego, co robią, można stwierdzić, że nie chcą tu pozostać na zawsze, nie założą tu rodziny. Bo jeśli ktoś niszczy i pali wszystko, co napotka, to nie myśli o przyszłości. A oni niszczą wszystko: szkoły, szpitale, ujęcia wody, elektrownie, kościoły i meczety. Dlatego, jestem pewny, że nie chcą tu pozostać – powiedział ks. Alsabagh.

Proboszcz z Aleppo prosi chrześcijan na Zachodzie, aby duchowo towarzyszyli jego wiernym.

– Nasz lud z głęboką wiarą przeżywa tę drogę oczyszczenia przez cierpienie. To otwiera oczy naszego serca. Proszę was, i wy żyjcie waszą wiarą do głębi, trwajcie z nami w jedności, otwórzcie wasze serca na obecność Jezusa, który cierpi dziś w swym mistycznym Ciele w Syrii – dodał ks. Ibrahim Alsabagh.

RP, Radio Watykańskie

http://www.naszdziennik.pl/wiara-przesl ... -wody.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ekspansja islamu na Europę
PostNapisane: 26 sie 2015, 08:02 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2009, 10:40
Posty: 7563
Lokalizacja: Podlasie
Chyba właśnie tego chce i życzy dla Polski Angela Merkel !


Niemcy: W ośrodku dla uchodźców muzułmanie o mało nie zlinczowali mężczyzny, który sprofanował Koran.
"Wybuchła wojna religijna"
W ośrodku dla uchodźców w Suhl, w Turyngii, doszło w nocy ze środy na czwartek do masowej bójki, w której rannych zostało czterech policjantów i co najmniej 10 mieszkańców schroniska. Przyczyną bijatyki była rzekomo profanacja Koranu.

W bijatyce uczestniczyło około 50 mieszkańców ośrodka, którzy wybijali szyby w budynku i wyrzucali meble na ulicę. Zdemolowano biuro prywatnej firmy ochroniarskiej odpowiedzialnej za bezpieczeństwo na terenie ośrodka. Uszkodzeniu uległo sześć policyjnych samochodów oraz wyposażenie schroniska.Policji udało się opanować sytuację dopiero przed południem w czwartek. Część azylantów wyznania muzułmańskiego uznała, że jeden z mieszkańców ośrodka sprofanował Koran obchodząc się z nim w niewłaściwy sposób. Sprawca miał rzekomo wrzucić kilka stron ze świętej księgi muzułmanów do muszli klozetowej i spuścić wodę.

Wyznawcy Mahometa rozpoczęli pościg za domniemanym sprawcą profanacji. Na pomoc ściganemu pospieszyli inni azylanci. W bijatyce uczestniczyło około 50 osób, a dalszych 50 gapiów obserwowało bójkę. Władze Turyngii mówią o próbie linczu.

Policja z Suhl nie była w stanie rozdzielić walczących. Na pomoc wezwano oddziały prewencyjne z Erfurtu.

Premier Turyngii Boda Ramelow powiedział, że azylanci powinni być dzieleni według kryteriów etnicznych i religijnych, co pomoże zapobiec w przyszłości podobnym wybuchom przemocy

Wybuchła wojna religijna. Rozumiem, że ci ludzie mają za sobą ciężkie przejścia. Ale tego typu zachowań nie możemy tolerować

—podkreślił. W ośrodku w Suhl do incydentów dochodziło już wcześniej. W schronisku, które obliczone jest na 1200 osób, przebywa obecnie 1800 imigrantów. Ramelow planuje jednak przenieść uchodźców pochodzących z Erytrei do innego ośrodka, w pobliskim Lobenstein.

Zaatakowany mężczyzna został objęty aresztem ochronnym. Policja poszukuje obecnie dla niego miejsca w innym ośrodku dla azylantów.

Niemieckie MSW spodziewa się w tym roku 800 tys. uchodźców - czterokrotnie więcej niż w zeszłym roku.

Czytaj także: Ponad 2 tysiące dziennie. Uchodźcy zalewają Niemcy. Szef MSW: „Nie możemy ich tylu przyjmować. To zbyt dużo”

Ryb, PAP, Welt.de

autor: Zespół wPolityce.pl

http://wpolityce.pl/swiat/262857-niemcy ... -religijna

_________________
"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ekspansja islamu na Europę
PostNapisane: 26 sie 2015, 11:37 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art ... ennie.html

Na razie inwazja na Europę przebiega bez większych zakłóceń. Dlatego po ludzku rzecz biorąc Europa już jest skończona. Tylko Bóg może uratować narody europejskie przed zagładą.

Kopia artykułu:

Macedonia przyjmuje do 3 tys. uchodźców dziennie
25.08.2015 19:04, aktualizacja 25.08.2015 19:13


(fot. shutterstock.com)

Do 3 tys. imigrantów, w większości z Syrii, przekracza każdego dnia nielegalnie granicę Grecji z Macedonią - szacuje Urząd Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców (UNHCR).

- Nie widać by w najbliższych miesiącach nastąpił koniec fali uchodźców - oceniła we wtorek rzeczniczka UNHCR Melissa Fleming. Dodała, że w Iraku i w Syrii tamtejsza ludność przebywa w tragicznych warunkach.

Fleming zaapelowała do państw UE o zapewnienie pomocy osobom ubiegającym się o azyl. - Uważam, że jeśli nie zostaną podjęte właściwe kroki to Europa sobie z tym napływem uchodźców nie poradzi - podkreśliła rzeczniczka UNHCR.

W sobotę tysiące migrantów m.in. z Afryki i Bliskiego Wschodu sforsowały graniczne zapory z drutu kolczastego w pobliżu macedońskiego miasta Gevgelija, przez które przebiegają autostrada i linia kolejowa z greckich Salonik do Skopje. Policja uczyniła niewiele, by temu zapobiec.

Większość uchodźców zamierza udać się do Serbii i dalej w kierunku Niemiec, Szwecji, Norwegii lub Holandii.

Według Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji z siedzibą w Genewie od początku bieżącego roku do Europy przybyło przez Morze Śródziemne ponad ćwierć miliona migrantów, w tym blisko 150 tys. do Grecji i ponad 100 tys. do Włoch.

PAP / pk


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ekspansja islamu na Europę
PostNapisane: 02 wrz 2015, 09:21 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31529
Niemcy drastycznie zmienią swoje oblicze. Fala muzułmańskich imigrantów zalewa kraj

Gwałtowny wzrost ludności muzułmańskiej w Niemczech, napędzany przez falę migracji niespotykanej od czasów II wojny światowej, drastycznie zmieni oblicze Niemiec – ostrzegają krytycy „polityki otwartych drzwi”. W roku 2016 liczba muzułmanów w Republice Federalnej Niemiec przekroczy po raz pierwszy próg 6 milionów.

Na konferencji prasowej 19 sierpnia niemiecki minister spraw wewnętrznych Thomas de Maizière ujawnił, że w 2015 roku już przyjęto ponad 800 tys. imigrantów. To równowartość prawie jednego procenta całej populacji Niemiec. W samym tylko lipcu nasi zachodni sąsiedzi wpuścili do kraju ponad 83 tys. uchodźców.

De Maizière podkreślił, że choć wielu przybyszy pochodzi z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, znaczna ilość (40 proc.) - to imigranci zarobkowi z krajów bałkańskich, w tym z Albanii i Kosowa.

Spośród 800 tys. przybyszy, co najmniej 80 proc. (640 tys.) stanowią muzułmanie. Zważywszy na szybki przyrost populacji muzułmańskiej już mieszkającej w Niemczech, który wynosi około 1,6 proc. rocznie (77 tys. osób), na początku przyszłego roku liczba muzułmanów przekroczy po raz pierwszy próg 6 mln.

Krytycy polityki imigracyjnej zarzucają niemieckim urzędnikom, że pod presją rozwiązują obecny kryzys imigracyjny w Europie i ignorują długoterminowe konsekwencje przyjęcia tak wielu przybyszy z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Wskazują na rosnące problemy związane z utrzymaniem bezpieczeństwa i islamizacją Niemiec. Islam jest obecnie najszybciej rozwijającą się religią w Niemczech. Dowodem na to jest fakt, że coraz większa liczba kościołów jest zamienianych na meczety, z których – niekiedy – muezin publicznie wzywa do modlitwy.

Niezwykle szybko rozwija się prawo szariatu. Sądy szariackie działają obecnie we wszystkich dużych miastach, a niemieccy sędziowie coraz częściej powołują się w swoich orzeczeniach na wyroki islamskich sądów religijnych.

Poligamia, choć nielegalna w świetle prawa niemieckiego, jest powszechna wśród muzułmanów we wszystkich większych miastach. W Berlinie, na przykład, szacuje się, że prawie jedna trzecia mężczyzn żyjących w muzułmańskiej dzielnicy Neukölln ma dwie lub więcej żon.

Według stacji RTL muzułmanie mieszkający w Niemczech rutynowo korzystają z systemu pomocy społecznej, sprowadzając do kraju dwie, trzy lub cztery kobiety ze świata arabskiego, a następnie poślubiając je w obecności imama. Kobiety te później domagają się świadczeń socjalnych, w tym oddzielnego domu dla siebie i swoich dzieci, twierdząc, że są samotnymi matkami z dziećmi.

W Niemczech – podobnie jak we Francji – są strefy „no-go". W Wuppertalu, brodaci muzułmanie, określający siebie mianem szariackiej policji, próbowali egzekwować islamskie prawo. Wcześniej rozdawali żółte ulotki, które wyjaśniały kod islamistycznego postępowania, obowiązującego w „strefach szariatu”. W Hamburgu muzułmańscy radykałowie przeniknęli do wielu szkół podstawowych i średnich, gdzie narzucają wartości islamskie niemuzułmańskim uczniom i nauczycielom.

W Berlinie, lokalni urzędnicy uchylili przepisy zakazujące noszenia burek w budynkach użyteczności publicznej. W Bawarii muzułmańskie dzieci zostały zwolnione z obowiązkowych wizyt w byłych obozach koncentracyjnych w ramach programów nauczania o Holokauście.

W Bremie władze miasta podpisały umowę z liczącą ponad 40 tys. społecznością muzułmańską. Umowa gwarantuje ochronę własności społeczności muzułmańskiej, wydawanie zgody na budowę meczetów z minaretami i kopułami, przydział ziemi na muzułmańskie cmentarze, dostarczanie żywności halal w więzieniach i szpitalach, uznanie trzech muzułmańskich świąt, uznanie muzułmańskiej reprezentacji w instytucjach państwowych itp.

Niemcy są domem dla ponad 7 tys. salafitów. Służby twierdzą, że 1 tys. z nich to osoby szczególnie niebezpieczne. Salafici mają powiązania z organizacjami terrorystycznymi i na razie „są uśpieni”, ale w każdej chwili mogą zaatakować. Prawo niemieckie pozwala im na prowadzenie konwersji na ulicach. Stąd akcja „Koran w każdym domu", w ramach której rozdano 25 milionów egzemplarzy księgi najważniejszej dla wyznawców islamu.

Władze niemieckie uciszają krytyków pro-muzułmańskiej polityki. W Bawarii przeciwnicy budowy mega-meczetu w Monachium zostali sklasyfikowani jako „ekstremiści” i są monitorowani przez niemiecki wywiad. Wiodące media z kolei oskarżają krytyków islamu o „mowę nienawiści”.

Dlaczego Berlin chętnie przyjmuje muzułmanów? Statystyki sugerują, że z powodu szybko kurczącej się populacji, niemiecka gospodarka może mieć poważne problemy. Przewiduje się, że w 2060 r. populacja skurczy się z około 81 mln obecnie do 67 mln. Ostatnio jednak urząd statystyczny Destatis podał, że wysoki poziom imigracji przyczyni się do wolniejszego tempa spadku liczby ludności w Niemczech niż wcześniej zakładano.

Badanie przeprowadzone przez hamburski Instytut Gospodarki Światowej sugeruje, że niski wskaźnik urodzeń zagraża długoterminowej rentowności gospodarki niemieckiej, nawet pomimo znacznego napływu młodych imigrantów.

Większość Niemców wydaje się być niewzruszona tym, co się dzieje w ich kraju. Zgodnie z sondażem ZDF z 21 sierpnia, 60 proc. mieszkańców Niemiec twierdzi, że ich kraj może poradzić sobie z dużą liczbą uchodźców, a wedle 86 proc. pytanych „Niemcy to kraj imigrantów”.

- 20 milionów uchodźców oczekuje u progu Europy. Dziesięć do dwunastu milionów w Syrii, pięć milionów Palestyńczyków, dwa miliony Ukraińców i około jednego miliona mieszkańców południowego Kaukazu – powiedział podczas szczytu w sprawie migracji, który odbył się w Wiedniu 27 sierpnia, komisarz UE ds. negocjacji europejskiej polityki sąsiedztwa i rozszerzenia, Johannes Hahn. Pytanie czy Europa jest w stanie ich wszystkich przyjąć?

Ponad 700 niemieckich muzułmanów dołączyło do „Państwa Islamskieg”. Pomimo iż walczą w Syrii i Iraku, wciąż otrzymują od świadczenia socjalne.

Źródło: gatestoneinstitute.org
AS

http://www.pch24.pl/niemcy-drastycznie- ... 883,i.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ekspansja islamu na Europę
PostNapisane: 03 wrz 2015, 07:13 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31529
Europa na kolanach, a ISIS idzie za (i?) uchodźcami

Nie zamierzam tu polemizować z tekstami, za uchodźcami bądź przeciw nim. Niektórzy patrzą na ten exodus stulecia jak na jedną wielką tragedię biednych ludzi, inni patrzą na nich jak na terrorystów (dzieci radykalnych islamistów też strzelają). Tymczasem jest to wielka akcja Państwa Islamskiego, które opłaca przemytników,albo ma ich pod swoją kontrolą. ISIS wykorzystuje tragedię setek tysięcy osób do swoich własnych celów i Pani Merkel o tym dobrze wie, bo co Pani Kopacz wie, to nie wie. nawet ona sama.. Za śmierć ponad półtora tysiącach Syryjczyków i Libijczyków w drodze do "raju",za śmierć 71 osób w autokarze w Austrii odpowiada Państwo Islamskie.

Fala emigracji do Europy i tak by była, ale nie na taką skalę, nie w taki desperacki sposób Warto tu przypomnieć, że to ISIS wprowadził chaos i strach w Libii, Syrii, czy w Iraku. A potem, gdy szaleństwo wojny już nastąpiło, podsycał, na ile mógł hasło wyjazdu na Zachód do niewiernych (!). Bo Państwo Islamskie, razem, z tym milionem uchodźców, wyśle do Europy, powiedzmy, dwustu "uśpionych" terrorystów. Oni nie uderzą za miesiąc, ani nawet za rok. Oni będą jak rosyjskie "śpiochy" w Ameryce, które spały nawet przez dwadzieścia lat. To jasne, że biednym matkom, im dzieciom i chcącym pracować uczciwie ojcom trzeba pomóc, ale niekoniecznie wszystkim. Zachód zasłużył sobie na ten kryzys i to bardzo. Ma swój fatalny udział w kryzysie w Libii i w Syrii. Zachód doskonale wiedział, że jak upadną dyktatorzy, co trzymają wszystkich za mordę, to zaczną się takie jatki i wyrzynanie, że prości i biedni ludzie zaczną uciekać na północ.

Europa, na razie, nie ma żadnego pomysłu na rozwiązanie swojego największego problemu od zakończenia II wojny światowej, Europa wie też, że już nie będzie taką Europą jak dziesięć lat temu. W pewnym duńskim miasteczku muzułmanie stanowią 80 procent jego mieszkańców. Za chwilę będą mieli większość w radzie miasta i wprowadzą prawa zgodne z nauką Koranu, czyli niezgodne z prawem duńskim. Ktoś odpowie, że w Polsce były przed wojną miasteczka, gdzie Żydzi stanowili też 80 procent. Ale ta wspólnota rodziła się pięćset lat, mamy tego samego Boga i wtedy nie było internetu i "fugasów". Zachód już nic nie zrobi. Rozładuje ten potok zdesperowanych ludzi, Polska przyjmie na swój obszar od 5 do 10 tysięcy uchodźców, ktoś tam pomruczy, że za mało, a inny powie, że mamy teraz tysiące terrorystów.

Zachód taki jak był, jest już skończony. I to wcale nie potrwa dekady. Bo za kilka lat to my zaczniemy stąd uciekać. Bo już mieszkańcy Barcelony czy :Lizbony zwiewają z dzielnic, gdzie silną społeczność stanowią muzułmanie. Bo nie idzie się z nimi dogadać. Żyją tylko ze sobą. Podam tu przykład, jak to jest w USA. w !996 roku mieszkałem w Hartford na granicy z kwartałem, które właśnie miasto dosłownie "opróżniło" z za czarnej społeczności. Kwartał stał zdewastowany i spalony. Afroamerykanów przeniesiono do innego kwartału, w innej dzielnicy miasta. Ponownie przyjeżdżam w 2000 roku do Connecticut iw tym miejscu stoi wielka piękna szkoła. W Stanach "segregacja rasowa dzielnic" jest doprowadzona do perfekcji. U mojego znajomego w spokojne białej dzielnicy (140 domów) mieszka tylko jeden czarny prawnik. Tak to wygląda. To jest wielka akcja Islamu na naszą cywilizację, trzeba być głupkiem, żeby tego nie widzieć. A co robi Obama? Nic. Merkel boi się tej fali., ale liczy na niemiecki cud demograficzny. O Pani Kopacz nic nie będę pisał po wczorajszym chamskim cyrku PO, bo to byłyby słowa brzydkie.Może PO w ramach wymiany i solidarności między narodami wyjedzie do Syrii i czyni wolonariat. Przecież to byłoby piękne, hieny dziennikarskie dostałyby zbiorowego mainstreamowego trójczłonowego i pięciopłatowego orgazmu.

http://naszeblogi.pl/56912-europa-na-ko ... uchodzcami


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ekspansja islamu na Europę
PostNapisane: 03 wrz 2015, 09:28 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2009, 10:40
Posty: 7563
Lokalizacja: Podlasie
Stop Islamizacji (Official video)


_________________
"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ekspansja islamu na Europę
PostNapisane: 04 wrz 2015, 09:24 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31529
Orban ostro o migracyjnym planie UE

Proponowane kwoty podziału uchodźców między kraje UE tylko pozwalają imigrantom łudzić się, że Unia przyjmie ich wszystkich - ocenił w czwartek w Brukseli premier Węgier Viktor Orban, Zaapelował, by nie atakowano jego kraju za próbę ochrony granicy unijnej.

Zdaniem Orbana kwoty relokacji uchodźców byłyby "zaproszeniem" dla imigrantów. "Kwoty to iluzja. Doprowadzą tylko do większej liczby ofiar" - powiedział Orban na konferencji prasowej po spotkaniach z przywódcami unijnych instytucji.

"Wszelkie działania, które mogą dawać ludziom złudzenia czy nadzieje, że zostaną przyjęci w UE, są nieodpowiedzialne (...) Naszym chrześcijańskim obowiązkiem jest to, by nie tworzyć iluzji. Nie możemy budzić nadziei w ludziach, którzy zaryzykują swoje życie, licząc na coś, co nie jest możliwe" - ocenił. Według niego większość imigrantów przybywających do UE to nie uchodźcy z regionów objętych konfliktami, ale migranci zarobkowi.

Zdaniem Orbana jedynym rozwiązaniem kryzysu migracyjnego jest ochrona granic zewnętrznych UE, co czynią Węgry, budując kontrowersyjne ogrodzenie na swej granicy z Serbią. "To nie był kaprys" - przekonywał Orban. Podkreślił, że ogrodzenie ma na celu wywiązanie się jego kraju ze zobowiązań wynikających z regulacji strefy Schengen. Orban uważa, że UE powinna dać jasno do zrozumienia potencjalnym imigrantom zarobkowym, że nie warto ryzykować niebezpiecznej podróży, bo przedostanie się przez granice Unii kogoś, kto nie jest uchodźcą, nie jest możliwe.

"Poprosiłem liderów instytucji UE, by nie atakowali Węgier za próbę ochrony granicy unijnej" - poinformował premier.

Jego zdaniem rację ma przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk, który ostrzegł w czwartek przed podziałem wschód-zachód w UE w sprawie kryzysu migracyjnego. Wschodnioeuropejskie kraje Unii sprzeciwiają się ustaleniu wiążących kwot, według których uchodźcy mieliby zostać rozdzieleni między państwa członkowskie. "Mamy różne doświadczenia (...) Wszystkie państwa mają prawo decydować, czy chcą mieć dużą liczbę muzułmanów u siebie. My nie chcemy i mamy prawo podjąć taką decyzję. Nie podobają nam się konsekwencje istnienia dużych muzułmańskich społeczności, jakie widzimy w innych krajach" - oświadczył węgierski premier.

W przyszłym tygodniu Komisja Europejska ma zaproponować dodatkowe działania, które pomogą złagodzić obecny kryzys migracyjny w UE. Propozycje te mają zawierać plany rozdzielenia większej liczby uchodźców pomiędzy kraje unijne. Szef Rady Europejskiej Donald Tusk zaapelował w czwartek, by państwa członkowskie sprawiedliwie rozdzieliły między siebie co najmniej 100 tysięcy uchodźców.

http://gosc.pl/doc/2682598.Orban-ostro- ... -planie-UE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ekspansja islamu na Europę
PostNapisane: 04 wrz 2015, 13:40 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://parezja.pl/niemiecki-profesor-he ... uzulmanow/

Niemiecki profesor Heinsohn chwali Polaków za to, że nie przyjmują muzułmanów
2 września 2015

Obrazek

Szanowany niemiecki profesor Gunnar Heinsohn pochwalił Polaków za to, że nie chcą przyjmować muzułmańskich uchodźców.

W artykule wspomina, że brak muzułmanów w Polsce będzie największym plusem tego państwa, jeżeli chodzi o konkurencję i stabilność polityczną.

Zachodowi zarzucił obłudę, bo chętnie przyjmuje miliony bardzo dobrze wykształconych młodych Polaków, ale do Polski chciałby deportować muzułmański Lumpenproletariat.

Przypomniał też brak solidarności w latach 80-tych, kiedy to Zachód, w szczególność Niemcy, nie pomagali Polsce, bo nie chcieli psuć stosunków z Kremlem.

źródło: achgut.com / wykop.pl
http://www.achgut.com/dadgdx/index.php/ ... gehts_noch


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ekspansja islamu na Europę
PostNapisane: 04 wrz 2015, 13:48 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art ... syrii.html

Tysiące żydów brytyjskich z własnej kiesy sfinansuje inwazję islamu na Wyspy Brytyjskie.

Kopia artykułu:

Tysiące Brytyjczyków chcą pomóc uchodźcom z Syrii
03.09.2015 20:49, aktualizacja 03.09.2015 20:53


(fot. PAP/EPA/DJORDJE SAVIC)


Ponad 200 tys. funtów (1,2 mln złotych) przekazali tylko w czwartek Brytyjczycy na rzecz organizacji pomagających uchodźcom z Syrii, a ponad ćwierć miliona podpisało się pod petycją do parlamentu o przyjęcie większej liczby poszukujących schronienia w Europie.

Największą kampanię przekazywania pieniędzy na rzecz organizacji Save the Children pracującej z dziećmi uchodźców rozpoczął w czwartek rano autor książek dla dzieci Patrick Ness, który zapowiedział, że "do każdego funta oddanego na ten cel dołoży drugiego od siebie, do kwoty 10 tys. funtów". Wkrótce uzyskał wsparcie od innych pisarzy, którzy równie chętnie podwajali dotacje zwykłych Brytyjczyków, i wczesnym wieczorem łączna kwota przekraczała już 120 tys. funtów.

Inne organizacje - w tym Międzynarodowy Czerwony Krzyż i Czerwony Półksiężyc - także odnotowały zwiększone zainteresowanie programami pomocowymi dla osób uciekających z Syrii, Libii i Erytrei.
W rozmowie z "Guardianem" Ness tłumaczył, że impulsem do działania było opublikowane przez niemal wszystkie brytyjskie dzienniki zdjęcie 3-letniego syryjskiego chłopca Aylana, którego ciało zostało w środę znalezione na plaży w tureckim kurorcie Bodrum.

Również petycja do brytyjskiego parlamentu, stworzona na początku tego tygodnia, uzyskała blisko 250 tys. podpisów w ciągu doby po tym, gdy w środę wieczorem telewizje pokazały okładki czwartkowych gazet.
Zgodnie z wewnętrznymi przepisami parlamentu po uzyskaniu 10 tys. podpisów sprawa poruszona w petycji musi doczekać się oficjalnej odpowiedzi od rządu, a po przekroczeniu 100 tys. - może być przedmiotem debaty w Izbie Gmin.

Jednocześnie ośrodek badania opinii publicznej YouGov podał, że co dziesiąty ankietowany Brytyjczyk zgłosił gotowość do przyjęcia uchodźcy do swojego domu na okres "nie dłuższy niż sześć miesięcy". Najbardziej skore do pomocy są osoby w wieku 18-24 lat - co piąta z nich byłaby skłonna podzielić się swoim mieszkaniem.

Badania YouGov wskazują jednak, że brytyjskie społeczeństwo jest niezwykle podzielone wobec przyjmowania uchodźców z Syrii, Afganistanu i Erytrei - 48 proc. było przeciwko pomysłowi jednej z kandydatek na stanowisko szefa Partii Pracy, aby samorządy lokalne przyjęły po 10 rodzin każdy. Pomysł ten poparło 31 proc. badanych, a 12 proc. nie miało zdania. Jedynie w Szkocji aprobatę dla tego pomysłu wyraziła ponad połowa ankietowanych.

Brytyjski premier David Cameron odrzuca wezwania do przyjęcia większej liczby uchodźców, zgadzając się na zaledwie nieco ponad 200 osób z Syrii w ramach ostatniego programu pomocowego. Media spekulują jednak, że pod wpływem nacisków społeczności międzynarodowej i reakcji zwykłych Brytyjczyków Cameron zmieni swoje podejście, i spodziewają się, że w piątek ogłosi, że Wielka Brytania przyjmie "kilka tysięcy uchodźców".

PAP / kw


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ekspansja islamu na Europę
PostNapisane: 04 wrz 2015, 13:58 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://pl.sputniknews.com/swiat/20150903/936670.html

Szef MSZ Słowacji: Strefa Schengen w rzeczywistości przestała istnieć
11:01 03.09.2015


© AP Photo/ Vadim Ghirda


Minister spraw zagranicznych Słowacji Miroslav Lajcak powiedział, że strefa Schengen zaprojektowana do kontroli wjazdu cudzoziemców na terytorium większości krajów UE w rzeczywistości przestała istnieć ze względu na masowy napływ imigrantów i uchodźców. O tym, jak donosi RIA Novosti, powiedział po posiedzeniu Rady Ministrów.

„Przez kraje, które są zobowiązane do ochrony granicy strefy Schengen, imigranci podróżują całkowicie swobodnie. W normalnych warunkach trudno jest uzyskać wizę Schengen, a teraz przyjeżdżają tutaj dziesiątki tysięcy ludzi i nikt ich nie kontroluje. Mamy sieć Schengen, czy jej nie mamy?”, — zastanawia się Lajcak.
Według niego, w tych okolicznościach konieczne jest wzmocnienie systemu ochrony zewnętrznych granic między krajami UE a sąsiadującymi z nimi państwami i „konsekwentnie ich bronić”. Jednocześnie szef resortu powiedział, że Serbia sprzeciwia się wprowadzeniu obowiązkowych limitów na przyjmowanie uchodźców przez poszczególne kraje UE. Tę inicjatywę aktywnie promuje Komisja Europejska.
Wcześniej ministrowie spraw zagranicznych Niemiec, Francji i Włoch podpisali wspólny dokument, w którym żądają rewizji obowiązujących przepisów UE w sprawie zapewnienia imigrantom schronienia i ich sprawiedliwego rozmieszczenia w krajach członkowskich Unii Europejskiej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ekspansja islamu na Europę
PostNapisane: 04 wrz 2015, 14:18 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/skad- ... mi-2015-09

Skąd się wziął kryzys z uchodźcami?
OPUBLIKOWANO WRZESIEŃ 3, 2015PRZEZ A303W ŚWIAT

Niekończące się amerykańskie wojny bezpośrednie i ‚proxy’ zmuszają zdesperowanych ludzi do szukania schronienia. Liczby uciekające od wojen i zdestabilizowanych terenów są większe niż kiedykolwiek od II wojny światowej, wzrastają gwałtownie kiedy konflikty i chaos szaleją w Afganistanie, Iraku, Syrii, Libii, Jemenie, Donbasie, Somali, Płd Sudanie i w innych miejscach.

Obrazek

Według raportu UNHCR, 60.000.000 ludzi zostało na siłę wysiedlonych do końca 2014. Globalnie 1 na 122 osoby szuka azylu, jest uchodźcą, albo wewnętrznie wysiedloną. Ponad połowę uchodźców świata stanowią dzieci.
28 sierpnia Biuro wysokiego komisarza UNHCR poinformowało, że w tym roku ponad 300.000 uchodźców i szukających azylu przekroczyło M. Śródziemne by dostać się do Europy, znacznie przekraczając liczbę z 2014 – 219.000, ludzki potop dochodzący do 500.000 do końca roku, i setki tysięcy więcej w 2016 i później.
Tysiące innych umiera lub ginie. 27 sierpnia były obawy o setki zmarłych kiedy 2 zatłoczone łodzie wywróciły się u wybrzeży Libii. Dziesiątki syryjskich uchodźców znaleziono uduszonych w ciężarówce zaparkowanej przy austriackiej autostradzie, ich ciała były w stanie rozkładu. Podobne sceny grozy powtarzają się z regularną częstotliwością.
Oświadczenia wyrażające niepokój kanclerz Angeli Merkel, sekretarza generalnego ONZ Ban Ki-moona i innych światowych liderów brzmią pusto.
Rozwiązanie kryzysu jest oczywiste – nie jest rozważane ani nie będzie. Zakończyć organizowane i prowadzone przez Amerykę wojny imperialne. Karta ONZ obiecująca „chronić przyszłe pokolenia od klęski wojny, która dwukrotnie za naszego życia przyniosła niewypowiedziane cierpienia ludzkości” okazała się pustą retoryką.
Rekord Ameryki jest niezrównany – niekończące się wojny w kraju i / za granicą co roku w swojej historii, który rozpoczął się na długo przed powstaniem republiki.
Obecny wyścig prezydencki w Ameryce pokazuje szereg imperialnych wojowników – nie opowiadają się za pokojem i stabilnością.
Hillary Clinton jest lekkomyślną boginią wojny. Donald Trump chce „najsilniejszego wojska, jakie kiedykolwiek mieliśmy”. Inni kandydaci republikańscy popierają zwiększone wydatki na obronność i militaryzm. Bernie Sanders popiera wszystkie wojny Obamy. One przekraczają te najgorsze George’a Busha.
Bez względu na to kto zostanie prezydentem w 2017, amerykańska maszyna do zabijania będzie szaleć – pustosząc i niszcząc jeden kraj po drugim, powodując nieskończoną ludzką falę uchodźców, ryzykując niewyobrażalne, jeśli wojowniczo potraktuje się Rosję i Chiny.

By Stephen Lendman

Źródło: http://www.globalresearch.ca/why-the-re ... is/5472813

Tłum. Ola Gordon.

Czy oni doprowadzili do kryzysu uchodźców?

Obrazek

ObrazekGóra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ekspansja islamu na Europę
PostNapisane: 04 wrz 2015, 14:37 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://toyah1.blogspot.com/2015/09/jani ... ow-po.html

Janina Ochojska przyjmuje Murzynów po 10 patyków od sztuki
piątek, 4 września 2015

Nie wiem, czy to był jakiś przypadek, czy nagle stanie się to powszechnym zwyczajem, ale podczas dzisiejszej wyprawy po ziemniaki aż dwa razy zostałem zaczepiony przez jakieś dzieci z mikrofonami którejś z katowickich stacji radiowych, które chciały ode mnie usłyszeć, co sądzę najpierw o niedzielnym referendum, a następnie poznać moją opinię na temat przyjmowania uchodźców za Afryki. Obojgu udzieliłem na jedno i drugie pytanie wyczerpującej wypowiedzi, ponieważ jednak kwestia uchodźców, a bardziej ogólnie, świadczenia tak zwanych „zorganizowanych usług dobroczynnych” wciąż mi chodzi po głowie i czuję, że nie da się jej załatwić paroma zdaniami prostego komentarza, chciałbym dziś przypomnieć pewną historię, o której już jakiś czas temu miałem okazję pisać tu na blogu.
Żeby jednak odpowiednio wejść w temat, pragnę poinformować, że dziś właśnie media podały, że wybitna polska działaczka na rzecz wspomnianego czynienia dobra, Janina Ochojska, powiedziała, że nie powinniśmy marudzić, i natychmiast zacząć przyjmować tylu uchodźców, ile nam przysyłają, bo „Unia za każdego płaci 10 tysięcy euro, a to jest dużo”.
Ja oczywiście wiem, że odrzucając propozycję Ochojskiej, narażam się na zarzut, że jestem durniem, który nie umie liczyć, jednak muszę tę dobrą kobietę poinformować, że nawet mając jeden pokój wolny i świadomość, że 60 tysięcy euro to nie w kij dmuchał, ja tych 6 uchodźców nie przyjmę, nie dlatego, że się boję, że oni mi zgwałcą moje córki i syna, ale przez to, że nie mam najmniejszych wątpliwości, że na tych 60 tysiącach się nie skończy, i to w dodatku wcale nie w tę stronę, o jakiej myślimy.
I tu bardzo krótko przypomnę historię, o której wspomniałem wcześniej. Otóż do małej szwajcarskiej wioski o nazwie Hagenbuch, decyzją władz centralnych, sprowadzono dziewięcioosobową rodzinę z Erytrei – rodziców z siódemką dzieci w wieku różnym. Na pierwszy gwizdek zorganizowano im mieszkanie, na opłacenie którego przeznaczono, oczywiście z budżetu gminy, 1 tys. euro czynszu plus ponad 2 tys. na jego utrzymanie. Po pewnym czasie, kiedy okazało się, ze rodzice ani myślą pracować – inną sprawa, że ciekawe bardzo, gdzie by to mieli robić – opieka na dzieci została przejęta przez fundację – jak się domyślam, taką ichniejszą Ochojską – o nazwie Solid Help A.G., która w jednej chwili zażądała od gminy 30 tysięcy euro miesięcznie, na to między innymi, by te dzieci raz na tydzień zawozić do zoo, żeby tam, jak rozumiem, nabrały odpowiedniej empatii i stały się lepszymi ludźmi. Kiedy dzieci zostały przeniesione do sierocińca, nagle okazało się, że rodzicom przez to jest ciężej i gmina musiała zwiększyć pomoc dla tych dwojga do 16 tysięcy euro miesięcznie, co w sumie, jak łatwo policzyć, przekroczyło 50 tysięcy euro miesięcznie.
I w tym momencie okazało się, że przez to, że budżet przeznaczony na utrzymanie rodziny z Erytrei przekroczył jedną trzecią całego lokalnego budżetu, aby wioska nie zbankrutowała, zachodzi konieczność podwyższenia podatki. Właśnie tak.
I myślę, że już nie muszę więcej tłumaczyć, dlaczego propozycja Janiny Ochojskiej, bym się zastanowił nad ofertą ze strony Unii mnie nie pociąga. Bo wiem znakomicie, że w momencie, kiedy oni tu przyjadą, zostaną wszyscy otoczeni takim wianuszkiem różnego rodzaju organizacji dobroczynnych i fundacji, że nagle się okaże, że ja mam ich wszystkich codziennie na własny koszt wozić taksówkami do chorzowskiego zoo, tyle że to będą taksówki, które oni mi sami dostarczą. I że to będzie zaledwie początek. I że ani się nie zorientuję, jak te 10 tysięcy euro będę musiał przekazać pani Janinie Ochojskiej , w ramach zwykłej ludzkiej solidarności.

Przypominam, że moje książki są do kupienia w księgarni na stronie www.coryllus.pl.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ekspansja islamu na Europę
PostNapisane: 04 wrz 2015, 14:42 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://www.kresy.pl/wydarzenia,spolecze ... mpaign=rss

Czeska policja przestaje zatrzymywać syryjskich imigrantów
Dodane przez wachmistrz_Soroka
Opublikowano: Czwartek, 03 wrzesnia 2015 o godz. 15:03:08

Czeska policja przestaje zatrzymywać syryjskich imigrantów jadących do Niemiec - ogłosił departament do spraw cudzoziemców.

Zgodnie z przepisami Unii Europejskiej , imigranci powinni pozostać w pierwszym kraju unijnym, do którego przybyli. Jednak tysiące ludzi usiłują przedostać się na zachód Europy do krajów bogatszych takich jak Niemcy, Francja czy Wielka Brytania.
Podejmując decyzję, Czesi tłumaczyli się stanowiskiem Węgier, które odmawiają ponownego przyjęcia Syryjczyków oraz gotowością Niemiec do ich przyjęcia.
"Uważamy, że przetrzymywanie tych ludzi jest nieskuteczne" - stwierdziła przedstawicielka czeskiej policji.

gazetaprawna.pl/KRESY.PL


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 292 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Nasi przyjaciele: Strony Patriotyczne
Linki pozycjonujące: Fenster aus Polen / Schüco Fenster / Drutex Fenster / Fenster Preise / Haustüren /