Polskie-Forum.pl

Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Inwentarz IIIRP-owskich celebrytów i autorytetów moralnych
PostNapisane: 21 maja 2017, 12:20 
Moderator

Asindziej napisał(a):
...Maryla Rodowicz. Dziś zrezygnowała z udziału w Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, który ma odbyć się w dniach 9-12 czerwca 2017 roku.

Czas na dobrą zmianę. Od lat w kółko występują ci sami artyści. Tylko Piasek, Kajah, Wilki, Bajm, Rodowicz i głupie okrzyki "witam najlepszą w Polsce publiczność!", "jak się kochani bawicie?". :mrgreen:

Czy nic lepszego w Polsce nie ma ?

"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."

PostNapisane: 23 maja 2017, 08:39 
Moderator

Obrazek

PostNapisane: 06 lip 2017, 07:47 
Moderator

Tomasz Lis błysnął intelektem na twitterze ...

No to rewanż za "Samych swoich". Przyjeżdża do nas ich Kargul.

https://twitter.com/lis_tomasz/status/8 ... 2001649664

"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."

PostNapisane: 21 lip 2017, 20:21 
Moderator

http://niezalezna.pl/102677-himalaje-ab ... zalezna.pl)

Budujące jest to, że wrogami Polski są wszelkiej maści szumowiny. W tym przypadku sławna prostytutka jest jawnym już folksdojczem. I się tym chlubi. Najbardziej martwi tą kobietę, że utrudniona będzie realizacja projektu Adolfa Hitlera, czyli masowej demoralizacji Polaków prowadzonej przez promowanie rozwiązłości i dewiacji seksualnych. No i oczywiście szwabskie zniewolenie to dla tej kobiety wolność, bo wolność tutaj rozumiana jest jako swobodne promowanie wszelakiego zbydlęcenia. Ileż trzeba mieć w sobie zła, by życzyć takiego losu jakiemukolwiek ludowi na Ziemi.

Kopia artykułu:

Himalaje absurdu zdobyte! Celebrytka zaprosiła na protest przeciwko Polsce. W Berlinie!
Dodano: 21.07.2017 [20:22]

Obrazek
foto: Fryta 73 \ CC BY-SA 2.0

Ustawia się kolejka celebrytów, którzy zabierają głos w sprawie reformy sądowej w Polsce. Modelka Anja Rubik napisała na Facebooku, że „Polska stacza się w ramiona skrajnie prawicowego, nacjonalistycznego i autorytarnego reżimu. Oznacza to, że w Polsce, jednym z krajów Unii Europejskiej prawa słabszych oraz mniejszości nie będą już chronione”. „Jak już Anja Rubik się wkurzyła to należy wstrzymać reformę” – ironizują internauci.

Modelka napisała swoją „odezwę” przebywając w Berlinie. I skierowała ja do mieszkańców... niemieckiej stolicy.

Nakreśliła niemieckim odbiorcom jaka „straszna przyszłość” czeka teraz Polskę.

Każdy, kto stanie na drodze klerykalnego, agresywnego reżimu, będzie w tym starciu bez szans. To straszna wiadomość dla milionów polskich kobiet, a także mniejszości seksualnych, religijnych czy narodowych. To zamach na polską kulturę i wolne media. To zabicie wolności w narodzie, który tak wiele poświęcił, by ją odzyskać

– napisała.

Na koniec zaprosiła odbiorców do wzięcia udziału w proteście pod ambasadą Polski w Berlinie. Spęd ma się odbyć dzisiaj.

PostNapisane: 27 sie 2017, 09:05 
Moderator

http://wprawo.pl/2017/08/25/biedny-naro ... iedzialka/

„Biedny narodzie. Rozpłyń się i przepadnij. Jesteś zakałą świata”. Szykujemy taczki dla pederasty Jacka Poniedziałka!
Przez Last updated Sie 25, 2017

Niestety, zdecydowana większość polskich aktorów promowanych przez media głównego nurtu nie grzeszy inteligencją, ani nie wykazuje uczuć patriotycznych. Niemalże każdego tygodnia słyszymy z ich ust inwektywy kierowane w stronę Polaków oraz obecnego rządu. Nie inaczej jest tym razem. Jacek Poniedziałek, aktor-pederasta, znany między innymi jako Rafał z serialu „M jak miłość” czy Józef Haller w „Bitwie Warszawskiej 1920”, po raz kolejny popisał się skrajnie antypolską wypowiedzią. Obraził miliony Polaków, a Polsce, którą nazwał „zakałą świata”, życzył wszystkiego najgorszego.
Pręży swoje oślizłe, ociekające krwią cielsko i węszy: kogo by tu pożreć. Biedny, otumaniony 500+, tanio kupiony pseudodumą rodem z paska Wiadomości 40% narodzie, rozpłyń się i przepadnij. Jesteś zakałą świata. […] Pozagryzajcie się sami. Nic was nie uratuje. Będziecie już zawsze pośmiewiskiem świata, który patrzy na was z mieszaniną politowania i pogardy. I ma rację. Krzyczcie na Niemców o reparacje wojenne. Tkwijcie w tej aberracji po kres waszych dni i nigdy nie wyrwijcie się z pułapki wojny sprzed 70 lat. Tkwijcie w głowie tej mściwej kreatury, tego chorego umysłu, który nienawidzi współczesnego świata i ludzkości. Który kocha tylko swój ból i poczucie winy z powodu śmierci krewnego. Nienawidźcie, tak jak on kazał wam nienawidzić. Plujcie i pogardzajcie, tylko dlatego, że jemu się tak podoba. Na was też przyjdzie czas – napisał Poniedziałek na swoim facebookowym profilu.
Aktor niczym rasowy, zdegenerowany do szpiku kości lewak imputuje Polakom nienawiść, samemu do niej nawołując. Czy określanie: rozpłyń się, przepadnij, pozagryzajcie się sami, to „mowa miłości” liberalno-lewicowych obywateli? Stały bywalec manifestacji „totalnej opozycji” to kolejny rodzynek lewactwa nienawidzącego wszystkiego co narodowe. Kto chce jeszcze oglądać tego pederastę w telewizji? Szykujemy taczki dla tego polonofoba!

Źródło: Facebook

PostNapisane: 27 sie 2017, 13:30 
Moderator

Asindziej napisał(a):
Kto chce jeszcze oglądać tego pederastę w telewizji? Szykujemy taczki dla tego polonofoba!

Czas najwyższy, aby nowe władze w telewizji uwolniły nas Polaków od konieczności oglądania takich skostniałych skamielin i wymóżdżeńców w naszej, już polskiej, telewizji. Tacy ludzie obrażają naszą kulturę.
Tacy ludzie jak Jacek Poniedziałek bardziej niż człowiekiem są worem zaburzeń emocjonalnych i patologicznych poglądów.

PostNapisane: 11 wrz 2017, 09:38 
Moderator

http://wmeritum.pl/internauci-kpia-nisk ... cka/199754

Internauci kpią z niskiej frekwencji na koncercie Natalii Przybysz. „Jak tak dalej pójdzie będzie musiała zmniejszyć metraż i pozbyć się kolejnego dziecka”
Opublikowano: 09 Wrz 2017

Obrazek

W piątek w Górze Kalwarii odbył się koncert Natalii Przybysz. Wydarzenie od początku wzbudzało kontrowersje wśród mieszkańców. A wszystko za sprawą wyznania piosenkarki o dokonanej aborcji. Portal piasecznonews.pl poinformował o słabej frekwencji na sali, w której miał odbyć się koncert wokalistki. Internauci nie szczędzili pod jej adresem wymownych komentarzy…
To skandal, że z publicznych pieniędzy finansowany jest koncert kogoś takiego. Promując taką osobę jednocześnie promuje się jej nieludzką postawę. Niech sobie gra koncerty dla swoich fanów, ale nie na publicznych imprezach, które finansujemy wszyscy – tak przed koncertem komentował wydarzenie jeden z czytelników portalu.
W dniu koncertu na facebookowym profilu „Kurier Południowy” pojawiła się informacja dotyczące frekwencji na kilkanaście minut przed występem. Za chwilę ma się zacząć koncert Natalii Przybysz. Tłumów nie ma… – napisano powołując się na artykuł z portalu piasecznonews.pl
Za kwadrans ma się zaczęć koncert Natalii Przybysz w Ośrodku Kultury przy ul. Białka 9. Na razie sala świeci pustkami. Być może publiczność jeszcze dojdzie, bo w ostatniej chwili organizatorzy ze względu na niepewną pogodę zrezygnowali z pleneru i przenieśli koncert do sali – czytamy w zamieszczonym pod postem artykułem.
Informacja spotkała się z żywą reakcją internautów. Większość komentarzy jest utrzymana w nieprzychylnym dla artystki tonie…
Jak tak dalej pójdzie pani Natalia będzie musiała zmniejszyć metraż i pozbyć się kolejnego dziecka – brzmi komentarz, który zdobył najwięcej polubień.
Rynek zweryfikował… – dodał inny komentujący.

Obrazek

W ubiegłym roku Natalia Przybysz w wywiadzie dla Wysokich Obcasów przyznała się do dokonania aborcji. Stwierdziła, że nie była gotowa na trzecie dziecko, nie chciała zmieniać mieszkania na większe i z tego powodu zdecydowała się usunąć ciążę na Słowacji.
Wszystko trwało 5 minut, czuję wielką ulgę. Pięć minut – i masz z powrotem swoje życie. (…) Nie chcą szukać większego mieszkania teraz. 60 metrów kwadratowych ze wszystkimi książkami i zabawkami dzieci jest trochę ciasne, ale jest OK. Ja naprawdę nie chciałam tego dziecka. Nie widziałam się znów w pieleszach domowych, w pieluchach – uzasadniała swoją decyzję piosenkarka.

Źródło: Facebook.com/kurierpoludniowy, wMeritum.pl, piasecznonews.pl

PostNapisane: 12 wrz 2017, 13:59 
Moderator

A oto i upadła gwiazdeczka od Wajdy ... ;p

Janda wściekła na PiS. "Czuję, jakby ktoś na mnie s**ł cały czas"

Obrazek

Krystyna Janda ostro skomentowała słowa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z ostatniej miesięcznicy smoleńskiej. Aktorka wpadła w furię na antenie Radia ZET.

W niedzielę na Krakowskim Przedmieściu Kaczyński mówił, że "nawet jeśli w pewnych sprawach będziemy w Europie sami, to pozostaniemy tą wyspą wolności, tolerancji, tego wszystkiego, co tak silnie było obecne w naszej historii".

W poniedziałek na antenie Radia ZET Krystyna Janda zacytowała wiersz Jarosława Marka Rymkiewicza zatytułowany "Do Jarosława Kaczyńskiego". – Nie można oddać Polski w ręce jej złodziei, którzy chcą ją nam ukraść i odsprzedać światu – czytała.

– Ja czuję się po prostu, jakby ktoś mnie opluł w tej chwili (...) Ja nikomu nic nie ukradłam. To jest mój kraj, bardzo go kocham. Pracuję w tym kraju od urodzenia i zawsze ciężko, nic nie ukradłam, zawsze się przyjaźniłam ze światem. Jestem aktorką nie tylko polską, ale zagrałam bardzo wiele w Europie – mówiła aktorka.

– Ja się czuję, jakby ktoś na mnie s**ł po prostu cały czas. To jest coś okropnego! Jarosławie, pan jeszcze jest coś winien bratu, dokąd idziecie z Polską, co się będzie działo. Jeżeli tak dalej będzie, to się będzie źle działo – przekonywała Janda.

Podkreśliła, że zamknięcie się na świat jest niemożliwe. – Musimy się przyjaźnić z ludźmi. Musimy się przyjaźnić ze światem. Musimy być otwarci. To jest niemożliwe, by się zamknąć. To jest główne nieszczęście – oświadczyła aktorka.

Cytując dalsze fragmenty wiersza Rymkiewicza o "spalonym ciele", Janda powiedziała: – Ludzie! O czym my mówimy. To była katastrofa samolotowa.
/ Źródło: Radio Zet
/ dcy

https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/4 ... -czas.html

PostNapisane: 12 wrz 2017, 17:46 
Moderator

Janda napisał(a):
Podkreśliła, że zamknięcie się na świat jest niemożliwe. – Musimy się przyjaźnić z ludźmi. Musimy się przyjaźnić ze światem. Musimy być otwarci. To jest niemożliwe, by się zamknąć. To jest główne nieszczęście – oświadczyła aktorka.

A co Janda ma do powiedzenia na zamknięcie się tego jej świata na prawdę, na uczciwość, na moralność, na pamięć, na wolność, na godność, na polskość, itd.?
Jej świat, (o sobie mówi, że nie ona) ukradł nam tak wiele, w gospodarce, w warunkach życia, w socjalu, w pamięci, w edukacji, w kulturze itd.
Wtedy jakoś była cicho i nic jej to całe gangsterstwo nie przeszkadzało.
Pani Jando, czy widzi pani jeszcze zwykłego szarego człowieka, Polaka i jego surowy świat, jego nadmierne problemy?
Czy widzi pani jedynie tych co się dochrapali i dotąd sobie razem z panią wygodnie żyli, a teraz szaleją, bo poczuli, że to już koniec pasożytowania na Polakach?

PostNapisane: 13 wrz 2017, 07:40 
Moderator

Głos z polskiego śmietnika, który trzeba jak najszybciej posprzątać.
A szkoda, bo kiedyś Janda była lubianą przeze mnie aktorką. Teraz gdy się obnażyła dostrzegam więcej niż widziałem kiedyś i czuję ... obrzydzenie.

Krystyna Janda oburzona wierszem Rymkiewicza "Do Jarosława Kaczyńskiego"

Obrazek
Krystyna Janda, fot. Wikimedia Commons

Krystyna Janda goszcząc w radiu ZET czytała wiersz Jarosława Marka Rymkiewicza "Do Jarosława Kaczyńskiego". Aktorkę zbulwersowała treść wiersza. "Czuję się, jakby mnie ktoś opluł" - mówiła.

Krystyna Janda wielokrotnie okazywała dezaprobatę z powodu rządów PiS. Występując w radiu Zet odniosła się do słów Jarosława Kaczyńskiego, wypowiedzianych podczas ostatniej miesięcznicy smoleńskiej.

W niedzielę na Krakowskim Przedmieściu Kaczyński mówił, że "nawet jeśli w pewnych sprawach będziemy w Europie sami, to pozostaniemy tą wyspą wolności, tolerancji, tego wszystkiego, co tak silnie było obecne w naszej historii".

Janda przyniosła ze sobą utwór Jarosława Marka Rymkiewicza "Do Jarosława Kaczyńskiego", napisany krótko po katastrofie smoleńskiej. "Nie można oddać Polski w ręce jej złodziei, którzy chcą ją nam ukraść i odsprzedać światu" – zacytowała. – Ja czuję się po prostu, jakby ktoś mnie opluł w tej chwili (...) Ja nikomu nic nie ukradłam. To jest mój kraj, bardzo go kocham. Pracuję w tym kraju od urodzenia i zawsze ciężko, nic nie ukradłam, zawsze się przyjaźniłam ze światem. Jestem aktorką nie tylko polską, ale zagrałam bardzo wiele w Europie – zżymała się na antenie radia.

- Mam medal Człowieka Wolności, medal Karola Wielkiego za pomoc w zjednoczeniu Europy, ja się czuję jakby ktoś na mnie srał po prostu cały czas - denerwowała się aktorka. - To jest coś okropnego! Jarosławie, pan jeszcze jest coś winien bratu, dokąd idziecie z Polską, co się będzie działo. Jeżeli tak dalej będzie, to się będzie źle działo – przekonywała Janda.
–Podkreśliła, że zamknięcie się na świat jest niemożliwe. – Musimy się przyjaźnić z ludźmi. Musimy się przyjaźnić ze światem. Musimy być otwarci. To jest niemożliwe, by się zamknąć. To jest główne nieszczęście – oświadczyła.

"Dokąd idziecie? Z Polską co się będzie działo? O to nas teraz pyta to spalone ciało" - to kolejny cytat z wiersza Rymkiewicza, który oburzył aktorkę. - Ludzie, o czym my mówimy? To była katastrofa samolotowa. Pan musi coś zrobić w tej sprawie, niech się pan trzyma, niech panowie się porozumieją co do meritum, ponieważ to jest przerażające wszystko - dodała Janda.

Oto cały wiersz Jarosława Marka Rymkiwicza

"Ojczyzna jest w potrzebie – to znaczy: łajdacy
Znów wzięli się do swojej odwiecznej tu pracy

Polska – mówią – i owszem to nawet rzecz miła
Ale wprzód niech przeprosi tych których skrzywdziła

Polska – mówią – wspaniale lecz trzeba po trochu
Ją ucywilizować – niech klęczy na grochu

Niech zmądrzeje niech zmieni swoje obyczaje
Bo z tymi moherami to się żyć nie daje

I znowu są dwie Polski – są dwa jej oblicza
Jakub Jasiński wstaje z książki Mickiewicza

Polska go nie pytała czy ma chęć umierać
A on wiedział – że tego nie wolno wybierać

Dwie Polski – ta o której wiedzieli prorocy
I ta którą w objęcia bierze car północy

Dwie Polski – jedna chce się podobać na świecie
I ta druga – ta którą wiozą na lawecie

Ta w naszą krew jak w sztandar królewski ubrana
Naszych najświętszych przodków tajemnicza rana

Powiedzą że to patos – tu trzeba patosu
Ja tu mówię o sprawie odwiecznego losu

Co zrobicie? – pytają nas teraz przodkowie
I nikt na to pytanie za nas nie odpowie

To co nas podzieliło – to się już nie sklei
Nie można oddać Polski w ręce jej złodziei

Którzy chcą ją nam ukraść i odsprzedać światu
Jarosławie! Pan jeszcze coś jest winien Bratu!

Dokąd idziecie? Z Polską co się będzie działo?
O to nas teraz pyta to spalone ciało

I jest tak że Pan musi coś zrobić w tej sprawie
Niech się Pan trzyma – Drogi Panie Jarosławie".

Milanówek, 19 kwietnia 2010 roku

źródło Radio Zet
ja

https://www.salon24.pl/newsroom/808421, ... czynskiego

Pani Jando, trzeba wziąć odkurzacz i odkurzyć swoje wnętrze z tych naleciałości PRL-u i III RP.
Świat jest inny niż ukazywany w przekazach medialnych i w bełkocie poprawności politycznej.

PostNapisane: 27 wrz 2017, 09:06 
Moderator

Jestem w szoku .... :shock: :shock: :shock:

Andrzej Chyra: nie jestem Polakiem, bo mnie to nie interesuje ...

W czasie 42. Festiwalu Filmowego w Gdyni Katarzyna Janowska z serwisu onet.pl przeprowadziła wywiady z twórcami filmu „Pomiędzy słowami”. Wśród jej rozmówców znalazł się, grający jedną z głównych ról w filmie, aktor Andrzej Chyra.

Po tym jak Jakub Gierszał, który spędził dzieciństwo w Niemczech, powiedział, że jest trochę tak „pomiędzy” tożsamością polską a niemiecką, głos zabrał Chyra.

Ja nie mam takiego epizodu, poza krótkimi wyjazdami. Ale dzisiaj, w tak definiowanej polskości… Od pewnego czasu myślę, że „jestem z Polski”. Nie mówię, że „jestem Polakiem”, bo mnie to w ogóle nie interesuje, w tej obecnie obowiązującej definicji – powiedział Chyra w rozmowie z Katarzyną Janowską dla serwisu onet.pl.

Andrzej Chyra jest absolwentem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Sławę przyniosła mu rola Gerarda w filmie „Dług” z 1999 r., który został oparty na prawdziwych wydarzeniach. Do najbardziej znanych kreacji aktorskich należą również rola Lucjana Bohme w Komorniku oraz Adasia Miauczyńskiego w „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”. Przed przyspieszonymi wyborami prezydenckimi w 2010 r. znalazł się w komitecie poparcia Bronisława Komorowskiego.

https://medianarodowe.com/szokujace-slo ... nteresuje/

źródło : http://prostozmostu.pl/szokujace-slowa- ... ,9575.html

PostNapisane: 27 wrz 2017, 09:27 
Moderator

Coltrane napisał(a):
Jestem w szoku .... :shock: :shock: :shock:

A ja wcale nie jestem w szoku. Na aktorów i wszelkiej maści artystów starannie wybiera się najgorsze szumowiny. Mnie szokuje, gdy wśród aktorów trafi mimo wszystko człowiek porządny i szlachetny.

PostNapisane: 07 paź 2017, 18:02 
Moderator

Rynsztok zatapiał całą Polskę, gdy o losie naszej Ojczyzny decydowała ferajna z PO i PSL-u.
Dodatkowo rynsztokiem była nachalna agitacja za zboczeniami i próba zainfekowania sodomizmem naszych dzieci.
Wtedy pan Pszoniak milczał. I tyle są warte pana wywody panie Pszoniak.

Rynsztok wchodzi do polskich domów

- Posłanka Pawłowicz jest profesorem. Czy ten tytuł do niczego już nie zobowiązuje? To jest chamstwo i prostactwo z tytułem profesora. Kiedyś język parlamentarny to była nobilitacja, a dziś? Rynsztok, który wchodzi do polskich domów - mówi Wojciech Pszoniak w rozmowie z „Newsweekiem".

Co pana najbardziej dotyka w Polsce?

Chamstwo i prostactwo. A zwłaszcza skala jaką osiągnęły w Polsce. Nie spotykam się z takim poziomem chamstwa i prostactwa na Zachodzie, gdzie również żyję. Oczywiście chamów i prostaków nie brakuje nigdzie, ale w Polsce stali się nagle tymi, którzy zajęli miejsce na świeczniku i nadają ton.

Gdy żył Geremek, Mazowiecki, Meller czy Bartoszewski, gdy ich głos był obecny w debacie, to miałem wrażenie, że wszystko jest u nas tak, jak gdzie indziej w cywilizowanym świecie. A dziś? Miernoty i karierowicze zmuszają nas do tego, żebyśmy byli tacy jak oni, bo tylko zniżając się do ich poziomu, można próbować prowadzić dialog. Dla ludzi kultury to nie do przyjęcia.

Filozofia grubej kreski była filozofią, która przez dziesięciolecia uchroniła Polskę od wieszania na latarniach. A tu nagle okazuje się, że jest wśród nas wielu, którzy mieliby na to ochotę. To się czuje w powietrzu. Jakby mogli, to by wieszali. Te krzyże na Krakowskim Przedmieściu nie mają przecież nic wspólnego z wiarą. Te miesięcznice i dziesiętnice, które buzują nienawiścią.

Ta władza wmawia nam, że wszystkiemu winne są elity i trzeba je wymienić. Tyle, że elit nie wymienia się na zamówienie dekretem partii. Owszem można je zlikwidować, tak jak to robił Stalin i Hitler. Odbudowa elit to praca na pokolenia. Ciągłość naszych elit została wiele razy przerwana na przestrzeni ostatniego stulecia – nazizm, stalinizm, rok'68... Tworzenia elit nie da się przyśpieszyć, tak jak nie można szybciej spać. Chciałbym wiedzieć, co o elitach wie pan Kaczyński? Kim jest?

Polska zachwyciła świat swoją transformacją, ale za bardzo uwierzyliśmy - jak się dziś okazuje - że wyjście z komunizmu było jednoznaczne z tym, że już nigdy więcej nie pozwolimy władzy traktować siebie jak stado baranów. Za bardo uwierzyliśmy, że władza musi liczyć się z nami i nie może nami pogardzać.

O Jarosławie Kaczyńskim:

Jest zaburzonym człowiekiem, nie trzeba być psychoanalitykiem ani psychiatrą, żeby to widzieć. Jestem aktorem i widzę to w jego oczach, w sposobie zachowania, w mowie ciała.

Kaczyński zionie nienawiścią i chęcią zemsty. Zwłaszcza do tych, których historia uznała za ojców wolnej Polski, którzy poświęcili coś ze swego życia, aby wyrwać ten kraj z komunizmu.
Narodowo-patriotyczna wizja PiS, pełna wielkich słów prowadzi tylko do tego, że nie ma dnia bez doniesienia, że kogoś pobito, poniżono, zwyzywano, bo mówi innym językiem czy ma inny kolor skóry.
Posłanka Pawłowicz jest profesorem. Czy ten tytuł do niczego już nie zobowiązuje? To jest chamstwo i prostactwo z tytułem profesora. Kiedyś język parlamentarny to była nobilitacja, a dziś? Rynsztok, który wchodzi do polskich domów.

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/pol ... &ocid=iehp

Ale filozofia grubej kreski nie uchroniła polskich rodzin przed niewolniczym wyzyskiem, nie uchroniła Polski przed gigantyczną grabieżą, nie uchroniła Polski przed bandycką reprywatyzacją, czyli przed wyrzucaniem rodzin z ich mieszkań. Nie uchroniła też Polski przed kolonizacją, przed rozbrojeniem, przed słabiutką edukacją, przed kłamstwami medialnymi, przed zniszczeniem gospodarki, ... itd.
Panie Pszoniak zimny prysznic by się przydał i czas przestać już zajadać się jagodami szaleju.

PostNapisane: 11 paź 2017, 07:18 
Moderator

Flaki się przewracają, gdy się słucha tego gościa ...
Ciekawe czemu Pszoniak widzi wszystko na odwrót ?
Czemu u tego gościa czarne jest białe, a białe jest czarne ?
Rozdwojenie jaźni, schizofrenia ? ...

Aerolit napisał(a):
Pszoniak : "Rynsztok wchodzi do polskich domów..."

Histeria Pszoniaka: chamów nie brakuje nigdzie, ale w Polsce nagle zajęli miejsce na świeczniku

Obrazek

Wojciech Pszoniak udzielił "Newsweekowi" wywiadu, w którym w niewybrednych słowach wyraża swoje zaniepokojenie sytuacją w kraju. - Chamów i prostaków nie brakuje nigdzie, ale w Polsce nagle zajęli miejsce na świeczniku i nadają ton - lamentuje aktor, który w dalszej części rozmowy sam obraża polityków PiS.

Gdy żyli Geremek, Mazowiecki, Meller czy Bartoszewski, gdy ich głos był obecny w debacie, to miałem wrażenie, że wszystko jest u nas tak, jak gdzieś indziej w cywilizowanym świecie. A dziś? Miernoty i karierowicze zmuszają nas do tego, żebyśmy byli tacy jak oni
- ubolewa aktor na łamach tygodnika Tomasza Lisa.

Nie spotykam się z takim poziomem chamstwa i prostactwa na Zachodzie, gdzie również żyję. Oczywiście chamów i prostaków nie brakuje nigdzie, ale w Polsce nagle zajęli miejsce na świeczniku i nadają ton
- lamentuje Wojciech Pszoniak w wywiadzie dla "Newsweeka".

Cóż, każdy ma prawo do własnej opinii. Szkoda tylko, że aktor do zarzucanego Polakom chamstwa sam dołożył swoją cegiełkę, nazywając w rozmowie z tygodnikiem Krystynę Pawłowicz "przypadkiem klinicznym". Dostało się również Jarosławowi Kaczyńskiemu:
zaburzony człowiek, nie trzeba być psychiatrą, by to widzieć
- zawyrokował Pszoniak.

Źródło: niezalezna.pl, Newsweek

http://niezalezna.pl/205521-histeria-ps ... swieczniku

PostNapisane: 11 paź 2017, 08:42 
Moderator

Jasno dał Polakom do zrozumienia, że był i jest ich zawziętym wrogiem. I to należy mieć na uwadze.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1