Polskie-Forum.pl


Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zagrożenia
PostNapisane: 09 kwi 2018, 19:21 
Offline
Czołowy Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 wrz 2010, 16:02
Posty: 3307
KRĘGI I WORKI POD OCZAMI,BÓL GŁOWY, NIEŚWIEŻY ODDECH, GRZYBICA SKÓRY, BÓL STAWÓW I MIĘŚNI ORAZ WIELE INNYCH DOLEGLIWOŚCI JEST PRZYCZYNĄ INFEKCJI PASOŻYTNICZYCH

Radosław Karpiuk, specjalista ds. infekcji pasożytniczych
Kierownik Krajowego Laboratorium Chorób Pasożytniczych. Jest autorem 70 artykułów naukowych i rozpraw na temat parazytologii molekularnej. W tej dziedzinie ma 21 lat doświadczenia.

Krajowe laboratorium Chorób Pasożytniczych odkryło nową przyczynę halitozy (nieprzyjemny zapach z ust): zarażenie pasożytami. Niedawno zakończone badania donoszą, że zbędne produkty przemiany materii pasożytów są toksyczne i stanowią wylęgarnię bakterii gnilnych w żołądku. Dlatego ludziom zarażonym pasożytami brzydko pachnie z ust.

O tym medycznym problemie będziemy rozmawiać ze specjalistą Radosławem Karpiukiem, Kierownikiem Krajowego Laboratorium Chorób Pasożytniczych (KLCP).

— - Panie Radosławie, serdecznie dziękujemy za obecność. Zacznijmy od najważniejszej kwestii. Czy to prawda, że większość ludzi w Polsce jest zarażona pasożytami?

Tak, to prawda. W porównaniu do innych państw, jesteśmy jednymi z krajów o najwyższym stopniu zarażenia chorobami pasożytniczymi. Przyczyn jest wiele. Słabe warunki ekologiczne, brak interwencji ze strony władz czy obojętność ludzi.

— - Panie Radosławie, czy można ufać wynikom badań nad związkiem między zarażeniem pasożytami a przykrym zapachem z ust?

Nawet kilka lat temu, społeczność specjalistów wierzyła, że nieświeży oddech tworzy się w jamie ustnej. Jednakże najnowsze badania wykazują, że problemy z żołądkiem i wątrobą (które zawsze towarzyszą osobom zarażonym pasożytami) mogą wywoływać przykry zapach z ust. Naukowcy naciskają, żeby tych „normalnych objawów” w żaden sposób nie ignorować. Infekcja pasożytnicza jest w stanie wywołać niemal każdą poważną chorobę.

Osobiście ufam wynikom badań, które przeprowadzono w naszym laboratorium. Pospolity „nieświeży oddech“ zmienia się w poważną chorobę. Jednakże przyczyną około 92% zgonów jest właśnie zarażenie pasożytami. I nie są to zgony, będące konsekwencją wcześniej przebytych chorób.

- Mówiąc o pasożytach zazwyczaj myślimy o zwykłych robakach. Czy naprawdę mogą wywołać nieświeży oddech a nawet śmierć?

Założenie, że pasożyty to jedynie robaki jest z założeniem z góry błędnym. Istnieje ogromna liczba rodzajów pasożytów żyjących w naszych organach wewnętrznych – a ich obecność ma różne konsekwencje. Ponadto takie robaki – dokładniej helminty – są bardzo groźne. Dosłownie wyniszczają nasze jelita, powodując ich powolne rozkładanie i w końcu ich obumarcie. Takie robaki dość trudno zlokalizować i wyniszczyć.

Oprócz nich istnieją tysiące różnych pasożytów, które mogą żyć w naszych wątrobach, mózgu, płucach, żołądku czy we krwi. Niemal wszystkie są śmiercionośne. Niektóre z nich natychmiast stają się agresorami i zaczynają niszczyć ludzki organizm. Inne pasożyty żyją niespostrzeżone przez nikogo do momentu, gdy ich liczba jest już tak duża, że ciało nie jest w stanie sobie z nimi poradzić – wtedy człowiek umiera.

Jednocześnie mogę z całą dozą pewności powiedzieć, że właściwie każdy jest zarażony pasożytami. Największym problemem jest właśnie to, że niektóre z nich bardzo trudno zlokalizować, a gdy efekty zarażenia staja się widoczne – dopiero specjaliści próbują się ich pozbyć. Nawet podczas autopsji obecność pasożytów musi być potwierdzona odpowiednimi testami.

Powtórzę to, co już wcześniej powiedziałem: tysiące pasożytów może żerować na naszych wątrobach, mózgu, płucach, we krwi i w żołądku. Większość jest naprawdę śmiercionośna. A zwykle zaczyna się od zwykłego nieświeżego oddechu.

— - Czy może Pan podać kilka konkretnych przykładów dla zarażenia pasożytami?

Kilka? Mógłbym opowiedzieć o tysiącach przypadków. Ale może skupię się na tych, które najlepiej pokazują zagrożenia, które niesie ze sobą zakażenie pasożytnicze.

Po pierwsze, niektóre tasiemce mogą wywołać raka. Poza tym, z formalnego punktu widzenia, to same robaki zaczynają chorować, a nie ich nosiciele. Chore komórki pasożytów rozprzestrzeniają się po organizmie zarażając człowieka. Dzieje się w momencie, w którym larwy robaków dostają się z jelit do węzłów chłonnych. W rezultacie przekształcają się one w guzy rakowe, które w bardzo szybkim tempie zatruwają organizm. Śmierć przychodzi w ciągu kilku miesięcy. Jeden z przypadków takiej śmierci miał miejsce w zeszłym tygodniu w klinice przy naszym Laboratorium.

Kolejny przykład, dość częsty, to zarażenie ludzkiego mózgu. Prowadzi to do upośledzenia, psychoz, nagłych stanów wyczerpania lub utraty przytomności, nadmiernych irytacji oraz wahań nastrojów. W bardziej zaawansowanych stadiach, kiedy mózg jest już wypełniony przez pasożyty, przychodzą poważniejsze choroby, które prowadzą niemal we wszystkich przypadkach do śmierci.

W naszym posiadaniu jest archiwum zdjęć z autopsji, podczas których pasożyty były odnajdywane w różnych organach. Oto kilka zdjęć, ale ostrzegam – są naprawdę przerażające.

Trzeci przykład to zarażenie pasożytami ludzkiego serca. Według wcześniejszych badań była to niezwykle rzadka choroba. Najnowsze odkrycia wskazują jednak, że robaki sercowe żerują w organizmach około 23% populacji. To niemal co czwarta osoba. W początkowym stadium nie mają żadnego wpływu na organizm, są niemal niewidoczne. Jednak wraz z biegiem czasu ich oddziaływanie na serce jest coraz bardziej widoczne. To właśnie one są przyczyną większości chorób serca. W przypadku zawału serca, są odpowiedzialne za zgony niemal w 100%.

— - Czy są jeszcze inne równie niebezpiecznie konsekwencje zarażenia pasożytami?

Zdecydowanie. U mężczyzn pasożyty powodują zapalenie gruczołu krokowego, impotencję, gruczolaka, zapalenie pęcherza oraz kamienie nerkowe.
U kobiet mogą to być bóle i zapalenie jajników, mięśniaki – szczególnie macicy, mastopatię oraz zapalenie gruczołu nadnerczy, pęcherza i nerek. Oczywiście temu wszystkiemu towarzyszy także przedwczesne starzenie się skóry, a co za tym idzie także zmarszczki, worki pod oczami, brodawki i brodawczaki na całym ciele.

— - Jak możemy chronić się przed pasożytami? Czy można się przebadać na ich obecność w organizmie, przyjmować jakieś suplementy diety?

Niestety, nie ma na razie metody, która z całą pewnością pozwoliłaby zdiagnozować czy w organizmie znajdują się pasożyty czy też ich nie ma. Jednym z powodów jest to, że istnieje tak wiele rodzajów pasożytów (ponad 2000 znanych do tej pory gatunków). Innym jest fakt, że są bardzo trudne do wykrycia. Pełne badanie, które może potwierdzić obecność pasożytów w organizmie można zrobić tylko w kilku miejscach w Polsce i jest ono bardzo drogie.

Objawy zarażenia pasożytami są następujące:

Nieświeży oddech;
Alergie (wysypki, łzawiące oczy i katar);
Wysypki i zaczerwienienie skóry;
Częste przeziębienia, ból gardła, zatkany nos;
Chroniczne zmęczenie (szybko się męczysz bez względu na to, co robisz);
Częste bóle głowy;
Zaparcia lub biegunki;
Bóle mięśni i stawów;
Nerwowość, bezsenność i zaburzenia apetytu;
Ciemne kręgi i worki pod oczami.
Grzybica skóry.
Hemoroidy.
Jeśli zauważacie u siebie chociaż jeden z tych objawów, istnieje 99% prawdopodobieństwa, że w Waszym organizmie żerują pasożyty. Należy się ich pozbyć tak szybko, jak to możliwe!

Jeżeli natomiast mowa o suplementach, to sprawa wygląda tak: na dzień dzisiejszy istnieje tylko jedno rozwiązanie, które pozwala na pozbycie się pasożytów z organizmu.

Jest to suplement przeciwpasożytniczy o nazwie Ecodetoxx. Opracowali go moi koledzy specjaliści z Laboratorium Parazytologii przy ścisłej współpracy z międzynarodowym zespołem naukowców. Przebadali około dwadzieścia pięć różnych suplementów przeciwko pasożytom. Podczas badań okazało się, że tylko Ecodetoxx działa skutecznie, eliminując pasożyty z organizmu.

Ecodetoxx zawiera unikatowe połączenie ekstraktu z rzepika pospolitego, ekstraktu z czystka, ekstraktu z nasion babki płesznik oraz ekstraktu z nasion babki jajowatej.

W czasie jego opracowywania i testowania, suplement wykazał się zdumiewającą skutecznością. Aktualnie, jest to jedyny środek, który zapewnia zadowalający efekt. Jeśli chodzi o same pieniądze, suplement można było produkować tylko z myślą o eksporcie. Ludzie z każdego zakątka świata są skłonni zapłacić prawie każde pieniądze za Ecodetoxx.

Wiele osób, które wypróbowały Ecodetoxx ma bardzo pozytywną opinię na jego temat.

— - Dlaczego Ecodetoxx jest taki wyjątkowy? Co sprawia, że tak bardzo widoczna jest różnica między tym suplementem, a innymi środkami przeciwpasożytniczymi?

Jak już mówiłem, na dzień dzisiejszy jest to jedyny środek przeciwpasożytniczy, który odznacza się skutecznością. Pomaga w całkowitym pozbyciu się pasożytów. To główna z przyczyn, która sprawia, że międzynarodowe sieci aptek i koncerny farmaceutyczne tak bardzo go pożądają. W przeciwieństwie do innych suplementów przeciwko pasożytom, działa bezpośrednio na szeroką gamę pasożytów, które są niebezpieczne dla człowieka. Biorąc pod uwagę fakt, że pasożyty trudno zdiagnozować, ten środek pomaga skutecznie oczyścić cały organizm. Wspomniałem już o tym, że wykrycie jaki rodzaj pasożytów zainfekował ciało jest prawie niemożliwe. Ecodetoxx niszczy wszystkie pasożyty, które żyją w dowolnym organie wewnętrznym – od mózgu, przez serce, aż do jelit. Żaden inny środek dostępny na rynku nie jest w stanie tego zrobić.

Innym ważnym aspektem jest to, że nie jest to środek o chemicznym składzie. Jest to całkowicie naturalny suplement, co eliminuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych, zaburzeń flory bakteryjnej w jelitach, a także innych problemów, które mogą się pojawić podczas stosowania tradycyjnych tabletek i zmuszania organizmu do wysiłku trawienia wielu substancji syntetycznych.

Poniżej zostały przedstawione oficjalne wyniki badań laboratoryjnych dotyczących Ecodetoxx w Instytucie Chorób Pasożytniczych (ICP).

1. Skuteczność Ecodetoxx obliczono przy użyciu standardowych technik (stosunek przypadków wyleczenia do całkowitej liczby pacjentów w grupie 100 osób leczonych tym suplementem):

Usunięcie pasożytów i jaj: 100%.
Uregulowanie funkcjonowania i poprawa stanu trzustki: 80%
Usunięcie alergicznego zapalenia skóry: 90%.
Usunięcie zapalenia błony śluzowej żołądka, wrzodów i biegunki: 90%.
Usunięcie anemii: 100%.
Usunięcie przykrego zapachu z ust: 100%.
2. Nie odnotowano negatywnych efektów ubocznych, w tym reakcji alergicznych.

3. Ecodetoxx został uznany za wiodący suplement diety w walce z pasożytami w organizmie ludzkim.

— - Myślę, że nasi czytelnicy chcieliby wiedzieć, gdzie można kupić Ecodetoxx. Czy zdradzi nam Pan tą tajemnicę?

To żadna tajemnica. Można go zamówić na oficjalnej stronie producenta. Niestety, apteki narzucają bardzo wysoką marżę, chcąc sprzedać suplement po znacznie droższej cenie. Naukowcy mieli całkowicie odwrotne założenie, kiedy tworzyli ten środek. Jako specjalista chcę, by każdy człowiek, który jest w zarażony, był w stanie kupić ten produkt.

Liczę na to, że niedługo będziemy w stanie porozumieć się z koncernami i aptekami w całym kraju jeśli chodzi o sprzedaż Ecodetoxx. Jak na razie, można go kupić jedynie online. Wszystko przebiega w sposób prosty i wygodny – suplement jest dostarczany pocztą lub kurierem, a płatności dokonuje się przy odbiorze. Nie trzeba nic więcej, aby otrzymać ten produkt.

- Panie Radosławie, zanim zakończymy wywiad, czy jest coś, co chciałby Pan przekazać czytelnikom?

To, co chciałabym powiedzieć, to po prostu: dbajcie o swoje zdrowie! Możecie sobie nie zdawać z tego sprawy, ale prawdopodobieństwo, że żyją w Was pasożyty wynosi 97-98%. Mogą być wszędzie. We krwi, sercu, płucach, jelitach, mózgu. Pożerają Was od wewnątrz, jednocześnie zatruwając Wasz organizm. Problemy, które są tego efektem, skracają życie o 15-25 lat. Nie mówiąc już o tak zwanym „nagłym zgonie”, który pojawia się w wyniku infekcji pasożytniczej w organizmie.

http://i-twojezdrowie.pl/?utm_source=8_ ... edium=onet

_________________

Jaka nauka historii, taka lekcja przyszłości.

Jestem z tymi, którzy żeby lśnić, nie ubierają się w błyskotki kłamstwa. ;)
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zagrożenia
PostNapisane: 01 maja 2018, 15:16 
Offline
Czołowy Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 wrz 2010, 16:02
Posty: 3307
http://dzienniknarodowy.pl/dokumen/
Home Wydarzenia Dokument, który informuje o testowaniu leków na dzieciach
w szpitalu Alder Hey

Dokument, który informuje o testowaniu leków na dzieciach w szpitalu Alder Hey
Kwi 28, 2018, 11:25
– Dokument, który zawiera plan działania szpitala, który uwięził Alfiego Evansa – Alder Hey – na Lata 2012-22, w którym wyraźnie jest napisane o testowaniu wszelkich leków na dzieciach, o tym że szpital jest sponsorowany i chce być największą placówką, która zajmuje się testowaniem leków.
STRONA 19. – pisze Justyna Socha, liderka Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.
Tłumaczenie w/w strony 19:

– Kwestia zapotrzebowania na leki przeznaczone do stosowania u dzieci i niemowląt oraz we właściwych preparatach jest dobrze znana.
Badania w Alder Hey koncentrują się na zrozumieniu niepożądanych reakcji na leki u dzieci, opracowaniu odpowiednich do wieku dzieci preparatów leczniczych i określeniu predyspozycji genetycznych co do rozwoju skutków ubocznych leków lub słabej reakcji na leki.


Niedawno wprowadzone w Europie i USA ustawodawstwo nakazało stosowanie wszystkich nowych leków – starających się o pozwolenie na dopuszczenie do obrotu – w badaniach klinicznych u dzieci i młodzieży ludzi, chyba że istnieje powód naukowy lub prawny, aby tego nie robić.

W związku z tym obserwuje się ogromny wzrost liczby badań klinicznych leków u dzieci i niemowląt oraz pilna potrzeba zrozumienia aspektów bezpieczeństwa przy używaniu ich.

Naukowcy z Liverpoolu są idealnie przygotowani do tego, by zapewnić sobie wiodącą rolę w tej ważnej materii. Centrum Koordynacyjne powiązanej z NIHR (National Institute for Health Research) Sieci Badawczej ds. Leków dla Dzieci (Medicines for Children Research Network, MCRN) oraz Lokalna Sieć Badawcza MCRN dla regionów Cheshire Merseyside i Północnej Walii (Peak, Blair) znajduje się w Alder Hey. Sieć MCRN doprowadziła do znaczącego zwiększenia liczby dzieci i młodzieży uczestniczących w programie badań klinicznych, przy czym liderem jest tu Alder Hey.

Centrum Nauk o Bezpieczeństwie Stosowania Leków i Centrum Spersonalizowanych Leków Wolfson w ramach University of Liverpool prowadzą zaawansowane pediatryczne programy badawcze koncentrujące się na farmakogenomice (dział nauki z pogranicza farmakologii i genomiki zajmujący się badaniem wpływu całego genomu danej osoby na odpowiedź na farmakoterapię, a także na badaniu genomu w celu wykrycia nowych potencjalnych punktów uchwytu dla leków – przyp. red.) i niepożądanych reakcjach na lek, które już przyciągnęły znaczące zewnętrzne finansowanie badań.
Przewodniczący wydziału NHS (publicznej służby zdrowia – przyp.red.) w dziedzinie farmakogenetyki (dział nauki z pogranicza farmakologii i genetyki zajmujący się badaniem wpływu pojedynczych genów na reakcję organizmu na podanie określonych leków – przyp.red.) prof. Munir Pirmohamed z siedzibą w Liverpoolu zarządza tymi inicjatywami i ma coraz bogatsze portfolio badań pediatrycznych.

Nowo utworzona jednostka badawcza ds. leków pediatrycznych (PMRU) w Alder Hey (Nunn, Turner i Peak) i współpraca z LWFT ma jasno określoną strategię generowania oryginalnych badań w zakresie stosowania leków i praktyki celem przyciągnięcia funduszy poprzez NIHR, przemysł i sektor komercyjny.

Link do dokumentu
http://www.alderhey.nhs.uk/wp-content/u ... 2-v2-0.pdf

RODZICE CHROŃCIE SWOJE DZIECI...

Dokument, który zawiera plan działania szpitala, który uwięził Alfiego Evansa
- Alder Hey - na Lata 2012-22, w którym wyraźnie jest napisane o testowaniu wszelkich leków na dzieciach, o tym że szpital jest sponsorowany i chce być największą placówką, która zajmuje się testowaniem leków.
STRONA 19.

https://www.google.ie/url?sa=t&source=w ... qFLwWqRJ5s

_________________

Jaka nauka historii, taka lekcja przyszłości.

Jestem z tymi, którzy żeby lśnić, nie ubierają się w błyskotki kłamstwa. ;)
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zagrożenia
PostNapisane: 01 maja 2018, 15:25 
Offline
Czołowy Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 wrz 2010, 16:02
Posty: 3307
Alfie Evans, czyli mały MESJASZ i nAzIści XXI wieku | J. Międlar


_________________

Jaka nauka historii, taka lekcja przyszłości.

Jestem z tymi, którzy żeby lśnić, nie ubierają się w błyskotki kłamstwa. ;)
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zagrożenia
PostNapisane: 01 maja 2018, 16:03 
Offline
Czołowy Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 wrz 2010, 16:02
Posty: 3307
Z komentarzy na FB:
https://www.facebook.com/justynasochast ... 8787835483

Dorota Ciemnogrodzka
Znaleziony komentarz jednej z osób na temat śmierci Alfie'go.
Brzmi bardzo prawdopodobnie. Nie zdziwiłabym się jeśli tak właśnie działają,
patrząc na to co się teraz dzieje na świecie i gdzie on zmierza to tak zapewne jest.

"Tu chodzi o coś poważniejszego niestety. Napiszę to tutaj bo od 2 dni wszystkie strony są kontrolowane w Anglii dotyczące Alfiego. Śledzę już od jakiegoś czasu proceder uśmiercania dzieci w Anglii .
Jest coś co je łączy.

1: Dzieci zawsze są podłączone do respiratora i teraz już wiem że jest to stosowane przez szpital nawet jeśli dziecko wcale tego nie potrzebuje!!! co później ułatwia im uzyskanie wyroku od sądu na odłączenie - czyli na śmierć.
Ale dziecko wcale nie umiera przez wyłączenie respiratora, ale przez wcześniejsze podanie śmiertelnej dawki 2 leków
Midazolam
(zakazany w Ameryce w egzekucjach na skazańcach uboczny skutek problemy z oddychaniem) i
Fentanyl ( bardzo silny narkotyk) .

2: proces podawania do sądu o odłączenie od respiratora=uśmiercenie zawsze zaczyna się kiedy rodzice chcą przenieść dziecko do innego szpitala, kraju .
Dla czego? I tu jest parę możliwości .

1 : koncerny farmaceutyczne zamawiają przeprowadzanie badań na dziecku.
W okresie szczepień lub też w pierwszym dniu zamiast wit.k jest im podawana inna substancja . Kiedy zaczynają się pierwsze symptomy rodzice trafiają do szpitala gdzie zawsze ich stan się nagle bardzo pogarsza gdyż eksperyment właśnie rusza całą parą.
Dziecko jest wprowadzane farmakologicznie w stan półwegetatywny , intubowane i przetrzymywane w tym stanie aż badania zostaną ukończone (około 8 miesięcy) .

Badania muszą być zakończone uśmierceniem dziecka. Czasami dziecko umiera samo w procesie degeneracyjnym.
Dziecko musi umrzeć w tym szpitalu, dla tego nigdy nie przeprowadza się zabiegu tracheotomii, co uniemożliwia zabranie dziecka.
Po śmierci jest dokonywana sekcja i badania są ukończone. Za takie badania firmy farmaceutyczne płacą miliony.

2: organy dziecka są pobierane i wykorzystywane do różnych celów .💀

_________________

Jaka nauka historii, taka lekcja przyszłości.

Jestem z tymi, którzy żeby lśnić, nie ubierają się w błyskotki kłamstwa. ;)
Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Nasi przyjaciele: Strony Patriotyczne
Linki pozycjonujące: Fenster aus Polen / Schüco Fenster / Drutex Fenster / Fenster Preise / Haustüren /