Polskie-Forum.pl

Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kolejne antypolskie szambo III RP (WSI) - NowoczesnaPL
PostNapisane: 02 cze 2016, 14:17 
Moderator

No kto by pomyślał, że Gasiuk-Pihowicz wypowie się w takim tonie o kampanii przed referendum unijnym :roll:
Ciekaw tylko jestem, czy zrobiła to świadomie czy niechcący ?

Kampania przed referendum unijnym była stekiem kłamstw!
Kamila Gasiuk-Pihowicz niechcący odkryła karty

Obrazek

„O większego trudno zucha, Jak był Stefek Burczymucha”. A jednak! Po latach nie kto inny, jak Kamila Gasiuk-Pihowicz, czyli medialne usta .Nowoczesnej, zadaje kłam tezie Marii Konopnickiej. Posłanka z rozbrajającą szczerością przyznała, że kampania przed referendum akcesyjnym, zorganizowana przez Unię Wolności, była jedną wielką ściemą i mamieniem Polaków. Brawo Pani poseł, takich zuchów nam trzeba!

Takiego rzecznika jakim jest Kamila Gasiuk-Pihowicz to ze świecą szukać. Posłanka już w przeszłości potrafiła umiejętnie rozbroić publikę, choćby nieudolnie tłumacząc trzeciomajową wpadkę Ryszarda Petru nierozgarnięciem szefa. Teraz, gdy posłanka sama stała się przedmiotem ataku politycznych przeciwników, którzy wyciągnęli stary plakat Unii Wolności, na którym Pani Kamila gra rolę polonistki, ateistki, euroentuzjastki i dowodzą, że .Nowoczesna niewiele ma wspólnego ze świeżością w polityce, z rozbrajającą szczerością przyznała, że cała akcja przedreferendalna UW, nie polegała na prawdzie.

Ale po kolei. Zasiadająca dziś w parlamentarnych ławach Kamila Gasiuk-Pihowicz wystąpiła w 2003 roku na plakacie kampanii Unii Wolności promującej wejście Polski do Unii Europejskiej. To, w ocenie adwersarzy, dowód na to, że .Nowoczesna nie jest w świecie polityki żadną nowością i odwołuje się do najbardziej „światłych” politycznych tradycji. Posłanka dziś zadaje kłam takim tezom i tłumaczy, że w wystąpiła jako wolontariuszka, anonimowo, ergo z UW nie miała wiele wspólnego.

W sukurs posłance przyszedł portal naTemat.pl. „W sieci krąży plakat przedstawiający posłankę. Ma logotyp Unii Wolności i hasła: Polonistka. Ateistka. Euroentuzjastka. Udostępnił go na swoim Facebooku Paweł Kukiz, użytek z niego robią także posłowie PiS i prawicowe portale. Część z nich przekonuje, że to plakat wyborczy, choć nie ma na nim ani imienia i nazwiska kandydatki, ani numeru listy. Gdyby rzeczywiście był to plakat wyborczy, byłaby jedna z bardziej nietypowych kampanii w Polsce.” – podkreślono.

Tak też sprawę wyjaśnia posłanka. „To nie był plakat wyborczy, tylko zachęcający do udziału w referendum unijnym. Jeden z serii kilku plakatów, które miały pokazać, że na integracji skorzystają różne grupy społeczne, niezależnie od światopoglądu, czy zawodu. Jako wolontariuszka zgodziłam się na wykorzystanie mojego anonimowego wizerunku. Obok innych merytorycznych aktywności w kampanii referendalnej w 2003 roku, był to mój wkład w ważna wspólną sprawę - wejście Polski do Unii Europejskiej.” – napisała na FB.

I na tym Kamila Gasiuk-Pihowicz mogłaby zakończyć. Na szczęście posłanka poszła dalej dodając, że „hasło na plakacie było jednym z haseł kampanii, a nie moim osobistym przekazem.” Kolejne słowa posłanki to już paliwo rakietowe dla przeciwników politycznych. - Jak Państwo wiecie, jestem prawnikiem a nie polonistką, wiec tym bardziej wydaje się to oczywiste. Na innym plakacie była przedstawiona m.in. postać księdza. Osoba udostępniająca swój wizerunek nie była nim w rzeczywistości. Plakat ten był opatrzony hasłem: Polak, Katolik, Europejczyk. Chcieliśmy podkreślić, że w Europie jest miejsce dla wszystkich – dodała z rozbrajającą szczerością. I takich rzeczników nam trzeba!

Marcin Austyn

http://www.pch24.pl/kampania-przed-refe ... 671,i.html

"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."

PostNapisane: 03 lip 2016, 23:32 
Moderator

Opozycja kompromituje się coraz bardziej. Czy mamy do czynienia z normalnymi ludźmi?

Obrazek

Nie ma nawet jednego tygodnia w którym politycy opozycji – a zawłaszcza jej liderzy – nie zaliczyliby wpadki, która całkowicie dyskredytuje ich poczynania, oraz kompromituje jako polityków w oczach wyborców i opinii publicznej.

Nie muszę cofać się jakoś wybitnie daleko, żeby móc pośmiać się Ryszarda Petru, Grzegorza Schetyny, czy Tomasza Siemoniaka. Oto niedawno „Gazeta Wyborcza”, zwana również „Gazetą Michnika” opublikowała paszkwil, mający uderzyć i skompromitować szefa MON, ministra Antoniego Macierewicza. Paszkwil dotyczy kontaktów i wspólnych interesów Macierewicza z nijakim Robertem Luśnią, który okazał się być współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa. W ocenie redaktorów z Czerskiej, ten który walczył z SB-kami – mowa o Macierewiczu – sam jest opleciony układami i biznesami w których figurują tajni współpracownicy bezpieki.

Trzeba przyznać, że ludzie Michnika, wykazują się ułańską fantazją i budują swoim czytelnikom alternatywną rzeczywistość, która ma w Polsce panować. Najśmieszniejsze jest to, że na fantazję redaktorów z Czerskiej łapią się, albo bezczelnie ją wykorzystują politycy opozycji.

Grzegorz Schetyna w towarzystwie Tomasza Siemoniaka (byłego szefa MON podkreślmy) oznajmili na specjalnie do tego celu zwołanej konferencji prasowej, że Macierewicz i jego układy, stanowią problem w kontekście zbliżającego się szczytu NATO! Na litość boską, jakie wióry zamiast mózgów trzeba mieć w głowie, żeby wymyślić coś tak absurdalnego? Ale mało im. Dodatkowo Platforma Obywatelska będzie domagała się odwołania szefa MON, a debata ma się odbyć jeszcze przed szczytem NATO. Natomiast posłem, który będzie z ramienia PO tłumaczył dlaczego Macierewicz się nie nadaje, będzie Stefan Niesiołowski. Czy ja muszę coś więcej komentować? Nie wiem kto im w tej Platformie poddaje pomysły, które mają uderzyć w rząd PiS, ale jeśli robi to mając szczere intencję, to powinien zmienić psychiatrę, bo tylko szkodzi swojemu klientowi.

No dobrze, ale żeby nie było tak, że tylko czepiam się biednego Schetyny i jego kumpli, to wyjątkową i przenikliwą analizą popisał się lider Nowoczesnej Ryszard Petru. Pytany o wysłanie polskich żołnierzy na Bliski Wschód, odpowiedział z brutalną szczerością, że „chodzi o Trybunał Konstytucyjny”. Nawet prowadzący z nim rozmowę Konrad Piasecki nie wytrzymał i przyznał, iż jest to wybitny przebłysk logiki. Ale Petru brnął dalej! Ocenił, że Polska wysyła swoje myśliwce do Iraku, a w zamian za to, zachodnie państwa przymkną oko na wewnętrzne sprawy Polski.

Doprawdy nie wiem, kto Ryszarda Petru szkoli z geopolityki i stosunków międzynarodowych, ale podobnie jak w przypadku PO, jeśli robi to mając szczere intencje, to nawet psychiatra mu nie pomoże. Internet oczywiście podłapał wpadkę posła Petru, jak zresztą wszystkie jego mądrości szybko obracają się w „humor w sieci”.

Czy mamy do czynienia z normalnymi ludźmi? Nie wiem, jednak przeraża mnie sama myśl, iż rządzili oni Polską przez osiem lat. Tak – Petru można wliczyć niejako do szerokiego – systemowego – obozu władzy, bowiem imał się zajęć doradcy, komentatora, eksperta, więc miał wpływ np. na wzrost popytu na kredytów we frankach...

Z całą pewnością opozycja z każdym tygodniem kompromituje się coraz bardziej. Każda partia rozgrywa jakąś grę, walczy o realizacje swoich interesów, co z pewnością robi klub Kukiz'15. Każda partia odgrywa jakiś spektakl w Sejmie, który ma zwrócić na nią uwagę widzów. Jednak PO i Nowoczesna grają swoje przedstawienia na deskach teatru ulokowanego gdzieś poza Sejmem. Jakby w odrębnej rzeczywistości, dla alternatywnych widzów, którzy podobnie jak ich ulubieni politycy, żyją innej Polsce niż ja czy państwo – czytelnicy Warszawskiej Gazety.

Jarosław Kaczyński wygrywając wybory z pewnością nie spodziewał się takiej opozycji.

http://warszawskagazeta.pl/felietony/dr ... ymi-ludzmi

"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."

PostNapisane: 04 lip 2016, 12:38 
Moderator

Czy ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości co do tego co oznacza słowo "Nowoczesna" ? To pochwała dla wszelkich dewiacji. Problemy Polaków, takiego zwykłego Kowalskiego są dla niego głupstwem. On będzie stawał w obronie "tęczowych" i innych dewiantów. Ot cały Petru ...

Nowoczesny Petru przytuli „tęczowych”. Formacja chce większych kar za „mowę nienawiści”

Obrazek

Formacja Ryszarda Petru zapowiada, że wkrótce złoży w Sejmie projekt zmiany w kodeksie karnym. Inicjatywa idzie w kierunku zaostrzenia kar za tzw. „mowę nienawiści”. Mimo iż projekt nie ma szans na realizację – sprzeciw zapowiedzieli już politycy PiS - to Nowoczesna nie rezygnuje. Daje tym samym homoseksualistom znak, że jest ich parlamentarnym ramieniem.

Politycy Nowoczesnej chcą, by za znieważenie homoseksualistów groziło do trzech lat pozbawienia wolności. Z kolegi za grożenie „tęczowym” można byłoby trafić do więzienia nawet na pięć lat.

Do katalogu obecnie chronionych przed „mową nienawiści” grup formacja Ryszarda Petru chce dopisać względy płciowe (w tym ideologiczną konstrukcję tożsamości płciowej), wiek, niepełnosprawność oraz tak zwaną „orientację seksualną”. O tego rodzaju prawa zabiega od lat polskojęzyczne lobby homoseksualne i ich wpływowi mocodawcy zza granicy.

Pomysłów Nowoczesnej nie poprą posłowie PiS. Zdaniem Marka Asta, wiceprzewodniczącego Komisji Nadzwyczajnej do spraw zmian w kodyfikacjach, przyjęcie proponowanych przez ludzi Petru rozwiązań penalizowałoby nawet żarty i oznaczałoby cenzurę prewencyjną.

Nowoczesna składając projekt niemający szans na realizację być może chce zyskać w oczach wpływowego homolobby miano „tęczowej” forpoczty i tym samym prześcignąć inną siłę opozycyjną – Platformę Obywatelską – która w trakcie swoich rządów nie zrealizowała żadnego homo-postulatu.

Źródło: rp.pl, gazeta.pl

MWł

http://www.pch24.pl/nowoczesny-petru-pr ... 365,i.html

PostNapisane: 04 lip 2016, 13:06 
Moderator

Zapewne wkrótce po tej akcji wzrosną sondaże Nowoczesnej. Bo zawsze jak jakaś partia wykona antypolską akcję, zyskuje w sondażach.

PostNapisane: 13 lip 2016, 14:45 
Moderator

Telewizja Republika - NOWOCZESNA ZNACZY ŻENADA 2016 05 30

PostNapisane: 16 lip 2016, 09:28 
Moderator

Wstydliwość łajdaka

Obrazek

Chwalił kredyty w frankach szwajcarskich i zachęcał do ich zaciągania, ale sam bez rozgłosu już osiem lat temu przewalutował swój kredyt we frankach na złotówki.

Dziś Petru politykę finansową rządu oraz program „500+” nazywa „bolszewizmem gospodarczym”, po czym na pytanie redaktora portalu gazeta.pl czy: Wziął pan pieniądze z 500+? – odpowiada: - Jestem w trakcie pobierania.

Dlaczego Petru wstydził się sam przyznać do przewalutowania frankowego kredytu, a dzisiaj dopiero dziennikarz musiał wydusić od niego informację o tym, że pobiera pieniądz z programu „500+”?

Już przeszło dwa wieki temu Demostenes twierdził, że: Hipokryzja to wstydliwość łajdaka.

http://warszawskagazeta.pl/felietony/mi ... sc-lajdaka

PostNapisane: 24 paź 2016, 14:29 
Moderator

Garść mądrości Petru:
"Na Podkarpaciu nie można wykonać aborcji",
"Za Macierewicza co rano musimy się wstydzić"

Obrazek

Nie dziwię się ludziom, że protestują. (…) Szanowni państwo, PiS będzie wam podwyższał podatki bardzo istotnie, szczególnie przedsiębiorcom. Dobrze by było w tej sprawie wyjść na ulice, bo tak naprawdę oni się nie cofną, bo nie mają pieniędzy

— mówił w „Faktach po Faktach” (tvn24) przewodniczący Nowoczesnej Ryszard Petru.

Były doradca Leszka Balcerowicza mocno akcentował temat zakazu aborcji i ewentualnych zmian w prawie w zakresie ochrony życia. Jak mówił Petru, sam nie jest zwolennikiem liberalizacji prawa, ale i tak pan Ryszard jest niepocieszony.

Dzisiaj na terenie województwa podkarpackiego nie ma możliwości - zgodnie z obowiązującą dzisiaj ustawą - usunięcia ciąży. Wszyscy lekarze podpisali klauzulę sumienia. Nie wiem czy z chęci, czy pod przymusem, ale w ten sposób można zastraszyć cały kraj

— mówił Petru.

Nie zmieniając ustawy, można teoretycznie wprowadzić całkowity zakaz aborcji, który jest w głowie Kaczyńskiego. Nie wiem, skąd u niego tyle zła i braku wrażliwości

— ocenił.

Petru stwierdził przy tym, że Jarosław Kaczyński „być może Kaczyński ma jakieś zobowiązania, o których nie wiemy”. Ostro uderzył też w Antoniego Macierewicza:

To jest człowiek, za którego codziennie rano musimy się wstydzić

— stwierdził szef Nowoczesnej.

Prawdziwa nowoczesność…

wwr, tvn24

autor: Zespół wPolityce.pl

http://wpolityce.pl/polityka/312920-gar ... e-wstydzic

PostNapisane: 07 lis 2016, 15:43 
Moderator

Przynajmniej są szczerzy do "bulu" ...
:lol: :lol: :lol:

Zaskakująca szczerość nowoczesnej Lubnauer: "Spróbujemy naprawić to, co zepsuliście po tej kadencji i na pewno nam się to nie uda".

Obrazek

Politycy Nowoczesnej kompromitują się bez niczyjej pomocy. Wystarczy, że ktoś z nich publicznie zabierze głos, a już wiadomo, że będzie ciekawie… i zabawnie.

Lubnauer wielokrotnie broniła Ryszarda Petru i próbowała tłumaczyć, skąd biorą się jego wpadki. Przy okazji oskarżyła media o nagłaśnianie kompromitujących tez stawianych przez Petru. Tymczasem sama… idzie pilnie w ślady szefa i z sejmowej mównicy ogłasza:

Staramy się stawiać opór. Zapewniam Was, że spróbujemy naprawić to co zepsuliście po tej kadencji i na pewno nam się to NIE UDA

—ogłosiła Katarzyna Lubnauer zwracając się do polityków PiS.

Brawo za szczerość!

Lubnauer oskarża media o nagłaśnianie wpadek Petru. Kompromitujący wpis o Konstytucji 3 maja wrzuciła redaktorka - tłumaczy

ann

autor: wSumie.pl

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/31450 ... -uda-wideo

PostNapisane: 07 lis 2016, 17:42 
Czołowy Publicysta

@Coltrane,szczerzy do" bulu",czy po prostu "gupi"jedno
dziecię Balcerowicza,wakacje spędzające u ciotki w rosyjskiej ambasadzie w Moskwie,przynajmniej tak mówią,
drugie ADHD zwane myszką agresorką
trzecie niby matematyk ,ale Boże chron od takiej matematyki
ręce i nogi opadają,jak mawiały moje dawne koleżanki,gdy takie cudaki spotykałyśmy na swej drodze...
:o

PostNapisane: 09 gru 2016, 14:44 
Moderator

Obrazek

Ryszard był pod wrażeniem występu #MyszkaAgresorka. Zaimpregnowała mu swą nieprzeciętną erupcją...

:lol:

PostNapisane: 05 sty 2017, 12:34 
Moderator

Najlepsze wpadki Ryszarda Petru i Nowotworowej

PostNapisane: 05 sty 2017, 13:53 
Moderator

Nowotworowa - jakże słuszna nazwa, oddająca to co najważniejsze w tej partii.

PostNapisane: 05 sty 2017, 18:12 
Czołowy Publicysta

czekamy na dalsze MEMY :)
szczególnie te o myszce agresorce,swetru-petru,czy o tym, z kucykiem na łbie ,nie mówiąc juz o pani od matematyki
serdeczności w przedzień 3 Króli ,bo do 6 Króli jeszcze "kawałEK" :lol:

PostNapisane: 05 sty 2017, 18:20 
Moderator

Coltrane napisał(a):
Politycy Nowoczesnej kompromitują się bez niczyjej pomocy. Wystarczy, że ktoś z nich publicznie zabierze głos, a już wiadomo, że będzie ciekawie… i zabawnie.
Staramy się stawiać opór. Zapewniam Was, że spróbujemy naprawić to co zepsuliście po tej kadencji i na pewno nam się to NIE UDA

Można tego cytować i cytować....
Cóż. Nowoczesna, a adekwatniej Nowotworowa to tylko sterta idiotów....
Chyba jeszcze głupsi od tych bufoniastych z PO.

PostNapisane: 06 sty 2017, 13:02 
Moderator

Aerolit napisał(a):
Cóż. Nowoczesna, a adekwatniej Nowotworowa to tylko sterta idiotów....
Chyba jeszcze głupsi od tych bufoniastych z PO.

Moim zdaniem lewactwo nie ma już z czego wybierać, jeśli chodzi o liderów. Na siłę szukają nowych twarzy. Zostały im takie miernoty jak Petru czy Kijowski, i dlatego mamy godne pożałowania ochłapy typu Nowotworowa (z elementami niewiadomego pochodzenia) czy KOD. Jeszcze niedawno tacy przywódcy lewactwa jak Gieremek, Mazowiecki czy Kuroń reprezenowali jakąś klasę, byli w dodatku inteligentniejsi od obecnych "przywódców" (i dlatego byli tym bardziej niebezpieczni).

I dobrze że tacy jak Petru czy Kijowski są "przywódcami", bo te szambiarskie twory tym szybciej znikną ze sceny politycznej i odejdą w niebyt. ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1