Polskie-Forum.pl


Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Współczesna polska hołota
PostNapisane: 04 cze 2010, 21:03 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31578
Popatrzmy czym się aktualnie zajmuje:

Gwiazda TVN bawi się w rozbijanie samolotu (ZOBACZ)

http://www.pardon.pl/artykul/11688/gwia ... otu_zobacz

Patrzymy, a tam faktycznie. Grzegorz Miecugow najpierw buduje samolocik z klocków:

Obrazek

A potem spogląda zafrasowany na szczątki samolociku, który najwyraźniej się rozbił:

Obrazek

Sprawdzają czy już można.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Współczesna polska hołota
PostNapisane: 08 cze 2010, 14:27 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31578
Palikot się rozkręca

Na konferencji prasowej w Lublinie znów szokował.

- Jestem strasznie zaniepokojony stanem psychicznym Jarosława Kaczyńskiego - mówił Palikot. - Każdy z Państwa wie - mówił do dziennikarzy - że nie jest możliwe, aby człowiek, który do 10 kwietnia był wulkanem negacji, potworem nihilizmu, kłócącym i obrażającym ludzi nagle w ciągu jednego dnia zamienił się w łagodnego baranka, jak podróbka Bronisława Komorowskiego mówiącego tekstami Platformy Obywatelskiej - grzmiał na konferencji prasowej Palikot.

Pytał też, czy nie należy zbadać stanu zdrowia psychicznego osoby, która dokonała tak gwałtownej przemiany. - Czy jesteśmy pewni, że ten głęboki wstrząs, który miał miejsce w przypadku Jarosława Kaczyńskiego nie zaowocował jakimiś trwałymi zmianami jego psychiki - pytał kontrowersyjny poseł PO.

http://lublin.gazeta.pl/lublin/0,0.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Współczesna polska hołota
PostNapisane: 08 cze 2010, 16:53 
Offline
Dziennikarz

Dołączył(a): 02 sie 2009, 07:10
Posty: 393
Zeczywiscie ,malo im jego wyczynow ,po Londynie powinni sie mocno zastanowic ,co z tym polglupem zrobic .Ale jak by sie tak zastanowic to cale to pelo palikotami przesiakniete .
Wiec bedzie mieli dawki jego popisowek ,jeszcze jakis czas ,az go kots zamknie w jakies instytucji ,bez klamek .Ale to tylko mozliwe po zmianie rzadu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Współczesna polska hołota
PostNapisane: 09 cze 2010, 09:48 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31578
Aż wstyd się przyznać :(

Wczoraj w mało przyjemnych okolicznościach bylem wieczorem sam w domu (bez żony) no i jak dobrze wiecie, w takich przypadkach, koty się w głowie lęgną - pilot zatrzymał się na TVN !!!
Nie dosyć ze TVN to jeszcze Wojewódzki nie dosyć ze Wojewódzki to ... o zgrozo ... Palikot !!!
Z tego bardzo pouczającego programu dowiedziałem się za co nienawidzę Palikota, a wiec za to ze, jest bogaty
inteligentny i tu padło jeszcze kilka podobnych pozytywów chyba kulturalny tez padło, na koniec pan Palikot dodał skromnie przystojny (to miał być taki żarcik).
Pan Janusz naszą nienawiść wnioskuje z zachowania członka Samoobrony. Opowiada taki obrazek:
Na jakimś spotkaniu (było tam ok 200 wielbicieli samoobrony) w/w członek rzuca inwektywę (całkiem kulturalna i na wyższym poziomie niż pana Janusza i może w tym problem) do naszego bohatera - ten na oczach tłumu bohatersko zdejmuje marynarkę, zakasuje rękawy łapie oszczerce za koszule pod szyja i mówi: Powtórz to jeszcze raz a za!@#$$$$$#@!! Ci w zęby - i wiecie co on zrobił ? Usiadł.
A konkluzja jest taka ze nasza nienawiść wynika ze słabości.

Dowiedziałem się tez ze pan Janusz przejął w 2007 r. swój styl od kogo go ? Nie uwierzycie od ... Jarosława Kaczyńskiego !!!

Panowie zrobili taki show ze nie da się opisać, nie wiem jak można oglądać takich ludzi - ten kanał jest tylko i wyłącznie dla wiernych telewidzów, do jakich ja już od dawna się nie zaliczam.

http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=3538485


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Współczesna polska hołota
PostNapisane: 10 cze 2010, 08:24 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31578
Festiwal kłamstwa

Każdy zwolennik Jarosława Kaczyńskiego, powinien serdecznie podziękować panu JMP. Nie mniej trudno przejść do porządku dziennego, nad festiwalem kłamstw, jakie przy tej okazji nam zaserwował. Festiwal, w którym udział wziął Marszałek RP.

Od kilku dni, Janusz Marian z PO informował o wielkim wiecu politycznym w Lublinie zwolenników swojej partii oraz dziennikarzy, w miejscu, w którym miał odbyć wiec wyborczy Jarosław Kaczyński. Marszałek Komorowski wykonał pozorowane działania, które polegały na „uspokajaniu Janusza”. Nie wstrzymał jednak samego wiecu, mając świadomość, ze dwa wiece w jednym miejscu, w tym samym czasie są niedozwolone.

Przepisy o zgromadzeniach publicznych stanowią”Art. 7. 1. Organizator zgromadzenia publicznego zawiadamia organ gminy w taki sposób, aby wiadomość o zgromadzeniu dotarła nie później niż na 3 dni, a najwcześniej 30 dni przed datą zgromadzenia.
2. Zawiadomienie powinno zawierać następujące dane:
1) imię, nazwisko, datę urodzenia i adres organizatora oraz nazwę i adres osoby prawnej lub innej organizacji, jeżeli w jej imieniu organizuje on zgromadzenie,
2) cel i program oraz język, w którym będą porozumiewać się uczestnicy zgromadzenia,
3) miejsce i datę, godzinę rozpoczęcia, planowany czas trwania, przewidywaną liczbę uczestników oraz projektowaną trasę przejścia, jeżeli przewiduje się zmianę miejsca w czasie trwania zgromadzenia,
4) określenie planowanych przez organizatora środków służących zapewnieniu pokojowego przebiegu zgromadzenia oraz środków, o których dostarczenie zwraca się do organu gminy.

Art. 8. Organ gminy zakazuje zgromadzenia publicznego, jeżeli:
1) jego cel lub odbycie sprzeciwiają się niniejszej ustawie lub naruszają przepisy ustaw karnych,
2) odbycie zgromadzenia może zagrażać życiu lub zdrowiu ludzi albo mieniu w znacznych rozmiarach.

Poseł PO prowokował do awantury, używając agresywnych określeń w stosunku do drugiego zgromadzenia, organizatorzy wiecu PO, zagłuszali wystąpienia swoich przeciwników politycznych, którzy zgodnie ze zgłoszeniem, odbywali spotkanie wyborcze.
Kiedy zapytano Janusza Mariana, czy ma zgodę na wiec, okazało się, że on de facto organizuje wydarzenie typu flash mob(określenie, którym przyjęło się nazywać sztuczny tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków. W akcji uczestniczą nieznani sobie ludzie znający jedynie jej termin i planowane działanie. Zazwyczaj akcje takie organizowane są za pośrednictwem Internetu lub SMSów.)

Urząd Miasta Lublina ujawnił, że o zgodę na piknik prorodzinny, wystąpiło Stowarzyszenie 66. „Wniosek złożyło Stowarzyszenie "Studio 66", na zlecenie - jak dowiedziała się "Gazeta Wyborcza Lublin" - posła Janusza Palikota. Potwierdził to Łukasz Piłasiewicz, asystent posła. Poinformował "Gazetę", że firma o nazwie Studio 66 została wynajęta przez współpracowników posła do zorganizowania eventu na pl. Litewskim. W ramach eventu Studio 66 ma ustawić scenę. Marcin Niścior ze "Studia 66" również potwierdził, że działa na zlecenie Palikota. Nie chciał powiedzieć ile gotów był zapłacić poseł PO. Do rozliczenia ma dojść po zakończeniu imprezy.”.Warto obejrzeć w oryginale to zgłoszenie I wyciągnąć konsekwencje prawne w stosunku do wszystkich, którzy uczestniczyli w tej mistyfikacji.

Z opisu wynika, że Palikot okłamał: dziennikarzy, społeczeństwo, a w kłamstwie udział brali działacze PO oraz pan Marszałek. Pisałam o milczącym przyzwoleniu kolegów Janusza Mariana z rodzimej partii w kwestii niejasnych rozliczeń jego finansów. Teraz publicznie złamał obowiązujące prawo. Nie było „pikniku prorodzinnego”, nie było żadnego flash mob. Był zwykły wiec. Jak daleko panowie posuniecie się w akceptacji łamania prawa? I czy kandydatowi na prezydenta RP, taka postawa przystoi? Czy władza, wedle pana Marszałka, rządzi się innymi prawami, niż szary obywatel? Szczególnie, jeśli posiada bardzo dużo pieniędzy, nazywanych dla niepoznaki, pożyczkami? I zapłacić bezkarnie może za wszystko: za oddany na siebie głos oraz za zakłócanie zgromadzeń przeciwników politycznych?

P.S. Poseł PO, świadomie wprowadził w błąd władze miasta Lublina, co do charakteru zgromadzenia. W związku z czym, zgromadzenie było nielegalne. Ciekawa jestem czy miasto wystąpi o ukaranie uczestników tej demonstracji do Sądu Grodzkiego…

http://lex.pl/bap/student/Dz.U.1990.51.297.html

http://niepoprawni.pl/blog/1086/festiwal-klamstwa

Zgoda buduje, a POlityka miłości? Jakiej miłości, czego, kogo?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Współczesna polska hołota
PostNapisane: 10 cze 2010, 12:22 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31578
Kto rzucił kamieniem w Palikota w Lublinie?

Nieoceniona w swoich wysiłkach GW opublikowała wstrząsający i porażający tekst, że Fotoreporter "Gazety Wyborczej Lublin" zrobił zdjęcie mężczyźnie, który dziś po południu podczas wiecu Palikota rzucił w niego kamieniem (źródło: lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,7994654,To_on_rzucil_kamieniem_w_Palikota__Kim_jest___ZDJECIA_.html).

Pełne dramatyzmu chwile opisano tak: To on, to on rzuca kamieniem. To pewnie elektorat PiS-u, słuchacz radia ojca Rydzyka. Łapcie go! - krzyknął w stronę ochroniarzy zabezpieczających jego wiec.

Napastnik, mężczyzna w sile wieku, w ciemnych okularach, uniósł w stronę Palikota wyprostowany, środkowy palec i rzucił się do ucieczki mieszając się w tłumie. Chwilę wcześniej kilka zdjęć zrobił mu nasz fotoreporter Piotr Michalski. - Obserwowałem napastnika. Wyglądał na człowieka, który wcześniej wszystko sobie zaplanował. Nie wyglądał na faceta, którego ktoś wyprowadził z równowagi - opowiada Michalski.

Relacja prawie jak ostatnie słowa kpt. Raginisa pod Wizną lub Leonidasa pod Termopilami (dla lubiących inną orientację - polityczną oczywiście :-) - dorzucę Dolores Ibárruri Gómez z jej sławnym ¡No pasarán!).

Oczywiście GW opublikowała zdjęcie człowieka rzucającego (?) kamieniem:

Obrazek

Obrazek


źródło: lublin.gazeta.pl/lublin/51,35640,7994654.html

I jakoś tak dziwnie mi się kojarzy znany w Lublinie człowiek, niezwykle bogaty student mający problemy z kontrolą skarbową, za to żadnych z pracą w UM Lublin i z człowiekiem ze świńskim ryjem i gumowym penisem.

Obrazek

Obrazek

źródło: krzysztoflatka.pl/wp-content/gallery/rodzina/singapur_1.jpg

Skomentuję to tak: Krzysiu, czy Ci się coś popier...o? Miałeś rzucać w tę drugą trybunę! Ty to niczego porządnie nie potrafisz zrobić....

http://romank.salon24.pl/192395,kto-rzu ... nt_2739836


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Współczesna polska hołota
PostNapisane: 10 cze 2010, 12:41 
Offline
Czołowy Publicysta

Dołączył(a): 14 lip 2009, 13:38
Posty: 2572
a na łonecie leci 'zyciorys Bronka,nie dam rady
chyba 'wyjdę z siebie" bo wyrzucić kompa raczej żal.........
ot polska i wsi hołota.......
na niezaleznej.pl
dobry artykuł
na temat
wsi spokojna
wsi wesola
i ich guru


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Współczesna polska hołota
PostNapisane: 11 cze 2010, 19:47 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31578
Tymczasem najgłupsza w historii III RP partia miłości tracąc grunt pod nogami traci również głowę i na pierwszy ogień walk wyborczych wysyła oddziały obleśnej hołoty zwanej również autorytetami.
To Hołdys, to Niesiołowski, to Wajda, Kuc, Bartoszewski i inni.

Hołdys nazywa Jarosława Kaczyńskiego posrańcem, średniowiecznym chujem ( viewtopic.php?f=3&t=1033 ), inni też jakoś tam próbują nazwać odpowiednio do własnego poziomu umysłowego.
A w sztabie Bronisława Dyzmy.....?????

Jest tam Marek Migalski i pisze co następuje....

Objawy szaleństwa w sztabie PO! Czy na sali jest doktor?!

To kiedyś przejdzie do historii idiotyzmów kampanii wyborczych, a chłopaki z PO zostaną odznaczeni IgNoblami z zakresu socjologii. Bowiem to, co robią w ostatnich dniach, zasługuje miano najbardziej straceńczej kampanii wyborczej w historii wolnego świata!

Musi być naprawdę źle w sztabie Bronisława Komorowskiego, jeśli na pierwszą linię frontu kierowani są Palikot, Kutz czy Niesiołowski. Im bardziej bowiem plują na nas, tym bardziej pogrążają swojego wąsatego lidera. Wczoraj miałem przyjemność (choć nie upierałbym się przy tym słowie) podebatowania z posłem Kutzem u Bogdana Rymanowskiego i, jak widzę, odbiło się to szerokim echem w Internecie. Jeszcze kilka takich debat i Komorowski podzieli los Tadeusza Mazowieckiego z 1990 roku. Jeszcze kilka nielegalnych wieców z udziałem błazna z Lublina i dobra nasza. Jeszcze parę syknięć Niesiołowskiego i ludzie na dobre odwrócą się od pana Bronisława.

Ale co ci biedacy ze sztabu mają robić? Jak nie używać tych zgranych narzędzi? Ich kandydat dzisiaj znowu zaliczył wtopę – uznał, że jesteśmy płatnikiem brutto w Unii Europejskiej, bo…więcej stamtąd bierzemy, niż dajemyJ No i jak tu nie załamać rąk? Jak nie odwoływać się do swoich najbardziej zakutych wojów? Jak nie polegać na dawno sprawdzonych wzorcach? Podziwiam ludzi ze sztabu Komorowskiego – codziennie mają powody do zawału i szaleństwa, do utraty zmysłów, do opętania. A oni, najdzielniejsi z dzielnych, trwają! No i ten cholerny upał….Panie i Panowie – szacun!

http://migal.salon24.pl/192947,objawy-s ... est-doktor


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Współczesna polska hołota
PostNapisane: 13 cze 2010, 18:55 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31578
Uschnięty dąb?

Do czego są jeszcze zdolni, do jakiej podłości są jeszcze zdolni ludzie, którzy zadali sobie aż tyle trudu aby odnaleźć posadzone przez Jarosława Kaczyńskiego drzewko, następnie zadali sobie trud spryskania tego drzewka preparatem „Reglone”, lub podobnym powodującym niemal natychmiastowe usychanie liści, a następnie sfilmowania zabitej w ten sposób rośliny i pokazania jej w Faktach TVNu? Co tacy ludzie mogą jeszcze uczynić, jaką potworność są w stanie jeszcze wyrządzić, aby osiągnąć swoje polityczne cele?

Wiemy że PO, a szczególnie jej władze, to ludzie bez skrupułów, wiemy, że w TVN też jest telewizją nie posiadającą skrupułów w osiąganiu własnych, czy wspólnych z PO propagandowych celów.
Ale czemu ma służyć tworzenie fałszywej rzeczywistości i to w dodatku kosztem życia Bogu ducha winnej dębowej roślinki?
Czy konieczność permanentnego działania na szkodę PiSu i na szkodę Jarosława Kaczyńskiego jest w stanie usprawiedliwić aż taką podłość?
Co na to ekolodzy, czy w ogóle zauważyli zbrodnię na drzewku?
Czy znajdą w sobie tyle odwagi aby podjąć ten temat i wyjaśnić, co tej roślinie wyrządzono i kto tego dokonał?
Pozostaje ostatnie pytanie, ale ono w tej sprawie jest najważniejsze:
Co jeszcze są w stanie ci ludzie uczynić, jaką ohydę, jaką podłość, aby wyjść w rywalizacji o władzę na swoje? Aby pozbyć się konkurentów politycznych i przejąć pełnie władzy nad Polską?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Współczesna polska hołota
PostNapisane: 16 cze 2010, 10:23 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31578
Cytat naczelnego chama PO:

"Zastanawiałem się, co połączyło prof. Jadwigę Staniszkis z Jarosławem Kaczyńskim, który zmienił się na gorsze, jest zacięty, zapiekły, sprawia wrażenie psychopatologicznego mordercy. Do końca, z zimną krwią, gra rolę ofiary, jest zombie - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską Janusz Palikot. - Największy błąd, jaki do tej pory popełnił sztab PiS-u, to wypuszczenie Marty Kaczyńskiej. I to jeszcze w luksusowym samochodzie z torebką Burberry i w super ciuchach, prawdopodobnie kupionych z odszkodowania. Skończyło się współczucie dla niej - dodaje poseł PO".

http://wybory.wp.pl/kat,1025913,title,N ... omosc.html

Koniecznie musimy ten świat zmienić, bo w niedługim czasie chamstwo stanie się wykładnią kultury, polityki, oświaty. Nie uciekniemy stąd na inną planetę, ale skazani na bycie wśród chamów i chamstwa, prymitywów i prymitywizmu, oszołomów i oszołomstwa, musimy tę ziemię na której mieszkamy jakoś zagospodarować w duchu godności zarówno indywidualnej, jak i zbiorowej. Tak dalej już być nie może. Wszystkie ręce na pokład.....!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Współczesna polska hołota
PostNapisane: 17 cze 2010, 07:58 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31578
Nowe braterstwo broni?

Pan marszałek Bronisław Komorowski brzytwy się chwyta. Lateksowa tajna broń, i błazeństwa posła Palikota na nikim nie robią już wrażenia, toteż dla rozmaitości sztab postawił na wątek sensacyjny. Okazało się, że straszliwe niebezpieczeństwo zawisło nad strasznym dziaduniem, czyli panem Władysławem Bartoszewskim. Podobnież dostał listy z pogróżkami, toteż premier Tusk, sam wrażliwy po bliskim spotkaniu III stopnia z powodzianami w Sandomierzu, przydzielił mu ochronę funkcjonariuszy BOR.
Ajajajajajajaj! W sukurs pospieszyła tedy niezawodna „Gazeta Wyborcza” z czego nieomylny znak, że i lobby żydowskie z wyborczym zwycięstwem pana marszałka Komorowskiego wiąże wielkie nadzieje. Czyżby liczyło na to, że pan marszałek, już jako tubylczy prezydent, wypuści z turmy izraelskiego razwiedczyka Uri Brodskiego i nawet nie ośmieli się postawić warunku rezygnacji Izraela ze wszystkich tzw. roszczeń rewindykacyjnych wobec Polski? Mobilizacja musiała objąć nawet jeszcze głębsze rezerwy, na co wskazują wyrazy solidarności, jakie „profesoru” Bartoszewskiemu złożył były przewodniczący sławnej w swoim czasie partii zagranicy, czyli Unii Demokratycznej, pan Mirosław Czech, działacz infiltrowanego przez banderowców Związku Ukraińców w Polsce. Czekamy zatem, kiedy oprócz BOR-u warty przed rezydencją Władysława Bartoszewskiego wystawi Mosad i UPA. Takiego braterstwa broni chyba jeszcze nie było.

Stanisław Michalkiewicz

http://iskry.pl/index.php?option=com_co ... 2&Itemid=4


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Współczesna polska hołota
PostNapisane: 17 cze 2010, 15:34 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31578
Przyjrzyjmy się teraz nie tyle współczesnej polskiej hołocie, czyli jej "arystokracji" rządzącej Polską, ale ludziom, którzy wybierając tę hołotę do sprawowania urzędu działają, świadomie bądź nieświadomie, na szkodę Polski, na naszą szkodę i na szkodę ich samych. Ludzie ci po części też są współczesną hołotą, bo takie są lewackie elity, ale w dużej części są to zakompleksieni, mali, mało rozgarnięci ludzie pragnący z całego swego serca i z całego potencjału własnego umysłu, pragnący być, jak to się w lewactwie zwykło mówić "trendy".
Nie chcą być oszołomami, moherami, nawiedzonymi, ciemnogrodem, bo wiedzą że to by ich dyskredytowało, ale nie mając zdolności do własnego i niezależnego osądu tego co się w polityce, w mediach, w Polsce dzieje, powtarzają jako własne myśli mantry, które podaje się im poprzez większość lewackich mediów. Mając przeto coś do powiedzenia i w dodatku w środowiskach sobie podobnych czują że są ludźmi mądrymi i obrastają lokalnym, środowiskowym prestiżem, który z czasem przeradza się w skorupę, uniemożliwiając im tym samym kontakt z rzeczywistością. Mają swoje mało realne światy i w nich swoje lokalne małe, środowiskowe sukcesy i tym żyją. Tymczasem życie oczekuje od nich konkretnych decyzji, odpowiedzialnego udziału w życiu kraju. Nic z tego, są zainfekowani i niewydolni do troski o własny kraj, o własny dobrobyt. W swej nieświadomości troszczą się oni, nie mając o tym pojęcia, jedynie o dobrobyt tych, którzy ich tak zaskorupili.
Tę sytuację mogły jedynie zmienić nowe i przełomowe dla ich życia wydarzenia. Mogła tego dokonać jedynie tragedia przerastająca ich wyobrażenia o świecie w którym przyszło im, nie tyle świadomie żyć, co nieświadomie wegetować, nie patrząc nawet na ich status materialny kojarzony najczęściej ze słowem wegetacja.

Koniec Strachu?

Pomijając wąską grupę materialnie czy rodzinnie zainteresowanych, PO i Komorowskiego popierają ludzie, którzy przede wszystkim chcą się uwolnić od agresji medialnej.

Od poczucia, że jako ten, który by Kaczyńskiego poparł, również jest się tej agresji przedmiotem.
Konsekwencją takiej postawy jest także pojawienie się agresji środowiskowej i towarzyskiej.

No i konieczność odprawiania towarzyskich rytuałów. Żywcem wyjętych z "1984" Orwella lub haitańskich spektakli szpilowania woskowych laleczek.

Każdy, kto ma wśród swoich znajomych zwolenników PO, dobrze wie o czym mówię.

Rytuałów jednak coraz bardziej monotonnych, jałowych i dokuczliwych. A nawet żenujących.

Większość uczestników zdaje sobie bowiem doskonale sprawę z tego, że Kaczyński wcale taki, jak go media malują, nie jest.

Po 10 kwietnia jest ich coraz więcej, a stonowana kampania prezydencka Jarosława bardzo w tym pomaga.

Najmądrzejsi wiedzą również, że im więcej razy będą głosowali "przeciw", tym mocniej media będą ich straszyły.

Jak nie Kaczyńskim, to kimś innym.

I jeśli coś się w tej grupie radykalnie i na trwałe zmieni, to zacznie się właśnie od nich


http://karlin.salon24.pl/195530,koniec-strachu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Współczesna polska hołota
PostNapisane: 18 cze 2010, 09:00 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31578
Teflonowa Ufka

Nie pamiętam w którym momencie o prezydencie Kwasniewskim zaczęto mówić "teflonowy polityk" .

Potem ta teflonowatość przeszła na premiera Tuska.Ostatnio już jednak coś zaczyna się do niego przyczepiać, teflon jest porysowany, być może takiego porysowanego polityka należałoby wymienić, tak jak zniszczoną patelnię.

Ale wczoraj czytając tekst notatnikmieszczucha.salon24.pl/195822,uczucia-zdeptane-na-wawelu zorientowałam się, że ja też stałam się w pewnym sensie teflonowa - oczywiście nie w tym znaczeniu jak politycy.

Nie wiem, kiedy to się stało, pewnie ta warstwa powoli mnie pokrywała od 10 kwietnia.

Ale wczoraj ten proces uległ zakończeniu.

I też wiem kiedy.

Patrzyłam na wykrzywioną twarz pana Niesiołowskiego i nie czułam nic Ani nienawiści, ani ciekawości co też on odpowie pani Jakubiak.Po prostu stwierdziłam, że ten człowiek dla mnie zupełnie nie istnieje.

Podobnie jak Palikot dla pani Staniszkis - w czasie jej rozmowy miałam przez chwilę obawę, czy nie zdenerwuje się, nie wyjdzie ze studia.

Ale kiedy zorientowałam się że stawia mu czoła zachowanie Palikota przestało mnie zupełnie interesować.Tak jak jego blog.Kiedyś postanowiłam nie komentować - było to działanie celowe.Wczoraj weszłam aby przeczytać, przeczytałam trzy zdania i wzruszyłam ramionami.

Nie ma sensu patrzeć co on bełkocze, tak jak nie wsłuchuję się w wynurzenia pijaka na przystanku.Wiadomo, że rzuca k... i co z tego? Nie spodziewam się wyszukanych wiązanek.

A ja jestem dosyć czułym wskaźnikiem.Przez lata bolały mnie wszystkie uwagi kierowane w stronę Lecha Kaczyńskiego, Jarosława, PISu.Mówię o inwektywach, nie o merytorycznej krytyce.

A teraz po prostu nic - spływa po mnie jak woda po gęsi, albo tłuszcz po teflonie.Nic nie ma zamiaru przylegać.

Tak poprzednio reagowałam na komunistów.Słuchałam ale nie dotykało mnie osobiście to co mówi Miller,Jaruzelski czy Wenderlich.Co mnie to obchodziło? Niczego dobrego się od nich nie spodziewałam.

Jednak polityków PO traktowałam w inny sposób.Zastanawiałam się jak to sie stało, że nasze ścieżki tak się rozeszły.

Przecież większość z nich w czasach trudnych nie walczyła o wyciąg dla Sobiesiaka, o stołek dla brata męża ciotki, o samochód słuzbowy.Zastanawiałam się co z nimi się stało.

Teraz mnie kompletnie to nie obchodzi - jak zaczną trzeźwieć i przestaną bełkotać może zacznę znowu słuchać.

Będę robić to, co dawno mi wielu radziło.Na widok ich twarzy po prostu przełączę na inny kanał.

http://ufka.salon24.pl/195885,teflonowa-ufka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Współczesna polska hołota
PostNapisane: 21 cze 2010, 10:35 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31578
Mogłem jednak startować - dałbym radę

Mogłem jednak startować. Z tymi partnerami bym sobie poradził. Tusk też mógł startować, ale się trochę zagapił - powiedział Lech Wałęsa w audycji "Kontrwywiad" w radiu RMF FM.

Lech Wałęsa przyznał, że miałby dużą szansę na wygranie tych wyborów - Jeśli naród by mnie tym razem zrozumiał, to mógłbym wygrać. Przecież przewidywałem wszystkie rzeczy, nawet los Kaczyńskich - powiedział.

Pytany o ewentualną wygraną Kaczyńskiego Wałęsa powiedział, że byłoby to wielkie nieszczęście, a przemiana lidera PiS-u jest jedynie eksperymentem. - Jeśli Pawlak poprze Kaczyńskiego, należałoby go dla porządku wyrzucić z koalicji - dodał. Wałęsa przyznał także, że nie podobają mu się umizgi PO do SLD. - Nie przeżyłbym koalicji PO z SLD - powiedział.

http://wybory.wp.pl/kat,1025917,title,M ... &_ticrsn=3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Współczesna polska hołota
PostNapisane: 21 cze 2010, 11:55 
Offline
Czołowy Publicysta

Dołączył(a): 14 lip 2009, 13:38
Posty: 2572
pan Wałesa sam się juz zakręcił i dobrze by zrobił,gdyby zamilkł.........
wstyd tylko przynosi,tym,ktorzy przed laty zbierali podpisy na jego
listach..... :oops:
zastanawiam się,czy nie lepiej byloby DLA POLSKI,gdyby wtedy wygrał Tyminski
przynajmniej mniejszy WSTYD


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Nasi przyjaciele: Strony Patriotyczne
Linki pozycjonujące: Fenster aus Polen / Schüco Fenster / Drutex Fenster / Fenster Preise / Haustüren /