Polskie-Forum.pl


Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Medialne bestie
PostNapisane: 02 lis 2015, 20:44 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31254
Żart? Lis: Zwycięstwo PiS wcale nie tak imponujące

„Otwarta, tolerancyjna, liberalna, obywatelska Polska może być wkrótce zagrożona”.

Tomasz Lis już załamuje ręce. Robi to w sposób tak żałosny, że jest aż śmieszny. „Otwarta, tolerancyjna, liberalna, obywatelska Polska może być wkrótce zagrożona. Już teraz trzeba myśleć o tym, jak jej bronić” - pisze Lis w „Newsweeku”.

„Zwycięstwo PiS jest bezdyskusyjne. Choć, niezależnie od uzyskania samodzielnej większości, co jest sukcesem niewątpliwym, nie jest wcale tak imponujące, jak wielu twierdzi. (…) Poparcie dla PiS i prawicy jest w Polsce mniej więcej takie, jak poparcie dla anty-PiS i nie-prawicy. Polska nie-PiS-owska i anty-PiS-owska została więc pokonana w wyborach, ale nie ma mowy o jej klęsce” - przekonuje Lis.

I straszy PiS-em. „Władzę zdobyła partia, która kwestionuje nie tylko osiągnięcia poprzedników, do czego akurat ma pełne prawo, ale kwestionuje cały porządek stworzony w Polsce po 1989 r. A nazywa się on w największym skrócie liberalną demokracją. Nie mam złudzeń i z odpowiednim dystansem podchodzę do zapewnień pana prezesa, że żadnej zemsty nie będzie. Mniej więcej z takim samym sceptycyzmem, z jakim podchodziłem do zapewnień kandydata Dudy, a potem prezydenta Dudy, o potrzebie odbudowania wspólnoty. Jak owa odbudowa wygląda od jego zaprzysiężenia 6 sierpnia, wszyscy widzimy” - płacze Lis.

I już wie, co będzie się działo za rządów partii Jarosława Kaczyńskiego. „Wszystko wskazuje na to, że raczej demontaż państwa, jakie mamy, niż jego w istocie niezbędna naprawa. Będzie więc zmiana. Raczej groźna niż dobra” - pisze.

Pupilek władzy PO-PSL zastanawia się na koniec: „Czy PiS okiełzna swe autorytarne ciągotki, zobaczymy. Czy zrealizuje absurdalne obietnice wyborcze – nie wiemy. Trzeba w każdym razie uważnie patrzeć i odważnie nazywać to, co zobaczymy. Jeśli PiS przedstawi pomysły rozsądne, należy je poprzeć; jeśli niebezpieczne, należy im się twardo przeciwstawiać” - zagrzewa do boju Lis.

Jak widać jego strach jest coraz większy. I zdaje się on rzeczywiście a się czego obawiać. Jego zapiekłość w obronie interesów PO jest widoczna gołym okiem, wyzucie ze standardów jest zbyt widoczne by Lis ostał się w mediach publicznych...
ez

http://www.stefczyk.info/publicystyka/o ... 5261825546


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Medialne bestie
PostNapisane: 02 lis 2015, 23:51 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2009, 10:40
Posty: 7557
Lokalizacja: Podlasie
Kuriozum! Lis pochował III RP i straszy na pogrzebie: „Będzie więc zmiana. Raczej groźna niż dobra”Tomaszowi Lisowi w specyficzny sposób udzielił się nastrój Zaduszek. Gwiazdor mediów wspierających ustępujący obóz władzy urządził kuriozalny pochówek III RP i przemówił na pogrzebie.

Otwarta, tolerancyjna, liberalna, obywatelska Polska może być wkrótce zagrożona. Już teraz trzeba myśleć o tym, jak jej bronić

— alarmuje Lis, uderzając w fałszywe dzwony bezskutecznie wprawiane w ruch przez Platformę Obywatelską.

Naczelny „Newsweeka” rozpoczyna swój desperacki wywód od pomniejszenia zwycięstwa PiS.

Nie jest wcale tak imponujące, jak wielu twierdzi. PiS zdobyło o jedną czwartą więcej głosów niż w poprzednich wyborach. Jak na rozsypkę PO i pełną degrengoladę lewicy wcale nie aż tak wiele

— pisze Lis w obszernym „wstępniaku”.

Nie idzie tu o marne matematyczne sztuczki, które miałyby zrelatywizować sukces PiS i prawicy. Idzie wyłącznie o podkreślenie, że poparcie dla PiS i prawicy jest w Polsce mniej więcej takie, jak poparcie dla anty-PiS i nie-prawicy. Polska nie-PiS-owska i anty-PiS-owska została więc pokonana w wyborach, ale nie ma mowy o jej klęsce

— przekonuje redaktor.

Lis ubolewa, że władzę zdobyła partia, która „kwestionuje nie tylko osiągnięcia poprzedników, do czego akurat ma pełne prawo, ale kwestionuje cały porządek stworzony w Polsce po 1989 r.”. Spodziewa się „raczej demontażu państwa, jakie mamy, niż jego w istocie niezbędnej naprawy.

Będzie więc zmiana. Raczej groźna niż dobra

— straszy publicysta.Nabijając ludzi w halloweenową dynię Lis stwierdza, że „jeśli będziemy mieć powtórkę z lat 2005-2007, nie daj Boże z turbodoładowaniem, będzie wielu poniewieranych i niszczonych”.

Nikt nie może zostać sam, zdany na łaskę i niełaskę społecznej obojętności. Będzie to wielka próba solidarności

— nawołuje dramatycznie dziennikarz, zupełnie jakby Beata Szydło i Jarosław Kaczyński wjechali do Polski na czołgach.

Będziemy mieli silną, szalenie silną władzę. Po drugiej stronie niezbędne będą silna opozycja i silne społeczeństwo obywatelskie. Inaczej mrok nie będzie antraktem, ale epoką

— ciągnie redaktor w kuriozalnym tonie.

I dodaje:

Powyborcza żałoba odczuwana przez tak wielu musi się skończyć. Zaduszki za chwilę miną. Nie ma czasu na lamenty czy histerię. (…) Wybory zostały przegrane, ale Polska wcale nie musi przegrać.

To już jest absurd do potęgi! Kto przegrał wybory? Obywatele, którzy największym zaufaniem obdarzyli PiS?! Nie mówiąc już o tym, że cały tekst Lisa to wielki lament i histeria, więc autor chyba sam siebie wzywa do opamiętania.

A pozostając w metaforyce Lisa, na urządzonym przez niego pogrzebie III RP, wypadałoby rzec: niech Jej ziemia lekką będzie.

JUB/”Newsweek”

autor: Zespół wPolityce.pl

http://wpolityce.pl/polityka/270494-kur ... -niz-dobra

_________________
"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Medialne bestie
PostNapisane: 03 lis 2015, 07:14 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31254
Coltrane napisał(a):
A pozostając w metaforyce Lisa, na urządzonym przez niego pogrzebie III RP, wypadałoby rzec: niech Jej ziemia lekką będzie.

Kiedy umiera satrapa, tyran, potwór, oszust, złodziej, niszczyciel, kiedy kończy się bezhołowie, anarchia, kiedy przerwany zostaje proces kolonizacji państwa i narodu, kiedy kończy się proces zagospodarowywania Polski przez obcych dla siebie, wtedy pojawia się ulga, a za ulgą pojawia się nadzieja, że zło skończyło się, że odtąd przestanie nas gnębić, dręczyć i wmawiać nam jakie jest wspaniałe, że wyjdziemy z tego amoku i znów staniemy się gospodarzami we własnym kraju.
A zło?
Niech płacze nad sobą, jego sprawa.
Nad nami zło jakoś nie płakało.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Medialne bestie
PostNapisane: 08 sty 2016, 11:17 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31254
Kolonko: Lis jak medialny kundel

Lis: „Biedny Kolonko, kiedyś pisał donosy na ambasadora w USA i kolegów, teraz donosi na mnie”.
Ciekawe starcie między Mariuszem Max Kolonko a Tomaszem Lisem. Kolonko bardzo ostro krytykuje przemówienie Lisa w czasie marszu Komitetu Obrony Demokracji. „Widzę Tomasza Lisa wrzeszczącego na ulicy jak medialny kundel!” - mówił oburzony Kolonko. Lis odpowiedział mu na Twitterze. Było równie ostro.

Wystąpienie Tomasza Lisa było emocjonalne i nie uszło uwadze Mariusza Max Kolonki, który na stałe mieszka w USA, ale często komentuje bieżące wydarzenia w naszym kraju. Ostatnio przyjrzał się m.in. marszom Komitetu Obrony Demokracji. I bardzo krytycznie odniósł się do Tomasza Lisa. Zdaniem Kolonki dziennikarz na takim marszu nigdy nie jest prywatnie, a zawsze reprezentuje swoje wydawnictwo. „Nie znam drugiego takiego przypadku, żeby naczelny redaktor międzynarodowo uznanego tygodnika wrzeszczał. Wszystko co robią, idzie na konto firmy, która im płaci czek” - mówił Kolonko. Dodał, że Lis zachęcając tłum do wykrzykiwania antyrządowych haseł, popełnił dziennikarskie samobójstwo: „Jeśli chcą (firmy medialne prywatne, przyp.red.) popełniać samobójstwo dziennikarskie i występować jak politycy na ulicy, skandować antyrządowe hasła, mają prawo tak robić, mimo że popełniają samobójstwo dziennikarskie. Ale tak nie robią” - zaznacza.

Kolonko powiedział też, że w sprawie Lisa napisał do szefa wydawnictwa, które wydaje tygodnik Newsweek, z zapytaniem o to, czy poglądy wykrzykiwane przez Tomasza Lisa zgadzają się ze stanowiskiem wydawnictwa. „Widzę Tomasza Lisa wrzeszczącego na ulicy jak medialny kundel!” – mówił Kolonko.

Na słowa dziennikarza równie ostro odpowiedział Tomasz Lis. On poszedł jednak w podłe insynuacje. „Biedny Kolonko, kiedyś pisał donosy na ambasadora w USA i kolegów, teraz donosi na mnie w mojej firmie. Zabawne. Towarzysz Kolonko znowu, jak zawsze, dostał w nos. Mam pełne poparcie firmy. Kapuj Kolonko dalej :)” – wskazuje Lis.

Jak widać emocje wśród dziennikarzy są napięte…
ez

http://www.stefczyk.info/publicystyka/o ... 5832079873


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Medialne bestie
PostNapisane: 12 sty 2016, 09:42 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://parezja.pl/wyborcza-newsweek-pol ... aja-sadow/

„Wyborcza”, „Newsweek” i „Polityka” znikają z sądów
11 stycznia 2016

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki wysłał do sądów apelacyjnych zatwierdzony katalog tytułów prasowych, które mają zostać zakupione. Zniknęły „Wyborcza”, „Newsweek” i „Polityka”, a pojawiły się m.in. „Nasz Dziennik”, „Rzeczpospolita”, „W Sieci” oraz „Do rzeczy”.

Zatwierdzony katalog zawiera 146 tytułów, ale 140 z nich to tytuły prawnicze. Nowa lista stanowi, że sądy mogą kupować jeszcze „Nasz Dziennik”, „Dziennik Gazetę Prawną”, „Rzeczpospolitą”, dziennik regionalny, „W Sieci” oraz „Do rzeczy”.

Do całej sprawy na Twitterze odniósł się wiceminister Jaki.

Ws. Gazet. Przez ostatnie lata preferencje miały „GW”, „Newsweek” i „Polityka”. Teraz w ramach pluralizmu wybraliśmy inne tytuły. To zawsze był katalog zamknięty. Nic się nie zmienia. Zawsze ktoś miał przywilej. Tylko my dbamy, aby uprzywilejowani się zmieniali. Zapewniamy pluralizm. Sądy mają do wyboru „ND”, „W Sieci” lub „Rzeczp” i „DGP”, które trudno zaliczyć do prawicowych.

Polityk dodał, że zamknięty katalog został wprowadzony przez rząd PO-PSL, a w przyszłym roku rozważone zostanie otwarcie zamówień do decyzji właściwych sądów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Medialne bestie
PostNapisane: 15 sty 2016, 11:04 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://wirtualnapolonia.com/2016/01/13/ ... ego-radia/

Dziennikarka ukraińskiej telewizji przeciwko nominacji Marcina Palade na wiceszefa Polskiego Radia.
Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-01-13

Obrazek

Bianka .dziennikarka.Bianka Zalewska z ukraińskiej telewizji Espreso krytykuje decyzję o nominacji Marcina Palade na wiceprezesa Polskiego Radia. Sam Palade oznajmia, że tematyka Kresów Wschodnich jest w jego wizji częścią misji mediów publicznych.
– mówi portalowi Fronda.pl Zalewska. Dziennikarka ukraińskiej telewizji Espreso zarzuca wiceszefowi Polskiego Radia wysługiwanie się Federacji Rosyjskiej:
„Marcin Palade to w moim odczuciu propagandzista Kremla. Nominacja dla tego pana byłaby poważnym zagrożeniem dla uczciwości i rzetelności polskich mediów” – mówi Zalewska.
Sam portal Fronda.pl nazywa Palade „wielbicielem Putina i Noworosji”. Artykuł na temat jego nominacji nosi tytuł „Marcin Palade – wielbiciel Putina i Noworosji w Polskim Radiu”. Portal powtarza też w sposób świadomy kłamstwa na temat serwisu Kresy.pl, jakoby na jego łamach były publikowane zarzuty wobec Zalewskiej, Pawła Bobołowicza i Dawida Wildsteina o „ukrywanie nazistów”. Nieprawdziwe informacje sprostowaliśmy w osobnym artykule.
Na froncie w Donbasie Zalewska pojawiała się w mundurze jednej z formacji walczących z prorosyjskimi separatystami – oskarżanego o zbrodnie wojenne batalionu Ajdar. Zdjęcie Zalewskiej można zobaczyć TUTAJ.
ZOBACZ TEŻ: Amnesty International: Batalion Ajdar mógł popełnić zbrodnie wojenne
Palade zapowiadał na Twitterze, że jako wiceprezes Polskiego Radia będzie kładł nacisk na znaczenie Kresów Wschodnich dla Polaków. „Przy 17% Polaków z kresowym pochodzeniem milczenie o Polakach we Lwowie czy Wilnie byłoby antymisją Polskiego Radia” – oznajmił Palade już po nominacji.
Wcześniej Bianka Zalewska oskarżała polskich kibiców, którzy wywiesili w Kijowie biało-czerwony transparent z napisem „Wilno – Lwów”, że są „ścągnięci przez Putina”.

fronda.pl / Kresy.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Medialne bestie
PostNapisane: 17 sty 2016, 11:05 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://xportal.pl/?p=24231

Polska: Emigracja polityczna z TVP
on 16 stycznia 2016 00:40 / 5 komentarze

Po zmianie opcji rządzącej Telewizję Polską na własne życzenie opuszczają dziennikarki związane ze światkiem lewicowo-liberalnego żurnalizmu. 13 stycznia Hanna Lis, żona redaktora naczelnego "Newsweeka", ogłosiła, że nie będzie już prowadzić "Panoramy" w TVP 2.
15 stycznia swoje odejście z TVP Info zakomunikowała dziennikarka "Gazety Wyborczej" Dominika Wielowieyska, córka Andrzeja Wielowieyskiego (byłego posła i senatora Unii Demokratycznej i Unii Wolności). Nie zostałam wyrzucona, dostałam propozycję od nowych władz stacji, by dalej prowadzić tę audycję. Uznałam jednak, że nie mogę tego zrobić, ponieważ z TVP, z Wiadomości i z TVP Info odeszło wielu ludzi, których cenię. Uznaję prawo nowych szefów do tego, by dobierać sobie współpracowników. Jednak skala zwolnień przeszła wszelkie oczekiwania. (...). A telewizja publiczna gwałtownie skręciła w stronę narracji jednej partii politycznej, a konkretnie partii rządzącej. I to są właśnie powody mojej decyzji. — napisała publicystka.
Wielowieyska prowadziła w TVP Info emitowany w soboty program "Puenta". W 2014 r. dostała od prezydenta Bronisława Komorowskiego (byłego polityka Unii Demokratycznej i Unii Wolności) Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski (sic).

(Na podstawie onet.pl opracował A.D.)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Medialne bestie
PostNapisane: 20 sty 2016, 10:18 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://wmeritum.pl/wirtualna-polska-z-k ... tipleksie/

Polakożercza dywizja ds wojny informacyjnej otrzymała artylerię telewizyjną, by móc zadawać Polsce większe ciosy.

Kopia artykułu:

Wirtualna Polska z koncesją na nadawanie na multipleksie
Opublikowano: 18 sty 2016Decyzja przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, WP1 – spółka zależna od Wirtualna Polska Holding – otrzymała koncesję na rozpowszechnianie programu telewizyjnego w ósmym multipleksie na kanale WP1.

Wniosek o nadawanie kanału o charakterze uniwersalnym został przez spółkę złożony we wrześniu ubiegłego roku. Program stacji ma zawierać audycje o tematyce rozwoju społeczeństwa, gospodarki oraz kultury, a także przemianom społecznym w okresie szybkich zmian technologicznych. W programie mają być także obecne pozycje poświęcone edukacji medialnej oraz zagadnieniu nowych mediów.

Opłata za udzielenie dziesięcioletniej koncesji wyniesie 12,945 mln złotych. Grupa Wirtualna Polska jest od maja 2015 roku obecna na GPW. W jej portfolio znajdują się m.in. dwa portale horyzontalne: wp.pl (jeden z dwóch największych na polskim rynku) i o2.pl, portale ekonomiczno-biznesowe: money.pl i biztok.pl, portal sportowy: SportoweFakty.pl, portal o tematyce nowych technologii: DobreProgramy.pl, a także rozrywkowy Pudelek.pl.

Źródło: money.pl
Foto: Yanek/wikiCommons


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Medialne bestie
PostNapisane: 20 cze 2017, 13:13 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31254
Tylko po lewacku, lub po lumpiarsku (na jedno wychodzi) uformowany móżdżek może tako mundrość wybełkotać.

Podłość bez granic

W środowisku „Gazety Wyborczej” trwa licytacja na to, kto - w zbożnym dziele „dowalenia” znienawidzonemu rządowi Zjednoczonej Prawicy - palnie bardziej spektakularne głupstwo bądź dopuści się większej niegodziwości na temat uchodźców (imigrantów) z krajów islamskich.


Do niedawna palmę pierwszeństwa dzierżyła Anna Pamuła za wypowiedź na antenie Telewizji TVN 24:


- No to załóżmy, że przyjmujemy te 7 tysięcy i wśród nich jest jeden zamachowiec. I wysadza w powietrze, ginie 10 Polaków. Ale uratowaliśmy życie tych 6999 osób, które uciekały przed wojną.


Nie trzeba było długo czekać, żeby z najwyższego stopnia podium zepchnął ją Paweł Wroński pisząc na Twiterze:


„Polskim imigrantom na Syberii w czasie II WŚ powinno się pomagać na miejscu. :)


Na tę podłość natychmiast odpowiedzieli internauci. Oto niektóre z ich komentarzy:


„Za te słowa dostałby Pan ode mnie w pysk, siostra mojej babci została wywieziona z miesięczną córeczką, dziecko zmarło w drodze!”


„Nie jechały z ajfonami po zasiłki do Ruskich, nikt się ich nie pytał czy chcą. Jesteś Pan zwykła gnida!”


„Chyba zupełnie pan pomylił pojęcia! Polacy na Syberię zsyłani byli przymusowo i nie wybierali sobie kraju,gdzie lepszy socjal dostaną!”


„Moj 8-letni dziadek mial 5 minut na spakowanie sie, wsadzono go do wagonu bydlecego i wywieziono na Syberie do ciezkiej roboty ciemniaku!”


„Mój ojciec i dziadkowie spędzili wojnę na Syberii i raczej tam dobrowolnie nie wyemigrowali. Jesteście w tej Wyborczej obrzydliwie obleśni.”


„Paweł Wroński nazywa polskich zesłańców na Sybir - imigrantami. Niedługo Gazeta Wyborcza nazwie Polaków w Auschwitz wczasowiczami.”


Dziennikarz zamiast przeprosić, postanowił jednak brnąć dalej:


„A skąd. Dla mieszkańców Persji to byli zwykli uchodźcy, którzy social dostali od Brytoli. Co muzułmanów miała interesować Polska.”


No cóż, przywołani przez niego Brytole zwykli mawiać w takich sytuacjach: „no comment”.

http://bukojer.salon24.pl/787395,podlosc-bez-granic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Medialne bestie
PostNapisane: 12 lut 2018, 15:42 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31254
Demokracja w Polsce ma się dobrze, inaczej nie było by V kolumny

To, że demokracja ma się w Polsce dobrze i przeradza się nawet w demokrację rozpasaną świadczą akcje mediów pisanych i czytanych, wrogich obecnym władzom i partii rządzącej, zohydzających Polaków światu i przedstawiających nie pojedynczych Nowaków i Kowalskich, ale cały nasz naród jako faszystów i antysemitów pierwszej wody, albo jak kto woli pierwszej próby. Te same środowiska, które najpierw donosiły na Polaków do Brukseli jako na antydemokratów i nacjonalistów ( nacjonalizm, rzecz jasna został przez nich podniesiony do rangi grzechu głównego), a wcześniej pomstowały przeciwko braku zgody na terror pederastii oraz dokonywały coming autów samych siebie albo swoich dzieci prosto w "cudowny" świat pederastii czy też trzymały kciuki za pomyślną aborcję tysięcy nienarodzonych dzieci, dzisiaj biczują nas owym "polskim antysemityzmem" dziejącym się w rytm marszu sześćdziesięciu tysięcy par nóg podczas "faszystowskiego" Święta Niepodległości.

Pani Joanna Szczepkowska przeprosiła już za swojego dziadka antysemitę. Uczyniła to zaraz po tym jak Konstanty Gebert z Tomaszem Lisem zrobili z naszego narodu bestię, która zamordowała dziesiątki tysięcy Żydów, a Włodzimierz Cimoszewicz powiedział wprost, że Polacy brali udział w Holocauście. Co jakiś czas jakaś dziennikarska albo celebrycka osóbka o poglądach Elizy Michalik manifestuje swoje antypolskie przekonania obsadzając rodaków w roli faszystów i antysemitów. Wygląda na to, że stało to się modne, tak jak niegdyś plasterek antykoncepcyjny zaś zachowanie politycznie super poprawne, a przez to nobilitujące w kręgach mediów antyrządowych, pozwalających takim osobą zaistnieć, a często i zarobić.

Jak daleko posunie się ta wolność słowa wykorzystywana, w moim przekonaniu, do celowego szkodzenia Polsce z góry opracowanymi i skoordynowanymi z zachodnią liberią akcjami mającymi jeden cel zawarty w słowach klasyka "aby było tak jak było"? Jeśli ktoś sądzi, że owe siły zatrzymają się w którymś momencie, że dopadnie je tak mało znacząca i pogardzana refleksja nad losami Polski i Polaków to jest w wielkim błędzie bowiem trudno polskiej moralności żądać od kogoś kto ją sobie wymazał jak stary, niemodny wiersz, zapisując na jego miejscu jakieś bluźnierstwa o człowieku, który jest równy Bogu. Tutaj nie ma ograniczeń w parciu na ta niewidzialną barierę oddzielającej nas od sterowanej anarchii poprawności politycznej mającej zastąpić wszystkie pozytywne cechy społeczeństwa i zepchnąć nas do jakieś magmy społecznego szaleństwa, w którym będzie jedynie spętanie i zniewolenie.

Kiedy zaczniemy dostrzegać problem? Kiedy wbrew wojującym mediom założymy jakiś pas transmisyjny zdrowego rozsądku i kiedy wreszcie owe media przestaną odgrywać rolę V kolumny wroga? Niestety w tej kwestii jestem pesymistą. Ustawa medialna wykluczająca większość kapitału obcego z mediów publicznych została odsunięta w polityczny niebyt, zaś szkalowanie Polski przez aryjskie typy lisopodobne odbywa się w najlepsze. To tak jakbyś stojąc w ringu godził się cały czas obrywać po nerkach bojąc się oddać aby nie zostać uznanym za brutala.Czysta aberracja i na własne życzenie wyzbycie się instynktu samozachowawczego. Ile "dobra zmiana" może obrywać.... po nerkach?

Opublikowano: 12.02.2018 13:13

https://www.salon24.pl/u/tajikase/84389 ... sie-dobrze


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Nasi przyjaciele: Strony Patriotyczne
Linki pozycjonujące: Fenster aus Polen / Schüco Fenster / Drutex Fenster / Fenster Preise / Haustüren /