Polskie-Forum.pl


Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 473 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Platforma Obywatelska
PostNapisane: 07 maja 2010, 13:19 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://blogmedia24.pl/node/29237

Platforma Obywatelska - już sama nazwa tej partii jest kłamstwem, bo jest ona antyobywatelska, jej działania służą destrukcji związków społecznych, nawet tych najbardziej podstawowych, czyli rodzinnych. Wszyscy zowią tą partię liberalną, co ma oznaczać wolnorynkową - i to też kłamstwo, bo partia ta w swych czynach tępi wolny rynek, posuwając się niekiedy do otwartej przemocy (jak w Warszawie wobec kupców), faworyzuje potężne ogólnoświatowe monopole, a jednocześnie rzuca kłody polskim handlarzom i wytwórcom. Jest to partia oligarchiczna, bo wspiera obecną oligarchię - jednak nie całą, a jedynie tą, która swój majątek zdobyła na skutek "prywatyzacji", czyli masowego rabunku mienia publicznego. Takich oligarchów, którym udało się zdobyć finansową potęgę dzięki własnej pracy, pomysłowości i szczęściu, nie należących do czerwonej złodziejskiej sitwy, tępi metodami administracyjnymi.

O niszczycielskim charakterze tej partii mówi artykuł na blogmedii:

Kopia artykułu:

O co chodzi? Wstępne wprowadzenie do Konstruktywnej Propozycji - Etap II
avatar użytkownika michaelmichael, pt., 07/05/2010 - 09:46
NISZCZENIE PAŃSTWA POLSKIEGO – DOKTRYNA PLATFORMY.
Kongres Liberalno-Demokratyczny (KLD): partia polityczna o charakterze centroprawicowym i liberalnym, działająca w latach 1990-1994. Tak jest napisane w Wikipedii. Ta partia nigdy nie była, w żaden rozumny sposób, ani prawicowa, ani liberalna, ani nawet centrowa. Zawsze była to partia debilnie dogmatyczna. Cała ta ideologiczna, prawicowo liberalna gadanina to czysta, szyta grubymi nićmi zasłona dymna, propaganda, kłamstwo albo lipa, jak kto woli. Są dwie możliwe interpretacje:
DZIAŁANIE W DOBREJ WIERZE – Wyzwoleni z komunizmu idioci, pozbawieni przez półwiecze dostępu do porządnej wiedzy o kapitalizmie, rozumieli rzeczywistość tak jak małpy budowę cepa. Niby to proste, da się sprowadzić do paru logicznych sloganów i zrobić z tych sloganów receptę na wszystko. I jak małpa, z fałszywym lusterkiem, zabrali się za rządzenie, by robić kretynizm za kretynizmem. Elita naiwnych głupców, sprzedająca Polskę za paciorki i poklepywanie po plecach
DZIAŁANIE W ZŁEJ WIERZE – Między niby wyzwolonych z komunizmu naiwnych, wdarli się doskonale wyszkoleni na Zachodzie komuniści. Jak zawsze komuniści, byli mocni w gębie i mieli konkretny plan działania. Utrzymać w swoich łapach jak najwięcej z tego co komunizm zawłaszczył, znacjonalizował i zabrał Polakom w latach 1944 – 1947 i później zabierał - aż do dzisiaj. To byli uzurpatorzy, działający dokładnie według współczesnej definicji komunizmu. Pasożytnicza grabież i nic więcej. Z dawien dawna wynarodowieni, wyznawcy współczesnej wizji neokolonializmu, nie umieli na Polskę i na cały jej majątek patrzeć inaczej jak na łup. Cała reszta, prawa majątkowe ograbionych, kultura, tradycja i nawet sama obecność szwendających się między Schweinemünde a Sanem Polaków GWno ich obchodziła i nadal nic nie obchodzi. Traktują nas jak bydło, ewentualnie watahy, którym wystarczy kit wcisnąć i już.
To jest taki kit, jak na przykład gadka Bronisława Komorowskiego o zabezpieczeniu miejsca i dowodów katastrofy w Smoleńsku. Dobrze, że turyści nie znaleźli kilku brakujących ciał, gdzieś pod gałęziami. Bronisława II Namiestnika nic nie jest w stanie zbić z pantałyku. Z niezachwianą pewnością siebie potrafi opowiadać i tłumaczyć dowolne nieprawdy. Ewidentna lipa, a wymóżdżone lizusy polityczne już zabierają się za program zapalania świeczek na cześć tych, co Warszawę benzyną gasili. Jeśli ktoś z tych kretynów liczy na to, że zabiorę świeczkę Lechowi Kaczyńskiemu, by postawić ją tym z NKWD, to jest rzeczywiście zdrowo porąbany.
NA CZYM KONKRETNIE POLEGA NEOKOMUNISTYCZNA DESTRUKCJA PAŃSTWA POLSKIEGO
Nie ma teraz na to zbyt wiele miejsca, ani czasu, podam na przykład parę najbardziej widocznych faktów rozwalania polskiej gospodarki w imię ideologiczno-dogmatycznych dyrdymałów. Są to bardzo niebezpieczne dyrdymały, bo pozwalają złotoustym draniom, różnym politycznym pozbawionym sumienia oszustom uzasadniać każde łajdactwo. Podam jeden tylko przykład prawdy używanej jako fałszywy slogan.
DYRDYMAŁ: Gospodarka ma być wolnorynkowa, czyli konkurencyjna. To jeszcze nie jest dyrdymał, to jest prawda. Ale jeśli tę prawdę skretyniały polityk wykorzysta w idiotyczny sposób do usprawiedliwienia albo wyjaśnienia łajdactwa, lub innej alogicznej głupoty, to wtedy właśnie ON, z prawdy robi pośmiewisko albo dyrdymał.
KRETYNIZM – Spece od reformowania polskiej gospodarki, biorąc oczywistą prawdę jako zasłonę dymną, podzielili polską petrochemię na wiele drobnych firm, aby konkurowały ze sobą. To prawda, po roku 1990 na polskim rynku petrochemicznym była praktycznie jedna firma zajmująca się ropą naftową. Ta firma była wtedy monopolistą na polskim rynku. Co może wymyśleć debilny ideolog, aby zdemonopolizować polski rynek? Pociachać monopolistę na kawałki, niech konkurują ze sobą. Ale wtedy polska petrochemia była jednym organizmem. Pociachanie takiego organizmu na strzępy, to tak jak ucięcie człowiekowi ręki, nogi, głowy i brzucha - niech konkurują ze sobą. Jak ręka ma konkurować z nogą? To przecież jest kretynizm. Jak firma, która nagle stała się właścicielem polskich rurociągów [PERN] ma konkurować z rafinerią w Płocku? To jest tak jak konkurencja szynki z ryjem. Na tej samej zasadzie, w ten sam sposób wykorzystując slogan o konkurencyjności podzielona została polska kolej na stertę głupich firm. Jak firma Polskie Linie Kolejowe [PLK] czyli same tory, ma konkurować z firmą PKP – Energetyka, czyli same druty nad torami?
Ani jedna firma, ani druga nie jest w stanie samodzielnie przewieźć ani jednego pasażera. A co może zrobić PKP Intercity bez torów? To jest konkurencja już nawet nie szynki, ale dupy z ryjem. Czysty nonsens.
SUPER KRETYNIZM Druga, bardzo parszywa odsłona tego samego pseudorynkowego teatru rodem z Tuskowej wirówki nonsensu. Najpierw pytanie strategiczne:
Z kim, na jakim rynku ma konkurować polska petrochemia albo polska kolej?
To jest klasyczne pytanie o strategiczny, geopolityczny cel dla Polski, dla polskiej gospodarki, dla Polaków. O co chodzi, jaki jest nasz polski w tym interes. Podam serię pytań, od najgłupszego do co raz mniej głupiego:
1. Czy konkurencja ma być zrobiona tak, aby była, ze względów ideologicznych?
2. Czy konkurencja ma być zainstalowana tak, aby Polacy naparzali się tylko i wyłącznie z Polakami na niezależnym od świata polskim autarkicznym, choć konkurencyjnym rynku?
Wtedy jest sens rozwalać polskie firmy na strzępy, rozbijać na słabiutkie skorupy, niech Se konkurują.
3. Czy naszym celem jest przygotowanie polskiej gospodarki i polskich firm, by mogły samodzielnie konkurować na otwartym globalnym rynku?
Ale wtedy rozbijanie ich na słabe fragmenty jest bez sensu, lepiej je właśnie konsolidować, umacniać, inwestować w nie, by rosły w siłę, aby powiększały swoją wartość, aby stawały się coraz bardziej zdolne do konkurowania z najmocniejszymi firmami światowego rynku.
Neokomunistyczna polityka wymyślona przed laty przez KLD, uzupełniona o podobne ideologiczne potwory poprawności politycznej, postpolitykę, bioetykę, szaleństwo równości za wszelką ceną dprowadza do takiego oto modelu troski o polski interes narodowy:
Już rok dzieli nas od uwolnienia polskiego rynku transportu kolejowego. I wtedy polski rząd, zamiast wzmocnić i skonsolidować polską kolej, wypuszcza Tuska z olbrzymim młotem, którym wali i rozpiernicza tę kolej na strzępy, na resztki i skorupy, które zamiast być przygotowane do starcia konkurencyjnego z takimi firmami jak DB [Deutsche Bahn AG], wykrwawiają się w durnych wojenkach, których celem dzisiaj, jest zniszczenie Kolei Regionalnych. A jaki jest cel na jutro? Wpuszczenie drapieżników na pogorzelisko? A Ministerstwo Infrastruktury udaje że nie ma nic do tego. Pogardliwie wzrusza ramionami. A od czego Oni kurna są?
Czy Polskiego Państwa naprawdę nie obchodzi jaki jest stan polskiej infrastruktury gospodarczej, polskich dróg, polskiego transportu? To jest właśnie konkretny przykład pytań o polską rację stanu, to są pytania o to, co wybieramy, głosując na Prezydenta Rzeczypospolitej.
To jest właściwe wprowadzenie do II Etapu KONSTRUKTYWNEJ PROPOZYCJI – Wybory 2010.
O co w tym wszyskim chodzi. Po co to wszystko robimy? Co my z tego mamy, a co możemy i powinniśmy mieć?
michael - blog


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Obywatelska
PostNapisane: 13 maja 2010, 19:11 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31622
"Pherełki" kandydata PO na prezydenta.
Wpadek jest tak dużo, że można nimi wszystkie wątki o PO obdzielić.Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Obywatelska
PostNapisane: 13 maja 2010, 19:59 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2009, 08:13
Posty: 762
Jasne, znaleziony paszport i kompas pokładowy po "przesianiu ziemi do głębokości powyżej metra" (wg informacji pani Kopacz) też nic nie znaczą.

Co do PO, to proponuję przemianować na PZPO, różni się tylko jedną literką. Niemniej opiera się na tej samej idei jedynie słusznej opcji i jedynie słusznego kierunku. Kiedyś mówiło się ludowa, dziś jest obywatelska. Różnica jest.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Obywatelska
PostNapisane: 16 maja 2010, 00:06 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://niepoprawni.pl/blog/1055/dlaczeg ... chaja-peru

Obrazek
Skąd bierze się ta miłość Platfusów do Peru?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Platforma Obywatelska największym zagrożeniem dla Polski
PostNapisane: 16 maja 2010, 08:06 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31622
Twarz Palikota, to twarz Platformy Obywatelskiej. Oni wszyscy są jak Palikot.
Cała góra PO to ludzie tego właśnie formatu. Jednak tylko niektórzy z nich pokazali swoją prawdziwą twarz. Zrobili to Niesiołowski,Komorowski, Palikot, Nowak, Bartoszewski i inni.

Tak jak dotąd "zmieniała" i "zmieniła" się PO, tak samo "zmienił" się Palikot.

Czy Polska musi być powierzona rządom takich ludzi? Czy stać nas Polaków tylko na rząd złożony z cyników, cwaniaków, oszustów, zaprzańców i miernot intelektualnych?

Kto ich postawił na czele naszego państwa? Kto ich wywindował na tak odpowiedzialne stanowiska?

Czy ta "tajemnica" ujrzy kiedyś dzięki mediom światło dzienne?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Obywatelska największym zagrożeniem dla Polski
PostNapisane: 16 maja 2010, 13:39 
Offline
Czytelnik

Dołączył(a): 13 maja 2010, 12:53
Posty: 84
@ Aerolit

Naiwniacy wybrali PO, gdyż myśleli że chodzi o wolność gospodarczą. Zabieg samobójczy był prosty, wystarczyło
dodać trochę jadu do mediów na Kaczyńskich, przyprawić im złe wrażenie i naiwniacy zagłosowali.
Struktura samego PO przedstawia się zaś następująco :
a) naczalstwo złożone z ,,historyków'' którzy zajeb....cie znają się na gospodarce.
b) 80% cwaniaczków i szumowin wykorzystujących swoją pozycję do kręcenia lodów. Szczególnie było to widać po wygranej 2007 w urzędach gdzie paraliż decyzyjny był
niewyobrażalny. Urzędnicy nie wiedzieli czy można ,,brać'' czy zaraz wejdzie tam CBA.
c) 10% zafascynowanych liberalizmem naiwnych, którzy uwierzyli ale zapomnieli że chodzi o liberalizm dla tej władzy, w ich działaniu ( oni mówią, reszta słucha; oni kręcą lody reszta grzebie w śmietnikach )
d) 10% siódmej boleści fachowców, nieudaczników naukowych których jedyną receptą na sukces jest wszystko sprzedać i utrzymywać się z bycia cieciem lub namiestnikiem.

Jedność narodu występująca w większych skupiskach została rozj.bana w 3D poprzez likwidację wszelkich dużych zakładów pracy.
Ciąg dalszy zsyłki/wysyłki na poniewierkę aktywnych ludzi z Polski. Teraz chyba została propozycja wylotu na Marsa bo śiwtlana przyszłość w Irlandii, Hiszpanii czy Grecji już nie działa.
Globalne niszczenie rodzimych interesów prowadzi do absolutnego kataklizmu , przejęcia handlu detalicznego ( markiety, sieci aptek, sieci punktów usługowych ) i systemu dystrybucji
( giełdy rolne, hurtownie ). Jakim trzeba być DEBILEM aby dać się nabrać na takie bajeczki jak wolność gospodarcza w wydaniu PO, która sprowadza się w efekcie
do prostej starej zasady : Nasze kamienice wasze ulice.

Zostały jeszcze pewne dobra narodowe jak surowce, ziemia. Wystarczy tylko jeden rok sprawowania ekipy rządu Tuska i prezydenta Komorowskiego aby poddać prywatyzacji
złoża naturalne, kolej, źródła energi.

Ten rok może zamknąć absolutnie możliwość funkcjonowania bytu w tym kraju na wieki amen.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Obywatelska największym zagrożeniem dla Polski
PostNapisane: 16 maja 2010, 15:06 
Offline
Czołowy Publicysta

Dołączył(a): 14 lip 2009, 13:38
Posty: 2572
Soplica napisał(a):
PO popierana jest przez młodzież z wyższym wykształceniem robiac im nadzieję na lepszą przyszłosc.Młodzież ta nieprzywiazana do wartosci patriotyczych(bo niby gdzie miała sie nauczyc)idzie na to i łapie program liberalny PO.Młodzież z wykształceniem zawodowym i pracujaca za jakies 1200zł fizycznie to zagłosuje na PiS bo zna realia życia codziennego(bądz wogóle nie bedzie głosowała-zwłaszcza w małych miejscowosciach)PO dąży do pełnej prywatyzacjii Kraju-a to jest najwieksze niebezpieczeństwo na dzien dzisiejszy.Młodzieży Obudz Się!!!!!!!


tej,ktora się jeszcze nie obudziła
przypominam,ze pula miejsc
w sprywatyzownej POLSCE przez po i różowy salon
jest OGRANICZONA
a posady zarezerwowane
dla swoich,Polska sobiesiakoPOdobnych
nie dzieli sie KESZEM z "nieswoimi"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Obywatelska największym zagrożeniem dla Polski
PostNapisane: 16 maja 2010, 15:47 
Offline
Czytelnik

Dołączył(a): 13 maja 2010, 12:53
Posty: 84
Zapytajmy może przeciwników lub zwolenników o bardzo prostą rzecz.
Jest młody, zdolny i pracowity człowiek, za miesiąc, czyli PO wyborach wychodzi na rynek i szuka pracy.

Ma wyjścia :
1) zatrudnić się w firmie. Pytanie : do jakich celów będzie zatrudniony człowiek w epoce ,,gry giełdowej'' gdzie ból głowy inwestorów
oznacza jego zwolnienie z pracy ? Praca ,,przynieś, podaj, pozamiataj''. Prawie wszystkie - no najlepiej gdyby wszystkie firmy były zagraniczne, technologie, kadrę,
pomysły wnoszą ze sobą z własnego kraju, my możemy tylko sprzątać. Proszę zapytać pana lewandowskiego czy OTAKE polskie my walczyli ?
2) założyć własny interes. Pytanie : a do kogo ten inteser będzie skierowany, gdzie są klienci - chyba na Marsie ? Niech każdy pomyśli spokojnie i zda wreszcie sprawę, że w Polsce
praktycznie nie można otworzyć własnego interesu, bo nie będzie na jego produkty nabywców.
3) opuścić ten kraj, gdyż jest on RESERVED na wyłączność dla ,,starszych i najmądrzejszych'' braci. To jest jedyne wyjście - oni na to czekają.

Takie TuskoMatołki nie pracowali w żadnym biznesie i nie mają pojęcia jak to robić. Całe życie byli pijawkami wysysającymi skąd się da. Od złodziejów nie nauczymy się prowadzenia
interesu bo 99% dorobkiewiczów dorobiła się na szwindlu ( nie będę podawać przykładów bo jeśli Sobie'siaki, Sawitzkie, Chlebowskie to za mało, to inne nie mają sensu ).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Obywatelska największym zagrożeniem dla Polski
PostNapisane: 16 maja 2010, 16:03 
Offline
Czołowy Publicysta

Dołączył(a): 14 lip 2009, 13:38
Posty: 2572
platforma jest zagrożeniem Polski,a kto tego nie widzi,to
albo głupi,albo cyniczny...........

a teraz dlaczego jest ZAGROZENIEM ?
wszak to różowy" Salon"
skladajacy sie z dawnych pierwszych sekretarzy i tych
co sprzedają
Polskę ,za "psie pieniądze"

czyli ludzi,przykro to mowic
ale i z AWSu TEZ
przyklad:
Slask i pewien "super prywatyzator" fachowiec,który
za CZASÓW "towarzysza" Buzka,
prywatyzował Domy Centrum, Polskie Huty,lądując wreszcie w Stalexporcie ,
i dzięki Super prywatyzatorowi ,
my placimy
ciężkie pieniadze za przejazd z Katowic do KRAKOWA,
niby
"autostradą........."

a pan Wąsacz,bo o nim mowa,
spi spokojnie,
wszak umowa podpisana na 30 chyba lat
i otoczona "tajemnicą handlową"

ot podpisał i spokojnie moze iść
na emeryturę........
a Polska zamiast stali ma niby autostradę,najdroższą
być moze w świecie ....

dalej,
dlaczego 'po" jest zagrozeniem,"bo PO nas chocby
zgliszcza"
tak mawiali sobie wielcy z pożniejszej PO
czyli
pan lewandowsko POdobny
Bielecki
i po-zostali im po-dobni,
ci sami ludzie, wciąż ci sami,
cy ktorzy Polakow
puscili w skarpetkach,
sami zaś "zapanowali" jako
"komisarze........w Brukselce
przepraszam,ale słowo komisarz,
kojarzy mi niezmiennie
RAZ
z komisarzami
ze stanu wojennego,tymi z Rady Ocalenia Narodowego,czyli zupakami
i to bardzo bezmyślnymi
dwa:
z komisarzami ,rodem z NKWD.........

i jeszcze przypomina
mi bardzo szkodzacego Polsce
pewnego "komisarza" w spodnicy,
o bardzo brzydkim życiorysie,ktora
cynicznie sprzedała nas
Brukselce za swoje stanowiska,
a była najpierw w SLD,a póżniej
W PO..........;(
OT ci sami ludzie od lat
rozowy SALON KŁACÓW,lub
jak pisał Wilk
"Salon II-Alfabet Szulerow
a jak definiuje słowo komisarz
"vikipedia " ukochane żródło wiedzy
pewnego marszałka?
przyznam,nie zaglądałam.......:)

ot "ci sami ludzie i ten sam efekt"
"ich" rządów
od lat,gdy sprzedawano Polskie Banki,
(po co ?)
gdy niszczono Polskie Stocznie
i Polską Zeglugę,Polskie Hutnictwo
Cukrownie i Polskie Rolnictwo
i jeszcze na koniec
pytanie,
kto ma z tego ZYSKI,a KTO placi za straty,jakie POLSKA
ponosi przez lata ich rządzenia.......?
Wiemy
to my........ MY płacimy za ich 'bledu,PO-myłki"
a moze świadomie zamierzone
niszczenie Polskiego KAPITAŁU i LUDZKIEGO KAPITAŁU
pieknie zwanego przez doradcow
z TW w klapie "zasobami ludzkimi"

SLD,czyli dawni pierwsi sekretarze i platforma
mowia dzisiaj JEDNYM GŁOSem.......
o czym.?....o tym co jeszcze mozna
"sprywatyzować",by osiągnąć dla siebie KESZ,
dla siebie,nie dlaPOLSKI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Obywatelska największym zagrożeniem dla Polski
PostNapisane: 16 maja 2010, 16:09 
Offline
Czytelnik

Dołączył(a): 13 maja 2010, 12:53
Posty: 84
a któż inny - ten którego działalności nie było można przyjżeć się z bliska. Za chwilę będzie to bohater narodowy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Obywatelska największym zagrożeniem dla Polski
PostNapisane: 16 maja 2010, 16:19 
Offline
Czytelnik

Dołączył(a): 13 maja 2010, 12:53
Posty: 84
Naiwniak jakim jest KAŻDY POLACZEK, oddaje handel w łapy geszefciarzy i myśli że ma gdzie kupować to jest to takie cacy ? Może i tak tylko trzeba mieć za co ?
Oni w prosty sposób - chyba byliby DEBILAMI, żeby nie robić tego inaczej kupują np u swego teścia we Francji np. ogórek po 1 ojro za sztukę a w polsce sprzedają go po 1.01
tylko dlatego żeby zysk został u teścia we Francji. Jeśli polaczek robiłby inaczej to jest DEBILEM. Tak więc wszyscy geszefciarze są mądrymi ludźmi i nikt w to nie wątpi
tylko ten kto sprzedał co swoje jest DEBILEM albo Judaszem.
Wszystkie prowatyzacje w Polsce to działanie na szkodę państwa, tylko nie ma komu tego osądzić. Jest to oczywiste - bo inaczej byłoby wbrew zasadzie j/w.
Jeśłi ktoś uważa że biznes jest mądry to jest to dowód że Polak jest głupi bo oddał możliwość zarabiania. Jeśłi ktoś uważa inaczej to jest albo DEBILEM albo Judaszem.


Ostatnio edytowano 16 maja 2010, 16:28 przez polaczek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Obywatelska największym zagrożeniem dla Polski
PostNapisane: 16 maja 2010, 16:28 
Offline
Czołowy Publicysta

Dołączył(a): 14 lip 2009, 13:38
Posty: 2572
a doradca z TW w KLAPIE,to niezmiennie ten sam,wiecznie
"zapracowany,pan BONI gdyby ktoś nie pamietał
go z tamtych lat,
lat
"prywatyzowania" Polskiej Chemii-na przyklad
i nie tylko,
wszak to super fachowiec
od ......nawet aptek i szpitali.....
i nie tylko ,
prawdziwe
logo platformy............od TW po Prywatyzację
i legalizację przekrętow
białych kolnierzyków i "kreatywnej księgowości"
chowających się
po-d parasolem ówczesnego rządu,czyli czasów Bieleckiego
i Buzka,tego samego, o którym
ludzie pozbawiani pracy,mówili
"buzek,na wózek........"
a dzisiaj ?
to oni ciagną swoje wózki na złom,bez domow,bez pracy,
a ten,ktory taki im LOS
zgotowal,
bohater PO,jest szefem biurokratów w Brukselce
ot ludzie ,a WY go sami kolejny RAZ wybraliscie na SLĄSKU;(
taka jest pamięć ludzka i naiwność
niech te słowa będą ku przestrodze młodych..............


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Obywatelska największym zagrożeniem dla Polski
PostNapisane: 17 maja 2010, 14:06 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31622


Zachować!!!!!!Podobno ten fragment został ocenzurowany.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Obywatelska największym zagrożeniem dla Polski
PostNapisane: 17 maja 2010, 14:22 
Offline
Czytelnik

Dołączył(a): 13 maja 2010, 12:53
Posty: 84
tak, w pudle zawsze jest dostęp do TVP1 i TVP.info .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Obywatelska największym zagrożeniem dla Polski
PostNapisane: 17 maja 2010, 16:29 
Offline
Czołowy Publicysta

Dołączył(a): 14 lip 2009, 13:38
Posty: 2572
Platforma największym zagrozeniem dla Polski
a słowo ciałem sie stało
sląsk,zagłebie
zalane wodą.....to juz niestety zaczyna
byc prawdziwa klęska
nie tylko po topi nas wirtualnie ale i realnie
nie tylko toniemy dzieki nim w długach
ale
toniemy naprawdę......a dlaczego?
bo mamy
TANIE PANSTWO
tanie dla wałow przeciw powodziowych,dla drog,torowisk
a oni..?
jak zawsze
bezpiecznie dryfują na platformie
ku prezydenturze......

Panowie odejdzcie sami,przestancie szkodzić POLSCE
przestancie sie bawic w rządzenie
jak mali chlopcy,

PO prostu
ODPŁYNCIE
na tej waszej platformie,najlepiej na jamajskie wody.............
i nie wracajcie............

oszczędzaliscie na samolocie PREZYDENTOWI,
no to sie go pozbyliscie skutecznie,
oszczędzanie na NARODZIE
moze się jednak zle skonczyć
...ale dla was,nie
dla Narodu........


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 473 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Nasi przyjaciele: Strony Patriotyczne
Linki pozycjonujące: Fenster aus Polen / Schüco Fenster / Drutex Fenster / Fenster Preise / Haustüren /