Polskie-Forum.pl


Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zdrada Ojczyzny
PostNapisane: 05 wrz 2009, 21:12 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://wirtualnapolonia.com/2009/02/07/ ... a-zdrajcy/

Andrzej Kumor nawołuje na Wirtulanej Polonii, by nie wahać się nazywać zdrajców zdrajcami. Zaznacza, że dziś wśród naszych elit roi się od zdrajców Polski.


Można mieć różne zdania co do roli Kościoła w państwie, możemy się nie zgadzać w kwestiach polityki rodzinnej etc., ba, można być nawet ateistą, ale nie można nie zauważać olbrzymiej pracy patriotycznej, jaką prowadzi o. Rydzyk.
Wkładanie patyków w koła tych projektów jest albo oznaką drastycznej głupoty, albo - jak to ma miejsce w wypadku ludzi inteligentnych i obytych - zdrady.


Dla mnie nie ulega wątpliwości, że postępowanie rządu Tuska wobec projektu geotermalnych wierceń w Toruniu jest zdradą Polski w najczystszej postaci. Nie pomogą tutaj żadne tłumaczenia o sporach ideologicznych. Projekt jest ewidentnie korzystny dla Polski - rzucanie kłód jest więc w tym przydapdku zdradą.

Analogicznych postaw zasługujących na miano zdrady ojczyzny jest całe mnóstwo. Np. krycie bandytów, którzy dokonali zbrodni na rodzinie Olewników stanowi krzewienie zbójectwa w Polsce - a przecież kraj oparty na zbójach nie ma żadnych szans na rozwój. Również wspieranie systemu cechowego w zawodach prawniczych jest ewidentnym działaniem na szkodę państwa i narodu polskiego. Przypomnijmy sobie niedawną sprawę dr Migalskiego - świadczy ona, że uczelnie polskie są w większości napełnione zdrajcami Polski. Te chmary zdrajców kształcą dziś polską młodzież. A jaką szansę ma polska nauka, gdy te roje zdrajców nie dadzą żadnych szans na rozwój ludziom prawdziwie utalentowanym. Tępienie oświaty przez minister Hall - chociażby ususnięcie Sienkiewicza ze szkół polskich nie można inaczej nazwać, jak zdradą Polski najohydniejszą. To tylko drobna część tych najgłośniejszych przejawów zdrady. Znajdzie się takich spraw tysiące w ostatnim 20-leciu, a jeszcze więcej tych mniej znanych, które miały miejsce w gminach i powiatach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdrada Ojczyzny
PostNapisane: 07 wrz 2009, 07:49 
Offline
Stażysta

Dołączył(a): 13 lip 2009, 19:11
Posty: 176
do tego jeszcze dorzuć tajnych współpracowników s.b. na najwyższych stanowiskach państwowych ( panie Boni - tak, to też do pana się odnosi!), członków pzpr w rządzie, komuchów rządzących w mediach, trzeba nazywać rzeczy po imieniu, wyglada to jak osławiona nieparzysta kolumna....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdrada Ojczyzny
PostNapisane: 07 wrz 2009, 08:46 
Offline
Czołowy Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2009, 18:26
Posty: 1342
mateusz57 napisał(a):
do tego jeszcze dorzuć tajnych współpracowników s.b. na najwyższych stanowiskach państwowych ( panie Boni - tak, to też do pana się odnosi!), członków pzpr w rządzie, komuchów rządzących w mediach, trzeba nazywać rzeczy po imieniu, wyglada to jak osławiona nieparzysta kolumna....


Panie Mateuszu, a czy kiedyś zastanowił się Pan, ile % stanowisk kluczowych dla państwa, obsadzonych jest przez żydów lub z korzeniami żydowskimi? Gzie Pan nie splunie, to plugastwo, działające na szkodę Polski i Polaków.

_________________
Uśmiech i życzliwość łagodzi obyczaje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdrada Ojczyzny
PostNapisane: 07 wrz 2009, 09:05 
Offline
Stażysta

Dołączył(a): 13 lip 2009, 19:11
Posty: 176
mam rozumieć,że ci o których ja piszę są wg pana mniej groźni ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdrada Ojczyzny
PostNapisane: 07 wrz 2009, 11:02 
Offline
Czytelnik

Dołączył(a): 19 lip 2009, 16:48
Posty: 90
Rozważyć należałoby również taki problem: czy naród biernie obserwujący niszczenie przeszłości i przyszłości WŁASNEJ nie zdradza Ojczyzny bardziej niż klika agentów o wątpliwej POLSKOŚCI przypominających bardziej targowiczan niż piastów?
Irytujące jest to oczekiwanie na następne ciosy nienawistników Polski!
Naród bez woli stanowienia o przyszłości następnych pokoleń?Pozdrawiam...iker


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdrada Ojczyzny
PostNapisane: 11 wrz 2009, 09:30 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31192
„To jest nawet coś więcej niż zdrada”

Marcin Graczyk: Jak pan ocenia to, co mówi Stefan Niesiołowski w sprawie 17 września?

Jarosław Kaczyński: W wymiarze moralnym to jest po prostu postawa haniebna. W wymiarze politycznym to jest efekt 1 września. Wtedy rząd Tuska dokonał bifinlandyzacji Polski, wobec Niemiec i wobec Rosji. Z punktu widzenia Polski to jest akt tragiczny, ale tak to wygląda i Stefan Niesiołowski wyciąga po prostu z tego wnioski.

M.G.: Zarzuca mu pan Niesiołowskiemu zdradę interesu narodowego?

J.K.: To jest nawet coś więcej niż zdrada. Bo jeśli on jako wicemarszałek Sejmu próbuje umniejszać zbrodnie ludobójstwa dokonane na własnym narodzie, to legitymizuje takie zbrodnie także na przyszłość. Proszę pamiętać, nie chodzi tu tylko o przeszłość. Żaden naród nie może się zgadzać na umniejszanie znaczenia masowego zabijania jego przedstawicieli. Niezależnie od tego, czy chodzi o elity, tak jak to było w Katyniu, czy o ludzi prostych i najskromniejszych Polaków. Tego w ramach jakiejkolwiek polityki robić nie można. To już nie jest nawet realizm polityczny, to po prostu wysługiwanie się obcym państwom i zbrodnicze działanie wobec własnego narodu. Kto nie mówi dzisiaj w tych sprawach prawdy, ten nie tylko znieważa naszą przeszłość, ale zachowuje się haniebnie wobec tych ofiar. I określa status Polaków jako narodu, który w pewnych okolicznościach może być mordowany. To jest coś po prostu niebywałego, ale biorąc pod uwagę to, co mówił 1 września Putin, i to, jak na to reagował lub raczej nie reagował rząd, to jest to niestety nieprzypadkowe.

M.G.: Wierzy pan w to, że Stefan Niesiołowski przestanie pełnić funkcję wicemarszałka Sejmu?

J.K.: Nie, bo Platforma Obywatelska weszła na tę drogę, na którą weszła. Mam nadzieję, że to będzie kiedyś oceniane nie tylko przez historyków... Chociaż zdaję sobie sprawę, że polska opinia publiczna jest ciągle dezinformowana.


http://www.pis.org.pl/article.php?id=15787


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdrada Ojczyzny
PostNapisane: 11 wrz 2009, 10:40 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2009, 10:40
Posty: 7543
Lokalizacja: Podlasie
Szkoda tylko że otumaniony naród polski nie wyciąga logicznych wniosków, i trwa w ciemnocie, wybierając w kolejnych wyborach takie same szmaty jakie mamy teraz w polskim Knesecie, jak np. Niesiołowski czy Palikot.

Czy kiedyś w Polsce będzie normalnie ?? Bo zaczynam w to szczerze wątpić ....

_________________
"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdrada Ojczyzny
PostNapisane: 11 wrz 2009, 10:44 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31192
Nóż w plecy pamięci narodowej

1. Odmawiając podjęcia uchwały upamiętniającej rocznicę 17 września, większość sejmowa wbiła rdzawy nóż w plecy narodowej pamięci. Od dzisiaj wycofuję wszelki mój żal do Rosji, że nie chce uznać ludobójstwa w Katyniu.

Trudno wymagać od Rosji, żeby uznała tę prawdę historyczną, skoro nie chce jej uznać polski Sejm.

W Rosji historię Katynia się przemilcza, a w Polsce się ją zakłamuje.

2. Kto dziś mówi w Moskwie, że Katyń nie był ludobójstwem, jest być może rosyjskim szowinistą, albo człowiekiem nieznającym historii. W szkole go tego nie nauczyli, ojciec i matka mu tego nie powiedzieli.

Jeśli jednak Polak mówi, że Katyń to nie było ludobójstwo, jeśli to mówi wysokiej rangi polski polityk, to jest on zdrajcą i zaprzańcem własnej historii.

Jeśli ten Polak i polski polityk w dodatku mówi, że ludobójstwem był ukraiński wielki głód, a Katyń nie był, to znaczy, że jest również głupcem.

3. Wziąć do niewoli ponad dwadzieścia tysięcy jeńców i z zimną krwią ich zamordować – historia świata nie zna drugiej takiej zbrodni. Tego nie zrobił nikt wcześniej, ani nikt później.

Owszem, gdy Niemcy i Rosjanie wzięli się za łby, swoich jeńców zabijali nawzajem bez litości, ale nawet wtedy nie było takiej decyzji, takiego rozkazu – dwadzieścia tysięcy jeńców wywieźć do lasu i zamordować.

4. Co ja piszę – jeńców? Przecież w 1939 roku Polska z Rosją Sowiecką wojny nie prowadziła. Były odosobnione walki, jak bitwa pod Szackiem czy obrona Grodna, ale przecież obowiązywał rozkaz Naczelnego Wodza – z Sowietami nie walczyć. Oficerowie z Katynia byli internowanymi, a nie jeńcami wojennymi.

Zostali zabici tylko dlatego, że byli Polakami, że byli elitą polskiego społeczeństwa, którą zbrodniarze postanowili zniszczyć.

Co to było, jeśli nie ludobójstwo?

5. Nie podejmiemy uchwały, żeby nie drażnić Rosji – bez żenady tak mówili politycy Platformy.

Moskwa nie życzy sobie prawdy, więc kłamstwo katyńskie musi trwać.

6. Zabrakło uchwały na rocznicę 17 września, ale trwają za to podniosłe obchody 20-lecia rządu Mazowieckiego, pierwszego niekomunistycznego rzadu, z generałem Kiszczakiem w składzie.

20 lat temu mieliśmy już rządy niekomunistyczne.

Nie jestem pewien, czy takie rządy mamy teraz.

Janusz Wojciechowski

http://januszwojciechowski.blog.onet.pl ... 90991937,n


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdrada Ojczyzny
PostNapisane: 11 wrz 2009, 11:25 
Offline
Czołowy Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2009, 16:38
Posty: 1932
Prawda!I to są Polacy ?Banda zdrajców.

_________________
"Ponieważ żyli prawem wilka,historia o nich głucho milczy..."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdrada Ojczyzny
PostNapisane: 11 wrz 2009, 12:18 
Offline
Czołowy Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 wrz 2009, 07:30
Posty: 1217
Lokalizacja: Polska
Coltrane napisał(a):
Szkoda tylko że otumaniony naród polski nie wyciąga logicznych wniosków, i trwa w ciemnocie, wybierając w kolejnych wyborach takie same szmaty jakie mamy teraz w polskim Knesecie, jak np. Niesiołowski czy Palikot.

Czy kiedyś w Polsce będzie normalnie ?? Bo zaczynam w to szczerze wątpić ....


Będzie normalnie, zajrzyj do działu nowego AKCJE POMYSŁY. Trzeba coś od nas dołożyć żeby układ III RP wreszcie po-łożyć na łopatki.
A kto ma Polakom to wytłumaczyć, wręcz wbić do głowy jak tabliczkę mnożenia? Na razie w głowie mają inny program unijno-niemiecko-sowiecki. Media są kluczem, oraz język polityczny, PiS ma nieskuteczny na ogół, trzeba wyjść w nową narrację współczesną.

Nie można mieć pretensji do myszy że szkodzą i wyjadają ziarno, trwa od zawsze mącenie Polakom w głowach. Sanacja tak zamieszała w głowach, że naród uwierzył że jakoś to będzie podczas nowej wojny i było... straszniej być nie mogło! PRL przemienił społeczeństwo, zbudowano nową inteligencję typu ADAM MICHNIK i inne wersje tego samego. Takich już NIC nie odczaruje, będą ginąć w nowej wojnie jako cienie na murach i dalej nic nie będą rozumieć - DLACZEGO. Cóż, skoro nie traktuje się państwa jako swojego, narodu polskiego jako swojego, KK jako wiodącego kościoła, skarb polskiej tożsamości 1000 lat, to jak ma być dobrze?

Oni nam szkodzą, ale nie może być ich więcej niż kilka milionów, powiedzmy 5 mln maks. Zatem co z resztą 31 mln dorosłych Polaków i milionami nastolatków? Trzeba walczyć o ich dusze, o ich polskość, prawość. Człowiek zawsze może się nawrócić, nawet nad grobem na polskość, odwołać swoją maksymę "polskość to nienormalność".

Chciałbym wiedzieć ilu parlamentarzystów, członków PiS po cichu podziela pogląd Niesiołowskiego, przynajmniej podzielało (powiedzmy z obawy przed restrykcjami Moskwy, dla spokojności, dostaw gazu) do chwili tej awantury. To jest też problem, hipokryzja, cynizm polityczny. Nawet w tak podstawowej kwestii mamy rozbieżności. Szok.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdrada Ojczyzny
PostNapisane: 12 wrz 2009, 00:44 
Offline
Stażysta

Dołączył(a): 10 wrz 2009, 14:29
Posty: 162
Mala pigulka rozrywki:
http://www.youtube.com/watch?v=iI6MXZmR29A


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdrada Ojczyzny
PostNapisane: 12 wrz 2009, 10:24 
Offline
Czołowy Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 wrz 2009, 07:30
Posty: 1217
Lokalizacja: Polska
Zastanówmy się nad istotą zdrady, bo jest wieloaspektowa, poza tym wielokrotnie zapewne krzywdząco posądzamy o to (hipotezy, tezy) osoby, środowiska. Bóg wie, kto jaki czyn popełnił, acz ma inne kryteria zła niż my. Kraj, naród to niestety nie jest obiektywne dobro, to jest nacjonalistyczny stan prawny który trzeba chronić wszelkimi metodami (walka o przetrwanie, rozwój) z wyłączeniem totalitarnego draństwa. Jeżeli np Hitler obawiał się ekspansji żydów europejskich na Niemcy po przegranej wojnie (miał niestety rację jak wiemy, alianci mocno wspierali żydów moszczących się w Niemczech, teraz jest tam podobnie w USA, czy Polsce, lobby żydowskie bardzo mocne) to nie musiał ich mordować, ale pozyskać dla Niemiec (jak obecne władze), albo zgromadzić w getcie gdzieś na jakiejś wyspie (Madagaskar nie był realny po 1942) mórz południa Europy, mógł ich też wysyłać np do Hiszpanii, a z niej kochający żydów alianci troskliwie by ich zabierali do USA. Akurat. Sądzę (z całym przekonaniem!) że Amerykanie bezwzględnie utopiliby w Atlantyku miliony uboższych żydów z wschodniej Europy wskazując na sztormy, ataki ubotów, korsarzy-pacerników niemieckich. Statki bogatych żydów i tak bezpiecznie docierały poza nazistowską Europę.

Zdrada zachodzi jako proces świadomy.

Reszta jest "tylko" pożytecznymi idiotami - czyli większość wyborców PO, niemało wyborców PSL, SLD. To też szerokie zjawisko. Niektórzy są w połowie przebudzeni, ale nie mogą sobie wyobrazić głosowania na PiS, wolą SLD jeżeli mieliby porzucić PO. Albo nie pójdą na wybory - oby.

Oni sądzili w 2005-2007 i nadal sądzą, że wybrali mniejsze zło, że PiS dla Polski jest gorsze, słowem media zrobiły im sieczkę z własnych szarych komórek. Media i system edukacji, całokształt pracuje na poparcie PO. To nie tylko kampania dwóch lat, podbudowa jest z PRL, jest z całej III Republiki Michnikowszczyzny. Pamiętajmy że PiS nie był taki radykalny w 2004-5, skoro ich Smolar zapraszał na konferencje do Fundacji Batorego. Zapraszał bo się bał LPR, czy szerszego ruchu Samoobrony, bał się powszechnego ruchu (frontu) narodowego jaki mógł się zbudować po 2004, po powodzeniu LPR w eurowyborach. Mógłby, gdyby nie Giertychowie z dworem i legionami wszechpolaków. Co oni teraz sądzą o wysokim wodzu? Giertych rulez?

Cały czas zatem mamy pytanie - kto zdradza świadomie, a kto daje się, dał się zmanipulować.

Dajmy na to Pawlaka, to świadomy działacz od 1990 kiedy wkręcił się podstępnie na szefa PSL zajmując miejsce porządnemu człowiekowi jak sądzę, któremu SB zabiło brata. Jednak jest trochu samorządowców PSL całkiem niezłych i oni być może nie są szkodliwi jako osoby, acz jako członkowie ugrupowania z PRL i owszem. To klika. Wyborcy PSL nierzadko poczciwe chłopiska, kobiety trudno nazwać środowiskiem zdrady. Im się nie mieści w głowie że można głosować na jakiś PIS, ruch narodowy, ich partią jest PSL, ich organizacją jest KGW, OSP, LKS, czy Rada Parafialna. Sposobem na PSL jest ich zmarginalizowanie poniżej 5%.

Zdradzać można z konieczności - są haki, z idei-paskudna zdrada, pobudki etniczne, religijne, misja NWO, dla pieniędzy i innych korzyści, np ułatwienia kariery. Nie ma biednych zdrajców, tacy popełniają samobójstwo, albo się wycofują w cień.

Zadam mocne pytanie - czy obecnie duża cześć osób korzeni żydowskich zamieszkujących Polskę nas zdradza w sensie powiedzmy ogólnych ideowych (np w kulturze, oświacie, mediach, polityce) działań przeciwnych do polskiej racji stanu, polskiego interesu narodowego? To pytanie retoryczne patrząc na Adama Michnika, Geremka itd wybitnych działaczy mniejszości żydowskiej. Wyjątki są zawsze, pytałem o większość pracującą dla NEW WORLD ORDER. Proszę mi też wskazać osoby korzeni żydowskich na rentach, emeryturach 400-1000zł, na podobnych zarobkach, zarejestrowanych w urzędach pracy, latami na bezrobociu, dekadami jako beneficjenci pomocy społecznej. Nie ma tam żydów? To gdzie są? Polacy biedują, a "prześladowane" mniejszości mają się doskonale? Jakim CUDEM? Oczywiście po 1945 nastąpiła asymilacja, zmieniono nazwiska, dokumenty, mieszane małżeństwa, ale czy naprawdę asymilacja zaszła i żydzi np z Rosji stali się Polakami=patriotami? Kim są dzieci narodzone po 1945? Wnuczęta? Polakami? Jakimi? Jakie mają poglądy, takie jak my? A może to pokolenie "idź na wybory - zmień Polskę na PO-lske"?

No to mamy PO-lskę. Winni są CI co zostali w domach licząc na cud, albo zaprogramowani na obojętność, bierność, (fajnie brać w dupę teraz od PO dwojga imion KRYZYS?) narzekanie (wszyscy złodzieje, to bez znaczenia na kogo głosujemy, jedna banda). Przecież PO można było przegłosować, frekwencja 70% i załatwieni. Do tego musimy doprowadzić, teraz pora na nasze akcje idź na wybory i zmień po-lskę na POLSKĄ POLSKĘ!

Obecnie zdradą jest służyć NWO, UE, interesom USA, Niemiec, Rosji. Ludzie są na tyle inteligentni żeby samodzielnie dostrzec swoje poglądy, misję jakiej służą. Jesteśmy Polakami, więc... mamy obowiązki oczywiście polskie, dla Polski. Jesteśmy katolikami na ogół, więc... Bogu mamy służyć, a nie szatanowi, złu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdrada Ojczyzny
PostNapisane: 12 wrz 2009, 12:04 
Offline
Czytelnik

Dołączył(a): 18 sie 2009, 15:26
Posty: 83
Asindziej napisał(a):
http://wirtualnapolonia.com/2009/02/07/andrzej-kumor-to-sa-zdrajcy/

Andrzej Kumor nawołuje na Wirtulanej Polonii, by nie wahać się nazywać zdrajców zdrajcami. Zaznacza, że dziś wśród naszych elit roi się od zdrajców Polski.


Można mieć różne zdania co do roli Kościoła w państwie, możemy się nie zgadzać w kwestiach polityki rodzinnej etc., ba, można być nawet ateistą, ale nie można nie zauważać olbrzymiej pracy patriotycznej, jaką prowadzi o. Rydzyk.
Wkładanie patyków w koła tych projektów jest albo oznaką drastycznej głupoty, albo - jak to ma miejsce w wypadku ludzi inteligentnych i obytych - zdrady.

.



Publiczna tv info zlapala wczoraj Niesiolowskiego na klamstwie. Posel Girzynski z PiS podszedl do Niesiolowskiego na korytarzu Sejmu i poprosil o podpisanie uchwaly, pod ktora juz wczesniej, dwa lata temu Niesiolowski zlozyl swoj autograf. W tej uchwale bylo stwierdzone, ze mord w Katyniu to ludobojstwo. Nisiolowski kiedys podpisal sie pod tym stwierdzeniem: "mord w Katyniu to ludobojstwo"
A wczoraj? Nie chcial!!!
A dlaczego, zaraz kazdy zapyta.
A no dlatego, ze Ojciec Rydzyk ma pod Moskwa swoja radiostacje, zas wiedzy o tym mial sie wyprzec jeden z braci Kaczynskichp - twierdzi Niesiolowski.
Nie chodzi wiec p-oslowi Niesiolowskiemu o definicje a tylko niska, karczemna zemste za radistacje Ojca Rydzyka!!!
Takiego skandalu swiat dawno nie widzial zeby pyskowki z pod kibla w Sejmie przenosic na ksztalt uchwaly sejmowej, i mieszac w ten smrod historie Narodu polskiego.
Niesiolowski swoim chamstwem przeskoczyl samego siebie.
Dla mnie to zdrajca i szpieg na rzecz Rosji. Powinien poniesc kare jaka szpiedzy i zdrajcy ponosza w kazdym, normalnym, wspolczesnym spoleczenstwie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdrada Ojczyzny
PostNapisane: 12 wrz 2009, 20:00 
Offline
Czołowy Publicysta

Dołączył(a): 14 lip 2009, 13:38
Posty: 2570
re Zdrada Ojczyzny
zastanawia mnie casus pana Niesiołowskiego
gdzies na przyzwoitych stronach netu
widziałam satyryczny obrazek:
car putin,na lancuchu pies i komenda cara,bierz POLACZKOW
a zpyska toczy się piana i złowrogie wrrrrrrr,
dziwnie gęba psa przypominała KOGOS.....
i powiem szczerze,obrazek w swej wymowie,świetny
tylko czemu tak cięzko sie robi na sercu........?
ot zdrada,zawsze bedzie zdradą...i juz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdrada Ojczyzny
PostNapisane: 12 wrz 2009, 21:46 
Offline
Czołowy Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 wrz 2009, 07:30
Posty: 1217
Lokalizacja: Polska
Myślę że Niesiołowskiego po 45 latach misji możemy wreszcie odfajkować.

Cytuj:
Działalność opozycyjna w PRL

W latach 1964–1970 był współzałożycielem i działaczem konspiracyjnej organizacji "Ruch", kwestionującej legalność PRL.

W 1970 był pomysłodawcą akcji podpalenia Muzeum Lenina w Poroninie. 20 czerwca w wyniku dekonspiracji, wraz z innymi działaczami (Bolesławem Stolarzem, Emilem Morgiewiczem, Marianem Gołębiewskim, Andrzejem i Benedyktem Czumą) został aresztowany. 23 października 1971 skazano go na karę 7 lat pozbawienia wolności za "czynienie przygotowań do obalenia ustroju socjalistycznego przemocą" oraz próbę podpalenia. We wrześniu 1974 został zwolniony na mocy amnestii.

Od 1980 należał do NSZZ "Solidarność". Był m.in. przewodniczącym komisji zakładowej "Solidarności" na Uniwersytecie Łódzkim.

W nocy z 12 na 13 grudnia 1981 został zatrzymany, następnie osadzony w ośrodku dla internowanych w Jaworzu, gdzie spędził około roku.

Działalność polityczna od 1989 roku

Był współzałożycielem ZChN, od początku zasiadając w jego władzach naczelnych. W sejmie kontraktowym wspólnie z Markiem Jurkiem i Janem Łopuszańskim współtworzył charakterystyczny wizerunek tej partii.

Wystąpił ze Zjednoczenia w 2001, następnie związał się z Przymierzem Prawicy[2]. W 2003 wraz ze Zbigniewem Romaszewskim i Janem Rulewskim współtworzył ugrupowanie Suwerenność-Praca-Sprawiedliwość.

Był posłem trzech kadencji: w latach 1989–1991 (w Sejmie kontraktowym), 1991–1993 (w Sejmie I kadencji) i 1997–2001 z ramienia Klubu Parlamentarnego AWS (w Sejmie III kadencji był przewodniczącym zespołu chrześcijańsko-narodowego w ramach klubu parlamentarnego AWS, skupiającego posłów i senatorów ZChN).

http://pl.wikipedia.org/wiki/Stefan_Niesio%C5%82owski


Jest tylko jedno pytanie, od kiedy w resorcie, czy od 1964 czy od 1968, czy od 1970-4.

Nic więcej.
No może czy osoby związane z nim w projektach politycznych są czyste czy nie. Rulewski był bardzo malowniczym działaczem Solidarności, Romaszewski w PiS blisko środowisk helsińskich, wiadomo kto to i o jakie "prawa" walczą teraz. Romaszewska jego córka z buta potraktowała blogerów czym się odsłoniła i teraz jaśniejszy wydaje mi się cel Biełsatu dla Białorusi. Wolność słowa, demokracja, akurat... Oczywiście też po drodze KOR. Jakże oni kochali ów twór. Mazowiecki dla nich to bożek nadal.

Nie ma ikon, wszyscy unurzani.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Nasi przyjaciele: Strony Patriotyczne
Linki pozycjonujące: Fenster aus Polen / Schüco Fenster / Drutex Fenster / Fenster Preise / Haustüren /