Polskie-Forum.pl


Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Platforma Nienawiści i Nienawistników
PostNapisane: 07 lip 2010, 16:53 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31522
Świński ryj prezydenta.

„Jeżeli źle powiedziałem, udowodnij, co było złego. A jeżeli dobrze, to dlaczego Mnie bijesz?”

Wiele lat temu u Świętego Jana Ewangelisty przeczytaliśmy tę wypowiedź Jezusa Chrystusa i zachwyciliśmy się ich prostotą. Bo czyż można prościej określić sposób w jaki ktoś z kimś powinien rozmawiać? Wysłuchaj, zrozum, wykaż błąd. Odrzuć opinię rozmówcy – jeśli błąd jest oczywisty. Skoryguj opinię własną – jeśli błędu wykazać nie potrafisz. Albo – odstąp od rozmówcy, pogłęb swoją wiedzę i tak przygotowany – wróć do rozmowy. Nie musisz nawet do rozmowy wracać – możesz pozostać przy swoim stanowisku, nawet jeśli błędu wykazać nie umiesz.

Ale – nie bij!

Jezus Chrystus dostał w twarz od sługi arcykapłana, gdy próbował odpowiadać na pytania. Dziś zostałby spoliczkowany, zanim usłyszałby pytanie. I to zarówno przez sługę, jak i samego arcykapłana. Potem słudzy z pałkami wykonaliby resztę roboty – Piłat nie byłby już potrzebny. Zresztą dzisiejsi Piłaci wiedzą również, jak i wtedy, skąd im wyrastają nogi. Panie sędziny Matlak, Perdion-Kalickie, Soleckie i tym podobne funkcjonariuszki Temidy wiedzą co prawda, że Temida jest ślepa, ale one same już nie. Dlatego zdają sobie sprawę, że organizacyjna rola sądów, razem z organizacyjną rolą prasy stanowią dla ich zleceniodawców istotny element kształtowania właściwych postaw wśród gawiedzi nadmiernie wierzącej w demokratyczne wolności.

Pogarda, jaką cieszył się Lech Kaczyński, jego brat ich najbliższa rodzina i każdy kto się do nich zbliżył zaczęła się mniej więcej od słynnego przemówienia Donalda Tuska w Sejmie po przegranych wyborach w 2005 roku. Pogarda precyzyjnie aplikowana przez głównych polityków Partii, sterowanych przez techników od marketingu politycznego, transmitowana do publiczności przez cyngli z „zaprzyjaźnionych mediów” płynęła śmierdzącą breją pośród coraz bardziej otumanionej i nienawidzącej się, bezwolnej gawiedzi. Nie było łgarstwa, kalumnii, wyzwiska, bluzgu i bezczelności, którego słudzy arcykapłanów, a i oni sami również, nie wypluliby w twarz bliźniaków i ich środowiska, dzieląc Polaków na światłych i godnych chwały i zaszczytów oraz bydło, przeznaczone do wyrżnięcia. Przewodniczący Klubu Parlamentarnego, premier rządu, Marszałkowie Sejmu i Senatu, główne postaci rządzącej Partii, wybitny reżyser, inny wybitny reżyser, legendarny powstaniec z Warszawy, całe ich intelektualne zaplecze z kiedyś powszechnie szanowanymi nazwiskami wzięło sobie za wzór godny naśladowania kłamliwego palikmiota, dla którego nasrać na stole na komunijnym przyjęciu własnej córki nie stanowiłoby żadnego problemu, jeśli dałoby się to przełożyć na pieniądze lub jakąś inną korzyść. Słudzy arcykapłanów walili w pysk, zanim przesłuchiwany usłyszał pytanie.

Rządząca Partia doprowadziła Państwo na skraj niewydolności. Nie miejsce tu wyliczać wszystkie zaniedbania, afery, bimbanie sobie z prawa, łamanie własnych zasad jakie w trakcie 3 lat rządzenia dopuścili się „liberałowie” posadzeni na stołkach przez bliższych i dalszych krewnych gen. Dukaczewskiego. Warto jednak wspomnieć o katastrofie smoleńskiej, przy okazji której dowiedzieliśmy się wystarczająco przekonywająco, że interes Państwa, jego obrona i wzmacnianie to ostatnia rzecz, jaką Donald Tusk dopuszcza do wyobraźni, w przerwie pomiędzy kolejnymi seansami nienawiści wobec któregoś z braci Kaczyńskich. Sposób w jaki została zastawiona pułapka na Lecha Kaczyńskiego przez Partię, przy współpracy służb polskich i rosyjskich i aktywnym udziale rządu polskiego nie pozostawia wątpliwości co do intencji obecnych kolegów kierowników Partii i rządu – stopniowy, acz coraz szybszy demontaż polskiej państwowości i roztopienie jej w unijnej, czyli niemieckiej, biurokracji.

Po objęciu przez Bronisława Komorowskiego Urzędu Prezydenckiego proces białorusyzacji życia politycznego w Polsce nabierze wyraźnego przyspieszenia. Jeszcze jako uzurpator, czyli tzw. „p.o” prezydenta Bronisław Komorowski zadbał o przejęcie częściowej kontroli nad najbardziej wrażliwymi elementami infrastruktury państwowej, do tej pory poza jego zasięgiem – IPN-u i zasobów Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Będąc w Pałacu Prezydenckim już jako legalnie wybrany prezydent, na pewno wykona zlecone przez gen. Dukaczewskiego zadanie przejęcia materiałów wytworzonych w BBN-ie, ciesząc się w zamian „poparciem” stowarzyszenia SOWA i samego generała osobiście. Jak ważne to poparcie, przekonał się już dziennikarz Sumliński, który nazbyt dosłownie wziął sobie do serca przekonanie, że istotą dziennikarstwa jest docierać do prawdy i informować o niej publiczność. Sygnał wysłany przez tandem Komorowski – Dukaczewski w kierunku pismaków różnej proweniencji został właściwie zrozumiany przez wszystkich zainteresowanych, co widać po służalczym merdaniu ogonem jednych lub wymownym milczeniem innych. Dość powiedzieć, że nie tylko pytania Aleksandra Ściosa dotyczące związków Bronisława Komorowskiego ze środowiskiem „zlikwidowanego” WSI nie zostaną nigdy zadane w mainstreamowych mediach, ale i śledztwo smoleńskie nie wymknie się już spod kontroli. Jestem dziwnie spokojny o losy tego śledztwa – końcowy raport o przyczynach katastrofy jest już napisany. Pozostała jeszcze TVP i Rzeczpospolita, dziś chyba jedyne liczące się źródła niezależnej od Partii i Rządu opinii publicznej. I o ile Rzepa chyba nie będzie wymagała „odpolitycznienia” – arcykapłani pozostawią ją jako swoje alibi, że jacy to oni pluraliści – to już TVP wymaga zabiegów specjalnych, które już zresztą rozpoczęto w formie tzw. małej nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, polegającej na całkowitym poddaniu TVP rządowej kontroli.

Jest również dla nas oczywiste, że żadnego reformowania państwa nie będzie. I wiemy również dlaczego. Tonację propagandy, obowiązującą do wyborów parlamentarnych nakazał już w czasie wieczoru wyborczego Stasiński z Gazety Wyborczej: oto PiS odbudował swoją pozycję, zwiększył swoją zdolność koalicyjną i dlatego Partia nie będzie w stanie reformować państwa, bo PiS będzie przeszkadzał. Tę tonację podchwycił poseł Partii Lisek, informując publiczność przez radio, że Partia nadal nie ma większości konstytucyjnej, bez której żadne duże reformy będą niemożliwe, bo PiS będzie przeszkadzał. To samo zadanie realizuje były reżyser Wajda na odcinku międzynarodowym. Rok, 500 dni czy milion lat spokoju to część tej samej strategii przygotowywania publiczności na oświadczenie za rok :” No widzicie sami – prosiliśmy, błagaliśmy o wsparcie opozycji, a ci szubrawcy nawet tygodnia nam nie dali. Chyba sami rozumiecie, że nie dało rady tych szuflad z ustawami pootwierać…A tak bardzo nam zależało…”

W czasie tego roku słudzy arcykapłanów nadal nadal będą lać po mordzie, strasząc dalej IV RP, kaczystami, Kamińskim, losem Blidy czy co tam im w danej chwili podpowiedzą specjaliści z WSI i jakie kwity wyciągną z odzyskanych sejfów. Łgarstwo, palikotyzmy, insynuacje, wyzwiska i zwyczajne bluzgi, do tej pory tak świetnie sprawozdające się w budowaniu tożsamości grupowej elektoratu Komorowskiego, nadal będą przewalać się przez ”zaprzyjaźnione media”, a gazeciani cyngle w odpowiednie słowa przekują każde zlecenie, zgodnie z leninowską zasadą organizacyjnej roli prasy. Jarosław Kaczyński nadal będzie brał w pysk, zanim zdąży otworzyć usta, a pogarda dla ciemnoty, moherów, wieśniaków, bydła – czyli szerzej: 8 milionów wyborców Kaczyńskiego, którą Donald Tusk w słynnym przemówieniu w Sejmie zastosował jako główną cechę identyfikacji swojego własnego elektoratu, nadal będzie głównym i chyba jedynym programem politycznym i gospodarczym Partii i Rządu.

Czy istnieje nadal szansa na powstrzymanie upartyjniania i białorusyzacji państwa przez Platformę? Nie wiem. Na pewno nie będzie to zadanie łatwe. Okres rządów PiS-u przełamał monopol światłych na rząd dusz w Polsce, pomimo bezprecedensowej w historii współczesnej Europy kampanii kłamstwa i nienawiści skierowanej przeciwko jednemu środowisku politycznemu i dwóm ludziom. „Solidarni 2010” pokazali istnienie jeszcze nie zniszczonej do końca tkanki na której być może wyrosło poparcie dla Jarosława Kaczyńskiego. Wildstein, Ziemkiewicz, Semka, Warzecha, Mazurek, Pospieszalski jeszcze nie siedzą w więzieniu. I dlatego pomimo świńskiego ryja Palikota w Pałacu Prezydenckim, dla niepoznaki i do tego nieudolnie przyozdobionego sarmackimi wąsami, warto nadal mieć nadzieję.

Słudzy arcykapłanów nie raz jeszcze dadzą nam w pysk. Ale życie nie znosi próżni – po każdym ubiczowaniu jest Zmartwychwstanie.

http://fronda.pl/jurgenstolz/blog/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Nienawiści i Nienawistników
PostNapisane: 07 lip 2010, 19:14 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31522
„Karanie Palikota” – farsa trwa nadal

Już nie tylko platformiany świętoszek (Gowin) czy rządowa Matka Boska Trybunalska (Radziszewska) udają, że nie podobają im się wyczyny biłgorajskiego świńskiego ryja. Tuskowi specjaliści od propagandy już nawet Schetynie czy Dzikowskiemu kazali dziś troszkę poopowiadać o tym, jak to im się nie podobają wystąpienia wielbiciela wibratorów. I, rzecz jasna, już cała „dziennikarska” zbieranina biegająca po sejmie żyje dziś kolejnym aktem farsy pod tytułem „PO karze Palikota”. Oczywiście „dziennikarze”, jako istoty z natury nielotne, naiwne i sprzedajne, z autentycznym (bądź udawanym) przejęciem wysłuchują kolejnych tzw. polityków Platformy recytujących przed nimi aktualne przekazy dnia, w których mowa głównie o „dezaprobacie” tej tzw. partii dla postępowania sepleniącego chama. Widocznie sztab propagandy zatrudniony przez ugrupowanie (autorytarnie) rządzące przeprowadził badania fokusowe, z których wynika, że dla poprawy nieco nadszarpniętego fatalną kampanią wizerunku, PO musi znowu poudawać, iż Palikota chce naprawdę upomnieć a może nawet ukarać, ale biedna nie może.

Zastanawia mnie tylko, kiedy wreszcie ktoś tzw. premierowi publicznie zada pytanie o to, jakim cudem udało mu się z partii wywalić Olechowskiego, Piskorskiego, Płażyńskiego, Gilowską czy Rokitę a biłgorajski prostak jest nie do ruszenia. Może by tak przypomnieć Tuskowi jego własne słowa: „Jestem za niego współodpowiedzialny, oczywiście. Jak za wszystko, co w PO”.

http://daredevil.salon24.pl/205207,kara ... trwa-nadal


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Nienawiści i Nienawistników
PostNapisane: 07 lip 2010, 19:18 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31522
Palikot - poseł "niezależny"

Jaką role przeznaczy tzw. Premier swemu przybocznemu Palikotowi ?

Kim po wykluczeniu z partii zostanie przyjaciel Komorowskiego ?

Naiwnym było by sądzić, że to nie jest akcja służąca "głębszemu" celowi.

Propagandowo może i to "połata" wizerunek PO, a "ciemny ludek to kupi".

Co jednak, naprawdę kryje się za tym "wykluczeniem" ?

Ciekawsze propozycje i spiskowe teorie proszę wpisywać poniżej :)

malibu

http://malibu.salon24.pl/205198,palikot ... niezalezny

Samo zajmowanie się mediów, polityków i nas prymitywnym chamem to już wielka porażka Polski i polskiej demokracji.

Od tego powinien być wymiar sprawiedliwości....gdyby był....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Nienawiści i Nienawistników
PostNapisane: 07 lip 2010, 21:44 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2009, 08:13
Posty: 762
Przed chwilą oglądałem jakiś program z udziałem J. Pitery. Tematem rozmowy było zachowanie posła Paligłupa, zwanego Palikotem. O ile wszyscy się zgadzali w ocenie przemądrych słów pana posła, służących chyba tylko skutecznej autoreklamie, to raziło po raz kolejny uciekanie od problemu przez panią Piterę.

W zasadzie w każdej wypowiedzi skrzeczała i piszczała (bo ona nie mówi, tylko piszczy i skrzeczy), jaki to zły jest PiS, o jakichś gwałtach w pociągu, PiS to, PiS tamto, dając w ten sposób upust swej frustracji, wyraźnie malującej się na jej tęskniącej za inteligencją twarzy.

Ubaw na całego.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Nienawiści i Nienawistników
PostNapisane: 09 lip 2010, 11:43 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://blogmedia24.pl/node/32973

Oto co mówi Jace Fedorowicz o planowanej przez siebie turystycznej podróży po południowej Polsce:
Muszę przecież wiedzieć, przez jakie tereny mogę się przemieszczać bezpiecznie, gdzie mogę swobodnie spytać o drogę, poprosić o łyk wody ze studni, a gdzie nie mogę lub też mogę, ale ryzykując, że trafię na takiego, co by mnie wolał do tej studni wrzucić.

Jaki jest cel tych słów - gdy Polska została przez żydomasonerię skutecznie podzielona na pół, słowa te mają na celu przedstawić w oczach połówki głosującej na Komorowskiego tych co głosowali na Kaczyńskiego jako zwyrodniałych morderców. Celem jest wzbudzenie powszechnego strachu - wyborcy Komorowskiego mają się bać przyznać do swych preferencji, bo grozi im lincz ze strony zwolenników Kaczyzmu. Z drugiej strony bardziej świadomy elektorat PiS zdaje sobie sprawę, gdzie żyje i też obawia się głośno wyrażać swe poglądy z obawy o utratę pracy lub innego rodzaju szykany urzędowe lub policyjno-sądowe. W wytworzonej sztucznie atmosferze powszechnego strachu żydomasoneria będzie tuczyć nienawiść zastraszonych miłośników PO do "fanatycznych", jak głosi medialna propaganda, zwolenników PiS, gotowych nawet mordować (jak sugeruje Fedorowicz) swych oponentów. A gdy nienawiść przekroczy krytyczny punkt, dojdzie do rozlewu krwi, Polacy będą mordować się nawzajem. I taki właśnie widzę sens w wypowiedzi Fedorowicza, który robi to świadomie by właśnie do takich krwawych owoców Polskę doprowadzić.

By do tego nie doszło, Polacy nie mogą narzucić sobie atmosfery strachu, powinni rozmawiać ze sobą bez względu na przekonania polityczne. Czy ktoś jest zwolennikiem PiS, czy też PO - nie winno to ważyć na wzajemnych stosunkach. By nie ulec atmosferze strachu, Polacy muszą przypomnieć sobie słowa Jana Pawła II: "nie lękajcie się". Nie pozwólmy takim Fedorowiczom i innym żydomasońskim zbrodniarzom napuszczać się jedni na drugich, bo wszyscy jesteśmy Polakami i każdy z nas ma prawo do własnych przekonań. Nie bójmy się z tego powodu jedni drugich, nie separujmy się z powodu politycznych przekonań, nie dajmy się dzielić.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Nienawiści i Nienawistników
PostNapisane: 09 lip 2010, 12:34 
Offline
Czytelnik

Dołączył(a): 23 cze 2010, 11:07
Posty: 51
Palikot to coś w rodzaju Żyrinowskiego w moskiewskiej Dumie?

_________________
I speak the truth the next way (Shakespeare)


Ostatnio edytowano 09 lip 2010, 13:45 przez Martyn Borula, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Nienawiści i Nienawistników
PostNapisane: 09 lip 2010, 12:39 
Offline
Czołowy Publicysta

Dołączył(a): 14 lip 2009, 13:38
Posty: 2572
Asindzieju
zgadzam się,ze nie słuchajmy głupich ludzi,uzywam celowo słowa głupi
bo
proba napuszczania ludzi na siebie trwa od lat
ale rządzenie okreslonej grupy ludzi
niezmiennie
polega na intrydze i skłocanu,wtedy moga spokojnie
rządzic
i robic swoje interesy
"głupi LUD zajęty wojną miedzy sobą"
jest slepy i głuchy......
a pan
o ktorym mowa jest dla mnie osobiscie WIELKIM ROZCZAROWNIEM
pamiętam go
z innych lat,lat "ciemnej nocy stanu wojennego"
co się z ludzmi porobiło oj az "strach"
patrzec i słuchać...........


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Nienawiści i Nienawistników
PostNapisane: 09 lip 2010, 12:45 
Offline
Czołowy Publicysta

Dołączył(a): 14 lip 2009, 13:38
Posty: 2572
Kolumb napisał(a):
Przed chwilą oglądałem jakiś program z udziałem J. Pitery. Tematem rozmowy było zachowanie posła Paligłupa, zwanego Palikotem. O ile wszyscy się zgadzali w ocenie przemądrych słów pana posła, służących chyba tylko skutecznej autoreklamie, to raziło po raz kolejny uciekanie od problemu przez panią Piterę.

W zasadzie w każdej wypowiedzi skrzeczała i piszczała (bo ona nie mówi, tylko piszczy i skrzeczy), jaki to zły jest PiS, o jakichś gwałtach w pociągu, PiS to, PiS tamto, dając w ten sposób upust swej frustracji, wyraźnie malującej się na jej tęskniącej za inteligencją twarzy.

Ubaw na całego.

czy ta pani ,to tez ma coś wspolnego z TW...?
pytanie tak na marginesie
ale ciekawa jestem odpowiedzi,poniewaz zauwazyłam niepokojacą praidłowosc miedzy
nienawistnikami a TW,ale moze mi się tylko wydaje...?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Nienawiści i Nienawistników
PostNapisane: 09 lip 2010, 13:24 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
Sama przynależność do PO to niemal jawna deklaracja, że było się przed 1989 Tajnym Współpracownikiem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Nienawiści i Nienawistników
PostNapisane: 09 lip 2010, 13:30 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
wędrowiec napisał(a):
a pan
o ktorym mowa jest dla mnie osobiscie WIELKIM ROZCZAROWNIEM
pamiętam go
z innych lat,lat "ciemnej nocy stanu wojennego"
co się z ludzmi porobiło oj az "strach"
patrzec i słuchać...........

To wcale nie jest pewne, że on się od tamtych czasów zmienił - może wtedy tylko udawał, że stoi po polskiej stronie. Jego teksty w 60 minut na godzinę były świetne - dziś jednak wyraża on poglądy w 100% przeciwne, i to z jaką agresją, z jakim zdumiewającym ładunkiem nienawiści. Ileż w tym ponurej podłości - nie wierzę, by człowiek aż tak mógł zmienić się na gorsze. Dlatego muszę założyć, że on wtedy kłamał, był nieszczery, wkupywał się w środowiska solidarnościowe by robić od środka pracę operacyjną dla komuny, by przygotować Polskę do "upadku komuny" w 1989.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Nienawiści i Nienawistników
PostNapisane: 09 lip 2010, 15:01 
Offline
Czołowy Publicysta

Dołączył(a): 14 lip 2009, 13:38
Posty: 2572
Asindzieju
zastanawiam się dlaczego coś przed wielu laty nie
udało się w tajnych spotkaniach,ktos sie rozgadał,czy
ktos
był zbyt mało ostrozny...?
nikt juz nie zyje z uczestnikow tamtych
"spotkan a pamięć bywa zawodna i mozna
kogoś skrzywdzic.........ale pozostaje
dziwne uczucie z przed wielu,wielu lat
uczucie zawodu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Nienawiści i Nienawistników
PostNapisane: 14 lip 2010, 10:11 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31522
Gęba Platformy

Poglądy Janusza Palikota nie są jedynymi reprezentowanymi przez naszych członków - przekonywał wczoraj członek Rady Regionu lubelskiej Platformy Obywatelskiej, były parlamentarzysta Krzysztof Kamiński. To kolejny polityk PO, m.in. po Filipie Kaczmarku, pośle do Parlamentu Europejskiego domagającym się wykluczenia Palikota z partii, któremu nie odpowiada sposób prowadzenia działalności przez szefa lubelskiej Platformy i wiceprzewodniczącego klubu tej partii. O tym, że twarzą Platformy, nie tylko lubelskiej, jest właśnie Palikot, przekonuje jednak sam wiceszef klubu PO, organizując - z aprobatą kierownictwa partii - Ruch Poparcia Janusza Palikota.

Wypowiedzi wiceprzewodniczącego klubu wskazujące na szydzenie z tragicznie zmarłego prezydenta RP i innych ofiar katastrofy pod Smoleńskiem doprowadziły do kolejnej dyskusji o tym, czy w Platformie Obywatelskiej jest miejsce dla Janusza Palikota.

Wśród polityków tego ugrupowania wielu mogło być szczerze zdegustowanych wypowiedziami prominentnego członka partii. O tym, że w Platformie są nie tylko Palikoty, próbował przekonywać wczoraj Krzysztof Kamiński, członek Rady Regionu PO, w którym rządzi Janusz Palikot. - To nie jest tak, że lewicowo-liberalne postpolityczne poglądy Janusza Palikota są jedynymi reprezentowanymi przez naszych członków. Jest też grupa ludzi myślących bardziej konserwatywnie, dla których chociażby wartości chrześcijańskie są niezwykle ważne - powiedział wczoraj Kamiński. Polityk Platformy wyjaśniał, że konferencję prasową zwołał z własnej inicjatywy i bez wiedzy innych członków władz partii po to, aby przedstawić opinii publicznej poglądy konserwatywnego skrzydła lubelskiej PO. W ubiegłym tygodniu natomiast poseł Platformy do Parlamentu Europejskiego Filip Kaczmarek ogłosił złożenie wniosku o wykluczenie Palikota z PO. Wniosek Kaczmarka, by Palikotem zajął się partyjny sąd koleżeński, poparł również inny europarlamentarzysta tego ugrupowania, Bogusław Sonik.

W odpowiedzi na to, pokazując, że PO ma twarz właśnie Janusza Palikota, a nie jego krytyków, wiceszef klubu Platformy zaczął organizować Ruch Poparcia Janusza Palikota. Na stronie internetowej Ruchu mającej w podtytule sformułowanie: "Strona społeczności popierającej Janusza Palikota", od poniedziałku zdołał zamieścić pokaźną liczbę wpisów z poparciem dla swojej działalności. Polityk Platformy posługuje się nie tylko nazwą i logo PO, lecz również wizerunkiem Orła Białego przypominającym godło państwowe. Mocną pozycję Janusza Palikota w Platformie pokazuje choćby zachowanie innego prominentnego polityka tego ugrupowania, Grzegorza Schetyny. Marszałek Sejmu, który już od dawna ma w Palikocie wewnątrzpartyjnego wroga, zapewne gdyby tylko mógł, już dawno zrobiłby porządek ze swoim adwersarzem. Przed kilkoma dniami pytany jednak, czy dobrze czuje się w jednej partii z Palikotem, był w stanie odpowiedzieć jedynie zdawkowe "nie". Schetyna dobrze zdaje sobie sprawę, że Palikota ruszyć nie można, gdyż stoi za nim sam Donald Tusk. A jeżeli Palikot coś robi, to znaczy, że ma na to przyzwolenie szefa, choćby milczące.

Artur Kowalski
"Nasz Dziennik"
http://iskry.pl/index.php?option=com_co ... 3&Itemid=3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Nienawiści i Nienawistników
PostNapisane: 15 lip 2010, 10:26 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31522
Twarz PO J. Palikot:

Za tego typu sformułowanie Jarosław Kaczyński powinien być wygoniony z kraju - w ten sposób Janusz Palikot (PO) odniósł się w rozmowie z Moniką Olejnik w Radiu Zet do słów Jarosława Kaczyńskiego, który stwierdził, że to Donald Tusk ponosi odpowiedzialność za katastrofę. Według polityka szef PiS szkodzi polskiemu państwu "w sposób niebywały".

Janusz Palikot: : Ale jeśli jest pod taką presją, pod jaką był, że co chwilę ktoś wchodzi do kabiny, co chwilę się drzwi otwierają, co chwilę ktoś wyraża niezadowolenie, jest tam generał wojska, wiadomo, jakie ma podejście do tego pan prezydent, wiadomo jaka jest delegacja na pokładzie, wiadomo, że pan prezydent już kiedyś wymuszał lądowanie gdzieś indziej, wtedy się właśnie nie udało.

Janusz Palikot: : Tak, ale to są bardzo silne przesłanki do twierdzenia, że ta hipoteza jest najbardziej prawdopodobna. Ja bym się nie martwił teraz tym, czy ja tutaj czegoś nadużywam czy nie, ja bym się martwił w oparciu o co dokonano decyzji o pochowaniu Lecha Kaczyńskiego na Wawelu, bo jeśli się okaże, że ma krew na rękach, że jest winien tej katastrofy to co, wyprowadzimy Lecha Kaczyńskiego z Wawelu i kardynał Dziwisz będzie tym, który będzie wyprowadzał z Wawelu, ja oczekuję takiej odwagi od kardynała Dziwisza i od innych biskupów, że jak wprowadzili lekkomyślnie Lecha Kaczyńskiego na Wawel to go równie łatwo i skutecznie wyprowadzą z tego Wawelu. Bo dzisiaj, jeżeli mielibyśmy postawić na którąś z tych tez, to musimy postawić na tą, Lech Kaczyński jest winny i nie powinien leżeć na Wawelu, taka jest dzisiaj najbardziej prawdopodobna hipoteza.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Nienawiści i Nienawistników
PostNapisane: 15 lip 2010, 13:19 
Offline
Czołowy Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2009, 16:38
Posty: 1932
Ci salonowi dziennikarze to k...y.Gdyby było inaczej,to nie zapraszali by szambiarza na wywiady.

_________________
"Ponieważ żyli prawem wilka,historia o nich głucho milczy..."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Platforma Nienawiści i Nienawistników
PostNapisane: 16 lip 2010, 09:16 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31522
Kończę z "paliniesiołokotowszczyzną"!

To, co wyprawia z Polską rząd Tuska i jego drużyna naprawdę w historii Polski jest ewenementem i zapisane zostanie na jej kartach obok tych wszystkich osób i wydarzeń, które dla Naszej Ojczyzny były najbardziej mroczne i czarne...

Smutno nam będzie po przebudzeniu z tego koszmarnego snu jakim dla Nas Wszystkich stała się Platforma Obywatelska i wszyscy jej funkcjonariusze (od jej faktycznych, gromowładnych i wsiokowych, założycieli aż po bezdennie naiwnych - nieraz nie ze swojej winy - wyborców).

A już promowanie przez PO ludzi dotkniętych "syndromem paliniesiołokotowszczyny" (określenie moje) jest karygodne. Ludzie PO nim dotknięci w swoim "chamstwie" i nietakcie politycznym chyba już osiągnęli poziom, który ja określam na własny użytek jako "socjopatyczno-sadystyczno-idiolatriatyczno-bezwartościowym, hipokrytycznym człowieczym skundleniem i zniewoleniem" (zobacz przypis 1).

Człowiek wyzuty z człowieczeństwa gnoi swoich faktycznych, wyimaginowanych oraz wykreowanych przez siebie potencjalnych wrogów niezależnie od wyrzutów sumienia, bo ich nie ma. Mało tego... w zależności od okoliczności i zewnętrznie wyrażanej "woli" nadwaładnych... nie ma dla nich znaczenia tak naprawdę kogo niszczą, byleby osiągali sadystyczną fasycynację fizyczno-psychicznym orgazmem spełnienia... widokiem cierpienia innych. Im przecież mniej skomplikowany system nerwowy tym ważniejsza staje się fizyczność...

Zapewne dla ludzi z syndromem "paliniesiołkotowszczyzny" "ptaszniki Haplopelma" są wzorcem pogardy dla innych a postępowanie ich można określić terminem "moral insanity", będącym (dla mnie) także - oprócz tradycyjnego znaczenia jako określenie fascynacji złem - chorobliwie patologicznym narcystycznym egotyzmem, czyli trafniej egocentroizmem (egocentroizm - to moje słowo - neologizm - stworzone na potrzeby określenia zjawiska jednoczesnego występowania: egoizmu, egocentryzmu i cynizmu spowitych mgłą egotyzmu).

Tak czy inaczej obserwacje ptaszników czy stoickie, mitomańskie filozofowanie cyników nie są dla każdego. :"Kto z kim przystaje takim się staje"... jest to szczególne trafne określenie ludzi bezwolnych, niegodziwych, bezwartościowych (w znaczeniu braku jakiegokolwiek kośćca moralno-etycznego) i tchórzliwych...

Cóż... tym krótkim postem po raz ostatni odnoszę się do "paliniesiołkotowszczyzny" a jako, że terminu tego nie ma w fachowej literaturze więc ta próżnia i pustka nie istnieje... a do woni politycznych fecesów można się przyzwyczaić... w końcu przecież po coś się je przygotowuje, tworzy, miesza, zjada i wydala... ich koniec jest zawsze taki sam... naciśnięcie spłuczki...

Pozdrawiam

P.S.
Podczas pisania tego postu dostałem nagłej biegunki... z lubością jednak naciskałem wielokrotnie spłuczkę mojego klozetu... a jeżeli "gówno wybije" to z przyjemnością spuszczał będę je ponownie do skutku i z wielką satysfakcją...

Przypis 1.
a) socjopatia - "zaburzenie osobowości, przejawiające się nierespektowaniem podstawowych norm etycznych oraz wzorców zachowań w społeczeństwie, uwidaczniające się w wyraźnym braku przystosowania do życia w społeczeństwie. Socjopaci mimo normalnego (lub nawet większego) poziomu inteligencji nie potrafią podporządkować się zasadom współżycia społecznego. W większości przypadków dochodzi do konfliktu z normami prawnymi. Cechy charakterystyczne tego zjawiska: brak sumienia i odpowiedzialności wobec innych; brak wstydu, poczucia winy i skruchy, osoby te nie są zdolne do głębokiej troski o drugiego człowieka; kontakty międzyludzkie są u socjopatów znikome, nastawione na eksploatację drugiej osoby; manipulowanie jednostką, wykorzystywanie (jej - dop. kj) do własnych celów; nieprzywiązywanie się do drugiego człowieka, brak reakcji na zaufanie, miłość i czułość; socjopata nie odbiera sygnałów z otoczenia, nie reaguje na przykłady innych, na to co jest normą, a co nie". (Źródło),
b) sadyzm - "rodzaj zaburzenia seksualnego (parafilii), w którym jednostka odczuwa podniecenie seksualne w wyniku zadawaniu partnerowi fizycznego i psychicznego bólu oraz upokarzania go. Jego przeciwieństwem jest masochizm, dlatego związki sadomasochistyczne mogą stanowić źródło satysfakcji dla obu stron. Większość sadystów (jak i masochistów) stanowią mężczyźni". (Źródło),
c) idiolatria - "to postawa polegająca na uwielbieniu samego siebie, braku jakiegokolwiek krytycyzmu do własnych działań lub słabości".
(Źródło)

http://krzysztofjaw.blogspot.com/2010/0 ... ztofjaw%29


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Nasi przyjaciele: Strony Patriotyczne
Linki pozycjonujące: Fenster aus Polen / Schüco Fenster / Drutex Fenster / Fenster Preise / Haustüren /