Polskie-Forum.pl


Wolne i niezależne forum dyskusyjne / opinie polityczne / aktywność obywatelska / patriotyzm / Polska / wolna dyskusja


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Manifestacje, spotkania, akcje
PostNapisane: 12 lut 2015, 07:22 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31671
Lewacka dzicz, obojętnie w którym miejscu świata, czy to w Polsce, czy w Kanadzie, czy gdzie indziej nie ma innych argumentów dla swoich wymysłów jak przemoc, terror, zastraszenie. Ostatnio dzicz lewacka strzelała do górników Jastrzębskiej Spółki Węglowej, a w Kanadzie osadziła w więzieniu kobietę, która uważała inaczej niż narzuciło nam lewactwo w sprawie mordowania nienarodzonych.
Tak dzieje się na niemal całym świecie, gdyż największym terrorystą zawsze jest lewak idiota, któremu coś się we łbie uroi i zapragnie te dyrdymały wcielić w życie, zmuszając wszystkich ludzi do akceptacji swoich omamów.


Solidarni z Mary Wagner

W Warszawie i Kijowie obrońcy życia upomną się o los więzionej Mary Wagner w dniu jej urodzin.

Obrazek

Dzisiaj o godz. 10.00 pod kanadyjskimi ambasadami w Polsce i na Ukrainie odbędą się pikiety solidarności z obrończynią życia. Poprzez dzisiejszą demonstrację jej organizatorzy chcą zwrócić uwagę na pilną potrzebę ochrony ludzkiego życia od poczęcia. Pikieta solidarności wyraża także poparcie dla działań pro-life podejmowanych niestrudzenie przez Mary Wagner i innych obrońców życia z Kanady, którzy za swoją postawę są prześladowani.

Nie może być zgody na więzienie człowieka tylko dlatego, że z miłości pragnie chronić życie najsłabszych. Przeciwko takim działaniom chcemy protestować – mówi w rozmowie z NaszymDziennikiem.pl Jacek Kotula, szef rzeszowskiego oddziału Fundacji PRO – Prawo do Życia. Wybór dnia pikiety nieprzypadkowo zbiegł się z datą urodzin Mary Wagner, która od 23 grudnia 2014 r. przebywa w więzieniu dla kobiet w Milton koło Toronto.

W dniu urodzin Mary chcemy wyrazić solidarność z nią. Urodziny spędzi w więzieniu, ale na pewno w tym czasie nie będzie sama – dodaje nasz rozmówca. Do udziału w pikiecie organizowanej przez Fundację PRO – Prawo do Życia zaproszeni są wszyscy. – Zapraszamy każdego, kto w tym czasie będzie mógł przybyć pod Ambasadę Kanady w Warszawie (wejście od ul. Pięknej), aby wyraził swój głos poparcia dla obrony życia ludzkiego i cywilizacji życia – podkreśla Jacek Kotula. Również dziś obrońcy życia z Kanady zachęcają, aby włączyć się w „różańcowy bukiet dla Mary Wagner”.

Izabela Kozłowska

http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/ ... agner.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Manifestacje, spotkania, akcje
PostNapisane: 01 lip 2015, 07:04 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31671
Nowenna za senatorów

Obrazek

Podejmij wraz z obrońcami życia modlitwę o dary Ducha Świętego dla senatorów RP przed głosowaniem nad antyludzką ustawą o in vitro.

„Nasz Dziennik” przypomina, że w dniach 8-10 lipca w Senacie przewidziano dyskusje i głosowanie nad rządowym projektem ustawy „o leczeniu niepłodności”, która jest jedną z najbardziej liberalnych ustaw legalizujących in vitro.

– Ustawa, którą kłamliwie nazwano o leczeniu niepłodności, a która niepłodności w żaden sposób nie leczy, woła o pomstę do Nieba. Życie człowieka zostało zakwalifikowane jako przedmiot. Godność, wartość życia zostały zanegowane. Istota ludzka w pierwszych dniach swojego życia została zdefiniowana jako grupa komórek – ubolewa Ewa Kowalewska, prezes Forum Kobiet Polskich, jedna z inicjatorek modlitwy i postu za senatorów.

Dlatego obrońcy życia apelują, aby przed decyzją Senatu podjąć szczególną modlitwę i post w obronie życia – od 2 do 10 lipca wzywają do podjęcia nowenny do Ducha Świętego i Matki Bożej Królowej Polski o dary Ducha Świętego dla senatorów RP.

Warunki nowenny
Uczestnicy nowenny każdego dnia zobowiązują się do:
• uważnego odczytania przed Bogiem imion i nazwisk
Senatorów RP,
• modlitwy Litanią do Ducha Świętego,
• odmówienia części Różańca Świętego (pięć tajemnic),
• odmówienia modlitwy ks. Piotra Skargi za Ojczyznę,
• zachowania wybranej formy postu,
• uczestniczenia we Mszy Świętej (w miarę możliwości).

Zgłoszenia udziału w nowennie można nadsyłać dziś do godziny 14.00 pod adresy e-mailowe: biuro@pro-life.pl lub zk.spotkania@gmail.com. W e-mailu należy podać imię i nazwisko oraz adres pocztowy.
Zgłoszenia można dokonać telefonicznie w godzinach 10.00-14.00 i 16.00-20.00 pod jednym z numerów:

503 771 229, 517 468 855 lub (12) 633 09 73.

http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/ ... torow.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Manifestacje, spotkania, akcje
PostNapisane: 08 lip 2015, 08:40 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31671
Globalny opór przeciw zbrodniom przymusowych szczepień

Maria Majewska < nonnocere3@gmail.com >

Osoby, które doświadczyły poszczepiennych okaleczeń, lub których dzieci (czy inni członkowie rodzin) zostały uszkodzone przez szczepienia, proszone są o umieszczanie tych informacji w Internecie (youtube, strony internetowe, blogi, etc). Trzeba z nimi docierać do szerokich mas i budzić świadomość społeczną dotyczącą powikłań i zgonów poszczepiennych.

Tylko solidarnym oporem oraz wiedzą pokonamy medyczny totalitaryzm narzucany całej ludzkości przez kartele farmacji, skorumpowanych urzędników medycznych i polityków. W Kalifornii lokalna legislatura i gubernator uchwalili ustawę o przymusie szczepień, wbrew zdecydowanie wyrażonej woli społeczeństwa . Przymus przyjęcia kilkudziesięciu toksycznych szczepień będzie dotyczył dzieci w szkołach i przedszkolach, a także nauczycieli, służby medycznej i praktycznie wszystkich osób pracujących.

Naturalnie ludzie nie mają zamiaru poddawać się temu medyczno-biurokratycznemu terrorowi i już masowo wycofują dzieci ze szkół publicznych zakładając kooperatywy edukacyjne.

Wszystko wskazuje, że od tego może się zacząć w USA antyszczepienna rewolucja, które może się rozlać kolejno na inne kraje.

http://vaccineliberationarmy.com/2015/0 ... -vaccines/

https://www.youtube.com/watch?v=M5kVhwb ... e=youtu.be

http://dakowski.pl//index.php?option=co ... &Itemid=53


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Manifestacje, spotkania, akcje
PostNapisane: 14 wrz 2015, 07:54 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31671
„Kromka Chleba” – pomóż i Ty!

Obrazek

Caritas Polska wzywa do solidarności z najbiedniejszymi. Pogłębieniu świadomości na temat rozmiarów ubóstwa w Polsce i potrzebie podzielenia się z tymi, którym żyje się gorzej, służy kampania społeczna „Kromka Chleba”, która prowadzona jest w całej Polsce.

Wbrew temu, co głoszą rządzący, problem ubóstwa i skrajnej biedy, a tym samym głodu i niedożywienia dotyka w coraz szerszym wymiarze także polskie społeczeństwo. Bieda obejmuje szczególnie rodziny wielodzietne, z których ponad jedna czwarta ma czworo i więcej dzieci. Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że aż ponad 2,5 miliona osób, czyli ponad 7 proc. polskiego społeczeństwa, cierpi z powodu biedy. Zagrożonych tym problemem jest ok. 23 proc. mieszkańców wsi i ok. 11 proc. żyjących w miastach. Niepokojące jest również to, że odsetek najuboższych stale rośnie. Z tego powodu cierpią głównie dzieci. Tylko w ubiegłym roku skrajnym ubóstwem dotkniętych było ok. 10 proc. polskich dzieci i młodzieży poniżej 18. roku życia. Wiele rodzin nie afiszuje się z tym problemem, w ciszy czterech ścian przeżywając niedostatek.

Wrażliwość na ludzką krzywdę
Z pomocą potrzebującym wychodzi Caritas Polska, która od 2002 r. prowadzi kampanię społeczną pn. „Kromka Chleba”.

– Tym sposobem chcemy uwrażliwić na istnienie głębokiej biedy w Polsce, a także zachęcić jak najwięcej ludzi do dzielenia się z potrzebującymi. Efektem tej kampanii są także środki, które pozwolą na zakup żywności dla ludzi biednych – podkreśla w rozmowie z NaszymDziennikiem.pl Paweł Kęska, rzecznik prasowy Caritas Polska.

Akcja „Kromka Chleba” jest organizowana przez poszczególne diecezjalne ośrodki Caritas i potrwa do 20 września. Wolontariusze Szkolnych Kół Caritas organizują marsze, spotkania z mieszkańcami na rynkach czy głównych deptakach miast. Dzieląc się chlebem na znak solidarności z osobami dotkniętymi skrajną biedą, prowadzą również akcje informacyjne na temat wcześniejszych dokonań i planów pomocowych na przyszłość.

W piątek kampania odbyła się w Elblągu, a jej organizatorem była Caritas Diecezji Elbląskiej. W poniedziałek akcja odbędzie się w Łodzi w godz. 11.00-15.00 na ul. Piotrkowskiej, a 17 i 18 września w Opolu na ul. Krakowskiej. 19 września kampania będzie prowadzona we Wrocławiu i Zamościu, a 20 września w Zielonej Górze, Częstochowie, Katowicach oraz w Skrzatuszu podczas Pielgrzymki Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej do sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu.

– Fundusze, jakie mamy nadzieję zebrać podczas kampanii Caritas, zostaną przekazane na rzecz osób korzystających z pomocy żywnościowej w ramach domów dla samotnych matek, świetlic socjoterapeutycznych, schronisk dla osób bezdomnych, kuchni, stołówek i jadłodajni dla ubogich oraz centrów pomocy migrantom i uchodźcom – wylicza Paweł Kęska.

Akcję „Kromka Chleba” można wesprzeć również, dokonując wpłaty na konto Caritas Polska PL 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 z dopiskiem „Kromka” lub wysyłając charytatywny SMS z hasłem „Kromka” na numer 72052, koszt 2,46 z VAT.

Mariusz Kamieniecki

http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/ ... -i-ty.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Manifestacje, spotkania, akcje
PostNapisane: 14 wrz 2015, 09:30 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2009, 10:40
Posty: 7565
Lokalizacja: Podlasie
Chyba kogoś pogięło ...
Tak kształtuje się głupotę i ciemnotę ...
Zapraszamy na kontrmanifestację ...„Uchodźcy mile widziani” – manifestacjea na Rynku Kościuszki [ZDJĘCIA]

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Chcieli wyrazić swoją solidarność z uchodźcami i pokazać, że są gotowi im pomagać. W sobotę (12.09) odbyła się manifestacja pod hasłem „Uchodźcy mile widziani”.

Podobne manifestacje odbyły się w całej Polsce. Na Rynku Kościuszki zgromadzili się zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy przyjęcia uchodźców, m.in. działacze partii KORWiN.

Kontrmanifestacja odbędzie się w poniedziałek o 15:00 przed Urzędem Wojewódzkim w Białymstoku.
Jej hasło to „Tak repatriantom, nie imigrantom”.


(kc)

_________________
"W ciągu całego naszego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych którzy pragnęli Ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Manifestacje, spotkania, akcje
PostNapisane: 15 maja 2016, 23:56 
Offline
Czołowy Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 wrz 2010, 16:02
Posty: 3317
Czcigodni Rodacy!

Odwagi! Nie bądźmy sparaliżowani tzw. poprawnością polityczną, która jest
kompromitacją rozumu i kapitulacją wolnej woli

Link do rozsyłania: http://wp.me/p3vwgV-1c3

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/766403630160730/

21 maja zwolennicy LGBT po raz kolejny chcą przejść ulicami Gdańska.
Ich zgromadzenie nie zostało w sposób legalny zgłoszone (wcześniej zgłoszone były
nasze zgromadzenia w tym samym miejscu zaś ustawa daje wyłączność zgromadzeniu,
które było zgłoszone najwcześniej) a jednak władze samorządowe Gdańska wyraziły
wbrew ustawie zgodę na równoległe zgromadzenia i promocję na Pomorzu tych
"grzechów, które są obrzydliwością w oczach Boga".

Wyraźmy swoje niezadowolenie i nie dopuśćmy do tego splugawienia naszej
ojczystej ziemi. Zapraszajmy znajomych!

Organizatorami naszego legalnego zgromadzenia są :
ONR 1934 Brygada Pomorska
Stowarzyszenie Narodowa Rumia
Młodzież Wszechpolska - Okręg Pomorski
Stowarzyszenie RKW - Ruch Kontroli Wyborów - Ruch Kontroli Władzy,
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę - Chorągiew Pomorska
Kibice Lechii Gdańsk
Kibice Śląska Wrocław
Tarcza Życia
Klub Gazety Polskiej Rumia
KPN-Niezłomni

Teraz ważą się losy naszej Ojczyzny, czy pójdziemy drogą ku przepaści - jak
tchórzliwe społeczeństwa zachodnie - czy też wziąwszy pod uwagę ich politycznie
poprawny upadek, zawrócimy i postąpimy odważnie i mężnie jak Syn Marnotrawny.

sekretariat@krucjatarozancowazaojczyzne.pl przez antyk.org.pl

_________________

Jaka nauka historii, taka lekcja przyszłości.

Jestem z tymi, którzy żeby lśnić, nie ubierają się w błyskotki kłamstwa. ;)
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Manifestacje, spotkania, akcje
PostNapisane: 05 gru 2016, 09:39 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://prawy.pl/42113-plac-w-gdansku-im ... swoj-glos/

Plac w Gdańsku imienia Witolda Pileckiego czy Władysława Bartoszewskiego? – oddaj swój głos
AW Opublikowano 4 grudnia 2016

Obrazek

Gdańscy radni PO i PiS złożyli dwie konkurencyjne propozycje nazwania placu, przy którym stoi Muzeum II Wojny Światowej w tym mieście.
Gdańscy radni PO, na wniosek dyrektora muzeum prof. Pawła Machcewicza chcą nazwać plac imieniem Władysława Bartoszewskiego, natomiast PiS postuluje, aby patronem tego miejsca był bohaterski rotmistrz Witold Pilecki.
Na stronie internetowej portalu trojmiasto.pl można oddawać głosy za konkretną kandydaturą. Możecie to zrobić klikając w link.
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Bar ... 07887.html

Fot. trojmiasto.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Manifestacje, spotkania, akcje
PostNapisane: 16 sty 2017, 08:42 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://kuprawdzie.pl/antoni-gut-apeluje/

Oni Boją Się Tylko Prawdy I Jawności! Antoni Gut Apeluje!
15 stycznia 2017 Posted By: Stanisław Olsztyn

Obrazek

Zwracam się do wszystkich osób dobrej woli, do wszystkich którzy są przekonani, że bezprawie ludzi władzy jest główną przyczyną biedy osób i całych rodzin, że jest przyczyną patologii.
Zapraszam wszys­t­kich i Każde­go na spotkanie, obur­zony­ch na bezpraw­ie ludzi władzy, w najbliższy czwartek, 19 sty­cz­nia, w Warsza­w­ie przy ul Miodowej 14. Początek spotka­nia godz. 16 00.
Wyrażam przeko­nanie, że uda się nam wspól­nie pod­jąć stosowne ustal­e­nia mające na celu utworze­nie struk­tu­ry orga­ni­za­cyjnej, mającej szan­sę skutecznie bronić Polaków, przed zor­ga­ni­zowanymi gru­pami przestępczymi złożonymi z częś­ci poli­tyków, urzęd­ników, sędz­iów, proku­ra­torów, komorników, reżi­mowych dzi­en­nikarzy, banków i kor­po­racji. Zor­ga­ni­zowane gangi poli­ty­czne nie pozostaw­ia­ją nam szer­sze­go wyboru. Może­my pod­dać się ich ter­ro­rowi bezpraw­ia albo się zor­ga­ni­zować i bronić krzy­wd­zone osoby i rodziny.
Nie jesteśmy bezbron­ni, posi­adamy narzędzie które­go oni boją się najbardziej. Nas jest dużo, dzi­ała­jąc w porozu­mie­niu mamy szan­sę ujaw­ni­ać i nagłaś­ni­ać ich przestępcze pro­ced­ery, ich dzi­ała­nia na szkodę Polaków i Pol­ski. Oni się nie boją policji, sądów ani służb, ponieważ to oni nimi zarządza­ją. Oni boją się tylko prawdy i jawnoś­ci. Razem mamy szan­sę, nie zmar­nu­jmy jej.

Antoni Gut — OBURZENI
https://www.facebook.com/antoni.gut?fref=ts

Ku Prawdzie: Antoni Gut twierdzi, że oni nie boją się policji, sądów ani służb, ponieważ nimi zarządzają. Niestety oni nie boją się policji, sądów ani służb, bo i w tych szeregach są też ludzie nie wahający się skrzywdzić uczciwego, prawego człowieka w swoim prywatnym interesie. Oni boją się tylko prawdy i jawności!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Manifestacje, spotkania, akcje
PostNapisane: 26 maja 2017, 12:45 
Offline
Czołowy Publicysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 wrz 2010, 16:02
Posty: 3317
GDAŃSK - Chorągiew Pomorska Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę zaprasza:

27 maja o godz . 15.30 stajemy pod pomnikiem Marszałka Piłsudskiego aby
bronić go przed homoseksualistami, którzy właśnie tam rozpoczną swój marsz.
Nie możemy pozwolić na zbezczeszczenie pomnika Marszałka. Na tym placu jest
też pomnik Pana Jezusa Miłosiernego, którego również musimy pilnować.
Prosimy o dalsze przekazywanie.

W związku z kolejnym marszem homoseksualistów w Gdańsku zapraszamy Państwa
na modlitwę różańcową na godz. 12 u zbiegu ul. 3 Maja i Giełguda (przy
wejściu na Pl. Zebrań Ludowych, gdzie udało się nam nie dopuścić do
homoseksualnego pikniku rodzinnego) ) oraz na godz. 15.30 przed pomnik
Marszałka Piłsudskiego, gdzie będą gromadzić się także homoseksualiści.
Zgłosiliśmy zgromadzenie w tym miejscu aby nie dopuścić do profanacji
pomnika przez dewiantów, którzy właśnie przed pomnikiem Marszałka rozpoczną
swój marsz. Jeśli ktoś z Państwa chciałby pomóc w trzymaniu naszych
transparentów to proszę o informację.
Anna i Andrzej Kołakowscy

Warszawa - pozostałe Chorągwie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę zapraszają:

27.05.2017 od godz. 18.00 RYCERSKI OBÓZ pod Teatrem Powszechnym i RÓŻAŃCOWY
SZTURM przeciwko "Klątwie"!

Swoją obecność zgłosili już uczestnicy Marszu Niepodległości, Młodzieży
Wszechpolskiej, Obozu Narodowo Radykalnego, Kluby Gazety Polskiej!

STOP ŁAMANIU PRAW BOSKICH I LUDZKICH!
STOP BEZBOŻNEJ REWOLUCJI!

27.05.2017 od godz. 18.00 stajemy wielodniowym non-stop RYCERSKIM OBOZEM pod
Teatrem Powszechnym i rozpoczynamy RÓŻAŃCOWY SZTURM przeciwko "Klątwie"!
Zapraszamy wszystkie chorągwie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę, wszystkich
Polaków a więc Rycerzy i Obrońców Maryi Królowej Polski skupionych w
stowarzyszeniach katolickich i świeckich, środowiskach i organizacjach
patriotycznych i narodowych, kibiców, grupy rekonstrukcyjne.

STOP UBLIŻANIU BOGU i JEGO MATCE!
STOP PONIŻANIU POLSKIEGO NARODU i JEGO KULTURY!

Nasze legalne zgromadzenie publiczne zgłoszone już zostało władzom miasta.
Nie udało się zakazać naszego pokojowego zgromadzenia!

Kontakt do organizatora - telefon 509458438
plik plakatu do pobrania
https://drive.google.com/open?id=0B7nIO ... 2J5UDRxdW8

Serdecznie zapraszamy: NIE LĘKAJMY SIĘ!
Obrazek

_________________

Jaka nauka historii, taka lekcja przyszłości.

Jestem z tymi, którzy żeby lśnić, nie ubierają się w błyskotki kłamstwa. ;)
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Manifestacje, spotkania, akcje
PostNapisane: 07 wrz 2017, 07:55 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31671
Piknik Powstańczy

Na skwerze I Dywizji Pancernej Wojska Polskiego w Warszawie, w niedzielę, 10 września, odbędzie się Piknik Powstańczy.

Na imprezę organizowaną przez Fundację Reduta PWPW – Fundację na Rzecz Obrony Pamięci Historii Polski warto przyjść całą rodziną.

Na piknik, który rozpocznie się o godz. 10.00, zaproszeni są mieszkańcy Warszawy oraz wszyscy zainteresowani.

Obrazek

Przewidziano wiele atrakcji nie tylko dla dzieci i młodzieży. W programie m.in. pokaz sprzętu wojskowego, gra miejska, konkursy historyczne, personalizacja kart dla dzieci, pokaz czerpania papieru, okolicznościowe nadruki wykonywane na historycznej maszynie dociskowej, tzw. bostonce. Dla młodszych uczestników pikniku o godzinie 15.15 wystąpi zespół Arka Noego, a dla starszych artyści (m.in. Luxtorpeda) zaprezentują się o godz. 18.00. Od godziny 21.30 do północy na budynku PWPW przy ul. Rybaki 35 pokazywane będzie widowisko multimedialne z wykorzystaniem techniki mappingu 3D.

JT

http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/ ... anczy.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Manifestacje, spotkania, akcje
PostNapisane: 18 paź 2017, 07:36 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 12:02
Posty: 37605
http://jerzyrnowak.blogspot.com/2017/10 ... tacje.html

Zaproszenie na manifestację
Autor:Jerzy Robert Nowak o 01:02:00 wtorek, 17 października 2017

Szanowni Państwo

Zapraszam na organizowaną przeze mnie manifestację
w dniu 23 października (poniedziałek) o godz. 18-tej
przed budynkiem Ambasady Węgier
na rogu al. Ujazdowskich i Szopena w Warszawie.

Manifestacja ma wyrazić naszą pamięć o
wspaniałym Powstaniu Węgierskim 1956 r.
a zarazem wyrazić poparcie dla reform, rządu Orbana.

Serdecznie pozdrawiam Jerzy Robert NowakGóra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Manifestacje, spotkania, akcje
PostNapisane: 10 gru 2017, 16:28 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31671
Zaproszenie do udziału w manifestacji antyprezydenckiej

Zapraszam do udziału w manifestacji antyprezydenckiej w poniedziałek 11 grudnia o godz. 18.00 na Krakowskim Przedmieściu 46/48 pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie pod hasłem: "Andrzej Duda nie chce być Prezydentem Polski i Polaków - zdradził polskich Patriotów, Kresowian, Narodowców...”.

Prezydent RP A. Duda znany z jednostronności na rzecz różnych lemingów i lewaków pominął w składzie Komitetu obchodów 100-rocznicy niepodległości Polski przedstawicieli Kresowiaków, a więc społeczności, stanowiącej około 6 milionów Polaków. Pominął również przedstawicieli organizowanego od sześciu lat wspaniałego Marszu Niepodległości, skupiającego co rocznie ponad sto tysięcy patriotów. Duda pominął też najwybitniejszych historyków i intelektualistów patriotycznych. Do wyselekcjonowanego „odpowiednio” przez niego Komitetu powołał za to przedstawicieli mniejszości niemieckiej, podłą prezydent Warszawy, główną odpowiedzialną za eksmisję 40 tysięcy warszawiaków H.Gronkiewicz Waltz, W.Pawlaka, głównego odpowiedzialnego za tak niekorzystne dla Polski kontrakty z Gazpromem, prezydenta Wrocławia R. Dutkiewicza, jedną z osób najbardziej odpowiedzialnych za „pełzającą germanizację Wrocławia”, H. Bochniarz, byłą działaczkę PZPR (. I sekretarza POP PZPR w Instytucie Koniunktur i Cen), prezentująca egoistyczne interesy wielkiego kapitału ,etc. Te pominięcia ze strony Dudy stanowią wymowną część jego ponad dwuletniej polityki, realizowanej wbrew polskim interesom, faktycznie je zdradzającej.(Por. m.in. moje internetowe nagranie „Zdrada Andrzeja Dudy”.)
Internautki i internautów, chcących porozmawiać ze mną na różne sprawy, zapraszam do przyjścia przed pałac prezydencki już pół godziny przed manifestacją. Pozdrawiam serdecznie.

Jerzy Robert Nowak 8 grudnia 2017 r.

https://jerzyrnowak.blogspot.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Manifestacje, spotkania, akcje
PostNapisane: 17 sty 2018, 10:33 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31671
Polska za życiem

Dziś manifestacje w obronie życia dzieci zagrożonych aborcją. Nie bądź bierny. Pokaż, jakie to ważne

Marsze przejdą ulicami Warszawy, Krakowa, Poznania, Lublina, Bielska-Białej i Piły. W trakcie manifestacji będą prezentowane zapisy obywatelskiego projektu ustawy „Zatrzymaj aborcję”.

Obrazek

Termin demonstracji organizowanych przez Fundację Życie i Rodzina nie jest przypadkowy, gdyż jutro środowiska feministyczne będą protestować w różnych miastach pod hasłem „Czarna środa”. Jest to akcja przeciwko odrzuceniu przez Sejm w pierwszym czytaniu projektu ustawy legalizującej aborcję „na życzenie” i przeciwko dalszemu procedowaniu projektu „Zatrzymaj aborcję”. Lobby feministyczne liczy na to, że ich protest będzie miał co najmniej taką samą skalę jak „Czarny poniedziałek” w październiku 2016 r., gdy po tych manifestacjach Prawo i Sprawiedliwość ugięło się i odrzuciło projekt zakazujący aborcji.

Fundacja Życie i Rodzina chce się przeciwstawić tej propagandzie i pokazać, jakie pozytywne skutki dla społeczeństwa przyniesie ochrona życia poczętych dzieci, które teraz są zabijane z powodu podejrzenia ciężkiej choroby lub wady genetycznej.

– Nie możemy pozwolić na to, aby w mediach był obecny w środę jeden przekaz: że na ulicach protestują tylko feministki broniące rzekomo zagrożonych praw kobiet. Nasza ustawa nie zagraża prawom kobiet, wręcz przeciwnie, bronimy zarówno kobiet, jak i nienarodzonych dzieci – wyjaśnia nam Kaja Godek z zarządu Fundacji, przewodnicząca komitetu obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej „Zatrzymaj aborcję”.

Ważne jest także pokazanie realnej przeciwwagi dla organizowanych tego samego dnia feministycznych manifestacji.

Krzysztof Kasprzak, członek zarządu Fundacji Życie i Rodzina i zastępca pełnomocnika inicjatywy ustawodawczej „Zatrzymaj aborcję”, precyzuje, że manifestacje pro-life odbędą się w godzinach popołudniowych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Bielsku-Białej i Pile.

Kasprzak liczy na to, że manifestacje zgromadzą sporą liczbę obrońców życia. Tak jak ostatnio w Poznaniu, gdzie środowiska aborcyjne zorganizowały swój protest, ale wiec Fundacji był bardzo liczny i odbił się szerokim echem. – Dlatego apelujemy o jak najliczniejszy udział Polaków w naszej jutrzejszej akcji – mówi Krzysztof Kasprzak.

Na apel Fundacji Życie i Rodzina odpowie na pewno studentka Andżelika Szumska. – Akurat w środę jadę do Krakowa załatwić ważne sprawy rodzinne. Ale wieczorem będę mogła pójść razem z kuzynkami i kuzynami na manifestację w obronie ustawy „Zatrzymaj aborcję”, gdyż jest to w tej chwili sprawa fundamentalna dla naszego Narodu. Nie widzę ważniejszej kwestii społecznej niż obrona życia poczętych dzieci – mówi studentka. – Od kilku lat całą rodziną chodzimy na Marsze dla Życia i Rodziny, więc nie może nas zabraknąć i przy takiej inicjatywie – dodaje nasza rozmówczyni.

Rodzice przeciw aborcji
Z kolei w Poznaniu będzie manifestować Mikołaj Fabisiak, który w stolicy Wielkopolski spędza z rodziną część zimowych ferii. – Mamy dwójkę małych dzieci, więc pewnie z powodu mrozu zostaną u teściów, ale oboje z żoną planujemy udać się na plac Wolności. To będzie taka nasza pierwsza demonstracja. Uznaliśmy, że trzeba się zaangażować, aby pokazać, że obrońcy życia są aktywni, że nie czekamy tylko biernie na to, co się wydarzy w Sejmie. I nie możemy też oddać inicjatywy drugiej stronie – stwierdza Fabisiak.

W Bielsku-Białej obrońcy życia mogą liczyć na obecność rodziców dzieci z zespołem Downa. – Mam świadomość, przez co przechodzą matki i ojcowie, gdy dowiadują się, że ich poczęte dziecko może być chore, że bardzo często od razu są namawiani przez lekarzy do dokonania aborcji. Mnie spotkało kiedyś to samo, ale nie uległam namowom. I gorąco popieram ustawę przeciwko aborcji eugenicznej, bo trzeba skończyć z procederem zabijania chorych dzieci w majestacie prawa. Trzeba też skończyć z tym, że na matki wywierana jest presja, aby zgodziły się na aborcję, bo ma to być „dla ich dobra”. Tylko że ci, którzy mówią o dobru, nie pokazują, jakie szkody i ile zła niesie aborcja – mówi pani Krystyna, matka dziewczynki z trisomią 21.

Obrońców życia nie zabraknie na pewno w Warszawie, gdzie akcja odbędzie się w najbardziej ruchliwym miejscu stolicy, czyli przy stacji Metro Centrum. I będzie się odbywać w czasie popołudniowego szczytu komunikacyjnego, gdy przejdą tędy tysiące ludzi.

Działamy na różnych polach
Magdalena Korzekwa-Kaliszuk, dyrektor polskiego oddziału stowarzyszenia CitizenGO, mówi, że w kwestii obrony życia trzeba działać wielotorowo. I na pewno pożyteczne są głośne i widoczne akcje, takie jak właśnie wiece obrońców życia. Gdyż potrzebne jest to, aby ten temat był obecny jak najszerzej w przestrzeni publicznej. – Kontrmanifestacje to cenna inicjatywa, gdyż psuje ona przekaz środowisk aborcyjnych, które starają się zawładnąć przestrzenią medialną, aby ich przekaz zdominował relacje na portalach internetowych, w stacjach radiowych i telewizyjnych, w prasie – podkreśla dyrektor CitizenGO.

Jak dodaje, konieczne będzie również prowadzenie przez fundacje i stowarzyszenia pro-life akcji informacyjnej, edukacyjnej w trakcie dalszego procedowania ustawy „Zatrzymaj aborcję” w Sejmie i Senacie. – I musimy się też nieustannie modlić w intencji naszych parlamentarzystów, aby nie zabrakło im siły i odwagi w głosowaniu za zakazem aborcji eugenicznej. Nie możemy mieć bowiem żadnych wątpliwości i złudzeń: lobby aborcyjne będzie na pewno prowadziło szeroką kampanię, aby wymusić na posłach odrzucenie naszego projektu. A przynajmniej będą się starać o to, aby ustawa zakazująca aborcji eugenicznej trafiła do sejmowej „zamrażarki” lub była procedowana w nieskończoność – podkreśla Magdalena Korzekwa-Kaliszuk.Razem z Fundacją Życie i Rodzina walczmy o ustawę „Zatrzymaj aborcję”.


» Warszawa, godz. 17.00-18.00,
plac przed stacją Metro Centrum

»Kraków, godz. 17.00-20.00, plac Matejki

» Poznań, godz. 18.00-19.30, plac Wolności
(na schodach do Arkadii)

» Lublin, godz. 17.00-18.00, plac Łokietka

» Bielsko-Biała, godz. 16.00-20.00, plac Chrobrego

» Piła, godz. 18.00-19.45, plac Zwycięstwa

Krzysztof Losz

http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/ ... yciem.html

Komu i po co potrzebna jest śmierć tych dzieci?????

Kto się tym karmi?????

Kto uprawia polityczny taniec na zwłokach pomordowanych dzieci?????

Kto tym nieludzkim tańcem promuje się politycznie?????


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Manifestacje, spotkania, akcje
PostNapisane: 31 paź 2018, 17:17 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 13 lip 2009, 09:25
Posty: 31671
Zapal znicz bohaterowi

W pięciu miastach województwa podkarpackiego odbędzie się akcja „Zapal znicz bohaterowi”. Akcja ma na celu zachęcenie osób odwiedzających cmentarze do udania się na groby obrońców Ojczyzny.

Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie w pięciu miastach województwa podkarpackiego: Rzeszowie, Przemyślu, Krośnie, Nisku i Strzyżowie we współpracy ze Związkiem Strzeleckim „Strzelec” i Związkiem Harcerstwa Polskiego organizuje akcję „Zapal znicz bohaterowi”.

Dzisiaj o godz. 13.00 w siedzibie Instytutu Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie przy ul. Słowackiego 18 odbędzie się akcja wydawania ulotek informacyjnych i zniczy młodzieży ze Związku Strzeleckiego „Strzelec” i Związku Harcerstwa Polskiego.

Harcerze i strzelcy będą rozdawać ulotki informujące o tym, w jaki sposób na terenie wyżej wymienionych miast odzyskano niepodległość. Ponadto otrzymają znicze, które zostaną zapalone na grobach bohaterów.

Akcja „Zapal znicz bohaterowi” potrwa do 11 listopada 2018 r.

RP

https://naszdziennik.pl/polska-kraj/202 ... erowi.html


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
 cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Nasi przyjaciele: Strony Patriotyczne
Linki pozycjonujące: Fenster aus Polen / Schüco Fenster / Drutex Fenster / Fenster Preise / Haustüren /