Polskie-Forum.pl

Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Antysalon Ziemkiewicza
PostNapisane: 15 lut 2010, 11:28 
Czołowy Publicysta

Ziemkiewicz jakby uslyszal,ze jest narodowcem to by sie przewrocił.Kiedyś nawet glosował na POpapranych(w czasach POPiS-u),ale dzisiaj jak każdemu przyzwoitemu Polakowi przeszło i choć kaczorów nie darzy zbytnią sympatią,to pewnie z braku laku zagłosuje na PiS,no na przekor salonowi.

PostNapisane: 15 lut 2010, 12:11 
Czołowy Publicysta

godziemba napisał(a):
ja uważam, że Ziemkiewicz (jak każdy Narodowiec) popiera Polskę bez jakichś przesadnych sentymentów dla PiS. problem w ocenie leży głównie po stronie oceniających ;)

bardzo cenię go za to że zaprasza do swoich audycji publicystów o różnych punktach widzenia, choć z pewnością zwolennicy Wybiórczej mogą się czuć dyskryminowani. i tu subiektywnie go popieram ;)

w dzisiejszym programie sprytnie zwrócił uwagę opinii publicznej na narzucanie nam przez PR Tuska poglądu, iż przegrał on głównie przez dziadka w Wehrmachcie. przesunął tym samym środek ciężkości retoryki Lecha z domniemanego nacjonalizmu na solidaryzm w Państwie.

:) z pełnym SUBIEKTYWIZMEM i ja...
chociaz "popis" draznił mnie niegdyś jak diabli..........:)

PostNapisane: 15 lut 2010, 12:16 
Czołowy Publicysta

kev napisał(a):
Ziemkiewicz jakby uslyszal,ze jest narodowcem to by sie przewrocił.Kiedyś nawet glosował na POpapranych(w czasach POPiS-u),ale dzisiaj jak każdemu przyzwoitemu Polakowi przeszło i choć kaczorów nie darzy zbytnią sympatią,to pewnie z braku laku zagłosuje na PiS,no na przekor salonowi.

no daruję MU tamtą omyłke......
czytam GO od lat...jeszcze gdy PISał
o super "fantastycznych sprawach"
pozniej Jego
proza RAZ mnie drażniła,innym RAZem
była ucztą.........:)
ogolnie popieram Jego wysiłki,jako
i Narodowca i swietnego REDAKTORA....:)

tą "miłosc" dzielę na pół :)
1/2 ON,
i 1/2
pan Bronek,ten od ZAMORDOWANEGO studenta.....,
ktory prl się nie kłanial.........

PostNapisane: 15 lut 2010, 12:21 
Czołowy Publicysta

"narodowiec." miało być w cudzysłowiu.......mam nadzieję,ze zostanie mi wybaczone......:)ale zimno jest i palce ..."zgrabiałe" :oops: ...........

PostNapisane: 15 lut 2010, 12:24 
Czołowy Publicysta

;)

PostNapisane: 15 lut 2010, 12:48 
Czołowy Publicysta

:)

PostNapisane: 28 lut 2010, 12:09 
Czytelnik

Dzisiaj kolejny raz obejrzałam:"Antysalon Ziemkiewicza"
Jak zwykle poruszane były trzy tematy:
1.Czy mozna mieć dziecko, jeśli jest się biednym
2.Drzewiecki o Polsce-dziki kraj.
3.Co wolno pisać o ludziach stojących na pomnikach.
W podsumowaniu tego trzeciego tematu podobała mi sie puenta Ziemkiewicza. Niestety nie potrafię napisać dosłownie, ale chodziło o to, że nasi "bohaterzy" na eksport tacy jak np.żyjący Wałęsa, czy nieżyjący Kapuściński, wypolerowani przez salon, nie mogą być w żadnym wypadku pokazani prawdziwie. Muszą byc wypolerowani do ostatniej plamki, bo to przeciez materiał eksportowy, czyli ludzie znani na całym świecie.
Dzisiaj Ziemkiewicz nic nie powiedział na temat PiS, być może przyjął taktykę,aby lepiej milczeć niz chwalić. Jego sprawa, ale przyznam, że ogólnie podobał mi się dzisiejszy program.

PostNapisane: 28 lut 2010, 12:18 
Czołowy Publicysta

Dobry Dzień:)
sklamalabym gdym powiedziała,ze nie nie lubię ATYSALONU.......:)
lubie i chętnie z mężem go oglądamy.........
mimo nocy nieprzespanej.......wielka radość z naszej Goralki
i trzech pozostałych Dziewcząt...........:)
ba powiem więcej ..........mam tam swojego ulubienca,
z tezami,ktorego często zgadzam się prawie w 100 %
:)

PostNapisane: 28 mar 2010, 11:38 
Czytelnik

Minął dokładnie miesiąc, gdy miałam możliwość obejrzec Antysalon Ziemkiewicza.
Dzisiejsza dyskusja skupiła się między innymi na frekwencji w "prawyborach" w platformie.
Dlaczego taka niska? Bagatelizowanie sprawy i udawanie, że wszystko w porządku, to norma w platformie, ale ta frekwencja obnazyła prawdziwe oblicze tej partii, chociaż przyczyn niskiej frekwencji może byc kilka i ja tę opinię podzielam.
Po pierwsze w platformie sa martwe dusze i wśród niegłosujących zajmują oni pokaźny procent.
Po drugie nie odpowiadał im żaden z kandydatów.
Po trzecie bali sie ujawnić swoich sympatii.
Jesli podzielimy 52% nieobecnych/a może bylo ich więcej/, to na każdy z tych powodów przypadnie ponad 17%, ale to wyliczenie to juz moja indywiduala sprawa, tego w Antysalonie nie było.

PostNapisane: 28 mar 2010, 11:45 
Moderator

Członkowie PO, można się domyślić z niskiej frekwencji w tzw. prawyborach, mają obawy przed jawnym wyrażaniem swoich przekonań. Woleli siedzieć cicho. Taka sytuacja obnaża wielką słabość tego ugrupowania. Mówi też nam o jej (partii) bolszewicko-faszystowskich aspiracjach.

PostNapisane: 28 mar 2010, 11:54 
Redaktor

faszyzm w Platformie? raczej nie. faszyzm to konserwatyzm, trzymanie się zasad a przede wszystkim lojalność wobec "koleżków z woja" i żelazna dyscyplina. myślę, że Platforma wkracza w konformistyczny totalitaryzm (często mylony z faszyzmem), jak każda partia na bazie służb specjalnych, ale złożona z pożytecznych idiotów bez kręgosłupa.

ps. znowu dostałem banana na GOLu. tym razem za krytykę A. Merkel, która oświadczyła że Niemcy już nie będą dojną krową. teraz tylko czekać na monitoring komputera, rewizję i permanentną inwigilację. bo przecież teraz jedyny "słuszny" przedstawiciel Narodowców, to w mass-mediach jedynie chaotyczny R. Giertych...

PostNapisane: 28 mar 2010, 13:13 
Moderator

Adolf Hitler zamierzając promować dewiacje seksualne mówił o "zrywaniu z drobnomieszczańskimi przesądami" - jeśli to jest konserwatyzm, to w takim razie dotąd błędnie rozumiałem to słowo jako przywiązanie do tradycji. A kulturkampf wynikał zapewne z konserwatywnych tradycji faszyzmu.

Przeczytałem sobie niedawno książeczkę o metodach dojścia do władzy NSDAP i muszę przyznać, że PO niemal w 100% korzysta z tych doświadczeń. Poglądy tych ludzi także są mieszaniną nazizmu i bolszewizmu - czyli socjalizmów niemieckiego i żydorosyjskiego. Oczywiście poglądy te są uwspółcześnione, jednak wciąż silnie nasycone eugeniką o ludziach wyższych i pogardzie dla tzw. ludzi niższych. Dla większości ludzi z PO zwykli ludzie to jedynie bydło nadające się co najwyżej na nawóz. Z pogardą dla zwykłego człowieka PO w ogóle się nie kryje - jest to pogarda ostentacyjna. Na szczęście, jak to Szwaby i folksdojcze, są tchórzami i to jest hamulec, który nie pozwala im w pełni rozwinąć niszczycielskich skrzydeł. Ale i tak dokonali w Polsce więcej spustoszeń, niż rządząca dłużej SLD.

PostNapisane: 28 mar 2010, 16:38 
Czołowy Publicysta

Gita napisał(a):
Minął dokładnie miesiąc, gdy miałam możliwość obejrzec Antysalon Ziemkiewicza.
Dzisiejsza dyskusja skupiła się między innymi na frekwencji w "prawyborach" w platformie.
Dlaczego taka niska? Bagatelizowanie sprawy i udawanie, że wszystko w porządku, to norma w platformie, ale ta frekwencja obnazyła prawdziwe oblicze tej partii, chociaż przyczyn niskiej frekwencji może byc kilka i ja tę opinię podzielam.
Po pierwsze w platformie sa martwe dusze i wśród niegłosujących zajmują oni pokaźny procent.
Po drugie nie odpowiadał im żaden z kandydatów.
Po trzecie bali sie ujawnić swoich sympatii.
Jesli podzielimy 52% nieobecnych/a może bylo ich więcej/, to na każdy z tych powodów przypadnie ponad 17%, ale to wyliczenie to juz moja indywiduala sprawa, tego w Antysalonie nie było.

ponieważ Antysalon to jedna z ulubionych pozycji,jakie serwują w telewizorni
to dzisiejszy uwazam za całkiem udany........
ale czy do ogladajacych dociera smutna wiedza,że dali sie omamic
partii liczącej tak marną ilosc niezdyscyplinowanych i tchorzliwych
członkow,tego juz nie jestem taka pewna.?
pozdr......:)

PostNapisane: 28 mar 2010, 16:47 
Czołowy Publicysta

Asindziej napisał(a):
Adolf Hitler zamierzając promować dewiacje seksualne mówił o "zrywaniu z drobnomieszczańskimi przesądami" - jeśli to jest konserwatyzm, to w takim razie dotąd błędnie rozumiałem to słowo jako przywiązanie do tradycji. A kulturkampf wynikał zapewne z konserwatywnych tradycji faszyzmu.

Przeczytałem sobie niedawno książeczkę o metodach dojścia do władzy NSDAP i muszę przyznać, że PO niemal w 100% korzysta z tych doświadczeń. Poglądy tych ludzi także są mieszaniną nazizmu i bolszewizmu - czyli socjalizmów niemieckiego i żydorosyjskiego. Oczywiście poglądy te są uwspółcześnione, jednak wciąż silnie nasycone eugeniką o ludziach wyższych i pogardzie dla tzw. ludzi niższych. Dla większości ludzi z PO zwykli ludzie to jedynie bydło nadające się co najwyżej na nawóz. Z pogardą dla zwykłego człowieka PO w ogóle się nie kryje - jest to pogarda ostentacyjna. Na szczęście, jak to Szwaby i folksdojcze, są tchórzami i to jest hamulec, który nie pozwala im w pełni rozwinąć niszczycielskich skrzydeł. Ale i tak dokonali w Polsce więcej spustoszeń, niż rządząca dłużej SLD.

i TU się zgadzam, wielka pogarda
dla ludzi tzw niższych.........ostatnim dowodem na TO
są słowa Marszałka KoMOrowskiego,podobno przyszłego prezydenta Polski
(Boze uchron nas od takiego nieszczęscia)
a sprawa juz głosna i dotyczy dzieci poczętych metodą in vitro
i ich selekcja.........
klasyka:
eugenika i pogarda dla ludzi tzw niższych........ :shock:
alescie
młodzi dobrze wykształceni z dużych miast z kilkoma
językami.............wybrali.........pełne uznanie :lol:

PostNapisane: 28 mar 2010, 16:54 
Czołowy Publicysta

re Antysalon
dzisiejszy......
słuchając pana Janeckiego,dodam taki
tylko tytuł..z GP
"10 sciem Radosława Sikorskiego"
ja będę zawsze mowila i pisała za pewnymswietnym Redaktorem
RAD SIKiem,
ale jak mawiają niektorzy w PO
to ono ma inny LOGIN
Zdradek Radek.........POdobno...?

ciekawe co dalej się bedzie działo w tej mydlanej komedii,KTO
komu i jak.......;(
wsi sPOkojna ,wsi......wesoła......;(

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1