Polskie-Forum.pl


Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Atak na Polskę
PostNapisane: 21 kwi 2012, 13:54 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://niepoprawni.pl/content/agent-mos ... uja-zamach

Szykuje się atak terrorystyczny na Polskę? Skoro zamach Smoleński na milionach Polaków nie zrobił wrażenia, to złoczyńcy siłą rzeczy muszą dojść do przekonania, że mogą sobie pozwolić względem Polaków na więcej. Mosad wykonując atak terrorystyczny na Warszawę podczas Euro 2012 liczy na to, że łatwo będzie Polakom wmówić, że to tępe fanatyczne muzułmany zaatakowały Polskę. Ogłupiali i oszalali z nienawiści po stracie braci, sióstr, matek, ojców, córek albo synów Polacy łatwo dadzą się namówić do walk na Bliskim Wschodzie, np. do ataku na Iran. Izrael i USA dadzą sprzęt i broń, a Polacy oddadzą krew dla żydomasońskich interesów.

Kopia artykułu:

Agent Mossadu: terroryści są w Polsce i planują zamach
ciociababcia, 20 kwietnia, 2012 - 20:11

ArtykułAgent Mossadu: terroryści są w Polsce i planują zamach

Legendarny agent izraelskiego Mossadu Juval Aviv, o którym opowiadał film “Monachium”, twierdzi, że terroryści już są w Polsce i wykonują operacyjną pracę.

Niedługo zostanie ogłoszone, że USA miały w Polsce przynajmniej jedną tajną bazę, gdzie torturowały jeńców z Iraku, Pakistanu i Afganistanu. To zwróci uwagę terrorystów. Po raz pierwszy Polska może stać się krajem, któremu będą przyglądać się terroryści. Oczywiście macie dla nich dodatkową okazję. To jest Euro 2012 – mówił w TVP Info Juval Aviv.

Były oficer Mossadu uważa, że terroryści są już w Polsce od jakiegoś czasu. Sprawdzają lokalizacje, zajmują się logistyką, planowaniem. I uważam, że tym razem mogą uderzyć w transport masowy: pociągi czy autobusy, a także w dworce czy hotele, czyli miejsca, gdzie gromadzą się ludzie. Tam łatwo jest zaparkować ciężarówkę z materiałem wybuchowym czy dokonać zamachu samobójczego. To jest coś, czego Polska nie doznała. Dlatego ludzie nie zdają sobie sprawy i nie są na to przygotowani – alarmuje izraelski ekspert.

Były agent jest też przekonany, że polska opinia publiczna nie została uczulona, że coś takiego jak zamach może się zdarzyć, a atak terrorystów może być dla Polaków, taką samą ogromną niespodzianką, jaką dla Amerykanów był 11 września 2001.

Aviv sugeruje, że ludzie muszą przygotować się na potencjalne zagrożenie. Rodziny powinny np. wcześniej ustalić, kto w razie zamachu ma odebrać dzieci, czy gdzie się spotkać. Po zamachu na WTC, na ulicach Nowego Jorku można było zobaczyć setki płaczących dzieciaków błąkających się po ulicach. Te dzieci szukały rodziców, których część już nie żyła – mówi ekspert.

Jak mówił w TVP Info, najważniejsze jest, aby także ludzie zwracali uwagę na to, co się dziej wokół nich. I reagowali na tajemnicze pakunki, dziwne samochody czy podejrzanych ludzi.

Juval Aviv to legenda izraelskich tajnych służb. To na nim wzorował się Steven Spielberg kręcąc film “Monachium” o zamachu terrorystycznym na reprezentację Izraela podczas olimpiady w 1972 roku.

Więcej: wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/387939,byly-agent-mossadu-ostrzega-przed-euro-terrorysci-sa-juz-w-polsce.html

Jan Piński

Szef Wiadomości Nowego Ekranu


KOMENTARZ BIBUŁY: Co przygotowują nam służby specjalne obcych państw, których agenci rezydują i operują w Polsce, bo przecież nie z dobrej woli i dla “dobra Polaków” agent Mossadu dzieli się takimi informacjami w publicznej telewizji. Co zatem chciał przekazać w swoim “ostrzeżeniu” agent Mossadu, i komu?

Ciekawe też czy gdy już dojdzie do tych “zamachów terrorystycznych”, do których przygotowują nas oficerowie wywiadu obcych państw, nie zobaczymy świętujących i radujących się ich agentów (a może i współwykonawców) na ulicach, dokładnie tak jak to miało miejsce w Nowym Jorku gdzie pięciu izraelskich Żydzi cieszyło się z widoków palących się wieżowców. (Czytaj: “Policjant, który zatrzymał radujących się z wydarzeń 9-11 Żydów – ujawnia szczegóły”

http://www.bibula.com/?p=55740

http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.p ... 012#p12983


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Atak na Polskę
PostNapisane: 21 kwi 2012, 13:57 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://obnie.pl/index.php?option=com_co ... &Itemid=27

Operacja fałszywej flagi może rozwiązać wszystkie problemy Donka i Bronka. Przed smoleńskim zamachem Janusz P. był bardzo aktywny, również teraz został uruchomiony w życzliwych telewizjach gdzie na lewo i prawo oPOwiadał o więzieniach CIA w POlsce co ma stworzyć alibi dla operacji fałszywej flagi. Taki "zamach" w czasie Euro 2012 dałby im pretekst do wprowadzenia swoistego stanu wyjątkowego i zagwarantowałoby im POzostanie przy władzy co jest gwarancją ich bezkarności za wiele przestępstw i zbrodni z ostatnich lat. Towarzysze radzieccy chętnie POdzielą się swoim know-how w tej dziedzinie.
W tą tezę wpisuje się wypowiedź agenta Mossadu - Juval Aviva. To dość niezwykła sytuacja aby agenci Mossadu chodzili PO telewizjach obcych państw i oPOwiadali o terrorystach którzy właśnie szykują zamach. Juval Aviv nie zrobił tego na pewno przez przypadek.

"Terroryści są już w Polsce. Euro 2012 to dobry cel"


http://niepoprawni.pl/blog/1045/polska- ... -bombowych

Kopia artykułu:

POLSKA WYTYPOWANA DO ZAMACHÓW BOMBOWYCH.?.?.?
cccp.ue, 21 kwietnia, 2012 - 11:30

Palikot zaciekle i PUBLICZNIE atakuje Leszka Millera o polskie więzienia CIA, a teraz Wyborcza publikuje ""rozmowę"" z byłym asem wywiadu izraelskiego - poniżej.
Tak więc, czy SĄ, czy ich NIE MA, zamachy mamy pewne, jak w banku?
I nasi piloci F-16 będą mieli jasne motywacje do latania nad Iranem.???
.
"" W specjalnym wywiadzie dla TVP Info Aviv ostrzega, że Polska może być realnym celem dla terrorystów. - Niedługo zostanie ogłoszone, że USA miały w Polsce przynajmniej jedną tajną bazę, gdzie torturowały jeńców z Iraku, Pakistanu i Afganistanu. Po raz pierwszy Polska może stać się krajem, któremu będą się przyglądać terroryści. Oczywiście, macie dla nich dodatkową okazję. To jest Euro 2012- zwraca uwagę Juval Aviv.
Były oficer Mossadu uważa, że terroryści są już w Polsce od jakiegoś czasu. - Sprawdzają lokalizacje, zajmują się logistyką, planowaniem. I uważam, że tym razem mogą uderzyć w transport masowy: pociągi czy autobusy, a także w dworce czy hotele, czyli miejsca, gdzie gromadzą się ludzie. Tam łatwo jest zaparkować ciężarówkę z materiałem wybuchowym czy dokonać zamachu samobójczego. To jest coś, czego Polska nie doznała. Dlatego ludzie nie zdają sobie sprawy i nie są na to przygotowani - mówi były agent

Więcej...
http://wyborcza.pl/1,75248,11581266,Leg ... z1sfJ86UTK

cccp.ue - blog


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Atak na Polskę
PostNapisane: 21 kwi 2012, 14:03 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://mocniejszy.wordpress.com/2012/04 ... -w-polsce/

Niedawno Lady Pank stworzył teledysk sugerujący, że Warszawa zniknie z powierzchni Ziemi i że należy się z tym pogodzić. W taki wieloznaczny sposób żydomasoneria zwykła dawać sygnał, że zamierza dokonać satanistycznego aktu, dlatego słusznie podejrzewa się, że planowany jest atomowy atak na stolicę Polski. Dotąd było to tylko mgliste podejrzenie oparte na teledysku o podejrzanej wymowie artystycznej, sugerującej tylko taką możliwość. Ale oto niedawno pojawił się agent Mosadu i znacznie zwiększył prawdopodobieństwo tych podejrzeń. Oby to tylko były strachy na Lachy.

Kopia artykułu:

Były agent Mossadu w TVP o możliwości zamachu w Polsce
20 Kwiecień 2012 Autor: mocniejszy

Dziś, 20 kwietnia 2012 roku około godziny 9.00 TVP INFO wyemitowało wywiad jednego z redaktorów ze starszym Panem przedstawionym jako były agent Mossadu, który otworzył w Polsce biuro doradztwa w sprawach bezpieczeństwa. Człowiek ten najpierw mieszkał w Izraelu, a następnie w USA.

Treść przedstawię z pamięci, gdyż nie dysponuję nagraniem. Jeśli ktoś z czytelników ma lub znajdzie nagranie, proszę o udostępnienie. Polskie służby specjalne mogą dotrzeć do niego w archiwum TVP.
Najbardziej niepokojące w rozmowie było porównywanie sytuacji bezpieczeństwa i ryzyka wielkiego zamachu w USA przed 11 września 2001 roku i obecnie w Polsce. Czy gościowi chodziło tylko o zdobycie klientów dla swojego biura, czy o coś zupełnie innego? Czy ktoś przygotowuje zamach w Polsce na skalę tego w Nowym Jorku? Czy wywiad był ostrzeżeniem dla tych, którzy potrafiliby je zrozumieć?

W rozmowie znamienne były dwa wątki podobieństwa między Polską i USA. Podobieństwo w poszechnej w społeczeństwie wierze, że zamachy odbywają się daleko, ale nie u nas. Oraz podobieństwo w braku czujności społeczeństwa. Rozmowa przekonywała, że w USA przed 11 września mieszkańcy uważali, że tam wielki zamach jest niemożliwy oraz że obecnie w Polsce też panuje złudne poczucie bezpieczeństwa.

Gość opowiadał o eksperymentach w Izraelu i USA z podkładaniem podejrzanych pakunków w miejscach publicznych: w Izraelu policja była wzywana po kilku sekunadach, a w USA nikt się nie interesował podrzuconymi przedmiotami. Były agent Mossadu wyraził przekonanie, że w Polsce byłoby tak samo jak w USA i nawet zadeklarował gotowość zrobienia tutaj takiego eksperymentu.
Padło też stwierdzenie, że zamachom nie da się zapobiec, ale można nauczyć społeczeństwo jak się po nich zachowywać.

Proszę też przeczytać:
Ostrzeżenie przed wielkim zamachem w 2012 roku w Europie
https://mocniejszy.wordpress.com/2012/0 ... w-europie/

Zniknie Warszawa?
https://mocniejszy.wordpress.com/2012/0 ... -warszawa/

Już po porannym ukazaniu się powyższego, w ciągu kilku godzin w dużych serwisach informacyjnych pojawiły się artykuły na ten sam temat:
http://tvp.info/informacje/ludzie/terro ... el/7119101

„Terroryści są już w Polsce. Euro 2012 to dobry cel”
http://tvp.info/informacje/ludzie/terro ... el/7119101

Były agent Mossadu: Terroryści są już w Polsce!
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzeni ... olsce.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Atak na Polskę
PostNapisane: 28 kwi 2012, 17:35 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://monitorpolski.wordpress.com/2012 ... -stadiony/

Może to tylko strachy na Lachy, ale wiedząc, z kim mamy do czynienia... wszystko jest możliwe.

Kopia artykułu:

APEL ELIZEUSZA – NIE IDŹCIE NA STADIONY!

Z e-maila:
RODAKU! TWOIM OBOWIĄZKIEM OBYWATELSKIM JEST PRZECZYTAĆ, OSTRZEC INNYCH I PODJĄĆ DZIAŁANIA, ABY TEN SCENARIUSZ SIĘ NIE SPEŁNIŁ

W 2012 roku CIA zorganizuje ogromne zamachy terrorystyczne podczas XXX Igrzysk Olimpijskich w Londynie oraz podczas Euro 2012 w Polsce. Zamachy posłużą jako pretekst do poszerzenia totalitaryzmu, powszechnej inwigilacji i ograniczenia praw człowieka. Posłużą także jako pretekst do napaści NATO na Iran, ponieważ każda wojna potrzebuje Casus belli usprawiedliwiającego mordy i grabieże. Zamachy mają, więc wywołać u społeczeństw zachodu szok i niedowierzanie, chęć odwetu i żądze krwi. Gdy nagle zginą dziesiątki tysięcy ludzi tłum nie zastanowi się czy wskazany przez media i polityków sprawca jest nim w rzeczywistości. W rzeczywistości zaś będzie to klasyczna operacja typu “fałszywej flagi” (“False Flag”). Takimi operacjami były chociażby “Incydent mukdeński” z 1931 roku dający Japonii pretekst do zajęcia Mandżurii, czy też “Prowokacja gliwicka” z 1939 roku dająca Niemcom pretekst do ataku na Polskę. Taką operacją, choć rząd amerykański się do tego nigdy nie przyzna był też zamach 11 września 2001 na WTC i Pentagon będący pretekstem do podboju Afganistanu i Iraku. Niestety tego typu operacją będzie też tegoroczny atak terrorystyczny podczas wspomnianych imprez sportowych.
Iran to kraj ponad 2 razy ludniejszy od Afganistanu czy Iraku. Nieporównanie bardziej cywilizowany i bogatszy. Tak, więc aby wywołać w społeczeństwach zachodu żądze ataku na ten kraj, tegoroczny zamach musi być naprawdę potężny. To nie będzie ani zamach pokroju bomby w Mińskim metrze z 2011 roku, ani zamach pokroju bomby w Londyńskim autobusie w 2005 roku. Tegoroczny zamach podczas XXX Igrzysk Olimpijskich w Londynie oraz podczas Euro 2012 w Polsce może być nawet większy od tego z 11 września 2001 roku. Być może zostanie użyta broń masowego rażenia.

Skąd wiemy o planowanych zamachach? Nie mamy, co prawda wglądu w proces decyzyjny CIA, mamy jednakże 7 przesłanek układających się w spójną całość:
1) Wypowiedź krajowego szefa wywiadu USA Jamesa Clappera. Od wielu lat media prowadzą permanentną akcję propagandową mającą na celu ukazanie Iranu jako Imperium Zła marzącego o zniszczeniu świata. Z medialną akcją propagandową sprzężone jest prowokacyjne zachowanie syjonistycznych polityków USA i Izraela, którzy każdego dnia swoimi wypowiedziami jak i wydawanymi dyspozycjami starają się przygotować ludzi do wojny z Iranem. W nagonce na Iran stosowane są wszelkie środki od zaliczenia tego kraju
do “osi zła” przez prezydenta Busha po zabójstwa irańskich naukowców i naloty dronów. Najnowszą odsłoną tej propagandowo-terrorystycznej kampanii jest właśnie wypowiedź krajowego szefa wywiadu USA Jamesa Clapera twierdzącego, iż Iran jest gotowy “do sponsorowania przyszłych ataków w USA lub przeciw naszym interesom za granicą” Powyższa wypowiedź zawiera dwie informacje. Po pierwsze świadczy o tym, że syjonistyczny reżim USA zamierza rzeczywiście zorganizować operacje False Flag dla rozpoczęcia wojny z Iranem. Po drugie ów sfingowany zamach będzie miał miejsce poza granicami USA.
2) W USA powstaje faszystowskie państwo policyjne. Więcej informacji: 4-częściowy artykuł “Welcome to the United States of Orwell” link Jeszcze więcej informacji: świetny blog dokumentujący dzień za dniem powstawanie w USA faszystowskiego państwa policyjnego.
3) W USA trwają przygotowania do stanu wojennego i na powstanie obozów dla internowanych we wszystkich 50 stanach
4) Czwarta przesłanka to kreowany w mainstreamowych mediach i bezmyślnie powtarzany za nimi w mediach niszowych mit końca kalendarza majów w 2012 roku. Oczywiście jest to bzdura, oczywiście żadnego końca świata, nowej ery, przebudzenia i tym podobnych rzeczy nie będzie. W całej promocji tej daty chodzi tylko i wyłącznie o mentalne przygotowanie ludzi do nagłych zmian systemowych, zmian w organizacji społecznej i trybie życia. Cała wieloletnia kampania kreowania mitu 2012 roku ma za zadanie zminimalizować szok związany z tegorocznymi jak najbardziej przyziemnymi wydarzeniami – zamachem i zamordyzmem.
5) Piąta przesłanka to podpisana 31.12.2011 roku przez Baracka Obamę totalitarna ustawa “National Defense Authorization Act” określająca całe terytorium USA jako pole bitwy co pozwala US Army na aresztowanie obywateli USA w ich własnych domach, bez nakazów ani procesów. A także wprowadzanie porozumienia ACTA cenzurującego internet. Natężenie totalitarnych ustaw w ostatnim czasie sprawia wrażenie zabezpieczenia się syjonistycznych “elit” przed protestami społecznymi wynikającymi z nadchodzących wydarzeń.
6) W 1997 roku generał Aleksander Lebiedź podał informację, że w rosyjskich magazynach jądrowych brakuje około 100 przenośnych bomb walizkowych. Najpewniej ich wcale nie brakuje. Najprawdopodobniej są one wciąż w posiadaniu kontrolowanego przez syjonistów KGB, bądź część z nich została przekazana bratnim CIA i Mossadowi. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wymienione służby użyły ich a winę zrzuciły na Iran zarzucając mu kupno tego typu broni wiele lat temu na czarnym rynku.
7) Okrągła liczba XXX. Podczas X Olimpiady w 1932 roku miał miejsce Wielki Kryzys, który pozwali bankom syjonistów wchłonąć mniejsze banki gojów. To także Wielki Kryzys wyniósł do władzy Adolfa Hitlera i NSDAP, których głupia polityka oparta o bezmyślne ludobójstwo, skończyła się budową państwa Izrael na palestyńskiej ziemi oraz powszechnym zakazem krytyki syjonistów jako przejawem “antysemityzmu”. Podczas XX Olimpiady w 1972 roku Palestyńczycy z organizacji “Czarny Wrzesień” zamordowali 11 izraelskich sportowców, co pozwoliło Izraelowi na dalsze represje w okupowanej Palestynie w ramach odwetu i “prewencji”. W tym zaś roku przypada XXX Olimpiada.

Co należy czynić?
- Skopiujcie ten tekst i wklejajcie wszędzie gdzie się da. Na swoje blogi, na wszystkie fora, pod wszystkimi artykułami, prześlijcie wszystkim znajomym. Poruszajcie też temat nadchodzącego zamachu w świecie realnym. Róbcie wszystko, aby uświadomić niebezpieczeństwo jak największej grupie ludzi.
- Jeśli macie taką możliwość pikietujcie w wolnym czasie pod ambasadami i konsulatami USA i Izraela. Skandując “WIEMY O ZAMACHU” Być może, jeśli protest będzie masowy syjoniści zrewidują plany bądź też ograniczą skale aktu terrorystycznego.
- Jeśli atak nastąpi a media, służby i politycy zaczną oskarżać Iran. Domagajcie się prawdy.
- Jeśli możecie zróbcie zapas konserw na parę tygodni. Nie wiadomo, jaki chaos może zapanować w gospodarce po atakach. Pamiętajcie przezorny zawsze ubezpieczony.
- Jeśli macie bilety na stadiony, nie idźcie na nie! Przebolejcie zmarnowanie pieniędzy. Nie wiadomo, którego dnia i na którym stadionie będzie atak. Być może właśnie na zawodach, na które macie bilet.
- Jeśli mieszkacie w Londynie bądź też miastach organizatorach Euro, starajcie się w czasie wspomnianych imprez przebywać jak najwięcej poza miastem. Jeśli nie macie takiej możliwości przebywajcie jak najwięcej w domu.

Elizeusz

Pozdrawiam !
kontakt; 603281778
Dokument w formacie doc do druku:
Nie idźcie na stadiony – całość: http://monitorpolski.files.wordpress.co ... ie-idzcie-
na-stadiony.doc
Nie idźcie na stadiony – strona 1: http://monitorpolski.files.wordpress.co ... diony1.doc
Nie idźcie na stadiony – strona 2: http://monitorpolski.files.wordpress.co ... diony2.doc


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Atak na Polskę
PostNapisane: 07 maja 2012, 14:43 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://mocniejszy.wordpress.com/2012/05 ... luminatow/

Autor artykułu ponownie ostrzega przed zamachami w Warszawie i Londynie. Biorąc pod uwagę, że rządząca światem żydomasoneria to po prostu grupa wariatów pacniętych na punkcie okultyzmu i kabały, możemy być pewni, że wszystko jest możliwe, nawet najbardziej niewiarygodne zbrodnie. Możemy mieć tylko nadzieję, że tym wariatom-kabalistom coś w cyfrach wyjdzie nie tak i zrezygnują z tych planów, jeśli rzeczywiście coś takiego planują.

Kopia artykułu:

Tajemnica zegarowej wieży illuminatów
7 Maj 2012 Autor: mocniejszy

Obrazek

Tekst na karcie Combined Disasters brzmi: You may combine two Disasters on the same Place, as long as both are eligible to be used on it. Play both of the Disaster cards, as well. Pick one Disaster to be the “main” one, and follow all the instructions on this card. Add the Power (but none of the other effects) of the other Disaster.
Co po polsku znaczy: Możesz połączyć dwie Tragedie w tym samym Miejscu, tak długo jak obie są odpowiednie do zastosowania w nim. Zagraj równocześnie dwoma kartami Tragedii. Wybierz jedną Tragedię jako “główną”, a następnie zastosuj wszystkie instrukcje na tej karcie. Dodaj moc (ale żadnych innych skutków) drugiej Tragedii.

Karta ta jest częścią gry Illuminati zwanej też Illuminati Cards. O jej historii i dziwnych związkach z geopolityką można przeczytać w tekstach:
Illuminati Cards – karty Iluminatów, http://www.iluminaci.pl.
http://www.iluminaci.pl/iluminaci/illum ... iluminatow

Czy gramy w karty „Illuminati”?, Grypa666.
http://grypa666.wordpress.com/2009/08/12/359/

Karty Iluminatów, Prawda2.
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=4756&highlight=

Illuminati (game), Wikipedia.
http://en.wikipedia.org/wiki/Illuminati_(game)

Co ciekawe, na oficjalnej stronie gry (http://www.sjgames.com/illuminati/index.html) w spisie “A complete list of cards” nie ma już karty Combined Disasters!
Nazwa karty Połączone Tragedie w przypadku planowania lub wykonania zamachu według niej może oznaczać:
a) że zamach zostanie wykorzystany do wywołania innej tragedii (wojny),
b) że w tym samym miejscu odbędzie się podwójny zamach (na stadion i budynek z wieżą zegarową),
c) że odbędą się dwa zamachy w dwóch miejscach jednego rodzaju (dwa miasta, których symbolami są budynki z zegarowymi wieżami, organizujące międzynarodową imprezę sportową w zbliżonym terminie),
d) dwie lub wszystkie powyższe możliwości.
Szczególną uwagę zwraca wieża zegarowa widoczna na karcie. Być może jest ogólnym symbolem dowolnej wieży zegarowej, może łącząc elementy kilku takich wież wskazuje na nie albo obrazuje tylko jedną najbardziej podobną.
Z kartą illuminatów porównuje się trzy wieże zegarowe:
1) na centrum handlowym Ginza Wako w Tokio,
2) Big Bena w Londynie,
3) Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Ginza Wako w Tokio

Obrazek

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... ko1000.jpg

Za utożsamieniem tokijskiej wieży z kartami illuminatów przemawiają skojarzenia z ubiegorocznymi katastrofami japońskimi. Jednakże wydarzenia japońskie nie były tragedią podwójną, ale potrójną: trzęsienie ziemi, tsunami i skażenie z uszkodzonych siłowni nuklearnych. Podobieństwo ukazanej wieży zegarowej na centrum handlowym Ginza Wako do tej z karty jest natomiast tylko częściowe i są wyraźne różnice:
– wieża tokijska jest biała z niebieską tarczą zegarową, w nocy tak silnie oświetlona, że wygląda jakby świeciła, wieża na karcie ma kolor brązowy i białą tarczę,
– tarcza zegarowa wieży tokijskiej jest umieszczona w masywnym łuku, natomiast obwódka tarczy na karcie jest delikatnym okręgiem,
– nasada iglicy wieży tokijskiej jest krótsza niż wieży na karcie.
Wieża zegarowa na karcie spada oderwana od budynku, czyli ulega zniszczeniu. A czy wieża tokijska została strącona w wyniku trzęsienia? Kolory ubrań tłumu przywodzą na myśl barwy olimpijskiej flagi, co sugeruje wydarzenie podczas jakiejś imprezy międzynarodowej. W czasie tragedii japońskiej nie było tam głośnego wydarzenia międzynarodowego.

Big Ben w Londynie

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... r_2006.jpg

Londyńska wieża zegarowa ma podobny kolor do tej z karty, ale różni się pod innymi względami:
– cyfry godzin na Big Benie są rzymskie, a na wieży z karty arabskie,
– tarcza zegarowa Big Bena jest zdobiona i umieszczona w zdobionym obramowanym kwadracie, tarcza na karcie jest gładka i obwiedziona delikatnym okręgiem,
– zwieńczenie wież jest zupełnie inne, na Big Benie są dwa czterospadowe dachy jeden nad drugim, a na karcie ani jednego,
– nad tarczą Big Bena jest kilka kondygnacji pomieszczeń z rzędami okien,
– Big Ben jest bogato zdobiony, zabytkowy, wieża z karty ma wygąd nowocześniejszy, prostszy.
Natomiast tłum na karcie symbolizujący międzynarodową imprezę pasuje do olimpiady w Londynie. Zastanwiające jest też logo londyńskich igrzysk przypominające napis ZION.

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... -wieza.jpg

Warszawska wieża mocno przypomina tą z kart illuminatckich:
– zbliżony jest nie tylko kolor, ale i odcień brązu,
– tarcze są białe obwiedzione delikatnym okręgiem,
– obie wieże mają typowo socrealistyczny wygląd z prostymi zdobieniami.
Są też różnice. Godziny na zegarze pałacowym są rzymskie, a na karcie arabskie. W wieży warszawskiej między iglicą a piętrem zegara jest nieduży daszek. Iglica warszawska wydaje się dłuższa, ale iglica wieży z karty jest być może tylko częściowo odkryta. Iglica warszawska jest grubsza, jednak gdyby zdemontować z niej anteny, byłaby smuklejsza.
!
Choć nie można mieć pewności, na czym wzorował się rysownik wieży z karty — widać, że wykonana przezeń ilustracja nie jest dokładnym odwzorowaniem tylko jednego z trzech kojarzonych z nią prawdziwych obiektów. Jeśli karta Combined Disasters odsłania plany spiskowców — brak zupełnego podobieństwa tylko do jednej prawdziwej wieży może mieć różne przyczyny:
– przypadek,
– utrudnienie dla postronnych,
– zamiar użycia karty jako symbolu więcej niż jeden raz.
Niebo na karcie jest ciemne, jakby wieczorne. Gdyby karta miała zapowiadać tylko japońską tragedię, która zaczęła się w dzień — można byłoby się spodziewać, że wieża będzie biała, tarcza niebieska, niebo jaśniejsze. Żółto-pomarańczowo-czerwona poświata na karcie przywodzi na myśl raczej wybuch i płomienie niż budynki ulegające zniszczeniu w wyniku trzęsienia i tsunami. Wieczorna pora pasuje natomiast do imprez sportowych takich jak mistrzostwa Europy w piłce nożnej czy olimpiada — część zawodów odbywa się wieczorami. Także barwnie ubrany tłum kojarzy się bardziej z międzynarodowym spędem niż tragedią jednego narodu.
Karta Combined Disasters i pokazana na niej zegarowa wieża wciąż osnute są mgłą tajemnicy. Obyśmy nie zostali zmuszeni do jej poznania podczas Euro 2012.
__________
1) Fotolink karty Combined Disasters prowadzi do strony: http://files.abovetopsecret.com/images/ ... f0e5fa.jpg.
2) Fotolink zdjęcia wieży Ginza Wako w Tokio nocą: Wikipedia, File:Wako ginza.jpg (user: Angaurits).
3) Fotolink zdjęcia wieży Ginza Wako w Tokio w dzień: Wikipedia, File:Wako1000.jpg (user: Fg2).
4) Fotolink zdjęcia wieży Big Bena w Londynie: Wikipedia, Plik:Clock Tower – Palace of Westminster, London – September 2006.jpg (autor: Diliff).
5) Fotolink zdjęcia wieży zegarowej PKiN w Warszawie: Wikipedia, Plik:Pkin-wieza.jpg (autor: Piotr Brichacek).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Atak na Polskę
PostNapisane: 15 maja 2015, 11:55 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://www.aspektpolski.com/polska-wypl ... ienia-cia/

Ataków bombowych na szczęście na Polskę nie było, i oby nigdy nie było. Ale tak czy siak, robi się z nas zbrodniarzy wobec całego świata. Więc wciąż nam wygrażają, bo wiadomo, że jeśli żydomasoni nas skrzywdzą jakimś zamachem bombowym, to cały świat powie "mają za swoje", i nikogo to nie obejdzie.

Kopia artykułu:
Polska wypłaca odszkodowania za tajne więzienia CIA

Polska rozpoczęła procedurę wypłacania odszkodowań więźniom przetrzymywanych w na terenie naszego kraju przez CIA. W sobotę mija termin płatności. Jest to efekt wyroku Europejskiego Trybunału Praw Człowieka – podaje Radio ZET. „MSZ wystąpił już do ministerstwa finansów o uruchomienie specjalnej rezerwy”. ETPC uznał niemal wszystkie zarzuty Abu Zubajdy i Abd al-Rahim al-Nashiriego, którzy twierdzą, że byli torturowani w więzieniu CIA w Polsce.
Siedmioosobowy skład Trybunału w jednogłośnie przyjętych orzeczeniach oddalił tylko skargę co do naruszenia zasady wolności wypowiedzi. Uznał zaś siedem naruszeń konwencji przez Polskę. Przyznał skarżącym po 100 tys. euro zadośćuczynienia (plus 30 tys. euro Abu Zubajdzie). Al-Nashiri żądał 300 tys., a Zubajda 150 tys. plus 30 tys. zwrotu kosztów.
W październiku ub.r. rząd odwołał się od wyroku Trybunału, który uznał, że Polska naruszyła konwencję praw człowieka ws. więzień CIA. Polska wniosła, by Wielka Izba rozpatrzyła odwołanie od wyroku Izby z lipca ub.r. Siedmioosobowy skład ETPC uwzględnił w lipcu ub.r. skargi na Polskę złożone przez Palestyńczyka Abu Zubajdę i Saudyjczyka Abd al-Rahima al-Nashiriego.
Obaj twierdzą, że w latach 2002-2003 zostali – za przyzwoleniem polskich władz – osadzeni przez CIA w tajnym więzieniu w Polsce, gdzie CIA ich torturowała. Polska wnosiła o odrzucenie skarg, co uzasadniała m.in. faktem, że wciąż toczy się polskie śledztwo w sprawie, a zajmując wcześniej stanowisko, rząd mógłby wpłynąć na niezależną prokuraturę.
Każda ze stron postępowania w ETPC może „w wyjątkowych przypadkach wnioskować o przekazanie sprawy do Wielkiej Izby”. Wniosek o rozpatrzenie sprawy przez 17-osobową Wielką Izbę trafia do jej pięciu sędziów. Przyjmują oni taki wniosek i kierują go do Wielkiej Izby „jeśli sprawa ujawnia poważne zagadnienie dotyczące interpretacji lub stosowania konwencji i jej protokołów lub poważną kwestię o znaczeniu ogólnym”. Jeśli odrzucają taki wniosek, wyrok Izby staje się ostateczny.

za onet.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Atak na Polskę
PostNapisane: 18 wrz 2016, 19:07 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31527
Przyspieszenie i katalizatory

Komentarz • tygodnik „Goniec” (Toronto) • 18 września 2016

Realizacja wrogiego wobec Polski scenariusza w ostatnich dniach doznała gwałtownego przyspieszenia. Niezależnie od „nowych frontów”, których otwarcie w Polsce zapowiadał przegrany prezydent naszego nieszczęśliwego kraju Bronisław Komorowski jeszcze pod koniec maja, uwijają się również osobistości zagraniczne. Jeszcze nie rozwiał się smród po Nadzwyczajnym Kongresie Sędziów Polskich, a już zwaliła się nam na głowę Komisja Wenecka. Po wysłuchaniu żalów prezesa Rzeplińskiego, rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara, byłego pracownika Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, sponsorowanej przez finansowego grandziarza Jerzego Sorosa oraz innych płomiennych szermierzy demokracji, zagrożonych przez faszystowski reżym prezesa Jarosława Kaczyńskiego, Komisja orzekła, że – uuu – z demokracją w Polsce nie jest dobrze. Na takie dictum Parlament Europejski głosami 510 posłów przeciwko 160 przyjął rezolucję wytykającą Polsce „paraliżowanie” Trybunału Konstytucyjnego. Widać wyraźnie, że Komisja Europejska gromadzi argumenty na wypadek konieczności podjęcia wobec naszego nieszczęśliwego kraju zdecydowanych kroków, kiedy już minie trzymiesięczny termin wyznaczonego w lipcu ultimatum. Zadania zostały rozpisane i teraz „czyń każdy w swoim kółku, co każe Duch Boży, a całość sama się złoży” - jak radzi poeta. Skoro zaś mowa o Duchu Bożym, to niepodobna pominąć propagandowej operacji „Znak Pokoju”, którą z inspiracji pierwszorzędnych fachowców z bezpieki zainicjowały organizacje sodomitów w kolaboracji z Żywą Cerkwią w postaci środowisk „Tygodnika Powszechnego”, „Więzi” i „Znaku”. Celem tej akcji jest pobudzenie społeczności katolickiej do refleksji, jak rżnąć się sodomicko po Bożemu – bo na pomysł, żeby może się nie rżnąć, nikt oczywiście nie wpadł. To znaczy – taki jest pretekst, bo naprawdę celem tej, trzeba powiedzieć – finezyjnej operacji – jest pogłębienie kryzysu przywództwa w Polsce w momencie, gdy przyjdzie co do czego. No i już pokazały się pierwsze efekty. Konferencja Episkopatu Polski wydała specjalny komunikat, że katolicy nie powinni się do tej operacji włączać – na co przedstawiciele Żywej Cerkwi odpowiedzieli w stylu przypominającym wyjaśnienia biskupa inflanckiego Józefa Kazimierza Kossakowskiego. Ten wybitny targowiczanin rozwiewał wzruszające wątpliwości posłów na „rozbiorowy” sejm grodzieński w roku 1793. Ponieważ targowiczanie złożyli wcześniej solenną przysięgę, że nie oddadzą nikomu „ani cząsteczki” polskiego terytorium państwowego, biskup Kossakowski uspokajał ich, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, bo przecież nie chodzi o żadne „cząsteczki”, tylko olbrzymie obszary państwa, więc śmiało i z czystym sumieniem mogą traktaty rozbiorowe zatwierdzić. Widzimy choćby na tym przykładzie, podobnie jak na przykładzie współczesnej Żywej Cerkwi, że jak człowiek politykuje, to jego sumienie politykuje także. Nie o to wszelako przede wszystkim chodzi, tylko o to, że RAZWIEDUPR zdecydował się na zdekonspirowanie Żywej Cerkwi, chociaż z taktycznego punktu widzenia jest to błąd, bo w interesie Żywej Cerkwi leży działanie wewnątrz Kościoła, ponieważ tylko wtedy może skutecznie rozkładać go od środka. Skoro jednak RAZWIEDUPR zdecydował się na dekonspirację, to wypada nam rozebrać z uwagą przyczyny, jakie nim kierowały. Otóż inaczej Żywa Cerkiew nie mogłaby wciągnąć Kościoła w groteskową wojnę z sodomitami, której celem jest pogłębienie i tak już postępującej erozji autorytetu Kościoła. Toteż ociekająca obłudą odpowiedź Żywej Cerkwi na deklarację Konferencji Episkopatu Polski, że przecież im chodzi tylko o krzewienie wśród katolickiej społeczności postawy szacunku wobec sodomitów, nie tylko ośmiesza Episkopat, ale wciąga go coraz głębiej w tę groteskę – o co właśnie pomysłodawcom chodzi.

Jakby wychodząc naprzeciw tym wszystkim przedsięwzięciom, koła rządowe też uruchomiły inicjatywy, które mogą odegrać rolę katalizatorów antypolskiego scenariusza. Ruszyła właśnie sejmowa komisja badająca sprawę Amber Gold, w którą zamieszani są nie tylko „małżonkowie P.”, którzy, moim zdaniem, byli tu raczej dekoracją, za którą ukrywali się inni szatani, przede wszystkim z bezpieki, która w ten sposób zbiera sobie pieniądze na czarną godzinę. Zamieszani są również prokuratorzy i sędziowie, dzięki którym oszustwo nie tylko było możliwe, ale możliwe stało się też ukrycie ukradzionego szmalcu w bezpiecznym miejscu. Prokuratura i niezawisły sąd podjęły „energiczne kroki” dopiero wtedy, gdy pieniądze rozpłynęły się we mgle pierwszorzędnego zresztą gatunku. Podejrzewam tedy, że zarówno prokuratorzy, jak i niezawisły sąd pozostawali na usługach bezpieczniaków – czy to jako wspólnicy, czy też jako konfidenci. Komisja to właśnie powinna ustalić – ale czy potrafi i przede wszystkim – czy w ogóle będzie chciała? Dotychczas bowiem, nawet przy gwałtownym zaostrzeniu politycznej wojny, przestrzegana była jednak zasada: my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych. Jeśli tedy nawet się kopano – bo przecież trzeba jakoś pięknie się różnić, zwłaszcza gdy jest wojna – to jednak tylko po kostkach, ale nie wyżej. Czy zatem sejmowa komisja pod przewodnictwem pani Małgorzaty Wassermann też będzie mitygowała swoją ciekawość wedle stawu grobla – tego oczywiście nie wiemy, ale na wypadek, gdyby nie powściągała i zaczęła wymierzać kopniaki powyżej kostek, RAZWIEDUPR chyba nie zechce ryzykować. Tym bardziej, że będąca przedmiotem salonowych żartów podkomisja powołana przez Antoniego Macierewicza właśnie ujawniła nagrania – chyba z jakichś podsłuchów – z których wynika, że pan minister Jerzy Miller jednak kręcił i to najwyraźniej na zamówienie premiera Donalda Tuska. Salon wydaje się zaskoczony, a to nieomylny znak, że RAZWIEDUPR nie udzielił mu żadnych instrukcji, w jaki sposób dawać odpór znienawidzonemu ministrowi Macierewiczowi. Zaskoczony, a właściwie nawet skonfundowany wydaje się nawet pan doktor Maciej Lasek, zwany „Laskiem Smoleńskim”. Podobnie skonfundowany był Józef Stalin, kiedy 22 czerwca 1941 roku Adolf Hitler uderzył na Rosję – ale potem odzyskał kontenans. Podobnie mogłoby być i z panem doktorem i z Salonem – no i naturalnie będzie – ale jednocześnie RAZWIEDUPR może dojść do wniosku, że nie ma co czekać, aż Komisja Europejska zbierze komplet dokumentów i może zacząć naciskać na Naszą Złotą Panią, by podjęła decyzję. „Barinia – prosit – daj prikaz” - jak Caryca Leonida relacjonowała skomlenie marszała Greczki – ale zanim taki prikaz zostanie wydany, Nasza Złota Pani będzie musiała odpowiednio porozdzielać zadania między askarisów z naszej niezwyciężonej armii – bo wydaje się, że to właśnie ona będzie musiała zapewnić Komitetowi Obrony Demokracji osłonę siłową, podczas gdy Nasza Złota Pani za pośrednictwem instytucji Unii Europejskiej zapewni interwencji w Polsce osłonę polityczną.

Stanisław Michalkiewicz

http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3743


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Atak na Polskę
PostNapisane: 12 sty 2017, 08:54 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31527
Cejrowski: „Muzułmanie w Ełku mordują Polaka”

„Kim jest ten facet? Jak są arabskie napisy w kebabie, to ja nie wiem, kim jest ten facet” - mówił na antenie Radia Koszalin podróżnik i publicysta Wojciech Cejrowski.
Cejrowski w programie Radiowy Przegląd Prasy skomentował głośne wydarzenia z Ełku, gdzie pod kebab-barem został zadźgany przez kucharza 21-letni Daniel, po tym jak ukradł butelki napoju.
„Muzułmanie w Ełku mordują Polaka. Europa taka zacofana intelektualnie i nie ogarnia sama siebie” - stwierdził Cejrowski.
„W Polsce pisze się, że zatrzymano obcokrajowców, zamiast napisać islamistów z Algierii, Tunezji i Maroka, zamiast napisać arabów, zamordowali Polaka. Zabili Polaka na terenie Polski” - skomentował podróżnik.
Zdaniem Cejrowskiego zabójca Polaka przybywając do Polski nie ucywilizował się.
„Ja chcę stygmatyzować, nie przyjechał do Polski i nie powiesił sobie Matki Bożej Częstochowskiej na ścianie, nie ucywilizował się w Polsce w kierunku naszej kultury, tylko przywozi nam kompletnie obcą kulturę, wpycha nam na siłę” - mówił.
„Kim jest ten facet? Jak są arabskie napisy w kebabie, to ja nie wiem, kim jest ten facet. On przyjechał ze swoją kulturą, to jest niebezpieczne, ta kultura się radykalizuje” - dodał podróżnik.

ak/se.pl

http://www.stefczyk.info/publicystyka/o ... 9020821579


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Atak na Polskę
PostNapisane: 06 maja 2019, 13:29 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31527
Ten atak wymierzony w nas Polaków i w naszą Ojczyznę realizowany jest na ścieżce wojennej z Kościołem Katolickim.
Ugodzenie w Kościół to cios w Polskę.
Kto nienawidzi Polski, Jej kultury, Jej wiary, Jej historii ten z nią walczy (słownie, prawnie, siłowo). Środowisko związane z PO i będące ramieniem niemieckiego kolonizatora bardzo ujada na Polskę, na Kościół, na polskość.


Chciał zranić i obrazić

Antykatolickie, antyklerykalne, szczeniackie, chamskie czy wręcz satanistyczne. Od kilku dni nie milkną komentarze po skandalicznym wystąpieniu redaktora naczelnego pisma „Liberté!” Leszka Jażdżewskiego. Przemawiał on w piątek, 3 maja, na Uniwersytecie Warszawskim przed bardzo nagłaśnianym przez liberalno-lewicowe media wykładem Donalda Tuska.

Dziś o treści przemówienia szefa Rady Europejskiej nikt już specjalnie nie mówi, ale może i o to ostatecznie chodziło. Nieważne, co mówił Tusk. Ważne było danie sygnału wszystkim, którzy dzierżą w rękach czerwony sztandar antykatolickiej rewolucji, z fanami filmu „Kler”, zwolennikami „czarnych marszów” i piewcami genderowej rewolty włącznie: nasza opcja polityczna przyjmie was z radością, my się Boga nie boimy! Do tego potrzebny był ktoś taki, jak jeden z inicjatorów akcji przeciw lekcjom religii w szkole „Świecka szkoła” Leszek Jażdżewski. To, że zadanie wypełnił nad wyraz skrupulatnie, dziś wprawia w zakłopotanie wizerunkowe samych uczestników tego specyficznego „wiecu” kompromitującego oczywiście także szacowny uniwersytet, który do niego dopuścił.

To, co powiedział Jażdżewski, jest przykładem mowy nienawiści i przejawem piętnowania ludzi wierzących, jak słusznie zauważył rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik. Jażdżewski stwierdził, że „Kościół katolicki w Polsce obciążony niewyjaśnionymi skandalami pedofilskimi, opętany walką o pieniądze i o wpływy stracił moralny mandat do tego, aby sprawować funkcję sumienia narodu”. To brzmi jak wyrok skazujący na narodową banicję wszystkich kapłanów i biskupów. W przeszłości za takimi stwierdzeniami wrogów religijności w niedługim czasie przychodziła dyskryminacja wierzących i krwawe prześladowania duszpasterzy. Czy o to chodzi lewicowym samozwańczym „obrońcom” demokracji i Konstytucji?

W swym przemówieniu Jażdżewski drwił, że „ten, kto szuka transcendentu Absolutu w Kościele, będzie zawiedziony, ten, kto szuka moralności w Kościele, nie znajdzie jej. Ten, kto szuka strawy duchowej w Kościele, wyjdzie głodny. Polski Kościół zaparł się Ewangelii, zaparł się Chrystusa i gdyby dzisiaj Chrystus był ponownie ukrzyżowany, to prawdopodobnie przez tych, którzy używają krzyża jako pałki do tego, aby zaganiać pokorne owieczki do zagrody”.

A dalej – już zupełnie bez żadnych hamulców – obrażał i lżył: „Dziś agendę tematów dnia układają nam czarnoksiężnicy, którzy liczą, że przy pomocy zaklęć i manipulacji złymi emocjami będą w stanie zdobyć władzę nad duszami Polaków. Ale rywalizacja na inwektywy i złe emocje z nimi nie ma sensu, dlatego że po kilku godzinach zapasów ze świnią w błocie orientujesz się w końcu, że świnia to lubi. Trzeba zmienić zasady gry”.

Można oczywiście przemilczeć takie wypowiedzi, które niegodne są nie tylko komentowania, ale także powtarzania. Niestety, nie jest to tylko odosobniony „wybryk” antyklerykała. Widać, że to wszystko wpisuje się w obserwowany od kilku miesięcy proces podsycania antykatolickich i antyklerykalnych nastrojów w Polsce ze strony środowisk liberalno-lewicowych. Opozycja polityczna nie tylko się od nich nie odcina, ale wręcz licytuje się na radykalizm. Pokusa zbijania kapitału politycznego na walce z Kościołem, z religią jest bardzo stara w Europie i jak widać nasila się w naszej Ojczyźnie.

Oczywiście jak zawsze idzie ona w parze z bezwzględną promocją ateizmu, aby „wyzwolić” człowieka spod panowania Boga oraz opartej na prawie naturalnym i Dekalogu moralności. Jednocześnie wiemy, że ludzie pozbawieni ochrony prawa Bożego bardzo szybko skaczą sobie do gardeł, czego przykładem są krwawe rewolucje i totalitaryzmy z historii. To na zawsze pozostanie przestrogą.

Polska jest krajem katolickim, kapłani cieszą się jeszcze dużym autorytetem, a wierni licznie uczestniczą w praktykach religijnych. Jażdżewski nie chciał nikogo przekonywać do swych racji, ale chciał zranić i obrazić katolików, którzy 3 maja czcili Maryję Królową Polski. Chciał też sprowokować. Dlatego jako katolicy musimy być stanowczy w trwaniu przy prawdzie, ale też bardzo mądrzy. Bo można zawsze zapytać – używając nomenklatury Jażdżewskiego – kto tu używa zaklęć i manipuluje? Kto podsyca złe emocje i inwektywy, i kto wreszcie w tych zapasach jest świnią? Ale nie o to chodzi. Poprzestańmy na pytaniach.

Jedno w tym wszystkim jest najważniejsze: spadają maski. Każde takie wściekle antykatolickie i antyklerykalne wydarzenie nie tylko ukazuje prawdziwe oblicze jego głównego uczestnika (bądź uczestników), ale wszystkich, którzy w jakiś sposób na nie reagują i do niego się odnoszą. I warto zapamiętać, kto po jakiej stronie się opowiedział.

Sławomir Jagodziński

https://naszdziennik.pl/polska-kraj/208 ... razic.html


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Nasi przyjaciele: Strony Patriotyczne
Linki pozycjonujące: Fenster aus Polen / Schüco Fenster / Drutex Fenster / Fenster Preise / Haustüren /